جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۴:۵۷May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه بارشی»

با توجه به اخطاریه های هواشناسی و ورود سامانه بارشی به خراسان شمالی از روز جمعه تا یک شنبه بالغ بر 250 راهدار در محورهای استان در قالب گشت های راهداری و ترابری مستقر هستند
صراط نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران، وزش باد شدید موقتی و رعدوبرق در 25 استان تا سه شنبه آینده خبر و نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در 10 استان هشدار داد.
برترین ها / ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فعالیت سامانه بارشی باران امروز جمعه به شکل رگبار و رعد و برق در اکثر نقاط کشور ادامه دارد، البته بیشتر بارش ها از بعدازظهر پیش بینی شده است. ...
سازمان هواشناسی از بارش باران، وزش باد شدید موقتی و رعدوبرق در 25 استان تا سه شنبه آینده خبر و نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در 10 استان هشدار داد.
در بیشتر مناطق استان به ویژه مناطق مرکزی و جنوبی استان اردبیل بارش باران گاهی به صورت رگبار و رعدوبرق را شاهد هستیم که امروز نیز ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
از امشب تا اواسط هفته آینده فعالیت سامانه بارشی به صورت بارش های پراکنده رگباری همراه با رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید در برخط نقاط استان پیش بینی می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خور و بیابانک از اجرای عملیات نجات بخشی قلعه تاریخی روستای بیاضه که در محاصره سیل قرار گرفته بود خبر داد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
جوی ناپایدار تا پنج روز آینده در غالب مناطق استان اردبیل حاکم خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از ورود سامانه بارشی جدید به استان از روز شنبه 18 اردیبهشت و تشدید ناپایداری های جوی به ویژه در نیمه شرقی اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی از فعال شدن سامانه بارشی جدید در استان از عصر روز جمعه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت سامانه بارشی و وقوع بارش های بهاری در گلیداغ مراوه تپه موجب آبگرفتگی برخی معابر ، واحد های مسکونی و خسارت به مزارع کشاورزی شد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی - سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای از ادامه فعالیت سامانه بارشی و رشد ابرهای همرفتی خبر و نسبت به صاعقه، برق گرفتگی، تگرگ و جاری شدن رواناب در مسیل ها هشدار داد. به گزارش تسنیم، اطلاعیه سازمان هواشناسی به شرح زیر است؛ توصیف سامانه: فعالیت سامانه بارشی و رشد ابرهای همرفتی ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۸:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
ایرنا: مطابق پیش بینی سازمان هواشناسی، امروز (پنجشنبه) هوای هشت استان کشور با رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال تگرگ به ویژه در ساعت های بعدازظهر و اوایل شب همراه خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فعالیت سامانه بارشی برای ابتدای هفته آینده در شمال شرق کشور تقویت می شود و تا روز های میانی هفته آینده هم ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مراوه تپه- فعالیت سامانه بارشی و وقوع بارش های بهاری در مراوه تپه سبب آبگرفتگی برخی از منازل و خسارت به مزارع کشاورزی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۴۶    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از خروج سامانه بارشی طی امشب و ورود سامانه بارشی جدید از شنبه هفته ی آینده خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۶    
مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به آغاز فعالیت سامانه بارشی در استان، گفت: سامانه خنک و بارشی تا اوایل هفته آینده در گیلان فعال خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بارش های اردیبهشت این استان در 30 سال اخیر بی سابقه بوده است گفت: در حالی تا یک هفته قبل تمام بارش های هفت ماهه استان به پنج میلیمتر می رسید که حالا با ادامه فعالیت سامانه بارشی میانگین بارش های منطقه به بیش از 12 میلیمتر رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا رحمان نیا به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: بارشی از امروز وارد استان شده و تا روز شنبه مهمان زنجانی ها است و با توجه به بارش های خوب در استان احتمال سیلابی شدن مسیل ها و بالا آمدن آب رودخانه ها وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به آغاز فعالیت سامانه بارشی در استان، گفت: سامانه خنک و بارشی تا اوایل هفته آینده در گیلان فعال خواهد بود.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۹    
برچسب ها دانستنی آنلاین رعد و برق سازمان هواشناسی کوهنوردی برچسب ها
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
از مخاطرات حاکمیت این شرایط جوی می توان به احتمال جاری شدن روان آب موقت در مسیل ها، صاعقه و برق گرفتگی در مناطق مرتفع و مستعد، احتمال شکستن درختان فرسوده وآسیب به سازه های موقت اشاره کرد
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۴    
مدیر کل هواشناسی گیلان از بارش باران و رعد و برق تا پایان هفته در گیلان خبر داد و گفت: این سامانه بارشی به تدریج از شنبه از استان خارج می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان-کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان با اشاره به تداوم ناپایداری های بهاری تا پایان هفته جاری، گفت: سامانه بارشی جدید از یکشنبه آینده وارد استان می شود که شرق اصفهان را دربر می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی همچنان تا پایان هفته جاری رگبار باران، رعد و برق، افزایش لحظه ای سرعت باد، تگرگ و جاری شدن رواناب موقتی پیش بینی می شود.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۲    
