چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۰:۳۲Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

بازار نیوز (bazarnews.ir)

  ۲ ساعت پیش    
امروزه توجه کردن به زیبایی درونی و بیرونی ساختمان های مسکونی در بین مردم از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل توجه به دکوراسیون داخلی بیشتر از گذشته در میان مردم مهم شده است ...
  ۲ ساعت پیش    
تفاوت پمپ کف کش و شناور از جمله مهم ترین سؤالاتی است که برای استفاده کنندگان این دو دستگاه محبوب در حوزه انتقال سیالات مطرح می شود ...
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بازاربورس با مجموع ریزش 8680 هزار واحدی در پایان آخرین روز کاری بازارسرمایه تا سطح یک میلیون و 400هزار واحدی بالا آمد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
افزایش قیمت برق و گاز باعث کاهش قابل توجه تولید ناخالص کشورهای عضو حوزه یورو شده و ممکن است شاهد صفر شدن رشد اقتصادی این حوزه باشیم.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به دنبال فشار واشنگتن، ترکیه تأیید کرد که سه بانک باقیمانده ای که همچنان پردازش پرداخت های روسیه را انجام می دادند، روابط خود را با مسکو قطع می کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه زاهدی وفا دغدغه معیشت و رفاه بازنشستگان و کارگران را دارد ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد بازار سرمایه با بیان اینکه مسایل متعددی در روند نزولی اخیر بازار سهام اثر گذار بوده است ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر اسلواکی اعلام کرد که افزایش قیمت برق اقتصاد این کشور را در معرض فروپاشی قرار داده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت در جریان دیدار با سفیر تایلند در ایران برای برگزاری جلسه کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و تایلند اعلام آمادگی کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز چهارشنبه 6 مهر 1401 به 1624 دلار و 93 سنت رسید.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رینگ صادراتی بورس انرژی ایران امروز (چهارشنبه) میزبان عرضه 303 هزار تن گاز مایع شرکت ملی گاز ایران است.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۹ سایت دیگر  
به گفته رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی فراجا، فعلا به افرادی که مشمول غایب محسوب می شوند، یک سری خدمات در قانون همچون وام فرزندآوری تعلق نمی گیرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
هنوز همان صد هزار تومان افزایش حق مسکن که صد درصد قانونی ست، ابلاغ و اجرا نشده؛ فقط وعده داده اند در مهرماه ابلاغ اجرایی آن صادر می شود و باید مابه التفاوت آن از ابتدای سال به حساب کارگران واریز شود ...
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به دنبال تداوم روند نزولی بازارسهام، رئیس سازمان بورس در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور 8چالش اصلی که منجر به نزول بازار سهام شده است را تشریح کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اظهارات وزیر جهاد کشاورزی حاکی از این است که سال استثنایی در تحویل گندم به دولت با رشد 60 درصدی خرید تضمینی این محصول و رسیدن آن به میزان 5/7 میلیون تن رقم خورده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
علی اکبر علیزاده برمی گفت: کارگاه هایی که تا پنج نیروی انسانی را به کار گرفته اند از پرداخت حق بیمه معاف هستند ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
داستان تورم و کوچک شدن سفره معیشتی خانوار به نظر می رسد به جایی رسیده که شاید حقوق کارمندان و بازنشستگان لشگری و کشوری امسال دوباره افزایش پیدا کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: به نظر می رسد با منتشر شدن صورت های مالی 6 ماهه شرکت ها شرایط آن طور که باید تفاوتی نخواهد کرد، زیرا P/E بازار پایین است و دلیل افت بازار P/E بالای شرکت ها نیست.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم سبزوار مجلس گفت: باید به خودروسازان فرصت مشخصی برای ارتقای کیفیت داده شود به طور مثال تعرفه واردات هر ساله 10 درصد کاهش یابد و طی 10 سال تعرفه واردات صفر شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
کشاورزان اروپایی معتقدند: افزایش قیمت نهاده ها و هزینه های انرژی و کود تهدیدی برای تولید کشاورزی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
گرگان- حسینی، مدیرکل گمرکات گلستان گفت: درآمد وصولی گمرکات گلستان در شش ماه نخست امسال به 766 میلیارد ریال رسید که 122 درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- پناه یزدان، معاون مسکن راه و شهرسازی گلستان گفت: درخواست ثبت نام مجدد طرح ملی مسکن برای متقاضیان شهر های ترکمن، سیمین شهر، گمیشان، قرق، جلین ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- چوپانی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان گفت: واریز مبلغ 400 میلیون ریال توسط متقاضیان به عنوان سهم آورده مشتری، مهم ترین چالش طرح نهضت ملی مسکن بوده که باید تعدیل شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
