شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۳:۱۰Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

آوای رودکوف (avayerodkof.ir)

آوای رودکوف 30 اسفند 1395 آوای رودکوف 1 فروردین 1396 آوای رودکوف 29 اسفند 1397 آوای رودکوف 29 اسفند 1398 آوای رودکوف 30 اسفند 1399 آوای رودکوف 1 فروردین 1400 آوای رودکوف 2 فروردین 1400 آوای رودکوف 3 فروردین 1400 آوای رودکوف 4 فروردین 1400 آوای رودکوف 5 فروردین 1400 آوای رودکوف 6 فروردین 1400 آوای رودکوف 7 فروردین 1400 آوای رودکوف 8 فروردین 1400 آوای رودکوف 9 فروردین 1400 آوای رودکوف 10 فروردین 1400 آوای رودکوف 11 فروردین 1400 آوای رودکوف 12 فروردین 1400 آوای رودکوف 13 فروردین 1400 آوای رودکوف 14 فروردین 1400 آوای رودکوف 15 فروردین 1400 آوای رودکوف 16 فروردین 1400 آوای رودکوف 17 فروردین 1400 آوای رودکوف 18 فروردین 1400 آوای رودکوف 19 فروردین 1400 آوای رودکوف 20 فروردین 1400 آوای رودکوف 21 فروردین 1400 آوای رودکوف 22 فروردین 1400 آوای رودکوف 23 فروردین 1400 آوای رودکوف 24 فروردین 1400 آوای رودکوف 25 فروردین 1400 آوای رودکوف 26 فروردین 1400 آوای رودکوف 28 فروردین 1400 
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
اگر قصد شما از انجام فعالیت بدنی فقط این است وضعیت کلی سلامت خود را ارتقا دهید، پس نیازی به رفتن به باشگاه های ورزشی تخصصی ندارید ...
  ۵۵ دقیقه پیش    
رمضان، ماه علی(ع) آن مقتدای عدالت و انسانیت است که نماز خون و شهادت در محراب عشق را برای اولین بار به یادگار گذاشت.
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف به نقل از ایرنا، ماه رمضان شروع شده است در روزهایی که کرونا هنوز یکی از مشکلات اساسی است و فصل بهار که روزهای طولانی دارد ...
  ۱ ساعت پیش    
فرمانده سپاه ناحیه لنده از اهدای 1000بسته سبد کالای معیشتی به نیازمندان شهرستان لنده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۵    
چند سالی است که استفاده از ظرفیت بنرهای محیطی شهر، در اطلاع رسانی به یک شیوه مرسوم تبدیل شده است و به جهت میزان بالای ضریب نفوذ این شیوه اطلاع رسانی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۵    
کسانی که خود را با اصطلاحاتِ اصولگرایی و اصلاح طلبی معرفی می کنند و قائل به یک سری اصول و قوانین برای خود هستند هرگاه منافع خود و حزب و قبیله شان در خطر بوده تمامی آرمان و اصول خود را فراموش کرده و ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۵    
هر چند دولت این روزهای آخر وعده یک سورپرایز اقتصادی تپل را داده و از همین الان تن و جان مان به لرزه افتاده است ولی این دلیل نمی شود که دست روی دست بگذاریم و بی خیال فعالیت های اقتصادی شویم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج گفت: در اولین روز از ماه مبارک رمضان امسال 1000 پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۴۵    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده ضمن توصیه هایی به ائمه جماعات از برگزاری ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۱:۱۵    
آشپزخانه مهدوی با هدف طبخ و توزیع غذای گرم بین مددجویان و نیازمندان آسیب دیده از کرونا با حضور مسئولان شهرستانی افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کهگیلویه و بویراحمد زمان برگزاری جشن گلریزان امسال در این استان را اردیبهشت ماه عنوان کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد از مشارکت 6 هزار و856خیر این استان در طرح آجر به آجر ویژه ساخت،تجهیز و تعمیر فضاهای آموزشی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عملیات بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان دنا به دلیل مشکلات مالی و تسهیلاتی کند است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
واکنش پسر احمدی نژاد به گفته های فائزه هاشمی: کلی خندیدیم امشب!