طبق بررسی نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، سامانه بارشی جدیدی از اواخر روز چهارشنبه وارد استان می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از ورود سامانه بارشی جدید طی اوایل هفته آینده به استان خبر داد و گفت: بیشترین میزان بارندگی های 24 ساعت گذشته 42 میلیمتر بوده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۷    
رکنا: سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش باران، و وزش باد شدید تا یکشنبه آینده در برخی استان ها نسبت به افزایش ارتفاع امواج در سواحل شمالی و جنوبی هشدار داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی کشور پرداخت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی در خصوص آخرین وضعیت جوی آینده کشور گفت: امروز با فعالیت سامانه بارشی برای استان های سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان، یزد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی: امروز در مناطق و بخش های شمالی، شمال غرب و شرق کشورمان با تداوم فعالیت سامانه بارشی روبرو هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی و ناپایداری هوا تا روز شنبه در استان خبرداد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور و تداوم بارش ها تا شنبه هفته آینده نسبت به وقوع سیلاب ناگهانی و صاعقه در 12 استان و بارش باران شدید در 21 استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- زاهدان- ورود بی سابقه سامانه بارشی در شهرهای شمالی سیستان وبلوچستان و بارش باران و تگرگ در محوطه تاریخی کوه خواجه باعث جاری شدن سیلاب و ایجاد آبشار در این کوه تاریخی شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۳۴    
برچسب ها بارندگی دانستنی آنلاین رعد و برق گزارش هواشناسی برچسب ها
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: رئیس اداره هواشناسی اردستان با بیان اینکه بارندگی های امسال اردستان چهار برابر کمتر از سال گذشته بوده، گفت: مردم بحران کم آبی و خشکسالی را تابستان امسال تجربه خواهند کرد، به همین دلیل باید مدیریت منابع را در دستور کار خود قرار دهند ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
محمد امیدفر روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه فعالیت سامانه بارشی تمامی نواحی استان را فرا می گیرد، افزود: این سامانه همچنین موجب آذرخش، افزایش ابر، وزش باد ملایم تا گاهی نسبتا شدید، بروز تندبادهای لحظه ای و کاهش نسبی دما در سطح استان می شود. وی اظهار داشت: در پی [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی یزد گفت: بر اساس نقشه های پیش یابی، ادامه فعالیت سامانه بارشی و بارش های پراکنده در مناطق مختلف استان ،احتمال سیلابی شدن رودخانه های فصلی( مسیل ها) وجود دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۴۰    
سامانه بارشی فعال در کشور که چند روزیست آسمان بیشتر استان ها را تحت تاثیر قرار داده امروز و فردا هم به صورت پراکنده فعال است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همن زمینه: شرایط نامساعد جوی در جنوب و جنوب شرقی کشور
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی اظهار کرد: باران شبانه روز گذشته به 16 رشته قنات کشاورزی 10 تا 30 درصد خسارت وارد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی اعلام کرد: ادامه فعالیت سامانه بارشی با بارش پراکنده باران در مناطق مختلف استان یزد و سیلابی شدن رودخانه ها همراه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان با اشاره به تداوم ناپایداری های بهاره در سطح استان تا پایان هفته جاری، گفت: عمده فعالیت سامانه بارش زا در مناطق شمال شرق، شرق و غرب اصفهان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران با انتشار اطلاعیه ای نسبت به ورود سامانه بارشی سرد به استان از روز چهارشنبه و کاهش هشت درجه سانتیگرادی دما هشدار داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
براساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز سامانه بارشی در استان های سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان، یزد، سیستان و بلوچستان، یزد، هرمزگان و نیمه شمالی فارس فعال است که پیامد آن رگبار، وزش باد شدید موقتی، رعدوبرق و درمناطق مستعد بارش تگرگ است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: چهارشنبه شب سامانه بارشی جدیدی از سمت شمال غرب وارد کشور می شود که موجب افزایش بارندگی، رعد وبرق و بادهای موقت در بیش از 10 استان کشور خواهد شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۱۰   + ۷۶ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران در 20 استان کشور از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا خبر داد. صادق ضیاییان، اظهار کرد: امروز (14 اردیبهشت) فعالیت سامانه بارشی در استان های سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان، یزد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۲:۲۰    
موج بارشی جدیدی پس از پایان فعالیت این سامانه بارشی از روز چهارشنبه از ناحیه شمال غرب کشور وارد کشور شده و بیشتر نقاط را درگیر بارندگی خواهد کرد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از استمرار فعالیت سامانه بارشی تا روز سه شنبه در استان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۴۲    
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت سامانه بارشی فعال در این استان تا چهارشنبه ادامه دارد و انتظار می رود در نتیجه بارش های رگباری آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها روی دهد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با خروج سامانه ناپایدار جوی از امروز به مدت چند روز آتی شاهد افزایش دمای هوا خواهیم بود، که در اواخر هفته دوباره سامانه بارشی جدید وارد استان می شود.