پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۶:۱۷Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

بازتاب ایلام (baztabeilam.ir)

  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب/ استاندار ایلام در جریان بازدید از پروژه فرهنگی ورودی شهر ایلام، با بیان اینکه ساماندهی این پروژه نیمه تمام در دستور کار قرار گرفته است ...
  ۶ ساعت پیش    
بازتاب ایلام/ جمعی از شهروندان ایلامی با ارسال چند تصویر و پیامی به این رسانه، به پوشش گیاهی و خشک شدن علف های تپه شاهد شهر ایلام و احتمال وقوع آتش سوزی اشاره کرده و آورده اند:
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام گفت: قرارگاه پیشرفت و تحول منطقه ای ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، در شهرستان ویژه دهلران افتتاح و آغاز بکار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، استان ایلام با بیان اینکه هدف اصلی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) محرومیت زدایی است، گفت: بنیاد برکت در حوزه اشتغال دهلران فعال است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
بازتاب/ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام از احداث دو شهرک مسکونی ویلایی در قالب نهضت ملی مسکن در شهرستان های مهران و دهلران خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۱    
بازتاب/ مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام گفت: با توجه به احداث خط انتقال به طول دو کلیومتر در قسمت شرق شهر ایلام و عبور این لوله از حریم جاده کمربندی و قسمتی از حریم شهر نیاز به مجوز قانونی بود که ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۲۸    
بازتاب/ در آیین تکریم و معارفه رئیس زندان مرکزی ایلام، از تلاش ها و اقدامات صفدر فولادی تقدیر به عمل آمد و حجت نظربیگی به عنوان رییس زندان مرکزی معارفه شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب/ به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام و میمنت ورود پرچم متبرک حرم رضوی، پنج زندانی جرایم غیرعمد با همکاری ستاددیه استان از زندان آزاد شدند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
بازتاب/ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام با بیان اینکه بانک های عامل استان و دستگاه های ذیربط از واحد های مرغداری فعال استان حمایت می کنند ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۵    
بازتاب/ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ایلام از جمع آوری 15 معتاد متجاهر در سطح شهر ایلام خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با اشاره به راه اندازی کتابخانه های سیار در مدارس و مناطق محروم شهرستان ایلام گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بازتاب/فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر گفت: نزاع دسته جمعی در دره شهر باعث قتل جوان 25 ساله ای شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بازتاب/ بازرس کل استان ایلام در دیدار با مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام گفت: خط قرمز در مجتمع پتروشیمی ایلام با توجه به شعار سال و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری تولید پایدار باشد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: فرد 36 ساله ای که صبح امروز به دلیل سقوط از ارتفاع در منطقه کل انار شهرستان ایلام مصدوم شده بود توسط نجاتگران هلال احمر نجات یافت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۰    
بازتاب/ مدیرکل مدیریت بحران استان ایلام گفت: تمهیدات لازم جهت تسریع در تعمیر و اتصال خط انتقال آب شرب شهر ایلام بعمل آید.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
بازتاب/ فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی در راستای طرح سراسری مقابله با قاچاق کالا و ارز طی سه روز گذشته بیش از 20 میلیارد کالای قاچاق کشف و 21 متهم دستگیر شدند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب/ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام با اشاره به کمبود فضای آرامستان بهشت رضا(ع) شهر ایلام، گفت: برای پیشگیری از بروز هرگونه مشکل برای تدفین اموات در سالهای آتی ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۸    