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سید فرزاد نجات نیا در این دیدار با رئیس بنیاد مستضعفان کشور در مورد معضلات شهرستان های لنده و دیشموک به گفتگو پرداختند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
وی گفت: من طرفدار برجام هستم، اما برجامی که خودم دارم، بازگشت ریاست جمهوری اسلامی ایران به مردم. این برجام من است. ریاست جمهوری باید به مردم بازگردد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵    
سینا خلیلی این بار با شعری زیبا به استقبال ماه رمضان رفت .
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار لنده در پیامی درگذشت برادر دکتر تقوی نژاد معاون وزارات بهداشت ودرمان را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۴۵    
اما اتفاق ناگوارتر از میزان غیر قابل قبول بودجه شهراری، عدم صرف بهینه منابع در پروژه ها با جانمایی نه چندان مناسب است که پیشبرد اهداف و ارائه خدمات را تحت شعاع خود قرار داده و نارضایتی های عموم مردم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مسؤول گزینش ارتش جمهوری اسلامی ایران در کهگیلویه و بویراحمد گفت: نیروی زمینی ارتش به منظور تکمیل ظرفیت کادر درجه داری خود از بین جوانان پسر مؤمن و متعهد این استان که آماده مأموریت در مناطق مختلف ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
دکتر احمدی نژاد: اگر ثروت بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) را بین مردم توزیع کنیم، هیچ فقیری باقی نخواهد ماند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس، بیاینه بیش از 204 نفر از نمایندگان مجلس در خصوص مسائل و مذاکرات هسته ای را قرائت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۵    
در طول سالیان متمادی که از عمر پربرکت انقلاب اسلامی کشورمان می گذرد این نهاد توانسته است گام های مهمی را برای جمعیت هدف بردارد و آینده ای سرشار از موفقیت مدیریتی را نویدبخش باشد
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۱۵    
استفاده از نظرات کارشناسان و متخصصان حوزه های مختلف در مدیریت شهری ، به یک رویه استراتژیک بدل شده است و تصمیم گیری جزیره ای و انفرادی جای خود را به بهره مندی از خرد جمعی داده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۱۵    
پند و اندرزهایی در قالب شعر از سینا خلیلی
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 32 درصد زکات جمع آوری شده در استان در سال گذشته، برای اجرای طرح های عمرانی عام المنفعه هزینه شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۴۵    
معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از لزوم و ضرورت حذف نقاط حادثه خیز این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تالار فرهنگ و هنر یاسوج بعد از 13 سال رها شده است گفت: زیبنده نیست در کنار رود زیبای بشار یک غول آهنی را به حال خودش رها کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۴۵    
در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم ، گفت: در استان هایی که ساختار قومی، قبیله ای و عشیره ای وجود دارد وقوع نزاع های دسته جمعی بیشتر اتفاق می افتد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد جزئیات، زمان و نحوه برگزاری مرحله استانی بیست و سومین دوره جشنواره ملی قصه گویی در این استان را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۴۵    
کارشناس محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این استان رتبه نخست فرسایش خاک در کشور را به خود اختصاص داده است گفت: بهره برداری نادرست در انقراض گونه های مختلف گیاهان داروئی، نقشی اثرگذار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون فنی و بازرگانی سازمان تعاون روستایی ایران گفت: 80 درصد تولیدات محصولات کشاورزی درکشور از سوی تعاونی های تولید، روستایی و کشاورزی اعم از دامداران، گاوداران، مرغداران ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان علی آبادکتول با همراهی فرمانداری ، شورای شهر مزرعه و اداره کتابخانه های علی آباد کتول اقدام به برگزاری جشنواره کشوری پیام کتاب در یک جمله نموده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لنده از دستگیری 39مجرم در جریان اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان خبر داد و گفت: این طرح با هدف پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز به اجرا در آمد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۱۵    
چنار درختی تک پایه است که گلهای کوچکی دارد. گلدهی این گیاه از اوایل فصل بهار تا پایان فصل بهار می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شوریا اسلامی گفت: با پیگیری های انجام شده 21 پروژه عمران روستایی در 3 شهرستان بویراحمد، دنا و مارگون با کمک وزارت نفت اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۱۵    
هنوز بعد از گذشت چند دهه از عمر با برکت انقلاب، ما به حقوق مسلم خود نرسیده ایم و چتر و بیرق فرار از محرومیت، هنوز بر کوی و برزن شهر مان از دور نمایان است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۶    
رنج نامه جمعی از جوانان فرهنگ مدار شهرستان چرام را در پی اتفاقات ناگوار اخیر مطالعه کردم و متاثر شدم!....
