چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۱۲:۵۴Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

خبر روز (daylinews.ir)

خبر روز 30 اسفند 1399 خبر روز 1 فروردین 1400 خبر روز 31 فروردین 1401 خبر روز 31 اردیبهشت 1401 خبر روز 31 خرداد 1401 خبر روز 2 تیر 1401 خبر روز 1 مرداد 1401 خبر روز 2 مرداد 1401 خبر روز 3 مرداد 1401 خبر روز 4 مرداد 1401 خبر روز 5 مرداد 1401 خبر روز 6 مرداد 1401 خبر روز 7 مرداد 1401 خبر روز 8 مرداد 1401 خبر روز 9 مرداد 1401 خبر روز 10 مرداد 1401 خبر روز 11 مرداد 1401 خبر روز 12 مرداد 1401 خبر روز 13 مرداد 1401 خبر روز 14 مرداد 1401 خبر روز 15 مرداد 1401 خبر روز 16 مرداد 1401 خبر روز 18 مرداد 1401 خبر روز 19 مرداد 1401 
  ۷ ساعت پیش    
مسئول حسینیه مهاجرین ساکن تبریز ؛ 5 هزار پرس غذای گرم در حسینه مهاجرین ساکن تبریز پخت و بین اقشار کم برخوردار این شهرستان توزیع شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
برپایی ایستگاه های صلواتی در ایام محرم حال و هوای خاصی به شهر تبریز بخشیده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور ساعاتی پیش به دلیل کسالت، در یکی از بیمارستان های قزوین بستری شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۸۰ سایت دیگر  
اسامی نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال که در روز هشتم شهریور برگزار می شود از سوی کمیته بدوی انتخابات اعلام شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: امروز دو هشدار سطح نارنجی برای ورود سامانه بارشی جدید و همچنین تشدید وزش باد صادر شده که این دو سامانه تا پنجشنبه در کشور فعال هستند
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۹    
شرکت آب وفاضلاب استان آذربایجان شرقی در اولین همایش دبیران دستگاه های اجرایی امر به معروف و نهی از منکر به عنوان دستگاه اجرایی برتر انتخاب شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۲:۴۵    
اجتماع بزرگ عزاداری جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی روز شنبه همزمان با هشتم ماه محرم در مقابل ساختمان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۱:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
منابع خبری افغانستان از وقوع انفجار در کابل و کشته شدن 8 نفر خبر دادند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۳:۳۰    
به گزارش خبر روز، به استحضار می رساند شفقنا افتخار دارد که با فرا رسیدن ایام عزاداری امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان در ماه های محرم و صفر ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۲:۱۵    
حوالی ساعت 15 ظهر، کارخانه تولیدی شانه تخم مرغ واقع در شهرک صنعتی مرند طعمه حریق و با حضور آتش نشانان از سرایت به سایر نقاط کارخانه و کارخانه های همجوار جلوگیری و ایمن سازی کردند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به اینکه اقدام ترور کشاورز کردستانی توسط عوامل ضدانقلاب بی پاسخ نخواهد ماند ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: حداقل روزانه 15 عملیات علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس انجام می شود که آن ها حتی از ترس جانشان داخل شهرک ها را هم حصار کشی کرده اند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۵   + ۱۱۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت : فروپاشی رژیم صهیونیستی یک مسیر بدون بازگشت است و برای آن شاید مقاومت فلسطین نیاز به جنگ هم نداشته باشد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نامی در حاشیه دیدار از مناطق سیل زده فراهان گفت: با دستور و توجه ویژه رئیس جمهور تمام خسارت های مردم پرداخت خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۷۹ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان در موضوع حقابه ایران از هیرمند و ارس تاکید کرد که حتی از یک قطره از سهم ملت ایران از حقابه های تاریخی و مرزی نخواهیم گذشت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۵    
به صورت کلیشه ای دیگران را دکتر، مهندس یا استاد خطاب می کنیم، و چه بسا از این که خودمان چنین مورد خطاب قرار گیریم، لذت می بریم. اما چرا؟ استفاده تورمی از این عنوان ها از کجا آمده است؟
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۵   + ۱۳۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه ستاد مقابله با کرونا بر رعایت هرچه بیشتر اصول بهداشتی توسط مردم تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۵   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری متهمی خبر داد که با جعل هویت یک فعال اجتماعی و راه اندازی یک صفحه اینستاگرامی از بیش از 30 نفر از شهروندان کلاهبرداری کرده بود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۰    
نمایش فالش خوانی در چهارراه فخرآباد از 20مرداد ماه در بلک باکس هنرشهر آفتاب روی صحنه میرود .
