دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۶:۲۵Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

عصر امروز (asremrooz.ir)

عصر امروز 29 اسفند 1393 عصر امروز 29 اسفند 1394 عصر امروز 30 اسفند 1395 عصر امروز 29 اسفند 1396 عصر امروز 29 اسفند 1397 عصر امروز 29 اسفند 1398 عصر امروز 30 اسفند 1399 عصر امروز 1 فروردین 1400 عصر امروز 2 فروردین 1400 عصر امروز 3 فروردین 1400 عصر امروز 4 فروردین 1400 عصر امروز 5 فروردین 1400 عصر امروز 6 فروردین 1400 عصر امروز 7 فروردین 1400 عصر امروز 8 فروردین 1400 عصر امروز 9 فروردین 1400 عصر امروز 10 فروردین 1400 عصر امروز 11 فروردین 1400 عصر امروز 12 فروردین 1400 عصر امروز 13 فروردین 1400 عصر امروز 14 فروردین 1400 عصر امروز 15 فروردین 1400 عصر امروز 16 فروردین 1400 عصر امروز 17 فروردین 1400 عصر امروز 18 فروردین 1400 عصر امروز 19 فروردین 1400 عصر امروز 20 فروردین 1400 عصر امروز 21 فروردین 1400 عصر امروز 22 فروردین 1400 عصر امروز 23 فروردین 1400 عصر امروز 24 فروردین 1400 عصر امروز 25 فروردین 1400 عصر امروز 26 فروردین 1400 عصر امروز 27 فروردین 1400 عصر امروز 28 فروردین 1400 عصر امروز 29 فروردین 1400 
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران گفت: ما در حال حاضر به لباس آهنی احتیاج نداریم و اگر همان لباس ها و تجهیزات فردی برای مقابله با کرونا را هم در اختیار ما قرار دهند، کلاهمان را به هوا می اندازیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۵۲ سایت دیگر  
روزنامه فایننشال تایمز گزارش داد، مقام های ارشد ایران و عربستان سعودی برای بهبود روابط دو کشور در بغداد پایتخت عراق مذاکرات مستقیم برگزار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، با اشاره به اعمال محدودیت ها برای گروه های شغلی، گفت: برخی رستوران ها در تهران همچنان مشتری می پذیرند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو متواری گروهک ملی - مذهبی می گوید: ما در حمایت از روحانی با اصلاح طلبان برای براندازی نرم، همراهی کردیم اما شکست خوردیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو مرکزیت حزب کارگزاران می گوید رئیسی از کروبی درس بگیرد و نامزد انتخابات ریاست جمهوری نشود(!)
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
گفتم: نامزدهای مدعی اصلاحات برای ریاست جمهوری1400 علیه شرایط اقتصادی موجود و گرانی و بیکاری و کاهش ارزش پول ملی و ... که خودشان بانی و عامل آن بوده اند، شعار می دهند!
