پنجشنبه ۱۸ خردادساعت ۲۰:۰۵Jun 2023 8
جستجوی پیشرفته

معاونت توسعه روستایی (abadinews.ir)

  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۶    
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی از سامانه کنترل و پایش هوشمند روستاها و همچنین نمایشگاه ثمر که پیرامون دستاوردهای انقلاب اسلامی در روستاها و مناطق محروم بر پا شده است بازدید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو گفت: جهاد آب رسانی در کمتر از یک سال گذشته به 2 هزار روستا آب رسانی کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از بهره مندی 755 روستای مرزی این استان از گاز طبیعی خبر داد و گفت: امسال هم 14 روستای مرزی دیگر به شبکه گاز متصل می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: در سفر نخست رئیس جمهور به گلستان 320 میلیارد تومان برای اجرای طرح های هادی روستایی در این استان پیش بینی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اتصال بیش از 3 هزار روستا به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد آبرسانی با اشاره به اجرای مطلوب طرح آبرسانی در مازندران گفت: طرح آبرسانی با همت دولت سیزدهم برای 7 هزار و 138 روستا در دستور کار قرار گرفت .
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر بیش از 2800 روستا در قالب طرح جهاد آبرسانی لحاظ شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه از گازرسانی به 138 روستا در منطقه اورامانات کرمانشاه طی سه سال اخیر خبر داد
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت توسعه روستایی دبیرخانه شورای عالی جهاد سازندگی به منظور بهره گیری از توانمندی نیروهای جوان ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از آبرسانی به 30 روستا در شرق استان خبر داد و گفت: با بهره برداری از این طرح آبرسانی بیش از 6500 خانواده (21 هزار نفر) از نعمت آب شرب سالم برخوردار شدند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
سد کهیر که با هدف تامین آب 6 هزار نفر در 7 روستای جنوب سیستان و بلوچستان ساخته شد، در سفر آینده رئیس جمهور به این استان آبگیری می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شهرستان رفسنجان دستاوردهای بسیج سازندگی شهرستان را تشریح کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: طی تفاهم نامه ای با قرارگاه محرومیت زدایی امام حسن مجتبی(ع) شبکه آبرسانی 130 روستا در مقابل تنش های آبی مقاوم می شود و 20 روستا نیز به سیستم آبرسانی مجهز خواهند شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: امروز آب رسانی به 30 روستا را انجام می دهیم که در این پروژه بیش از 6 هزار و 500 خانواده از نعمت آب برخوردار می شوند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت توسعه روستایی دبیرخانه شورای عالی جهاد سازندگی به منظور بهره گیری از توانمندی نیروهای جوان ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با اشاره به وضعیت پیشرفت مصوبات سفر ریاست جمهوری در حوزه گازرسانی به روستاها گفت: گازرسانی به 17 روستا به پایان رسیده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
گازرسانی به 13 روستا و 4 واحد تولیدی و صنعتی شهرستان سرپل ذهاب با حضور استاندار کرمانشاه انجام گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: در سطح استان مرکزی در فاز اول 67 روستا و در فاز دوم 115 روستا زیر پوشش جهاد آبرسانی قرار می گیرند که با این طرح ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
امیرحسین رادمهر جهادگر بسیجی اهل شاهین شهر صبح روز یکشنبه 17 اردیبهشت ماه در مسیر اردوی جهادی به سوی روستای محروم موته دچار حادثه شد و در راه خدمت به مردم به فیض شهادت نائل آمد ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۶    
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، جلسه تشریح برنامه های معاونت برنامه ریزی و امور زیر بنایی در سال 1402 با حضور منوچهر رضایی معاونت برنامه ریزی و امور زیربنایی معاونت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان گفت: آبرسانی به 613 روستا در گام نخست توافق شده که تا کنون 121 روستا از نعمت آب پایدار و سالم برخودار شدند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سال گذشته، طرح هادی در 194 روستای بالای 20 خانوار استان با اعتبار 135 میلیارد تومان اجرا شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر از استقرار 393 دهیاری در روستاهای استان خبر داد و گفت: با استقرار دهیاری در روستاها توسعه عمران روستایی افزایش یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق همدان گفت: سال گذشته مشکل برق 217 روستای استان همدان برطرف شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
