چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۱:۴۰Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری آنا - آنا (ana.ir)

خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 29 اسفند 1396 خبرگزاری آنا 24 اسفند 1397 خبرگزاری آنا 29 اسفند 1398 خبرگزاری آنا 26 اسفند 1399 خبرگزاری آنا 31 تیر 1400 خبرگزاری آنا 31 مرداد 1400 خبرگزاری آنا 31 شهریور 1400 خبرگزاری آنا 30 مهر 1400 خبرگزاری آنا 30 آبان 1400 خبرگزاری آنا 1 آذر 1400 خبرگزاری آنا 2 آذر 1400 خبرگزاری آنا 3 آذر 1400 خبرگزاری آنا 4 آذر 1400 خبرگزاری آنا 5 آذر 1400 خبرگزاری آنا 6 آذر 1400 خبرگزاری آنا 7 آذر 1400 خبرگزاری آنا 8 آذر 1400 خبرگزاری آنا 9 آذر 1400 خبرگزاری آنا 10 آذر 1400 
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نشست فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی امروز با حضور حجت الاسلام محمدرضا میرتاج الدینی و جمعی از مدیران کسب و کارهای دیجیتال، بانک مرکزی ...
  ۳۰ دقیقه پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
گمرک ایران اعلام کرد که به دنبال بروز درگیری در مرز ایران و افغانستان، تجار تا اطلاع ثانوی از ارسال محموله تجاری به مرز میلک خودداری کنند.
  ۳۴ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز رسانه قوه قضاییه درباره آخرین وضعیت پرونده کرسنت اعلام کرد که این پرونده در دو بخش رسیدگی می شود، بخش اول آن احکام صادر شده و حکم محکومین در مرحله اجرای احکام است.
  ۴۵ دقیقه پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه گفت: عصر امروز اختلاف مرزی بین مرزنشینان موجب تیراندازی در حوزه مرز سیستان شد که با هماهنگی مرزبانان دو طرف موضوع مدیریت شده و پایان یافته است.
  ۵۰ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
روابط عمومی مرزبانی زابل از حل و فصل اختلافات جزئی بین مرز دو کشور ایران و افغانستان خبر داد.
  ۵۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
استقلال در بیانیه ای با اشاره به بازی کردن یکی از بازیکنان خارجی باشگاه گل گهر سیرجان در دیدار هفته هفتم برابر آبی ها، حضور وی را غیرقانونی خواند و خواستار تغییر نتیجه این دیدار شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
صد و هشتاد و دومین نشست سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دقایقی پیش با حضور وزیران نفت و انرژی این سازمان به صورت ویدیو کنفرانس آغاز شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: رژیم اسرائیل که حیاتش به تنش وابسته است، بار دیگر دست به کار شده و برای مسموم کردن مذاکرات وین در شیپور دروغ می دمد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
دیدبان هسته ای سازمان ملل در بیانیه ای مدعی شد که ایران غنی سازی 20 درصدی را با استفاده از سانتریفیوژهای IR-6 در تاسیسات فردو آغاز کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه تاکید کرد که تمامی مشارکت کنندگان در مذاکرات وین می خواهند که برجام به شکل اولیه خود ادامه پیدا کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاست گذاری نخستین جشنواره نوجوان فداکار شهید علی لندی از 30 آذرماه به عنوان آخرین مهلت شرکت در این جشنواره یاد کرد و گفت: تا به امروز 45 هزار اثر در قالب های فیلم کوتاه، داستان، شعر ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر هماهنگی های اقتصادی وزارت امور خارجه گفت: سیاست وزارت خارجه، تقویت شرکت های دانش بینان و توسعه صادرات محصولات آن ها است.