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
آیین وداع با شهدای تازه تفحص شده خان طومان سوریه با حضور مردم تهران در میدان امام حسین (ع) برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۰    
برپایی ایستگاه صلواتی توزیع شربت، چای، شهرک امام تبریز در ایام محرم . احسان پدر مرحوم
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۰    
جشنواره بین المللی International Imago Film Festival di Civitella del Tronto به مدت 7 شب فیلم ها را در شهر باستانی تورنتوی کشور ایتالیا در یک قعله ی باستانی بر روی کوه به نمایش گذاشت و در نهایت در 4 ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: گرمای شدید هوا در شبانه روز گذشته 25 نفر از مردم خوزستان را به دلیل گرمازدگی راهی بیمارستان کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۳۸ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در دیدار هیات عزاداری استان تهران تاکید کردند: سینه زنی عزاداران حسینی، همان وسیله ای است که می تواند محبّت و ولایت اهل بیت را از نسلی به نسل دیگر برساند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۶۵ سایت دیگر  
قبر مجید عبدالباقی بامداد 6 مردادماه توسط یکی از اعضای خانواده جانباختگان مترو پل نبش گردید و پس از گرفتن فیلم از جسد وی مجددا قبر را به حالت اولیه درآورد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۰    
حسن سلیمان زاد، بازیکن سابق منتخب خوزستان، تیم ملی جوانان ایران، تاج و هخامنش مسجد سلیمان به دلیل بیماری دارفانی را وداع گفت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه بودجه، گفت: بگذارید مردم به جای استفاده از بنزین به سمت استفاده از گاز بروند. نرخ گاز را کاهش داده یا رایگان کنید.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۴ - ۰۲:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: در محور هراز تردد تمام تریلر ها ازمحور هراز کماکان ممنوع است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۴ - ۰۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اختلالات اینترنت طی روز ها و ماه های گذشته، علاوه بر نارضایتی ها و معطل ماندن کار مردم، مسئله ای تحت عنوان حقوق کاربران را برجسته می کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۴ - ۰۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول حسینیه مهاجرین جنگ تحمیلی تبریز گفت؛ آیین سنتی سینی گردانی حضرت قاسم(ع)، فرزند امام حسن مجتبی (ع) هر ساله در هفتم ماه محرم درشهرک امام تبریز بین خوزستانی های ساکن تبریز برگزار می شود ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۱:۱۰    
کلاهبرداری جدید این روزها فروشنده سیگنال است. فروشندگان سیگنال شرکت های کوچک، مدیران مالی و یا معامله گران فردی ای هستند که سیستمی – در ازای هزینه روزانه ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۸:۴۰   + ۱۴۹ سایت دیگر  
سربازان گمنام امام زمان ده نفر از تروریست های داعش که قصد انجام چند عملیات تروریستی در میان عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین را داشتند؛ دستگیر نمودند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۸:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مرکز بهداشت دشتستان اعلام کرد پدری که قصد داشت نوزادش را در بیمارستان شهید گنجی برازجان بکشد، تبعه خارجی بوده و در حالی که نیاز بوده همسر و فرزندش در بیمارستان باشند، می خواسته آن ها را ترخیص کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۸:۲۵   + ۴۷ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: جمهوری اسلامی ایران مسئولانه رفتار نموده و با صبر راهبردی و مقاومت حداکثری خود توانست این توافق را حفظ کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۸:۲۵   + ۶۳ سایت دیگر  
سازمان سنجش با صدور اطلاعیه ای از تغییرات جدید کنکور سال 1402 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۸:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان از تخلیه و بارگیری حدود 15 میلیون تن انواع کالاهای نفتی و غیرنفتی در بندر امام در چهار ماهه نخست سال خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
نوشته ی ثریا قاسمی با عنوان ای کاش من هم بمیرم! در سال 1383 و در شماره 322 مجله ی فیلم منتشر شد و در آستانه ی سالروز درگذشت حسین پناهی (14 مرداد) با آرزوی سلامتی برای ثریا قاسمی این یادداشت را بازنشر ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
