پنجشنبه ۱۳ بهمنساعت ۲۱:۳۷Feb 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه بارشی»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
کرمانشاه- در ادامه فعالیت سامانه بارشی حاکم بر جو منطقه، شهرستان روانسر از توابع استان کرمانشاه برفی شد.
تیتر برتر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
صادق ضیائیان گفت: فردا در برخی مناطق شمال شرق، شمال غرب، سواحل شرقی دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، بارش پیش بینی شده است. به گفته مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی از اواخر وقت شنبه و یکشنبه سامانه بارشی دیگری وارد کشور می شود ...
در سامانه بارشی این هفته لوداب با 160 میلی متر بیشتریت میزان بارش باران را به خود اختصاص داد.
مدیرکل هواشناسی استان سمنان درباره مخاطرات فعالیت سامانه بارشی جدید بخصوص در ارتفاعات شمالی و شرقی این استان هشدار زرد اعلام کرد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی البرز گفت: همزمان با ورود سامانه بارشی به استان البرز و اعلام سطح نارنجی توسط سازمان هواشناسی،کوهنوردان از صعود به کوه ها و ارتفاعات البرز جدا خودداری نمایند .
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: از امشب، پنج شنبه، 13 بهمن ماه، تا بامداد روز جمعه با گذر سامانه بارشی از استان در پاره ای از مناطق رگبار برف و باران، گاهی وزش باد، پدیده مه و در مناطق کوهستانی و گردنه های استان کولاک برف را خواهیم داشت.
اینتیتر   ۷ ساعت پیش    
به گزارش اینتیتر، سازمان هواشناسی اعلام کرد: با گذر سامانه بارشی از نوار شمالی کشور برای استان های شمالغرب، غرب، کردستان، کرمانشاه، آذربایجان غربی و مناطقی از آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان و به تدریج قزوین، تهران، همدان، ایلام، لرستان، شمال خوزستان و چهارمحال و بختیاری و نیز شاهد بارش خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
معاون اداره کل هواشناسی لرستان گفت: از امروز (پنجشنبه) ظهر موج دوم سامانه بارشی به استان وارد می شود و دمای هوا کاهش می یابد.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده 14 بهمن در بخش هایی از خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، سمنان، آذربایجان غربی، اردبیل و ارتفاعات شرق تهران، بارش برف و باران داریم.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
ایسنا/لرستان معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان از ورود موج دوم سامانه بارشی به استان خبر داد.
اول فارس   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سامانی بارشی که از عصر روز یکشنبه یازدهم بهمن از سمت شمال و شمال غرب وارد فارس شده، امروز در مناطق مرکزی و شمالی استان فعال است. به گزارش اول فارس و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی استان فارس با ورود سامانه بارشی به فارس، برای شمال و نقاط کوهستانی استان با بارش برف همراه بوده است. ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: یک سامانه بارشی جدید روز دوشنبه و سه شنبه هفته آینده به چهارمحال و بختیاری وارد خواهد شد که این بارش ها ضعیف است، اخر بهمن بارش موثری نخواهیم داشت، برای روز شنبه و یکشنبه هفته آینده کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.
نصر نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نصر: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدید از یکشنبه وارد کشور می شود همچنین امشب در تهران شاهد بارش برف و باران خواهیم بود
صبح قزوین   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان قزوین با توجه به گذر سامانه بارشی و احتمال کولاک، مه و کاهش محسوس دما برای امشب تا بامداد فردا جمعه هشدار زرد رنگ صادر کرد.
روز پلاس   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدید از یکشنبه وارد کشور می شود همچنین امشب در تهران شاهد بارش برف و باران خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: با نفوذ سامانه بارشی و وزش باد نسبتا شدید از عصر امروز شاهد بارش برف و وقوع کولاک به خصوص در گردنه ها و ارتفاعات استان خواهیم بود.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
روستای تکه در 8 کیلومتری شهرستان نهاوند استان همدان واقع شده است. این روستا آب و هوای کوهستانی دارد و در فصل زمستان اغلب اوقات پوشیده از برف است. با ورود سامانه بارشی جدید به کشور اهالی این روستا از بارش شدید برف بی نصیب نماندند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۲۱    
اداره کل هواشناسی استان قزوین با توجه به گذر سامانه بارشی و احتمال کولاک، مه و کاهش محسوس دما برای امشب تا بامداد فردا جمعه هشدار زرد رنگ صادر کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۵۰   + ۴۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از ادامه بارش ها در 7 استان طی روز جاری و نیز فردا در برخی مناطق و همچنین ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
بارش برف زمستانی شامگاه سه شنبه 11 بهمن آغاز شد و شهر همدان را سفیدپوش کرد. همدان طی 24 ساعت گذشته بین صفر تا هفت درجه سانتی گراد در نوسان بوده است و این سامانه بارشی فردا صبح از استان خارج می شود که کاهش دما را خواهیم داشت. امشب در سردترین ساعات دمای هوای همدان به منفی چهار درجه خواهد رسید.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۲:۰۲    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از فعالیت سامانه بارشی در اکثر نقاط کشور خبر داد. صادق ضیائیان درباره شرایط جوی کشور به ایسنا گفت: فعالیت سامانه بارشی به صورت بارش برف و باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت در روز پنجشنبه در آذربایجان های شرقی و غربی، کردستان، کرمانشاه ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
