یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۱۹:۲۹Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

بسیج (basijnews.ir)

بسیج 25 فروردین 1393 بسیج 22 دی 1394 بسیج 26 فروردین 1395 بسیج 13 خرداد 1396 بسیج 27 فروردین 1397 بسیج 29 اسفند 1398 بسیج 30 اسفند 1399 بسیج 1 فروردین 1400 بسیج 2 فروردین 1400 بسیج 3 فروردین 1400 بسیج 4 فروردین 1400 بسیج 5 فروردین 1400 بسیج 6 فروردین 1400 بسیج 7 فروردین 1400 بسیج 8 فروردین 1400 بسیج 9 فروردین 1400 بسیج 10 فروردین 1400 بسیج 11 فروردین 1400 بسیج 12 فروردین 1400 بسیج 13 فروردین 1400 بسیج 14 فروردین 1400 بسیج 15 فروردین 1400 بسیج 16 فروردین 1400 بسیج 17 فروردین 1400 بسیج 18 فروردین 1400 بسیج 19 فروردین 1400 بسیج 20 فروردین 1400 بسیج 21 فروردین 1400 بسیج 22 فروردین 1400 
  ۶ دقیقه پیش    
به مناسبت درگذشت زنده یاد علی حیدر شاه حسینی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
آنجفی گفت: اگر دو بارندگی 10 میلی متری در روزهای آینده و اردیبهشت ماه داشته باشیم قطعاً تولید گندم امسال کمتر نخواهد شد و به این مسئله خوش بین هستیم.
  ۶ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
پوراسماعیل گفت: در امتداد برگزاری اجلاسیه شهدای دانشجوی استان مرکزی و استمرار اقداماتی که در کنگره شهدای استان انجام شد اولین جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز در دستور کار قرار گرفت.
  ۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
آقازاده گفت: با توجه به هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده تعهدات شهرداری اراک در حوزه دفاع مقدس استان تا تیرماه سالجاری انجام خواهد شد.
  ۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
کریمی گفت: کل پروژه احداث موزه دفاع مقدس استان مرکزی 77 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در حال حاضر عمده کار در بخش ساختمان گالری ها باقی مانده است.
  ۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
محمدی گفت: رسیدگی به المان های نصب شده و رفع مشکلات آنها در برخی از خیابان های اراک جلسه میدانی با حضور مسئولین و مدیران شهری در خیابان شهدای اراک برگزار و برای رفع مشکلات تصمیماتی در نظر گرفته شد.
  ۶ دقیقه پیش    
سبحانی فر گفت: وقتی به 9نفر نهایی برسیم با مدیریت هزینه ها ستاد مشترک تشکیل خواهیم داد و شورای ائتلاف هیچ منبع مالی ندارد.
  ۳۶ دقیقه پیش    
سلیمی با اشاره به دور جدید مذاکرات گفت: تیم مذاکره کننده ایرانی در وین نباید موضوعات را سرّ تلقی کنند لذا این موارد را باید در اختیار نمایندگان قرار دهند تا اتفاقی مثل برجام رخ ندهد.
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
آقازاده گفت: کمبود بارش ها در سال گذشته و سال جاری موجب نگرانی برای تأمین آب شرب برخی از شهرستان ها و 40روستای استان به وجود آمده که نیاز است برنامه ریزی جدی از امروز شروع شود.
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
آمره ای گفت: در خصوص انسداد چاه های غیرمجاز اقدام خوبی صورت گرفته به صورتی که در سال گذشته 260 حلقه چاه در استان پر شد که با این اقدام 60 میلیون مترمکعب برداشت از این چاه ها صرفه جویی شده است.
  ۳۶ دقیقه پیش    
در آستانه ماه مبارک رمضان مساجد منطقه ریگ غبارروبی گردید.
  ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام ایروانی گفت: شاگردی در مکتب آیت الله بهاءالدینی از شهید صیاد شیرازی استادی ورزیده در اخلاق و اخلاص ساخته بود.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرماندارتربت جام با اشاره به بازدید سرزده درپخت شیفت صبح نانوایی های سطح شهر گفت: کارگروه آرد و نان با هدف بررسی از عملکرد نانوایی ها و حمایت از مصرف کنندگان از 35 واحد خبازی سطح شهری سرزده ...
