شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۳:۴۱Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروهک تروریستی منافقین»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اقدامات کیفری علیه یک دولت با هدف ایجاد وحشت در اشخاص و گروه های خاص و یا در سطح جامعه، اقدام تروریستی تعریف شده است و بر این اساس گروهک تروریستی منافقین مصداق بارز یک گروه تروریستی است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی پروژه، مجموعه 10 قسمتی تارکد به 10 پرونده از حساس ترین موضوعات در تاریخ انقلاب اسلامی می پردازد و با استفاده از مجموعه اسناد پژوهشی دقیق، جزئیات کمتر شنیده شده از این رویداد ها را بیان می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اعترافات وابستگان داخلی گروهک تروریستی منافقین، سازوکار به آشوب کشاندن سیستان و بلوچستان در روزهای اغتشاشات 1401 را به خوبی نشان می دهد. آنچه در این ویدئو مشاهده میکنید عبارتست از چگونگی به آشوب کشاندن خیابان ها تا پروپاگاندای رسانه ای در صفحات فضای مجازی.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل بنیاد هابیلیان (خانواده های قربانی ترور) ضمن اشاره به قطعنامه پارلمان اروپا درباره اقدامات خشونت آمیز گروهک تروریستی منافقین و فریبکاری عناصر این گروهک، می گوید که این موضوعات پیش از این هم در گزارش وزارت خارجه آمریکا مطرح شده بود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در نامه ای به رئیس شورای حقوق بشر و کمیسر عالی از رویکرد و مواضع جانبدارانه جاوید رحمان در حمایت از گروهک های تروریستی و تروریست ها به شدت انتقاد کرد و گفت: اقدامات این گروهک تروریستی علیه مردم مظلوم ایران، مصداق بارز جنایت علیه بشریت و نسل کشی است.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
شهدای ایران :به نقل از مشرق، اواخر سال 1401 سرویس های اطلاعاتی غربی، عبری و عربی با محوریت رژیم صهیونیستی و بازیگری اقلیم کردستان سناریوی از پیش طراحی شده خود را برای براندازی نظام جمهوری اسلامی به اجرا گذاشتند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۴    
تجمع گروهک تروریستی منافقین و سلطنت طلبان در نیویورک با شکست روبرو شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مهدی فیروزی 1 دی 1335 در شیراز به دنیا آمد و در 28 شهریور 1360 هنگامی در حال عزیمت به محل خدمت به دست دو نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین به شهادت رسید.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۸   + ۳۱ سایت دیگر  
گروهک تروریستی منافقین برای برگزاری تجمعات خود یک شیوه مرسومی همچون دادن وعده های مالی دارد اما درحال حاضر این شیوه دیگر جوابگوی نیاز آنها نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب بویین زهرا به تشریح جزییات دستگیری 6 نفر از مرتبطین با گروهک تروریستی منافقین در این شهرستان پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
روایتی از زندگی و سرنوشت شوم مریم فرتوک زاده از اعضای گروهک تروریستی منافقین را در این فیلم مشاهده می کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۲۵ سایت دیگر  
سربازان گمنام وزارت اطلاعات 6 نفر از عوامل مرتبط با گروهک تروریستی منافقین را در شهرستان بویین زهرا دستگیر کردند.
توسط اداره اطلاعات شهرستان بوئین زهرا شش نفر از مرتبطین با گروهک تروریستی منافقین در این شهرستان دستگیر شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
فارس : سخنگوی وزارت امور خارجه به سفر سرکرده گروهک تروریستی منافقین به بروکسل پایتخت بلژیک به منظور سخنرانی واکنش نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۴۱ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: گروهک تروریستی منافقین برای تیم حفاظتی مریم رجوی سرکرده این گروهک بلیط اعزام به بروکسل بلژیک کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سایت رسمی گروهک تروریستی منافقین روز گذشته از مرگ یکی از عناصر خود به نام جعفر سهیلیان به دلیل وقوع سانحه حین کار در تاسیسات مقر اشرف 3 خبر داده است.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
پارلمان اروپا در فوریه سال 2023 با تشکیل کمیته ویژه دخالت خارجی در روند های دموکراتیک در اتحادیه اروپا شامل تبلیغات سوء، تقویت صداقت، شفافیت و پاسخگویی در پارلمان اروپا ، به تهیه پیش نویس قطعنامه ای به منظور ممانعت از دخالت خارجی در این پارلمان اقدام کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
پارلمان اروپا در بخشی از قطعنامه اخیر، گروهک تروریستی منافقین را سازمانی معرفی کرده که متهم به ارعاب، شکنجه و قتل اعضای دیاسپورای (مهاجران) ایرانی است و از شیوه های تهاجمی و مبهم برای دیدار با نمایندگان پارلمان اروپا از جمله با پنهان کردن وابستگی حقیقی خود به این گروه استفاده می کند .
