یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۴:۲۹Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری برنا (bornanews.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری برنا بر روی ایمیل شما

خبرگزاری برنا 25 اسفند 1393 خبرگزاری برنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری برنا 29 اسفند 1396 خبرگزاری برنا 29 اسفند 1397 خبرگزاری برنا 4 آذر 1398 خبرگزاری برنا 30 اسفند 1399 خبرگزاری برنا 31 فروردین 1400 خبرگزاری برنا 31 اردیبهشت 1400 خبرگزاری برنا 1 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 2 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 3 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 4 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 5 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 6 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 7 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 8 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 9 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 10 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 11 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 12 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 13 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 14 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 15 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 16 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 17 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 18 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 19 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 20 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 21 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 22 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 23 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 24 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 25 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 26 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 27 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 28 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 29 خرداد 1400 خبرگزاری برنا 30 خرداد 1400 
  ۱ ساعت پیش    
دو زن مسلمان بخاطر زل زدن به مهماندار در فرودگاه بوستون از پرواز کنار گذاشته شدن و از هواپیما اخراج شدند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
شنبه 29 خرداد ماه مراسم رونمایی از کتاب سال عکاسان سینمای ایران با حضور منوچهر شاهسواری( مدیر عامل خانه سینما )، حافظ احمدی، علی نیک رفتار، حسن شجاعی، مهدی حیدری و زهرا مصفا در خانه سینما برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش    
نتایج قطعی 20 شورای اسلامی شهر در خراسان جنوبی اعلام شد.
  ۳ ساعت پیش    
سازمان های مردم نهاد خراسان جنوبی در پیامی از حضور مردم خراسان جنوبی در حماسه 28 خرداد تشکر و قدردانی کرد
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی در پیامی از حضور باشکوه مردم در انتخابات 1400 قدردانی کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله عبادی در پیامی از حضور باشکوه مردم در انتخابات قدردانی و به رئیس جمهور منتخب تبریک گفت.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: میزان مشارکت مردم استان قزوین در انتخابات این دوره 4 درصد از میانگین کشوری بالاتر بود.
  ۳ ساعت پیش    
مرد 59 ساله ای که به خیال خانواده اش مرده بود اکنون پس از هفت سال به آغوش خانواده اش برگشت و با بازگشت غیر منتظره اش همه را بهت زده کرد.
  ۳ ساعت پیش    
فرماندار قزوین نتایج شمارش آرا در انتخابات شورای اسلامی شهر کوهین را اعلام کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نتایج ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شیرگاه اعلام شد.
  ۳ ساعت پیش    
فرماندار قزوین نتایج شمارش آرا در انتخابات شورای اسلامی شهر سیردان از توابع شهرستان قزوین را اعلام کرد.
  ۳ ساعت پیش    
منتخبین شورای اسلامی شهر بهنمیر مشخص شدند.
  ۳ ساعت پیش    
فرماندار قزوین اسامی منتخبان شورای اسلامی شهر محمود آباد نمونه را اعلام کرد.
  ۳ ساعت پیش    
پیشکسوت استقلال گفت: مهدی رحمتی از بازیکنان خوب و پرافتخار تاریخ استقلال بوده و هنوز هم به این تیم تعلق خاطر دارد اما اصول حرفه ای ایجاب می کند او در این دیدار برای برد تیمش تلاش کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و رییس ستاد انتخابات ایلام گفت: این استان رتبه سوم مشارکت در انتخابات 28 خرداد را به نسبت جمعیت کسب کرد و براساس تعرفه های مصرفی ...
  ۴ ساعت پیش    
منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر سرابله مشخص شدند
  ۴ ساعت پیش    
اسامی منتخبین شورای اسلامی شهر هادی شهر اعلام شد.
  ۴ ساعت پیش    
آقای گل اسطوره ای پرسپولیس با آماری فوق العاده مرد دست نیافتنی در گلزنی در بازی سرخ ها در برابر تراکتور هستند.
  ۴ ساعت پیش    
یک زوج جوان به دلیل مشکلی عجیب و خاص در نوع خود از یکدیگر طلاق گرفتند. علت طلاق تازه عروس و داماد هندی شاید برای اولین بار در جهان خبرساز شد.
  ۴ ساعت پیش    
احمد حسین فلاحی گفت: ذیرش در بسیاری از دانشگاه های کشور بدون آزمون انجام می شود. امکان حذف کنکور وجود دارد و اقدامات در این زمینه نیازمند یک روند 12 ساله است ...