دور جدید مذاکرات در راه است و برخی معتقدند که نشانه های احیای برجام در این دور از گفت وگوها مشاهده می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۵    
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی با بیان اینکه کیفیت آب شرب تبریز استاندارد و در حد مطلوب است گفت: با توجه به این که سلامت مردم خط قرمز ما است ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۰    
حجت الاسلام اسکندری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با خانی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
احمدرضا دالوند در جلسه احداث شهر جدید با اشاره به نرخ رشد جمعیتی خرم آباد، اظهار کرد: در رابطه با بحث قانون جهش مسکن، وضعیت توپوگرافی خرم آباد باعث محدودیت و مشکل در تامین زمین شده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان از کاهش هدر رفت گاز در سه ماهه اول سال 1401 نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد کرم گودرزی، با اعلام این خبر ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
بمنظور برنامه ریزی هر چه بهتر در برگزاری بزرگداشت هفته دولت در بخش سیراف جلسه ای به ریاست جناب آقای محمد روشن بخشدار در سالن بخشداری سیراف تشکیل شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۲:۴۰    
آیا به خوبی از باتری لپ تاپ خود مراقبت می کنید؟ اگرچه روز به روز قطعات سخت افزاری لپ تاپ بهبود پیدا می کنند و عمر باتری هم در حال افزایش است ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
طرح بنزین برای همه از کیش به پاستور رسیده و منتظر جلسه بررسی در حضور رئیس جمهور است. همزمان با جدی شدن طرح بنزین برای همه، زمزمه هایی در خصوص تغییر قیمت بنزین هم شنیده می شود ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
/ قیمت ارز دیجیتال فلوکی اینو پس از اینکه ایلان ماسک در توییتر خود به آن اشاره کرده، به شدت افزایش یافته است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۰:۲۲   + ۱۰۹ سایت دیگر  
دستیار رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از افزایش 100 درصدی سود نقدی امسال سهام عدالت خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۹:۴۷   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرکل آزادراه های کشور از افزایش 28 درصدی نرخ عوارض آزادراه ها خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۱۵    
دکتر شیخ موسی احمدی نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی چهارم مرداد 1401 در تذکر به رئیس جمهور و وزیر کشور، ارتقای روستای شیرینو شهرستان کنگان به شهر را ضروری دانست.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سومین نشست هفتگی "پاتوق عکس" انجمن سینمای جوان دفتر شیراز، ساعت 19 سه شنبه با رعایت پروتکل های بهداشتی در تالار عکس خانه جهانگردی شیراز برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح ضربتی عملیات مشترک پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح استان خبر داد و گفت: در این طرح 16 قبضه سلاح شکاری و جنگی و 44 عدد فشنگ غیرمجازکشف شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه فرش دستباف تولیدات مددجویان کمیته امداد آذربایجان شرقی در تبریز گشایش یافت.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی الیگودرز از پلمپ 16 واحد صنفی متخلف دراین شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
احسان ناصر :عضوهیات رییسه اتاق لرستان در جلسه با قائم مقام صندوق نوآوری و شکوفایی کشور و شرکت های دانش بنیان استان که در اتاق لرستان برگزار شد گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۹۲ سایت دیگر  
روابط عمومی نیروی هوافضای سپاه از وقوع سانحه برای یک فروند هواپیمای سوخو 22 این نیرو به دلیل نقص فنی در پایگاه هوایی شیراز خبر داد
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳    
حسن پروانه پیشکسوت هندبال؛ فدراسیون هندبال میان زنان و مردان تبعیض قائل نیست و رسالت خود را درخصوص حمایت همه جانبه از تیم های ملی انجام داده است
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات علمی پژوهشکده حفاظت خاک و آبخیزداری با تشریح دلایل و راه حل های برطرف کردن سیلاب در کشور گفت: لازمه جلوگیری از ضرر سیلاب ها همکاری بخش های اجرایی کشور درراستای بکارگیری فناوری است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
