جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۳:۵۴Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی (behdasht.gov.ir)

وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 2 فروردین 1395 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 29 اسفند 1396 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 6 شهریور 1397 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 30 اسفند 1399 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 31 فروردین 1400 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 31 اردیبهشت 1400 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 31 خرداد 1400 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 31 تیر 1400 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 31 مرداد 1400 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 31 شهریور 1400 وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 1 مهر 1400 
  ۵ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به 45 میلیون و 775 هزار دُز رسیده و اکنون واکسیناسیون زیر 18 ساله ها و به عبارتی دیگر دانش آموزان آغاز شده و تا دو هفته دیگر در کل کشور اجرا می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: فردا مصوباتی را در جهت حل مشکلات بهداشتی و درمانی استان ایلام و شهرستان دهلران خواهیم داشت. ایلام، یک استان قهرمان پرور است و رشادت های مردم این استان در تاریخ ثبت و جاودانه شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دکتر بهرام عین اللهی به عنوان نماینده دولت در سفر به استان ایلام، با حضور در شهرستان دهلران، با خانواده شهید منصور جاویدپور، اولین شهید مدافع سلامت استان ایلام، دیدار و گفتگو کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به نقش جامعه پزشکی در دفاع مقدس، گفت: حماسه آفرینی این قشر هنوز به تصویر کشیده نشده، لازم است با برگزاری کنگره های مختلف و با کمک رسانه ها ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در بازدید از سایت واکسیناسیون مهدی کلینیک گفت: برای ما مهم است که همه، حتی اتباع خارجی واکسینه شوند ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دکتر عین اللهی، وزیر بهداشت به عنوان نماینده دولت در سفر به استان ایلام وارد دهلران شد و به مقام شامخ شهدای گمنام این شهرستان ادای احترام کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رییس دانشکده طب سنتی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: حجامت نمی تواند جایگزین واکسن کووید شود و مقاومت بدن را در مقابل این افزایش دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۱۱۸ سایت دیگر  
رییس جمهور در جلسه کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا با قدردانی از اقدامات انجام شده در جهت تامین واکسن و انجام واکسیناسیون ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مشاور وزیر بهداشت و مدیرکل حوزه وزارتی با بیان اینکه با تکیه به نخبگان داخلی در حوزه های درمان کرونا موفقیت های چشمگیری کسب کردیم، گفت: دنیای غرب از قهرمانان ایران هراس زیادی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر پیمان صابریان، رییس کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی از پایگاه های بهداشت و درمان نقاط مرزی کشور بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) در دیدار رییس دانشگاه علوم پزشکی قم، تاکید کرد: از مردم دعوت می کنیم که در امر واکسیناسیون مشارکت داشته و واکسن تزریق کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با تاکید بر ضرورت انجام کار کارشناسی جهت بازبینی اجرای آیین نامه داروخانه ها، گفت: گروهی از کارشناسان شیوه نامه اجرایی این آیین نامه را تبیین کنند تا مردم دچار مشکل نشوند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
امروز پایتخت همراه با سایر استان ها شاهد شور و شوق ورزشکاران در مراکز اهدای خون و مجموعه ورزشی انقلاب بود ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از تزریق یک میلیون و 124 هزار دُز واکسن کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۸    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در این جوابیه تاکید کرد: تیم پزشکی مرکز بهداشت دزفول و هلال احمر ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۸    
تیم سپاه پاسداران منطقه 11 تهران بزرگ و آستان قدس رضوی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در بیمارستان رازی حضور یافتند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۳    
برنامه مشترک بین دانشکده های دندانپزشکی دانشگاه های علوم پزشکی تهران و yeditepe کشور ترکیه در راستای تفاهم صورت گرفته بین دو دانشگاه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۸    
دکتر علیرضا اولیایی منش، معاون بهداشت جدید دانشگاه به همراه دکتر فاطمه تاجیک، مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر در راستای ارزیابی نحوی اجرای طرح ملی واکسیناسیون عمومی از مرکز تجمیعی واکسیناسیون در ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۸    
