پنجشنبه ۱۳ بهمنساعت ۲۱:۱۳Feb 2023 2
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری دفاع مقدس (defapress.ir)

خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1393 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1394 خبرگزاری دفاع مقدس 1 فروردین 1395 خبرگزاری دفاع مقدس 1 دی 1396 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 30 اسفند 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 31 فروردین 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 31 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 31 خرداد 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 31 تیر 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 31 مرداد 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 31 شهریور 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 30 مهر 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 30 آبان 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 30 آذر 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 30 دی 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 1 بهمن 1401 
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر امسال نیز همانند سال گذشته باید منتظر درخشش سینمای دفاع مقدس با معرفی شخصیت ها و فرماندهان شاخص دفاع مقدس باشد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۵:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
دستیار و مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی با بیان اینکه تاکنون بیش از یک میلیون و 300 هزار سرباز آموزش و مهارت فنی را فرار گرفتند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گام دیگر دشمن در تحریم سپاه و اخیرا در تروریستی خواندن این نهاد که به تعبیر آلمان ها مشکلات حقوقی طبق قوانین اروپا دارد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۳:۳۷    
بشر در گوناگونی ظلمش گاه به واژه ها هم رحم نکرده، واژه ای، چون آزادی به شکل های مختلف مورد بهره برداری قرار گرفته و گاه کلمه حقی بوده که از آن اراده باطل شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۳:۰۷    
نبرد سربازان امام زمان (عج) با جبهه شیطان در آرماگدون خلاصه نمی شود، بلکه غزه نوک پیکان مقابله با شرارت های رژیم موقت است، غزه ای که امروز وجهه حیثیتی برای جهان اسلام و مسلمانان پیدا کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تصویب قطعنامه ضد ایرانی پارلمان اروپا علیه سپاه به عنوان بزرگترین نهاد ضدتروریسم جهان، مبنی بر قرار دادن آن در فهرست سازمان های تروریستی نه تنها اقدامی خصمانه علیه ایران بلکه یک خودزنی آن ها در ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سردار اسلامی خطاب به نخست وزیر و برخی مقام های عراقی که از واژه مجعول به جای واژه خلیج فارس استفاده کرده بودند؛ گفت: از سرنوشت صدام عبرت بگیرید و در دام فتنه غربی، عبری، عربی گرفتار نشوید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آمار ها و ارقام بودجه دفاعی کشور برای سال آینده به نسبت امسال حاکی از توجه دولت به تقویت فعالیت نیرو های مسلح است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۱:۳۰    
عکس رزمندگان ایلام در دوران دفاع مقدس به صورت گویاسازی منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کاربران فضای مجازی نسبت به تحریم سپاه توسط غربی ها واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خاطره از حاج قاسم زیاد است، هرکدام از خانم ها اگر مستقیم حاجی را ندیده باشند همینکه در شهری زندگی می کنند که حاجی سالی چندبار به آن سفر می کرد و علاقه و علقه اش نسبت به زادگاهش هیچ گاه قطع نشده خود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۰:۰۶    
1 بهمن 1401 هجری شمسی برابر با 28 جمادی الثانی 1444 هجری قمری و 21 ژانویه 2023 میلادی
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عزیزی گفت: اگر در اجلاس سران اروپا قانونی علیه سپاه به تصویب برسد کاهش روابط بین المللی با اروپایی ها صورت می گیرد و در آن زمان ما پاسخ قاطعانه و شایسته ای در این رابطه خواهیم داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۲:۴۲    
سرهنگ حسینعلی آذین فرمانده تیپ 284 واکنش سریع شهید رستمی از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان لرستان بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۲:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
خرّم گفت: محبوبیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میان مردم منطقه و گسترش روزافزون استقبال از دستاوردهای آن برای امنیت منطقه ای و فرامنطقه ای ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۲:۱۵    
