دوشنبه ۱۱ مهرساعت ۰۱:۰۱Oct 2022 3
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری میراث آریا (chtn.ir)

خبرگزاری میراث آریا 29 اسفند 1397 خبرگزاری میراث آریا 29 اسفند 1398 خبرگزاری میراث آریا 6 شهریور 1399 خبرگزاری میراث آریا 31 خرداد 1401 خبرگزاری میراث آریا 31 تیر 1401 خبرگزاری میراث آریا 31 مرداد 1401 خبرگزاری میراث آریا 31 شهریور 1401 خبرگزاری میراث آریا 1 مهر 1401 خبرگزاری میراث آریا 2 مهر 1401 خبرگزاری میراث آریا 3 مهر 1401 خبرگزاری میراث آریا 4 مهر 1401 خبرگزاری میراث آریا 5 مهر 1401 خبرگزاری میراث آریا 6 مهر 1401 خبرگزاری میراث آریا 7 مهر 1401 خبرگزاری میراث آریا 8 مهر 1401 خبرگزاری میراث آریا 9 مهر 1401 خبرگزاری میراث آریا 10 مهر 1401 
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان این اداره کل خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد بر تأسیس شرکت توسعه گردشگری در شهرستان مهریز تأکید کرد و گفت: در قالب این شرکت، مجموعه های گردشگری شهرستان می توانند تبلیغات خود را ارائه کنند.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: نزدیک بودن به پایتخت و قرار داشتن در مسیر زائران حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)، فرصت طلایی رشد و توسعه گردشگری در استان سمنان است.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از راه اندازی کتاب خانه تخصصی حوزه میراث فرهنگی در استان خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
به مناسبت هفته گردشگری یک دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در ارومیه به بهره برداری رسید.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: تاکنون در سطح استان 21 فقره گواهی نامه گردشگری سلامت صادر شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در نتیجه عملیات راهسازی و چهاربانده کردن محور ارتباطی پارس آباد مغان - سربند در محدوده روستای اولتان ...
  ۴ ساعت پیش    
نمایشگاه عکس جاذبه های گردشگری سلماس به مناسبت هفته گردشگری در این شهرستان برپا شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
ارزیاب یونسکو با توصیف وضعیت ماسوله و اقدامات اثربخش برای ثبت جهانی این شهر تاریخی با بیان اینکه زندگی مدرن در بافت معماری سنتی ماسوله تغییر خاصی ایجاد نکرده و تمدن آن همچنان حفظ شده است ...
  ۸ ساعت پیش    
یکی از جاذبه های استان سمنان، پنیری کمیاب به نام افتر است که در روستایی به همین نام تهیه و تولید می شود. این خوردنی خوشمزه در غار به عمل می آید.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان از تولید محتوای ویژه برای ناشنوایان برای نخستین بار در کشور به منظور معرفی این مجموعه جهانی در راستای فرصت های برابر شهروندی خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری دومین رویداد سراسری ایران و گردشگری خوراک در سده نو کتاب مگا گشت و پوستر سومین رویداد سراسری ایران و گردشگری خوراک در سده نو رونمایی شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: موضوع گردشگری خوراک ترکیبی از هنر، عشق، دانش، مهارت و فرهنگ است ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۸    
به مناسبت روز جهانی گردشگری و با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان و سرپرست معاونت گردشگری زنگ گردشگری در مدرسه اگه رشت نواخته شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قزوین درنشست خبری با اصحاب رسانه گفت: سامان دهی دولتخانه صفوی قزوین پس از بازدید و دستور رئیس جمهوری در این رابطه بعد از سال ها وقفه به جریان افتاده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مسئول موزه های اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: 15 هزار و 200 نفر در نیمه نخست امسال از 11 موزه این استان بازدید کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان با اشاره به تخصیص 350 میلیارد تومان اعتبار برای حوزه گردشگری این استان در سفر اخیر رئیس جمهوری به کرمان گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در نشست با مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و معاونان و مسئولان این اداره کل گفت: در بحث گردشگری در استان باید جایگاه گردشگری اسلامی حفظ شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون 45 واحد اقامتگاه بوم گردی در شهرستان های 10 گانه این استان فعالیت دارد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از برگزاری جشن ملی انار در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 14 و 15 مهرماه سال جاری در دهستان دهسرد شهرستان ارزوییه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از راه اندازی اولین کارخانه خشت ایران در یزد خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۶    