سایت واکسیناسیون مرکز بهداشت جنوب تهران در دانشکده پردیس بین الملل دانشکده پزشکی افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۳    
سالن همایش مجازی و برخط معاونت بین الملل با حضور دکتر رامین کردی، معاون بین الملل دانشگاه و هیئت رئیسه این مجموعه افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۸   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: پایان آذر ماه آخرین فرصت استفاده از نسخ کاغذی است و این زمان تمدید نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و ایثارگری های شهدای گرانقدر، رزمندگان و ایثارگران ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۸    
با تاکید بر توانمندسازی بین المللی اعضای هیئت علمی، بیست و پنجمین جلسه شورای فصلی معاونان بین الملل گروه های آموزشی و بیمارستان ها برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۸   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی تدابیر اورژانس کشور برای مراسم اربعین حسینی را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۳    
دکتر حسین قناعتی سرپرست دانشگاه در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاورمردی های شهیدان گرانقدر، رزمندگان و ایثارگران فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۸    
به دنبال برگزاری انتخابات اعضای مجمع تخصصی کانون های قرآن و عترت وزارت بهداشت که در سه مرحله در تاریخ 15 تیرماه جاری انجام شد و بر اساس رای اعضای این مجمع ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۴:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر علیرضا رحیم نیا را به عنوان مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارتخانه منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۰   + ۵۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از باز شدن نوبت دهی واکسن کرونا برای افراد 17 سال به بالا در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۱    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در این جوابیه تاکید کرد: واکسیناسیون با بهره برداری از کلیه امکانات موجود در کشور و بر اساس میزان موجودی واکسن انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۱    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در این جوابیه تاکید کرد: تجویز یک نوبت واکسن آسترازنکا به جای نوبت دوم واکسن اسپوتنیک به معاونت های بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در این جوابیه تاکید کرد: به منظور رفاه حال شهروندان و مراجعین به این مرکز درمانی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در این جوابیه تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کلیه مجوزات لازم را در خصوص نصب و راه اندازی سی تی اسکن در بیمارستان نفت جزیره خارگ صادر کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۷۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت ضمن تشریح وضعیت بیماری کرونا در کشور، از واکسینه شدن بیش از 50 درصد مردم خبر داده و بر لزوم به روز شدن دستورالعمل های مرتبط با این بیماری، تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت از برداشته شدن شرط سنی واکسیناسیون در سراسر کشور و پرداخت معوقات مدافعین سلامت از امروز، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه مسافران خارج از کشور برای دریافت کارت واکسن دیجیتال هیچ پولی نپردازند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی انتصاب دکتر فراس الابیض به سمت وزیر بهداشت جمهوری لبنان را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
چهارمین جلسه هم اندیشی کمیته واکسن با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اعضای کمیته صبح امروز در سالن همایش های وزارتی، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از توسعه واحدهای ارائه خدمت دوستدار ایمنی در مراقبت های اولیه بهداشتی در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس شورای سیاستگذاری و دبیر دومین جشنواره طب ایرانی با اشاره به ثبت نام 347 نفر در وب سایت جشنواره، از تمدید مهلت ثبت نام و ارسال مدارک برای حضور در این رویداد مهم حوزه طب ایرانی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر حسین قناعتی، سرپرست دانشگاه با حضور در مجتمع خوابگاهی دانشگاه، ضمن بازدید از امکانات مجتمع، با حضور در جمع دانشجویان ساکن در خوابگاه در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر حسین قناعتی صبح روز دوشنبه 29 شهریور 1400 در دیدار با دکتر محمدباقر قالیباف درباره مالیات حقوق استادان و راه اندازی مرکز مغز و اعصاب گفت و گو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی در اطلاعیه ای از تزریق یک میلیون و 51 هزار دُز واکسن کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۷    