بازتاب ایلام/ جمعی از اهالی کوچه شاد واقع در بلوار شهید مدرس شهر ایلام، با ارسال تصویر و متنی تشکرآمیز به این رسانه، از شورای اسلامی شهر ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام گفت: اشتغالزایی خوبی در استان صورت گرفته اما عمق نیازمندی ها بسیار بیشتر از این هست لذا تلاش های صورت گرفته آنچنان که باید و شاید در معیشت و ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیر توسعه و نظارت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) کل کشور، گفت: بنیاد برکت جهت رفع محرومیت از چهره استان ایلام و اشتغالزایی پایدار برای جوانان جویای کار بخصوص در حوزه روستایی با ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بازتاب/دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از صدور قرار نظارت قضایی مبنی بر عدم حضور در محل کار برای دو نفر از مدیران متخلف شهرداری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام در جمع خبر نگاران، گفت: طرح سراسری پاداش صرفه جویی از اول خرداد ماه امسال اجرایی شده که تا آخر شهریورماه ادامه داد و بر اساس آن همه مشترکان می توانند با ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
بازتاب/ بعلت شکستگی بزرگی که در خط انتقال آب چشمه گل گل اتفاق افتاده جلسه ستاد بحران شرکت آبفای ایلام با حضور معاون مدیریت بحران استان برگزار و تمهیدات لازم اتخاذ گردید.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب/ 28 طرح تولیدی، کشاورزی و صنعتی استان ایلام در کارگروه امور زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری، آمایش سرزمین و محیط زیست استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب/ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: دستگاه های مرتبط با بهره برداری طرح ها باید مسیر رسیدن به ثمر نشستن این طرح ها را کوتاه کنند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام از افزایش 53 درصدی جابه جایی مسافر طی دو ماهه سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بازتاب/معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام گفت: با موافقت شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
بازتاب/ سرپرست اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی ایلام با اشاره به تشدید نظارت بر مسئله قطعه بندی مرغ در استان ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب/ رئیس پلیس آگاهی استان ایلام ماجرای سرقت مغازه موبایل فروشی در شهرستان مهران را تشریح کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بازتاب/ موسسه حمایت از کودکان با ناهنجاری های مادرزادی(محکم) متشکل از چهار متخصص ارتوپد و چهار جراح اطفال دقایقی پیش وارد ایلام شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۴۸    
بازتاب ایلام/غلامرضا محمدمرادی: این روزها ماجرای آمار اشتغال و بیکاری در استان ایلام و کسب رتبه برتر(دوم کشوری) به نقل همه فضاهای رسانه ای و محافل عمومی و خصوصی تبدیل شده است و هر کس به انحاء مختلف ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۱۱    
بازتاب/فرشته رحیمیان: نمی دانم مطلبی را که می خواهم بنویسم با چه جمله ای آغاز نمایم، سوژه سرشار از درد جاری است ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۲۷    
بازتاب ایلام/ یکی از شهروندان ایلامی با ارسال پیامی انتقادی به این رسانه، از وضعیت نابسامان و انباشت زباله و انتشار بوی تعفن و گندآب در کوچه تعلیم واقع در خیابان جمهوری شهر ایلام به شدت انتقاد کرده و ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بازتاب ایلام به نقل از رکنا؛ صبح دیروز(پنجشنبه چهارم خردادماه) تعدادی از مردم موسیان مورد بی احترامی و توهین تنها نانوای این شهر قرار گرفتند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۶    
بازتاب/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: نصب 20 هزار تابلو در مسیر ایلام – مهران در دست اجراست که ظرف یک هفته آینده به اتمام می رسد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۴۹    
بازتاب/رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ایلام گفت: پروژه نور رسانی، تعمیر و نصب پایه چراغ ها در بوستان تپه شاهد شهر ایلام از چند روز گذشته آغاز شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۵    
بازتاب/ یکی از شهروندان ایلامی با ارسال پیامی تقدیر آمیز به این رسانه، از مجموعه قضایی و پلیس فتا استان ایلام به پاس پیگیری های یک پرونده کلاهبرداری و اعاده وجوه برداشت شده، تقدیر کرده و آورده است:
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بازتاب/ کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: ناپایداری های ضعیف جوی تا روز شنبه هوای استان را در برمی گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۱    