انجمن روزنامه نگاران مسلمان شعبه مازندران در محکومیت اقدام مذبوحانه اروپا و تروریست خواندن نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کزد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۱:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آلمان گفته قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های تروریستی با موانع حقوقی روبرو است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۱:۳۶   + ۵۰ سایت دیگر  
رضایی به اقدام پارلمان اروپا در صدور قطعنامه علیه ایران واکنش نشان داد و گفت: اروپا از اقدام علیه سپاه پشیمان می شود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سلیمانی گفت: همه ملت ایران خودشان را سرباز سپاه می دانند و با تمام قدرت از این نیروی مردمی حمایت می کنند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۵    
حجت الاسلام میهن پرست گفت: غرب از شکست راهبردی در جنگ جهانی ترکیبی علیه ایران انقلابی، آزرده و عصبانی است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم حوزه بسیج شهرداری شیراز قهرمان مسابقات جام سردار شهید حاج عبدالله اسکندری شد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام مطهرخو گفت: سپاه پاسداران در برهه های مختلف کشور نقش بسزایی ایفا کرد و دشمن از این مطلب عصبانی است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
سردار عباسقلی زاده در پیامی از حجت الاسلام آل هاشم به جهت اقامه نماز جمعه با لباس پاسداری و ابراز حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدردانی کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام شعبانی گفت: امروز بنای دشمن ایجاد فضای دو قطبی در کشور است. دشمن به دنبال آن است که با استفاده از فشار نمایشی و رسانه ای خود، فضای التهاب و تورم در بازار را بیشتر کند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام مغیثی گفت: دشمنان باید ناراحت باشند زیرا هر برنامه ای بر علیه انقلاب تدارک دیدند توسط سپاه و بسیج خنثی شده است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام مرادبیگی گفت: قرار دادن سپاه عزیز در فهرست سازمان های تروریستی، نشان از استیصال آنان دارد، زیرا سپاه پاسداران پاره تن ملت و برگرفته از انقلاب اسلامی است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام در محکومیت اقدام نابخردانه پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران بیانیه ای را صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس گزارش وزارت بهداشت، رنگ بندی نقشه کرونا در کشور دچار تغییراتی شد، به طوری که تعداد شهر های آبی افزایش یافت.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
برخی منابع آگاه از برگزاری نشست مهم گروه های فلسطینی با هدف تشکیل ائتلاف ملی برای مقابله با رژیم اشغالگر و پایان دادن به دودستگی های داخلی خبر دادند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۰:۱۲   + ۷۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه و توبیاس بیلستروم ، وزیر امور خارجه سوئد در گفت وگوی تلفنی در خصوص مسائل مورد علاقه دوجانبه و بین المللی تبادل نظر کردند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
علیرغم فشار کشور های غربی به آلمان برای تامین اوکراین با تانک های لئوپارد، وزیر دفاع جدید آلمان ارسال آن را رد نکرد، اما گفت که هنوز تصمیمی درباره این موضوع نگرفته ایم.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۹:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
یک مقام ارشد اتحادیه اروپا گفته که قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های اصطلاحاً تروریستی ایده خوبی نیست.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی سوری خبر داد که نیرو های امنیتی این کشور در عملیاتی یک سرکرده داعش را در جنوب سوریه به هلاکت رسانده اند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
منابع رسانه ای عراق از خودداری نخست وزیر این کشور از به کار بردن واژه جعلی به جای خلیج فارس در پیام تبریک به مناسبت پیروزی تیم ملی فوتبال عراق در جام کشور های عربی حاشیه خلیج فارس خبر دادند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
خزعلی هدف از برگزاری نخستین کنگره بین المللی زنان تاثیرگذار را حرکت و تعامل افزایی میان زنان ایران و جهان دانست و گفت: صدایمان را به گوش جهانیان خواهیم رساند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۳۶    
