شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۵۰May 2022 21
جستجوی پیشرفته

دانا (dana.ir)

مهمترین خبرهای دانا بر روی ایمیل شما

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 30 اسفند 1395 دانا 29 اسفند 1396 دانا 1 فروردین 1397 دانا 29 اسفند 1398 دانا 30 اسفند 1399 دانا 29 اسفند 1400 دانا 31 فروردین 1401 دانا 1 اردیبهشت 1401 دانا 2 اردیبهشت 1401 دانا 3 اردیبهشت 1401 دانا 4 اردیبهشت 1401 دانا 5 اردیبهشت 1401 دانا 6 اردیبهشت 1401 دانا 7 اردیبهشت 1401 دانا 8 اردیبهشت 1401 دانا 9 اردیبهشت 1401 دانا 10 اردیبهشت 1401 دانا 11 اردیبهشت 1401 دانا 12 اردیبهشت 1401 دانا 13 اردیبهشت 1401 دانا 14 اردیبهشت 1401 دانا 15 اردیبهشت 1401 دانا 16 اردیبهشت 1401 دانا 17 اردیبهشت 1401 دانا 18 اردیبهشت 1401 دانا 19 اردیبهشت 1401 دانا 20 اردیبهشت 1401 دانا 21 اردیبهشت 1401 دانا 22 اردیبهشت 1401 دانا 23 اردیبهشت 1401 دانا 24 اردیبهشت 1401 دانا 25 اردیبهشت 1401 دانا 26 اردیبهشت 1401 دانا 27 اردیبهشت 1401 دانا 28 اردیبهشت 1401 دانا 29 اردیبهشت 1401 دانا 30 اردیبهشت 1401 دانا 31 اردیبهشت 1401 
  ۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
قهرمان کشتی فرنگی المپیک ناشنوایان گفت: چک خیرآبادی باعث شد حواسم را در فینال کشتی جمع کنم.
  ۹ دقیقه پیش    
حسین چرخابی با بیان اینکه به نایب قهرمانی سپاهان در لیگ برتر امیدوارم، گفت: با لغزش احتمالی پرسپولیس تیم نویدکیا دوم می شود.
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه امیدواریم در بازه زمانی نه چندان طولانی شاهد حل مشکل تعاونی علوم پزشکی زنجان باشیم ...
  ۳۳ دقیقه پیش    
مجتبی قزاق میری گفت: دولت و مردم در حمایت از کالای ایرانی نقش پررنگی دارند و تحقق شعار سال نیز در گروه همکاری همه در حمایت از تولید است.
  ۳۳ دقیقه پیش    
انباشت زباله ها نخاله های ساختمانی در شهر "آشار" مهرستان نارضایتی شهروندان این شهر تازه تاسیس را به دنبال داشته است.
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نایب قهرمان المپیک 2004 آتن گفت: انتظار از تیم آزاد بیشتر بود اما در فرنگی عملکرد بهتری داشتیم.
  ۵۷ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
فیلمبرداری فیلم سینمایی بخارست با ایفای نقش بابک کریمی به اتمام رسید.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور خراسان جنوبی به دلیل نادیده گرفته شدن و بی توجهی مسئولان دستگاه های اجرایی چاره ای جز کوچ و مهاجرت به استان های دیگر را ندارند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسعود کیمیایی تهیه کنندگی فیلم ستاره ها بدون تاریکی نمی درخشند به کارگردانی علی عطشانی را که قرار است با بازی پولاد کیمیایی در هالیوود ساخته شود، بر عهده گرفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
بازار فیلم هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن، با حضور 12500 شرکت کننده از متخصصان حرفه ای پخش فیلم از سراسر دنیا برپا شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نخستین آلبوم مصطفی راغب از خوانندگان شناخته شده موسیقی پاپ کشورمان روز شنبه سی و یکم خرداد ماه با برگزاری یک نشست خبری در تالار وحدت تهران رونمایی شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
شماری از چهره های درجه یک هالیوود با انتشار بیانیه ای ضمن محکوم کردن قتل شیرین ابوعاقله به عملکرد دوگانه غرب دربرابر نقض حقوق انسانی توسط رژیم صهیونیستی و جنگ اوکراین اعتراض کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تیم بسکتبال با ویلچر بانوان کشورمان در اولین دیدار خود برابر تیم ملی استرالیا به میدان رفتند.