  ۴ ساعت پیش    
فرماندار قزوین نتایج شمارش آرای انتخابات شوراها در شهر اقبالیه را اعلام کرد.
  ۴ ساعت پیش    
پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس در حالی برای این بازی آماده می شود که به نظر می رسد با توجه به شرایطی که ملی پوشانش دارد برای این بازی با برنامه خاصی به میدان برود و به اعتقاد من یحیی و همکارانش در ...
  ۴ ساعت پیش    
اسامی منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر بابلسر اعلام شد.
  ۴ ساعت پیش    
این مطلب را بخوانید تا از قرص و داروهای سرماخوردگی کشنده اطلاع پیدا کنید.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مجموعه مستند ایران شبکه پرس تی وی، این هفته به معرفی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری تهران می پردازد.
  ۴ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان قزوین؛ نتایج شورای اسلامی شهر معلم کلایه از توابع شهرستان قزوین را اعلام کرد.
  ۴ ساعت پیش    
اولسرهای پپتیک زخم های دردناکی هستند که می توانند در قسمت داخلی معده شکل گرفته و این شرایط هر ساله میلیون ها نفر را در جهان تحت تاثیر قرار می دهد.
  ۴ ساعت پیش    
پرسپولیس و تراکتور ماه ها پس از قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی در فصل فوتبالی گذشته امشب در استادیوم آزادی جدال تماشایی سوپرجام فصل قبل را برگزار می کنند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
میوه ها و سبزیجات سرشار از انواع ویتامین ها و مواد مغذی دیگر است که لازم است حتما در رژیم غذایی گنجانده شود. اما به طور معمول به سرعت پیر و چروکیده می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: امدادگران به محض اطلاع از رخ دادن حادثه مذکور در کمتر از 10 دقیقه در محل حاضر شدند و اقدام به عملیات امداد و نجات کردند.
  ۴ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان قزوین گفت: با اتمام شمارش آرا در حوزه انتخابیه شهرستان قزوین، اسامی منتخبان شورای شهر رازمیان مشخص شدند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
محققان انگلیسی به تازگی علائم جدیدی از کرونای هندی را شناسایی کردند.
  ۴ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان قزوین گفت: با اتمام شمارش آرا منتخبان شورای شهر قزوین مشخص شدند.
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی از آغاز نشست رسمی کمسیون مشترک برجام فردا خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
نیویورک تایمز در گزارشی نوشت: تهران از آمریکا ضمانت کتبی عدم خروج از برجام درخواست کرده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
میخاییل اولیانوف نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی در وین اعلام کرد که وعده پایبندی پیمان ناتو به کاهش خطرات و ریسک های نظامی را باور نمی کنیم.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای رسمی اعلام کرد که نشست کمیسیون مشترک برجام فردا (یکشنبه ) به صورت حضوری در وین از سر گرفته می شود و شرکت کنندگان قرار است به رایزنی ها درباره اجرای کامل و موثر این ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ساوه گفت: با اتمام شمارش آرای ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، اعضای شورای شهر در سه شهر شهرستان ساوه مشخص شدند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد نتایج قطعی انتخابات ریاست جمهوری در این استان را اعلام کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه ایران در پیامی توییتری نوشت: در مجمع دیپلماسی آنتالیا بر ضرورت این اصلاحات شناختی تأکید کردم که در دیپلماسی بحث اعتماد نیست، بلکه بحث احترام به منافع همتایان است.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: تعداد شرکت کنندگان در انتخابات در استان بالغ بر 537 هزار و 585 نفر بوده است، نرخ مشارکت استان مرکزی در انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم را 49 درصد عنوان کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اگر شما درد عضلانی همراه با علائمی مانند تب، سرفه خشک، از دست دادن چشایی یا بویایی، گلودرد، سردرد یا درد در نقاط دیگر دارید، می تواند نشانه کووید 19 باشد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان گچساران گفت: سیدناصر حسینی پور به عنوان منتخب مردم گچساران و باشت در انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با قدردانی از مشارکت حماسی ملت ایران در انتخابات 28 خرداد و تبریک به رئیس جمهور منتخب بر آمادگی همه جانبه خود برای تعامل و همکاری با دولت آینده تاکید کرد .