  ۱ ساعت پیش    
مدیر کل فرهنگی اجتماعی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: هیئت دانشجویی با توجه به بن مایه دینی و ایمانی و ویژگی کنش گری که در آن ها وجود دارد، مخاطب اصلی جهاد تبیین هستند.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
هفته یازدهم لیگ برتر والیبال مردان با هفت دیدار در شهرهای تهران، ورامین، یزد، مریوان و رامسر پیگیری شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد مناسب سازی کشور گفت: استانداران برای بررسی و ارزیابی اقدامات لازم برای مناسب سازی معابر و فضاهای و ساختمان های عمومی و آسیب شناسی مباحث به جلسات ستاد دعوت می شوند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: براساس تعرفه های جدید، گازبهای مشترکانی که زیر پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند و مصرفشان در سه پله نخست قرار می گیرد ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار تهران بر اتمام مسکن مهر تا پایان سال جاری تأکید کرد و گفت: پیشرفت کاری پروژه مسکن مهر در استان باید در هر جلسه ارائه شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیین اختتامیه چهارمین دوره ملی و اولین دوره بین المللی جشنواره کتاب سال فرهنگی دانشجویان روز چهارشنبه 10 آذرماه به صورت حضوری و برخط برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه در وزارت جهاد کشاورزی با کمک وزارت تعاون، کار رفاه اجتماعی از چند سال قبل و در قالب همکاری مشترک با یونیدو، توسعه صنعت زنبورداری پیگیری می شود ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، خطاب به مدیران و کارکنان ایرانسل تأکید کرد: شما همین جا زیرساخت های لبه فناوری را پیاده سازی کردید و نشان دادید که هر جا اراده کردید ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جلسه بررسی برنامه علمی حاشیه نشینی، اسکان غیررسمی و بافت فرسوده دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با حضور علی اکبری مشاور رئیس دانشگاه در امور پژوهشی و مجری طرح پایش آزاد برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت:رهبر انقلاب در دیدار دانشجویی اربعین امسال مطالبه ویژه ای به صورت خاص از هیئات و به صورت عام از جریان انقلابی داشتند که همان جهاد تبیین بود.
  ۳ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه، خبر منتشر شده درخصوص حمله ائتلاف خودخوانده به رهبری عربستان سعودی به یمن و ادعای هدف قرار دادن به اصطلاح یک مقر سری متعلق به کارشناسان سپاه پاسداران در صنعا را بی پایه دانست ...
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه ترکیه خواستار برقراری "آرامش" میان روسیه و اوکراین شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش، تعامل مجلس و دولت را موجب هم افزایی مورد انتظار قوای کشور دانست و درباره لایحه رتبه بندی معلمان ، گفت: به محض ابلاغ ، این لایحه را عملیاتی می کنیم.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
کاربران فضای مجازی درباره شروع مجدد مذاکرات هسته ای در وین نظرات مختلف خود را بیان کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگی اجتماعی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: هیئت دانشجویی با توجه به بن مایه دینی و ایمانی و ویژگی کنش گری که در آن وجود دارد در اولویت این مطالبه قرار دارد و رهبر انقلاب ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری از این مرکز به عنوان پل ارتباطی مردم با رئیس جمهوری و تمام ارکان دولت یاد کرد و گفت: فردی که به این مجموعه به عنوان ملجأ و پناهگاه رو آورده، نباید ناامید بازگردد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی به جهت توجه به منافع عمومی و مشورت با فعالان کسب و کارهای مجازی، اصلاح می شود.
  ۵ ساعت پیش    
کوالکام ضمن معرفی نسل جدید تراشه های اسنپدراگون اطلاعاتی در مورد همکاری با سامسونگ را بیان کرد.
  ۵ ساعت پیش    
مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی با حضور در پالایشگاه گاز سرخس در راستای ایجاد تفاهم نامه طرح پویش رایزنی کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه استقلال با ارسال نامه ای به رئیس فدراسیون فوتبال، خواهان مداخله وی در دعوای این باشگاه با سازمان لیگ شد.
  ۵ ساعت پیش    
سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد: داده های موجود نشان می دهند سویه جهش یافته اُمیکرون خطرناک نیست.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه گفت: زندانیان تحریمی و افرادی که شرایط وخیمی در زندان های خارج از کشور دارند جزء اولویت های ما به شمار می رود و ما مداخله فوری خواهیم کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
مدعیان اصلاحات آنچه با عنوان نگرانی از فضای بسته ! از آن یاد می کنند، غیر از تسلیم دربرابر باج خواهی دشمنان و فروش یکجای ملت و منافع ملی به دشمن، مفهوم دیگری نمی تواند داشته باشد!