مسابقات دو صحرا نوردی کارگران قهرمانی مازندران انتخابی مسابقات قهرمانی کشور به مناسبت حماسه ششم بهمن سال 60 مردم آمل امروز در این شهرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مستند عابدان کُهَنز که روایتگر گوشه ای از زندگانی تعدادی از شهدای مدافع حرم است، دوم بهمن ماه در تبریز اکران می شود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همه ادوار ضربات کوبنده و کشنده ای به دشمنان وارد کرده است و همانند گذشته مقتدرانه راه خود را ادامه می دهد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله محمدی لائینی گفت: شیشه عمر استکبار یعنی رژیم غاصب اسرائیل در دست سپاه است و این شیشه به زودی توسط سپاه شکسته خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام وحدانی فر با اشاره به تحریم سپاه توسط اروپا، گفت: نمی شود نهاد نظامی یک کشور را تحریم کرد و این اقدام وجاهت بین المللی ندارد و خلاف قوانین بین المللی است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۲۱    
همزمان با برگزاری هفته فرهنگی بر آستان آفتاب نمایشگاه امام خمینی (ره) برگزار شد و تعدادی از آثار و وسایل شخصی امام به نمایش گذاشته شد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۱۵   + ۵۴ سایت دیگر  
امام جمعه شهر مشهد گفت: بحران سرما و قطعی گاز در بعضی شهر ها و منازل مسکونی در 16 سال اخیر بی سابقه بود ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم با بیان اینکه دشمنان نمی توانند در مقابل سپاه بایستند، گفت: سپاه رشد و اثرگذاری و بالندگی خود را با قدرت ادامه خواهد داد و همان طور که سابقه هم نشان داده است این تحرکات اثری ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی گفت: سپاه جان مایه حیات و بزرگترین پشتوانه استقلال کشور است و در قلب ملت ایران و امت اسلام جا دارد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام خسروی گفت: نوه های هیتلر و اروپایی که در دو جنگ جهانی حدود 80 میلیون آدم را کشت، به سپاه می گوید تروریست که این حرفشان خیلی مضحک است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۱   + ۱۰۲ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات طی بیانیه ای به تبیین مجازات و ابعاد مختلف ضربه به سرویس اطلاعاتی انگلیس پرداخت و نوشت: با شناسایی و دستگیری علیرضا اکبری ابهت دستگاه اطلاعاتی انگلیس و حاشیه امن جواسیس آن شکسته شد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
هفته فرهنگی بر آستان آفتاب طی مراسمی با حضور جمعی از مسوولان کشوری و استانی به کار خود در خمین پایان داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۲   + ۴۹ سایت دیگر  
وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه در فهرست آنچه که سازمان های تروریستی نامیده است را محکوم و تاکید کرد: تداوم این رویه اشتباه با پاسخ قاطع ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۳۶    
بهمنش با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر با جنگ شناختی دشمن مواجه بودیم تاجایی که برخی افراد مذهبی دچار اشتباه محاسباتی شدند، گفت: جهاد تبیین و روشنگری مهم ترین راه مقابله با جنگ شناختی اخیر است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۳۶   + ۳۰ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با انتشار بیانیه ای، تروریستی خواندن سپاه توسط پارلمان اروپا را محکوم و تاکید کرد ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
نظری گفت: مسئولان موسسه نشر آثار امام (ره) در حوزه ارتقای اثرگذاری برنامه ریزی داشته باشند تا ما در آینده از ظرفیت خمین بتوانیم در جهت ترویج افکار امام، فرهنگ امام راحل ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از حضور دست کم 75 هزار نمازگزار در مسجد الاقصی و زخمی شدن دو صهیونیست در عملیات فلسطینی ها در تل آویو و نابلس خبر دادند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کمساری گفت: با توجه به نتایج و تجربیات خوب حاصل شده از برگزاری هفته فرهنگی برآستان آفتاب، فعالیت های فرهنگی باید همچنان استمرار داشته باشد و چرخ فعالیت های فرهنگی همچنان بچرخد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مخلص الائمه گفت: جمهوری اسلامی همیشه زنده و مظهر انقلاب است؛ همیشه باید نگاه متحول گرایانه وجود داشته باشد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
عارف نیا گفت: بر اساس تفاهم به عمل آمده با مقامات استان مرکزی مقرر شد هفته فرهنگی بر آستان آفتاب به عنوان یک رویداد ملی هر سال همزمان با میلاد حضرت فاطمه (س) برگزار شود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی ایالات متحده را دشمن بشریت دانست و گفت: آخرین جنگ آمریکایی ها علیه جمهوری اسلامی همین اغتشاشات اخیر بود و همه ابزارهایشان را علیه نظام اسلامی به کار گرفتند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس حزب التقدمی الاشتراکی لبنان با هیأتی از جنبش حزب الله از جمله معاون سیاسی دبیرکل این جنبش دیدار کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۳۱ سایت دیگر  
