چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۲:۵۷Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

با مردم (baamardom.ir)

با مردم 30 اسفند 1395 با مردم 29 اسفند 1396 با مردم 29 اسفند 1397 با مردم 1 فروردین 1398 با مردم 30 اسفند 1399 با مردم 1 فروردین 1400 با مردم 2 فروردین 1400 با مردم 3 فروردین 1400 با مردم 4 فروردین 1400 با مردم 5 فروردین 1400 با مردم 6 فروردین 1400 با مردم 7 فروردین 1400 با مردم 8 فروردین 1400 با مردم 9 فروردین 1400 با مردم 10 فروردین 1400 با مردم 11 فروردین 1400 با مردم 12 فروردین 1400 با مردم 13 فروردین 1400 با مردم 14 فروردین 1400 با مردم 15 فروردین 1400 با مردم 16 فروردین 1400 با مردم 17 فروردین 1400 با مردم 18 فروردین 1400 با مردم 19 فروردین 1400 با مردم 20 فروردین 1400 با مردم 21 فروردین 1400 با مردم 22 فروردین 1400 با مردم 23 فروردین 1400 با مردم 24 فروردین 1400 با مردم 25 فروردین 1400 
  ۲ ساعت پیش    
مسلماً یکی از لازمه های هر سفری داشتن اطلاعات مناسب از مقصد سفر می باشد؛ ما در مجله گردشگری توریستی ها سعی کرده ایم که برای تمام مسیرهای توریستی داخلی و خارجی بهترین اطلاعات را اعم از جاذبه های ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۴    
شهر شاد و سر زنده استانبول بزرگ ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی این کشور است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات گیلان، از ثبت نام 14 هزار و 187 نفر در این دوره از انتخبات شوراهای اسلامی روستا در استان گیلان خبر داد و گفت: 6694 کرسی شورای اسلامی در کل استان گیلان برای روستاها وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کتاب موتیلنه اولین اثر از نیلوفر نامه منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۲۴    
رئیس کانون انجمن های صنفی کارفرمایی فروشندگان تلفن همراه وخدمات جانبی کشور طی نامه ای به دبیر ستاد ملی مبارزه با کرونا حمایت از فعالین این صنف را خواستار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
جوان مشهدی با ارسال ایمیلی به مرکز بحران واشنگتن مدعی شد به دلیل مشکلات روحی قصد خودکشی دارد و همین ایمیل برایش دردسرساز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه از بتدای شیوع کرونا تاکنون گروه های جهادی در کنار کادر درمان برای مقابله با کرونا فعالیت دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۲۴    
به جای تلاش های بیهوده و بی نتیجه و همچنین پذیرش استرس، کمی زمان بگذارید تا از صحت این افسانه ها اطلاع پیدا کنید ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به وضعیت قرمز استان گیلان گفت: شرایط گیلان متاسفانه خوب نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۵۴   + ۱۲۲ سایت دیگر  
هویت فردی که با ایجاد اختلال در سیستم برق مجتمع غنی سازی شهید احمدی روشن نطنز باعث قطع برق رسانی به یکی از سالن های این مجتمع شده بود، شناسایی شده است
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۲۴    
پیشنهاد می دهیم که به جای بیرون رفتن از خانه که در این روزهای کرونایی نیز خطرناک است، راه خرید به صورت مجازی و اینترنتی را انتخاب کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گفته دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به جز شهرستان رضوانشهر تمامی شهرستان های استان گیلان در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفته اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۵۴    
چیلر دستگاهی می باشد که حرارت (گرما) را از مایعات جذب می کند و نحوه کار این دستگاه به این صورت می باشد که با استفاده از سیکل تبرید خود دمای مایعات ورودی به اواپراتور را از طریق مجاورت با مبرد چیلر ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۲۴    
کردان روستایی ییلاقی است که در ارتفاع 1800 متری از سطح دریا واقع شده به لطف این موضوع، در روزهای گرم تابستان شاهد آب و هوایی خنک و دلنشین در منطقه هستیم و از طرفی، طی روزهای سرد سال ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۲۴   + ۶۵ سایت دیگر  
این نوع ویروس جهش یافته هم همانند کرونای معمولی دوره کمون سه تا 14 روزه دارد، با این تفاوت که در اکثر موارد علائم بیماری ظرف سه تا پنج روز خود را نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۵۴   + ۹۹ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی به دلیل ابتلا به کرونا هم اکنون در قرنطینه بوده و فعالیت های خود را در قرنطینه خانگی انجام می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۵۴   + ۲۹ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیست: اختلال در شبکه توزیع برق تاسیسات هسته ای نطنز در ایران در نتیجه حمله سایبری اسرائیل بوده است. این ادعا هنوز از طرف ایران تائید نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۵۴   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: وضعیت نقشه های کرونا در کشور نشان می دهد که به سمت قرمزتر شدن کشور و به سمت رنگ سیاه پیش می رویم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۵۴   + ۹۶ سایت دیگر  
علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در واکنش به حادثه امروز در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی سازی نطنز گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان با اشاره به پیش بینی بسته های حمایتی از اصناف و اقشار در زمان اعمال محدودیت ها، گفت: اصناف متخلف 15 روز پلمب می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر گروه بیماری های مرکز بهداشت گیلان گفت: تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان به بیش از 800 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
برای تشخیص سلامت جوش صورت را مورد بررسی قرار دهید، این یکی از بهترین راه های تشخیص دلیل آکنه روی پیشانی ، چانه ، و گونه و ... می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
اعتیاد به موادمخدر، جان پدرم را ذره ذره آب می کند و ما شاهد مرگ تدریجی او هستیم. من، مادرم و دو خواهرم نیز باوجود این بلای خانمان سوز ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ماموران وظیفه شناس رشوه 50 میلیونی توزیع کننده قرص های روانگردان را نپذیرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۳   + ۴۶ سایت دیگر  
بر اساس اصلاحیه ماده 54 مکرر قانون مالیاتهای مستقیم مصوب 5 آذرماه 1399 مجلس، عدم ثبت اطلاعات ملکی در سامانه املاک و اسکان موجب قطع یارانه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۲۳    
فصل سرما به سبب پرخوری و کم تحرکی شرایط دفع کامل سموم را از بدن ضعیف می سازد به همین دلیل فصل بهار فرصتی عالی برای پاکسازی بدن می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۷:۵۳    
ریشه های فرش از عوامل زیبایی فرش های زیبای ایرانی به شمار می آید.اما کثیف و زرد شدن ریشه های فرش، از جمله مشکلاتی است که ممکن است برای شما هم به وجود آمده باشد اما بهترین راهکار برای تمیز و سفید نگه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۷:۵۳    
انواع یراق آلات کدامند و هر یک از آنها برای چه کاربردی مناسب هستند ؟ تهران یراق ذوالفقاری شما را به خواندن این مقاله دعوت می کند
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۳:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
در این گزارش میزان تغییرات نرخ خودر وهای پرفروش داخلی را نسبت به آخرین معاملات 99 بررسی کرده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۲۳   + ۵۳ سایت دیگر  
تمام بطری های شیر محصولات مرجوعی و تاریخ گذشته بوده و آنان قصد داشته اند با اضافه کردن اب به آنها و افزایش تعداد بطری ها از شرکت تولید این محصولات سوءاستفاده کنند و قصدی برای فروش آن به مردم نداشتند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۰:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مشترکان پرمصرف برق امسال با افزایش چندباره تعرفه مواجه می شوند و در صورت تصویب تعرفه پیک بحران نیز، جامعه هدف این مصوبه بیشتر مشترکان پرمصرف خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 700بیمار مبتلا به کووید19 در بیمارستان های گیلان بستری هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در جریان سفر دو روزه خود به گیلان ضمن بازدید و بررسی از دو واحد تولیدی در استان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۸:۵۳   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه کشور پیرامون شایعات منتسب به خود در فضای مجازی مبنی بر اینکه با استعفای سیدابراهیم رئیسی، او رئیس جدید دستگاه قضا خواهد شد، گفت: این مطالب، کاملاً تکذیب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۸:۵۳   + ۳۸ سایت دیگر  
در هفته آینده سه واریزی برای گروه های مختلف مردم انجام می شود که شامل حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، مرحله دوم سود سهام عدالت و یارانه ماه رمضان است. اگرچه هنوز واریز یارانه رمضان قطعی نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
وعده های غذایی که می خوریم در تعیین جنسیت جنین تاثیر گذار است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بارش رگباری باران از عصر امروز در گیلان آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۶:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
