پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۲:۲۴Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری آنا - آنا (ana.ir)

خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 29 اسفند 1396 خبرگزاری آنا 24 اسفند 1397 خبرگزاری آنا 29 اسفند 1398 خبرگزاری آنا 26 اسفند 1399 خبرگزاری آنا 29 اسفند 1400 خبرگزاری آنا 31 فروردین 1401 خبرگزاری آنا 1 اردیبهشت 1401 خبرگزاری آنا 31 خرداد 1401 خبرگزاری آنا 31 تیر 1401 خبرگزاری آنا 31 مرداد 1401 خبرگزاری آنا 31 شهریور 1401 خبرگزاری آنا 30 مهر 1401 خبرگزاری آنا 30 آبان 1401 خبرگزاری آنا 1 آذر 1401 خبرگزاری آنا 2 آذر 1401 خبرگزاری آنا 3 آذر 1401 خبرگزاری آنا 4 آذر 1401 خبرگزاری آنا 5 آذر 1401 خبرگزاری آنا 6 آذر 1401 خبرگزاری آنا 7 آذر 1401 خبرگزاری آنا 8 آذر 1401 خبرگزاری آنا 9 آذر 1401 خبرگزاری آنا 10 آذر 1401 خبرگزاری آنا 11 آذر 1401 خبرگزاری آنا 12 آذر 1401 خبرگزاری آنا 13 آذر 1401 خبرگزاری آنا 14 آذر 1401 خبرگزاری آنا 15 آذر 1401 خبرگزاری آنا 16 آذر 1401 خبرگزاری آنا 17 آذر 1401 
  ۴۶ دقیقه پیش    
کارشناس فوتبال کشورمان گفت: دلایل حفظ کی روش را متوجه نمی شوم و در حال دادن غرامت هایی هستیم که عامل آن مدیریت غلط است.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
پارلمان پرو در واکنش به تصمیم پدرو کاستیلو رئیس جمهوری این کشور برای انحلال مجلس، وی را از قدرت برکنار کرد.
  ۳ ساعت پیش    
تیم فوتبال نساجی در دیداری تدارکاتی آنتالیا اسپور ترکیه را شکست داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه خوارزمی کرج از مهار حریق در خوابگاه دانشجویان دختر دانشگاه خوارزمی خبرداد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: با توجه به اشرافی که ما داریم تعداد زیادی از جاسوس های رژیم صهیونیستی را گرفته و خواهیم گرفت و به تناسب اقدامات آن ها، مجازات خواهند شد.
  ۴ ساعت پیش    
همزمان با 16 آذر روز دانشجو، پیکر شهید گمنام بر دستان دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد تشییع شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
کمیسیون اروپا با اعلام نهمین بسته تحریمی خود علیه روسیه، حدود 200 فرد و شرکت روسی دیگر را تحریم کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در 2 دسامبر 2022، این تصویر ماهواره ای رنگی طبیعی از یک فوران در حال انجام در Mauna Loa توسط تصویرگر زمین عملیاتی-2 (OLI-2) در Landsat 9 به دست آمد ...
  ۴ ساعت پیش   + ۸۶ سایت دیگر  
مرکز ملی فضای مجازی نامه اعتراضی رسمی در رابطه با بسترسازی برای توسعه اغتشاشات اخیر و پاسخگو نبودن و مسئولیت ناپذیری در خصوص مکاتبات رسمی پیشین توسط نهادهای مسئول ایرانی به شرکت متا ارسال کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد در مراسم روز دانشجو گفت: دانشجو و دانشگاه مسئله نیست؛ بلکه بخشی از حل مسئله است.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
شامگاه چهارشنبه 16 آذرماه در خوابگاه دختران دانشگاه خوارزمی آتش سوزی رخ داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر انرژی عربستان سعودی، روز چهارشنبه و هم زمان با سفر رئیس جمهور چین به این کشور گفت که عربستان سعودی یک شریک انرژی قابل اعتماد و معتبر برای چین باقی خواهد ماند.
