دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۸:۳۴May 2021 17
جستجوی پیشرفته

باریش نیوز (barishnews.ir)

باریش نیوز 30 اسفند 1395 باریش نیوز 17 دی 1396 باریش نیوز 11 بهمن 1398 باریش نیوز 1 فروردین 1399 باریش نیوز 31 فروردین 1400 باریش نیوز 1 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 2 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 4 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 5 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 6 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 7 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 8 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 9 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 11 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 12 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 13 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 15 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 16 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 17 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 18 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 19 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 20 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 21 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 22 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 25 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 26 اردیبهشت 1400 باریش نیوز 27 اردیبهشت 1400 
  ۵ ساعت پیش    
با شیوع ویروس کرونا و با گسترش استفاده از فضای مجازی به ویژه بین نوجوانان در این ایام، لزوم آموزش فرهنگ و سواد استفاده صحیح از این فضا بیش از پیش احساس می شود چرا که استفاده از این فضا به غیر از ...
  ۵ ساعت پیش    
حدود100 روز مانده به پایان کار دولت فعلی، بسیاری از شرکت های تولید کننده مواد خوراکی از جمله روغن نباتی و شکربار دیگر مجوز افزایش قیمت برای محصولات خود را دریافت کرده اند ...
  ۶ ساعت پیش    
وجود سگ های ولگرد در همه جای شهر رفته رفته به یکی از دغدغه های مردم تبدیل شده است و بسیاری از شهروندان خواهان جمع آوری این حیوانات هستند.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران پروژه نصب DVOR/ DME فرودگاه ارومیه افتتاح رسمی می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
با عبور کشور از موج چهارم کرونا، تنها وضعیت کرونایی شهرستان های سلماس، قلعه گنج و پارسیان قرمز است .
  ۷ ساعت پیش    
فعال نمودن واحدهای صنعتی راکد در جهت رشد اقتصادی و افزایش اشتغال جوانان از عواملی اساسی برای رشد وضعیت اقتصادی و پیشرفت شهری می باشد که توجه مسئولین ذیربط را می طلبد.
  ۷ ساعت پیش    
27 اردیبهشت ماه روزی است که در سطح جهانی نیز به عنوان روز ارتباطات و جامعه اطلاعاتی نامگذاری شده و در ایران نیز روز روابط عمومی و ارتباطات تعیین شد ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
امتحانات نهایی پایه های نهم و دوازدهم با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در مدارس آذربایجان غربی نیز به صورت حضوری برگزار می شود .
  ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: 2 میلیون و 427 هزار و 277 نفر واجد شرایط رای دادن در انتخابات 28 خرداد امسال در استان هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۰    
مشکل کمبود روغن خوراکی بیشتر از شش ماه است که مردم آذربایجان غربی را درگیر خود کرده و هر بار مسئولان با وعده ها و اتخاذ راهکار مختلف سعی در حل این مشکل داشته اند اما تا کنون راه به جایی نبرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۰    
زباله این روزها به بلای جای انسان ها و طبیعت تبدیل شده و افزایش روزانه آن عرصه زندگی سالم برای آدمی را کوچک و کوچکتر می کند در این میان کلانشهر ارومیه با گذشت چندین سال همچنان گرفتار این چالش می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۰    
ثبت نام از نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در روز پنجم، با نام نویسی چهره های سرشناس سیاسی به پایان رسید و باید منتظر تأیید صلاحیت ها باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با بیان اینکه اگر رعایت پروتکل ها اتفاق نیفتد، موج پنجم کرونا در کشور آغاز خواهد شد، گفت: هرچند که اکنون عمده شهرهای کشور در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۰    
اتوبوس های شهری ارومیه با تصویب لایحه ها و شیوه نامه های جدید و در نظر گرفتن یارانه کمک معیشتی برای آنان به فعالیت باز خواهند گشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
درجریان ثبت نام نامزدها برای انتخابات شوراهای شهرها، نتیجه بررسی اعتراض داوطلبان به نامزدها در آذربایجان غربی ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۰    