جعفرزاده، رئیس مرکز جهاد آبرسانی وزارت نیرو گفت: طرح جهاد آبرسانی که قرار است بیش از 10 هزار روستا منتفع شوند، 35 درصد پیشرفت کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: با همتی که تقریبا 15 دستگاه و نهاد انجام دادند بیش از 4 هزار و 200 واحد اقتصادی به چرخه اقتصادی برگشتند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: تا پایان دولت به دنبال آن هستیم تا روستایی در کشور نباشد که مشکل آب داشته باشد تا مردم در تنگنا نباشند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به اینکه دولت مردمی مهار تورم را از راه رشد تولید دنبال خواهد کرد، خطاب به تولیدکنندگان، صنعتگران و مدیران استان خوزستان ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور از دومین نمایشگاه احیاگران واحدهای اقتصادی که در شهرک صنعتی شماره یک دزفول برپا شده است، بازدید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اظهار کرد: امسال، طرح ملی بهارستان در 500 روستا استان اجرا می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از احتمال افزایش سقف تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد و گفت: نگاه ما افزایش رقم تسهیلات مشاغل خانگی متناسب با تورم است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی گفت: پارسال طرح هادی هزار و 113 روستا در استان بازنگری و 670 طرح کامل شد که معادل 70 درصد کل این طرح در استان است.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ایلام گفت: سال گذشته اجرای طرح هادی در سطح 243 روستای این استان اجرایی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
علی اصغر آسمانی مقدم، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران، گفت: از سال گذشته در اجرای طرح جهش تولید مسکن که بخش روستایی آن بر عهده بنیاد مسکن است، 9301 واحد در استان شروع شد ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
آبرسانی به 34 روستای بخش شعیبیه غربی شهرستان شوشتر که اهالی آن با مشکل تنش آبی روبه رو هستند، آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار ویژه برای تکمیل پروژه پل عنافچه از مصوبات سفر دوم ریاست جمهوری اسلامی به استان خوزستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل از تدوین طرح توسعه اقتصادی و اشتغال 718 روستای این استان با هدف رونق تولید و اشتغال در این روستاها خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۶    
فرماندار سقز گفت: برای سال جاری با برنامه ریزی و تخصیص های انجام شده شاهد رفع تنش آبی 91 روستا و تبدیل پنج هزار و 500 هکتار اراضی دیم به آبی خواهیم بود.
  ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین قرارگاه محرومیت زدایی سپاه خوزستان گفت:طبق یک تفاهم نامه مقرر شد تا قرارگاه امام حسن مجتبی به 10 هزار و 200 روستای کشور آبرسانی کند که سهم خوزستان از این میزان 618 روستا است.
  ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
نماینده دولت در نهضت احیای واحدهای اقتصادی گفت: در سال گذشته بیش از 4200 واحد راکد و نیمه فعال احیا شد که در سال جاری این تعداد به 8 هزار واحد افزایش پیدا خواهد کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۴۸ سایت دیگر  
دبیر شورایعالی جهاد سازندگی با صدور پیامی شهادت مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان در سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: 1379 روستا در کمتر از یک سال از اجرای طرح جهاد آبرسانی، از نعمت آب شرب پایدار برخوردار شدند تا گامی بلند در تحقق عدالت اجتماعی رقم بخورد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
با اجرای 14 هزار طرح اشتغال روستایی از سوی صندوق کارآفرینی امید 44 هزار شغل ایجاد شده است. اقتصاد روستا از دغدغه های مهم دولت سیزدهم به شمار می رود و پیش بینی می شود در سال آینده از محل توزیع منابع ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه خوزستان : تکنولوژی شبکه ارتباطات سیار روستا های 6 شهرستان خوزستان توسعه و ارتقا یافت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از بازسازی 60 هزار واحد مسکونی آسیب دیده از زلزله در خوی خبر داد و گفت: طرح هادی در 21 هزار روستا اجرا شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: در هر روستا پنج مسکن ملی و در مجموع 15 هزار واحد مسکن در استان احداث می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدنی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: سرمایه گذاری بیش از 12 هزار میلیارد تومان در 8200 طرح دهه فجر در حوزه زیر ساختی و عمرانی انجام شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: به برکت انقلاب اسلامی و با مجاهدت های کارکنان جهاد سازندگی در ابتدای انقلاب، امروز یکی از 20 کشوری هستیم که در شاخص های توسعه روستایی حرف برای گفتن داریم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: همزمان با دهه مبارک فجر، دولت در حوزه روستایی و بخش مناطق محروم بیش از 70 هزار طرح خرد و متوسط اشتغال زایی را اجرا کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
با حضور امیرحسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و نعمت الله رضایی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور این طرح ها در مناطق روستایی استان های بوشهر، ایلام، مرکزی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار ایلام گازرسانی به 8 روستای شهرستان هلیلان را افتتاح کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۳    
در هفتمین روز از دهه مبارک فجر پروژه های مختلفی در استان زنجان با حضور مقامات استانی افتتاح و یا کلنگ زنی شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان فارس گفت: طرح جهاد آبرسانی در استان فارس در قالب 45 پروژه انجام خواهد شد که 11 مورد آن تک روستایی و 34 پروژه به صورت مجتمع های آبرسانی چند روستایی است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کشور با برشمردن اهمیت روستا گفت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری روستا باید کانون تولید و اشتغال شود و این سیاست نیز در کشور دنبال و پیاده سازی خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
