یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۰۲:۰۹Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

دیده بان البرز (didebanealborz.ir)

دیده بان البرز 28 اسفند 1399 دیده بان البرز 1 فروردین 1400 دیده بان البرز 2 فروردین 1400 دیده بان البرز 4 فروردین 1400 دیده بان البرز 5 فروردین 1400 دیده بان البرز 7 فروردین 1400 دیده بان البرز 8 فروردین 1400 دیده بان البرز 9 فروردین 1400 دیده بان البرز 10 فروردین 1400 دیده بان البرز 11 فروردین 1400 دیده بان البرز 12 فروردین 1400 دیده بان البرز 13 فروردین 1400 دیده بان البرز 14 فروردین 1400 دیده بان البرز 15 فروردین 1400 دیده بان البرز 16 فروردین 1400 دیده بان البرز 17 فروردین 1400 دیده بان البرز 18 فروردین 1400 دیده بان البرز 19 فروردین 1400 دیده بان البرز 20 فروردین 1400 دیده بان البرز 21 فروردین 1400 
  ۳ ساعت پیش    
اداره کل میر اث فرهنگی، گردشگر ی و صنایع دستی استان البرز مبنی بر اخبار منتشر شده در خصوص فعالیت واحد های پذیرایی، خبر را تکذیب و بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس بنیاد البرز شناسی گفت: برای اینکه بنیان های هویتی کرج مستحکم شود و ساکنان این شهر به کرجی بودن خود افتخار کنند باید اسطوره ها را تقویت کرد که این امر وظیفه دستگاه های فرهنگی است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی استان البرز گفت: آموزش و اطلاع رسانی به شهروندان، اولین و مهم ترین راهکار در مواجهه با بیماری کرونا است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مشروح اخبار پلیسی استان البرز در روز شنبه 21 فروردین ماه را می توانید در این قسمت بخوانید.
  ۹ ساعت پیش    
حوزه هنری البرز که پرچم دار هنر انقلاب در این استان است، به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی، اجرای برنامه های ویژه ای را در دستور کار قرار داده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
هیات اندیشه ورز خطبای استان البرز در خصوص برگزاری مراسمات مذهبی در ماه مبارک رمضان بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان البرز از اجرای طرح ممنوعیت تردد خودروهای غیر بومی در جاده کرج - چالوس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با پرداخت 120 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه و ایجاد بیش از هشت هزار فرصت شغلی برای ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی استان البرز گفت: نامزدهای انتخابات و طرفداران آنان از هرگونه رفتار و الفاظی که دلالت بر توهین، تخریب ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به ظرفیت تولید سالانه یک هزار اتاقک آمبولانس در منطقه اقتصادی پیام اعلام کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: برخورد با جرائم خشن و برهم زنندگان آرامش و امنیت جامعه توسط دادگستری و نیروی انتظامی البرز، به خوبی پیام ناامن بودن استان البرز را برای مجرمان صادر کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۸:۳۲    
مدیر کل زندان های استان البرز با بیان اینکه زندانی، محصول جامعه است اذعان کرد: لازم است ارگان های مربوطه به ایفای نقش خود در قبال این شهروندان بپردازند و زندان ها را جهت بازاجتماعی شدن زندانیان و ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از ارائه آموزش های مهارتی به 22 هزار و 872 نفر در این استان در سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: باید به دانشمندان و ظرفیت های داخلی اعتقاد داشته باشیم و بدانیم که هر چیز ساخته دست بشر می تواند توسط ایرانیان ساخته شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: البرز پایلوت طرح ملی ارتقای صلاحیت های حرفه ای آموزش قرآن معلمان ابتدایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مداحان استان البرز از طراحی و برگزاری دو مسابقه کتبی و شفاهی مناجات و صلوات شعبانیه با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج و شورای قرآنی شهرداری منطقه 6 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۰۲    
رئیس کمسیون اوقات فراغت، رفاه و نشاط اجتماعی مجمع جوانان استان البرز از فراخوان عضویت در این کمیسیون به منظور انجام فعالیت داوطلبانه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس استان البرز از برگزاری مانور آمبولانس های اورژانس استان البرز به منظور اعلام وضعیت قرمز و اخطار به مردم در کرج خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۲    
معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان البرز گفت: تمام هموطنان اعم از مالکان و مستاجران از 19 فروردین 1400 به مدت دو ماه فرصت دارند اطلاعات سکونتی خود را در سامانه ملی املاک و اسکان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۲    