  ۱ ساعت پیش    
اصغری گفت: اجرای هدفمند هدایت تحصیلی دانش آموزان با توجه به ظرفیت های زیر ساختی موجود در آموزش و پرورش و نیز توجه به دانش آموزان مدارس کم برخوردار امری لازم و ضروری است
  ۱ ساعت پیش    
فرمانده سپاه ناحیه بردسکن از احیای مجدد طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان بردسکن خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
مسئول سابق دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه مقاومت گناباد بیان کرد: انتخاب های غلط سبب تحمبل هزینه های سنگینی بر جامعه می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی رفع دغدغه مسکن مردم را یک ضرورت مهم دانست و گفت: همه باید برای رفع آن تلاش لازم را انجام دهند چراکه امروز متاسفانه حجم زیادی از حقوق مردم صرف اجاره بها می شود
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رضافرح گفت: در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه ساخت بیش از دوهزار واحد مسکونی برای محرومین مصوب شد که بیش از 5 ماه فعالیت آنها آغاز شده و هم اکنون پیشرفت بیش از 60 درصدی دارد.
  ۱ ساعت پیش    
بسیجیان در شرایط سخت، خدمات صادقانه ای را برای مردم شهرستان ارائه می دهند.
  ۱ ساعت پیش    
جمالی پور گفت: نقش فرهنگیان در توسعه کشور همچون یک افسر و کارساز در جبهه و جنگ کشور است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس از برگزاری جشنواره دانشگاهیان تاریخ ساز خبر داد و گفت:مهلت ارسال آثار تا 10 اردیبهشت ماه تعیین شده و زمان اعلام آثار راه یافته نیز به بخش مسابقه 28 اردیبهشت ماه است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کمیته امداد امام خمینی فارس با همکاری بانک سینا، 43 دستگاه تبلت به دانش آموزان تحت حمایت این کمیته اهدا کردند.
  ۲ ساعت پیش    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خواف، در آستانه ماه مبارک رمضان ، جهت آمادگی و استفاده از برکات این ماه پر خیر و برکت، نسبت به برگزاری برنامه های قرآنی و معنوی با رعایت مسایل بهداشتی تاکید نمود.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
محمد دوست گفت: از ابتدای شروع طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی بیش از 3 هزار و 500 تیم تخصصی برای اجرای طرح تشکیل شده است که برای اجرای مرحله دوم آمادگی لازم را دارند.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
بر اساس جدول زمان بندی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، اسامی نهایی داوطلبان انتخابات در روزهای 5 و 6 خرداد اعلام و تبلیغات هم از روز هفتم خرداد آغاز می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- امام جمعه هریس از جمع آوری 33 میلیارد ریال زکات در سال 99 در این شهرستان خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمدی گفت: آیین های ترتیل خوانی قرآن کریم، بیان نکات تفسیری، محفل سخنرانی، مناجات شبانگاهی و زمزم احکام با پخش از شبکه های سراسری رسانه ملی و بستر فضای مجازی دنبال می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از هزینه ها و اقداماتی که انجام می دهیم اگر در قالب های هنری تعریف شوند، اثرگذاری بیشتری خواهند داشت.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عملیات پدافند زیستی بسیج نواحی شیراز در مقابله با کرونا آغاز شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمودی زاده گفت: سازمان بسیج هنرمندان فارس ظرفیت های موجود دراقشارمختلف جامعه و ادارات استان را شناسایی و در راستای تعالی بخشی حوزه هنر انقلاب اسلامی سازماندهی کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
شهید حسین فهیمی، یکی از شهدای هنرمند که در عرصه خوشنویسی و سینما و تولید مستند فعالیت می کرد، به عنوان شهید شاخص هنرمندان استان فارس در سال 1400 معرفی شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام هواشناسی لرستان، امروز هوای برخی شهرهای لرستان در شرایط ناسالم قرار گرفت تا شاهد یازدهمین روز آلوده استان باشیم.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد لرستان گفت: در ماه مبارک رمضان، کارشناسان استاندارد با بازرسی از مراکز عرضه و توزیع، بر عرضه کالاهای پرمصرف نظارت می کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
گنبد حرم علوی و ایوان نجف در آخرین روزهای ماه شعبان به منظور آمادگی برای حضور زائران در این آستان همزمان با ایام ماه مبارک رمضان شست وشو شد.