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 470 تُن سوخت تقطیری از این استان آماده صادرات به کشور افغانستان است و تا چند روز آینده انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه های این استان در سال 1400 به لحاظ کیفی ارتقا می یابند و بر همین اساس نیز برنامه های متنوعی پیش بینی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۱۶    
البته داستان مرغ از گذشته هم دردساز بود و پدیده نوظهوری نیست تا جایی که فردوسی خدابیامرز هم از مرغ های هورمونی آن دوران شاکی بود .....
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۴۶    
کلا اگر بخواهیم کلمه آخوندیا روحانی را در منطقه بر زبان بیاوریم نام مرحوم حاج یزدان پرست تداعی میشود .....
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
بی خوابی مشکل رایجی است و دلایل مختلفی برای آن وجود دارد. اما یکی از متفاوت ترین آن ها حس انتقام است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار لنده در پی درگذشت پدر شهیدان جوادی پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۱۶    
همزمان با سالروز شهادت شهید علی ولی زاده ؛ گروه های جهادی سپاه ناحیه لنده به روستای محروم کوه اسپید زادگاه این شهید دفاع مقدس اعزام شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۳:۴۶    
امروز می آییم که بگوییم برای فردایمان از دوران آزمون و خطا رهیده ایم و عقل و منطق مان را جایگرینی مطلوب یافته ایم و اطمینان داریم انتخابمان بهترین و شایسیته ترین انتخاب خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۳:۴۶    
رای من جلیلی است زیرا با وجود او محرومین زیلایی، زاغه نشینان سیستان و کپرنشینان خوزستان طعم شیرین عدالت را خواهند چشید!
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
توزیع بسته های معیشتی به ارزش 25 میلیون تومان بین نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا در شهر ستان لنده توسط گروه جهادی شهید سید علی قلی تزاده با حمایت ویژه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام انجام گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اگر صحبت از کارایی دوربین تلفن همراه شود، عکس گرفتن اولین چیزی است که به ذهن می رسد اما همه قابلیت های دوربین تلفن همراه به اینجا ختم نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس با اشاره به اهمیت ظرفیت های فرهنگی و هنری فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس در سطح فرا استانی و کشوری گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۱:۴۶    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه وبو احمد، گفت: 78 درصد از مزارع گندم کهگیلویه و بویراحمد به صورت دیم کشت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ویتامین دی یکی از ویتامین های ضروری برای سلامت بدن شماست. مقادیر کم این ویتامین شما را در معرض خطر ابتلا به عفونت، افسردگی و کاهش تراکم استخوان قرار می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۱:۴۶    
آغاز رقابت های لیگ فوتسال دسته دوم کشور در علی آباد کتول و برتری تیم فوتسال شهدای مدافع حرم علی آباد کتول برابر اتحاد چالوس......
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۱۶    
رئیس پلیس راهور شهرستان لنده افزود این محدودیت از تاریخ 19 فرودین سال جاری تا اطلاع ثانوی اجرا خواهد شد و .....