فعالیت سامانه بارشی در چهارمحال و بختیاری و در شهرستان کوهرنگ از روز یکشنبه 9 بهمن ماه آغاز شده است و این بارش ها هم چنان ادامه دارد، ارتفاع برف در شهرستان کوهرنگ به بیش از 190 سانتی متر در شهر چلگرد رسیده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: موج فعال بارشی در استان تا روز جمعه در برخی مناطق استان فعال خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی ایلام با اشاره به اینکه آبدانان رکورد دار بیشترین میزان بارش ها در سامانه اخیر بود گفت: سامانه بارشی جدید فردا وارد آسمان استان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: سامانه بارشی از آسمان مازندران خارج شد و تا فردا آسمانی صاف تا نیمه ابری خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۲۸    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه، پیش بینی و مخاطرات جوی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: ظهر پنج شنبه موج دوم سامانه بارشی از مناطق غربی یعنی کوهرنگ و اردل وارد استان می شود که این موج نیز تا صبح روز جمعه به تناوب در بعضی ساعات و به ویژه در نیمه غربی استان موجب بارش برف و گاهی باران خواهد شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۴۹    
ایسنا/یزد هواشناسی استان یزد با اشاره به ورود سامانه بارشی جدی به استان، نسبت به مخاطرات بارشهای احتمالی هشدار سطح زرد داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
با توجه به ادامه فعالیت سامانه بارشی در کشور ، بارش هایی طی امروز و فردا در کشور رخ می دهد که مشمول هشدار نارنجی است و مخاطراتی را به همراه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
هواشناسی خوزستان تداوم فعالیت سامانه بارشی در مناطق شمالی و شرقی استان و پدیده مه در استان پیش بینی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با بررسی نقشه های هواشناسی، فعالیت سامانه بارشی در استان از امشب کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
از عصر فردا با عبور سامانه بارشی دیگر از استان زنجان تا اواخر شب بارش های پراکنده برف پیش بینی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: برای اواخر فردا تا بامداد جمعه سامانه بارشی زودگذر سبب بارش برف، گاهی وزش باد و مه خواهد بود و در مناطق کوهستانی و گردنه ها کولاک برف را پیش رو خواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر از ادامه فعالیت سامانه بارشی در استان تا فردا پنج شنبه خبر داد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از فعالیت سامانه بارشی در اکثر نقاط کشور خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از فعالیت سامانه بارشی در اکثر نقاط کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت:در سامانه بارشی اخیر گواور با 64 میلی متر و پاوه با 52 میلی متر پربارش ترین و قصرشیرین با 9 میلی متر کم بارش ترین شهرستان های استان بودند .
برترین ها / نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۳۰   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران در غالب نقاط کشور و در نقاط مستعد و بی بارش وزش باد و خیزش گرد و خاک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بیشترین میزان بارندگی سامانه بارشی اخیر در ایستگاه باران سنج ایذه به میزان 72.5 میلیمتر ثبت شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رکنا : سامانه بارشی پس از ورود به کشور بسیاری از استان ها را فرا گرفته است و پیش بینی می شود که فعالیت آن امشب و فردا به اوج خود برسد.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی نشان می دهد سامانه بارشی تا پایان هفته در ارتفاعات استان البرز فعال است. وی ادامه داد: با توجه به حجم بارش برف انباشته در ارتفاعات، رخداد بهمن در مناطق مستعد تا سه شنبه هفته آینده مورد انتظار است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
موج بارشی جدیدی در راه اصفهان است که منجر به بارش برف و باران های خوبی در استان خواهد شد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون هواشناسی لرستان گفت: سامانه بارشی جدیدی از اوایل ظهر روز پنجشنبه وارد آسمان لرستان می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: همزمان با ورود سامانه بارشی به کشور و بارش باران در پایتخت از صبح امروز مه بخشهایی از شهر تهران فراگرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۱    
معاون هواشناسی لرستان از ورود موج دوم بارشی به استان طی فردا عصر خبر داد و گفت: از ظهر روز پنج شنبه تا بامداد روز جمعه با توجه به فعالیت موج دوم سامانه بارشی برای نقاط مختلف استان شاهد ابرناکی، رگبار باران، گاهی رعدوبرق و کولاک برف برای محورهای مواصلاتی و گردنه ها و ارتفاعات باشیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی لرستان با اشاره به فعالیت سامانه بارشی اخیر از ثبت 57 میلیمتری باران در این استان خبرداد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۶۸ سایت دیگر  
گروه جامعه:رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از فعالیت سامانه بارشی در اکثر نقاط کشور خبر داد.صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهارکرد: عمده فعالیت سامانه بارشی روز چهارشنبه(12 بهمن) در استان های خراسان شمالی و رضوی، نیمه شمالی خراسان جنوبی، اصفهان، یزد، خوزستان، بوشهر، فارس ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۲    
ورود سامانه بارشی جدید در کشور باعث تعطیلی برخی مدارس در استانهای کشور شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۱    
شهرکرد_مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: یک هزار و 300 دستگاه خودرو گرفتار شده در برف، طی روزهای گذشته و در جریان فعالیت سامانه بارشی در استان چهارمحال و بختیاری رهاسازی شدند.