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اصلاح طلبان که طی 8 سال گذشته بر صدر تا ذیل پست های مدیریتی دولت های تدبیر و امید، تکیه زده اند و بانیان اصلی مشکلات کشور هستند این روزها برای فرار از پاسخگویی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: بازیکنان استقلال باید توجه کنند الشرطه تیمی قوی و حریفی خطرناک تر است و حتی می توان گفت از الاهلی هم خطرناک است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرنگار روزنامه رکورد پرتغال می گوید گلی که مهدی طارمی در دیدار برگشت پورتو با چلسی انگلیس به ثمر رساند بهترین گل دوران حرفه ای او بوده و باید کاندیدای بهترین گل سال جهان شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۴۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد طی امروز تا آخر هفته در برخی استان ها نسبت به احتمال وقوع سیل در 6 استان هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری پنج نفر از اوباش و عاملان نزاع جمعی خبر داد و گفت: اوباش مذکور با قمه به خودروی پلیس حمله ور شده بودند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۳   + ۳۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد: درآمد دولت از بورس حداقل 52 هزار میلیارد تومان(اعم از سود ومالیات ) بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
اللَّهُمَّ اجْعَلْنِی فِیهِ مِنَ الْمُسْتَغْفِرِینَ خدایا قرار ده مرا در این ماه از آمرزش جویان
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز حجت الاسلام سیدمحمود نبویان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مذاکرات تیم مذاکره کننده کشورمان برای رفع تحریم ها در قالب مذاکرات برجام گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۲۷ سایت دیگر  
جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست محمد باقر قالیباف آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
محمدکاظم انبارلویی در یادداشتی نوشت: بنده به عنوان یکی از ارادتمندان حجت الاسلام سیدحسن خمینی از ادب او نسبت به رهبری و نوع نگاه به عرصه سیاست ورزی تشکر می کنم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات بلاروس از خنثی سازی عملیات ترور رئیس جمهوری این کشور به دست عوامل آمریکا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
جمهوری چک 18 دیپلمات روسیه را به اتهام جاسوسی اخراج کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس مسئول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: هزار و 412 حلب پنج کیلوگرمی روغن نباتی به ارزش بیش از یک میلیارد ریال از یک منزل مسکونی در مشهد کشف و ضبط شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از حریق پاساژ مهستان در خیابان کارگر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام به انتشار یک شایعه در فضای مجازی درخصوص واکسن کوو ایران برکت پاسخ داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
تیم فوتبال پرسپولیس در دومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الریان قطر برنده شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده اعلام کرد حدود 5800 نفر از افرادی که به آن ها واکسن کرونا تزریق شده است به کرونا مبتلا شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پورتو از مهاجم ایرانی این تیم به خاطر عملکرد خوبش در بازی اخیر تمجید به عمل آورد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: بالا لباس مجری های بی بی سی در روزهای اخیر به سبب مرگ همسر 99 ساله ملکه انگلیس پایین لباس مجری بی بی سی درشب تاسوعا ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، کاربران توییتر در پی تخریب دکتر نمکی، وزیر بهداشت از سوی رسانه های اصلاح طلب واکنش نشان دادند. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه آقایان ظریف و عراقچی قبل از آغاز مذاکرات کلیاتی را در کمیسیون مطرح کردند، گفت: اما در جریان جزئیات مباحثی که می خواهند داشته باشند، نیستیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی نوشت، با اینکه کارگروه تعیین اقدامات ضروری ایران برای بازگشت به برجام کار خود را انجام داده، کارگروه تهیه لیست تحریم هایی که باید از سوی آمریکا لغو شوند، پیشرفتی نداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
آموزش و پرورش اعلام کرده است امتحانات خرداد پایه های نهم و دوازدهم به صورت حضوری برگزار می شود اما نقش ستاد کرونا در تصمیم گیری برای برگزاری حضوری امتحانات چیست؟ آیا آموزش و پرورش در اعلام قطعی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، دولت یازدهم و دوازدهم استراتژی توسعه و حل مشکلات اقتصادی جذب سرمایه گذاری خارجی با ابزار دیپلماسی و حل تحریم ها می دانست و به این دلیل بود که مهم ترین هدف و بیشترین تمرکز ذهنی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۱۹   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از اعلام اسامی افراد خاطی شهرداری این شهرستان که از سهمیه واکسن پاکبانان استفاده کرده بودند به مراجع قضایی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۱۴   + ۹۷ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه و رئیس هیأت ایرانی در نشست کمیسیون مشترک برجام در وین در اظهاراتی بعد از نشست امروز (شنبه) کمیسیون مزبور گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
