چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۹:۵۸Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

آرتان پرس (artanpress.ir)

  ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: در اقتصاد کشور باید قیمت تمام شده لحاظ شود و بهای میلگرد و شمش برای مصارف داخلی باید براساس قیمت تمام شده محاسبه شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۱    
با توجه به داده های انجمن صنعتی آهن و فولاد هند، این کشور تا سال مالی 2025 تا 2026 حدود 40 میلیون تن ظرفیت جدید فولادسازی معرفی خواهد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۱    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان تقاضای محصولات فولادی چین در سال 2023 نسبت به سال قبل به آرامی رشد خواهد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۱    
با توجه به داده های منتشر شده، فعالیت در بازارهای قراضه فولادی جهانی به دلیل افزایش قیمت محصولات فولادی در ترکیه در حال رشد می باشد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کلاهی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق ایران گفت: اولویت در بازسازی و نوسازی صنایع باید بومی سازی و استفاده از توان و تخصص داخلی باشد. ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تالارهای مختلف بورس کالا امروز (چهارشنبه) میزبان 454 هزار و 307 تن انواع کالا و محصول است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
ایران با تولید 3.1 میلیون تن فولاد در ماه آوریل 2023 مصادف با فروردین 1402 جایگاه هشتم جهان را از آن خود کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۸    
با توجه به داده های منتشر شده، اتحادیه اروپا واردات محصولات فولادی نیمه تمام از اوکراین را در سه ماه اول 2023 حدود 59 درصد نسبت به سال قبل کاهش داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۳    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان تولید محصولات فولادی در بلژیک در آوریل 2023 حدود 20.4 درصد نسبت به ماه قبل کاهش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۹    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان سود شرکت های صنعتی چین در ماه آوریل 2023 حدود 18 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۶    
با توجه به گزارش وزارت اقتصاد، در ششمین نشست گفت و گوی سطح عالی اوکراین و اتحادیه اروپا در مورد احتمالات احیای صنعت فولاد داخلی اوکراین بحث شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون امور معادن و فرآوری مواد وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بخشنامه جامع معدن پس از اصلاح مقررات و ایرادات وارده، آماده ابلاغ است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۳    
با توجه به داده های موسسه آهن و فولاد آمریکا، میزان واردات محصولات فولادی در ایالات متحده در آوریل 2023 نسبت به ماه قبل افزایش یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۵    
با توجه به داده های منتشر شده، بازار فلزات اولیه مانند مس و سنگ آهن در تابستان با رکود مواجه خواهند شد زیرا تقاضای محصولات فولادی در چین کاهش می یابد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
بنا بر ماده 90 لایحه برنامه هفتم توسعه، معافیت مالیاتی درآمد حاصل از صادرات مواد و محصولات معدنی و صنایع معدنی فلزی و غیرفلزی از جمله بیلت بلوم ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۴    
با توجه به کاهش سرعت فعالیت اقتصادی و کاهش تقاضا در بازار اتحادیه اروپا و همچنین افزایش قیمت انرژی، میزان تولید فولاد در لهستان در آوریل 2023 با کاهش همراه شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۱    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان واردات محصولات فولادی تخت به اوکراین در مارس 2023 حدود 1.6 درصد نسبت به ماه قبل کاهش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۰    
با توجه به داده های منتشر شده، قیمت سنگ آهن داخلی چین در این هفته کاهش یافت و در هفته آینده کاهش بیشتری خواهد داشت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه 8 خرداد ماه میزبان عرضه 118 هزار و 930 تن شمش بلوم، 8 هزار تن ورق رنگی، 5 هزار تن ورق گالوانیزه و 450 تن ورق سرد خودرو است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
