سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۹:۲۳Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیشگیری از اعتیاد»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فرهنگی و امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه تمرکز بهزیستی در پیشگیری از اعتیاد و صیانت از بهبود یافتگان است، گفت: 1123 کمپ برای معتادان در بهزیستی فعالیت دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۲    
جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد استان بریاست مدیر کل بهزیستی لرستان و حضور سایر اعضا در اداره کل بهزیستی لرستان برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۲    
معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: یکی از طرههای پیشگیری از اعتیاد ورزش و ایجاد دهکده سلامت است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری ویژه گنبدکاووس مهدی دهرویه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بر لزوم ایجاد مراکز میان مدت نگهداری معتادان تاکید کرد و خواستار ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۱    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان خرمشهر از اجرای طرح آموزش پیشگیری از اعتیاد (طرح پازک) در محله و منطقه زمین شهری(کوی معین) این شهرستان خبر داد.
سیاست فردا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سیاست فردا/ معاون سیاسی فرماندار گلپایگان گفت: دو همایش در خصوص پیشگیری از اعتیاد برگزار شده که مورد استقبال قرار نگرفته لذا باید آسیب شناسی های لازم انجام شود و به سمت تخصصی شدن موارد حرکت کنیم و در لایه های مختلف جامعه آموزش های پیشگیرانه انجام شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۵    
زنجان- معاون اجتماعی سپاه انصارالمهدی(ع) استان زنجان گفت: هدف اصلی از برگزاری این دوره آگاه سازی خانواده ها و جلوگیری از اعتیاد و حمایت از خانواده های اقشار آسیب پذیر که درگیر اعتیاد شده اند است.
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۴۰ سایت دیگر  
کارشناس پلیس مبارزه با موادمخدر استان اصفهان با اعلام اینکه ماده مخدر کمکیال که به تازگی رواج پیدا کرده، تا 800 برابر از مواد سنتی مانند حشیش قوی تر و اثرگذاری مخرب تری دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ششمین جلسه مشترک کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و کمیته مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی در اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی برگزار شد
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، دوره آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با هماهنگی نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شفت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۳:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس گروه پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: حدود 80 درصد تماس گیرندگان با خط ملی اعتیاد به شماره 09628، بانوانی هستند که در بین آنها افرادی وجود دارند که مصرف کننده مواد هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۲:۲۰    
روز دوشنبه 13 شهریور ماه اولین جلسه طرح پازک از طرح های حوزه پیشگیری از اعتیاد توسط مرکز مثبت زندگی کد48 تحت نظارت بهزیستی شهرستان نظرآباد برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۸    
روز دوشنبه 13 شهریور ماه جلسه آموزشی طرح اجتماع محور پیشگیری از اعتیاد در محیط کار توسط مرکز مثبت زندگی کد 4603 تحت نظارت بهزیستی و با همکاری اداره کار، رفاه و تعاون اجتماعی برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بهزیستی با هدف تقویت و گسترش ظرفیت های محلی با چشم انداز ارتقا سلامت اجتماعی از سازمان های مردم نهاد، مراکز و مؤسسات دارای تجربه، توانایی، علاقه مند به مشارکت اجتماعی جهت اجرای طرح کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد دعوت به همکاری می نماید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۱    
سازمان بهزیستی با هدف تقویت و گسترش ظرفیت های محلی با چشم انداز ارتقا سلامت اجتماعی از سازمان های مردم نهاد، مراکز و مؤسسات دارای تجربه، توانایی، علاقه مند به مشارکت اجتماعی جهت اجرای طرح پیشگیری از اعتیاد ویژه زنان دارای همسر معتاد در محلات حاشیه نشین شهری و روستایی(پازک) دعوت به همکاری می نماید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۱    
سازمان بهزیستی با هدف تقویت و گسترش ظرفیت های محلی با چشم انداز ارتقا سلامت اجتماعی از سازمان های مردم نهاد، مراکز و مؤسسات دارای تجربه، توانایی، علاقه مند به مشارکت اجتماعی جهت اجرای طرح پیشگیری از اعتیاد در محیط کار(کیان) ، دعوت به همکاری می نماید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۱    