  ۵ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
سعید جلیلی در پیامی به آیت الله رئیسی اظهار داشت صمیمانه پیروزی جنابعالی را درجلب اعتماد ملت ایران با کسب اکثریت آراء تبریک می گویم.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه که برای تبیین سیاست همسایگی ایران در اجلاس آنتالیا حضور یافته است، در این سفر با دیپلماتها و مقامات حاضر در این اجلای هم درباره توسعه روابط دوحانبه و منطقه ای بحث و تبادل نظر کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
فرماندار کرج از معرفی 13 عضو شورای ششم کرج با پایان شمارش آرا خبرداد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مصرف زیاد ویتامین ها منجر به بروز برخی مشکلات خاص برای سلامت بدن خواهد شد. امروزه به نظر می رسد همه چیز، از بطری های آب معدنی گرفته تا آب میوه ها و دیگر خوراکی ها ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جشن پیروزی ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری در میدان امام حسین (ع) برگزار شد .
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مهاجم سابق پرسپولیس گفت: من بعید می دان حالا حالاها یک تیم بتواند 5 بار پیاپی قهرمان بشود. این قهرمانی پرسپولیس می تواند برای فوتبال ایران یک دنای جدید باشد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در پی انتخاب حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی به ریاست جمهوری ایران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه ساری پیامی منتشر کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی مشارکت گسترده مردم در انتخابات 1400 را به مقام معظم رهبری و مردم " شریف و نجیب و ولایتمدار" ایران اسلامی تبریک گفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده، در پیام توییتری خود نوشت: حضور مردم در عرصه تعیین سرنوشت، حضور مسئولانه و ارزشمندی است که این بار انتخابات 1400 را با همه فراز و نشیب ها رقم زد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات رده بندی پنج وزن نخست رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه عصر امروز در شهر استانبول برگزار شد که سجاد عباس پور و محمدرضا مختاری در اوزان 55 و 72 کیلوگرم به مدال طلا دست ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در راستای تداوم تکریم و مساعدت به منظور رفع نیازهای مالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، سقف فردی تسهیلات قرض الحسنه ضروری قابل پرداخت به این قشر معزز را افزایش داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اسامی منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر قائمشهر اعلام شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد که سامانه نیما امروز ( شنبه، 29 خرداد) شاهد عرضه حدود 80.7 میلیون دلار به صورت حواله ارزی به منظور تامین ارز واردات کشور بوده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
یک متخصص طب ایرانی گفت: اصلاح الگوی تغذیه ای و فعالیت بدنی دو کلید اصلی برای پیشگیری از بلوغ زودرس و کاهش وزن در کودکان است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اسامی منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر ساری اعلام شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سلطان عمان پیروزی سید ابراهیم رئیسی را در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران تبریک گفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
قهرمان چهار دوره لیگ برتر، آخرین تمرین خود برای حضور در چهارمین سوپر جام را امروز شنبه از ساعت 18:40 دقیقه، به مدت یک ساعت در زمین ورزشگاه شهید کاظمی انجام داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با پایان شمارش آراء ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی در شهر مادوان اعضای جدید این شورا مشخص شدند.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم نجفی منتخب مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
"الهام علی اف "رییس جمهوری آذربایجان روز شنبه در پیامی به آیت الله "سید ابراهیم رئیسی" پیروزی ایشان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر چالوس مشخص شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در پیامی پیروزی آیت الله سید ابراهیم رییسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده ایران در سازمان ملل گفت از هم وطنانمان که با وجود مزاحمت تعداد معدودی از بدخواهان مردم ایران، در مقابل برخی حوزه های رای گیری، در انتخابات شرکت کردند و رای خود را به صندوق انداختند ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران ، طی بیانیه ای از حضور حماسی، باشکوه و گسترده مردم شریف شهر و روستاهای تهران تشکر کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
متخصصان می گویند افراد اگر از بیماری های جدی مرتبط با کلسترول رنج نمی برند، بهتر است زرده و سفیده تخم مرغ را با هم مصرف کنند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
منتخبین جدید شهر هچیرود توسط مردم انتخاب شدند.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
امیر قطر پیروزی سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت.