  ۲ ساعت پیش    
همدان-مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها نباید تنها به استعلام ها اکتفا کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سردار حمیدی گفت: به دلیل خاموشی شبکه معابر تهران در بهمن سال گذشته 26 نفر جان خود را در بزرگراه ها و خیابان ها از دست دادند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر دفاع با اشاره به ظرفیت بالای این وزارتخانه برای تحقق شعار سال، تاکید کرد: بخش و مجموعه ای نبایست در حوزه تولید و پشتیبانی بلا استفاده باقی بماند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قدیر گفت: با بستری شدن 92 بیمار جدید تعداد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان های قم از 400 نفر گذشت.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهری گفت:آزمون علمی دومین میان دوره ای پنجمین دوره خبرگان رهبری در مصلی قدس قم همراه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در حال برگزاری است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
طرح تحریم برخی از مقامات آمریکایی در جلسه علنی امروز مجلس اعلام وصول شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با بیان اینکه شهرهای خیلی پرخطر کرونا در هجده فروردین 257 شهر اعلام شد، در حالی که این تعداد در 14 فروردین 47 شهر بود ...
  ۳ ساعت پیش    
فرمانده قرارگاه کربلا در جلسه قرارگاه امام حسین(ع) در جمع پاسداران سپاه امام صادق(ع) و تیپ استان بوشهر افزود: فرمانده و پاسداران تیپ امام صادق(ع) با اخلاص و جهادی هستند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختلال در شبکه برق سایت هسته ای نطنز آن را بسیار مشکوک به خرابکاری و نفوذ دانست.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیر توزیع برق غرب شهرستان کرج از کشف و جمع آوری 21 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
آئین نکوداشت هفته هنر انقلاب اسلامی و روز بسیج هنرمندان پیش از ظهر امروز با حضور خانواده شهید شاخص بسیج هنرمندان شهید یاسر زندی در سپاه کربلا برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز با اشاره به اینکه مراسم های ماه مبارک رمضان از جایگاه خاصی برخوردار وبهترین زمان برای رسیدن به درجات والای کمال است ...
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شاهرود_ماموران پلیس یک دستگاه کامیونت حامل 35 هزار قطعه جوجه یک روزه قاچاق را در جاده مشهد - تهران در محدوده شاهرود توقیف کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ماموران پلیس شاهرود کامیون حامل 4 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق را توقیف کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از آغاز مرحله سوم پویش ایران همدل باهدف کمک به خانواده های نیازمند و آسیب دیده از کرونا خبر داد
  ۴ ساعت پیش    
شاهرود_ در گرامیداشت دهه تکریم مساجد بسیجیان پایگاه امام علی (ع) حوزه خاتم الانبیا (ص) اقدام به نظافت مسجد المهدی (عج) شهرک امام (ره) شاهرود کردند.
  ۴ ساعت پیش    
شاهرود_ تکریم و معارفه امام جمعه شهر مجن با حضور مسئولین شهرستانی و بخش بسطام و شهر مجن برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
شاهرود_به همت معاونت فرهنگی و هنری و مرکز فضای مجازی سپاه شاهرود، مسابقه فرهنگی هنری تولیدات فضای مجازی (راه روشن) ویژه پایگاه های مقاومت بسیج و بسیجیان شهرستان برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش    
شاهرود_جلسه اشتغال زایی برای خانواده ها با همکاری اداره ترویج جهاد کشاورزی محله شهرک کوثر شاهرود به همت پایگاه رسول اکرم (ص) برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
شاهرود_فرهنگیان شهرستان شاهرود، در پویش ملی من مادرم، بچه های ایران فرزند من ، با رویکرد مشارکت و فرهنگ سازی در امر مدرسه سازی، درخشیدند.