  ۵ ساعت پیش    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با پویش اشتغال سعی دارد نیروی ماهر دانش بنیان را تحویل جامعه و صنعت دهد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دکتر طهرانچی با تبریک (شانزدهم آذر) روز دانشجو اظهار داشت: حاصل آرمانگرایی و مسئولیت پذیری جوانانی است که حق تعیین سرنوشت را در یک مقطع تاریخی مهم معنا کردند و به پشتوانه روشنگری و حق طلبی امام راحل ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام با تایید نظر مجلس درباره لایحه اختلافی معاضدت حقوقی متقابل در امور کیفری بین ایران و برزیل، آنرا به مصلحت نظام دانستند.
  ۵ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در اجرای مصوبه 27 مرداد 1397 شورای عالی هماهنگی اقتصادی، دکتر سپهر خلجی، رئیس شورای اطلاع رسانی دولت را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور منصوب کرد.
  ۵ ساعت پیش    
9 نفر از پژوهشگران و فناوران برگزیده دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان معرفی و با حضور مسئولان تجلیل شدند.
  ۵ ساعت پیش    
مهدی زواری اظهار کرد: دانشگاه به عنوان محیطی آزاد، بهترین محیط برای تضارب آرا، ابراز عقاید و تعامل افکار است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مجمع عمومی سازمان ملل متحد امروز با 112 رأی موافق در برابر 4 ممتنع، قطعنامه پیشنهادی روسیه درباره عدم استقرار سلاح در فضا را تصویب کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بانک مرکزی گفت: وام قرض الحسنه و وام خرد از 50 میلیون به 200 میلیون تومان برای اشخاص حقیقی و 500 میلیون تومان برای اشخاص حقوقی افزایش یافت
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه امروز اعلام کرد که ارتش روسیه ممکن است برای مدت طولانی در اوکراین بجنگد، اما وی نیازی به بسیج سربازان ذخیره در این مرحله از جنگ با اوکراین نمی بیند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری و وزیر اقتصاد و دارایی؛ تفاهم نامه همکاری تأمین مالی یک هزار شرکت دانش بنیان منعقد شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۷۹ سایت دیگر  
در پی انتشار برخی ادعاهای کلی و بدون ذکر مصداق در فضای مجازی، روابط عمومی سازمان زندان ها در اطلاعیه ای اعلام کرد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور همزمان با 16 آذر روز دانشجو، حضوری چهار ساعته در دانشگاه علم و صنعت ایران داشت همچنین دو بلوک خوابگاهی با ظرفیت 420 نفر را افتتاح کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
محمد رضوانی فر با حکم سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد به سمت معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
داور فوتبال کشورمان دیگر قضاوتی در جام جهانی نخواهد داشت.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور داخله در یک نشست خبری در واکنش به نگرانی کشورهای منطقه از اوضاع افغانستان گفت: در حال حاضر هیچ گروه تروریستی در افغانستان حضور و فعالیت ندارد.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی درگذشت.
  ۷ ساعت پیش    
بر اساس تحقیقات انجام شده نشان می دهد برخی از بزرگترین حیوانات آسیا، از جمله ببر ها و فیل ها، با همزیستی با مردم از روند انقراض 12000 ساله سرپیچی می کنند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، در تازه ترین رده بندی اعلام شده توسط سازمان جهانی فوتبال ساحلی در رده 12 قرار گرفت.
  ۷ ساعت پیش    
آمریکایی ها به هر شکل که مایل بودند در امور داخلی ایرانی ها به خصوص در عزل و نصب مسئولین دخالت می کردند و در مقابل شعار مرگ بر آمریکا هم که یادگار 16 آذر است؛ از آن زمان سر داده شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تیم فوتبال هوادار در ادامه دیدار های تدارکاتی خود امروز برابر مس کرمان به میدان رفت.
  ۷ ساعت پیش    
وزارت بازرگانی آمریکا امروز اعلام کرد که بر 24 شرکت شامل 10 شرکت روسی به اتهام اقدام علیه امنیت ملی واشنگتن محدودیت هایی وضع کرده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با توجه به اینکه بخش هایی از اقتصاد دچار رکود است، در لایحه بودجه 1402 پیشنهاد حمایت مالی از شرکت ها ارائه و انجام شود و حمایت های مالیاتی لازم را از این بخش ها انجام ...
