شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۱۷May 2022 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه بارشی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳ دقیقه پیش    
کارشناس هواشناسی گفت: از اواسط هفته تا پایان روز چهارشنبه سامانه بارشی جدید وارد کشور شده و شاهد بارش باران خواهیم بود.
شما نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سامانه بارشی فعال بر روی کشور روز یکشنبه در برخی مناطق شمال غرب، غرب کشور سبب ابرناکی رگبار باران گاهی با رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی خواهد شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با اشاره به خروج سامانه بارشی از اواخر امشب، پیش بینی کرد که با افزایشی شدن دمای هوا در دو روز آینده، مردم این استان گرمای بیش از 32 درجه سانتی گراد را تجربه خواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: از عصر روز دوشنبه شاهد نفوذ سامانه بارشی نسبتاً فعالی به استان اردبیل خواهیم بود و فعالیت این سامانه موجب آبگرفتگی و سیلاب خواهد شد.
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق کشور از وقوع طوفان گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق شرقی خبر داد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: در پی فعالیت سامانه بارشی دمای هوا در استان گلستان نسبت به روز گذشته 14 الی 20 درجه سانتی گراد کاهش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت:از عصر امروز با نفوذ پرفشار خزری به منطقه و ورود سامانه بارشی دمای هوا کاهش می یابد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور درخصوص تشدید فعالیت سامانه بارشی ( رگبار باران،رعدوبرق، در مناطق مستعد تگرگ، وزش باد شدید موقت) از شنبه صبح تا اواخر وقت در شمال خراسان رضوی هشدار داده است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مهدی ولیپور رییس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل در برخی از مناطق کشور گفت: در پی ورود سامانه بارشی و وقوع سیل وآبگرفتگی در برخی از مناطق استان خراسان رضوی، گرفتار شدن افراد در مناطق ییلاقی و کوهستانی در 29 اردیبهشت گزارش شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۳:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران خراسان رضوی گفت: در پی ورود سامانه بارشی و وقوع سیل وآبگرفتگی تیمهای، عملیات امداد و نجات در حال یاری رساندن به افراد گرفتار در مناطق ییلاقی و کوهستانی برخی مناطق از شمال خراسان رضوی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی گلستان با صدور اطلاعیه ای نسبت به ورود سامانه بارشی به استان هشدار داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: فعالیت این سامانه بارشی از عصر امروز در خراسان رضوی آغاز می شود و تا روز جمعه.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ از فعالیت سامانه بارشی، آبگرفتگی معابر و برخورد صاعقه و افزایش سرعت باد و افزایش ارتفاع موج تا 3 متر در دریای خزر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- سرپرست اداره تحقیقات هواشناسی خراسان شمالی با اشاره به ورود سامانه بارشی به استان، گفت: خراسان شمالی در وضعیت هشدار زرد هواشناسی قرار دارد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از فعال بودن همزمان سامانه بارشی و خیزش باد شدید خبر داد و گفت: امروز بیش از 13 استان از جمله البرز و تهران درگیر سامانه خیزش گرد و خاک و آلودگی هوا خواهند بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۶    
کارشناس سازمان هواشناسی از فعال بودن همزمان سامانه بارشی و خیزش باد شدید خبر داد و گفت: امروز بیش از 13 استان از جمله البرز و تهران درگیر سامانه خیزش گرد و خاک و آلودگی هوا خواهند بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا – کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: فردا با ورود سامانه بارشی به استان شاهد بارش های پراکنده باران خواهیم بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در ادامه از فعالیت سامانه بارشی از دوشنبه ( 26 اردیبهشت ماه) تا جمعه (30 اردیبهشت ماه) با مخاطراتی مانند بارش باران، گاهی رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و احتمال ریزش تگرگ در مناطق مستعد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور دو هشدار نارنجی و زرد از وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک و فعالیت سامانه بارشی در شمال کشور خبر داد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: وزش باد بسیار شدید همراه با خیزش گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و طوفان شن، امروز در استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، کردستان، زنجان، خوزستان و آذربایجان شرقی و غربی انتظار می رود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایران اکونومیست ، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و کرمان وزش باد شدید و گردوخاک ادامه دارد و از اوایل شب در آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی ابرناکی، رعدوبرق و وزش باد شدید روی می دهد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور خبر داد و نسبت به آب گرفتگی معابر، سیلاب ناگهانی، احتمال برخورد صاعقه و ریزش تگرگ در 11 استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: از دوشنبه این هفته با ورود سامانه بارشی به جو استان، بارش باران و تگرگ آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد در مناطقی از استان اردبیل بارش خفیف باران و گاهی بصورت رگبار پراکنده ادامه یافته ولی از ساعات عصر با گذر سامانه بارشی از میزان ابرناکی کاسته خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به بارش پراکنده در استان های نیمه شمالی کشور طی روزهای دوشنبه و سه شنبه (26 و 27 اردیبهشت ماه)، از افزایش نسبی دما تا روز سه شنبه آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: فعالیت سامانه بارشی که از عصر دیروز،پنجشنبه در این استان آغاز شده است تا ابتدای هفته آینده ادامه دارد که بر اثر این بارشها در نقاط مستعد احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیلها وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای در سطح نارنجی نسبت به آغاز فعالیت سامانه بارشی و وزش باد شدید در سطح استان از بعدازظهر امروز تا بعدازظهر روز جمعه هشدار داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدیدی امروز (پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه) وارد کشور شده و در پی آن بارش های بهاری در نیمه شمالی کشور مجدد آغاز می شود.