محققان در مطالعه ای که در زمینه آنتی بادی ها داشتند، به این سوال رایج که پس از بهبودی تا چه زمان در برابر ویروس کرونا ایمن هستیم، پاسخ دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۳۴    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اگر مردم نتائج مسئولیتهای قضائی گذشته آیت الله رئیسی را ازنزدیک لمس نکرده باشند اما در زمان تصدی تولیت آستان قدس رضوی چنان تحول بزرگی بویژه درخصوص ضعفاء و مستمندان صورت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
برجام از نگاه آمریکا و تروئیکای اروپایی، نه روشی برای لغو تحریم های ایران، بلکه ابزاری برای ازکارانداختن مؤلفه های قدرت ساز کشورمان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
میزان ناچیز بارش باران هشدار تابستانی سخت با چالش آب را به مردم کشور می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
یک سایت یونانی اعلام کرد پیشنهاد باشگاه آاِک به سیدمجید حسینی مدافع ایران 600 هزار یورو است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
کانون سراسری مرغداران گوشتی با اشاره به شکل گیری بازار سیاه جوجه گوشتی،اعلام کرد: اگر قیمت جوجه یک روزه تا هفته آینده به قیمت مصوب نرسد، این تشکل صنفی مسئولیتی درباره کاهش تولید مرغ ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
تیم فوتبال استقلال در دومین روز از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الشرطه می رود و ممکن است فرهاد مجیدی تغییراتی در ترکیب ثابت تیمش انجام دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۴   + ۵۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، تصویر زیر رضا کریمی عامل این خرابکاری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی شده است، او قبل از حادثه به خارج از کشور گریخته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۹   + ۳۸ سایت دیگر  
ایران هرگونه تقسیم تحریم ها به قابل رفع، قابل مذاکره و یا غیرقابل رفع را نمی پذیرد و معتقد است تمام تحریم ها باید یک جا لغو شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۴   + ۶۳ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از آمادگی سپاه برای برپایی بیمارستان های صحرایی در صورت درخواست وزارت بهداشت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز در روزهای اخیر مستندی با عنوان لشکر زینبی از صدا و سیما به کارگردانی محسن اردستانی پخش شد که به گفته روابط عمومی صدا و سیما با بیشترین استقبال از سوی مخاطبان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که در آخرین روزهای دولت به سر می بریم و دانشگاه ها به دلیل شیوع کرونا تعطیل هستند، بسیج دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران از جذب یک فرد مساله دار به نام آریابرزن محمدی در این ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری، بحث وحدت نیروهای انقلابی هم در میان نامزدهای انتخاباتی و هم در میان بدنه نیروهای انقلاب در حال داغ شدن است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز رئیس جمهور در آستانه سال جدید خبر از آزاد بودن مسافرتها داد و انگار که دیگر کرونا پایان یافته بود و در مقابل وزیر بهداشت با جدیت مخالف انجام هر گونه سفری بود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
در آستانه برگزاری سی و چهارمین جشن گلریزان ستاد دیه کشور ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمند، حضرت آیت الله خامنه ای 500 میلیون تومان به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۹   + ۲۲۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا به مناسبت سالروز ارتش جمهوری اسلامی و حماسه آفرینی های نیروی زمینی، پیامی صادر کردند. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۹   + ۱۱۰ سایت دیگر  
وزارت بهداشت اعلام کرد: از دیروز تا امروز 28 فروردین و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 21 هزار و 312 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که دو هزار و 176 نفر از آنها بستری شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۴    
اگر به استانبول سفر کرده باشید، به خوبی می دانید که همه نقاط این شهر جاذبه هایی برای گردشگران دارد. این شهر که بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر ترکیه است، گزینه مناسبی برای گردش و تفریح محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۴   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در کنفرانس خبری گفت که آغاز غنی سازی 60 درصد توسط ایران بر خلاف توافق هسته ای است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیبونیستی در سخنانی گفت که این رژیم هر آنچه لازم باشد برای جلوگیری از تلاش های تهران برای دستیابی به سلاح هسته ای انجام خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
