دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۲:۱۲May 2021 17
جستجوی پیشرفته

بهداشت نیوز (behdashtnews.ir)

بهداشت نیوز 30 اسفند 1395 بهداشت نیوز 29 اسفند 1396 بهداشت نیوز 29 اسفند 1397 بهداشت نیوز 29 اسفند 1398 بهداشت نیوز 30 اسفند 1399 بهداشت نیوز 31 فروردین 1400 بهداشت نیوز 1 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 2 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 3 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 4 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 5 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 6 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 7 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 8 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 9 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 10 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 11 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 12 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 13 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 14 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 15 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 16 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 17 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 18 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 19 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 20 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 21 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 22 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 23 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 24 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 25 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 26 اردیبهشت 1400 بهداشت نیوز 27 اردیبهشت 1400 
  ۱ ساعت پیش    
سرعت فعلی زندگی عادت های خواب را تعیین می کند. در این مطلب می خوانیم که واقعاً چه مقدار خواب آرام داریم؟
  ۱ ساعت پیش    
مصرف به اندازه فلفل سبز که تندی خود را از ماده ای به نام کپسایسین دارد، دارای فواید زیادی برای سلامتی است.
  ۱ ساعت پیش    
ما بیش از یک سال کامل درگیر این بیماری همه گیر هستیم و این واضح است که زنان بیشتر متحمل بار سنگین آن می شوند. زنان توسط ویروس و عوارض جانبی واکسن ها به شدت آسیب دیده اند.
  ۱ ساعت پیش    
استارتاپ عجیب ژاپنی برای کسانی که دوست دارند ماهی خودشان را به گردش ببرند، مخزن قابل حملی درست کرده است!
  ۲ ساعت پیش    
قیمت گران ترین کتابی که تا به امروز فروخته شده، چیزی در حدود 31 میلیون دلار است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
حسن پورشیرازی بازیگر، به دلیل شکستگی از ناحیه پا روانه بیمارستان شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی شیراز، از نجات جان عروس و داماد شیرازی توسط آتش نشانان که با یک گاردریل برخورد کرده بودند، خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
باشگاه استقلال از عیسی آل کثیر به به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
صهیونیست ها یک ساختمان مسکونی را در غزه بمباران کردند که در پی آن تاکنون 33 نفر از جمله هشت کودک و 12 زن به شهادت رسیده اند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تجمع حمایت از فلسطین و ضداشغالگری رژیم صهیونیستی عصر روز شنبه در شهر رم پایتخت ایتالیا برگزار شد. شهرهای دیگر این کشور از جمله پالرمو، پارما، ناپولی، ورنا، میلان، جنوا و .. ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تصویری کمتر دیده شده از محمود احمدی نژاد و مصطفی تاج زاده دو داوطب ریاست جمهوری 1400
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: متأسفانه با تعطیلی مدارس، بچه ها در جاده مجازی نشسته و رانندگی می کنند و با استرس و اضطرابی که در این بازی ها پایانی ندارد ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اگر به موقع چسبندگی و انسداد روده تشخیص داده شود می توان از پارگی روده پیشگیری کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تظاهرات گسترده در مونترال کانادا در حمایت از ملت فلسطین و محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به غزه برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هزاران نفر از مردم پایتخت اسپانیا به مناسبت سالروز تاسیس رژیم جعلی اسرائیل (روز نکبت) به خیابان ها آمده و حمایت و همبستگی خود را با مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند ...
  ۵ ساعت پیش    
یک روان شناس کودک و نوجوان گفت: شب ادراری در کودکان دلیل بسیار متعددی دارد که یبوست یک از دلایل بروز این اختلال است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
یک فوق تخصص کلیه، فشار خون و پیوند گفت: عوارض فشار خون از کرونا بیشتر است اما دلیل حس نشدن عوارض آن، مزمن بودن این بیماری است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نظارت بر مطالعات بالینی واکسن کوو ایران گفت: شرکت برکت و سایر شرکت های تولید واکسن کرونا هنوز به تولید نرسیده اند و هنگامی که به تولید برسند ...