  ۱ ساعت پیش   + ۸۸ سایت دیگر  
کمیته انضباطی با توجه به اتفاقات و تخلفات تماشاگران تیم تراکتور در دیدار های اخیر، قرار دستور موقت برای این تیم را صادر کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مقامات دولت قبل اعلام می کردند که دولت سیزدهم با شرایط اقتصادی کنونی امکان پرداخت حقوق ها را نخواهد داشت در حالی که تاکنون حقوق و مستمری بازنشستگان در شرایط مطلوب ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی وی انتقال دانش تعاون جهت ترمیم بخش تعاون را مهم دانست و گفت: استفاده از دانش و تجربیات کارشناسان حوزه تعاون ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رمضان در وسط سینه زنی رزمنده ها با پسر شهیدش هم حرف می زد: امیر جان دارم می آم پیشت، منتظرم باش؛ اما کسی حرفش را جدی نمی گرفت.
  ۱ ساعت پیش    
جعفری گفت: تاکنون بالغ بر1600 نفر در سامانه و به صورت حضوری مراجعه و کارت اهدا عضو برایشان صادر شده است و خیلی از افراد از طریق انجمن اهدا عضو ایرانیان تقاضای صدور کارت کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین دوره مسابقات بین المللی پارابدمینتون فزاع دبی 2022 برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی زورخانه ای و کشتی پهلوانی مشخص شدند.
  ۱ ساعت پیش    
گزارش تصویری از باغ لاله های آقای اقدمی، روستای اسپراخون، تبریز را ببینید.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در سه ماه گذشته در استان قزوین بالغ بر 6پروندهٔ کیفری که متهمان آن کودکان زیر 18 سال بودند به صلح و سازش منتهی شده است.
  ۱ ساعت پیش    
سید مهدی طبیب زاده گفت: یکی از بهترین خدمات اتاق بازرگانی که سبب بی نیازی ادارات و واحد های صنعتی از مراجعه حضوری به اتاق می شود ایجاد بسترهای مجازی و الکترونیک است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت کشتی استان کردستان گفت: با توجه به تجارب خوبی که از برگزاری مسابقات مختلف به دست آورده ایم به دنبال میزبانی رقابت های جهانی و آسیایی در کردستان هستیم.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ورینا یا پشم چینی گوسفندان رسم دامداران شمال بوده که هر سال در فصل بهار در مناطق مختلف مازندران اجرا می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
محمد رضا پور ابراهیمی گفت: ما در حال حاضر دچار ناترازی برق در استان هستیم که با شروع فصل گرما این ناترازی به اوج خواهد رسید
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه پاسداران از برگزاری کنگره چهار هزار شهید روحانی در استان قم خبر داد و گفت: سخنران ویژه این کنگره آیت الله رئیسی و سرلشکر سلامی فرمانده سپاه پاسداران است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست رسانه ای کنگره 4000 شهید روحانی گفت: برای همه اقشاری که در دفاع مقدس حضور داشتند کنگره برگزار شده است و در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای روحانیت نیز در ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمد مهدی فداکار گفت: خلق ظرفیت های جدید در کنار ظرفیت های موجود اقتصادی استان بسیار مهم است و مانع زدایی از طرح ها اهمیت دارد ضمن اینکه نباید خودمانعی ایجاد کرد ...
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری خراسان جنوبی از احصای مهمترین مشکلات 140 شرکت دانش بنیان و فناور خراسان جنوبی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بهی گفت: برای حمایت از توسعه اشتغال در شرکت های دانش بنیان فعال در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات، 31 میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کار و رفاه اجتماعی گفت: بزودی 400 هزار نفر از کارگران ساختمانی را زیر چتر بیمه خواهیم برد.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل خواستار تخصیص منابع برای اورژانس اجتماعی در استان اردبیل شد و گفت: ایجاد نمایندگی شرکت شستا در استان اردبیل جهت پیگیری طرح های سرمایه گذاری در استان ضروری است.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استان کرمانشاه به دلیل برخوردار بودن از جاذبه های تفریحی و تاریخی، در فصل بهار پذیرای میهمانان و گردشگران است.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مربی ایرانی شاغل در والیبال آلمان به کادرفنی تیم زنان مونستر پیوست.
