پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۲:۳۰Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه بارشی»

فرادید   ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
با توجه به هشدار های سازمان هواشناسی ایران، امروز 29 مهرماه در اغلب مناطق شمالی کشور سامانه بارشی فعال خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به تضعیف سامانه بارشی در این استان از عصر امروز، گفت: رضوانشهر با 189 میلی متر باران بیشترین بارش ها را ثبت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۸    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه شنبه هفته آینده سامانه بارشی نسبتا ضعیفی وارد استان خواهد شد گفت: با فعالیت این سامانه بارش روز شنبه از بعدازظهر آغاز و در حد یک تا 2 ملیمتر است لذا شهروندان منتظر بارش های چشمگیر نباشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، با نفوذ سامانه بارشی از ظهر امروز (28 مهرماه) به تدریج با افزایش ابر و در پاره ای نقاط با وزش باد نسبتا شدید تا شدید به ویژه در جنوب و غرب استان با احتمال خیزش موقتی گردوخاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بارش باران که از صبح امروز در سراسر گیلان شدت گرفته در رودسر به بیش از 80 میلی متر رسیده و به گفته هواشناسی این سامانه بارشی تا عصر روز پنجشنبه در استان ادامه دارد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۶    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به بارندگی در برخی استان های کشور تا پایان هفته جاری، از کاهش دما تا 10 درجه در نوار شمالی و ورود سامانه بارشی جدید به کشور از هفته آینده خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۷    
محمدی گفت: سامانه بارشی سرد از روز پنجشنبه 29 مهرماه وارد استان خواهد شد و اکثر مناطق را تحت تاثیر قرار می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۵    
کارشناس هواشناسی گلستان از آغاز فعالیت سامانه بارشی در استان خبر داد و گفت: احتمال آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد جاده ای وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: سامانه بارشی در استان فعال شده است و بر این اساس دمای هوا در مناطق مختلف استان تا 10 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۷    
زنجان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: با توجه به نفوذ سامانه بارشی به منطقه و استان، سرد شدن هوا و احتمال بارش برف در ارتفاعات زنجان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی به استان و فعالیت امواج ناپایدار از بعدازظهر فردا تا روز جمعه در سطح استان رشد ابر و در ساعات بعدازظهر بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان پایتخت پس فردا (29 مهرماه) بارانی می شود. براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز (27 مهرماه) آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به بارش باران شدید، آبگرفتگی معابر و وقوع سیلاب در برخی استان ها از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به بارندگی در برخی استان های کشور تا پایان هفته جاری از کاهش دما تا 10 درجه در نوار شمالی و ورود سامانه بارشی جدید به کشور از هفته آینده خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی با اشاره اینکه سامانه بارشی از غرب استان وارد گیلان می شود گفت: تا روز پنجشنبه دمای هوا در این استان 6 تا 15 درجه کاهش می یابد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از روز شنبه آینده به کشور و آغاز بارش ها از غرب و شمال غربی خبر داد و اعلام کرد: بارش ها در نوار شمالی کشور تا پایان هفته ادامه دارد و با نفوذ جریانات سرد، کاهش 10 درجه ای دما در استان های شمالی پیش بینی می شود.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۴    
در 48 ساعت آینده در مناطق شمالی و مرکزی سامانه بارشی خواهیم داشت.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۳    
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به بارش باران شدید، آبگرفتگی معابر و وقوع سیلاب در برخی استان ها از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۳   + ۵۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به بارش باران شدید، آب گرفتگی معابر و وقوع سیلاب در برخی استان ها از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: با نفوذ سامانه بارشی جوی نسبتا ناپایدار تا پایان هفته جاری در سطح استان حاکم خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی با بیان اینکه سامانه جدید بارشی از فردا سه شنبه وارد استان می شود، گفت: این سامانه همه نواحی به ویژه نیمه شمالی را دربر می گیرد.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: روز دوشنبه در شمال غرب و غرب کشور و چهارشنبه و پنجشنبه هم در استان های ساحلی خزر کاهش محسوس دما رخ خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
با نفوذ سامانه بارشی در مازندران، چهارشنبه شب شاهد کاهش محسوس دما و بارش برف در ارتفاعات خواهیم بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۴   + ۴۲ سایت دیگر  
تسنیم : پنجشنبه سامانه بارشی در نوار شمالی کشور فعال است و شدت بارش ها طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در نوار شرقی اردبیل، گیلان و مازندران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی سرد به کشور طی امروز برای 15 استان کشور تا 30 مهرماه هشدار بارش برف و باران و کاهش محسوس دما صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
طی روزهای دوشنبه و سه شنبه با ورود سامانه بارشی در استان رشد ابر و در ارتفاعات بارش های پراکنده باران پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- اداره کل هواشناسی خراسان شمالی اعلام کرد: سامانه بارشی فعال از روز چهارشنبه خراسان شمالی را تحت تاثیر قرار می دهد که سبب بارندگی در مناطق مختلف استان خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری نسبت به نفوذ سامانه بارشی نسبتا سرد و وقوع رگبار و رعدوبرق در برخی استان ها و همچنین وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در خلیج فارس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گفته کارشناس هواشناسی از روز سه شنبه سامانه بارشی وارد گیلان می شود.