طبق آخرین داده های انجمن جهانی فولاد، ایران دهمین تولیدکننده بزرگ فولاد در جهان است که با تولید 30.6 میلیون تن توانست جزو سه کشوری باشد که در دوره همه گیری کرونا تولید سالانه خود را افزایش دادند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نشریه متال بولتن در گزارشی از کاهش چشم گیر ذخایر سنگ آهن در چین خبر داد، ضمن اینکه تجار و مصرف کنندگان نیز حجم خرید خود را کاهش داده اند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۰    
با توجه به داده های منتشر شده، اتحادیه اروپا واردات آهن خام از اوکراین را در سه ماه اول 2023 حدود 27.3 درصد کاهش داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۲    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان واردات آهن خام از اوکراین به ترکیه در مارس 2023 حدود 13.7 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۴۵    
با توجه به بررسی های انجام شده، قیمت سنگ آهن چین پس از یک هفته افزایش، روند نزولی داشته و به 96 دلار در هر تن رسید.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۹    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان صادرات محصولات فولادی در چین در ژانویه تا آوریل 2023 حدود 55 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۴    
با توجه به بررسی های انجام شده و اعلام شرکت معدنی Rio Tinto، کشور چین اهمیت ویژه ای در تثبیت بازار جهانی سنگ آهن خواهد داشت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
با حضور وزیر نیرو و سرپرست وزارت صمت، در مورد تامین انرژی پایدار صنایع کشور در سال 1402 توافق شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۱    
با توجه به داده های منتشر شده، روند نزولی قیمت محصولات فولادی به دلیل کاهش عرضه قراضه فولادی در هفته آینده محدود خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون اجرایی انجمن فولاد اظهار داشت: قیمت فولاد مصرف شده در هر خودرو 8 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است حال آیا میزان افزایش قیمت خودرو از سال گذشته تا به امروز همین 8 میلیون تومان بوده است؟
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۲    
دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادر کنندگان محصولات معدنی ایران گفت: دولت نگاهی به صندوق خودش می کند و می بیند باید کمبود درآمدهایش را از جایی جبران کند ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۵    
با توجه به خبرهای منتشر شده، بازار فولاد در چین با مشکلات کلان مواجه است و قیمت میلگرد فولادی همچنان در معرض خطرات روند نزولی می باشد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۴    
با توجه به عوامل متعدد، قیمت فلزات آهنی از جمله میلگرد فولادی، سنگ آهن و کویل نورد گرم فولادی در جهان به روند نزولی خود ادامه می دهد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۲    
با توجه به داده های منتشر شده، فعالیت در بازارهای قراضه فولادی جهانی به دلیل عدم اطمینان بالا در بازارهای محصولات فولادی، کند شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تالارهای مختلف بورس کالای ایران امروز شنبه میزبان عرضه 4 میلیون و 49 هزار و 601 تن انواع کالا و محصول است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس خانه معدن ایران می گوید: صنعت معدنکاری و حوزه معدن نیازمند چشم انداز 50 ساله ای است که در طولانی مدت بتواند کشور را به توسعه برساند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۵۴    
با توجه به افزایش تقاضا، میزان تولید جهانی محصولات فولادی در آوریل 2023 نسبت به سال قبل با کاهش 2.4 درصدی همراه شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به داده های منتشر شده، قیمت سنگ آهن چین در بازار معاملات آتی در هفته گذشته در میان اقدامات محرک انجام شده برای افزایش وام های مربوط به صنعت تولید، افزایش می یابد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
دامنه قاچاق میلگردهای فولادی از ایران و افغانستان به پاکستان تا جایی گسترده شده که فولادسازان و اعضای انجمن تولیدکنندگان فولاد این کشور نسبت به عواقب آن برای صنعت فولاد پاکستان صراحتا هشدار می دهند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