واریز حقوق مردادماه بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تا یک هفته دیگر آغاز می شود اما هنوز وضعیت افزایش حقوق بازنشستگان این سازمان مشخص نیست ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی از دستیابی به بیوتکنیک تولید بچه ماهی سی باس آسیایی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: تحقق عدالت اجتماعی در استان بوشهر با جدیت دنبال می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: لوله های نفتی که از بین روستاهای مال قائد و سربست گناوه می گذرد عمران شهری این منطقه را مختل و شرایطی نا ایمن ایجاد کرده که لازم است ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۸:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
بهمن موتور سه محصول خود را بدون قرعه کشی در بازار بورس کالا عرضه می کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حقوقی و املاک شورای شهر خرم آباد علت اعتصاب 4 عضو شورا در خصوص عدم حضور در جلسات شورا را تشریح کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۳:۱۵    
خرید دستگاه لبه چسبان یکی از راه حل های چسباندن نوارهای محافظ به سطوح ام دی اف است. در گذشته، چسباندن این نوارها کاری بسیار سخت، دشوار و زمان بر بود ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۲:۰۰   + ۱۲۶ سایت دیگر  
نمایندگان ولی فقیه و ائمه جمعه سراسر کشور نوشتند : هنوز با کسب رضایت جنابعالی فاصله داریم و البته این بخش، هدف اصلی از تشکیل سالیانه این گردهمایی است، تا شبکه گفتمانی ولی امر مسلمین ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۲:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه در لبنان بیش از 100 هزار موشک آماده وجود دارد گفت: دشمن در جنگ سخت شکست خورده و جنگ را به فضای مجازی کشانده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا تنو مدیر امور نوجوان و دانش آموزی مجمع جوانان استان بوشهر با انتخاب مدیر امور نوجوان و دانش آموزی مجمع ملی جوانان کشور به عنوان معاونت اجرایی و پشتیبانی این مجمع منصوب گردید.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت توزیع برق لرستان گفت: دو میلیارد و 90 میلیون تومان میزان خسارت به شبکه برق رسانی در شهرستان الیگودرز وارد شده است
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بروجرد از پلمپ 5 واحد صنفی متخلف و جمع آوری 354 ثوب انواع البسه نامتعارف دراین شهرستان خبر داد
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت : محور بزنوید_امامزاده محمدبن حسن شهرستان الیگودرز که در محدوده پل موقت سه پلان دچار آبگرفتگی شده بود، لایروبی و بازگشایی شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۷:۱۶   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا با تایید کشته شدن سرکرده سازمان تروریستی القاعده در حمله پهپادی به کابل، گفت او باعث تلفات بسیار آمریکایی ها در حملات مختلف شده بود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا از افزوده شدن نام شش نهاد به فهرست تحریم های ایران خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۷:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
نشریه ی هیوستون کرونیکل در مطلبی با عنوان ویدئویی که کودکان مدرسه ای در هیوستون را به چهره تبلیغات ایرانی تبدیل کرد ، به انتقاد از اجرای سرود سلام فرمانده در خاک آمریکا پرداخته است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۱   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: امروز اولین جلسه رسیدگی به پرونده حادثه متروپل با حضور اولیای دم متوفیان و متهمان پرونده برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۳:۴۶   + ۶۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: جوزف بورل از مجموعه دیدگاه های طرف های مختلف مذاکرات پیش نویسی تهیه کرده و به عنوان پیشنهاد هماهنگ کننده اتحادیه اروپا به همه طرف ها ارائه داده و در پایتخت ها در حال بررسی این ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از مرگ 76 نفر در سیلاب های اخیر خبر داد و گفت: 16 نفر نیز همچنان مفقود هستند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۳:۳۱   + ۷۷ سایت دیگر  
درحالیکه بیش از یک ماه از دستگیری سارقین بانک ملی و اعلام برگشت بخش قابل توجهی از اموال گذشته است، هنوز کسی موفق به دریافت اموال خود نشده و این اموال در خزانه بانک ملی قرار دارد تا دادستانی برای ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۲:۱۶   + ۴۶ سایت دیگر  
بیت کوین، اوج 68 هزار دلار تا سقوط به 17 هزار دلار را تجربه کرد و نیمه اول سال 2022 بازتابی آشکار از روند نوسانات اقتصاد رمزنگاری بوده است ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۲:۱۶   + ۷۲ سایت دیگر  