  ۵ ساعت پیش    
رئیس اداره نظارت، ارزیابی و رسیدگی به شکایات منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی استفاده از همه ظرفیت های کارکنان و اعضای هیئت علمی را راهبرد این دانشگاه در کسب درآمدهای غیرشهریه ای دانست.
  ۵ ساعت پیش    
مجری برنامه علمی صنایع شیمیایی و پلیمری دبیرخانه پایش دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس از قرارگیری نخستین چالش برنامه علمی صنایع شیمیایی و پلیمری با بیش از 700 زمینه پژوهشی روی سامانه پژوهشیار خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با حضور حجت الاسلام شریفانی معرفی شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
با تاکید سازمان لیگ؛ نشست خبری پیش از دربی فرهاد مجیدی و یحیی گل محمدی در در ساختمان این سازمان برگزار می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مولف کتاب صعود چهل ساله گفت: جهاد تبیین یکی از وظایف ماست و باید آن را انجام دهیم و بدانید که جهاد تبیین نه تها موضوعات سیاسی بلکه مسائل اعتقادی را هم در بر می گیرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشست صمیمانه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با مسئولان دفاتر استانی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکانیوز) برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ویرایش انگلیسی گزارش راستی آزمایی رفع تحریم ها؛ محورهای اساسی و ابعاد اجرایی توسط مرکز پژوهش های مجلس منتشر شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
همراه اول و شرکت فن آوران لجستیک فاخر ایرانیان در راستای طراحی و توسعه راهکارهای هوشمندسازی صنعت لجستیک تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
روند صدرنشینی واردات 2.5 میلیارد دلاری تلفن همراه نسبت به کالاهای اساسی، همچنان حفظ شده است.
  ۵ ساعت پیش    
در راستای آمادگی بیشتر برای همکاری احتمالی، نیروهای ویژه کشورهای ارمنستان، یونان و قبرس رزمایشی چهار روزه برگزار کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری از وقوع آتش سوزی در ساختمان مجلس اقلیم کردستان عراق خبر دادند.
  ۵ ساعت پیش   + ۸۲ سایت دیگر  
داور دربی 97 استقلال و پرسپولیس مشخص شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۵۷ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه دغدغه دولت و مجلس رفع مشکلات معیشتی مردم است، گفت: پیشرفت و حل مسائل در گرو همراهی تمامی قوا با یکدیگر است که اکنون روابط خوبی میان دولت، مجلس و قوه قضاییه برقرار است.
  ۶ ساعت پیش    
یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به بومی سازی دوربین ثبت سرعت لحظه ای شده است.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: بسیاری از تحصیل کردگان غیرایرانی در دانشگاه های ایران امروز جزء مسئولان برجسته و عالی رتبه کشورشان هستند.
  ۵ ساعت پیش    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: مسائل فرهنگی شاکله اصلی همه امور بوده و اولویت دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کنونی اهتمام جدی به مهندسی فرهنگی است.
  ۵ ساعت پیش    
اعضای شورای حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با حکم رئیس این دانشگاه تعیین و منصوب شدند.
  ۵ ساعت پیش    
داور بخش گرافیک جشنواره سیمرغ بر ضرورت برگزاری ورکشاپ های تخصصی به منظور حمایت و پرورش استعدادهای دانشجویان در کنار رشته تحصیلی شان، تأکید کرد.
  ۶ ساعت پیش    
مسئولان بسیج اساتید کرمانشاه به منظور آشنایی با دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد صحنه در این واحد دانشگاهی حضور پیدا کردند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جلسه توجیهی ویژه نودانشجویان سال تحصیلی 1400 دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت با حضور سرپرست این دانشگاه، معاونان و مدیران گروه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
وزیران امور خارجه روسیه و آمریکا در سوئد با یکدیگر دیدار و گفت وگو می کنند.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: برای ایجاد بستر امن و مناسب به منظور ارائه خدمات متنوع در فضای مجازی باید به راه اندازی شبکه ملی اطلاعات توجه شود.