  ۲ ساعت پیش    
در اوایل دهه 20 شمسی با تأسیس رسمی موزه آستان مقدس قم، عمده آثار موجود در این موزه برخواسته از فرهنگ اصیل وقف، نذر و اهداء بوده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه خصوصی سازی طی 8 مرحله نیاز به تحول دارد، گفت: نتایج رویداد خصوصی سازی می تواند چراغ راه آینده باشد.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر کار با بیان اینکه دولت در تعیین نرخ افزایش دستمزد کارگران در شورای عالی کار فقط نقش قاضی، داور و هماهنگ کننده را داشت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان لنده گفت:حضور به موقع و اطفای آتش سوزی در منطقه بونه آبزا در روستای مونه مانع از آتش سوزی گسترده منابع ملی شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی والیبال گفت: تیم ژاپن رقیب بسیار سرسختی خواهد بود و ما در مسابقات لیگ ملت ها و بازی های آسیایی آینده رقابت بسیار سختی را با ژاپنی ها خواهیم داشت.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان اصلاندوز با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) و مسئولان شهرستانی در اصلاندوز برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هدیه دادن یک رسم زیباست که انرژی مثبتی را به فرد هدیه گیرنده منتقل می کند؛ اما چه هدیه ای می تواند بالاتر و گران بهاتر از این باشد که به دیگری جان دوباره هدیه داده شود.
  ۲ ساعت پیش    
بازدید سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از کارگاه تولید محتوا فضای مجازی با محوریت کنگره 4000 شهید روحانی صورت گرفت.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
امروز شنبه 31 اردیبهشت ماه 1401 شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران با کاهش 15 هزار و 279 واحدی به یک میلیون و 579 هزار واحد رسید و شاخص هم وزن نیز، کاهش 2.439 واحدی را به نمایش گذاشت.
  ۲ ساعت پیش    
برخی مدارس دولتی تبریز در اقدامی عجیب، قبل زا پایان سال تحصیلی فعلی، اقدام به ثبت نام برای سال تحصیلی آینده و اخذ وجه می کنند!
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وجود زباله و پسماندهای بجامنده از مسافران و گردشگران در مناطق زیبا و تفریحی سرزمین زاگرس و پایتخت طبیعت همانند زخمی کاری بر تن این دیار مانده است.
  ۲ ساعت پیش    
داشتن یک فرزند سبب می شود کل آمال و آرزوهای والدین در یک نفر متمرکز شودبا وجود اینکه تجمیع امکانات برای یک بچه احتمال موفقیت وی را بسیار بالا می برد اما به موازات آن ممکن است توقعات والدین از فرزند ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عین الله کشاورز ترک گفت: براساس پیش بینی های صورت گرفته امیدواریم در سال جاری بتوانیم با ارائه تسهیلات ویژه و برنامه ریزی های دقیق برای 26 هزار نفر شغل ایجاد کنیم.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کوشکی گفت: در شبانه روز گذشته 7 نفر به کرونا مبتلا شده و یک نفر بر اثر این بیماری جان باخت.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد از تقدیم پیش نویس لایحه اصلاح قانون اصل 44 به کمیسیون اقتصادی دولت خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرشناس ترین چهره مربیگری هندبال ساحلی جهان که این روزها عهده دار سرمربیگری تیم ملی هندبال ساحلی ایران است از پیشرفت این رشته در ایران تمجید نموده و هدف خود را رساندن تیم ملی ایران به جمع برترین تیم ...