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک موسسه پزشکی تجربی در روسیه، در حال انجام آزمایشات بالینی اولین واکسن خوراکی در جهان است.
  ۵ ساعت پیش    
میوه عناب به عنوان یک میان وعده مصرف می شود، اما عصاره های هسته و میوه عناب نیز دیرزمانیست که برای پیشتبانی از سلامت و خواب آرام استفاده می شوند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تغذیه مناسب قبل و بعد ورزش به اندازه خود ورزشی که انجام می دهید اهمیت دارد و روی سلامت شما تاثیرگذار است.
  ۵ ساعت پیش    
کولر های گاز و آبی باعث خشکی بدن و سردرد و مشکلات تنفسی می شوند شاید شما از خنکی آن ها لذت ببرید ولی عوارض آن می تواند این لذت را خیلی سریع از بین ببرد
  ۶ ساعت پیش    
سرکه سیب با تخمیر سیب تهیه می شود. همانند بیشتر انواع سرکه، سرکه سیب حاوی 4 تا 7 درصد اسید استیک است. سرکه سیب یک چاشنی محبوب در جهان است.
  ۶ ساعت پیش    
مخاط چسبناک و لزج درون سوراخ های بینی از جمله عوامل کلیدی در حفظ سلامت انسان است.
  ۶ ساعت پیش    
سارکوپنی یا کم ماهیچگی به از دست دادن توده عضلانی گفته می شود. این شرایط موجب ضعف و افت عملکرد عضلانی از جمله قدرت دست ها می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو کمیته کشوری ستاد مقابله با کرونا در زمینه عوارض واکسن های ایرانی و وارداتی نیز توضیح داد: عمدتا هیچ واکسن بدون عارضه ای در دنیا وجود ندارد.
  ۶ ساعت پیش    
روزانه چه مقدار شیر مصرف می کنید؟ شیر یکی از پر خاصیت ترین نوشیدنی ها است که فواید بسیار زیادی برای تقویت استخوان ها دارد اما مصرف زیاد آن می تواند مشکل آفرین باشد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
متخصصان تغذیه توصیه می کنند که مصرف بادام برای همه افراد مفید و مناسب است .در ادامه از دلایل مهم برای خوردن روزانه بادام مطلع خواهید شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اقدام نمادین شهرداری آنکارا در نمایش پرچم ترکیبی ترکیه، ایران و فلسطین بر روی قلعه تاریخی آنکارا
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگار شبکه سیزده اسرائیل در سایه امنیت پوشالی سامانه گنبد آهنین
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
"وزلی فوفانا" و "حمزه چودوری" دو بازیکن لستر سیتی انگلستان پس از قهرمانی پرچم فلسطین را در حمایت از مردم غزه در دست گرفتند.
  ۶ ساعت پیش    
مطالعات جدید نشان می دهد لیکوپن موجود در گوجه فرنگی می تواند احتمال ابتلا به سکته مغزی را تا حد قابل توجهی کاهش دهد.
  ۷ ساعت پیش    
در مورد نصف کردن قرص چندین هشدار جدی وجود دارد که در این بخش درباره آن توضیحاتی ارائه کرده ایم، با ما همراه شوید.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گرمازدگی و خستگی گرمایی تقریبا مشابه هستند، اما چند تفاوت کلیدی نیز دارند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
بیماری قارچ سیاه این روزها با شیوع گسترده ویروس کرونا در هند تشدید شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت گفت: مصرف روغن های جامد و نیمه جامد، باعث رسوب اسیدهای چرب اشباع در رگ ها، آترواسکلروز (سفت شدن جدار عروق)، تنگی و انسداد عروق قلب و سکته قلبی می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: امشب بیش از یک میلیون و 400 هزار دُز واکسن آسترازنکا (ساخت ایتالیا) از مجموعه کوواکس وارد کشور می شود.
  ۷ ساعت پیش    
بررسی ها نشان می دهد: استفاده از دُزهای بالاتر داروهای آنتی بیوتیک به منظور غلبه بر "معضل فزاینده مقاومت باکتریایی" در روند درمان بیماران، ممکن است منجر به تقویت برخی از باکتری ها شود.