روستاهای مازندران جاذبه های مهم گردشگری این استان هستند که طی سال های اخیر به دلیل نبود ضوابط حفظ بافت بسیاری از آن ها اکنون سیمایی غیر روستایی دارند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی گفت: گردشگری تغذیه، آشپزی و سفره رنگین ایرانی یکی از مزیت های رقابتی ایران در صنعت گردشگری است و برندسازی غذای حلال ایرانی می تواند در ارتقای کیفیت و جذب ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: گردشگری محرک تمام هنرهاست، اگر بخواهیم هنرهای مختلف در جامعه نشر یابند بهترین زمینه آن گردشگری است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری استان قم از نواخته شدن زنگ گردشگری به مناسبت هفته گردشگری در مدارس این استان برای آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان با مسائل مرتبط با گردشگری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۸    
سرپرست معاونت صنایع دستی استان یزد با اشاره به اینکه هفته گردشگری برای فعالان و هنرمندان صنایع دستی مانند هفته صنایع دستی است ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۸    
معاون گردشگری هرمزگان گفت: کارگاه آموزشی گردشگری کودک و محیط زیست به مناسبت هفته گردشگری در بندرعباس برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جامعه هتل داران استان سمنان گفت: میانگین ضریب اشغال مراکز اقامتی استان سمنان در شش ماهه نخست امسال به 83 درصد رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: به مناسبت هفته گردشگری یک سفره خانه سنتی در روستای ایسین از توابع شهرستان بندرعباس افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: به مناسبت هفته گردشگری یک دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در بندرعباس افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری هرمزگان گفت: به مناسبت هفته گردشگری دوره آموزش نواندیشی در کسب وکارهای گردشگری روستایی برای دهیاران روستای هدف گردشگری با همکاری موسسه گردشگری جهاد دانشگاهی به صورت آنلاین و حضوری در ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۹    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از رونق مجدد گردشگری اردبیل بعد از دوران کرونا با یک میلیون و پانصد هزار اقامت رسمی در شش ماه اول سال 1401 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از برگزاری نمایشگاه معرفی ظرفیت های گردشگری و صنایع دستی استان در محوطه مسجد کبود خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۸    
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد بر تعریف مسیر جدید گردشگری برای شهرستان های اردکان و میبد تأکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: به مناسبت گرامیداشت روز جهانی جهان گردی و هفته گردشگری، 4 نمایشگاه از آثار هنرمندان کردستان در سطح استان برپا شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۸    
بر اساس قدیم ترین نوشته های تاریخی، کرمانشاه از نخستین زیستگاه های بشری و مهد تمدن بوده و به واسطه قدمت طولانی، آثار تاریخی متعدد، مردمانی میهمان نواز، طبیعت 4 فصل و هوایی مطبوع ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس از پیشنهاد ثبت 5 اثر طبیعی استان برای ثبت در فهرست آثار طبیعی کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر از افتتاح یک سفره خانه سنتی در استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۱    
نخستین جشنواره هنرهای تجسمی ناشنوایان با عنوان دست ها را بشنو در گالری هنر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۷    
کارشناس مسئول گردشگری خوراک وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و مدیر اجرایی و دبیر همایش گفت: بیش از 88 درصد از گردشگران در جهان خوردن غذاهای سنتی کشورها را از مهمترین جاذبه های گردشگری می ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشور گفت: از نظرات و پیشنهادهای تمام متخصصان و ذی نفعان حوزه گردشگری در تدوین برنامه هفتم توسعه استقبال می کنیم و دست تمام آن ها را به گرمی می فشاریم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری آذربایجان شرقی از لغو مجوز فعالیت شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری طاهاسیر ملکان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
دومین رویداد سراسری ایران و گردشگری خوراک در سده نو صبح امروز یکشنبه 10 مهر با حضور مهندس سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از افتتاح شصتمین دفتر خدمات مسافرتی در استان به مناسبت گرامیداشت هفته گردشگری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۷    
برگزاری جشنواره رسانه یکی از ابزارهایی است که کمک می کند میراث فرهنگی ایران بهتر به مردم معرفی شود و میزان حساسیت آنان به میراث فرهنگی بالاتر رود و به معرفی ایران فرهنگی و جهان ایرانی بپردازد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از معرفی ظرفیت های گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی در نمایشگاه گردشگری وان ترکیه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۷    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل به مناسبت هفته گردشگری ضمن حضور در برخی از تاسیسات گردشگری استان با اهدای لوح سپاس از مدیران این مجموعه ها تجلیل کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۵    