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله مدنی دومین شهید محراب است که در 20 شهریور 1360 به دست گروهک تروریستی منافقین به شهادت رسید. در ادامه تصویری کمتر دیده شده از رهبر معظم انقلاب، آیت الله جنتی و شهید آیت الله مدنی در مسیر بازدید از جبهه ها را مشاهده می کنید.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۷:۴۱    
روزنامه ایران: این واقعیت که نتیجه وطن فروشی، در به دری و خانه به دوشی است، امروز بیش از هر چیز دیگری در گروهک تروریستی منافقین مصداق دارد. گزارش ها حاکی است به رغم هشدارهای آشکار و پنهان به دولت کانادا، فرایند انتقال اعضای منافقین به این کشور درحال طی شدن است ...
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۴۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از فارس، فشارهای همه جانبه دولت و دادگاه آلبانی علیه گروهک تروریستی منافقین در این کشور و دست رد دولت فرانسه به سینه منافقین برای انتقال بخشی از نیروهای خود به مقری در فرانسه، مقامات ارشد منافقین را وادار به انتقال اعضا به کانادا کرده است. [...]
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عصر شنبه 18 شهریور تعدادی از عناصر گروهک تروریستی منافقین با بمب های آتش زا به درب ورودی سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاریس حمله کردند./سپاه پاسداران
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۱:۵۴   + ۵۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - اعضای گروهک تروریستی منافقین با مواد آتش زا به سفارت ایران در فرانسه تعرض کردند. در این تعرض که با پرتاب مواد آتش زا به ورودی کنسولگری سفارت ایران در پاریس انجام شده، اعضای گروهک تروریستی منافقین به این ورودی آسیب رسانده اند. ...
فرادید   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۱:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی جمهوری آذربایجان از وقوع حمله به ساختمان سفارت ایران در فرانسه خبر داد. به گزارش خبرگزاری ترند، سفارت ایران در فرانسه مورد حمله قرار گرفت. عصر امروز شنبه 18 شهریور تعدادی از عناصر گروهک تروریستی منافقین با بمب های آتش زا به درب ورودی سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاریس حمله کردند ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
عصر امروز شنبه 18 شهریور تعدادی از عناصر گروهک تروریستی منافقین با بمب های آتش زا به درب ورودی سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاریس حمله کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
صابرین نیوز نوشت: سر در سفارت ایران در پاریس توسط گروهک تروریستی منافقین خلق آتش زده شد.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دادگاه رسیدگی به جنایات گروهک تروریستی منافقین باید علنی باشد| سیدگی به اتهامات ترامپ، پومپئو و مکنزی در دستورکار قرار دارد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: دبیر ستاد حقوق بشر با بیان این که گروهک های تروریستی از جمله گروهک تروریستی منافقین نه تنها در داخل کشور از مقبولیت برخوردار نیستند بلکه بسیار منفور هستند ، تاکید کرد که این گروهک ها و حامیان آن ها را باید در قبال اقدامات شان پاسخگو کرد. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر ایران گفت: برگزاری علنی دادگاه رسیدگی به جنایات گروهک تروریستی منافقین منوط به تصمیم دادگاه می باشد. برداشت من این است که دادگاه بصورت علنی برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۷:۰۱   + ۷۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر با بیان اینکه گروهک های تروریستی از جمله گروهک تروریستی منافقین در داخل کشور بسیار منفور هستند، تاکید کرد که این گروهک ها و حامیان آنها را باید در قبال اقداماتشان پاسخگو کرد.