  ۷ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات آلرژی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه مصرف داروهای استروئیدی توسط مبتلایان به آسم، ضرورت دارد، تاکید کرد که این داروها در شرایط شیوع کووید-19 عامل خطر محیسوب نمی شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فقط با ماسک نمی شود از شیوع کرونا جلوگیری کرد، ولی چندین مطالعه نشان داده اند که ماسک به کاهش سرایت ویروس کمک زیادی می کند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
ریاست فعلی مجلس شورای اسلامی، متولد 13 خرداد 1336 شمسی است. وی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مسئولیت های مختلفی را بر دوش داشته است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
محمدحسین پویانفر با انتشار عکسی از علی لاریجانی، وی را ادامه دهنده راه حسن روحانی دانست و در توئیتی نوشت: راه باقدرت ادامه دارد. دولت سوم روحانی.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
صفحه طنز و کارتون نیشخط با انتشار کارتونی از محمد طحانی به ورود محمود احمدی نژاد به عرصه رقابت انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 1400 که همراه با حواشی و برخی تهدیدات از سوی وی همراه بود، پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
برج 13 طبقه ای جلا که محل استقرار دفتر شبکه الجزیره (به زبان انگلیسی) و خبرگزاری آسوشیتدپرس در نوار غزه بود، عصر شنبه و در پی حمله هوایی ارتش اسرائیل با اصابت سه موشک منهدم شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ثبت نام 692 نفر برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 که اغلب عنوان کرده اند به تقاضا و اصرار سایرین به این عرصه وارد شدند، سوژه انتشار کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا گفت: دوز اول و دوم واکسن آسترازنکا به فاصله سه ماه تزریق می شود که این فاصله زمانی در ایران هم رعایت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون درمان ستاد کرونای استان تهران با بیان اینکه در استان تهران 15 تا 20 درصد بستری ها کمتر شده است، گفت: تهران در وضعیت نارنجی قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
تبریزی گفت: فعالیت های تجاری و رفت و آمد در مرز های شرقی همچنان ادامه دارد، این روند ممکن است موجب بروز موج پنجم کرونا شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات در ادامه جنجال های به وجود آمده پس از دربی به اظهارات فرهاد مجیدی واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
با شناسایی علائم کمبود کلسیم و درمان به موقع آن به راحتی می توانید از بروز عوارض بعدی جلوگیری کنید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
نخستین فیل در باغ وحش ارم متولد شد. این بچه فیل پس از 22 ماه برای نخستین بار در باغ وحش ارم متولد و عنوان نخستین فیل متولد شده در باغ وحش را به نام خود کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با فوت 303 نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید19 در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به 76 هزار و 936 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۲    
تصویری از زرادخانه موشکی جهاد اسلامی فلسطین را ملاحظه می کنید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
پارکینسون به عنوان یک نارسایی عصبی اغلب افراد کهنسال را هدف قرار می دهد و تقریبا درمان خاصی نیز تاکنون برای آن پیش بینی نشده اما به گفته برخی پزشکان راه هایی برای پیشگیری از آن وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۶۰ سایت دیگر  
سخنگوی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: در مطالعات بالینی فاز یک واکسن موسسه رازی، عارضه ای که در داوطلبان و روند مطالعه اختلال ایجاد کند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
شاید شما هم از جمله افرادی باشید که برای مقابله با درد سراغ دارو های مسکن می روید. با این حال، باید بدانید هیچ داروی شیمیایی وجود ندارد که عوارض جانبی نداشته باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مبنای اعمال محدودیت در ترددها و فعالیت مشاغل توسط ستاد ملی مقابله با کرونا، نقشه رنگ بندی کرونایی شهرهای کشور است اما در حال حاضر با وجود بالا بودن آمار فوتی ها ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عطرها و اسپری های خوشبو کننده بدن، یکی از انواع لوازم جانبی هستند که دوست داریم در کنار پوشش و مد روزانه از آنها استفاده کنیم و کیفیت و ماندگاری آنها از نکاتی است که هنگام خرید به آنها توجه می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