  ۴ ساعت پیش    
شاهرود_ کلاس کاشت دارو های گیاهی به همت قرارگاه محله مسجد محور روستای ابر پایگاه امام جعفرصادق (ع) حوزه بسیج مساجد و محلات حمزه سیدالشهدا شاهرود برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: با پیگیری ها از سال 81 تا 97، تعداد 13 یگان حفاظت با رده های تابعه متعدد در کشور برای امنیت آفرینی راه اندازی شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مهرداد بابایی گفت: از مردم درخواست می شود از منزل خارج نشوند تا بتوانیم به بیماران دوران عید رسیدگی کنیم و آمار مبتلایان جدید را به حداقل برسانیم.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در نظام اسلامی، عدالت مبنای همه ی تصمیم گیری های اجرایی است و همه ی مسئولان نظام، از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تا مسئولان بخش های مختلف اجرایی ...
  ۴ ساعت پیش    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلماس گفت: دشمنان نظام اسلامی از فضای مجازی برای ضربه زدن به انقلاب استفاده می کنند.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: امروزه می بینیم که انقلاب اسلامی چگونه توانسته است، دست دشمنان را از منطقه کوتاه کند و نقش راهبردی را در صلح و امنیت منطقه فراهم آورد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان از کشف 32هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بازرسی از یک دستگاه تریلی نفتکش خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: گام پنجم بسیج ملی مقابله با همه گیری کووید19(طرح سردار شهید قاسم سلیمانی)در البرز کلید خورد؛ در این گام ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
یک منبع مطلع نزدیک به مذاکرات گفت: حداقل زمان مورد نیاز برای راستی آزمایی لغو تحریم های آمریکا علیه ایران، سه تا شش ماه است.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سردار ملک شاهکوهی در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا بیان کرد: از آغاز طرح شهید سلیمانی تا کنون، یک میلیون و 100 هزار نفر در این طرح غربالگری شدند و لذا ادامه طرح شهید سلیمانی در گلستان ضروری است
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان زنجان از شناسایی و دستگیری شخصی که با درج آگهی کاذب فروش کالا و اجناس با قیمت نازل در سایت دیوار اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می نمود، خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: امسال میزان بارندگی ها در استان در حال حاضر نسبت به سال گذشته 44 درصد کاهش داشته و سال کم آبی پیش روی خواهد بود.
  ۵ ساعت پیش    
نهاوند-فرمانده گردان امام حسین(ع) نهاوند گفت: تولید داخلی و ملی یکی از محور های اصلی اقتصاد مقاومتی است اقتصادی که بتواند هم نیاز داخلی را پاسخگو باشد و هم در مقابل جنگ اقتصادی دشمن و تحریم ها ...
  ۵ ساعت پیش    
درمراسمی با حضور فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع)،جمعی از فرماندهان و تعدادی از خیرین شهرستان هلیلان ،ازواقفان هلیلانی زمین 9000 متری جهت ساخت سایت اداری سپاه ناحیه هلیلان تجلیل به عمل آمد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ساری-فرمانده سپاه کربلا گفت:حفظ و انتقال معارف ناب شهدایی به نسل جوان انقلاب را بیمه می کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
صداوسیمای البرز ویژه برنامه های رادیو، تلویزیون، خبر و فضای مجازی را در ماه مبارک رمضان اعلام کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مدیر مدرسه علمیه میانه از جذب 20 طلبه جدید در این مدرسه در سال تحصیلی جدید خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساری- مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا گفت:اگر امروز میخواهیم تفکر دفاع مقدس زنده بماند یکی از عوامل حیات دفاع مقدس، زبان هنر است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
در اوج تنش های میان پکن و واشنگتن، نماینده ویژه آمریکا در امور تغییرات اقلیمی، به چین می رود.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان البرز از اجرای طرح نذر هشتم خبر داد و گفت: البرزی ها در روزهای پایانی ماه شعبان المعظم زمینه آزادی هشت زندانی بدهکار را فراهم کردند.
  ۶ ساعت پیش    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی گفت: مردم و مسئولان باید منویات مقام معظم رهبری را نصب العین قرار دهند.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت:تصمیم در خصوص تعطیلی مراکز فرهنگی،تصمیم عالمانه ای بوده و نیازمند مشورت با کارشناسان امر است.
