پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۱:۳۱Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری میراث آریا (chtn.ir)

  ۲ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه کشور از اجرای طرح مشترک پلیس راه و راهداری بر کنترل اتوبوس های مسافربری خبر داد.
  ۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از چاپ 140 هزار نسخه بسته های نوروزی برای مسافران و گردشگران در تهران خبر داد.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی طرح ملی امداد و نجات نوروزی جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 25 هزار و 872 نفر در جریان اجرای طرح امداد و نجات نوروزی این جمعیت خبرداد.
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۸۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به بارش باران و کاهش دما در شرق کشور از ورود سامانه بارشی جدید از هفته آتی خبر داد.
  ۴۳ دقیقه پیش    
تهیه و تنظیم: مهدی وحیدی
  ۴۳ دقیقه پیش    
ویدئو: پایگاه میراث جهانی باغ دولت آباد یزد
  ۴۳ دقیقه پیش    
ویدئو: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردکان
  ۴۳ دقیقه پیش    
ویدئو: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مهریز
  ۴۳ دقیقه پیش    
روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عکاس: یاسر شرفی
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
عکس: امین برنجکار
  ۴۳ دقیقه پیش    
عکاس: مسعود میرزایی
  ۵۲ دقیقه پیش    
ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر استان البرز
  ۵۷ دقیقه پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در استقبال از نوروز 1402 و در راستای پاسداشت آیین های کهن ایرانی، ویژه برنامه های متنوعی را تدارک دیده است که حول شعار سعدآباد؛ باغ موزه اندیشه برگزار می شوند.
  ۵ ساعت پیش    
عکاس: فرزاد منتی
  ۸ ساعت پیش    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مهریز از رونمایی اولین مسیر گردشگری اکوتوریسم و طبیعت گردی استان یزد در شهرستان مهریز خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری و تأمین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از بهره برداری یک واحد بوم گردی در بافت تاریخی اردکان خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردکان از برگزاری همایش دوچرخه سواری در بافت تاریخی اردکان خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از لزوم تشکیل شورای سرمایه گذاری در این اداره کل در راستای تحقق شعار سال خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه گردشگری مسئله ای است که در آن علم و عرفان و اقتصاد و پوشش و تلاش و عبرت و هنر را می توان پیدا کرد ...
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه بخش مرکزی یزد به بادگیرها به عنوان یکی از نمادهای یزد اشاره و بر حفظ این بادگیرها به عنوان نمادهای شهر تاریخی یزد تاکید کرد.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس گروه موزه های اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از برگزاری بیش از 40 عنوان برنامه های فرهنگی در موزه های یزد ویژه ایام نوروز 1402 خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس گروه موزه ها و اموال منقول اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه از افتتاح و آغاز به کار دو موزه جدید در شهر کرند غرب خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه از بازدید بیش از 432هزار نفر از جاذبه های گردشگری کرمانشاه خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اولین گروه از میهمانان نوروزی در کرمانشاه در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی مورد استقبال رسمی مسئولین ستاد اجرایی خدمات سفر استان کرمانشاه قرار گفتند.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان پاوه از برپایی نمایشگاه صنایع دستی در محل موزه مردم شناسی این شهر خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه از مردم ایران دعوت کرد تا در ایام نوروز به کرمانشاه سفر کنند.
  ۸ ساعت پیش    
استاندار کردستان گفت: میزبانی و خدمات دهی مناسب و شایسته عاملی مهم برای ایجاد انگیزه، رغبت و ماندگاری بیشتر مسافران و گردشگران نوروزی در استان شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بانه از برگزاری ویژه برنامه های نوروز 1402 در این شهرستان خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کنگاور از گردشگران دعوت کرد تا در ایام نوروز از دهکده ملی سازهای سنتی ایران بازدید کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از برگزاری تورهای رایگان سنندج گردی ویژه مسافران و گردشگران نوروزی در این شهرستان خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
معاون گردشگری استان کرمانشاه از برگزاری مراسم بدرقه اولین مسافران نوروزی در ایستگاه راه آهن کرمانشاه خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از تردد بیش از 8500 نفر مسافر از محورهای مواصلاتی البرز خبرداد که نسبت به سال گذشته 8 درصد افزایس داشته است.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از اجرای برنامه شاهنامه خوانی در ستاد استان خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیر پایگاه ملی معبد تاریخی آناهیتا کنگاور از پاکسازی این معبد برای استقبال از نوروز خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از اسکان بیش از 31هزار نفر گردشگر و مسافر در مراکز اقامتی استان از تاریخ 25 تا 29 اسفندماه خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ثبت جهانی غار باستانی کرفتو را فرصتی مناسب برای رونق اقتصادی و توسعه صنعت گردشگری در کردستان دانست.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از برگزاری جشن ملی نوروزگاه در بناها و اماکن تاریخی و دیدنی استان خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