احمدی نژاد ادعا کرده که: ما اصلاً حکومت دینی نداریم. این واژهای غلط و من درآوردی است. دین برای رهایی انسان آمده است، نه برای حاکمیت بر انسان. دین که نیامده خودش را غلبه دهد...ما حکومت دینی نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه شامگاه جمعه در سخنانی از سلسله اقداماتی علیه مقامات و دیپلمات های آمریکایی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
متأسفانه رئیس جمهور در واکنش به اقدام تروریستی مشترک رژیم اسرائیل، سه دولت اروپایی و آمریکا علیه تأسیسات نطنز به گونه ای سخن گفت که خیال آنان را از واکنش ایران آسوده کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رؤسای هیئت های مذاکره کننده روسیه و چین با حضور در محل اقامت هیئت ایرانی در وین با معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
باشگاه استقلال اعلام کرد که پاداش پیروزی پرگل این تیم مقابل الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا واریز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید جمعه در کنفرانس خبری گفت که واشنگتن گام ایران در غنی سازی 60 درصدی اورانیوم را جدی می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۲۵   + ۵۴ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند ضمن تقدیر از میزبانی کشور هند، توضیحاتی را درباره اعتراض باشگاه پرسپولیس به روند میزبانی ها اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۲۰   + ۵۶ سایت دیگر  
کلاهبرداران با ارسال لینک های جعلی دعوتنامه در کلاب هاوس اقدام به انجام فیشینگ و سوءاستفاده از کاربران می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا از اصلاح و پاک شدن جریمه منع تردد شبانه اهداکنندگان خون بر اساس روز و زمان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس محدوده بیلقان و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور گزارش شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
یک سایت عربستانی برای شکست سنگین تیم فوتبال الاهلی مقابل استقلال ایران سه دلیل برشمرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون صادرات ضمن تشریح بسته سیاست ارز حاصل از صادرات بانک مرکزی، گفت: دارندگان تعهد ارزی سال98 و99 رفع تعهد کنند تا از استرداد مالیات برارزش افزوده و معافیت مالیاتی برخوردار شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۵۰   + ۶۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدحسن خمینی در نخستین صحبت های خود پس از اعلام عدم کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری 1400 گفت: خودم بنای حضور نداشتم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۵۰   + ۷۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام تبریکی به مناسبت 29 فروردین به امیر سرلشکر موسوی، ارتش و سپاه را ضامن امنیت پایدار کشور و آرامش کم نظیر ملت ایران دانست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
یوفا سوپرگل مهدی طارمی به چلسی را به عنوان برترین گل دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا معرفی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز یکی از برگ های برنده روحانی در تبلیغات ریاست جمهوری سال 92، وعده ای بود که برای حل مشکلات در 100 روز اول دولت خود داد. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تحریم های جدید آمریکا علیه روسیه را اقدامی اشتباه در مسیری نادرست و مردود خواند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
یک مقام اروپایی خبر داد که تیم های مذاکره کننده ایرانی و آمریکایی که در وین اتریش حضور دارند برای انجام رایزنی های داخلی برای احیای توافق هسته ای به کشورهای خود باز می گردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
شماره دویست و هشتاد و چهارم هفته نامه خط حزب الله با عنوان این حرف قطعی است منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
شکست تیم فوتبال الاهلی عربستان مقابل استقلال ایران در لیگ قهرمانان آسیا، سنگین ترین شکست این تیم عربستانی در این رقابت ها بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی رئیس دستگاه سیاست خارجی اتحادیه اروپا در واکنش به غنی سازی 60 درصدی توسط ایران گفت: تحریم های آمریکا باید رفع شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با افتخار اعلام می کنم در نیمه شب گذشته دانشمندان ایرانی توانستند به اورانیوم با غنای 60 درصد دست یابند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۴۰   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: برخی در شورای شهر و شهرداری آبادان با سهمیه پاکبان ها واکسن کرونا تزریق کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