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
همراهان بیمار در اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت یک پزشک عمومی را مورد ضرب و شتم قرار دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۱۶   + ۴۹ سایت دیگر  
دادستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد پس از اطلاع از برگزاری مراسم جشن عروسی در این شهرستان علاوه بر عروس و داماد، برادر خود را نیز که از طایفه عروس بود را دستگیر و بازداشت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارخانه قند استان کهگیلویه و بویراحمد با هدف بهبود وضعیت اشتغال، راه اندازی و فعال می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۱۶    
مدیر آبادانی و پیشرفت شهرستان لنده از عدم اجرای تعهدات اداره کل راهدای استان در خصوص اجرای پروژه پل های وحدت و رودشور برمل گلایه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
علی ربیعی سخنگوی دولت از نقش رهبری در قرارداد 25 ساله ایران و چین سخن گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه اجرای دقیق قانون و مقررات و رعایت دستورالعمل ها از محورهای مهم انتخابات خرداد ماه 1400 است گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
تخم مرغ نه تنها منبع کامل تخم مرغ است بلکه این ماده غذایی سرشار از مواد معدنی، چربی های سالم، و ویتامین ها برای تقویت سیستم ایمنی بدن نیز محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
یک دستگاه بنز اسپرینتر 315 اورژانس به ناوگان اورژانس 115 شهرستان کهگیلویه اضافه شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار لنده در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام جوادی پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
روزنامه آمریکایی به نقل از منابعی ناشناس گزارش داده است که حمله به کشتی ایرانی در دریای سرخ توسط رژیم صهیونیستی انجام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رنگ بندی جدید شهرستان های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در همه گیری کووید 19 پس از تعطیلات نوروزی سال 1400 اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام جوادی پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید محمود الهی نیا درگذشت پدر شهیدان جوادی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ روح الله ویسی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده درگذشت پدر شهیدان جوادی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مقابله با کرونای شهرستان کهگیلویه گفت: در پی شیوع فاجعه بار کرونا، این شهرستان از امروز سه شنبه به مدت 2 هفته تعطیل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رهبر ارشد حوثی هشدار داده اگر ایران عقب بنشیند، باید درآینده درباره موشک های خود هم مذاکره کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۱۶   + ۴۱ سایت دیگر  
برخی منابع از سانحه برای کشتی ایران ساویز در دریای سرخ خبر می دهند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: کمیسیون اصل 90 مجدانه پیگیر پیشنهادات است تا در اسرع وقت با اصلاح قوانین و اضافه کردن تبصره ها بتوانیم از مجازات های جایگزین در بازه های بیشتری استفاده کرد تا از میزان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
محمد عباسی، وزیر اسبق ورزش و جوانان کاندیداتوری خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مهندس سید فرزاد نجات نیا دستیار وزیر ارتباطات به مناسبت آغاز سال نو با جمعی از مسولان استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بررسی های جدید پژوهشگران نشان می دهد، حتی یک وعده خوردن فست فود نیز می تواند به قلب آسیب وارد می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یک تحقیق جدید نشان می دهد که نور خورشید قادر است ویروس کرونا را هشت برابر سریع تر از آنچه که تاکنون تصور می شد، خنثی کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
بودجه شهرداری ها معمولا شامل دو رویکرد عمرانی و جاری است که بر اساس این مکانیزم با محدود کردن منابع در بودجه مورد تصویب ، آن را از انعطاف پذیزی لازم محروم مینماید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۴۶   + ۳۳ سایت دیگر  
تحقیقات نشان می دهد که ویتامین های خاص، مواد معدنی، گیاهان و سایر ترکیبات ممکن است در بهبود علائم افسردگی مؤثر باشند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
با شروع فصل بهار بسیاری از افراد دچار آلرژی می شوند که بسیار رنج آور است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دوره های آموزشی معلمان حق التدریس در دانشگاه فرهنگیان از فروردین 1400 آغاز و تا پایان شهریور ادامه دارد و احکام استخدامی پذیرفته شدگان در آزمون پایانی از اول مهر 1400 است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۴۶    
