دوشنبه ۱۱ مردادساعت ۱۸:۰۵Aug 2021 2
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری اهل بیت (ع) - ابنا (abna.ir)

خبرگزاری اهل بیت (ع) 28 اسفند 1393 خبرگزاری اهل بیت (ع) 6 اردیبهشت 1394 خبرگزاری اهل بیت (ع) 30 اسفند 1395 خبرگزاری اهل بیت (ع) 29 اسفند 1396 خبرگزاری اهل بیت (ع) 29 اسفند 1397 خبرگزاری اهل بیت (ع) 29 اسفند 1398 خبرگزاری اهل بیت (ع) 30 اسفند 1399 خبرگزاری اهل بیت (ع) 20 فروردین 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 31 خرداد 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 31 تیر 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 1 مرداد 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 2 مرداد 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 3 مرداد 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 4 مرداد 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 5 مرداد 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 6 مرداد 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 7 مرداد 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 8 مرداد 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 9 مرداد 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 10 مرداد 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 11 مرداد 1400 
  ۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
شماره سی و دو فصلنامه سیاست متعالیه ویژه بهار 1400 با صاحب امتیازی انجمن مطالعات سیاسی حوزه و سردبیری نجف لکزایی منتشر شد.
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۱۰۱ سایت دیگر  
در مرقومه ی رهبر انقلاب اسلامی خطاب به آقای روحانی رئیس جمهور آمده است: پیرو هشدار وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و پیشنهاد تعطیلی بخاطر بیماری همه گیر ...
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
وبیناری به مناسبت عید غدیر خم و با حضور رئیس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) و مدیر بنیاد بین المللی عاشورا برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی طالبان، اظهارات امروز اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان را پوچ و بی ارزش توصیف کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن اتهامات بی اساس وزرای خارجه انگلیس و آمریکا درباره نفتکش صهیونیستی خطاب به آن ها تصریح کرد: هرگونه ماجراجویی احتمالی را بی درنگ و با قوت و جدیت پاسخ می دهیم.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی آموزش و پرورش، مجوز استفاده هیئت های مذهبی از فضای باز مدارس در ایام عزاداری محرم را به استان ها ابلاغ کرد.
  ۲ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مسجد مقدس جمکران در عید غدیر میزبان منتظران ظهور بود که عید ولایت را در این مکان مقدس جشن گرفتند.
  ۲ ساعت پیش   + ۷۳ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری در پیامی به آقای یوسفعلی میرشکاک (شاعر و نویسنده) درگذشت فرزند ایشان را تسلیت گفتند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مقبره شهید شیخ فضل الله نوری در حرم مطهر حضرت معصومه(س) با رعایت شیوه نامه های بهداشتی میزبان زائران و مجاوران حرم کریمه اهل بیت(س) است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
منبعی در وزارت خارجه عراق اعلام کرد که نخست وزیر این کشور به دنبال میزبانی از کنفرانسی با حضور کشورهای عربی و منطقه ای برای نزدیک کردن دیدگاه هاست.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور ارمنستان، نیکول پاشینیان را که تاکنون به عنوان نخست وزیر موقت فعالیت داشت، رسماً به عنوان نخست وزیر این کشور منصوب کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا شاگردان شیخ زکزاکی با حضور در مرکز فوزیه در شهر آبوجا پایتخت نیجریه به درس های نهج البلاغه گوش کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: مراسم تحلیف رئیس جمهور سیزدهم روز پنجشنبه با حضور 115 مقام رسمی از 73 کشور جهان در مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
اعتبارنامه رئیس جمهور منتخب توسط اعضای شورای نگهبان امضا و به دفتر مقام معظم رهبری ارسال شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جشن عید سعید غدیر خم در حسینیه کاظمین در شهر شکارپور در ایالت سند در کشور پاکستان، برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جشن عید سعید غدیر خم با حضور پیروان مکتب اهل بیت(ع) در مرکز اسلامی امیرالمومنین(ع) در شهر اوستفولد در کشور نروژ، برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان اظهار کرد: این شورا، با پاسداری از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و زنده نگه داشتن ارزش های اسلامی و انقلابی در صف اول مبارزه با جنگ نرم استکبار جهانی ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رهبر نظامی حکومت کودتا تصریح کرد که مقررات وضعیت فوق العاده در کشور را تا اوت سال 2023 و برگزاری انتخابات تمدید کرده و از مقام های نظامی کشور خواسته تا آن را با جدیت اجرا کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده تیپ نهم الحشد الشعبی در حین طی مسیر منزل تا محل کار از سوی افراد مسلح ناشناس هدف قرار گرفته و به شهادت رسید.