بازتاب ایلام/طی حکمی از سوی محمد جلال مآب رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور؛ سیدمحمد علوی فر به عنوان مدیر جذب کمک های مردمی به عتبه مقدس عباسیه در سراسر کشور منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی ایلام گفت: 35 درصد عرضه گاز مایع در این استان از طریق زیرساخت های بانکی انجام می شود که از این نظر جزو سه استان برتر کشور هستیم.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بازتاب ایلام؛ استاندار ایلام عصر امروز(چهارشنبه سوم خردادماه) در دیدار با اعضای کاروان زیر سایه خورشید که همزمان با دهه کرامت به استان ایلام سفر کرده اند ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/ معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان ایلام گفت: عامل 89 درصد سرقت ها در ایلام معتادین متجاهر هستند بنابراین ایجاد مرکز ماده 16 در مرکز استان برای ساماندهی و بازاجتماعی کردن این ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۵    
بازتاب/ در آئینی با حضور مدیرکل کمیته امداد ایلام، فرماندار و امام جمعه آبدانان، 12 سری جهیزیه به 12 زوج مددجوی آبدانان اهداء شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل تأمین اجتماعی ایلام از اجرای طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان به منظور حمایت از کارفرمایان کارگاه های فعال تولیدی، صنعتی، معدنی، خدماتی و اصناف در سال مهار تورم و رشد تولید خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بازتاب/ رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ایلام گفت: در راستای حفظ سلامت مردم، اداره دامپزشکی شهرستان ایلام اقدام به تست گوشت های چرخ شده در سطح ایلام می کند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از هفت هزار دختر مددجوی 18 تا 40 سال مورد حمایت این نهاد هستند، گفت: این افراد در طول سال خدمات متنوعی از این نهاد دریافت می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب/ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: با موافقت شورای گسترش آموزش عالی سه رشته جدید شامل کارشناسی ارشد روانشناسی اجتماعی ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: تا پایان سال 11 دستگاه دوربین ثبت تخلف به راه های استان اضافه و این رقم به 48 دستگاه افزایش پیدا می کند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب/ معاون عملیات انتظامی استان ایلام گفت: با راه اندازی سامانه پیامکی پلیس 110، هم استانی های عزیز ایلامی در صورتی که برای دریافت خدمات پلیسی امکان تماس با شماره تلفن 110 را ندارند می توانند به ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب/با حضور دادستان ایلام، جمعی از خیرین، مسئولین و خانواده های زندانیان، جشن نسیم مهر امروز(سه شنبه دوم خرداد ماه) در ایلام برگزار گردید و شش زندانی محکوم مالی نیازمند نیز از زندان آزاد شدند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۹    
بازتاب/ فرمانده انتظامی شهرستان ملکشاهی از کشف یک دستگاه خودرو سواری پژو 206 سرقتی در ملکشاهی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
بازتاب/ وزیر کشور با بیان اینکه تسهیل در تردد زوار برای اربعین پیش رو از اولویت های اساسی است، گفت: برای تسریع در تکمیل پروژه های خاص و ضروری اربعین مانعی برای ترک تشریفات وجود ندارد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب/ استاندار ایلام با بیان اینکه مدیران برای تکمیل پروژه های اربعین باید تلاش مضاعف داشته باشند، گقت: نقش آفرینی مردم استان در پذیرایی از زائران اربعین ستودنی است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیران کل بنیاد شهید و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام در زمینه های مختلف همکاری دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: عملیات اجرایی روکش آسفالت مسیر ایلام - مهران و برعکس با اعتبار 152 میلیارد تومان در دست اجراست.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
بازتاب ایلام/وزیر کشور شامگاه امروز(دوشنبه اول خرداد ماه) در جریان بازدید از پایانه مرزی مهران در جمع خبرنگاران ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بازتاب/ وزیر کشور در آیین کلنگ زنی سد گدار خوش گفت: مردم ایلام همواره در برهه های مختلف پایبندی خود را به نظام و انقلاب اثبات کردند و رشادت این عزیزان در تاریخ برای همیشه ماندگار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب/ جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با هوشیاری ماموران انتظامی شهرستان بدره، محموله لوازم خانگی هشت میلیاردی قاچاق توقیف شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