  ۷ ساعت پیش    
منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر پول مشخص شدند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اسامی منتخبین شورای اسلامی شهر کلاردشت مشخص شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
منتخبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر نوشهر مشخص شدند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
مشاور وزیر کشور نوشت: اختلاف آرای اعلامی با آرای شمارشی، مربوط به تعرفه هایی است که توسط رای دهنده اخذ شده ولی به صندوق انداخته نشده یا با توجه به برگزاری همزمان چهار انتخابات با هم اشتباهی توسط رای ...
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
از حبس کردن نفس تا ترسیدن، این ها راه های ارائه شده برای درمان سکسکه هستند! اکنون دانشمندان ادعا می کنند روشی بهتر برای درمان سکسکه یافته اند: دستگاهی مشابه یک نِی
  ۷ ساعت پیش    
منتخبین شورای اسلامی مرزن آباد معرفی شدند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اسامی منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کجور مشخص شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با اتمام شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی شهرهای چمگردان، چرمهین، سده لنجان، ورنامخواست، باغشاد و زاینده رود اسامی نفرات راه یافته به شوراهای شهر شهرستان لنجان مشخص شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیران امور خارجه ایران و لهستان عصر امروز در مجتمع دیپلماسی آنتالیا دیدار و گفت وگو کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۸۶ سایت دیگر  
رییس جمهوری منتخب خطاب به ملت ایران اعلام کرد: دیروز شما به عهد خود با صداقت وفا کردید و امروز نوبت این بنده خدا و خادم شماست که به عهدی که با شما بسته ام وفادار بمانم و لحظه ای در خدمت به شما کوتاهی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گل گهر برابر پیکان در دیدار دوستانه به پیروزی رسید.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اعضاب منتخب و راه یافته به شورای شهر شاهین دژ مشخص شدند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با اعلام رسمی فرمانداری و هیات اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهر اندیکا، آرای نهایی انتخابات شورای شهر ششم شهر های قلعه خواجه، آبژدان و زاووت منتشر شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
کرونا یک بیماری تنفسی حاد محسوب می شود که طی یک سال و نیم گذشته تمامی جهان را درگیر خود کرده است. در این میان یکی از مشکلات این بیماری، شباهت علائم آن با برخی دیگر بیماری های تنفسی است.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اسامی نهایی اعضای جدید شورای اسلامی شهر آمل مشخص شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
پیروز حناچی شهردار تهران در پیامی انتخاب سید ابراهیم رئیسی به عنوان رییس جمهور ایران را تبریک گفت
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ستاد انتخابات استان قزوین، نتایج شوراهای اسلامی در شهرهای تاکستان، خرمدشت، اسفرورین، نرجه و ضیاء آباد را اعلام کرد.
  ۸ ساعت پیش    
خبر، مصاحبه و گزارش های پر بازدید گروه سیاسی را هر روز در ساعت 20 در خبرگزاری برنا بخوانید.
  ۸ ساعت پیش    
خبر، مصاحبه و گزارش های پر بازدید گروه اقتصادی را هر روز در ساعت 20 در خبرگزاری برنا بخوانید.
  ۸ ساعت پیش    
اسامی منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی نکا مشخص شد.
  ۸ ساعت پیش    
اخبار پربازدید و جذاب گروه ورزشی خبرگزاری برنا در روز 29 خرداد را ببینید.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
محققان موفق به ساخت ماده جدیدی شده اند که در صورت استفاده در موتور هواپیماها علاوه بر کاهش وزن آنها می تواند صدای آنها را نیز به شکل قابل توجهی کاهش دهد.
  ۸ ساعت پیش    
اخبار مهم فرهنگ و هنر برنا امروز شنبه 29 خرداد ماه به شرح زیر است.
  ۸ ساعت پیش    
مهم ترین اخبار اجتماعی خبرگزاری برنا طی 24 ساعت گذشته به شرح ذیل است.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین در پیام مشترکی از مشارکت پرشور و حماسی ملت ایران و مردم استان در انتخابات 1400 تشکر و قدردانی کردند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اسامی اعضای جدید شورای اسلامی شهر رامسر اعلام شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با صدور بیانیه ای از حضور حماسی ملت ایران و مردم استان در انتخابات 1400 تشکر و قدردانی کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
استاندار همدان با بیان اینکه همدان یکی از استان های موفق کشور در زمینه کنترل و مقابله ویروس کرونا بوده است گفت: بیش از 95 هزار نفر از مردم همدان واکسن دریافت کرده اند.
مشاهده نتایج بیشتر...