در باور عامیانه شرف الشمس نگینی زرد رنگ است اما طبق منابع اسلامی شرف شمس سنگ نیست، بلکه ذکری منسوب به امام علی (ع) و از اسامی اعظم خداوند است که توسط افراد باتجربه و با آدابی خاص پشت عقیق زرد در ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با اشاره به تعطیلی مراکز مذهبی و بازبودن پروازهای ترکیه اذعان کرد: این تصمیمات غیر کارشناسانه جو جامعه را ملتهب کرده و بوی استانداردهای دوگانه می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان کرج از اجرای قانون ماسک اجباری از درب منزل در کرج خبر داد و گفت: پارک ها و تفرجگاه ها نیز در این مدت باید تعطیل باشند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز از تدوین و انتشار طرح پیشگیری از سرقت خودرو و وسایل داخلی آن به همت این معاونت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: مرکز نیکوکاری نوسازان مدرسه ساز با هدف ارتقای سطح آموزش استان به مدرسه سازی و مشارکت در ساخت مدرسه ورود کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: حمایت از تولید و مانع زدایی از کلیدواژه های اساسی بوده که این منطقه نه تنها به عنوان اولویت در سال جاری تعیین کرده بلکه پیش از این نیز به ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مشروح اخبار پلیسی استان البرز در روز سه شنبه 17 فروردین ماه را می توانید در این قسمت بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: جوانان استان بر روند تحقق برنامه های توسعه ای استان ناظر و در این مسیر همراه باشند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز گفت: خروج خودرو با پلاک بومی از البرز و نیز ورود با پلاک غیربومی به این استان یک میلیون تومان جریمه دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس پژوهش ها ی انجام شده توسط کار شناسان این اداره کل، مهارت تهیه خوراک تومزگه، در فهرست ملی میراث نا ملموس ثبت شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۰۲   + ۷۰ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز از بخشودگی جرائم کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی، خدماتی و اصناف در راستای تحقق شعار سال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۰۲    
شهردار گلسار از آغاز واکسیناسیون اقشار آسیب پذیر در برابر ویروس کرونا، پاکبانان و کارگران واحد فضای سبز شهرداری گلسار علیه ویروس کرونا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۰۲    
رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز با بیان اینکه صنوف غیرضروری در البرز ، باید به مدت دو هفته تعطیل باشند، گفت: در صورت بروز تخلف، واحد صنفی متخلف قطعا پلمب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول امور کتابخانه های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از اجرای طرح عضویت رایگان در کتابخانه های شهرداری به مناسبت روز فرهنگی کرج خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای ناجا گفت: اگر شهروندان با پیام هایی که تحت عنوان ثنا برایشان ارسال شده و در آن درخواست پرداخت مبلغی حتی به میزان اندک مطرح شده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آمار، برنامه ریزی و فناوری اطلاعات کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: برنامه کاربردی مبین به منظور سهولت در پرداخت صدقات و وجوهات شرعی، طراحی شده و در دسترس عموم قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز از کاهش 23 درصدی پرونده های مسن استان خبر داد و گفت: کسب این موفقیت در سال گذشته بدون تلاش کارکنان قضایی و اداری استان ممکن نبود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
مشروح اخبار پلیسی استان البرز در روز دوشنبه 16 فروردین ماه را می توانید در این قسمت بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۲    
سرپرست پلیس فتای استان البرز گفت: نصب برنامه های ضد سرقت مناسب بر روی تلفن همراه می تواند راه حل خوبی برای ردیابی و پیدا کردن گوشی گم شده و یا به سرقت رفته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس استان البرز از تشکیل قرارگاه جهادگران مدرسه ساز به منظور خدمت رسانی در حوزه احداث، تعمیر و بازسازی مدارس در مناطق کم برخوردار و جذب و سازماندهی مشارکت های اجتماعی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۲    
یک کارشناس مدیریت شهری عنوان کرد: کاپ، طرحی که پیش از این تحت عنوان آسمان پاک و زمین پاک تجربه ای ناموفق را در استقبال مردم کسب کرده بود باید بازنگری و بومی سازی شود تا به کاهش مخازن زباله و پدیده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان البرز از اجرای طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و گفت: این ستاد ساخت تعدادی از مسکن ها را متقبل و مقرر شده که 3 هزار و 250 واحد مسکونی در استان البرز ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساوجبلاغ گفت: نخستین وقف سال جدید استان البرز در شهر هشتگرد به ثبت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۰۶   + ۷۳ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی پلیس البرز گفت: تمام مشمولان غایب و غیرغایب متولد سال های 1355 تا 1382 باید وضعیت خدمتی خود را در سال1400 مشخص کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز خبر داد: قرارداد ساخت 600 واحد مسکونی ایثارگران با پیمانکار هشتگرد در حال انعقاد است و به زودی کلنگ ساخت آن ها در سیاهکلاهان و ملارد بر زمین زده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از جانباختن 14 بیمار کووید 19 در البرز طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: مجموع جان باختگان این بیماری در البرز به دو هزار و 915 نفر رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: پاکبانان در اولویت ایمن سازی سراسری در مقابله با بیماری کووید 19 قرار دارند که مرحله اول واکسیناسیون نارنجی پوشان کرجی، یازدهم فروردین ماه انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج از افزایش 30 درصدی نرخ کرایه های تاکسی از امروز (15 فروردین) خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان البرز از افزایش آمار اشتغال زندانیان در استان البرز در نیمه دوم سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان البرز نسبت به هرگونه بی اخلاقی و تخلف انتخاباتی در فضای مجازی هشدار داد و گفت که پیگیرد قضایی و انسداد صفحه و کانال در انتظار متخلفان مجازی خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: وضعیت البرز به شرایط قرمز نزدیک است. تشدید اعمال محدودیت ها و دستورالعمل های بهداشتی باید به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس استان البرز از پایان طرح سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مشروح اخبار پلیسی استان البرز در روز شنبه 14 فروردین ماه را می توانید در این قسمت بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز از کاهش 100 درصدی تصادفات درون شهری منجر به فوت در سال جاری در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: در آستانه سال نو و به همت حامیان البرزی، مبلغ 4 میلیارد و 700 میلیون تومان به حساب 4 هزار و 700 یتیم و فرزند محسنین البرزی واریز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۶    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از برخورد دو دستگاه خودروی سواری در جاده چالوس و فوت راننده پراید خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز از آغاز ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان خبر داد و گفت: دانش آموزان تا 25 فروردین ماه با مراجعه به سامانه www.azmoon.medu.ir فرآیند ثبت نام را طی کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
اصغر مازیار سرمربی گل ریحان البرز ای هدایت این تیم برکنار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار البرز با صدور حکمی مصطفی پوریانی را به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان کرج منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پلیس فتا استان البرز در خصوص کلاهبرداری اینترنتی با شیوه اجاره باغ و ویلا در روز طبیعت هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام استان البرز به مناسبت یوم الله 12 فروردین بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۴:۰۶    
رئیس کمیسیون ایثار و شهادت مجمع جوانان استان البرز گفت: این کمیسیون از بین جوانان واجد شرایط، عضو اغتخاری می پذیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سازمان بسیج مداحان استان البرز در بیانیه ای به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: طراحی توطئه های مختلف از جمله جنگ ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتاق اصناف شهرستان فردیس گفت: مشاغل سوم و چهارم فردیس جزو مشاغل پر خطر محسوب می شوند و باید کاملآ تعطیل باشند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مشروح اخبار پلیسی استان البرز در روز چهارشنبه 11 فروردین ماه را می توانید در این قسمت بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست پلیس فتا استان البرز با تاکید بر نظارت دائم خانواده ها بر حضور کودکان در فضای مجازی در خصوص اعتیاد آن ها به اینترنت و فضای مجازی هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۷:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
محقق اصلی کارآزمایی بالینی واکسن رازی کوو پارس با اشاره به تزریق دوز اول این واکسن به 94 داوطلب تا پایان روز گذشته گفت: تا این مرحله هیچ عارضه مهمی که نیاز به مداخله یا متوقف کننده مطالعه باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۶    
رئیس اداره راه و شهرسازی طالقان از آزاد سازی بیش از سه هزار متر مربع از اراضی دولت در شهرستان طالقان در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۶    
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج خبر داد: پارک ملی ایران کوچک که اواخر سال 99 با پیشرفت فیزیکی 85 درصدی توسط رئیس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد در حال تکمیل است و اردیبهشت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز با اشاره به تشدید شرایط کرونایی اعلام کرد: خودروهای غیر بومی باید تا فردا چهارشنبه 11 فروردین ماه، استان البرز را ترک کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۰:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی در بازدید از سایت کارآزمایی بالینی واکسن کرونای موسسه رازی گفت: به موازات اجرای فازهای مطالعاتی این واکسن، مسیرهای تکمیلی برای تولید انبوه آن نیز پیگیری می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۳:۰۶   + ۳۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد کرونای استان البرز اعلام کرد: تجمع در طبیعت، پارک ها و فضاهای سبز عمومی استان البرز در روز 13 فروردین ممنوع است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس استان البرز از افزایش 60 درصدی ماموریت های تصادفی اورژانس البرز در هفته اول فروردین ماه نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه مصرف مکمل های ورزشی و داروهای تقلبی و بی کیفیت در دراز مدت عوارض جبران ناپذیری ایجاد می کند، اظهار کرد: براساس گزارش متخصصان غدد و زنان کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز با اشاره به تقارن ماه