معاون اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: از ابتدای امسال تا امروز 10 مردادماه، 1401 تعداد 217 هزار فقره وام فرزندآوری به مبلغ 86 هزار و 748 میلیار ریال و همچنین تعداد 320 هزار و 658 فقره وام قرض الحسنه ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: روند افزایش دما از روز پنجشنبه برای بیشتر نقاط استان پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۱:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت مدیریت منابع آب ایران اعلام کرد: باتوجه به گسترش بارندگی ها، شهروندان از اتراق و تردد در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۶:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: تعدادی از کانتینر هایی که 13 سال در انبار های سازمان انبار تملیکی خاک می خورد، به دور از چشم ماموران روبوده شدند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۶:۳۸   + ۱۲۵ سایت دیگر  
سربازان گمنام امام زمان (عج)، اعضای هسته ی مرکزی حزب جاسوس بهاییت را بازداشت کردند
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۶:۲۳   + ۱۰۳ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی جزئیات قانون جدید مهریه را تشریح کرد
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: به منظور حمایت از بازار خرما، کشاورزان و تولیدکنندگان این محصول، میز ملی خرما پنج شنبه 13 مرداد با مشارکت 6 استان در استان بوشهر برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه با معاون جدید سیاسی استانداری خوزستان ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
درگیری مسلحانه جدیدی که روز یکشنبه، 9 مرداد، بین گروه طالبان با نیروهای مرزبانی ایران رخ داد، دست کم یک کشته و یک زخمی برجای گذاشته است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مقتدی صدر، روحانی پرنفوذ شیعه در عراق، روز یکشنبه از دیگر گروه ها و جناح های سیاسی خواست از اعتراضاتی که به حمله هواداران وی به پارلمان و اشغال آنجا انجامیده است، حمایت کنند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با دو برابر شدن تعداد شهرهای قرمز در کشور، آمار رسمی جان باختگان کرونا پس از پنج ماه از 50 نفر عبور کرد و به 61 نفر رسید ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۸    
اگر در جایی به شما وعده داده شد که در ازای سرمایه گذاری، سودهای نجومی و تضمینی (مثلاً ماهی بیش از 10درصد) دریافت می کنید ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی خوزستان از انتقال 3 بیمار توسط اورژانس هوایی مسجدسلیمان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۱:۵۳    
دادستان شهرستان بندرماهشهر بر نقش مثبت و کارساز محافل عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۸:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
یک منبع مسوول محلی گفت: علت این درگیری در ناحیه مرز شهرستان هیرمند تجاوز مرزی از ناحیه طالبان به داخل خاک ایران بوده است
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۷:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
آیین معارفه مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان که چندی پیش در حکمی از سوی سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی رییس سازمان بنیادشهید و امور ایثارگران کشور ، به این سمت منصوب شد ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
قرار بود تنها، زمینه ای باشد برای ایام فاطمیه (س) اما حالا هرجا که نگاه می کنی مسلمانی هست تا به زبان خود آن را زمزمه کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
با اعلام سازمان سنجش، نتایج اولیه کنکور سراسری سال 1401 اواسط مرداد پس از عزاداری تاسوعا و عاشورا اعلام خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۶:۲۳   + ۱۱۵ سایت دیگر  
روابط عمومی کل سپاه پاسداران از شناسایی و تایید هویت پیکرهای پنج شهید مدافع حرم محور خان طومان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تعداد جان باختگان سیل در 24 استان به 70 نفر رسید و دولت از آسیب دیدن 20 هزار خانه و حدود 20 هزار میلیارد تومان خسارات سیل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی مسجدسلیمان از پایان واکسیناسیون دام های این شهرستان در برابر طاعون نشخوارکنندگان کوچک خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: مردم نیک اندیش، عزاداران حسینی و خیرین می توانند در ایام محرم و صفر نذورات خود را به کمیته امداد واگذار کنند تا به دست نیازمندان واقعی برسد.
مشاهده نتایج بیشتر...