از عموم علاقه مندان جهت بازدید از نمایشگاه دعوت به عمل می آید. زمان: 1401/11/12 الی 1401/11/30 ساعت:از ساعت 9 الی 16
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: 84 طرح عمرانی بنیاد مسکن با اعتبار 104 میلیارد تومان دهه فجر امسال در این استان کلنگ زنی و به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
128 روستای خراسان جنوبی با جمعیتی بیش از 12 هزار و 400 خانوار در ده ماهه امسال به شبکه ملی اطلاعات متصل شده اند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون استانداری و فرماندار ویژه لارستان اعلام کرد که به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان گفت: تاکنون از 1067 روستای سطح استان همدان مساکن روستایی 193 روستا به صورت صددرصدی مقاوم سازی شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار گالیکش گفت: در ایام دهه فجر 30 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب گلستان از افتتاح و کلنگ زنی 35 پروژه این شرکت با اعتباری بالغ بر 165 میلیارد تومان برای پنج شهر و 35 روستا همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر خبرداد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ویژه معاون اول رییس جمهور از مناطق زلزله زده شهرستان خوی بازدید و با مردم آن مناطق گفتگو کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
پیرو نامه دبیر شورایعالی جهاد سازندگی، امورعشایر و توسعه روستایی در خصوص زلزله شهرستان خوی و ضرورت هماهنگی گروههای جهادی برای خدمت رسانی به زلزله زدگان، معاون اول رئیس جمهور دستوری را صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: با پیگیرهای انجام شده 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات از طریق بنیاد برکت برای اشتغال زایی در روستاهای این استان اختصاص یافت تا در اختیار متقاضیان برای ایجاد شغل قرار گیرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل از تدوین برنامه توسعه اقتصادی و اشتغال در 810 روستا با هدف رونق تولید و اشتغال در استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون توسعه اشتغال اجتماع محور بنیاد برکت گفت: بنیاد تا به امروز برای بیش از 51 هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در استان اشتغال زایی کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن گفتند، خوشبختانه 2 میلیون و 300 هزار واحد در این 16 سال اخیر مقاوم سازی شده است و 2 میلیون 600 هزار واحد داریم که نیاز به مقاوم سازی دارد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
دسترسی به اینترنت پرسرعت از شاخص های توسعه روستایی و لازمه ماندگاری ساکنان این مناطق است و دولت سیزدهم از همان روزهای آغازین فعالیت خود اهتمام ویژه ای به این امر داشته و توجه به این مناطق را از ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با اشاره به مشارکت خیرین در حوزه آبرسانی به روستاها اشاره کرد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: در قالب طرح نذر آب 5، روستای ایل سالار از آب بهداشتی بهره مند می شود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل تعاونی دهیاری های بخش مرکزی ساوه گفت: افزون بر 60 پروژه عمرانی از ابتدای سال جاری در روستاهای بخش مرکزی با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال انجام شده است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان با بیان اینکه منبع پایدار آبی شهرستان بشاگرد، دو سد جگین و سهران است گفت: پیش بینی می شود تا پایان امسال 5 روستای دیگر به آب پایدار دست پیدا کنند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به همت قرارگاه امام حسن (ع) سپاه پاسداران در شهرستان بوکان، با ایجاد 500 کیلومتر شبکه آبرسانی، اهالی 165 روستا از نعمت آب سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
همایش سرمایه گذاری شهرستان سربیشه با حضور سید امیر حسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در شهرستان سربیشه برگزارشد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت: برنامه دولت برای امسال ایجاد یک میلیون شغل است که 300 هزار شغل آن در روستا های کشور خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۴   + ۴۲ سایت دیگر  