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
نورمحمد فردی گفت: سه برابر شدن تعداد بیماران بستری شده در بیمارستان ها نشان می دهد که با یک وضعیت نگران کننده مواجه هستیم.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از فوت 19 بیمار کووید 19 در البرز در 24 ساعت گذشته خبر داد و بیان کرد: مجموع جان باختگان این بیماری در استان به 3 هزار و 19 نفر رسیده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در راستای حمایت و پشتیبانی از تولید و سرمایه گذاری استان، تفاهم نامه ای بین بازرسی کل استان قزین و اتاق بازرگانی منعقد و به امضاء رسید.
  ۸ ساعت پیش    
تلاشها و تعاملات قرارگاه فرعی شهید دقایقی سپاه ناحیه بهبهان در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برای مقابله با کرونا همچنان ادامه دارد.
  ۸ ساعت پیش    
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان از طرح اهدای چادر در پایگاه حضرت ام البنین علیها السلام خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
میز خدمت جهادی در سلماس برپا شد.
  ۸ ساعت پیش    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ولایتمداری سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جهان زبانزد بود.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مازیار هوشمند مدیرعامل خانه مطبوعات کشور و اعضای هیئت مدیره این تشکل صنفی با همتی استاندار هرمزگان دیدار کردند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کاربران کرمانی شبکه اجتماعی در چهلمین روز وفات بانو پاک ذات مادر سردار شهید علی شفیعی، در فضای مجازی هشتگ ننه علی را در توییتر فارسی داغ کردند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با 190 رأی موافق پرونده شکایت از رئیس دولت یازدهم و دوازدهم و استنکاف وی از قانون را به قوه قضائیه ارجاع دادند.
  ۸ ساعت پیش    
ساری-سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا به همراه سرهنگ داغمه چی فرمانده سپاه چالوس باخانواده های معزز شهیدان مدافع حرم و وطن شهرستان چالوس دیدار کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مسئول بسیج رسانه مازندران گفت: بسیج رسانه به عنوان یک نهاد انقلابی در حوزه رسانه تمام عزم خود را برای حمایت از تولید و تولیدکنندگان جذب کرده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مهلت نام نویسی داوطلبان انتخابات شورا های اسلامی روستا ها، امروز به پایان می رسد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه خوی گفت: ماموریت و رسالت اصلی ما حفظ فرهنگ شهادت است.
  ۹ ساعت پیش    
ساری-مسئول بسیج طلاب سپاه کربلا به همراه مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه بهشهر با خانواده فرمانده پایگاه طلاب حوزه های علمیه بهشهر دیدار کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج حقوق دانان استان اردبیل از پیوستن جامعه حقوقی اردبیل به پویش ایران همدل خبرداد و گفت: حقوقدانان اردبیلی از 500 کودک یتیم و بی سرپرست حمایت می کنند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- فرمانده سپاه اهر گفت: هنرمندان به عنوان فرماندهان عرصه مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان هستند.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یحیی سریع اعلام کرد مبارزان یمنی با دو فروند موشک قاصف k 2 آشیانه جنگنده های عربستان را در فرودگاه جیزان و همچنین پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط در جنوب عربستان را هدف حملات خود قرار دهند.
  ۹ ساعت پیش    
گروه پزشکی جهادی امام جعفر صادق (ع)بمدت 2روز خدمات رایگان در قلعه گنج انجام دادند
  ۹ ساعت پیش    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرعباس گفت :مساجد محورقرارگاه "طرح تحول" محلات است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نجیب زاده گفت:او زمانی که پدرش را از دست داد،پولی برای دفن پدرش نداشت از این رو به پیش شهردار وقت کرمان می رود و به او می گوید که پولی برای دفن پدرم ندارم اما دوست دارم که او در کنارمسجدصاحب الزمان ...
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مرکز ملی جداسازی و توسعه کاربرد ایزوتوپ های پایدار در سایت هسته ای فردو در قم به بهره برداری رسید.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده ایرانی در وین نباید موضوعات را سرّ تلقی کنند این موارد را باید در اختیار نمایندگان قرار دهند تا اتفاقی مثل برجام رخ ندهد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس تهران از اتمام واکسیناسیون نیروهای این مرکز تا دو هفته آینده خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...