انجمن جهانی فولاد در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد: تولید فولاد خام ایران طی آوریل 2023 میلادی رشد 5.9 درصدی و تولید جهانی این محصول افت 2.4 درصدی را به ثبت رساند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۵    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان تقاضا در بازار محصولات فولادی چین در ماه می تا ژوئن 2023 ثابت خواهد ماند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۴    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان تقاضا برای محصولات فولادی در هند در سال مالی 2022 تا 2023 به میزان 13.3 درصد نسبت به سال مالی قبل افزایش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی گفت: اگر در زمینه معادن راکد و نیمه فعال به آسیب شناسی بپردازیم، یکی از دلایل رکود آنها عدم انجام اکتشافات درست در کشور است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۲    
با توجه به داده های منتشر شده، بیلت فولادی روسیه در حال از دست دادن تقاضا در بازارهای صادراتی به خصوص در کشور ترکیه می باشد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۰    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان واردات محصولات فولادی تخت توسط اوکراین در سال 2023 نسبت به سال قبل افزایش یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۹    
با توجه به داده های منتشر شده، تعرفه های ضد دامپینگ واردات محصولات فولادی نورد شده از چین به اتحادیه اروپا تمدید شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
برترین های بورس کالای ایران با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس سازمان بورس معرفی و از 40 شرکت تولیدی به عنوان همراهان شفافیت تقدیر شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۳    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان تولید سنگ آهن چین در ژانویه تا آوریل 2023 با افزایش 8 درصدی نسبت به سال قبل همراه بود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
جهرمی، مدیر عامل بورس کالای ایران با تاکید بر اینکه صنعت تایر، صنعت برق و صنعت خودرو به واسطه قیمت گذاری دستوری در حال نابودی و کاهش سرمایه گذاری هستند ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۲    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان واردات سنگ آهن چین در ژانویه تا آوریل 2023 با افزایش 8.6 درصدی نسبت به سال قبل همراه بود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۷    
با توجه به آمار منتشر شده مجموع موجودی میلگرد فولادی در انبارهای عمومی و انبارهای کارخانه های تولید کننده فولاد در چین نسبت به هفته قبل کاهش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۲    
با توجه به داده های منتشر شده، قیمت سنگ آهن داخلی چین در این هفته افزایش یافت و در هفته آینده رشد بیشتری خواهد داشت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۶    
با توجه به داده های منتشر شده، تولید محصولات فولادی بلند چین در آوریل 2023 با افزایش 2.1 درصدی نسبت به سال قبل همراه بود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تالار های مختلف بورس کالای ایران در اولین روز خرداد ماه شاهد عرضه 544 هزار و 119 تن انواع کالا و محصول است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید قطع برق واحدهای تولیدکننده سیمان و فولاد موجب کاهش عرضه و در نتیجه گرانی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
داده های انجمن جهانی فولاد از رشد مثبت تقاضای جهانی فولاد در سال های جاری و آینده میلادی خبر می دهد و گویای این است که در میان مناطق مختلف دنیا آسیا و اقیانوسیه بیش ترین تقاضای فولاد را در سال های ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون معادن و فراوری مواد وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: فناوری، گلوگاه بخش معدن است و باید تمرکزمان بر کاهش این گلوگاه باشد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین در مجلس معتقد است باید قیمت مصالح ساختمانی مانند فولاد و سیمان کاهش یابد تا قیمت مسکن ارزان شود و از سوی دیگر بانک ها نیز برای خرید مسکن تسهیلات مناسب پرداخت کنند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز یکشنبه 31 اردیبهشت ماه میزبان عرضه 4 هزار تن آهن اسفنجی بریکت، 5 هزار و 650 تن شمش آلومینیوم، 5 هزار تن مس کم عیار ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
هفته گذشته در بازار واردات سنگ آهن چین با بهبود فعالیت بازار و افزایش امید به بهبود تقاضای فولادسازان قیمت سنگ آهن از 103دلار در پایان هفته قبل به 111دلار در هر تن سی اف آر بهبود داشت؛ ولی...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