سازمان بهزیستی با هدف تقویت و گسترش ظرفیت های محلی با چشم انداز ارتقا سلامت اجتماعی از سازمان های مردم نهاد، مراکز و مؤسسات دارای تجربه، توانایی، علاقه مند به مشارکت اجتماعی جهت اجرای طرح اجتماع محور پیشگیری از اعتیاد دعوت به همکاری می نماید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۱    
سازمان بهزیستی با هدف تقویت و گسترش ظرفیت های محلی با چشم انداز ارتقا سلامت اجتماعی از سازمان های مردم نهاد، مراکز و مؤسسات دارای تجربه، توانایی، علاقه مند به مشارکت اجتماعی جهت اجرای طرح توانمندی های شناختی – رفتاری ، دعوت به همکاری می نماید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۳:۳۵    
کارگاه آموزشی کاهش آسیب های اجتماعی با محوریت پیشگیری از اعتیاد در کانون المهدی بناب برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۵:۵۶    
این جلسه با ریاست اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه و به میزبانی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و همچنین با حضور 16 دستگاه عضو این شورا برگزار شد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۶:۵۶    
استاندار کردستان بر ضرورت پیشگیری از اعتیاد با رویکرد مردمی و اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۶:۴۷    
گرگان- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گلستان گفت: استفاده هرچه بهتر از ظرفیت مردم در اجرای طرح های پیشگیری از اعتیاد رویکرد مهم دولت سیزدهم است که با جدیت پیگیری می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- استاندار کردستان بر ضرورت استفاده از ظرفیت های مردمی و آموزش های عمومی برای مقابله با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد تاکید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۱    
جلسه ای با محوریت پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر و تدوین برنامه های پیشگیری از اعتیاد در خصوص فرزندان خانواده های تحت پوشش و شبانه روزی برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۱    
جلسه هم اندیشی پیشگیری از اعتیاد با همکاری اداره بهزیستی وشورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در اداره هلال احمر ورامین برگزارشد
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۱    
نشست هم اندیشی درراستای کاهش آسیب های اجتماعی وپیشگیری از اعتیاد در اداره اموزش پرورش شهرستان ورامین برگزار گردید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۷:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در مساله اعتیاد بانوان به مواد مخدر، پیشگیری بر درمان اولویت دارد، بر این اساس باید آموزش های پیشگیرانه که منجر به ایجاد باور قلبی و تقویت معنویت در میان دختران و بانوان گردد، صورت بگیرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه پیرو ابلاغ اعتبار "کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد" در سال 1402 ، فراخوانی در بین مؤسسات پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی در مرکز استان که دارای مجوز فعالیت از این اداره کل می باشند، مطابق شرایط ذیل برگزار می نماید.
فرمانداری چادگان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۹:۵۴    
سید اسماعیل علوی معاون فرماندار شهرستان چادگان:برنامه ریزی های لازم برای تشکیل و فعالیت ویژه کانون یاریگران زندگی در بخش ها اجرایی گردد. ️ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با بررسی طرح ها و پیشنهادات اجرایی به منظور ارتقای سطح پیشگیری از اعتیاد در گروه های سنی نوجوانان با حضور بخشدار چنارود و سایر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان با بیان اینکه مردمی سازی در اولویت کاری دولت برای مبارزه با مواد مخدر است گفت: برای پیشگیری و مقابله با این بلای خانمان سوز جلب مشارکت مردمی ضروری است .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۷:۴۴    
سومین جلسه فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد استان با حضور حسین اسماعیلی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ، محمدکریم آریا مدیرکل بهزیستی استان، معاون توسعه پیشگیری بهزیستی و نمایندگان دستگاه های اجرایی عضو کمیته مذکور امروز سه شنبه 10مردادماه 1402 به میزبانی اداره کل زندان های استان برگزار ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۱    
جلسه ی بازآموزی تسهیلگران طرح پیشگیری از اعتیاد و ارتقاء توانمندی های شناختی_رفتاری در محلات آسیب خیز برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۸:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