بازتاب/ استاندار ایلام در آیین کلنگ زنی سد گدارخوش، گفت: سد گدار خوش امروز و با حضور وزیر محترم کشور و مردم عزیز با اعتبار 2700 میلیارد تومان کلنگ زنی شد که نقش مهمی در تأمین منابع آبی منطقه و رونق ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب/دکتر احمد وحیدی وزیر کشور امروز(دوشنبه اول خرداد ماه سال 1402) در بدو ورود ایلام، پس از شرکت در آیین کلنگ زنی یک هزار و 88 واحد نهضت ملی مسکن در شهر ایلام و حضور در جمع مردم محله کارخانه نمک ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۴    
بازتاب/ فرمانده انتظامی شهرستان آبدانان از کشف یک دستگاه خودرو سرقتی ام وی ام توسط پلیس آگاهی شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش بازتاب ایلام؛ دکتر احمد وحیدی وزیر کشور امروز(دوشنبه اول خردادماه سال 1402) با استقبال رسمی دکتر بهرام نیا استاندار ایلام و جمعی از مسئولان استانی از طریق فرودگاه شهدای ایلام وارد این استان ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
بازتاب/ وزیر کشور در آیین عملیات ساخت یک هزار و 88 واحد نهضت ملی مسکن در شهر ایلام گفت: مردم ایلام در دوران دفاع مقدس افتخار آفرینی کردند و جانفشانی این عزیزان در تاریخ ثبت و ماندگار شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب/ بازرس کل استان ایلام گفت: قیمت گذاری کالاهای قاچاق کشف شده توسط کارشناسان باید از دقت بالایی برخوردار باشد که در این میان نقش گمرک بسیار تعیین کننده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۲۹    
بازتاب ایلام/ به دنبال انتشار مطلبی انتقادی در پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام تحت عنوان صدایِ مردم رفاه و آسایش فرهنگیان ایلامی را فراهم کنید ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بازتاب/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از اجرای طرح برخورد با خودروهای هنجارشکن بام ایلام خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام از پیشرفت 60 درصدی گلزار شهدای دهلران خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
بازتاب/ رئیس امور اداری شرکت پالایش گاز ایلام از تبدیل وضعیت 150 نفر از ایثارگران این شرکت در طول سال گذشته خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب/ سرپرست فرمانداری شهرستان سیروان گفت: محور چشمه چاهی باید ایمن سازی شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۲:۴۷    
بازتاب ایلام/ یکی از فرهنگیان ایلامی با ارسال پیام و تصویری انتقادی به این رسانه، از وضعیت نامناسب خانه معلم مربوط به آموزش و پرورش استان ایلام در تهران به شدت گلایه کرده و آورده است:
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب/مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام گفت: در پی اعلام هشدار سطح نارنجی و پیش بینی رعد و برق همراه با بارش شهاب رگباری شدید ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۹:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بازتاب/ استاندار ایلام با بیان اینکه صنعت گردشگری استان بعنوان یک پدیده نوظهور در کشور خودنمایی کرده است، گفت: مدیران از قابلیت رسانه ها برای معرفی ظرفیت های استان بهره گیرند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/ فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف انبار 40 تنی احتکار روغن خوراکی در ایلام خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بیان اینکه همه در قبال خون شهدا مسئول هستیم، گفت: شهدا برای عزت ما، نظام و انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
بازتاب/ جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری قاتل جوان 21 ساله بلافاصله پس از وقوع قتل در شهرستان مهران خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب/ رئیس پلیس فتا ایلام گفت: با توجه به شروع فصل امتحانات دانش آموزان در پایه های مختلف، احتمال می رود در فضای مجازی مجرمین سایبری اقدام به درج آگهی فروش سوالات امتحانی نمایند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان ایلام، با اشاره به برگزاری 14 دوره آموزش ارتقاء مهارت قالی بافان استان، گفت: دوره های مذکور جهت حفظ و افزایش کیفیت فرش های دستباف ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: تعداد 860 خانواده نیازمند و مددجوی این نهاد در سطح استان که تاکنون توانایی گازکشی منازل خود را نداشته اند با حمایت کمیته امداد از لوله کشی رایگان گاز ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان ایلام گفت: جلسه بررسی مسمومیت های اخیر در شهرستان بدره با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و رییس آب و فاضلاب شهرستان بدره در سالن جلسات حوزه ریاست دادگستری استان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