  ۶ ساعت پیش    
مراسم تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید حراست معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگاه فضایی ایران دومین جشنواره طرح های پژوهشی دانشگاهی روز چهارشنبه 24 آذر ماه سال به صورت مجازی برگزار می کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
هویت شهیدی که به عنوان شهید گمنام 10 سال پیش در دانشگاه علامه طباطبایی دفن شده بود، از طریق انجام آزمایش DNA شناسایی شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
روایتی ماندگار از زندگینامه و فعالیت های هنری مرحوم علی حاتمی در قالب یک مستند روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
  ۶ ساعت پیش    
شورای هم اندیشی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و انجمن علمی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا گفت: این دانشگاه آمادگی دارد در حوزه های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی با استفاده از ظرفیت ها و امکانات خود کنار سایر ارگان ها و نهادهای دولتی باشد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر گفت: دانشگاهیان با جهاد علمی و لبیک به رهبر انقلاب، رهرو راه شهدا، ایثارگران و خانواده آنان خواهند بود.
  ۶ ساعت پیش    
مانور ایمنی در برابر زلزله در مجتمع مدارس سمای نی ریز با حضور دانش آموزان برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شیروان گفت: اگر مربیان به مسائل تربیتی روز مسلط نباشند، امروز در تعامل با دانش آموزان دچار مشکل خواهند شد.
  ۷ ساعت پیش    
شب یلدا از آیین های کهن ایرانیان محسوب می شود که فلسفه آن روایت های مختلفی را به دنبال دارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تاریخچه ای از تشکل ها و جنبش های دانشجویی از شبکه مستند به روی آنتن می رود.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول اظهار کرد: ترویج فرهنگ بسیجی و روحیه ایثار و فداکاری مهم ترین راهکار برای برون رفت از مشکلات کشور است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مذاکره کننده ارشد ایران در دیدار با رئیس کمیسیون مشترک برجام در خصوص روند پیشبرد گفت وگوها با گروه 1+4 رایزنی کرد.
  ۶ ساعت پیش    
وبینار شهید علم به مناسبت شهادت شهید مجید شهریاری به همت بسیج اساتید، دانشجویی و کارکنان شهرستان زرقان برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مقایسه قیمت 8 قلم کالای اساسی در مهر ماه امسال با مهر سال گذشته، نشان می دهد که قیمت همه این کالا افزایش یافته و در بین کالاها، شکر با 75 درصد افزایش قیمت، رکورددار گرانی است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه ها گفت: برای پیشرفت هنری و خلق آثار ماندگار ضرورت دارد در کنار همه کارهایتان بخشی را برای کسب صفای باطن در نظر بگیرید.
  ۶ ساعت پیش   + ۸۶ سایت دیگر  
تاکنون 57 میلیون و 776 هزار و 917 نفر دُز اول، 47 میلیون و 385 هزار و 346 نفر دُز دوم و یک میلیون و 105 هزار و 56 نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس دادگستری لارستان اظهار کرد: خودسانسوری را نمی توان مصداقی برای زیرسؤال بردن آزادی قلم تلقی کرد و چنانچه مطالب با پالایش اصولی همراه باشد، مقوله خودسانسوری از ادبیات اصحاب رسانه بی معنی می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
اسماعیل لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در گفتگو با شبکه اخبار اقتصادی و دارایی(شادا)، برخی از اقدامات و فعالیت های توسعه ای این بانک را تشریح کرد.
  ۶ ساعت پیش    
هویت یابی در دوران مدرن دستخوش تغییر شده است. در گذشته، هویت اجتماعی افراد در یک مکان ثابت و مشخص شکل می گرفت.
  ۷ ساعت پیش    
معاون آموزش های فنی و حرفه ای، مهارتی و کاربنیان سازمان سما، وجود زیرساخت های مناسب ازجمله دانشکده مهارت و کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد را فرصتی برای گسترش فرهنگ مهارت آموزی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
شبکه اول سیما روز جمعه مستند 360 درجه محاصره را در جدول پخش خود قرار داده است، مستندی که به موضوع نبرد آمرلی و نقش حاج قاسم سلیمانی در این نبرد می پردازد.