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا : وضع کرونایی کشور رو به بهبود است و بعد از موج چهارم روند نزولی شده است و بیشتر استان های کشور از وضع قرمز خارج شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امروزه یکی از مشکلات شایع در کودکان، گوش درد و عفونت های گوش می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۰    
در سال های اخیر همواره تعداد زنان پذیرفته شده در دانشگاهها از مردان بیشتر بوده است اما آمار فارغ التحصیلان دانشگاهی شکاف بزرگی را بین مردان و زنان نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۰    
با توجه به شیوع ویروس کرونا و حاکمیت وضعیت نارنجی و زرد در اکثریت شهرستان های آذربایجان غربی، متاسفانه همچنان شاهد رعایت نکردن پروتکل ها و تجمع مردم در بوستان ها هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۴۹ سایت دیگر  
مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش، دستورالعمل مراقبت و کنترل بیماری کرونا ویروس در حوزه ها و کانون های برگزاری امتحانات را به ادارات کل آموزش وپرورش استان ها ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۰    
شیوع ویروس کرونا سبب شد تا آموزش حضوری جای خود را به آموزش مجازی بدهند این درحالی است که اختلالات اینترنت برای دانشجویان به یک معضل لاعلاج تبدیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در این روزهای کرونایی، تدبیرهای عجیب و غریب مسئولان مربوطه در آذربایجان غربی، مردم را دوباره به سمت تجمع و صف های طولانی مرغ سوق داده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۱۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از آغاز واکسیناسیون کرونا برای افراد بالای 75 سال از امروز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۰    
براساس پیش بینی سازمان هواشناسی استان، برای هفته جاری جو آرام و پایداری در اغلب مناطق استان پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: رفع مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی در مناطق آزاد در گرو تثبیت و اجرای کامل قوانین است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۰    
این روزها خیابان شهید منتظری ارومیه با هجوم تعداد زیادی از دست فروشانی مواجه است که در این میان می خواهند از این طریق لقمه نانی برای خانواده خود ببرند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۰    
در حالی که این روزها استقرار ضایعات فروشان در نقاط مختلف شهر نارضایتی مردم را به وجود آورده و جمع آوری و انتقال آن تاکنون با وعده های مسئولین تحقق نیافته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۰    
با آغاز سیر نزولی کرونا در آذربایجان غربی و به منظور تثبیت این وضعیت، سفر در تعطیلات عید فطر ممنوع اعلام شده و انتظار می رود شهروندان برای حفظ سلامتی خود از سفرهای غیر ضروری اجتناب کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۰    
این روزها که هر لحظه با افزایش قیمت کالاهای اساسی در جامعه روبرو هستیم در این میان ظاهرا قرار نیست قیمت لبنیات از قافله گرانی های لحظه ای عقب بماند و مسئولان از افزایش قیمت شیر خام در روزهای آتی خبر ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات نماینده کارگران شهرداری ارومیه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و به صورت تماماً الکترونیکی و غیرحضوری با نظارت نماینده اداره کار در مورخه 20 اردیبهشت 1400 برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
طرح جهادی بهارستان (بهسازی شبکه برق روستایی) با اهداف پایداری شبکه برق روستاها، ارتقاء شاخص های کیفی خدمات برق در روستاها، افزایش رفاه و کیفیت زندگی و به تبع آن افزایش میزان رضایت مندی روستائیان ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۰    
از روزهای آغازین شیوع کرونا یکی از ارگان هایی که به طور مستمر تعطیل شد باشگاه ها و سالن های خصوصی و دولتی بودند که بدون پشتوانه خاصی تابع محدودیت ها مانده اند درحالیکه دولت هیچ حمایت شایسته ای از آن ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۰    
متاسفانه وضعیت ورودی و خروجی شهر ارومیه مناسب نیست و تاکنون اقدام اساسی از سوی هیچ نهاد و ارگانی، برای بهبود آن که به جدیت پیگیری شود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
از امروز و در آستانه تعطیلات عید فطر، سفر، محدود و رانندگان برای ورود به شهرهای قرمز یک میلیون تومان و شهرهای نارنجی و زرد 500هزار تومان اعمال قانون خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۳۵ سایت دیگر  
آخرین وضعیت بیماری کرونا در کشور، پوشش بیمه ای داروهای مرتبط با این بیماری، شروط وزارت بهداشت برای بازگشایی مشاغل گروه دو، نگرانی از تجمعات عید فطر در برخی مناطق کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۰    
طبق بررسی نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، تغییرات دمایی خاصی تا اواخر هفته جاری در سطح استان مشاهده نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۰    