یک کارشناس مسایل اقتصادی بازبینی آیین نامه های واگذاری شرکت های دولتی را راهی برای بهبود وضعیت خصوصی سازی در کشور دانست و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۳   + ۴۳ سایت دیگر  
حدود 2 هفته از وعده برگزاری نشست و مشخص شدن زمان پرداخت مطالبات بازنشستگان سایر سطوح کارگری می گذرد، اما هنوز مشخص نیست معوقات 5 ماهه بر اساس چه زمان بندی و در چه ماه هایی از سال پرداخت شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۸   + ۱۱۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی گفت: انجمن صنایع روغن اقدام به کاهش قیمت پایین تر از نرخ مصوب کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۸   + ۹۴ سایت دیگر  
فرایند برگزاری مزایده خودرو های رسوبی وارداتی از فردا (هفتم مهر) آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ساری- زارعی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: 90 درصد اراضی کشاورزی استان مازندران فاقد سند کاداستری است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
پایین بودن حجم معاملات در بازار مسکن پایتخت مهم ترین عامل کاهش شیب رشد قیمت آپارتمان های مسکونی در دو ماه اخیر است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۸   + ۳۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی ایران گفت: آینده بازار سرمایه همیشه مثبت بوده و در تمام طول این سال ها از بازدهی این بازار نسبت به سایر بازارها بهتر بوده و طبیعتاً آینده بازار سهام روشن ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقامی میگوید: ترکیه به دنبال آن است تا در مقابل ایران و روسیه دست بازتری در ایجاد هاب انرژی داشته باشد ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۳   + ۹۵ سایت دیگر  
به موجب قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان اگر شخصی کالا یا خدمتی را به شخص دیگری بفروشد، باید بابت فروش خود صورت حساب الکترونیکی صادر کند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۳    
قیمت انواع خودروی پژو در 3 ماه گذشته و در طول تابستان با کاهش قیمت در بازار همراه بود و یکی از مدل های پژو در این مدت 38 میلیون تومان ارزان شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دولت لهستان از تبدیل شدن این کشور به بزرگتررین اقتصاد دیجیتال مناطق اروپای مرکزی و شرقی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سفیر اتیوپی در چین از آغاز همکاری دو کشور برای توسعه اقتصاد دیجیتال، تجارت آنلاین و توسعه زنجیره تامین از طریق توسعه زیرساخت های لازم در اتیوپی توسط پیمانکاران چینی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بانک آو آمریکا (Bnak of America) با انتشار گزارشی اعلام کرد که حجم اوراق قرضه دولتی این کشور دچار ریزشی بی سابقه در ارزش از سال 1949 به این سو شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
جفت ارز یورو/فرانک سوئیس (EUR/CHF) روز جمعه به با 0.27 درصد کاهش به ریزش خود ادامه داد که این ریزش ناشی از تصمیم بانک مرکزی سوئیس برای افزایش 0.75 درصدی نرخ بهره بانکی در این کشور است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مظفرالدین شاه، شاه قجری در اولین سفر خود به اروپا نخستین خودرو را در 21 آذر سال 1281 وارد کشور کرد، این خودرو نفت سوز و قیمت آن 4 هزار تومان بود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت دلار بازار آزاد از روز های ابتدایی سال جاری تا کنون حدود 07/ 20 درصد رشد داشته است. این در حالی است که قیمت این ارز در بازه زمانی 6 ماه نخست سال گذشته تنها حدود 11 درصد رشد را ثبت کرده بود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
احتمال خرید واحد هورس رنو توسط جیلی هر روز بیشتر می شود. شرکت فرانسوی قصد دارد از شر بخش موتور های احتراقی خود خلاص شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
درحالی که این هفته شاهد افزایش حجم تقاضا برای پرواز مشهد هستیم اما بررسی های میدانی حاکی از نبود بلیت و یا فروش آنها با حداکثر نرخ و یا بیش از نرخ مصوب است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- آقاملایی، عضو شورای اسلامی شهر گرگان با تاکید بر ضرورت پرداخت مطالبات پیمانکاران شهرداری این شهر، گفت: تمامی پرداخت ها و حمایت از پیمانکاران باید بدون تبعیض و فراگیر باشد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رجبی مشهدی مدیر عامل شرکت سهامی مدیریت شبکه برق ایران از آغاز تعمیرات 1500 مگاوات نیروگاه از 15 شهریور خبر داد و گفت: در نیمه اول امسال 200 میلیارد کیلو وات ساعت برق مصرف شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۳   + ۶۰ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس برای تامین مالی هزینه های جاری خود 120 میلیارد تومان وام دریافت کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی دولت مصوبات جدیدی را برای دریافت مالیات از تراکنش های بانکی اعلام کرده که رکود بورس عمیق تر شده و خروج نقدینگی از بورس به رکورد 600 میلیارد تومان رسیده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