ستاد مبارزه با موادمخدر و قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (کوثر) در جهت پیشگیری از اعتیاد، درمان، مهارت آموزی و بازتوانی کامل معتادان برای ورود به جامعه در مناطق محروم و کم برخوردار به مدت دو سال تفاهم نامه همکاری، امضا کردند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۸:۴۹    
کارگاه آموزشی تربیت کادر متخصص در حوزه پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی با حضور روسای واحدهای اداری بنگاه های اقتصادی با بیش از 50 کارگر در محل سالن اجتماعات مجتمع فولاد اسفراین برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا بر ضرورت ارتقای آمادگی عملیاتی و رزمی کارکنان در مواجهه با تهدیدات و نیز لزوم هم افزایی با دستگاه های مربوطه در حوزه مقابله و پیشگیری از اعتیاد تاکید کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل خدمات اجتماعی وزارت کار گفت: سعی داریم در برنامه پیشگیری از اعتیاد جامعه کارگری بر تفریحات سالم و سلامت روان آنها متمرکز شدیم تا بتوانیم براساس چشم انداز 3 ساله نتایج مطلوبی کسب کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل خدمات اجتماعی وزارت کار گفت: سعی داریم در برنامه پیشگیری از اعتیاد جامعه کارگری بر تفریحات سالم و سلامت روان آنها متمرکز شدیم تا بتوانیم براساس چشم انداز 3 ساله نتایج مطلوبی کسب کنیم.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۶    
تهران-ایران پرس: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا با تاکید بر ضرورت به روز شدن اقدامات اجتماعی در حوزه پیشگیری از اعتیاد، آگاهی بخشی را به عنوان یکی از مهمترین محورهای پیشگیری از اعتیاد نام برد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان پردیس گفت: 7 کمپ مجاز در پیشگیری از اعتیاد و 2 مرکز درمان سرپایی در شهر بومهن فعالیت دارند و طی سال گذشته ورودی این مراکز یک هزار و 250 نفر بود و از ابتدای امسال تاکنون 350 نفر ورودی جدید داشتند که با این آمار شاهد رشد آسیب های اجتماعی ناشی از اعتیاد در شهرستان هستیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۲    
صبح روز یکم مردادماه؛ امیر دریادار دوم منصور لشنی فرمانده آموزش تخصص های دریایی نداجا در رشت به اتفاق هیئت همراه به منظور تبریک هفته بهزیستی و در راستای اجرای برنامه های پیشگیری از اعتیاد در محیط های نظامی توسط معاونت توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی گیلان و گسترش تعاملات با سیدمهدی خدمت بین دانا ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۰۶:۳۹    
کارگاه پیشگیری از اعتیاد روز جمعه 30 تیر1402 در مهران برپا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، کارگاه آموزشی کاهش آسیب های اجتماعی با هماهنگی نمایندگی تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش با همکاری بهزیستی املش با مدرسی رحمتی کارشناس اورژانس اجتماعی با محوریت پیشگیری از اعتیاد و مهارت های زندگی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۲    
جلسه کارگروه نشست تخصصی کارشناسان و موسسات مجری طرح اجتماع محور پیشگیری از اعتیاد در محلات استان تهران در سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان شمیرانات برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۵    
آگاهی والدین درباره آسیب های اجتماعی، کودکان و نوجوانان را ایمن می کند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا با تاکید بر ضرورت به روز شدن اقدامات اجتماعی در حوزه پیشگیری از اعتیاد،اگاهی بخشی را به عنوان یکی از مهمترین محورهای پیشگیری از اعتیاد نام برد.
با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و شهرداری زاهدان، طرح هفته های آموزش شهروندی، با عنوان راه های مقابله و پیشگیری از اعتیاد در کتابخانه عمومی نور برگزار شد.
استانداری گیلان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۰:۲۹    
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با اشاره به تکان دهنده بودن آمار اعتیاد در بین بانوان و دانش آموزان، بر لزوم تولید محتوای رسانه ای مناسب و اثربخش در راستای پیشگیری از گرایش به مواد مخدر در بین نوجوانان و جوانان تاکید کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۲۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رشت- سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری گیلان گفت: نقش آموزش و پرورش در برنامه های فرهنگی و اقدامات پیشگیری از اعتیاد بسیار مهم و کلیدی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی مردمی سازی برنامه های پیشگیری از اعتیار را ضروری عنوان کرد و گفت: در حوزه پیشگیری از اعتیاد از ظرفیت مردمی و سازمان های مردم نهاد بهره گیری شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قدس انجام شد.