با حضور معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، دبیرخانه متمرکز ستاد اجرایی خدمات سفر استان کردستان ویژه نوروز 1402 رسماً آغاز به کار کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: در آستانه فرا رسیدن نوروز 1402 نمایشگاهی از آثار هنرمندان کردستانی در عمارت های تاریخی خسروآباد و خانه کُرد سنندج برپا شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: صنایع دستی استان کردستان به دلیل متمایز بودن تولیدات آن و دارا بودن ویژگی های منحصربه فرد ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اظهار کرد: استان کردستان جزو 3 استان برتر کشور در حوزه جذب اعتبارات تسهیلات تبصره 18 است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: براساس گزارش های پلیس راهور حدود 100 میلیون سفر در چهار روز گذشته ثبت شده یعنی متوسطه 25 میلیون سفر در روز که حجم قابل توجهی است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار دزفول با رونمایی از پوستر پویش دزفول 1402، دعوتید به نظاره هنر خدا در زمین گردشگران را به بازدید از جاذبه های گردشگری این شهرستان دعوت کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۳    
پایگاه ستاد خدمات سفر شهرستان نظرآباد در محل مجتمع بین راهی فخر ایران با حضور مسئولان افتتاح و آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۳    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز با اشاره به تشدید نظارت بر تأسیسات گردشگری در نوروز از جریمه نقدی سه واحد پذیرایی در پی تخلف خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۹    
سراب شهوا چشمه ای دائمی در شهر خوش آب و هوای خرم آباد است که گردشگران به دلیل جاری بودن همیشگی این چشمه و عبور آن از دل ساختمان های قدیمی و آپارتمان های مدرن ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۹    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز از پایان نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی استان البرر خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۲    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان گفت: رویکرد ما در برگزاری رویدادها و آیین های محلی و استانی در نوروز 1402 این است که ظرفیت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش وپرورش استان قم گفت: 300 مدرسه با ظرفیت 3هزار کلاس درس برای اسکان زائران تدارک دیده شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از برگزاری جشنواره نوروزی اقوام ایرانی در روزهای دوم و سوم فروردین ماه 1402 در سنندج خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۳۱    
زندگی عشایر بر اساس نگهداری دام و دامداری بنا نهاده شده است. وجود مراتع و چراگاه های سرسبز در نقاط دور از دسترس و ضرورت تعلیف دام از این مراتع در فصول مختلف سال نیاز به جابه جایی یعنی کوچ دارد ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دامغان از برگزاری دوره آموزشی مدیریت عمومی و آشنایی با اصول بازاریابی و تبلیغات در دامغان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
سفیر جمهوری خلق چین در ایران گفت: خراسان رضوی یک چهارراه مهم در جاده ابریشم بوده و اکنون نیز می تواند محور تقویت روابط ایران و چین باشد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور طی اطلاعیه شماره 4 نوروز 1402، استان های تهران، سمنان، البرز، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، قزوین ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از مشارکت و حمایت بیش از 8هزار نفر از جوانان در پویش بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) در طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان به مسافرین نوروزی جوانان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
ستاد گردشگری شهرداری تهران در ایام نوروز 1402، بسته های نوروزی بین مسافران و گردشگران شهر تهران، توزیع می کند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
چانگ هوا سفیر جمهوری خلق چین در ایران در سفر به مشهد از مجموعه فرهنگی و تاریخی باغ آرامگاه و موزه نادرشاه افشار در مشهد بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۳    
با انجام اقدامات مختلف فنی، عمرانی و مرمتی، مجموعه نیاوران برای استقبال از بهار و بازدیدکنندگان نوروزی مهیا شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گذر گردشگری ملت زنجان شامگاه شنبه با حضور نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور ارتش گفت: راهیان نور فرصتی برای مرور انقلاب است، در این فرصت می توان چهار دهه عمر انقلاب اسلامی را ارزیابی ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان از ثبت 509 هزار و 227 بازدید از جاذبه های تاریخی، فرهنگی و توریستی نگارستان ایران در 12 روز گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اطلاعیه شماره یک ستاد خدمات نوروزی هلال احمر درباره خدمات ارائه شده توسط امدادگران جمعیت هلال احمر، منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی حمیدیه از برگزاری جشنواره برداشت گل های شب بو در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی؛ گردشگری و صنایع دستی استان گلستان و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان از ثبت بیش از 44 هزار نفر-شب اقامت از 16 لغایت 27 اسفندماه در مراکز اقامتی استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر یزد با اشاره به نصب 5هزار گلدان گل در کوچه های بافت تاریخی، از آمادگی کامل و مناسب شهر دارالعباده یزد برای میزبانی از مردم سراسر کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: 700 هزار نفرشب اقامت ویژه نوروز 1402 در واحدهای اقامتی رسمی، موقت و اضطراری این استان تدارک دیده شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: این سازمان برنامه های متنوع فرهنگی و هنری را به منظور داشتن نوروزی شاد در منطقه آزاد ماکو برای شهروندان و گردشگران این ایام تدارک دیده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۲    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان از آماده سازی پایگاه ها، بافت ها و اماکن تاریخی استان برای میزبانی از مسافران و گردشگران نوروزی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران از برپایی نوروزگاه های عشایری در سراسر کشور برای ارائه خدمات و عرضه بدون واسطه تولیدات عشایر به مسافران نوروزی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۴    