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس از استقبال مسافران فرودگاه دستغیب در شیراز به مناسبت هفته گردشگری با اهدای شاخه گل و بسته های فرهنگی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: حفاظت از محوطه باستانی در حال کاوش قلعه اولتان در پارس آباد با جدیت انجام می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری خراسان رضوی گفت: جشنواره سیب و مسابقات استانی کشتی چوخه در شهرستان درگز هم زمان با هفته گردشگری برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
استاندار مازندران پندار و گفتار مناسب در گردشگری را برای جذب سرمایه گذاری خارجی و توسعه این صنعت الزامی دانست و گفت: امروز صنعت توریسم استان بیش از توسعه زیرساخت ها نیازمند گفتمان و فضای گفت وگو است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از برگزاری نمایشگاه عکس از جاذبه های گردشگری این استان در باغ موزه هرندی کرمان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۲۸    
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر از حضور غرفه علیصدر به عنوان تنها شرکت کننده از استان همدان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و هتل داری اصفهان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۲۳    
اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد در ارزیابی عملکرد سالیانه دستگاه های اجرایی جشنواره شهید رجایی حائز رتبه برتر استانی شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه گلیم های دستباف از روز شنبه 9 مهر 1401 در محل ساختمان مرکزی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
هرچند تاکنون گام های زیادی برای به رخ کشیدن میراث غذایی ایران برداشته شده اما هنوز فرهنگ غذایی، سوغات، شیرینی ها و به طور کلی میراث غذایی در بسیاری از شهرهای ایران ناشناخته باقی مانده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۴۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: هم زمان با هفته گردشگری مدیران تأسیسات گردشگری خراسان شمالی مورد تجلیل قرار گرفتند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۴۰    
دومین رویداد ایران و گردشگری خوراک در سده نو برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۳۳    
مدیر پایگاه ملی چهرآباد زنجان گفت: طرح آب رسانی به روستای حمزه لو و معدن چهرآباد زنجان در نشست اعضای موزه بوخوم آلمان و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۳۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی از برگزاری هشتمین همایش بین المللی شمس و مولانا به مناسبت هفته گردشگری در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۲۳    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان گفت: معرفی هنر سفالگری و توانمندی های لالجین از جمله الزامات میراث فرهنگی استان همدان است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۶    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تکاب از برگزاری نشست معرفی کتاب های حوزه گردشگری از جمله معرفی کتاب گردشگری و تاثیرات آن در زندگی روستایی نوشته عطا الله علیزاده به مناسبت هفته گردشگری ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از برگزاری جشنواره نقاشی کودک و نوجوان به مناسبت هفته گردشگری در قلعه تاریخی فلک الافلاک خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: همزمان با هفته گردشگری مراسم تجلیل از فعالان عرصه گردشگری برگزار و از برترین های این عرصه تقدیر شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۴۰    
اهمیت غارها و نقش آن ها در زندگی بشر و جایگاه ویژه آن ها در رونق گردشگری فراهم کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: باید به ظرفیت های کوچک که در سطح جامعه متکثر است توجه داشته باشیم ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار ایلام به مناسبت گرامیداشت روز جهانی جهانگردی و هفته گردشگری در نشست با مدیرکل و معاونان اداره کل گفت: برای پیشرفت و رونق صنعت گردشگری زیرساخت های گردشگری باید دستخوش تحول قرار گیرند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از برگزاری نشستی با راهنمایان گردشگری استان به مناسبت هفته گردشگری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۳    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان قاین گفت: به مناسبت هفته گردشگری، با حضور اداره های میراث فرهنگی و اوقاف و امور خیریه میز خدمت در محل مصلای قاین، برپا شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۳    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس از انتصاب سرپرست جدید صنایع دستی و هنرهای سنتی این اداره کل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
