پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۲۰:۳۴Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

خبرهای دانا 28 اردیبهشت 1401 - dana.ir

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 30 اسفند 1395 دانا 29 اسفند 1396 دانا 1 فروردین 1397 دانا 29 اسفند 1398 دانا 30 اسفند 1399 دانا 29 اسفند 1400 دانا 31 فروردین 1401 دانا 1 اردیبهشت 1401 دانا 2 اردیبهشت 1401 دانا 3 اردیبهشت 1401 دانا 4 اردیبهشت 1401 دانا 5 اردیبهشت 1401 دانا 6 اردیبهشت 1401 دانا 7 اردیبهشت 1401 دانا 8 اردیبهشت 1401 دانا 9 اردیبهشت 1401 دانا 10 اردیبهشت 1401 دانا 11 اردیبهشت 1401 دانا 12 اردیبهشت 1401 دانا 13 اردیبهشت 1401 دانا 14 اردیبهشت 1401 دانا 15 اردیبهشت 1401 دانا 16 اردیبهشت 1401 دانا 17 اردیبهشت 1401 دانا 18 اردیبهشت 1401 دانا 19 اردیبهشت 1401 دانا 20 اردیبهشت 1401 دانا 21 اردیبهشت 1401 دانا 22 اردیبهشت 1401 دانا 23 اردیبهشت 1401 دانا 24 اردیبهشت 1401 دانا 25 اردیبهشت 1401 دانا 26 اردیبهشت 1401 دانا 27 اردیبهشت 1401 دانا 28 اردیبهشت 1401 دانا 29 اردیبهشت 1401 دانا 30 اردیبهشت 1401 دانا 31 اردیبهشت 1401 
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۹    
بیشترین گلایه مردم از شهرداری بابل به وضعیت نابسامان آسفالت در معابر و خیابان های این شهر بر می گردد؛ امری که از نبود نظارت گرفته تا تخلفات و کم کاری پیمانکاران در آن دخیل است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۲    
سالاروند گفت: هوای همه شهرهای استان لرستان در شرایط بسیار آلوده قرار دارد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۴    
حامد رستمی گفت:500 ورزشکار در حوزه ورزش زورخانه ای در این شهرستان فعال هستند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۳    
حجت الاسلام احد آزادی خواه گفت: طرح فعلی شفافیت آرا بسیار جامع تر از طرح قبلی است و قوای سه گانه در این طرح باید شفاف باشند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۵۶    
مسئول کانون جوانان استان اظهار داشت: این نماهنگ را با همان محتوا و آهنگ به زبان ترکی بومی سازی کرده ایم.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۶    
استاد سمیعی پدر ویراستاری نوین ایران، درد فرهنگی را عامل همه عقب ماندگی ها دانست و گفت: امروز هر قدمی که برمی داریم باید برای رشد فرهنگی این ملت باشد و لذا هر سطری که نوشتم و هر قدمی که برداشتم در ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۸    
با دستور رییس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانسی 12 طرح زیرساختی و تولیدی در منطقه آزاد انزلی با سرمایه گذاری سه هزار و 470 میلیارد ریال و اشتغالزایی 355 نفر افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۶    
سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران به ضرورت اصلاح روابط عمومی های ناشران کشور به عنوان قلب اطلاع رسانی فعالیت ها تاکید کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۵    
ابوالفضل ابراهیمی گفت: درحال حاضر 50 هزار نفر در استان کارت اهدای عضو دارند که با توجه به جمعیت رضایت بخش نیست.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۹    
سعید مظفری گفت:حدود 6 هزار عضو حیاتی در سال خاکسپاری می شوند و هر 3 ساعت یک نفر و در مجموع بالغ بر 3 هزار نفر به دلیل نرسیدن عضو مناسب پیوندی فوت می کنند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۴    
دیگر خبری از خرید هیجانی نیست و مردم به خریدهای معمولی خود ادامه می دهند، روغن و شکر هم به میزان کافی به قفسه فروشگاه ها برگشته و نگرانی از کمبود بازار نیست و مطمئنا روزهای ابتدایی طرح عادلانه سازی ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۳۶    
باداب سورت یک چشمهٔ پلکانی تراورتنی بی نظیر در ایران و کم نظیر در جهان، در روستای اروست بخش چهاردانگه ی شهرستان ساری واقع است ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۳۶    
علی محمد قادری گفت: بودجه سازمان بهزیستی در سال جاری افزایش پیدا کرد و برای نخستین بار ردیف اعتباری برای اورژانس اجتماعی به مبلغ 400 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۷:۵۱    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حماسه مقابله با کرونا در کشور، باید از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گیرد و با زبان هنر انعکاس یابد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۱:۰۳    
تیم ملی فوتبال کشورمان دومین دیدار دوستانه خود را هم مقابل تیمی صعود کرده به جام جهانی 2022 انجام خواهد داد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۰:۳۰    