  ۵ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مردم شهر کربلا در مناطق مختلف به مناسبت عید سعید غدیر مراسم های جشن برگزار کردند.
  ۶ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور تعدادی از شیعیان و محبان مولا علی علیه السلام، مراسم جشن عید غدیر در حسینیه ام البنین شهر اسن برگزار شد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیراملاک و موقوفات مسجدمقدس جمکران با اشاره به اینکه وقف مهدوی، لبیک وادای دِین مردم به امام زمان علیه السلام است گفت: یک بانوی ارمنی خانه اش را در یکی از استان ها برای مسجد مقدس جمکران وقف کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
چند استفتای جدید از آیت الله خامنه ای درباره امور گوناگون و موضوعات مبتلابه در زندگی روزمره شده که به آنها پاسخ فرمودند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با خروج نیروهای امریکایی و ناتو از افغانستان وبینار "بررسی 20 سال حقوق بشر و دموکراسی آمریکایی در افغانستان" برگزار می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
افراد ناشناس شیخ عبدالزهره برهان الساعدی یکی از شیوخ قبایل استان میسان در جنوب عراق را ترور کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل همکاری های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، نشست "بررسی نقش زنان در گستره تمدن اسلامی" را برگزار می کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا رودریگو جلول روحانی شیعه فعال و دغدغه مند برزیلی با همراهی جمعی از نیکوکاران، به کمک بی خانمان ها سائو پائولو شتافتند ...
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ترکیه با پیشنهاد غیر رسمی رژیم صهیونیستی برای کمک به مهار آتش سوزی که در برخی مناطق ترکیه رخ داده، مخالفت کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور جمعی از کودکان، جشن عید غدیر در موسسه اسلامی در مجمع اسلامی فرهنگی شهر "دیربورن" ایالت میشیگان آمریکا برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری خوزستان گفت: بخشی از بازداشت های اخیر حوادث مربوط به کمبود آب در خوزستان آزاد شدند و دیگر بازداشتی ها نیز درصورت نداشتن اتهام امنیتی، آزاد خواهند شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک کاروان لجستیکی نظامیان آمریکا در استان "الدیوانیه" و دو کاروان ائتلاف آمریکایی در استان بابل عراق هدف حمله قرار گرفت.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: دستاوردهای دولت تدبیرو امید در صنعت هسته ای بی بدیل است و سازمان انرژی اتمی ایران ثابت کرد که حداکثر هوشمندی لازم را در مذاکرات و در متن برجام به خرج داده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مصر از کشته شدن 89 نفر از عناصر تروریستی و تکفیری بسیار خطرناک در شمال صحرای سینا توسط نیروهای ارتش این کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۳:۴۷   + ۷۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران قویاً اقدمات نسبت داده شده به بانک مرکزی و بانک های ایرانی در بحرین را رد می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۳:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
خدیجه جنگیز گفت که آمریکا مدارک قتل خاشقجی را پنهان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی طالبان گفت که شیعیان افغانستان در ساختار نظام آینده این کشور در تصمیم ها مشارکت خواهند کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
در پی حمله به یک نفتکش متعلق به رژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس انگشت اتهام را به سوی ایران گرفته و ادعا کردند که پاسخی مناسب به این حمله در راه است!