همه گزارش ها و اخبار حاکی از شدت گرفتن فرایند واکسیناسیون ایرانیان مقابل بیماری کرونا تا پایان سال حکایت دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تنها راه ارتقاء ایمنی جامعه انجام واکسیناسیون بوده و این مورد شامل تمامی بیماری های ویروسی از آنفولانزا تا کرونا بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس اداره سلامت سالمندان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: بیش از 55 میلیون انسان در جهان با زوال عقل زندگی می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رییس دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی ایران بر ضرورت اقدامات عملی دولت جدید در حمایت از طب ایرانی تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۷۲ سایت دیگر  
دبیر کمیته علمی کشوری کرونا با بیان اینکه واکسن کرونا عارضه خیلی مهمی در نوجوانان ایجاد نمی کند و شاید در تعداد کمی از این گروه سنی به صورت درد در ناحیه محل تزریق، تب و لرز خفیف و سردرد بروز کند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۲    
دکتر حسین قناعتی در نامه های جداگانه انتصاب دکتر ابوالفضل باقری فرد را به سمت معاون آموزشی وزارت بهداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
دکتر حسین قناعتی در حکمی دکتر علیرضا اولیائی منش را به عنوان معاون بهداشت دانشگاه منصوب و در نامه ای از خدمات ارزشمند دکتر علیرضا دلاوری معاون پیشین قدردانی و در حکمی وی را به عنوان مشاور رئیس ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۷   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مناسبت 21 سپتامبر، روز جهانی آلزایمر پیامی صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر خسرو صادق نیت از آغاز به کار بزرگ ترین سایت واکسیناسیون استان تهران در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۷    
در نشست هیئت رئیسه دانشگاه گزارش آخرین وضعیت واکسیناسیون در واحدهای دانشگاه علوم پزشکی تهران و کرونا در بیمارستان های دانشگاه ارائه و درباره بازگشایی دانشگاه و آمادگی پذیرش دانشجویان در سال تحصیلی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۷    
دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران در نامه ای به دکتر حسین قناعتی انتصاب وی به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران را تبریک گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۲   + ۴۸ سایت دیگر  
مرکز واکسیناسیون تجمیعی مصلی تهران با حضورمعاون بهداشت وزارت بهداشت، جانشین قرارگاه پدافند زیستی و مقابله با کرونا سپاه محمد رسول الله ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت اعلام کرد که در راستای تحقق اهداف دبیرخانه کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی در نظام سلامت از طرح های پژوهشی قرآنی، حمایت های مادی و معنوی خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: 40 بیمارستان صحرایی در طول یک سال اخیر توسط نیروهای مسلح راه اندازی شد که 25 مورد آن در پیک پنجم بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت دراولین نشست مشترک با دبیر و اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: شخصا معتقدم که کیفیت در گرو کمیت است، اینکه برخی می گویند کم تربیت کنیم تا کیفیت بالا باشد، اشتباه است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از تزریق یک میلیون و 368 هزار دُز واکسن در شبانه روز گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از اعطای کمک هزینه سفر به دانشجویان متقاضی سفر به عتبات عالیات در اربعین حسینی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۷   + ۹۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: با انجام واکسیناسیون بسیاری از محدودیت ها تغییر کرده و قرنطینه هوشمند عملی می شود و مردم می توانند هر اقدامی را به شرط تزریق واکسن انجام دهند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر عبدالرضا پازوکی را به سرپرستی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
با شروع شهریورماه، مهم ترین پرسش و دغدغه جامعه به ویژه خانواده ها این بوده که آیا بازگشایی مدارس در مهرماه منجر به شیوع گسترده بیماری کرونا در بین دانش آموزان، معلمان و جامعه خواهد شد یا خیر ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۵۲ سایت دیگر  
هشتاد و پنجمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست دکتر مخبر معاون اول رییس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو که برای اهدای خون به مرکز وصال مراجعه کرده بود، در حین اهدای خون گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی میکروارگانیسم ها، مرکز تحقیقات میکروبیولوژی انستیتو پاستور ایران و اتحادیه زیست شناسان ایران با همکاری پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران روز پنجشنبه 25 شهریور ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۳۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از باز شدن سامانه نوبت دهی واکسن کرونا salamat.gov ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: خوشبختانه در روزهای اخیر شاهد کاهش تدریجی موارد ابتلا، بستری و فوت ناشی از بیماری کووید 19 در کشور هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۲   + ۴۷ سایت دیگر  
رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران با تشریح ماجرای سرعت گرفتن واردات واکسن کرونا در دولت سیزدهم، از واردات بیش از 41 میلیون دُز واکسن در یک ماه و نیم گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد بیش از 76 هزار نفر از افرادی که برای سفر عتبات ثبت نام کرده و دو نوبت واکسن ثبت شده داشتند مورد تایید وزارت بهداشت قرار ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۷   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: با توجه به سرعت گرفتن روند واکسیناسیون و افزایش پوشش آن در کشور، تلاش ما این است که پس از واکسیناسیون مشاغل و گروه های حساس ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت با بیان اینکه وضعیت ارزشیابی شاخص های فناوری دانشگاه های علوم پزشکی کشور از 26 شهریور ماه در اختیار دانشگاه ها قرار گرفته است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از تزریق بالغ بر 42 میلیون دُز واکسن در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت با اشاره به اینکه قطعی شبکه مخابرات، سبب بروز مشکلات متعددی برای کادر بهداشتی و ده ها هزار نفر از مردم شده است، خواستار بررسی و اعلام علت مشکل شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت از برگزاری موفقیت آمیز دومین آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران با شرکت قریب به 12 هزار داوطلب در 33 حوزه امتحانی به طور همزمان در دانشگاه های علوم پزشکی کشور خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
دکتر علیرضا میرزا صادقی، سرپرست مرکز تحقیقات و مطالعات منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور از تمدید مهلت فراخوان سوم طرح های پژوهشی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت از تشکیل واحدی در این دفتر برای رصد منظم فضاهای مجازی مرتبط و پیگیری موثر نظارتی در این زمینه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه و سلامت دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فرهنگ سازی و نهادینه کردن شعار اصلاح سبک زندگی در جامعه را ضرورت شرایط کنونی کشور دانست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۶    
اهداکنندگان سلولهای بنیادی خونساز اهداکنندگانی هستند که حضورشان موجب دلگرمی و بخششان گره گشای مشکلات بسیاری از بیماران است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل منابع انسانی اقدام به برگزاری دوره " مدیریت بحران در حوادث انسانی " کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۸۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از قطعی شبکه اینترنتی وزارت بهداشت توسط مخابرات استان تهران خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی درگذشت والد حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید سعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
براساس اعلام مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، سامانه نوبت دهی واکسن برای افراد 18 سال به بالا در 3 استان باز شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۴۶    
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران، در ششمین روز از دوره بازدیدهای سرزده از مراکز واکسیناسیون کرونا تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در جریان روند ارائه خدمات در مراکز باغ موزه دفاع مقدس ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۴۶   + ۱۰۳ سایت دیگر  
استاندار تهران جزئیات اقدامات در راستای واکسیناسیون افراد بالای 18 سال که از روز سه شنبه در استان تهران آغاز خواهد شد را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: حداقل سن ثبت نام و دریافت نوبت واکسن کرونا در تمام کشور 5 سال دیگر کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۶   + ۱۱۶ سایت دیگر  
اپلیکیشن ماسک در اطلاعیه ای اعلام کرد: با عبور اکثر مناطق کشور از قله موج پنجم و کاهشی شدن روند بستری، تهران و بسیاری از شهرها از وضعیت قرمز کرونا خارج شدند. ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از راه اندازی سامانه نظرسنجی پیامکی از رضایت مراجعه کنندگان به مراکز واکسیناسیون خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۱    
معاون پرستاری وزارت بهداشت در پیامی با تبریک روز فوریت های پزشکی و اورژانس ، از تلاش های پرسنل اورژانس قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای اعلام کرد: مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به 41 میلیون و 250 هزار و 460 دُز رسید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از مرکز شبانه روزی واکسیناسیون شهید مدافع سلامت شهیده عصمت سربیشه ای با حضور فرمانده ستاد مقابله با کرونای پایتخت برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به ارائه گزارشی از عملکرد دانشگاه علوم پزشکی همدان، گفت: توصیه بنده این است که در آینده گزارش هایی از وضعیت فرهنگی دانشگاه ها نیز اعلام کنند چون دانشگاه را بدون پیوست فرهنگی نمی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان اورژانس کشور در پیامی به مناسبت بزرگداشت روز اورژانس از پرسنل پرتلاش این سازمان قدردانی کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...