طحان نظیف در توئیتی به مصوبه اخیر پارلمان اروپا واکنش نشان داد و این اقدام را فاقد وجاهت قانونی دانست.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از اساتید دانشگاه ها با انتشار بیانیه ای اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه در فهرست آنچه که سازمان های تروریستی نامیده است را محکوم و تاکید کردند ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کمانکش گفت: برگزاری هفته فرهنگی برآستان آفتاب در خمین نشان داد، با تجمیع ظرفیت ها و توانمندی ها می توان در هر شرایطی خدمات بزرگی را ارئه داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بنا به اعلام وزارت خارجه آلمان، اتحادیه اروپا رویکرد خصمانه خود در قبال سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را گسترش می دهد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ارتش آمریکا از حمله سه پهپاد به مواضع نظامیان خود در منطقه التنف سوریه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جریان حکمت ملی عراق ضمن سخنرانی در مراسم بزرگداشت روز شهید عراقی، بر حمایت از دولت عراق و در عین حال نظارت بر عملکرد آن تأکید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سالاری در بخشی از پیام خود به جشنواره تئاتر فجر اظهار گفت بر ذمه ماست که دستان سربازان جبهه تئاتر را پُرتر کنیم و اجازه ندهیم که بی سلاح بجنگند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مهمانان خارجی کنگره بین المللی بانوان تاثیرگذار از نمایشگاه محصولات صنعتی فناوری های دانش بنیان و آثار هنری اقوام مختلف ایرانی بازدید کردند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
توکلی اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه را وقیحانه و مضحک دانست و گفت: مجلس شورای اسلامی این مصوبه پارلمان اروپا را پیگیری کند؛ ما نیز می توانیم نیروهای مسلح کشورهای اروپایی را تروریسم بخوانیم.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
خضریان گفت: امروز برای عقلای اروپایی روشن است که هر نوبت اقدام به فشار علیه ایران، موجب شکست بیشتر غرب خواهد شد و ضربات تاکتیکی غرب موجب پاسخ های راهبردی پیچیده تر ایران می شود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام کوهساری گفت: دانش افزایی و بسط فرهنگ اسلامی در سطح بین المللی و به ویژه کشور های همجوار از رسالت های حوزه های علمیه است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۸۶ سایت دیگر  
مرتضوی گفت: طرح کالابرگ الکترونیکی مشمول 10 گروه کالایی یعنی شیر، پنیر، ماست، روغن، برنج، مرغ، تخم مرغ، ماکارانی، قند و شکر می شود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
اولین کنگره بین المللی بانوان تاثیرگذار امروز با استقبال رسمی معاون رئیس جمهور در امور زنان از همسران رؤسای دولت های کشور های مختلف در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۶۴ سایت دیگر  
اعضای ستاد هماهنگی اقتصادی دولت تصمیماتی برای رفع موانع پیش روی بانک مرکزی در زمینه اعمال مدیریت و برخورد با پولشویی و اخلال در نظام اقتصادی اتخاذ کردند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۵    
یادواره سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و خلیل مطهرنیا و شهدای محله امام خمینی (ره) شهرستان جهرم، با روایتگری سردار ابراهیم بیانی، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه رژیم صهیونیستی در گفتگو با همتای اوکراینی خود از آغاز مجدد فعالیت های کامل سفارت تل آویو در کی یف طی دو ماه آینده خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
جمعی از اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور با صدور بیانیه ای، اقدام مذبوحانه دولتمردان اروپا را محکوم کرده و از نهاد انقلابی و مردمی سپاه پاسداران حمایت کردند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاج علی اکبری با بیان اینکه سپاه پاسداران رکن رکین و نقطه قوت جمهوری اسلامی است، گفت: مردم و اندیشه های توحیدی امامین انقلاب همواره پشتیبان سپاه پاسداران هستند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۶   + ۵۷ سایت دیگر  
علاقه مندان به تماشای آثار صحنه ای چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر می توانند با مراجعه به سامانه فروش بلیت این رویداد برای نمایش های مورد نظر خود برنامه ریزی کنند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاج علی اکبری با بیان اینکه سپاه پاسداران رکن رکین و نقطه قوت جمهوری اسلامی است، گفت: مردم و اندیشه های توحیدی امامین انقلاب همواره پشتیبان سپاه پاسداران هستند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