29 اردیبهشت ماه 1400 نخستین دوره تربیت راهنمایان سوادمجازی ویژه بانوان در بستر فضای مجازی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وجود مقداری چربی در ناحیه شکم برای همه ما کاملاً طبیعی است. حتی افراد لاغر اندام نیز کمی چربی در قسمت شکم خود دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
همانطور که می دانید گردش خون نقش حیاتی را در سلامت اعضای بدن ایفا می کند. گردش خون بایتس به تناسب سن در حد متوسط و متعادلی باشد چرا که گردش خون ضعیف و شدت گردش خون هر دو به یک اندازه خطرناک هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
گذاشتن ریش مزایای واقعی برای سلامتی دارد از جمله جلوگیری از آلرژی ها آسم جوش های پوستی و همچنین از پوستتان در مقابل نور خورشید محافظت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
وعده های غذایی بیشتر با حجم کم باعث کاهش کلسترول بد در خون می شود. کسانی که روزانه بین 5 تا 6 وعده مصرف می کنند، نسبت به مصرف 1 تا 2 وعده سطح کلسترول کمتر دارند
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۱    
سالانه 45 هزار تن در آمریکا و 800 هزار نفر در سراسر جهان جان خود را بر اثر خودکشی از دست می دهند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
پرتغال در راستای سیاست جذب گردشگر و جبران خسارت ناشی از کاهش چشمگیر توریست در این کشور به دلیل بیماری کووید-19، طولانی ترین پل معلق در جهان را ساخت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۲    
پرچم ایران در دست فرزندان حزب الله هم اکنون در مرز لبنان و فلسطین اشغالی.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
صفحه طنز و کارتون نشریه خط خطی با باز نشر کارتونی درباره محمود احمدی نژاد که بر روی جلد پنجاه و دومین شماره خود منتشر شده بود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۳   + ۷۴ سایت دیگر  
رییس سازمان پزشکی قانونی کشور از پایان رسیدگی به پرونده آزاده نامداری در پزشکی قانونی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
امروزه خیلی از افراد دچار یبوست می شوند مصرف میوه و غذاهای ملین می تواند بطور طبیعی این مشکل را حل کند و روده های شما را به کار بیندازد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
پوست هندوانه را دور نریزید، چون فواید و خواص آن برای بدن بیشمار و برای تقویت قوای جنسی در مردان، کاهش سریع فشارخون و جلوگیری از سکته بسیار مفید است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
آتش سوزی بیمارستان بقیه الله تهران با تلاش آتش نشانان مهار شد
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
یکی از دلایلی که باعث عدم اطلاع افراد از بالا بودن قند خونشان می شود، این است که علائم این بیماری آب زیرکاه هستند و آرام آرام تشدید می شوند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ضمن تکذیب خبر گم شدن بخشی از محموله واکسن های وارداتی می گوید، وجود واکسن های کرونا در ناصرخسرو هیچ ارتباطی با وزارت بهداشت و واکسن های وارداتی ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
شستن صورت می تواند یکی از کارهای روزمره ساده باشد، اما کسانی که نسبت به اقدامات مراقبت از پوست وسواس زیادی دارند، از زاویه های مختلفی به مساله شستن صورت و حتی خشک کردن آن فکر می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی (WHO)، از سال 1975 شیوع چاقی در سراسر جهان بیش از سه برابر افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
غواصان موفق شدند از کشتی پیشگامی که در جنگ جهانی اول در پیروزی دریایی به انگلیس کمک کرد فیلمبرداری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
هیچ میوه ای به اندازه لیمو در پاکسازی بدن موثر نیست. از همین رو، مصرف منظم آن در یک دوره 21 روز می تواند به دفع مواد زائد ناشی از بی تحرکی دوران قرنطینه کمک کند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تاکنون تصور کردید که میان وعده انتخابی شما در مورد شخصیت شما سخن بگوید؟ نتایج تحقیق جدید نشان می دهد، انتخاب میان وعده شور و یا شیرین شخصیت شما را فاش می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