باریش نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۷    
کارشناس سازمان هواشناسی آذربایجان غربی گفت: از بعد از ظهر امروز سامانه بارشی جدیدی وارد استان شده و به تدریج مناطق شمالی و مرکزی را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
با فعالیت سامانه بارشی افزایش ابر، به ویژه در نواحی کوهستانی رگبارورعدوبرق پراکنده، و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.
طلا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدیدی فردا (پنجشنبه) وارد کشور شده و در پی آن بارش های بهاری در نیمه شمالی کشور مجدد آغاز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۳۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی و تشدید آن نسبت به احتمال وقوع سیلاب ناگهانی و خسارت به محصولات کشاورزی در برخی مناطق کشور هشدار داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مهران چراغپور روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: سامانه بارشی اخیر در شهرکرد 1.8 میلیمتر، بروجن 2.8 میلیمتر، سورشجان 2 میلیمتر، کوهرنگ 7.5 میلیمتر، لردگان 4.3 میلیمتر، فارسان 2.8 میلیمتر، بلداجی 3 ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: کارشناس هواشناسی گفت: دو هشدار در سطح نارنجی برای افزایش بارش ها در نوار غربی کشور و ورود توده های گردوخاک برای نواحی جنوبی کشور صادر شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۱:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: پنجشنبه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور می شود و در روز های پایانی هفته شاهد بارش های بهاری در نیمه شمالی کشور خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی ، افزایش غلظت گردوخاک وکاهش شدید کیفیت هوا در برخی استان ها هشدار داد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هواشناسی خراسان شمالی، بارش ها مجددا بعد از ظهر امروز آغاز و تا جمعه شب ادامه پیدا می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- سرپرست اداره تحقیقات هواشناسی خراسان شمالی از صدور هشدار زرد هواشناسی برای استان خبر داد و گفت: سامانه مورد نظر تا جمعه در استان فعال خواهد بود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی تا روز چهارشنبه در 16 استان نسبت به تشدید فعالیت سامانه مذکور در 8 استان هشدار صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: از عصر روز دوشنبه با ورود سامانه بارشی خزری به استان شاهد رخداد مه، وزش تند بادهای لحظه ای و رگبار باران و رعد و برق خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: سامانه بارشی از بعدازظهر فردا- سه شنبه استان را تحت تاثیر قرار می دهد که سبب بارش باران در مناطق مختلف می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر اساس تحلیل داده ها و نقشه های هواشناسی پیش بینی می شود امروز دوشنبه بارندگی همراه با وزش باد در سطح استان رخ دهد و این در حالی است که این سامانه به صورت متناوب و با شدت و ضعف تا اواخر هفته جاری در استان فعال خواهد بود.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از آسمان بارانی دو روزه 7 استان و کاهش 5 تا 10 درجه دما در شمال شرق و رگباری شدن شمال شرق، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مهری هاشمی دوین گفت: براساس بررسی نقشه های هواشناسی و تصاویر ماهواره ای بارش ها عصر امروز از استان خارج می شود و فردا عصر به صورت بارش های پراکنده نیمه شمالی استان را در بر می گیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۴   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی تا روز چهارشنبه در 16 استان نسبت به تشدید فعالیت سامانه مذکور در 8 استان هشدار صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۷:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی تا روز چهارشنبه در 16 استان نسبت به تشدید فعالیت سامانه مذکور در 8 استان هشدار صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت : امروز و فردا بارندگی ها در شمال غرب و شمال شرقی کشور ادامه دارد .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۷    
گنبدکاووس- ایرنا- افزایش فعالیت سامانه بارشی و احتمال آبگرفتگی معابر در گلستان، طرح تکمیلی ایمن سازی فلج اطفال کودکان اتباع، استفاده یک میلیون و 180 هزار نفر از بیمه سلامت در استان، آزادی 2 محکوم به قصاص و دعوت سه مشتزن نونهال به اردوی تیم ملی از مهمترین اخبار کوتاه این استان شمالی است.