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس نقشه های هواشناسی، تا روز دوشنبه جو نسبتا پایداری در آسمان مازندران حاکم شده است، گفت: روزهای چهارشنبه و پنج شنبه انتظار داریم به تدریج شاهد بارندگی، وزش باد نسبتا شدید، کاهش محسوس دما و مواج شدن دریا در استان باشیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۱   + ۴۷ سایت دیگر  
امروز و فردا در بخش هایی از گیلان، مازندران، اردبیل، شمال استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز بارش خفیف باران پیش بینی می شود.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان ها از کاهش دما طی روزهای پایانی هفته در نیمه شمالی کشور خبر داد. به گزارش بویرنیوز ، بر اساس تحلیل نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی امروز و فردا در بخش هایی از استان های گیلان، مازندران، اردبیل ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۹    
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان ها از کاهش دما طی روزهای پایانی هفته در نیمه شمالی کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان ها از کاهش دما طی روزهای پایانی هفته در نیمه شمالی کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۷    
براساس پیش بینی های کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان، تا پایان مهرماه سامانه بارشی فعالی در زنجان پیش بینی نمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۵    
گلستان - ایرنا - کارشناس هواشناسی گلستان با اعلام ورود سامانه بارشی به استان گفت که از شامگاه امشب پنجشنبه شاهد افزایش ابر و بارش پراکنده باران در ارتفاعات گلستان خواهیم بود. علی اصغر قزل سفلو
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: شامگاه پنج شنبه سامانه ناپایدار از سمت غرب به تدریج وارد گلستان شده و شاهد بارش پراکنده باران و کاهش نسبی دما خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان کارشناس هواشناسی گلستان از ورود سامانه ناپایدار از اواخر وقت پنجشنبه به استان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تا پایان هفته جاری شرایط جوی پایدار بوده و سامانه بارشی در سطح استان نخواهیم داشت و با جنوبی شدن جریانات، دمای هوا به طور نسبی افزایش می یابد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۵    
سازمان هواشناسی با اشاره ورود سامانه بارشی به کشور از فردا، برای شمال غرب و غرب کشور بارش باران پیش بینی و اعلام کرد: از پایان هفته جاری با نفوذ جریانات شمالی در شمال کشور دما به طور نسبی کاهش می یابد.
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به استقرار جوی غالبا پایدار تا پایان هفته در این استان، گفت: در این مدت دمای هوا حدود هفت درجه افزایش می یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای در سطح زرد نسبت به تداوم فعالیت سامانه بارشی در 10 استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۳    
گلستان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی گلستان با اشاره به استمرار فعالیت سامانه بارشی تا فردا یکشنبه در استان گفت که در 48 ساعت گذشته 62 میلیمتر باران در مناطق شرقی این استان بارید. علی اصغر قزل سفلو
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی در کشور نسبت به کاهش 10درجه ای دما در استان های شرق و شمال شرق و خسارت به محصولات کشاورزی هشدار داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی و سرد شدن ناگهانی هوا طی یک هفته گذشته، شاهد بارش و نشست برف در ارتفاعات جواهرده هستیم. بارش برف در منطقه " شُورک " ارتفاعات جواهرده از نیمه شب گذشته 16 مهر شروع شده است و همچنان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۶    
هواشناسی گلستان از ادامه فعالیت سامانه بارشی در استان خبر داده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، با بیان اینکه طی امروز، چهارشنبه تا دوشنبه هفته آینده، شرایط برای بارش در استان وجود دارد، تصریح کرد: از عصر امروز تا فردا در برخی مناطق استان بارندگی شدت خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دمای هوای گیلان تا فردا 4 تا 5 درجه خنک تر می شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۰:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در نوار شمالی کشور از رگبار باران و احتمال سیلاب تا پایان هفته در در 6 استان و در ادامه فعالیت سامانه چرخند حاره ای شاهین در جنوب کشور خبر داد.