علی علیپور با ترک ماریتیمو به تیمی جدید پیوست که فرصت بازی در رقابت های اروپایی فصل آینده را در اختیارش قرار خواهد داد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۳:۴۲    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: دانشمندان ما در موضوع سوخت 20 درصد که نیاز تهران بود، اقدام کردند و ما امروز نه تنها سوخت 20 درصد بلکه سوخت 60 درصد را دست تولید داریم.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۳:۳۹    
تیم مقاومت شهداب یزد که به عنوان قهرمان لیگ برتر سال 1400 ایران در رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا شرکت کرده است ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۳:۳۶    
بازیکن کوبایی تیم شهداب یزد گفت: تیم گاز جنوب عراق در مسابقه برابر شهداب خیلی خوب ظاهر شد و عملکردی فراتر از انتظار داشت.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۳:۳۳    
تیم فوتبال نوجوانان کشورمان در سومین بازی خود در تورنمنت کافا به پیروزی رسید.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۳:۰۳    
داریوش ماهری با بیان اینکه ما در سال جاری 62 درصد افزایش خرید داشته ایم، تاکید کرد: جمعا صد و بیست و 3 هزار و هفتصد تن گندم از ابتدای سال جاری خردیداری شده است که رقم ریالی ان هزار و 281 میلیارد ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۲۱    
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: پرسپولیس قهرمانی را از دست داد و از نظر روحی و روانی این تیم دچار مشکل شده و برای قهرمانی نیاز به معجزه دارد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۱۸    
سرمربیان تیم های فوتبال فجر و ذوب آهن پیش از دیدارشان صحبت کردند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۱۸    
جشنواره رسم جوانمردی و تجلیل از برترین های ورزش سال 1400 استان قم برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۱۸    
مربیان گل گهر و نفت م.س. پیش از دیدارشان صحبت کردند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۱۵    
کارشناس مسائل بین الملل گفت: حتی قبل از شروع جنگ اوکراین، رسانه های غربی در سطح بین المللی اقدام به جریان سازی علیه روسیه کردند و در اصل جنگ تبلیغاتی را پیش از شروع نبرد نظامی آغاز کردند ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۰۹    
حجت الاسلام والمسلمین علی شیرازی در مطلبی به موضوع خیانت روشنفکران غربی به اسلام و ایران پرداخته است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۰۶    
هفته بیست وهشتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور با پیروزی تیم فوتبال نساجی مقابل هوادار تهران آغاز شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۴۸    
سخنگوی کمیسیون مشترک قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت گفت: قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با هدف پایان دادن به سه دهه سیاست های کنترل جمعیت ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۴۸    
وزیر ورزش و جوانان گفت: انتخابات کمیته المپیک نیاز به درایت و فکر دارد و روسای فدراسیون ها نباید وارد موارد حاشیه ای شوند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۴۸    
حسینی کیا گفت: بر اساس آنچه مجمع تشخیص مصلت نظام به دولت اجازه داده، میزان واردات خودرو سقف ندارد هرچند در قانون بودجه 1401 سقف 50 هزار خودرو پیش بینی شده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۱۵    
با حکم وزیر ورزش و جوانان سرپرست فدراسیون شمشیربازی منصوب شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۶    
گزارشی از آخرین وضعیت عمرانی گره های ترافیکی خیابان ارتش را مشاهده می کنید.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۶    
موزه تخصصی باستان شناسی اردبیل یکی از موزه های باستانشناسی مجهز کشور به شمار می رود، آثار و اشیاء این موزه مشتمل بر دوره های مختلف پیش از اسلام، تاریخی و اسلامی است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۳    
قهرمان مرحله اول لیگ برتر جاده ابراز امیدواری کرد که تیمش در پایان سال جایگاه نخست را در رده بندی تیمی این مسابقات حفظ کند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۳    
به همت گروه خوشنویسان حلقه انس، نمایشگاه خوشنویسی به یاد علیرضا عباسی، خوشنویس بنام دوره صفویه در تبریز برگزار می شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۴    
با حکم مدیرعامل باشگاه مدیر روابط عمومی باشگاه چوکا منصوب شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۱۲    
جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اعتقاد دارد، تیمش برای رسیدن به موفقیت، باید اشتباهات حداقلی داشته باشد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۱۲    
کاپیتان تیم والیبال گفت: با دور شدن از حواشی احساس سبکی دارم و چون دیگر در تیم ملی حضور ندارم، انتظارات گذشته هم دیگر وجود ندارد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۹    
سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقام شامخ هشت شهید گمنام تپه نورالشهدا گرگان ادای احترام کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۹    
سرمربیان تیم های فوتبال سپاهان و شهرخودرو پیش از دیدارشان در نشست خبری صحبت کردند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۰    
لرزه ای به بزرگی 3.9 ریشتر منطقه سفیدسنگ از توابع شهرستان فریمان را لرزاند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۰    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ملت بزرگ ایران با سربلندی ایستاده است و دشمن نیز بیش از هر زمانی در این 40 سال گذشته ضعیف تر و ایران اسلامی از هر زمانی مقتدرتر است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۰    
به گفته رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی، با توجه به شخصیت استاد سمیعی و تأثیری که ایشان در مدت 80 سال در فضای ادبی و زبانی ایران داشتند، جا دارد کتابی مستقل راجع به شخصیت ایشان تألیف شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۵۱    
بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: مهار کرونا با همراهی مردم میسر شد نه با پول زیرا کشورهایی که تجهیزات و پول داشتند، اما مردم را نداشتند، نتوانستند به این موفقیت دست یابند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۴۵    
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به جلسه این کمیسیون با مسئولان صنعت خودروسازی گفت: این نشست پیرامون وضعیت تولید خودرو در کشور و شکایت هایی که در این زمینه واصل شده بود، برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۴۲    
رئیس جمهور با اشاره به اهمیت پرداخت تسهیلات بانکی برای کمک به فرزندآوری گفت: باید آیین نامه های مربوط به پرداخت تسهیلات برای بانک ها آماده و هر چه سریع تر اجرایی شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۴۲    
آزمون کارشناسی ارشد امروز در حالی برگزار شد که داوطلبان با گرمی هوا بیشتر مشکل داشتند تا با سوالات و نحوه برگزاری آزمون.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۳۹    
مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: به دنبال ارائه یک بازی روان و کسب سه امتیاز شیرین برابر استقلال هستیم.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۱۶    
مرحله اول لیگ برتر دوچرخه سواری جاده آقایان با یکه تازی رکابزن ملی پوش تبریز در هر دو بخش استقامت و تایم تریل به پایان رسید.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۱۰    
رییس کمیته ملی المپیک گفت: با توجه به تاخیر در برگزاری بازی های آسیایی هانگژو نباید این موضوع باعث دلسردی ورزشکاران، قهرمانان و کادر فنی مسابقات شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۴    
سردار ملک شاهکوهی به اقدامات قرارگاه خاتم اشاره کرد و گفت: تلاش سپاه پاسداران برای حل بحران آب گلستان ستودنی است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۴    
تیم پیکان با شکست اربیل به عنوان سومین تیم به مرحله نیمه نهایی والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا صعود کرد تا حریف نماینده قزاقستان در این مرحله شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۱    
حسین جوادی گفت:مازندران سرمایه دار ولی فقیر است و هنر مغفول مانده است، برای اقتصاد هنر مازندرانی باید فکر اساسی کرد، قطعا به فکر و ایده دانشگاهیان نیاز داریم تا خوراک دهد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۱    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: یکی از دلایل کسب توفیقات در سطوح ملی و بین المللی، دستیابی به فناوری های نوین به ویژه در حوزه نانو، دفاعی و هسته ای است که موجب شده در مسیر استقلال ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۸    
قناعت با تاکید بر اینکه اصلاح یارانه ها بدون شک در نهایت منجر به رفاه اجتماعی می شود، گفت: سیاست غلط و بد اقتصادی در کشور به نام ارز ترجیحی سبب ایجاد فساد و رانت شده و واردات و خریدهایی انجام می شد ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۸    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی اشراف به فضای مجازی را ضروری ارزیابی کرد و گفت: هر گوشی تلفن همراه می تواند مانند یک بمب خطرناک باشد .