پایگاه خبری آوای رودکوف: جمعی از پیشکسوتان جهاد و شهادت طی نامه ای سرگشاده از دکتر محمد حسن قدیری ابیانه جهت نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری دعوت بعمل آوردند. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۴۶    
گیاه دارویی زیرفون یا تیلیا کورداتا نوعی درخت با برگ های قلبی شکل و گل های زرد رنگ است. این گیاه بومی غرب اروپاست اما امروز در تمام دنیا یافت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۶    
حکایت جبهه انقلاب در انتخاباتها همانند حکایت آشیل است که با دارا بودن توانمندی های فراوان به خاطر داشتن پاشنه ای ضعیف و رقیبی فرصت طلب، باعث شکست او میشود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۶    
جمعی از فرهیختگان، نخبگان و دانشگاهیان شهریاسوج جهت دوری جستن از بدعت طایفه گرایی وقوم گرایی در انتخابات شهر یاسوج و همچنین حرکت به سمت تخصص گرایی و شایسته سالاری همراه با تعقل، تفکر و تدبر ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۱۶    
جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان لنده با حضور فرماندار برگزار گردید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۳:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
تحلیلگر و فعال رسانه ای، راه رای آوردن در انتخابات را کسب محبوبیت دانست و گفت: راه محبوب شدن نامزدها این است که پچ پچ ها و سخنان درگوشی مردم را بلند بگویند به نحوی که مردم مطمئن شوند این فرد از نیاز ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۳:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مرگ آزاده نامداری مجری 37ساله ممنوع الکارشده، بحث های اخلاقی دنباله داری را در شبکه های اجتماعی در پی داشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۴۶   + ۴۸ سایت دیگر  
زاده نامداری در یک دفتر مشق 40 برگی برای دخترش جملاتی نوشته بود که چیزی شبیه به خداحافظی بود. در چند خط با او درددل کرده و گفته بود که از وضعیت زندگی اش راضی نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مجلس دهم گفت: اگر اصولگرایان بخواهند یک کاندایدی برتر معرفی کنند به نظرم باید به سراغ لاریجانی بروند و از او حمایت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بهره وری در هر زمینه برای افزایش سودآوری مفید است و در بخش کشاورزی در واقع هنری است در راستای پیشرفت و ابداع روش هایی برای افزودن به ارزش های تولیدی با حداقل استفاده از منابع و انرژی.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۰:۴۶    
12فروردین ،شعار سال و برکات آن ، گلایه های مردم از مسولان ،کرونا و گریزی به مصوبات ، انتخابات شورای شهر و تأیید صلاحیت ها ،ورودی شهر لنده، ظرفیت بنیاد مستضعفان و فرصتهای محدود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مسئول گروه جهادی بسیج شهدای صاحب الزمان عج شهرستان لنده از توزیع 70 بسته حمایتی بین نیازمندان شهرستان لنده به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از شاه کلیدهایی که در بیانیه گام دوم انقلاب توسط حضرت آقا مطرح شد، نقش اساسی قوه قضائیه در پیشبرد و پیشرفت جمهوری اسلامی بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۵:۱۶    
فرماندار از ممنوعیت سفر به همه تفرجگاهها و اماکن گردشگری شهرستان لنده در روز طبیعت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۴۶    
اگر جامعه ای اقتصاد درستی نداشته باشد، آن جامعه با کمر شکسته به دیگران محتاج خواهدبود و جامعه محتاج و جامعه ای که توان ایستادن روی پاهای خود را ندارد، استقلال واقعی را نخواهد یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا شایعه ممنوعیت تردد خودرو ها در سراسر کشور از مقابل خانه در روز 13 فروردین را رد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
ویتامین C مورد نیاز برای زنان بزرگسال 75 میلی گرم و برای مردان 90 میلی گرم است و کمبود آن می تواند عوارضی برای سلامت بدن ایجاد کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۴۱ سایت دیگر  
مرحله نخست واریز سود سهام عدالت برای مشمولان این سهام پنجشنبه (28 اسفندماه سال 1399) آغاز و 50 درصد این سود واریز شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۶    
پایگاه خبری آوای رودکوف : کانون هم اندیشی جوانان انقلابی لنده در پی انتصاب رئیس دادگستری شهرستان لنده پیام تبریکی صادر نمود . متن این پیام به شرح زیر است: ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
امروز و فردا با فعالیت سامانه بارشی بر روی کشور در برخی از نقاط استان های کهکیلویه و بویراحمد، کردستان قزوین، البرز، تهران باران پیش بینی می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...