شعبان با نوروز مهدوی از اجرای طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه خبر داد و گفت: هشت بقعه متبرکه در استان البرز مجری این طرح شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مداحان استان البرز از برگزاری جشن خودرویی و موتوری ولادت امام زمان (عج) همراه با برپایی ایستگاه های صلواتی سیار از مبدأ مصلی کرج به مقصد آستان مقدس امامزاده محمد (ع) خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از وقوع حریق در یک ساختمان هفت طبقه در شهرک بنفشه کرج خبر داد و گفت: آتش نشانان در زمان کوتاه آتش را مهار و از سرایت آن به مکان های مجاور جلوگیری کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به مناسبت روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی پیامی را صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سردار سید یوسف مولایی، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام استان البرز در پیامی ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مدیریت شهری و کارشناس حقوقی در یادداشتی آورده است که درخواست تخصیص واکسن در مرحله اول برای پاکبان ها، رانندگان تاکسی و پرسنل بهشت سکینه (س) امری ذاتی برای شهرداری ها محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۲۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مشروح اخبار پلیسی استان البرز در روز دوشنبه 2 فروردین ماه را می توانید در این قسمت بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کانون بسیج رسانه گرمدره از اختتامیه دومین جشنواره رسانه ای کانون بسیج رسانه گرمدره خبر داد و گفت: آثار برتر این دوره از جشنواره در مراسم اختتامیه که به صورت محدود برگزار می شود معرفی خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس استان البرز از برخورد یک دستگاه خودروی زانتیا با تیر چراغ برق در میدان حصارک کرج خبر داد و گفت: سه نفر در این حادثه جان باختند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اجرای احکام مدنی شهرستان کرج از آزادی 93 نفر از محکومان مالی استان در سه روز اخیر خبر داد و گفت: 174 فقره پرونده زندانیان مالی نیز مختومه شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۰    
بنیاد مهدویت استان البرز همزمان با نوروز مهدوی و جشن نیمه شعبان، مسابقه بزرگ کتابخوانی را برگزار می کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی استان البرز گفت: به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا و عدم امکان اعزام دانشجویان به ارودی راهیان نور، مقرر شده جشنواره ای به نام دانشجویان تاریخ ساز اجرا شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس استان البرز گفت: شب چهارشنبه آخر سال، 134 مصدوم بر جای گذاشت و یک نوجوان 16 ساله نیز بر اثر شدت جراحات فوت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۰    
مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز گفت: مهدویت و آموزه انتظار از موضوعاتی است که دارای پشتوانه عظیم قرآنی، روایی، عقلانی، فلسفی، اجتماعی و سیاسی و در واقع یک ظرفیت بین الادیانی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه پیشگیری و مقابله با جرایم خاص دادگستری استان البرز اذعان کرد: با اقدامات مشترک قضایی_انتظامی به جرات می توان گفت استان البرز دیگر محل جولان سارقان نیست زیرا ضمن برخورد شدید قضایی با این ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
غلامعلی محمودزاده یادگار هشت سال دفاع مقدس و جانباز سرافراز 70 درصد پس از سال ها تحمل رنج و جراحات ناشی از جنگ تحمیلی دعوت حق را لبیک گفته و به همرزمان شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز با تاکید بر ضرورت تکمیل واحدهای مسکن مهر در آینده نزدیک گفت: منابع مالی تامین شده و هیچ پیمانکاری نباید به دلیل مشکلات اعتباری، ساخت و ساز را تعطیل کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۲۰    
چهارشنبه سوری از نظر مردم واژه ای آشنا، شیرین، اما خطرناک است. نامی که این سال ها شنیدنش به جای مروز خاطرات شیرین، ترس، دلهره و اضطراب را مهمان چهره ها می کند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز از آزادسازی بیش از 3 هزار و 300 هکتار از اراضی تغییر کاربری یافته این استان از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر توزیع برق جنوب شهرستان کرج از شناسایی و کشف 151 دستگاه ماینر غیرمجاز به ارزش 12 میلیارد ریال در ماهدشت کرج خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی صف های طولانی خرید مرغ را حاصل ناهماهنگی در زنجیره تأمین تا توزیع دانست و گفت: دولت باید کنترل بازار را با اولویت و جدیت دنبال کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز و رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان به داوطلبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر البرز توصیه کرد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز گفت: سپاه مخاطب مشکلات و نیازهای مردم است و هر جا احساس کند که جامعه به چیزی نیاز دارد خود را مخاطب آن می داند و در برطرف سازی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سر پرست معاونت گردشگر ی استان البرز از تشدید بازدید و نظارت بر اماکن اقامتی و گردشگری استان البرز در ایام نوروز خبر داد و گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...