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۵    
در این قسمت از عکس نوشته ها به حال روز و ناخوش تیم فوتبال نفت و گاز گچساران اشاره دارد که در لیک دسته دوم حال و روز خوشی ندارد و دیگر موضوعات پرداخته شده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۶    
فتاح گفت: این آمادگی وجود دارد تا موزه فرش ایران نیز با در نظر گرفتن همه مسائل فرهنگی در استان یزد راه اندازی شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۹    
نخستین نشست کادر سرپرستی کاروان ورزشی اعزامی ایران به پنجمین دوره بازی های کشور های اسلامی امروز در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۶    
امام جمعه بروجرد گفت: کنگره 68 شهید دانش آموز 20 دی ماه امسال در شهرستان بروجرد برگزار می شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۶    
کوشکی با اشاره به ابتلای 16 لرستانی به کرونا، گفت: کرونا در شبانه روز گذشته یک قربانی گرفت.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۳    
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: کارگروهی برای رفع مشکلات اساسنامه جدید فدراسیون ها تشکیل خواهد شد که اصلاحات را انجام دهیم.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۳    
منعمی گفت: رعایت الگوی کشت و مدیریت مصرف آب باید فرهنگ سازی شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۳    
سرهنگ احمد حسنوند با اشاره به کنگره 6500 شهید استان لرستان، گفت: حماسه سوم خرداد نماد مقاومت و ایستادگی است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۳۶    
امید نیاز فردی در زندگی خانوادگی، شغلی و اخلاقی است و باتوجه به اینکه در جنگ های چندجانبه امیدها نشانه گرفته شده تا جوان ایرانی نسبت به فردای خودش دیدگاه تاریک و سیاهی در عرصه های فردی و اجتماعی ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۳۶    
کوروش مهرابی گفت: در طرح "کاروان ترویج بهره وری کشاورزی" بیش از 300 محقق و کارشناس حضور دارند که روزانه حدود 2 هزار کشاورز کرمانشاهی یافته های علمی فرا می گیرند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۳۶    
صفدری گفت: بیش از 20 گروه جهادی در سطح شهرستان سازماندهی شده اند و به صورت مستمر در سطح شهرستان به فعالیت مشغول هستند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۳۶    
با حضور مسئولان کشوری و استانی مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان قزوین معرفی شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۴    
ناصر سلیمی سرمربی تیم ملی هندبال جمهوری آذربایجان شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۱    
اردوی تیم ملی هندبال جوانان دختر ایران برگزار می شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۸    
نشست هیئت رئیسه فدراسیون هندبال با حضور اعضا برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۸    
مدیر عامل انجمن کلیوی کشور با اشاره به اینکه امید به زندگی در بیماران دیالیزی بسیار پایین و در حد 30 تا 60 درصد است، گفت: انجمن تشکیل شده و موظف به حمایت از بیماران کلیوی است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۵    
رئیس بیمارستان شهرستان طارم با بیان اینکه در شهرستان طارم تنها یک نفر متخصص زنان وجود دارد، گفت: پزشکان متخصص غیربومی تمایلی برای مستقر شدن در شهرستان محروم طارم را ندارند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۵    
استاد عالی حوزه استان اصفهان گفت: امام خمینی (ره) زیاد نام شهید مدرس را بر زبان جاری می کردند چرا که ویژگی های برجسته ای در سیاست دارا بود و حضرت امام(ره) عنایت خاصی نسبت به آن مرحوم داشتند و مشخص ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۵    
مدیر انجمن کلیوی استان زنجان با بیان اینکه بیماران کلیوی غیر از رنج بیماری نباید رنج دیگری متحمل شوند ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۵    
نشست کنگره ملی 4 هزار شهید روحانی در مرکز فقهی ائمه اطهار برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۲    
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: فولاد از لحاظ بازیکن و کادر فنی، ثبات خیلی خوبی داشته و این ثبات به فولاد کمک کرده است تا تیمی یک دست و بابرنامه باشد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۰    
نشست ستاد ملی جمعیت امروز صبح به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۷    
استاد دانشگاه تهران گفت: سفرا باید گسترش روابط اقتصادی و سیاسی را رقم بزنند اگر سفرای ما زبده و شایسته بودند بسیاری از گرفتاری هایی که تحریم ها بر سر کشورمان آورده است را برطرف می کردند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۱    
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که در اقدامی تلافی جویانه در قبال فرانسه، 34 دیپلمات این کشور را اخراج کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۵    