موزه ملی ایران در روزهای یکشنبه 10 مهرماه و دوشنبه 11 مهرماه 1401 تعطیل است و خدماتی به بازدیدکنندگان ارائه نمی شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی کشور در نشست میز صادرات صنایع دستی که در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه تخصصی گردشگری، صنایع دستی و صنعت هتلداری و با حضور مدیرکل میراث فرهنگی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سه رکن تجلی تمدن در یک منطقه است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پایگاه میراث جهانی منظر فرهنگی هورامان / اورامانات از آغاز عملیات اجرایی فاز اول مرمت بازار تاریخی شهر نودشه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۴    
عکس: سید دانیال داودی
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۴    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قم گفت: برنامه بازدید اصحاب رسانه از بافت تاریخی قم و رونمایی از درب های جدید تیمچه بازار قم با حضور مدیرکل میراث فرهنگی استان برگزار ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۴    
معاون گردشگری و سرمایه گذاری استان بوشهر از افتتاح 1 دفتر خدمات مسافرتی در استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۰    
بومی سازی بازآفرینی یکپارچه شهری بافت های تاریخی و باززنده سازی محیط های تاریخی که عناصر و دانه های کالبدی معماری تاریخی به مانند زنجیره در بافت به هم تنیده اند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۰    
همزمان با هفته گردشگری، زنگ گردشگری در هنرستان دخترانه کار و دانش یاوری یزد نواخته شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان از بازدید 6هزار و 222 نفر از این مجموعه میراث جهانی به مناسبت هفته گردشگری در روز جمعه 8 مهر خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
طرح مرمت پل تاریخی کرج، طرح سازه نگهبان این پل و طرح مرمت سرای زنجیرلو در بازار اردبیل در جلسه کمیته فنی معاونت میراث فرهنگی مورد بررسی و بحث قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۹    
عکس: صدیقه غلامی
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: طی شش ماهه اول سال جاری 720 نفر در دوره های گردشگری شرکت کرده اند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان با اشاره به ظرفیت های گردشگری این استان گفت: داشته های تاریخی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۲    
معاون گردشگری و سرمایه گذاری کردستان از پاک سازی محوطه های تاریخی و مناطق گردشگری استان هم زمان با روز جهانی جهان گردی و هفته گردشگری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه از اتمام فاز اول سامان دهی بافت تاریخی روستای قلعه جی از توابع شهرستان جوانرود در میراث جهانی هورامان/ اورامانات خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
استان سمنان جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیاری را در خود جای داده است. طبیعت بکر، آب های روان، جنگل، کویر ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۰    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از نمایش آثار ششمین دوره مهر اصالت ملی استان در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی گردشگری ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: مراسم سنتی- مذهبی قالیشویان، نمایش واقعه شهادت سلطان علی بن محمد باقر (ع) و نحوه به خاکسپاری این امامزاده در مشهد اردهال برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۰    
معاون گردشگری استان اصفهان از اجرای طرح یک کلاس یک تور در پنجمین روز از هفته پاسداشت گردشگری توسط اداره کل میراث فرهنگی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور در نشست مشترک با مدیرکل صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران مرکز اصفهان که با حضور تنی چند از مدیران اداره کل میراث فرهنگی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان از ارائه طرح ساماندهی خیابان های اطراف سلطانیه خبر داد و گفت: پیگیر تخصیص اعتبارات ملی در این باره هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به امضا رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته گردشگری نزدیک به 17 هزار نفر به شکل رایگان از موزه های مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد بازدید کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان اعلام کرد: میزان صادرات هنرهای سنتی و صنایع دستی استان در شش ماهه نخست امسال به حدود 800 هزار دلار رسیده که اروپایی ها ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۲    
سرپرست معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری استان مرکزی از برگزاری تور استان گردی برای سالمندان به مناسبت هفته گردشگری و روز سالمند خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تلاش گردشگری در دسترس بر این است تا با فراهم کردن زیرساخت های لازم در تمام مناطق، شرایطی را فراهم کند تا افراد بدون توجه به سن، نژاد و یا معلولیت جسمی و ذهنی بتوانند لذت سفر را تجربه کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...