با آنکه هرساله پس از برگزاری مجامع عمومی سالانه شرکت ها، بانک ها و بیمه ها پاداش های آنچنانی به اعضای هیئت مدیره می رسید، اما قرار است از این پس پرداخت چنین پاداش هایی برمبنای شاخص بهره وری انجام شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
رصد بازار خودرو در مدل های پژو، حاکی از ریزش قیمت ها در تابستان امسال است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی از وزیر آینده کار خواست تا ضمن پیگیری معیشت و حقوق و دستمزد کارگران و بازنشستگان، تلاش کند ساماندهی قرارداد های موقت کار هرچه زودتر عملیاتی شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۸   + ۷۲ سایت دیگر  
مرکز ملی فضای مجازی اعلام کرد: ادعا های اخیر گروه انانیموس در خصوص حملات سایبری به سایت های دولتی کشور صحت ندارد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
آمارهای یورواستات نشان می دهد تورم نان در اتحادیه اروپا طی یک سال گذشته 6 برابر شده و قیمت نان در کشورهای عضو این اتحادیه از 3.9 درصد تا 65.5 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
وضعیت حباب انواع سکه (امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی) در معاملات امروز بازار سکه در جدول زیر گردآوری شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
به دنبال سفر صدراعظم آلمان به امارات، شرکت ملی نفت ابوظبی با برلین برای فروش گاز طبیعی مایع و همچنین ارسال گازوئیل به آلمان توافق امضا کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
بین گوشی های ارزانقیمت شیائومی باید به ردمی 9A، پوکو C31، ردمی 9C و Poco 31 اشاره کنیم که قیمت آن ها بین 2.5 تا 3.5 میلیون تومان است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- محبی، دبیر انجمن انبوه سازان گلستان گفت: افزایش عوارض ساختمانی از سوی شهرداری، تولید شش ماهه مسکن در گرگان را به 95 هزار مترمربع رساند که نسبت به مدت مشابه قبل افت 40 درصدی را نشان می دهد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
خانه دار کردن اقشار کم درآمد و مستاجر یکی از مهمترین وعده های دولت سیزدهم بود که بر اساس آن پروژه های مسکن ملی طراحی شد و در استان کرمانشاه هم مدیران اجرایی به صورت جدی این برنامه را دنبال می کنند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- اعتماد، مدیرکل راه آهن شمال شرق 2 گفت: راه آهن توانسته به منطقه آزاد اینچه برون معنا دهد، البته ما به طور کامل دارای منطقه آزاد نیستیم و لازم است زیرساخت های آن تکمیل شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار کردستان با اشاره امضای تفاهم نامه همکاری ساخت 550 هزار واحد نیروگاه خورشیدی در کشور با هدف توانمندسازی درآمد روستاییان گفت: بر اساس مفاد این تفاهم نامه سهم کردستان از این تعداد ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جدیدترین گزارش شرکت نفتی بریتیش پترولیوم (BP) که سالیانه منتشر می شود، روند تولید نفت و میعانات گازی ایران با وجود تداوم تحریم های آمریکا، به ترتیب با رشد 17.4 و 27 ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
احیای برجام از مهمترین تحولاتی است که در کاهش چشمگیر نرخ ارز به خصوص در کوتاه مدت تاثیر مهمی خواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اتخاذ تدابیر لازم و اجرای تاکتیک های خاص عملیات اسکورت نفتکش های کشورمان را در طول دفاع مقدس با موفقیت انجام داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی که چند ماهی هست بازار سرمایه گرفتار رکود و سکون بود و حالا با افزایش خروج پول از بازار سرمایه سهامداران خرد بیشتر تهدید شده تبعات آن دامن اقتصاد را خواهد گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: نبود ورود پول جدید به بازار که به خاطر شرایط وضیعت فعلی سیاسی و اقتصادی کشور است، مهم ترین دلیل درجا زدن این روز های بازار سرمایه است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مطالعات بازارهای مالی و بازرگانی وزارت اقتصاد از رشد 29درصدی تجارت غیرنفتی ایران با اعضای شانگهای در سه ماهه نخست 1401 خبر داد
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پیش فروش بلیت قطار های مسافری برای بازه زمانی 11 مهر تا 10 آبان ماه، از امروز شنبه دوم مهرماه آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
در جدول زیر جدیدترین قیمت سکه پارسیان در انواع سوت با عیار 750 در معاملات امروز را می توانید مشاهده کنید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