  ۸ ساعت پیش    
رئیس سازمان اورژانس کشور بیان کرد: کمبود نیروی انسانی در اورژانس سراسر کشور وجود دارد که با پیگیری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت ...
  ۸ ساعت پیش    
کلانتری با اشاره به اینکه باید کشور را از گزند هرگونه سلطه رها کنیم، گفت: فناوری های تولیدی دانشجویان امکان سلطه هوشمند بیگانگان را از بین می برد.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو گفت: باید درک کنیم که پایان جنگ اوکراین به معنای بازگشت به روابط خوب یا عادی با روسیه نخواهد بود، بلکه باید آماده یک رابطه طولانی و دشوار با روسیه بود.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه بیان اینکه آمریکایی ها می خواهند موضوعات موشکی، منطقه ای پهپادی و حقوق بشری را به مذاکرات اضافه کنند ...
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
غلامحسین اسماعیلی گفت: تهاجم رسانه ای دشمن آغاز شده و تلاش ها برای جلوگیری از این تهاجم در حال انجام است، اما بدانیم حتی اگر این تهاجم رسانه ای دشمن هم نبود باید بر امر اطلاع رسانی توجه کنیم.
  ۸ ساعت پیش    
بر اساس مطالعه ای که اخیراً توسط متخصصان ژنتیک کشف یک نوع ژنتیکی نسبتاً رایج در بین افراد پلی نزیایی تبار، اما در اکثر جمعیت های دیگر بسیار نادر است ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین فراخوان حمایت از شرکت های زیست بوم نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در کل کشور و در حوزه های مختلف فناوری، با اعطای 40 میلیارد ریال تسهیلات به صورت وام و مشارکت مدنی رسما آغاز شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی گفت: در جهت حمایت از تولید خانگی سقف تسهیلات فردی در سال جاری نسبت به سال گذشته از یک هزار میلیون به یک هزار و 500 میلیون ریال و سقف تسهیلات پشتیبان ...
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
پیش از این خبرگزاری رسمی عربستان واس اعلام کرده بود که رئیس جمهور چین به دعوت ملک سلمان پادشاه سعودی و در راستای تقویت روابط تاریخی و شراکت راهبردی به ریاض سفر کرد.
  ۸ ساعت پیش    
موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی کشور در گزارش اختصاصی به آنا جدیدترین آمار دانشجویان و رشته های تحصیلی دانشگاه ها را اعلام کرده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
علی خضریان گفت: دانشجوی امروز همچنان عقاید دینی و ملی برایش اهمیت دارد و همگان دیدند چطور تعدادی از فعالان دانشجویی در کنار دیگر آحاد جامعه با ریختن خونشان از منافع ملی و عقیدتی خود دفاع کردند.
  ۹ ساعت پیش    
قیمت دلار در بازار آزاد تهران امروز چهارشنبه 16 آذر کاهش 1100 تومانی نسبت به دیروز داشت و 35 هزار و 780 تومان در حال معامله است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران با اشاره به فعالیت پایدار و حداکثری ظرفیت در پالایشگاه های گازی کشور ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
بریتانیا و فرانسه در بحبوحه شیوع عفونت های باکتریایی زمستانی مانند استرپتوکوک ای با کمبود یک آنتی بیوتیک کلیدی مواجه هستند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
با تزریق رادیکالیسم و ناامیدی مانع برقراری گفتمان دانشجویی شدند برنامه بدون توقف به مناسبت روز دانشجو با حضور نمایندگان تشکل های مختلف دانشجویی به بررسی موضوع فراز و فرود تشکل های دانشجویی پرداخت.
  ۹ ساعت پیش    
کلانتری با اشاره به اینکه محوریت و میدان داری برنامه های فرهنگی در دانشگاه ها در روز دانشجو با دانشجویان است، گفت: پیگیر تخطی دانشگاه های لغو کننده مراسم روز دانشجو هستیم.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس با توجه به گذشت بیش از 5 سال از تصویب قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور و اجرا نشدن ماده 48 آن مبنی بر تشکیل صندوق توسعه حمل ونقل، خواستار فعال سازی هرچه زودتر این صندوق شد.