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۱:۱۷    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا پس از آزادی حجت الاسلام شیخ ابراهیم زاکزاکی و همسرش از حبس غیر قانونی، مردم در شهر های مختلف نیجریه - از جمله "زاریا"، "کانو"، "بوشی"، "گامبی" ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با ارائه سرویس پادکست مهم ترین اخبار به مخاطبان خود این امکان را می دهد که در دقایقی کوتاه، از مهمترین اخبار مرتبط با شیعیان جهان مطلع گردند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گنبد کاووس با اشاره به اجرای طرح ضیافت علوی با پخت غذای گرم و توزیع بین نیازمندان در صحن امامزاده یحیی بن زید(ع) ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست عزاداری حسینی تجلی شعائر الهی در روز دوشنبه 11 مرداد 1400 ساعت 10 صبح، برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست آینده در اندیشه مولا علی (علیه السلام) با حضور دکتر غلامرضا گودرزی برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، واکسیناسیون اساتید، کادر مدارس و طلاب محصل حوزه های علمیه آغاز خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور و فرمانده کل نیرو های مسلح سوریه از فداکاری های ارتش تمجید و بر ایستادگی در برابر جنگ خصمانه تحمیلی به سوریه تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف نیروهای ملی عراق به آزادی شیخ زاکزاکی دبیرکل جنبش اسلامی نیجریه نیجریه واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور افغانستان ضمن اعتراف به افزایش نارضایتی مردم از دولت این کشور، درباره صلح با طالبان نیز گفت که این گروه حاضر به صلح نیست مگر این که وضعیت در میدان های جنگ تغییر کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
در انتخابات جدید اعضای جنبش حماس، اسماعیل هنیه مجددا به عنوان رئیس دفتر سیاسی این جنبش انتخاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سرتیپ عباد احمد الحلیسی در استان مارب به هلاکت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
درگیری بین نیروهای نظامی افغانستان و عناصر طالبان در غرب این کشور، ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
آلبانی از بازگرداندن 19 کودک و پنج زن داعشی به کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عملیات بزرگ الحشد الشعبی در استان کرکوک، آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
خبر حضور داعش در شمال افغانستان و کشتن یک پلیس شهروندان افغانستان را سخت نگران کرده است هر چند که پلیس قندوز این قتل را کار داعش نمی داند و معتقد است که طالبان دست به چنین کاری زده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا حرم مطهر امام علی(ع) در شهر نجف اشرف به صورت روزانه میزبان هزاران تن از زائران از شهرهای مختلف عراق است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مسجد کوفه از مساجد مهم جهان است که هر روز شیعیان زیادی برای عبادت به این مسجد مشرف می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اعلام کرد: در ایام محرم برای برگزاری مراسم عزاداری، فضا های باز در اختیار هیئت های مذهبی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۷    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جشن عید سعید غدیر خم در صحن مطهر حضرت عباس(ع) در شهر کربلای معلی، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی شیعه شناسی با تبریک آزادی شیخ زاکزاکی و همسرش پس از شش سال حبس غیرقانونی او را خورشید فروزان هدایت در قاره آزادیخواه و عدالت خواه آفریقا توصیف کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جشن عید غدیر در مرکز اسلامی کربلا در شهر اوربرو در کشور سوئد، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۴۳ سایت دیگر  
ورزشکار کره جنوبی که در المپیک توکیو اظهاراتی نامناسب علیه قهرمان تیراندازی ایران مطرح کرده بود گفت: عمیقا بر این واقعیت تأکید می کنم که در بررسی واقعیت ها پس از شنیدن تنها آنچه در رسانه ها گزارش شده ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آئین رونمایی از کتاب "عاشورا در چهار گوشه ایران" در قم برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۷    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا هزاران نفر از مردم یمن با حضور در خیابان های شهر صنعاء پایتخت این کشور، عید سعید غدیر خم را جشن گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۲    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جشن عید سعید غدیر خم با حضور پیروان مکتب اهل بیت(ع) در شهر کراچی بزرگ ترین شهر پاکستان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
کتاب "معارف کلامی شیعه؛ آموزه های اختصاصی" از سوی سازمان سمت، با همکاری دانشگاه ادیان و مذاهب قم منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه، حسین عرنوس را که از |وئن سال 2020 تا کنون نخست وزیر سوریه بوده است، بار دیگر مامور تشکیل کابینه این کشور کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۷    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا تعدادی از جوانان شیعه نیجریه ای پس از آزادی شیخ ابراهیم زاکزاکی از زندان، اقدام به شستشو و نظافت قبر مادر این روحانی برجسته شیعه نیجریه ای در شهر زاریا نمودند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
استاد سطح خارج حوزه علمیه اظهار داشت: هدف اصلی رسالت ایجاد جامعه کمال یافته و حافظ ارزش های الهی است و این مسئله از طریق تحقق خانواده اسلامی الگو به دست می آید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۷    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا سازمان دیده بان حقوق بشر در گزارشی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی ممکن است در جریان حمله مرگبار 11 روزه خود به نوار غزه، جنایت جنگی مرتکب شده باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری عامل شهادت سرباز وظیفه عبدالجبار مختوم نژاد در کمتر از 10 ساعت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