قائم مقام باشگاه تجار ایران و آفریقا گفت: بیش از نیمی از صادرات غیر نفتی ایران به قاره آفریقا در فروردین ماه امسال، مربوط به محصولات فولادی بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به داده های منتشر شده، قیمت محصولات فولادی نورد شده در ایالات متحده پس از افزایش در سه ماهه اول 2023، شروع به کاهش کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
طبق آمار، در نخستین ماه امسال بیشترین حجم صادرات فولادی ها را شمش فولاد به خود اختصاص داده که البته 5 هزار تن کمتر از میزان صادرات آن در فروردین پارسال است و تنها قلم فولادی است که صادرات آن کاهشی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به داده های منتشر شده، میزان واردات کویل نورد گرم فولادی توسط شرکت تاتا استیل انگلستان در آوریل 2023 افزایش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به بررسی های انجام شده، تولید سنگ آهن چین در ماه آوریل 2023 حدود 13.1 درصد نسبت به ماه قبل کاهش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس آمار انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، در فروردین ماه امسال 178 هزار تن مقاطع طویل فولادی صادر شده که نسبت به 157 هزار تن صادرات در مدت مشابه سال گذشته 13 درصد بیشتر شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۳    
با توجه به بررسی های انجام شده، قیمت سنگ آهن چین در میان افزایش خرید فولادسازان اندکی افزایش یافت و به مرز 106 دلار در هر تن رسید.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کارشناسان صنعت فولاد گفت: مسئولان می توانند به آسانی تولیدکنندگان خصوصی را تعطیل کنند و محصولات فولادی را تنها توسط تولیدکنندگان دولتی تأمین کنند و خصوصی ها لبو و جگر بفروشند ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۸۳ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق طی ماه های خرداد تا مرداد امسال برق صنایع سیمان و فولاد را بر اساس سه برنامه پیشنهادی سهمیه بندی می کند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یکی از فعالان صنعت فولاد معتقد است زمانی که دولت در بورس قیمت های دستوری ابلاغ می کند، مدیریت بازار به مشکل خواهد خورد و در برخی موارد معامله باطل و ضرر غیر قابل جبرانی به فعالان صنعت وارد می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
صنعت فولاد بر اساس مزیتی چون وجود سنگ آهن در کشور ایجاد شده است و بر این اساس ظرفیت های بسیار بالایی در آن شکل گرفته است ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه کمبود آب، گاز و برق موجب گلایه واحدهای ساخت فولاد شده است ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۹    
پس از نیمه دوم سال 2022 که دوره کاهش قیمت فولاد بود، فولادسازان امیدوار به وضعیت بهتر در سال جاری بودند. تا حدی، خوش بینی آنها موجه بود، اما نه برای مدت طولانی.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
بررسی آمار مربوط به واردات و صادرات فولاد در سال 1401 حکایت از آن دارد که اگرچه واردات در این حوزه رشد قابل توجهی داشته اما در مقابل صادرات در مجموع با کاهش 4 تا 18 درصدی مواجه شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه میزبان عرضه 161 هزار و 906 تن میلگرد، 14 هزار و 857 تن نبشی، 11 هزار و 860 تن تیرآهن، 10 هزار و 800 تن ورق گرم ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۹    
با رسیدن قیمت کالاها به سطوح عملیاتی، فعالیت در بازارهای ترکیه و چین افزایش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس فولاد می گوید: فولاد مهم ترین صنعتی است که با قطعی برق و محدودیت مصرف گاز دچار زیان های جدی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۵    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان تولید برنامه ریزی شده فولاد ضد زنگ چین در ماه می نسبت به ماه قبل با افزایش همراه بود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از تولیدکنندگان فولاد معتقد است: بسیاری از تصمیمات دولت و وزارت صمت پشت درهای بسته گرفته شده و بخش خصوصی کوچکترین نقشی در این تصمیم گیری ها ندارد حتی عملکرد بازار ناشی از تصمیمات دستوری دولت بوده ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به داده های منتشر شده، افزایش قیمت سنگ آهن در بورس کالای دالیان چین در ماه می، محرکی برای بهبود اقتصاد چین به شمار می رود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در مجموع 12 ماه 1401، بخش قابل توجه تولید فولاد کشور معادل 9/ 79 درصد، صرف مصارف داخلی شده و بخش کمی از آن به صادرات اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، آمار تولید فولاد کشور در فروردین ماه سال جاری را منتشر کرد. طبق آمار منتشر شده، تولید فولاد میانی کشور در فروردین ماه سال جاری ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به خبرهای منتشر شده، وزارت خزانه داری استرالیا قیمت پیش بینی شده برای سنگ آهن و زغال کک را افزایش داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