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: برای پذیرایی از مهمانان نوروزی ظرفیت های خوبی در میبد آماده شده است که مهمانان نورزی می توانند از آن ها استفاده ببرند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان درمیان گفت: به مناسبت آغاز سال نو، پنج بازارچه نوروزی صنایع دستی و سوغات در شهرستان درمیان برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۸    
معاون میراث فرهنگی استان تهران از ثبت آئین حراجی حسینیه فشم به شماره 2835 به اتفاق آرا در آخرین جلسه شورای ثبت ناملموس خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی گفت: نخستین خانه مسافر مجوزدار خراسان جنوبی با همکاری و مشارکت بخش خصوصی افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: بیشترین عملیات امداد و نجات جاده ای طی 4 روز گذشته در محورهای برون شهری مربوط به استان های فارس، اصفهان و مازندران بوده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دزفول گفت: در آستانه سال نو و بازدید گردشگران نوروزی از آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری دیوارنوشته های روی پل باستانی با تلاش جمعی از میراث دوستان و با ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از آیین افتتاح و آغاز به کار ستاد اسکان فرهنگیان خراسان شمالی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۱    
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل از استقبال سران طوایف ایل شاهسون از برگزاری جشنواره کوچ عشایر خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز از آمادگی و استقرار راهنمایان گردشگری در محل های تاریخی، گردشگری و پایگاه های نوروزی برای معرفی جاذبه های استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از راه اندازی شبکه مجازی مسافریار ویژه اطلاع رسانی به گردشگران نوروزی در استان اصفهان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: حجم گسترده ورود گردشگر به جزیره قشم در تعطیلات نوروز 1402 فرصتی مغتنم برای معرفی فرهنگ و پوشش اصیل مردم قشم است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۴    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان طبس گفت: جلسه آموزشی، هماهنگی و توجیهی برای مدیران تأسیسات و فعالان گردشگری شهرستان طبس با حضور اعضای شورای امربه معروف و نهی از منکر برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۴    
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل از برگزاری مسابقه بهترین هفت سین طراحی شده توسط کادر درمان بیمارستان امام خمینی اردبیل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان فارس از راه اندازی 30 بازارچه صنایع دستی طی ایام نوروز در فارس خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کازرون از برگزاری جشنواره صنایع دستی و فرآورده های خرمایی شهر کنارتخته در ورودی شهر کنار تخته از توابع شهرستان کازرون خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۰    
طی حکمی از سوی محمدجواد ساوری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان، مرتضی حسینقلی زاده به عنوان سرپرست معاونت میراث فرهنگی این اداره کل منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۵    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز گفت: تور آشناساری راهنمایان گردشگری تهران با جاذبه های گردشگری استان البرز برای توسعه بازدید گردشگران استان تهران از البرز برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور در نخستین جلسه ستاد کشوری به بیان مهم ترین نکات در راستای هماهنگی های لازم بین دستگاه های عضو و افزایش کیفیت خدمات به مسافران پرداخت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۲    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان رامیان از افتتاح واحد پذیرایی هتل آپارتمان برجیس در شهر خان ببین این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عکس: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره نوروزی فرهنگ و اقتصاد روستا بخش چشمه ساران شهرستان آزادشهر با حضور فرماندار و مدیران و مسئولان شهرستانی در روستای تیل آباد برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی از آمادگی خراسان جنوبی برای میزبانی از مسافران نوروزی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از نمایش 20 شیء جدید تاریخی در موزه باستان شناسی قلعه فلک الافلاک خرم آباد خبر داد .
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان رباط کریم از برگزاری مراسم کاروان عمو نوروز در منطقه پرند خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
در آستانه فرا رسیدن نوروز 1402، نمایشگاه نوروزی صنایع دستی و سوغات قزوین در نوروزگاه دولتخانه صفوی فعالیت خود را آغاز کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۵    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قاینات گفت: طی مراسمی با حضور فرماندار قاینات، معاون فرماندار، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولین اجرایی، نظامی و انتظامی ...
مشاهده نتایج بیشتر...