علامتی در اختتامیه جشنواره قصه گویی گفت: قصه گویی یکی از مهم ترین ابزار تحقق جهاد تبیین است که باید به بهترین وجه از آن استفاده کنیم.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی و مشاور امنیت ملی آمریکا در قدس اشغالی با هم دیدار و درباره دو پرونده ایران و فلسطین رایزنی کردند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۴۹ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان گفت: آمریکایی ها و به طور مشخص آلمان، فرانسه و انگلیس به اغتشاش در ایران دامن زدند؛ بخشی از هدفشان تضعیف و بی ثبات سازی ایران و بخشی از هدف آن ها امتیازگیری در میز مذاکرات برجام از ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۷    
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز در پیامی سالروز حادثه دلخراش و تلخ پلاسکو و شهادت جمعی از آتش نشانان قهرمان کشورمان را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۳۶ سایت دیگر  
مرکز ملی بهبود محیط کسب و کار طی اطلاعیه ای اعلام کرد که درخواست صدور هر نوع مجوز کسب و کار فقط از طریق درگاه ملی مجوزها امکان پذیر و ثبت هرگونه درخواست خارج از این درگاه تخلف است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
قانعی گفت: باید یک تلاش همه جانبه و جهادی و تمام عیار جهت شناسایی انقلاب را شروع کنیم و این تلاش، یک جهاد نظری است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
کنعانی در صفحه شخصی خود نوشت: سپاه بزرگترین نهاد ضد تروریسم جهان است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
حسینی گفت: تبعیت پارلمان اروپا از آمریکا در تروریستی خواندن سپاه، نوعی عقده گشایی از شکست اغتشاشات است و عواقب آن گریبان گیر اروپا خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۹۷ سایت دیگر  
در بیانیه ارتش آمده است: بدون تردید پیشنهاد قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست ساختگی و ریاکارانه گروه های تروریستی ناشی از تسلیم و تبعیت کورکورانه از سیاست های خصمانه آمریکا علیه ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نمایشگاه مکتب انقلاب اسلامی با حضور جمعی از مسوولان و مدیران فرهنگی استان فارس از جمله آیت الله لطف الله دژکام رئیس شورای فرهنگ عمومی استان فارس و حمیدرضا قانعی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت امور خارجه در نیامی با حسومی مسعودو ملاقات کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۴۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از به جریان افتادن طرح اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه به عنوان سازمان تروریستی توسط آمریکا در مجلس خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
منابع سعودی نزدیک به خاندان سلطنتی خبر دادند که تل آویو به ریاض در ارتباط با مسئله فلسطین امتیاز نمی دهد، از این رو ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
کدخدایی در توئیتر نوشت: بدعت پارلمان اروپا و انگلیس در نامیدن سپاه به عنوان یک سازمان تروریستی بیانگر تزویر و رفتار متناقض غرب است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۵۲ سایت دیگر  
دادستان تهران از صدور کیفرخواست عامل به شهادت رساندن شهید سلمان امیراحمدی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۶۱ سایت دیگر  
مقیمی از مصوبه جدید شورای فرهنگی دانشگاه تهران درباره برخورد با پدیده بی حجابی در دانشگاه خبر داد و گفت: این مصوبه به روسای واحد های دانشگاهی ابلاغ شده و لازم الاجرا است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۴۸ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: نباید به بهانه آزادی ملت ها با شعار های زیبایی مانند آزادی، دفاع از حقوق بشر و دفاع از حقوق زن ملت ها را غارت و مورد ظلم قرار داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
کتاب تو دیگر بمان شامل روایت زندگی خدیجه براتی به قلم زهرا کرباسی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر و روانه بازار نشر شد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با رئیس جمعیت هلال احمر و نماینده مردم خوی، آخرین وضعیت امدادرسانی به مناطق زلزله زده این شهرستان را پیگیری کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
حسینی پور تکریم و رسیدگی به امور مردم را از سیاست های قطعی دولت سیزدهم در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: خدمات نظام از سوی مدیران بدرستی تبیین و اطلاع رسانی شود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
محبی گفت: 212 هزار مازندرانی تحت پوشش خدمات بیمه رایگان سلامت قرار گرفتند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سند پیام تبریک و تسلیت حضرت آیت الله خامنه ای خطاب به سردار عبدالعلی عمرانی ، در پی شهادت سرداران حسن باقری و مجید بقایی منتشر شد.
مشاهده نتایج بیشتر...