یک فرودگاه در جنوب افغانستان، هدف حمله راکتی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۱۶۶ سایت دیگر  
مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ی ریاست جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه 12 مرداد 1400 با حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جشن عید سعید غدیر خم با حضور پیروان مکتب اهل بیت(ع) در حسینیه پنجابی در شهر کویته مرکز ایالت بلوچستان پاکستان، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
سفارت جمهوری اسلامی ایران در افغانستان در اطلاعیه ای از شهروندان ایرانی خواست تا اطلاع ثانوی به این کشور سفر نکنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) از محور عملیاتی استان صلاح الدین بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم جشن عید سعید غدیرخم "عید امامت و ولایت" در کشورهای مختلف با حضور مسلمانان، شیعیان و دوستداران اهل بیت (ع) برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جشن عید غدیر با حضور پیروان مکتب اهل بیت(ع) در مرکز فرهنگی شهر اوترخت در کشور هلند، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۷   + ۴۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی دزفول از شهادت مامور جان بر کف ناجا، سجاد دالمن در راه امنیت مردم در درگیری با اشرار مسلح در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مراسم یادبودی برای محمدسرور رجایی ، نویسنده و شاعر فقید افغانستانی 12 مردادماه با عنوان "در هجر مهاجر" برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از هلاکت 510 نفر از مزدوران ائتلاف متجاوز در عملیات موسوم به النصر المبین خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری فلسطین از بسته شدن محله "الشیخ جراح" در قدس اشغالی توسط نظامیان رژیم صهیونیستی خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اردن یک گذرگاه مرزی خود با سوریه را به دلیل مسائل امنیتی در کشور همسایه و به طور موقت خواهد بست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۷۴ سایت دیگر  
سفارت جمهوری اسلامی ایران از ورزشکاران کره جنوبی درخواست کرد ضمن پرهیز از ورود به مسائل شخصی، به احساسات و غرور ملی مردم ایران احترام گذاشته و از اتهام زنی ناروا ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
آیت الله صافی گلپایگانی اظهار داشتند: غدیر در ظاهر یک برکه بود ولی در واقع، اقیانوس بیکرانی است که فیض جوشان و شراب طهور آن تا کوثر بهشت جاری است و شریعه های نورانی و مبارک آن تا دامنه قیامت ادامه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نیروهای الحشد الشعبی عراق، تلاش گروه تروریستی داعش برای نفود به منطقه ای در جنوب استان صلاح را خنثی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ورزشکار لبنانی برای پرهیز از رویارویی با نماینده رژیم صهیونیستی در مسابقات جهانی هنرهای رزمی بلغارستان از مسابقه انصراف داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۵:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
یک سرکرده داعش در استان دیالی کشته شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۵:۱۱    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مردم شهر تالاتا مافارا در کشور نیجریه، آزادی شیخ ابراهیم زاکزاکی را جشن گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۴:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
کانادا با وجود نقض حقوق بشر توسط عربستان به صادرات تسلیحات به این کشور ادامه می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا حرم امام حسین(ع) در شهر کربلای معلی به صورت روزانه میزبان هزاران تن از زائران از مناطق مختلف عراق است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ائتلاف سعودی مدعی شد که یک فروند پهپاد بمب گذاری شده یمنی را رهگیری کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
5 نظامی مصری در صحرای سینا، کشته شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مراسم جشنی به مناسبت عید سعید غدیر خم توسط مجمع اهل بیت(ع) سوریه در مصلای حرم حضرت زینب(س) در شهر دمشق برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا گردهمایی عظیم غدیریان با حضور عاشقان اهل بیت (ع) در مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) در شهر کابل پایتخت افغانستان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
استاد زبان انگلیسی مدرسه علمیه شهیدین، درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا طلاب نیجریه ای حوزه علمیه قم با برگزاری مراسمی، آزادی شیخ ابراهیم زاکزاکی را از زندان های نیجریه پس از گذشت 6 سال، جشن گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، شاکله نظام اسلامی ایران را مردمی دانست و گفت: اگر حضور مردم در صحنه های انقلاب اسلامی نباشد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله محمدحسن اختری با ارسال پیامی، آزادی مؤسس جنبش اسلامی نیجریه را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار الشمالیه بحرین با نادیده گرفتن توصیه علماء، برگزاری مراسم عزاداری را ممنوع اعلام کرد و مدعی شد پس از ماه محرم گذشته تعداد مبتلایان به کرونا افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۱۳    
خبرگزاری اهل بیت (ع) ابنا: رویدادهای برگزیده جهان اسلام و تشیع را در هفته ای که گذشت (از 2 تا 8 مرداد 1400) در گزارش ویدئویی زیر ببینید:
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از کتاب عکس حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها با عنوان خواهر خورشید در شبستان حضرت زهرا سلام الله علیها حرم مطهر برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...