  ۷ ساعت پیش    
معاون بین الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اینکه باید از درآمدهای شهریه ای فاصله بگیریم، گفت: تقویت شرکت های دانش بنیان راهکاری مناسب برای جذب درآمدهای غیرشهریه ای است.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
محمدعلی شاکری راد، نقاش و پژوهشگر هنر درگذشت.
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بخشودگی بخشی از سود مستتر در اقساط تسهیلات در صورت بازپرداخت قبل از سررسید .
  ۷ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان گفت: الگوی مدیریت 8 سال دفاع مقدس را به عنوان یک تجربه عملی در پیش رو داریم که سرشار از نکات ظریف و لطیف مدیریتی است که همه بر پایه عشق الهی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تمرین پرسپولیس سبک و با پیگیری کارهای بدنسازی و ریکاوری برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
در جریان نشست وزرای خارجه کشورهای عضو ناتو، رهبران تروئیکای اروپایی با آمریکا درباره حمایت از اوکراین و جلوگیری از رسیدن ایران به توانمندی نظامی اتمی گفت وگو کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سامانه پیامکی منادا به منظور اطلاع رسانی دقیق به متقاضیان نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تشییع پیکر مطهر هفتمین شهید مدافع سلامت بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) علی فعال صبح امروز در این بیمارستان برگزار شد. عکاس:امیرحسین جامه بزرگ
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز بابیان این که نرخ خوراک پتروشیمی ها در ماه ها و فصول مختلف سال تغییر می کند، گفت: هم اکنون قیمت خوراک پتروشیمی ها رقمی معادل 3 هزار و 740 تومان تعیین شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم با صدور حکمی، بهنام طالبی را به سمت سرپرست دفتر سیاست گذاری، برنامه ریزی و توسعه فناوری و نوآوری منصوب کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
دیدن بازی رئال مادرید برای آقای نماینده چقدر هزینه داشت؟
  ۷ ساعت پیش    
کارشناسان براین باورند که دانشگاه های اروپایی باید دست به کار شوند و تغییری اساسی در دانشگاه ها ایجاد کنند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیران توئیتر قصد دارند به زودی قابلیت اشتراک گذاری تصویر بدون دریافت مجوز از صاحب عکس را ممنوع کنند.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رزمایش نسل سلیمانی صبح امروز با هدف توزیع 12 هزار بسته نوشت افزار ایرانی اسلامی با حضور سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران و سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه تهران بزرگ و با حضور جمعی ...
  ۸ ساعت پیش    
شرایط خاصی لازم است تا رد پای دایناسورها به فسیل تبدیل شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بیژن نوباوه نماینده مجلس شورای اسلامی: موقع تصویب برجام در مجلس گریه می کردیم، تصویب برجام 17 دقیقه هم نشد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور بر ضرورت توسعه روابط تجاری و اقتصادی به ویژه در زمینه های کشاورزی و معدن با جمهوری زیمبابوه تأکید کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شخص آلوده به ویروس در ظاهر سالم به نظر می رسد؛ در 70 درصد موارد پس از عفونت اولیه با ویروس، بیماری خفیفی بروز می کند که به صورت تب، سردرد، دردهای عضلانی، گلودرد ...
  ۷ ساعت پیش    
در پایان معاملات امروز 10 آذر ماه 1400، شاخص کل با ریزش 17 هزار و 8 واحدی به یک میلیون و 340 هزار واحدی رسید.
  ۸ ساعت پیش    
در دوربین های بیسیم سیم کشی هایی که در دوربین های نسل قدیم بوده که از دستگاه ضبط کننده تا دوربین ها باید سیم کشی انجام می شد دیگر لازم نیست وتنها با اتصال دوربین به برق امکان راه اندازی دوربین میسر ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بارسلونا به دنبال آن است تا دو ستاره چلسی را در نقل و انتقالات ژانویه جذب کند.
مشاهده نتایج بیشتر...