  ۳ ساعت پیش    
نشست رسانه ای سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با محوریت برگزاری کنگره 4000 شهید روحانی برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مربی ایران به عنوان مدرس المپیک سولیداریتی کشور پاکستان انتخاب شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهقانی گفت: با افزایش هزینه 57درصدی کارگر هزینه های بخش انرژی و حمل و نقل بار؛ هنوز کارمزد کشتارگاه ها یک هزار و 600 تومان بوده و نسبت به سال گذشته تغییری نداشته و باید به روزرسانی شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارز جهانگیری عامل ایجاد رانت و فساد شد و عده ای برای تامین واردات کالاهای اساسی به عنوان وارد کننده ارز ترجیحی دریافت شود و به جای واردات کالاهای اساسی نسبت به واردات کالاهای لوکس مثل تلفن همراه غذای ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حمیده جعفری گفت: یکی از چالش های مهمی که امروزه به خودی خود یک تهدید بالقوه در مسیر جوان سازی کشور محسوب می شود بحث سقط جنین است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمد عفتی گفت: وزارت جهاد کشاورزی بخشنامه ای را مبنی بر شناسنامه دار کردن باغ های کشاورزی به استان ها ابلاغ کرده است تا با اجرای این دستورالعمل، باغداری مبتنی بر بهره وری و تولید بیشتر ...
  ۶ ساعت پیش    
جشنواره گردشگری سفر به دشت شقایق های کالپوش، پس از دو سال وقفه، سی ام اردیبهشت امسال برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سارقی که با شخصیت های مختلف و به بهانه کار خیر و کمک به مردم از آنها اخاذی و کلاهبرداری میکند گرفتار نیروی انتظامی شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی قانون جهش تولید دانش بنیان را برای اجرا به دولت ابلاغ کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون امور هنری به بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر پیام دادند.
  ۶ ساعت پیش    
عضو بنیاد گندمکاران کشور گفت: دولت در اقدامی سنجیده جهت حمایت از کشاورزان در دو نوبت قیمت گندم را نسبت به سنوات گذشته 100درصد افزایش داد، ولی با توجه به شرایط موجود این اقدام به تنهایی جوابگو نیست ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
رییس کل سازمان توسعه تجارت در دیدار با وزیر صنایع، بازرگانی و سرمایه گذاری سلطنت عمان از آمادگی این سازمان و وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران برای تجهیز زیرساخت های تجاری بین دو کشور خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی در آخرین روز از برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران وارد مصلی امام خمینی(ره) شد و از بخش های مختلف آن بازدید کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی از رئیس جمهور درخواست کرد آمار کم تحرکی را مطالعه کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمدی گفت: ارتقا ظرفیت واحدهای تولیدی لرستان بیش از 600 شغل ایجاد می کند که این مهم در حال اجرا است.
  ۶ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
افزایش حقوق کارکنان وظیفه در سال جاری مهم ترین دغدغه سربازان وظیفه نیروهای مسلح است؛ وعده افزایش حقوقی که نسبتا چشمگیر بوده و به عنوان یکی از مشوق های خدمت سربازی مطرح می شود.
  ۶ ساعت پیش    
جشنواره توت فرنگی اورامانات کرمانشاه در شهر شاهو شهرستان روانسر برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پایدار مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان یزد گفت: سهمیه آرد مورد نیاز نانوایی های استان به صورت کامل بین آنها توزیع و هیچ نانوایی استان از لحاظ آرد کمبودی ندارد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
تیم اسکواش جوانان ایران با کسب 4 مدال رنگارنگ از مسابقات بین المللی جوانان قطر به کشورمان بازگشتند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 51 سنت معادل 0.46 درصد افزایش به 112 دلار و 55 سنت رسید.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهید مرتضی عبداللهی دو مرتبه برای دفاع از حریم اهل بیت (ع) به سوریه رفته بود که در 23 آبان ماه سال 96 به شهادت می رسد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
موزه قصر آیینه یا موزه آیینه و روشنایی یکی از جاذبه های دیدنی شهر یزد است که در سال 1377 به موزه تبدیل شد و یک سال بعد در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسید.