دبیر ستاد حقوق بشر و معاون امور بین الملل قوه قضائیه مهمان برنامه من طهران در شبکه العالم است و به تشریح وضعیت گروهک تروریستی منافقین و اقدامات انجام شده برای محاکمه آنان می پردازد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
الهیان گفت: امروز شاهدیم با روشنگری که از سوی جمهوری اسلامی ایران نسبت به جنایات گروهک تروریستی منافقین صورت گرفته است، کشورهای اروپایی نسبت به آنها موضع دارند.
الف   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضائیه در روز ملی مبارزه با تروریسم از محاکمه و تعیین وکیل تسخیری برای اعضای گروهک تروریستی منافقین در دادگاه کیفری یک استان تهران خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضائیه،گفت: تاکنون وکیلی از سوی منافقین معرفی نشده است، بنابراین رئیس دادگاه رسیدگی کننده مطابق ماده 384 قانون آیین کیفری، به زودی دستور تعیین وکیل تسخیری را برای متهمان صادر خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۰۴   + ۴۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: دادگاه کیفری یک تهران برای متهمان پرونده گروهک تروریستی منافقین وکیل تسخیری تعیین می کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۸:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه ای به مناسبت بزرگداشت شهدای دولت، هشتم شهریور را نمادی از حقانیت و مظلومیت نظام و سند دیگری بر شقاوت سازمان های تروریستی از جمله گروهک تروریستی منافقین عنوان کرد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مجری بی بی سی در حمایت از گروهک تروریستی منافقین می گوید: سازمان "مجاهدین خلق" سرمایه ایران است!
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مجری بی بی سی گویا جنایات گروهک تروریستی منافقین را فراموش کرده که اینچنین درباره آنها اظهار نظر می کند تا جایی که کارشناس برنامه هم به صحبت های مجری واکنش نشان می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اخبار بدست امده ، گروهک تروریستی منافقین در تازه ترین تصمیم با توجه به برخی وقایع و اختلافات شدید بین اپوزیسیون ساکن کانادا به دلیل انتقال نیروهای گروهک به این کشور، اقدام به برگزاری تجمعی در حمایت و قدردانی از دولت کانادا مقابل پارلمان این کشور خواهد کرد .
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۲:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه تهدید نیروها به فرار از اشرف 3، کادر مرکزی برای جلوگیری از تکرار فرارهای مشابه بیجار رحیمی، دستور به راه اندازی گشت های داخلی مقر در اکیپ های 3 تا 5 نفره به صورت شبانه روزی داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی اقدام اخیر قوه قضائیه را درباره گروهک تروریستی منافقین تحسین برانگیز و یک اقدام حقوق بشری توصیف کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
برخی منابع به نقل از وزارت خارجه کانادا می گویند کانادا درخواست گروهک تروریستی منافقین را برای اقامت در این کشور رد کرده است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۱    
خاستگاه، باورها، رفتارشناسی، سوابق جنایت ها، ساختار پیچیده و ... گروهک تروریستی منافقین همواره از موضوعات مورد بحث و بررسی و مطالعه اقشار مختلف مردم ایران بوده است. در این کلیپ می توانید با کتاب هایی که شناخت بهتری از این گروهک می دهد؛ آشنا شوید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۵:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حاشیه های فرار بیجار رحیمی عضو سابق گروهک تروریستی منافقین از مقر تروریست های اشرف 3 و افزایش احتمال فرارهای مشابه موجب شده که گروهک منافقین فشار و سخت گیری خود را بر روی عناصر دوچندان کند.
سران گروهک تروریستی منافقین در حال تدارک مقدمات کار برای انتقال اعضای این گروهک از آلبانی به کانادا هستند، این تصمیم پس از فشارهای شدید دولت آلبانی بر آنها و مذاکرات ناکامشان با فرانسه برای انتقال به آنجا گرفته شده است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ، ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۷:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین که سابقه ورود از مبادی غیر رسمی به آلبانی را داشته، در پرونده قضایی خود، حکم ممنوع الخروجی را نیز دارد.
پس از انتشار خبر ممنوع الورودی مریم رجوی، منابع آگاه امنیتی اعلام کردند که خبر ممنوع الخروجی مریم رجوی نیز از آلبانی صادر شده است.