امسال وعده کنترل بازار اجاره از طریق بسته حمایتی داده شده اما با اتمام فصل تابستان هنوز بسیاری از مستاجران مشکلاتی در حوزه دریافت وام ودیعه و سقف اجاره بها دارند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
حق مسکن کارگران در سال 1401 با تصویب دولت 100 هزار تومان کاهش یافته بود که با مخالفت مجلس این مصوبه باطل شد و هنوز تکلیف این افزایش حق مسکن مشخص نشده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۳۵ سایت دیگر  
گزارش ها از بازار سکه نشان می دهد که در طول یک هفته گذشته قیمت سکه با ریزش مواجه شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصاددانان آمریکایی در یک نظر سنجی اعلام کردند آمریکا بسال آینده به رکود بی سابقه ای خواهد رفت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
عضویت ایران در سازمان همکاری های شانگهای فارغ از افزایش روابط دوجانبه ایران با تک تک اعضا، ظرفیت اقتصادی جدیدی را برای کشور باز خواهد کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل و رئیس دبیرخانه مسوولیت اجتماعی شرکت ملی صنایع پتروشیمی از کاهش 44 درصدی حجم آلایندگی صنعت پتروشیمی خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
افشین جاوید کارشناس بازار سرمایه، معقتد است داستان ارباب حلقه ها در انتخابات هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت تکرار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که طی هشت سال عملکرد دولت قبل حجم تجارت خارجی کشور با کاهش 50 درصدی و تراز تجاری کشور با کاهش 90 درصدی مواجه شده بود اما دولت سیزدهم توانست روند رو به اضمحلال تجارت خارجی کشور را معکوس کند تا ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۵   + ۳۷ سایت دیگر  
در یک سال اول دولت سیزدهم رشد پایه پولی حدود 12 واحد درصد و رشد نقدینگی حدود 5 واحد درصد از آنچه در پایان دولت روحانی رقم خورده بود، کمتر شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون درآمد های مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: از ابتدای مهرماه امسال استفاده از شماره اقتصادی در مراودات مالی اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل الزامی است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۸:۴۲   + ۵۲ سایت دیگر  
رییس جمهور اسلامی ایران با اشاره به ایستادگی ایران در مقابل سیاست های زورگویانه و مداخله جویانه آمریکا و ناکام کردن تغییر نقشه کشورهای منطقه به فرماندهی سردار شهید سپهبد سلیمانی تاکید کرد ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر نفت در خصوص صادرات سوخت به لبنان و شایعات مربوط به آن، گفت: روند صادرات سوخت به لبنان سال گذشته نیز انجام شده و پول صادرات سوخت به لبنان دریافت شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
طبق اعلام معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی، صادرات گوجه فرنگی و پیاز مشمول عوارض شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۷   + ۳۶ سایت دیگر  
اخیرا دیده شده برخی سوداگران با پوشش واسطه گری نهضت ملی مسکن اقدام به خرید و فروش این واحد ها می کنند که مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران از شهروندان خواست تا فریب این تبلیغات را نخورند ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار ارز اعتقاد دارد وقتی نرخ ارز ارزان تر از نرخ واقعی باشد، واردات کالای خارجی ارزان تر از محصولات ایرانی تمام می شود و این باعث می شود که تولیدکنندگان و کشاورزان در داخل کشور متضرر شده ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک از لغو ممنوعیت واردات گوشی مسافری از عراق از روز جمعه اول مهرماه خبر داد و گفت: هر مسافری از هر کشوری، می تواند سالی یک تلفن همراه به کشور وارد کند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
چین واردات نفت خام از روسیه و عربستان را به ترتیب 28 درصد و 5 درصد بالا برده و به روزانه 1.96 میلیون و حدود 2 میلیون بشکه در روز رسانده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۲   + ۷۱ سایت دیگر  
سبد خوراکی های ماهانه ی کارگران رشد چند برابری داشته است؛ قیمت مرغ که جزو کالا های پروتئینی در دسترس و ارزان تر است، از دستمزد روزانه ی کارگران بالا زده ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
بازرسان استاندارد استان تهران در جریان بازرسی از یک واحد تولیدکننده سیم و کابل، 335هزار متر سیم و کابل غیراستاندارد و بی کیفیت را شناسایی و توقیف کردند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
فرید زاوه تاکید کرد: ما توانایی بالایی برای خرید نداریم. قرار است یک میلیارد دلار خودرو وارد شود، اما حقیقت این است که خودروی زیر 10 هزار دلار چیزی شبیه همین تیباست و اگر قرار باشد بیاید قیمتش بسیار ...
مشاهده نتایج بیشتر...