  ۷ ساعت پیش   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور به صورت سرزده از سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب بازدید کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اشکور رحیم آباد در استان گیلان به دلیل شرایط و طبیعت کوهستانی،دارای زمستان های سرد و پربرف و تابستان های خنک و ملایم می باشد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خراسان شمالی عمدتاً از آب و هوای معتدل کوهستانی برخوردار است، اما می توان انواع آب و هوا را در بخش های مختلف آن تجربه کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نمایش بهشت حکیم الله که از آثار برگزیده جشنواره تئاتر مقاومت است از اول خرداد در تالار سایه میزبان علاقه مندان به تئاتر خواهد بود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درحاشیه سفر به یکی از روستاهای منطقه سردشت از اهدای نشان درجه یک هنری به یکی از هنرمندامن پیشکسوت موسیقی نواحی این منطقه از کشورمان خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس تهران از اندیشیدن راهکاری برای کاهش مدت زمان تحویل مصدومان و بیماران به بیمارستان های تهران خبر داد و گفت: در ناحیه شرق از پردیس تا میدان امام حسین(ع) ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
امین زندگانی بازیگر نقش اول مرد نمایش پروین به کارگردانی حسین کیانی شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زهره اسدی گفت: متاسفانه در سایه فرهنگ غلط، سلبریتی ها، افراد جامعه را به نگهداری حیوان جای فرزند تشویق می کنند که باید جلوی این فرهنگ سخیف گرفته شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان پس از قهرمانی تیمش در تورنمنت کافا 2022 از شرایط سخت زمانی آماده سازی تیم گفت.
  ۷ ساعت پیش    
جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به مناسبت یکصدمین سالگرد تاسیس این نهاد امکان تهیه تصاویر هوایی از کلانشهر مشهد را با استفاده از بالگرد فراهم کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرم وند گفت: 2 مجتمع آبرسانی در لرستان به زودی به بهره برداری می رسد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معصومه رجبی گفت: تمام بیماری های خوش خیم و بدخیم به دلیل افزایش سن باروری، سن ابتلایشان در ایران پایین آمده است، زیرا بارداری، زایمان و شیردهی مثل یک واکسن در مقابل این بیماری ها عمل می کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک گروه جهادی از کاپیتان استقلال برای محرومیت زدایی در مناطق محروم دعوت کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
برهمند گفت: در حال راه اندازی نخستین مرکز تجاری و لجستیکی مشترک منطقه ویژه اقتصادی سرخس با قزاقستان هستیم که خدمات تخلیه ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله کشاورز گفت: اکنون یکی از اولویت های کاری دانشگاه علوم پزشکی قزوین راه اندازی مرکز درمان ناباروری است که این مرکز از ابتدای خردادماه با ظرفیت کامل فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
  ۷ ساعت پیش    
مظفر محمد خانی در رابطه با روند پیگیری عملیات امداد و نجات دختر بچه گمشده در جنگل های منطقه دشت شاد حسین آباد کالپوش گفت ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
با حمایت کمیته ملی المپیک، انجمن مینی گلف ایران به عضویت رسمی فدراسیون جهانی درآمد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حسین حیدری گفت: این اطمینان را به شهروندان کرمانشاهی می دهم که مرغ استحصالی و عرضه بهداشتی در مغازه های سطح بازار و رعایت تاریخ مصرف خط قرمز ما است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ابوالحسینی معاون امور عمرانی استانداری یزد گفت:تاکنون 16هزارو 809 نفر از افراد ثبت نامی در طرح نهضت ملی مسکن استان یزد تائید نهایی شده اند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گفته غلامرضا شهبازی ، هوای استان کرمانشاه هم اکنون در وضعیت اضطرار قرار دارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
سامان گستر همدان قهرمان لیگ برتر اینلاین هاکی سال 1400 شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی آموزش و پرورش گفت: یک هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار برای برگزاری کلاس های جبرانی دانش آموزان در تابستان تصویب شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آخرین رنگ بندی کرونایی کشور و استان مرکزی نشان از کم اثر شدن سرایت بیماری کرونا دارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به اینکه نانوایی ها بیشترین میزان تخلفات و پرونده های تشکیل شده را در استان دارند گفت: باید دلیل تخلفات نانوایی ها علت یابی مشخص شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گسترش فضای مجازی در حوزه رابطه فرزندان و والدین نیز تغییراتی به وجود آورده است که از جمله آن کاهش نقش خانواده به عنوان مرجع، کاهش ارتباط والدین با فرزند، شکاف نسلی به دلیل رشد تکنولوژی ...
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نخستین جشنواره گل و گلاب روستای شهابیه از توابع بخش مرکزی شهرستان خمین برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
با برگزاری مراسم قرعه کشی آلیش قهرمانی آسیا در قرقیزستان آلیش کاران ایران حریفان خود را شناختند.
مشاهده نتایج بیشتر...