با توجه به اینکه از چند هفته گذشته قیمت دلار در مسیر کاهشی قرار گرفت، این تصور در ذهن بسیاری از مردم شکل گرفته است که با کاهش قیمت دلار باید قیمت کالاها کاهش یابد و این تصور به این دلیل در ذهن آن ها ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۰    
باتوجه به افزایش نرخ کرایه های تاکسی در ارومیه، بیلبوردهایی در جهت آگاه سازی شهروندان در سطح شهری نصب می شود و در صورت تخلف با رانندگان در این زمینه برخورد می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: روش های مختلف برای پرداخت زکات فطریه در استان پیش بینی شده و به محض دریافت زکات شهروندان ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه میزان زکات فطریه ماه مبارک رمضان 1400 را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ثبت نام از داوطلبان انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری از ساعت 8 صبح امروز آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۷    
آشفته بازار مسکن و نبود ثبات قیمت ها، شهر ارومیه را در بر گرفته است، به طوری که اجاره بهای منازل در این شهر سر به فلک کشیده و نفس مستاجران را بریده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۷    
دوقلو باردار شدن به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ذیل به آن اشاره کرده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۷    
مساکن مهر یکی از طرح های عمرانی برای خانه دار کردن طبقه محروم جامعه می باشد که با گذشت چندین سال همچنان عاری از امکانات و زیرساخت های لازم، زیر بار بی مهری مسئولین به سر می برد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: محدودیت تردد بین همه شهر ها از ساعت 14 سه شنبه 21 اردیبهشت آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به همت شرکت توزیع نیروی برق استان، اولین روستا در آذربایجان غربی به سیستم خورشیدی مجهز شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
سود سهام عدالت شب عید فطر واریز می شود؟ طبق اعلام بعضی از سایت های خبری ممکن است مرحله دوم سود سهام عدالت شب عید فطر به حساب سهامداران واریز شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
طی روزهای اخیر مشکل کمبود مرغ در بازار ارومیه دوباره ایجاد شده و مغازه های مرغ فروشی خالی از مرغ و یا با قیمتی بالاتر از نرخ مصوب دولتی به مردم عرضه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مردم در ماه مبارک رمضان هنگام افطار از نان تازه و گرم استقبال بیشتری می کنند که این عاملی برای ازدحام و افزایش خطر شیوع کروناست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۷    
با توجه به افزایش آمار تصادفات و ترافیک درون شهری ارومیه، فرهنگ سازی به عنوان موثرترین راهکار کاهش تخلفات رانندگی یک ضرورت است که باید در اولویت برنامه های مسئولین ذیربط قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۷   + ۷۶ سایت دیگر  
خودرو هایی که در شهر های قرمز تردد کنند، یک میلیون تومان و خودرو هایی که در شهر های نارنجی و زرد تردد کنند، مبلغ 500 هزار تومان جریمه می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ساماندهی وانت های میوه فروش در ارومیه از موضوعاتی است که امروز به عنوان یکی از دغدغه های مدیریت شهری مطرح بوده و شهرداری ارومیه نیز طی چند سال اخیر نشان داده در اجرای طرحی جامع و موثر در این حوزه ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۷    
سرپرست شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی از واگذاری 12 هزار و 580 فقره فاضلاب در سال گذشته در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه شورای شهر و تصویب فرمانداری نرخ کرایه های ناوگان عمومی درون شهری تا سقف 35 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
ثبت نام از داوطلبان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به طور رسمی از 21 اردیبهشت آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون کل وزیر بهداشت: روند کرونا نزولی شده، اما هنوز نسبت به پیک زمستان و تابستان، بستری ها بیشتر است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۷    
با حاکمیت وضعیت نارنجی در ارومیه ضروری است که در این ایام رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از برگزاری دورهمی ها و اجتماعات غیر ضروری همچنان با جدیت دنبال شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۷    
زنان سرپرست خانوار که جزء اقشار آسیب پذیر جامعه هستند در این روزهای بحرانی کرونایی، با مسوولیتی دوچندان مواجه اند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۳۴ سایت دیگر  
در شهر ارومیه از امروز شنبه 18 اردیبهشت، گروه شغلی 1 و 2 می توانندبا رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت نمایند و گروه های شغلی 3 و 4 همچون هفته های گذشته تعطیل هستند و به هیچ وجه امکان فعالیت را ندارند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