آیت الله علم الهدی گفت: یک فرد متحجر نمی تواند به صورت بین المللی اسلام را تبلیغ کند و تبلیغ متحجرانه اسلام نه تنها موثر نیست بلکه مضر هم هست.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۵    
دارابی با بیان اینکه روابط عمومی ها امروز در خط مقدم جهاد تبیین قرار دارند، گفت: امروز در عرصه اقتصادی در یک نبرد هستیم و اگر سرمایه اجتماعی دولت و نظام رو به سمت کاستن برود باید در نقشی که داریم فکر ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۵    
محمد مهدی اعلایی گفت: الگوی تصمیم مقام معظم رهبری در انتخاب مدیران باید در تمام شئون مدیریتی کشور تسری یابد و همه تصمیم گیران باید از این رفتار مقام رهبری که منجر به تحول در سازمان تبلیغات اسلامی شد ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۲    
با وجود هشدارهای مکرر در خصوص خودداری از مصرف قارچ های خودرو، همچنان شاهد افزایش آمار مسمومیت ها هستیم.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۲    
امیرمرادعلی بیژن وند با اشاره به برگزاری برنامه های متنوع در سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در استان قزوین برگزار می شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۹    
محمد رعایت جهرمی گفت: تعداد کل داوطلبانی که طی این سه روز در استان در آزمون کارشناسی ارشد شرکت می کنند 9 هزار و 72 نفر است که به تفکیک 4 هزار و 759 داوطلب زن و 4 هزار و 313 داوطلب مرد هستند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۹    
ستاره ایرانی تیم فوتبال پورتو گفت: تقصیر من نیست که زودتر توپ را لمس می کنم و بعد روی من خطا می شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۹    
صادق خلیلیان گفت: دولت سیزدهم با پیگیری ، بسیاری از پروژه های راکد خوزستان را دوباره فعال کرده است و می توان گفت بن بستی برای حل مشکلات استان وجود ندارد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۹    
بسیاری از خریدهای افراد در حالی امروزه به صورت آنلاین از طریق اینترنت انجام می شود که عده ای سودجو با اجرای ترفندهایی سعی در فریب مردم هنگام سفارش آنلاین و دسترسی به اطلاعات بانکی آن ها و درنتیجه ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۹    
حجت الاسلام محمد قمی گفت: برای اجرای جهاد تبیین نباید به سخنرانی در منبر و برگزاری برنامه و همایش بسنده کرد بلکه باید به روشنی در جامعه مطرح شود که در این بخش وظیفه سنگینی بر دوش داریم.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۹    
نوری نژاد با اشاره به اینکه انسجام ملی در دفاع و مقاومت مردمی نمونه ای از ایثار و از خود گذشتگی در آزاد سازی خرمشهر بود از امانتداری به عنوان یکی از مهمترین خصیصه های پلیس در صحنه های ماموریتی یاد ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۶    
یکی از نیازهای جدی دانشگاه ها، ضرورت توجه به مقوله دانش بنیان است تا بر سرعت رشد علمی مراکز آموزشی کشور افزوده شود و جامعه نیز از منافع آن بهره گیرند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۴    
در حال حاضر حداقل 10 درصد زوجین با مشکل نازایی مواجه هستند اما این مشکل به عنوان درد نهفته باقی می ماند و در نهایت منجر به ایجاد عوارض بسیار شدیدی در خانواده خواهد شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۴    
پرداخت حقوق کارگران شهرداری ایرانشهر در گرو وصول بدهی های شهرداری از برخی ادارات و سازمان های دولتی است که عقب افتادن این امر باعث گلایه مندی آنان شده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۱    
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) گفت: روحانیت شیعه در طول تاریخ و انقلاب با خون خودش اسلام و شیعه را نگه داشته و حتی در زمان هایی که حرفی از انقلاب نبود تاریخ می گوید روحانیون در زندان ها و حبس ها خون ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۵    
نائب رئیس AFC، سرپرست و دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران به صورت آنلاین در دومین کنگره سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا شرکت کردند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۲    
فرمانده نیروی دریایی ارتش از درگیری تیم اسکورت نیروی دریایی ارتش با دزدان دریایی در مسیر دریای سرخ خبر داد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۶    
مجموعه رباط زیارت مربوط به دوره ساسانیان تا دوره صفوی است و در شهرستان خواف، 33 کیلومتری جاده خواف به رشتخواه واقع شده و این اثر در تاریخ 25 اسفند 1378 با شمارهٔ ثبت 2602 به عنوان یکی از آثار ملی ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۶    
معاون اسبق وزارت امور خارجه با اشاره به اینکه این جریان امروز نه هویت ملی و اخلاقی دارد و نه هویت دینی و یا مارکسیستی گفت ...