سرپرست دفتر اقتصاد مسکن ضمن اشاره به بسترسازی برای ایجاد خانه های مولد زیستی معیشتی در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر، محرک سازی در جهت مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها را ضروری دانست.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفا لرستان گفت: در اجرای طرح شهید سلیمانی تا پایان سال آینده به 125 روستا در استان آبرسانی می شود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن مازندران گفت: 2465 روستای بالای 20 خانوار در مازندران مشمول اجرای طرح هادی می شوند که به دلیل محدودیت بودجه عمرانی، تاکنون در 1190 روستا این طرح اجرا شده است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گازرسانی به روستاها و صنایع استان یزد یکی از دستاوردهای سفر اول رئیس جمهور به این استان در 26 آذر سال گذشته بود و اینک همزمان با سفر قریب الوقوع رئیس دولت سیزدهم به یزد در دور دوم سفرهای استانی شاهد ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری گفت: 280 روستا در چهارمحال و بختیاری فاقد آب شرب سالم هستند که در سال جاری 44 روستا توسط گروه های جهادی آب رسانی شده اند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ایلام گفت: آبرسانی به روستاهای این استان در قالب طرح انقلاب در 203 روستا با جمعیتی حدود 100 هزار نفر به مدت زمان 30 ماه در دست اجرا است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سلسله نشست های الگوهای تولید ثروث و اشتغال روستایی با رویکرد جهادی با حضور دستگاه های فعال و تشکل های مردمی و حلقه های میانی فعال در عرصه اشتغال روستایی به منظور طراحی الگو و نرم افزار توانمند سازی ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست نهضت مردمی درختکاری در محل معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ریاست جمهوری برگزار شد. در این نشست نمایندگان نمایندگان وزارت آموزش پرورش، ستاد کل نیروهای مسلح، بنیاد علوی ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۷:۰۴    
سید امیر حسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ریاست جمهوری و دبیر شورایعالی جهاد سازندگی در سفر به استان خراسان رضوی با فعالان و پیشکسوتان جهادی و مسئولان این استان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۴:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
فرماندار رشت گفت: اجرای طرح محرومیت زدایی در بخش آب شرب در شهرستان رشت شامل 127 روستا می شود که از این تعداد 36 روستا فاقد آب بوده و مابقی نیازمند اصلاح و ترمیم شبکه هستند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه ضریب نفوذ جمعیت شهری را 99.9 درصد و جمعیت روستایی را بیش از 86.5 درصد اعلام کرد و افزود ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر از آغاز طرح ایمن سازی 168 روستا استان در معرض خطر سیل و پیشروی آب دریا خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
در یک ماه اخیر، اصلاح و بهسازی 14 روستای استان به همت شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی به اتمام رسید.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۳:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز جهاد آبرسانی وزارت نیرو با اشاره به پیشرفت 30 درصدی پیشبرد پروژه های جهاد آبرسانی روستایی، گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته قرار است تا پایان سال به هزار روستا آبرسانی شود ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: 128 روستای این استان با مشارکت بسیج سازندگی سپاه از محل اعتبارات محرومیت زدایی آبرسانی می شود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز جهاد آبرسانی گفت: درحال حاضر طرح جهاد آبرسانی 32 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، تا فاز اول 10 هزار روستا از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار می شوند و پس از اجرای فاز دوم طرح سطح برخورداری روستایی ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۷:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گفته معاون امور بازسازی بنیاد مسکن، حدود 198 هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در روستاها توسط بنیاد در حال ساخت قرار دارد که میانگین پیشرفت فیزیکی واحدها به حدود 64 درصد رسیده است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۷:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: 74 واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل در بخش های مختلف کشاورزی، دامپروری، شیلات، گردشگری و صنعت و معدن استان در سال جاری احیا شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۶:۱۴    
علیرضا ابوالفتحی مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با حضور در استان گلستان از نحوه ارائه خدمات پزشکی گروه های جهادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهرستان کردکوی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده دولت در نهضت احیای واحدهای اقتصادی گفت: در یک سال اخیر 2 هزار و 560 واحد اقتصادی نیمه تعطیل و راکد به کمک نیروهای مردمی احیا شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان بسیج سازندگی آذربایجان شرقی از آبرسانی به 121 روستای شهرستان های خداآفرین، ورزقان و هشترود با اعتبار 250 میلیارد تومان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری گلستان با اعلام رفع مشکل اراضی تصرفی روستاییان استان گفت: آندسته از اهالی روستاهایی که برای تصرف اراضی خود با منابع طبیعی و آبخیزداری مشکل دارند ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
طبق گزارش ها تاکنون 15 هزار میلیارد تومان تسهیلات به طرح اشتغال روستایی و عشایری پرداخت شده و بخش کشاورزی، بیشترین میزان تسهیلات دریافتی را به خود اختصاص داده است ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان گفت: به 711 روستای محروم و دارای تنش آبی در 12 شهرستان گیلان با مشارکت قرارگاه خاتم الانبیا (ص) و سازمان بسیج سازندگی استان آبرسانی می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...