از مجموع 12 هزار و 245 نفر داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی روستا، صلاحیت 96.5 درصد مورد تایید قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۷    
قیمت بالای میوه های نوبرانه بهاری این روزها کام بسیاری از مردمی که توان خرید ندارند را تلخ کرده است و خواستار نظارت مسئولین ذیربط نسبت به این موضوع هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۷    
این روزها یکی از آشکارترین موانع دریافت تسهیلات ازدواج، داشتن ضامن و شرایط دشوار بانک ها برای پذیرش آن است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
با اوج گیری ویروس کرونا، تعدادی از والدین نسبت به نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانش آموزان پایه نهم و دوازدهم نگران هستند و معتقدند که در شرایط وجود کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۳۵ سایت دیگر  
براساس سند ملی واکسیناسیون ستاد ملی مقابله با کرونا، تاکنون کادر بهداشت و درمان و سالمندان بالای 80 سال به همراه برخی از جانبازان و بیماران خاص، توانسته اند واکسن کرونا را دریافت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۷    
طبق بررسی نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، در سطح استان شاهد روند افزایشی دما تا اواسط هفته جاری خواهیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۷   + ۶۴ سایت دیگر  
فعالیت مشاغل گروه شغلی 1 و 2 اصناف براساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا از امروز با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی از نظر کرونا مجاز است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۲    
آبله مرغان یک بیماری ویروسی بسیار مسری است که باعث شیوع تاول های پوستی خارش دار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۲    
این روزها تعدادی از شهروندان برای فرار از جریمه، اقدام به مخدوش کردن و دست کاری پلاک خودرو برای عبور و مرور شهری در ساعات شبانه طرح محدودیت تردد کرونایی می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۲    
در روز هایی که برای در امان ماندن از کرونا باید دور از هم باشیم، کمبود روغن در ارومیه، مشکلی که گلایه مندی مردم را در پی داشته و مسئولان نیز همواره وعده رفع این کمبود را می دهند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به مباحث مطرح شده در کمیته تخصصی این ستاد در خصوص برگزاری امتحانات نهم و دوازدهم تاکید کرد: تصمیم نهایی در جلسه شنبه ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۷۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت درباره نحوه اطلاع رسانی زمان واکسیناسیون گروه های در اولویت تزریق واکسن کرونا توضیح داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تهیه طرح جامع توسعه گردشگری با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دانشگاه ارومیه آغاز و تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۲    
چند روز دیگر ماه رمضان به پایان می رسد و شاید دوباره عده ای از هموطنان قصد سفر کنند، اگر چنین پیش فرضی به واقعیت تبدیل شود، باید منتظر موج دیگری باشیم که می تواند سخت تر از موج چهارم باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی: با اشاره به بروز برخی تخلفات در روند واکسیناسیون در کشور و استان بر نظارت بیشتر روند واکسیناسیون کرونا در استان تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
تعدادی از اراذل و اوباش این شهرستان در درگیری با سربازان گمنام امام زمان (عج) به هلاکت رسیدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۲    
این روزها مشکلات زیر ساختی دغدغه اصلی دانشجویان در آموزش آنلاین است که سبب شده کیفیت این آموزش پایین بیاید و دانشجویان آنچنان که باید، نمی توانند از این کلاس ها بهره ببرند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۶۵ سایت دیگر  
رعایت نکاتی خاصی قبل از تزریق واکسن لازم نیست اما به طور کلی افراد قبل از تزریق نباید تب داشته باشند و توصیه می شود روز قبل از زدن واکسن از قرص هایی نظیر ایبوبروفن استفاده نشود و چنانچه افراد با درد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
با استفاده از این اپلیکیشن امکان ارائه خدمات با ایجاد یک حساب کاربری در سامانه ارومیه من میسر می شود و شهروندان می توانند به راحتی و به صورت غیر حضوری از خدمات این پروفایل بهره مند شوند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
براساس جدیدترین رنگ بندی وضعیت کرونای شهر های آذربایجان غربی 8 شهرستان در وضعیت قرمز و 9 شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
افزایش روزانه قیمت کالاهای اساسی در ایران و نرخ تورم، روز به روز دست اقشار کم درآمد را از اقلام سبد معیشتی کوتاه تر می کند و این امر می تواند باعث ایجاد فقر غذایی و همچنین تهدیدی جدی برای سلامت اقشار ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۲    