متقاضیان چینی در ماه آوریل استقبال خوبی از دریافت وام نداشتند. این موضوع با زیر سوال بردن رشد تقاضا در بازارهای کالایی با محوریت بازار فلزات آهنی و غیرآهنی زمینه عقبگرد بهای سنگ آهن را ظرف روزهای ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۱    
با توجه به تضعیف تقاضا در چین، قیمت سنگ آهن در این کشور در حال نوسان بود و أواسط هفته گذشته اندکی افزایش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۱    
با توجه به داده های منتشر شده، حجم جمع آوری قراضه فولادی در اوکراین در ماه آوریل 2023 نسبت به سال قبل دو برابر شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: با توجه به اینکه شرایط ناپایدار و بی ثباتی در کشور وجود دارد، فرمول قیمت گذاری هر چند وقت یکبار تغییر می کند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۸    
با توجه به داده های منتشر شده، اوکراین میزان صادرات آهن خام را در آوریل 2023 حدود 38.6 درصد نسبت به ماه قبل کاهش داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۶    
با توجه به داده های منتشر شده، صنعت آهن و فولاد اوکراین میزان صادرات سنگ آهن در آوریل 2023 را حدود 10 درصد نسبت به ماه قبل افزایش داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به داده های منتشر شده، راه آهن اوکراین 23.6 هزار تن قراضه فولادی به ارزش 149.7 میلیون UAH را برای فروش گذاشت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۰    
تازه ترین گزارش بازار جهانی فولاد از رونق بازار فولاد چین پس از اعلامیه کاهش تولید شهر تانگ شان حکایت دارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۸    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان تولید محصولات فولادی نورد شده توسط فولادسازان اوکراینی در آوریل 2023 نسبت به ماه قبل افزایش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۵    
شاخص بورس امروز را با سقوط آغاز کرد و در نهایت با افت بیش از 63 هزار و 666 واحدی به کار روزانه خود پایان داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۱    
رجبی مشهدی مدیرعامل شرکت توزیع برق گفت: اواخر سال قبل قرار شد مشترکین بالای یک مگاوات باید برق خود را از طریق بورس تامین کند. این دستورالعمل به مشترکین ابلاغ و احتمال می رود از هفته بعد اجرایی شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۱    
با توجه به داده های منتشر شده، میزان درآمد حاصل از صادرات محصولات فولادی در ایتالیا در سال 2022 نسبت به سال قبل افزایش یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تالارهای مختلف بورس کالای ایران در نخستین روز هفته (شنبه 23 اردیبهشت ماه) میزبان عرضه 2 میلیون و 396 هزار و 964 تن انواع کالا و محصول است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون شرکت فولاد تکنیک گفت: تولید 55 میلیون تن فولاد که قرار بود در سند چشم انداز 1404 عملیاتی شود، امسال قابل تحقق است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
عسگری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: تا وقتی که با نوسانات پیاپی نرخ ارز مواجه هستیم ثبات اقتصادی، رشد تولید و مهار تورم در دسترس نیست.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گسترش فولادسازی کم آلاینده در اروپا، آمریکای شمالی و آسیا نیاز به تولید قراضه فولادی با خلوص بالا و آهن اسفنجی دارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۹    
یک فعال فولادی گفت: قیمت گذاری دستوری و مداخلات بی قاعده و تصمیمات ناگهانی در بازاری همچون فولاد، می تواند منجر به ضررهای سنگین برای مصرف کننده شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به شرایط محرک چین و تقاضای قوی در فصل اوج ساخت و ساز در این کشور، قیمت سنگ آهن چین در ماه آوریل افزایش یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...