دبیر کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا آخرین جزییات محدودیت های کرونایی در شهرهای قرمز و نارنجی را تشریح کرد و از تعطیلی بازار بزرگ و مشاغل گروه های 2 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از احتمال قرمز شدن کامل استان خبر داد و گفت: تنها راه پیشگیری از شیوع و در امان ماندن از کرونا، رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله در خانه ماندن است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به آغاز اعمال محدودیت های کرونایی در بخش مشاغل در شهرهای قرمز و نارنجی، گفت: طی یک شبانه روز 170 بیمار بستری شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شنیده ها از بازداشت دوتن از اعضای شوراهای اسلامی دو شهر گیلان خبر میدهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
چندی پیش سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی حذفیات منابع کنکور 1400 را که ناشی از وضعیت آموزش در شرایط همه گیری کووید 19 است، تعیین کرد و روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
10 باب مغازه در رودبنه لاهیجان در آتش سوخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۵۳   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا با بیان اینکه “روند مذاکرات در وین پیچیده و دشوار خواهد بود”، مدعی شد که کشورش آماده برداشتن تحریم های ناسازگار با برجام است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: آغاز ثبت نام تمامی مالکان شهری و روستایی در سامانه املاک و اسکان از ساعت 8 صبح امروز آغاز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۳    
خدمات تولید محتوا حرفه ای، تولید محتوای سئو، به مفهوم نوشتن محتواهای جذاب و قابل خواندن است تا بتواند یک وب سایت را در رتبه بالای موتور جستجوگر گوگل نشان دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۷:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
از فردا باید اطلاعات املاک خود را در سایت سامانه ملی املاک و اسکان کشور ثبت کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۷:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
تصویری از نوعی حلزون دریایی به نام Geography cone ؛ سمی ترین جاندار روی کره زمین!سم آن از طریق یک دندان نیزه مانند ترشح می شود و هیچ ماده ای نیست که بتواند آن را خنثی کند
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
کیومرث و توران تیموری زوج کوهدشتی پس از 32 سال انتظار سرانجام به هم رسیدند. آقای تیموری گفته: قرار بود در 18 سالگی با دختر عمه ام ازدواج کنم اما مشکلات خانوادگی مانع آن شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
کره شمالی در جدیدترین گزارش خود به سازمان بهداشت جهانی همچنان به این ادعا اصرار می ورزد که هیچ مورد ابتلا به کرونا ثبت نکرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس رنگ بندی جدید وضعیت انتشار بیماری کرونا، تمام شهرستان های استان گیلان به جز سیاهکل، رضوانشهر و ماسال و شفت در وضعیت قرمز قرار دارند. این چهار شهرستان نیز در وضعیت نارنجی قرار گرفته اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۲۴   + ۵۱ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها با صدوراطلاعیه ای زمان واریز یارانه نقدی فروردین ماه سال جاری ( 1400 ) را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۵۴    
یکی از خوراکی ها و فرآورده هایی که طبیعی است و برای بدن شامل خواص زیادی است، ماده اعجاب انگیز عسل است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا زهری، رییس هیات ورزشهای همگانی گیلان، با توجه شیوع موج جدید پاندمی کرونا و قرمز شدن شهرستانهای استان اعلام کرد: تعلیق تمام رویدادهای ورزشی این هیات تا تغییر وضعیت موجود
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۵۴    
در واقع در کالاهای تخصصی شبیه ابزار صنعتی ، گاه ممکن است که خریدار تمام زوایای کالا را نشناسد و نیاز به راهنمایی فروشنده داشته باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۵۴    
ما اینجاییم تا کسب و کار شما رو ، رو به جلو حرکت دهیم . امروزه برای پیشرفت ، افزایش تعامل ، میزان مخاطب و خیلی از جنبه های دیگری از کسب و کار شما بستگی به میزان فعالییتون در فضای مجازی دارد که یک تیم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از نهایی شدن مقدمات استقرار یک دستگاه آنژیوگرافی عروق مغز در مرکز آموزشی و درمانی پورسینای رشت خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ما اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار می دهیم تا بدانید هنگام انتخاب e-cig یا ویپ باید به چه نکاتی توجه کنید. آیا برای آموزش اطلاعات مربوط به e-cig و ویپ آماده هستید؟