طبق بررسی نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، سامانه بارشی جدیدی از اواخر روز چهارشنبه وارد استان می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۲    
کم خونی یکی از مشکلات شایع خانم ها در دوران بارداری است که انواع مختلفی دارد و علائم آن ها متفاوت است که با دانستن آن ها کم خونی بارداری را می توانید درمان کنید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۲    
این روزها علاوه بر اینکه افزایش قیمت ها در اقلام مختلف بیداد می کند و مردم را ناراضی کرده است، مشکل عمده این روزهای بازار، فروش قیمت برخی اقلام بیش از نرخ مصوب و یا درج شده بر روی کالا است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۲    
در پی بارش های چند روز گذشته در ارومیه بازهم مشکلات همیشگی ناشی از ضعف مدیریت در ارگان مربوطه، شهروندان این کلانشهر را کلافه و عبور و مرور آن ها را به واسطه گودال های به وجود آمده و آبگرفتگی معابر ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۲    
شیوع بیماری کرونا باعث شد تا انسان در بخش های زیادی از زندگی خود اقدام به بازنگری نماید و این بازنگری ها حتی در دوران پس از کرونا نیز اگر به درستی مدیریت شود می تواند تاثیرات فراوانی بر زندگی افراد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با تشریح جزئیات گام پنجم بسیج ملی مقابله با کرونا، از آغاز مرحله چهارم و عمومی واکسیناسیون علیه کرونا در کشور با جمعیتی حدود 40 میلیون نفر از مهرماه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب: از بعضی مسئولین کشور این روزها حرف هایی شنیده شد که مایه تاسف و تعجب است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۲    
در پی تبدیل وضعیت آذربایجان غربی به رنگ قرمز از لحاظ شیوع ویروس کووید-19، محدودیت فعالیت برای اصناف مشاغل گروه های 2، 3 و 4 اعمال شده است که خسارات ناشی از این محدودیت ها نفس اصناف را بریده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر دفتر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری آذربایجان غربی از راه اندازی سامانه الکترونیکی صدور مجوز ترددهای درون و برون شهری خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۱۲    
سرپرست شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی از واگذاری 67هزارو 500 فقره انشعاب آب و فاضلاب در استان در سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۲    
این روزها در ظاهر شاید در مورد کمتر قشری به اندازه معلمان شعارهای خوب سر داده شود، اما واقعیت امر این است که در چند دهه گذشته این شعارها هیچ گاه به مرحله عمل نرسیده است یعنی در واقع برای معلمان فقط ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۲    
مراسم شب های قدر با رعایت شیوه نامه های بهداشتی توسط مردم و بدون محدودیت تردد در مساجد سطح آذربایجان غربی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۲    
بیش از 2میلیون نفر از جمعیت استان آذربایجان غربی تحت پوشش بیمه سلامت می باشند و 63 دفتر پیشخوان و نمایندگی طرف قرارداد در سطح استان وجود دارد که به ارائه خدمات و بیمه افراد متقاضی می پردازند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
نفراتی که جزو رد صلاحیت های شورای اسلامی شهر ارومیه هستند، تا 12 اردیبهشت فرصت دارند تا نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۲    
ابتلا به ویروس کرونا و بستری در بیمارستان ها در 15 استان کشور، سیر نزولی به خود گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۲    
عادی انگاری، زنگ خطری برای همه گیری موج چهارم و شروع موج های جدید کرونا می باشد که نیاز است مردم رعایت پروتکل های بهداشتی را در اولویت قرار دهند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۲    
مسئولین آموزش و پرورش استان اعلام کرده اند که در مورد امتحان های نهایی پایان ترم پایه های نهم و دوازدهم هیچ تصمیم استانی گرفته نمی شود بلکه تصمیم گیری ملی است و ما نیز به عنوان مجریان قانون وظیفه ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۲    
متاسفانه در شرایط نامناسب اقتصادی شیوع بیماری کرونا نیز زخم عمیقی بر تن مردم زده و وضعیت معیشتی مردم را بیش از پیش با بحران اقتصادی مواجه کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۲    
عدم لایروبی شهرچای ارومیه به معضلی جدی و چندین ساله تبدیل شده و باعث به وجود آمدن گیاهان هرز، لجن زار و باتلاق هایی در برخی از نقاط رودخانه شده و چهره فضای سبز حاشیه رودخانه را دگرگون کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
افزایش اشتغال، کاهش شکاف دیجیتالی، توسعه خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات برای افزایش رفاه روستاییان، توسعه زیرساخت های ارتباطی از اهداف اصلی وزارت ارتباطات برای اتصال روستاها به شبکه ملی اطلاعات است.
مشاهده نتایج بیشتر...