زردآلو یکی از میوه های خوش مزه و پُرخاصیت بهاری و تابستانی است که مصرف آن در این روزها توصیه می شود. این میوه سرشار از بتاکاروتن (پیش ساز ویتامین A) ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
محققان فرانسوی معتقدند، به موفقیت بزرگی دست یافتند که می تواند آسم را متوقف کند؛ این واکسن ارزان قیمت مواد شیمیایی سیستم ایمنی بدن را که باعث حملات تنفسی می شوند را مسدود کرده و امید به درمان را ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
فوق تخصص عفونی گفت: واکسن های کرونا از هر نوع و با هر میزان ایمنی بخشی که باشند در یک نکته مشترک هستند و آن اینکه بعد از تزریق واکسن افراد از خطر مرگ بیماری کووید19 نجات پیدا می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
یکی از اسرار همه گیری کووید-19 این است که چرا بیشتر کودکان پس از عفونت با ویروس کرونا ، علایم کمتری را نسبت به بزرگسالان تجربه می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
درمان های خانگی زیادی وجود دارند که می توانند برای پایین آوردن تب بدون دارو موثر و کمک کننده باشند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
جزیره ای در شمال شرقی استرالیا به اولین منطقه ای در جهان تبدیل شده است که تمام جمعیت بزرگسال خود را با تزریق واکسن کرونا در برابر کووید-19 ایمن کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
یک مطالعه جدید نشان می دهد که می توان با تحریک مغناطیسی ناحیه حافظه در مغز، وضعیت آن را بهبود بخشید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یک استاد ژنتیک تاکید کرد: قرن هاست که دامپروری و پرورش حیوانات در مقیاس های گسترده زمینه مناسبی برای تکمیل چرخه بیماری زایی آنها فراهم کرده؛ بیماری هایی که می تواند از حیوان به انسان تبدیل شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
طبق گزارش جدید محققان، یک دوز واکسن کووید19 برای تولید آنتی بادی های کافی در بیماران دیالیز کلیوی کافی نیست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نتایج مطالعه جدید نشان می دهد در بیماران کرونایی حجم ماده خاکستری مغز کاهش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
نتایج بررسی جدید نشان می دهد دریافت یک نوع ویتامین در سال اول زندگی می تواند به جلوگیری از چاقی در دوره بلوغ کمک کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، گفت: هر مدرسه ای که حوزه امتحانی دانش آموزان پایه نهم و دوازدهم است، اگر پروتکل های وزارت بهداشت را رعایت نکند، تعطیل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایبوپروفن به طور معمول برای تسکین علائم آرتروز، تب و قاعدگی و سایر انواع درد استفاده می شود. این یک داروی ضدالتهاب غیر استروئیدی (NSAID) و دارای اثر ضدپلاکتی است یعنی از لخته شدن خون محافظت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رنگ چشمان ما تا حدود 3 سالگی در تغییر است و تقریباً در همان زمان تثبیت می شود. با این حال، ممکن نیست که چشمان انسانی واقعاً به رنگ سیاه باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۹    
فشارخون بالا یا پرفشاری شریانی بیماری مزمن و خطرناکی است که متأسفانه در بیشتر مواقع، هیچ علائمی با خود به همراه ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رژیم غذایی پرنمک رابطه ی مستقیمی با بروز مشکلات مختلف مثل بیماری های قلبی عروقی و اختلال در سیستم ایمنی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۹   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون درمان ستاد کرونا استان تهران با اشاره به کاهشی شدن روند بیماری در کشور، گفت: با وجود کاهش حدود 15 درصدی بار بیماری در هفته اخیر، اما وضعیت بیماری در تهران هنوز بر اساس معیارهای درمان قرمز است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ماسک که امروزه یکی از ملزومات حضور در اجتماع محسوب می شود، در کنار فواید بی نظیری که در جلوگیری از ابتلا به کووید-19 دارد، ممکن است منجر به تحریک پوست صورت گردد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
سرطان روده هر ساله در بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اصحاب رسانه های داخلی و خارجی در آخرین روز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری 1400 در ستاد انتخاباتی حاضر شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...