بازتاب/معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: پروژه زیرگذر میدان ارغوان شهر ایلام با پیشرفت فیزیکی بیش از 85 درصد ایام اربعین سالجاری مورد بهره برداری قرار می گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۰    
بازتاب/ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: سن ازدواج جوانان ما در حال سپری شدن است اگر می خواهیم که جمعیت ما جوان شود باید در امر حسنه و مبارک ازدواج تسهیل انجام شود و قبل از هر چیزی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب/ فرمانده انتظامی شهرستان دهلران گفت: با تلاش و اجرای طرح مهارماموران انتظامی شهرستان دو سارقان سابقه دار خودرو دستگیر شدند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ایلام گفت: پیرو انتشار مطالبه عمومی مردم در فضای مجازی درخصوص معضلاتی در منطقه بام شهر ایلام که باعث ایجاد مشکلاتی برای همشهریان شده این موضوع در دستور کار ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب/ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام با انتقاد از کند بودن عملیات اجرایی تونل های مسیر ایلام- مهران، گفت: عملیات اجرایی تونل شماره یک و دو راه کربلا باید با شتاب بیشتری انجام شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/ فرمانده انتظامی شهرستان چرداول از توقیف یک دستگاه نیسان حامل 650 قطعه مرغ زنده و بدون مجوز حمل در این شهرستان خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب/ فرماندار چوار از اتصال دو روستای پاقلعه و گره چگاه در بخش بولی از توابع شهرستان چوار، به شبکه اینترنت پرسرعت نسل چهار (4G) خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از پرپایی نمایشگاه کتاب ایلام در سال جاری و پس از وقفه پنج ساله خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با پیگیری های علی اکبر بسطامی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی در دیدارهای جداگانه با معاونین توسعه و درمان و نیز موافقت وزیر بهداشت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۰:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بازتاب/ معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان ایلام از برنامه ریزی برای اعمال مجازات های جایگزین حبس به نفع جامعه هدف اداره کل بهزیستی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/ سرپرست شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از دو هزار و 412 تُن کود شیمیایی ازته، فسفاته و پتاسه در شهرستان های استان توزیع شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: استفاده از پهپاد برای اطفای حریق احتمالی در جنگل های ایلام در دستور کار قرار دارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب/ رئیس روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه 12 نفر از دانش آموزان سطح استان حائز رتبه برتر مسابقه نقاشی هوای پاک از سوی داوران شدند ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب/فرماندار شهرستان چوار از اخذ مجوز تأمین روشنایی محور پر تردد ایلام - چوار خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ایلام از ارائه برنامه های تشویقی برای مصارف حوزه های صنعتی، کشاورزی و اداری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
بازتاب/ معاون سلامت دامپزشکی استان از اهتمام ویژه دامپزشکی استان ایلام برای استفاده از بخش خصوصی برای انجام خدمات مایه کوبی دام خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب ایلام/ با حضور مدیر روابط عمومی و مشاور مدیرعامل پترول؛ مراسم معارفه میثم عظیمی لعل آبادی به عنوان سرپرست جدید روابط عمومی پتروشیمی ارغوان گستر ایلام برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۴    
بازتاب ایلام/ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سیروان گفت: جستجو برای پیدا کردن جوانی که صبح روز جمعه(22 اردیبهشت ماه) در روستای علی آباد علیا گمشده است ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد کشور گفت: کمیته امداد استان ایلام و مدیرکل این نهاد در استان در سال گذشته در ارتباط گیری با رسانه ها ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
بازتاب/ معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با بیان اینکه همه دستگاه های متولی استان باید ساز وکارهای مقابله با قاچاق کالا و ارز تقویت را تقویت کنند ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل استاندارد استان ایلام از تدوین تسهیلات ویژه و بسته تحولی با عنوان بهار خدمت ویژه تولید کنندگان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...