  ۹ ساعت پیش    
بخشی از مناظره جنجالی علی خضریان با مسعود پزشکیان در دانشگاه صنعتی شریف را ببینید.
  ۹ ساعت پیش    
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در مراسم گرامیداشت دانشجو گفت: دانشگاه فنی حرفه ای می تواند با ارتقا دادن سطح خود نسل جدیدی از دانشگاه ها را در کشور به وجود آورد.
  ۹ ساعت پیش    
دولت توکیو با ادعای مقابله با چالش چین و کره شمالی، از قصد خود برای افزایش 56 درصدی بودجه نظامی ژاپن در یک بازه زمانی 5 ساله خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اجرای 500 هزار هکتار کشاورزی حفاظتی در سال زراعی جاری برای تثبیت خاک و افزایش بهره وری آب پیش بینی شده است.
  ۹ ساعت پیش    
سکه طرح جدید تمام بهار آزادی در معاملات امروز بازار آزاد 16 میلیون و 891 هزار تومان شد که در مقایسه با قیمت روز گذشته خود، حدود 100 هزار تومان رشد را تجربه کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
سیدرضا فاطمی امین با اشاره به اتمام قیمت گذاری خودروسازها، از واگذاری یک مورد این شرکت ها در آینده نزدیک از طریق مزایده خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
60 پژوهشگر برتر واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و واحد اراک با حضور مسئولان به مناسبت هفته پژوهش تجلیل شدند.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی گفت: مانند قضایای اخیر و بیانیه ای که وزارت کشور در ارتباط با حوادث داد یا اطلاعیه ای که دستگاه های اطلاعاتی دادند باید در مسائل مختلف روایت رسمی تولید و کمک کنیم دستگاه ها ...
  ۹ ساعت پیش    
امین قریبی گفت: راه اندازی شهر هوشمند فرایندی 0 تا 100 نیست نیست و برای تحقق اهداف این پروژه باید به موضوعات مختلفی توجه کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: گرامیداشت روز دانشجو تکرار این باور است که ایران سلطه پذیر نیست و راه عزت و پیشرفت خود را شناخته و دنبال می کند.
  ۹ ساعت پیش    
معاون جدید پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی همدان با صدور حکمی از سوی رئیس این دانشگاه منصوب شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس امروز با چهره متفاوت در تمرین شرکت کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین گفت: پیکر مطهر شهدای عزیزی که اخیراً در مناطق عملیاتی جنوب عراق کاوش شدند امشب تحویل می شود و فردا صبح در اسکله آبادان مورد استقبال رسمی قرار خواهد گرفت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در نشست پاسخگویی به تماس های مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با بیان اینکه حساسیت مردم نسبت به موضوعات محیط زیستی ستودنی است ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مقامات چین کاهش محدودیت های مربوط به جلوگیری از شیوع کووید19 را اعلام کردند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت جلوگیری از فعالیت شرکت اماراتی-اسرائیلی فعال در حوزه واردات میوه به کشور تأکید کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ضریح جدیدحرم حضرت رقیه (س ) که توسط ایرانیان ساخته شده، در حال نصب است و مراحل پایانی را طی می کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدافع تیم فوتبال استقلال مشکلی برای همراهی این تیم در دربی ندارد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
داریوش جاوید از راه اندازی طرح پویش درونی در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت مابه التفاوت مطالبات داروخانه ها در طرح دارویار تا پایان آبان ماه 1401 خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام خطاب به دانشجویان عنوان کرد: تحت تأثیر جوسازی رسانه ای غربی ها قرار نگیرید؛ چراکه کشورهای غربی درگیر بحران اقتصادی بوده و زمین گیر شده اند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز در هوای سرد و پائیزی ورزشگاه شهید کاظمی به مدت 90 دقیقه برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
آنخل دی ماریا به تمرینات تیم ملی فوتبال آرژانتین بازگشت.