کنفدراسیون فوتبال آسیا از 5 بازیکن برتر هفته اول لیگ قهرمانان رونمایی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین سقوط سنگینی را تجربه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال رایکا بابل به دلیل ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی امروز (جمعه) در گفت و گویی درباره آغاز غنی سازی 60 درصدی اعلام کرد: این دستاورد را به همه ملت ایران تبریک گفت. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، وزیر بهداشت که به منظور بررسی وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان، و برنامه ریزی به منظور کنترل این بیماری این بیماری به استان سفر کرده بود در ستاد کرونا کرمانشاه حاضر شد و در خصوص ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۲۵   + ۶۷ سایت دیگر  
بنا به اعلام وزارت بهداشت از دیروز تا امروز 27 فروردین بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 25 هزار و 261 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که سه هزار و 207 نفر از آنها بستری شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های آمریکایی از وقوع تیراندازی در شهر ایندیاناپلیس آمریکا خبر می دهند که بر اثر آن دستکم هشت نفر کشته شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
برخی از فعالان عراقی و کاربران شبکه های اجتماعی بامداد امروز از حمله پهپادی به پایگاه نظامی آمریکایی عین الاسد در استان الانبار واقع در غرب عراق خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۴۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی طی امروز تا سه شنبه آینده در برخی استان ها از جمله تهران خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مرحله جدید همه گیری کرونا بعد از تعطیلات نوروزی ظاهرا آغاز شده و موج تازه ای از ابتلا و البته فوتی در راه است تاجایی که برخی کارشناسان بهداشت و درمان تاکید دارند این ابتدای روزهای سیاه کرونایی در ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
یک اقتصاددان در مورد موضوع هدایت نقدینگی گفت: دولت آینده باید از همان روز اول برای هدایت نقدینگی در اقتصاد کشور را اجرایی کند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دولت اندونزی می گوید از اثربخشی واکسن کرونا ویروس چینی که استفاده کرده راضی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا قصد احیای توافق هسته ای سال 2015 با ایران را دارد و روز پنجشنبه با آغاز مجدد گفت وگوهای کمیسیون مشترک برجام ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
اللَّهُمَّ ارْزُقْنِی فِیهِ الذِّهْنَ وَ التَّنْبِیهَ خدایا در این ماه به من تیزهوشی و بیداری عنایت فرما
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
بررسی های آماری از آمریکا نشان می دهد که ویروس کرونا طی یک روز گذشته حدود 74 هزار آمریکایی را مبتلا کرده و جان حدود 900 نفر از آنها را نیز گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز مستند لشکر زینبی گوشه ای از دیدارهای متعدد رهبر انقلاب با خانواده ی معزز شهدای مدافع حرم در 5 سال گذشته را به تصویر کشیده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۴:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بازی تیم های فوتبال استقلال ایران و الاهلی عربستان با برتری پرگل شاگردان مجیدی به پایان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۵۳    
به گزارش عصر امروز، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: 5+1 توی عربستان اینطوریه که یه دونه از یمن میخورن 5 تا از پدافند خودشون.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: رذالت رسانه ای یعنی این: نخست خبر بالا را زد، بعد به سرعت سعودی و الاحواز را حذف کرد و خبر پایین را زد! تحریف روشن خبر و پنهان کردن حقیقت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۴۳   + ۷۷ سایت دیگر  
مرزبانی سیستان و بلوچستان در اطلاعیه ای، اعلام کرد: 2 مرزدار هنگ مرزی سراوان در شرق این استان در حین پاسداری از مرزهای کشور به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
به ثمر ننشستن پروژه فرودگاه قم پس از گذشت 10 سال از کلنگ زنی آن، حکایت عجیب و البته پُردامنه ای است، حکایتی که ضرورت تعامل همه دستگاه ها و نهادهای مسؤول و دست اندرکار برای حل و فصل این معضل را یادآور ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین، فضای کلی نشست کمیسیون مشترک برجام را مثبت ارزیابی کرد و از اولین نشست رسمی طرف های برجام (به جز ایران) با طرف آمریکایی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
یک رسانه قطری مدعی شد که تست کرونای دو بازیکن پرسپولیس پیش از دیدار با الریان قطر مثبت شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
من هنوز در صداوسیما بعد از 40 سال راحت نمی توانم بگویم علت اصلی مخالفت با پیامبر سیاسی بوده است .
مشاهده نتایج بیشتر...