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد کرونای شهرستان رشت با بیان اینکه متاسفانه شاهد سیر صعودی بیماری کرونا ویروس در گیلان هستیم، گفت: عادی انگاری در ایام تعطیلات نوروز شرایط را بحرانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس پلیس راه گیلان : ورود و خروج به شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی گیلان ممنوع است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۵۴    
حسین نقاشی، فعال دانشجویی سابق و عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت در گفتگو با دیدار، از تضاد های درونی اصلاحات و چالش های مبتلابه این جریان می گوید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر گروه بیماری های مرکز بهداشت گیلان با اشاره به روند افزایشی تعداد بستری های کرونایی در استان، گفت: این تعداد بیمار بستری طی یک سال گذشته بی سابقه است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۲۴   + ۹۳ سایت دیگر  
طبق آخرین نقشه رنگ بندی شهرستان های کشور، رودبار، لنگرود و رودسر به وضعیت قرمز در آمدند. همچنین شهرستان رشت از زرد به نارنجی تغییر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تبرید سرویس: نمایندگی تعمیر و سرویس انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، لباسشویی، ظرفشویی در استان اصفهان می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۲۴   + ۳۱ سایت دیگر  
یک اپیدمیولوژیست با اشاره به اینکه تاثیر سفرهای نوروزی در آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا طی روزهای آتی مشخص می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بخشدار اسالم صبح امروز خبر داد: یک مرد 46 اسالم تالش ساعت 21 دیشب به قتل رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: در ایام نوروز 90 مادر باردار مبتلا و یا مشکوک به کووید-19 در گیلان شناسایی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مسیرهای متنوع و تورهایی با اهداف مکان های توریستی و کشورهای مختلف خارجی در بریم تور دسته بندی شده است که در ادامه به معرفی بهترین تورهای خارجی که می توانید انتخاب نمایید خواهیم پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۴   + ۳۳ سایت دیگر  
دکتر مردانی: با این علائم سریع تر به بیمارستان مراجعه کنید/ از چه زمانی ناقل بیماری می شویم؟عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
هرجامعه ای برای محقق شدن عدالت اجتماعی به زنان بعنوان نیروی سازنده وفعال نگاه می شود و درواقع نقش آنها درسازندگی وتحول و پیشرفت عاملی بنیادی محسوب می شود
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۵۴    
امرزوه ایرانیان با استعداد عجیبی که در خط و خوشنویسی داشتند توانسته اند آثار زیادی را با استفاده از خطوط فارسی برای طراحی روی پارچه خلق کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رادار361 همان موتور جستجوی هوشمند است که توانسته عصای دست مسافران شود و جستجویی چند ساعته را به جستجویی مطمئن و چند ثانیه ای تبدیل کند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۰:۵۴    
شاید برای بسیاری از افرادی که قصد استفاده خدمات سئو در سایت سئو بمب را دارند این سوال به وجود آید که هزینه سئو سایت به چند روش قابل محاسبه است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
با پایان ثبت نام کاندیداهای انتخابات میان دوره ای مجلس در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و کیاشهر، 45 نفر داوطلب حضور در انتخابات شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گفته رئیس شورای رقابت قطعا در سه ماه نخست سال 1400 قیمت خودرو های داخلی تولید شده در کارخانه ها افزایش قیمت خواهد داشت. رضا شیوا گفت: در زمستان سال 99 تورم 14 درصد را اعمال نکردیم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۰:۲۴   + ۴۴ سایت دیگر  
به رغم اینکه ترکیه در بحرانی ترین شرایط شیوع ویروس جهش یافته کرونا قرار دارد اما نه تنها پروازها به این کشور متوقف نشده بلکه با ارزان ترین قیمت انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۰:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در کمیسیون اقتصادی حاضر نشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۰:۲۴   + ۶۹ سایت دیگر  
مرگ بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف تعداد بسیار زیادی قرص اعصاب و روان . این نظریه کارشناسان پزشکی قانونی در خصوص علت مرگ آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیماست که امروز به بازپرس جنایی اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به شناسایی 15 بیمار با کرونایی انگلیسی مثبت در استان، گفت: پنج شهرستان گیلان به این ویروس آلوده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به شناسایی بیش از 600 بیمار کرونایی جدید در استان، گفت: از این تعداد 110 نفر بستری شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۴    