  ۱۰ ساعت پیش    
فرهاد گل محمدی اساس روز دانشجو را استقلال طلبی و آزادی خواهی دانست و گفت: مجموعه دانشگاه با توجه به جایگاه علمی و فرهنگی باید متفاوت از سایرین انتقادات را مطرح کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
رضا صیادی از اختصاص 70 درصدی فضاهای تبلیغاتی شهر به اکران طرح های پویش "ایران ما" خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس جمهور روسیه و رئیس امارات در گفتگویی تلفنی درباره ثبات بازار انرژی و تصمیم گروه 7 مبنی بر اعمال سقف قیمت برای نفت روسیه گفتگو کردند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 41 بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی و یک نفر از بیماران کووید19 جان خود را از دست داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت افزایش آلودگی هوا در حد ناسالم برای گروه های حساس در مناطق جنوبی و غربی و مرکزی استان تهران هشدار داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
پیام نجفی تمرکز بیشتر روی درآمد های غیرشهریه ای و عملیاتی کردن آن را از رؤسای واحد های دانشگاهی خواستار شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
برنامه های کاروان روایت حبیب در مازندران با اجرای ویژه برنامه قصه های خوب برای بچه های خوب در ساری آغاز شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر ارشاد ضمن ابزار امیدواری برای برطرف شدن موانع حوزه فرهنگ در دولت مردمی گفت: از آنجا که دولت انقلابی اساس اقدامات خود را بر مبنای گفتگو با اصحاب فرهنگ و نخبگان دانشگاهی گذاشته می توان نسبت به رفع ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نشست روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز با تبیین مطالبه گری به حق دانشجویان و ترویج فردگرایی از سوی نظام سرمایه داری همراه بود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
اپراتور ماهواره ای یوتل ست شبکه خبری انگلیسی زبان پرس تی وی را قطع کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
کتاب وزیر قلابی جدیدترین اثر محمدعلی جعفری، نویسنده کتاب شهید حججی توسط انتشارات شهید حججی روانه بازار شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
2 بازیکن تیم فوتبال استقلال همچنان از تمرینات گروهی این تیم دور هستند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مصطفی محامی گفت: دانشجویان راهبران جامعه، مدیران، آینده سازان و فرهیختگان هستند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
در جلسه شورای هماهنگی معاونان و مدیران شرکت متروی تهران آخرین وضعیت تکمیل نواقص 5 خط شبکه متروی پایتخت و برنامه عملیاتی هر خط مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۵    
هافبک اسبق تیم ملی فوتبال آلمان دو گزینه برای جانشینی اولیور بیرهوف پیشنهاد کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شاید جالب باشد که بدانید دو روز متفاوت برای حسابداران در تقویم ها به ثبت رسیده است یکی در سطح بین الملل و دیگری در سطح کشورمان ایران.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به کولاک و آبگرفتگی در 25 استان کشور در 5 روز گذشته، از امدادرسانی به 800 شهروند خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۴    
رهبر انقلاب در یکی از بیانات خود درباره روز دانشجو و دانشجو می فرمایند: 16 آذر متعلق به دانشجوی ضدآمریکاست.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۰    
حوالی ظهر امروز، برخی از مشترکان همراه اول در شهر تهران، پیامی مبنی بر وقوع زلزله و لزوم بیرون رفتن سریع از منزل و محل کار ارسال شد که این پیام ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مؤسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری (ISC) نتایج ارزیابی و رتبه بندی مؤسسات پژوهشی کشور 1400-1399 را منتشر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
تعرفه جدید حق التحریر دفاتر ازدواج و طلاق به پیشنهاد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و تأیید رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: دانشجو حق اعتراض دارد و کسی حق ندارد دانشجو را از کلاس بیرون بی اندازد و کسی حق زدن دانشجو را ندارد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۷   + ۴۲ سایت دیگر  
ویزای 3 کشتی گیر تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی صادر شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رویداد یکروزه بوت کمپ گاندو و نمایشگاه دستاورد ها و ظرفیت های منطقه حفاظت شده باهو کلات برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۵    
عملیات سه هزار نیروی پلیس آلمان در 11 ایالت برای مقابله با اعضای یک گروه راست افراطی که سودای براندازی حکومت را دارند، آغاز شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۲    
برخی گزارش ها حاکی از آن است که دولت مسکو برای به چالش کشیدن تصمیم گروه 7 مبنی بر اعمال سقف قیمت برای نفت روسیه، در حال بررسی سه گزینه است.
مشاهده نتایج بیشتر...