در آموزش المنتور هنگامی که نوبت به تشویق مربیان بیشتر، برای پیوستن به برنامه می رسد، یک بستر رسمی جهت شناسایی موثر است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نخبه و نخبگی از جمله وصفهاییست که نمی توان تعریف واحدی از آن ارائه کرد؛ فرهنگهای معین و عمید، تعریف برگزیده از هر چیز را به عنوان تعریف نخبه آورده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۴    
شبکه های اجتماعی می توانند به کسب و کار شما کمک بسیاری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
قرار گرفتن مدام در معرض عوامل استرس زا می تواند عمیقاً بر هم ایستایی بافت ها تأثیر بگذارد اگرچه مکانیسم های ایجاد این تغییرات عمدتا ناشناخته است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
هانیه توسلی مالک رستورانی است که گویا قرار است محمدرضا گلزار و حسین یاری و هومن سیدی هم برای او کار کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
هیچ کدام از اهالی روستا آنجا نبودند ، عجیب تر این بود که حتی اثری از مردگان داخل قبرها هم نبود. انگار تمامی اهالی زنده و مرده این روستا باهم ناپدید شده بودند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۶:۵۴   + ۷۸ سایت دیگر  
افزایش 25 درصدی و حداقل دریافتی 3.5 میلیون تومانی کارکنان و بازنشستگان در سال جاری با پرداخت تا 35 درصدی مالیات به صورت پلکانی همراه است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۳:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
گاهی اوقات دوست داریم کاری کنیم تا بر ذهن دیگران مسلط شویم که با ترفندها و روش های روانشناسی، این کار محقق می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
بی خبری از همسایه 78 ساله که به تنهایی زندگی می کرد آتش نشانان را به خانه مرد تنها کشاند و جسد او را در حمام پیدا شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۷:۵۴    
پارک ساحلی میرمهنا بزرگترین پارک ساحلی کیش است. فاز اول این شهربازی از مسجد خاتم شروع می شود و تا اسکله ماهیگیری ادامه دارد و فاز دوم این پارک از اسکله ماهیگیری آغاز می شود و تا میدان جاسک ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۲:۲۴   + ۱۰۲ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت درباره نحوه فعالیت و حضور کارمندان در شهرهای نارنجی و قرمز از فردا (14 فروردین) خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گیلان هنجارشکنی، حرکات نمایشی و مخاطره آمیز و دور دور خودروها را تضییع حقوق شهروندی قلمداد کرد و از ارسال 8 هزار و 961 پیامک هشداری برای رانندگان متخلف و توقیف 74 دستگاه خودرو ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۱:۵۴    
علیرضا (هادی) تنهای کیسمی به عنوان نوزدهمین داوطلب انتخابات میان دوره ای مجلس حوزه انتخابیه شهرستان آستانه اشرفیه نام نویسی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه بدهکاری این دانشگاه از 650 میلیارد تومان به 250 میلیارد تومان کاهش یافته، گفت: این امر نشان می دهد علیرغم بحران های موجود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی گیلان از کشف هشت قلم شی عتیقه مربوط به عصر آهن و دستگیری یک قاچاقچی 34 ساله در شهرستان سیاهکل خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای نوروز تاکنون بیش از 4 میلیون مسافر وارد استان گیلان شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گزارش میدانی از وضعیت آسفالت و فاضلاب محله فخب رشت حاکی از اوضاع نابسامان این محله و وعده های به سرانجام نرسیده مسئولین دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۹:۲۴   + ۵۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به افزایش بار بیماری کرونا در سطح کشور، گفت: پیش بینی می کنم یک هفته تا 10 روز بعد از تعطیلات عید افزایش شدیدتر بار بیماری را خواهیم داشت و این بر لزوم افزایش ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۷:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون علوم پزشکی گیلان، از نارنجی شدن دو شهرستان زرد گیلان خبر داد و گفت: مسافرت های نوروزی زنگ خطری برای گیلان تا دو هفته آینده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۷:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مرحله نخست واریز سود سهام عدالت برای مشمولان این سهام پنجشنبه (28 اسفندماه سال 1399) آغاز و 50 درصد این سود واریز شد ...
مشاهده نتایج بیشتر...