چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۳:۲۹May 2023 31
جستجوی پیشرفته

دیده بان البرز (didebanealborz.ir)

  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما و منظر شهرداری کرج گفت: یکپارچه سازی درختان در معابری که دارای منظر عمومی گسترده هستند، نقش مهمی در زیبایی شهری داشته و امروز به عنوان الگویی در توسعه فضای سبز محسوب می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۲    
بد کار کردن موتور خودرو می تواند علل مختلفی داشته باشد که در این مطلب به بخش هایی از آن اشاره می کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی پلیس البرز در اطلاعیه ای لغو کنسرت گروه تال ، استاد فرج علیپور توسط پلیس نظارت بر اماکن عمومی را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان البرز خبر داد: اعضای باندی که با توزیع مشروبات الکلی مسموم موجب فوت و مسمومیت تعدادی از شهروندان شده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر وضعیت نارنجی این استان گفت: احتمال جاری شدن روان آب، برخورد صاعقه، افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا وجود دارد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست پلیس آگاهی استان البرز از قتل یک مرد 39 ساله بر اثر وقوع درگیری در یکی از شهرک های مسکونی منطقه محمدشهر کرج خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد از بازداشت 6 نفر در رابطه با فروش اشیای عتیقه تقلبی در این شهرستان خبر داد و گفت: تحقیقات تکمیلی و کارشناسی در مورد مبالغ و دفینه تقلبی در دست انجام است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: باید برنامه توسعه ای بنویسیم که قابلیت اجرایی داشته باشد ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: مقرر شد به موسسه رازی در تامین آبیاری فضای سبز از طریق منابع آب های غیر شرب شهرداری و حفظ و نگهداری درختان ارزشمند این موسسه قدیمی ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه از مجموع مصوبات سفر رئیس جمهور به استان البرز، دو هزار میلیارد تومان تامین اعتبار شده است ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از برگزاری مرحله کشوری بیستمین دوره از مسابقات ملی مهارت در رشته های تأسیسات الکتریکی، جوشکاری و الکترونیک به میزبانی این استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز گفت: شرکت شهرک های صنعتی استان البرز در راستای حمایت از اشتغال و تولید ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق البرز خبر داد: همه مشترکین خانگی اعم از پرمصرف و کم مصرف که مصارف برق خود را نسبت به زمان مشابه سال گذشته کاهش دهند به ازای هر کیلووات ساعت صرفه جویی پاداش دریافت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مسئول واحد بهبود تغذیه دانشگاه علوم پزشکی استان البرز تغذیه نادرست را مهمترین عامل بروز بیماری های قلبی و عروقی دانست و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: تکمیل پروژه آزادراه شمالی کرج به بیش از 6 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که براساس توافق صورت گرفته 50 درصد سهم دولت و 50 درصد سهم شهرداری است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: بعضا به اندازه 30 سال منابع دولت پروژه نیمه کاره در کشور وجود دارد که لازم است نسبت به اتمام آن ها اهتمام داشته باشیم.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۲:۰۳    
یک فعال رسانه گفت: در مقوله جهاد ما حق نداریم از امید فاصله بگیریم زیرا در زمان تحقیر و ناامیدی ما، دشمن می تواند به اهداف خود برسد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان البرز از کشف 507 کیلوگرم انواع مواد مخدر از یک پارکینگ نگهداری تجهیزات راهداری در شهر کرج خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: اگر به دنبال حل مشکل چندین ساله ترافیک در محدوده میدان جمهوری اسلامی هستیم چاره ای جز ایجاد تقاطع نداریم.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز از اهدای 602 سری لوازم خانگی ضروری به ارزش 16 میلیارد تومان به مددجویان در دهه کرامت خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از اجرای مجموعه برنامه های آموزش شهروندی با موضوع مصرف بهینه حامل های انرژی و دوستی با محیط زیست در مراکز فرهنگی شهر خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز از شروع مرمت تعدادی از آثار و بناهای تاریخی در استان البرز خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان اینکه امام خمینی (ره) مبتکر حرکتی خاص در مقطعی از زمان است، گفت: تغییر ساختار سیاسی به وجود آمده با ابتکار ایشان ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۴    
مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت متد گفت: در بیمارستان امام خمینی (ره) کرج، هیچ تعدیل نیرویی صورت نگرفته است و پرسنلی که در گذشته در این مجموعه فعالیت می کردند همچنان به کار خود ادامه می دهند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری باید با توجه به اهمیت معابر، در جهت روان سازی و کاهش تاثیر ترافیک و دسترسی آسان در بافت های ارزشمند تاریخی ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج با بیان اینکه روزانه بیش از 10 تن زباله عفونی در سطح شهر تولید و جمع آوری می شود ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج از آسفالت و بازگشایی خیابان 12 متری حصارک پس از 10 سال خبر داد و از همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز قدردانی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: دستگاه های اجرایی استان امکانات خود را برای برگزاری با شکوه مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) بسیج کنند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۷    
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز خبر داد: مشترکان می توانند با مراجعه و ثبت نام در سایت بهینه سازی برای تعویض بخاری های قدیمی با نوع راندمان بالای آن اقدام کنند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از انجام هماهنگی های لازم برای اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی با مشارکت فروشگاه های بزرگ استان و پشتیبانی دستگاه های اجرایی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۰    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج گفت: مجلس مقتدر، حاصل مشارکت مردم است لذا در کرج همه بسترها به عنوان مرکز حوزه انتخابیه در حال فراهم شدن است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۵   + ۱۵۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور در ارتباط با اقدام نسنجیده نیروهای طالبان در مرز ایران گفت: نیروهای مرزی ایران به هر گونه تعرض مرزی قاطعانه پاسخ خواهند داد و حاکمان فعلی افغانستان باید در قبال این عمل ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۵    
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز گفت: همان گونه که دشمن در هجمه های رسانه ای برای فرهنگ برهنگی فعالیت و هزینه می کنند ما نیز باید برای ترویج فرهنگ حجاب فعالیت و تبلیغ کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز از انعقاد تفاهم نامه همکاری های فرهنگی، گردشگری و تاریخی میان اداره کل میراث فرهنگی البرز و گیلان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری عاملان اصلی درگیری پارک نهج البلاغه شهر کرج در کمتر از 48 ساعت با تلاش ماموران کلانتری 11 مرکزی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای استان البرز گفت: اشخاصی که با راه اندازی صفحات اینستاگرامی اقدام به توزیع گسترده قرص های غیرمجاز در این بستر می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب ساوجبلاغ از آزادسازی 49 هکتار از اراضی زراعی و باغ های در معرض تغییر کاربری به ارزش 980 میلیارد تومان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، محیط زیست و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه میزان حقوق ها با سطح تورم موجود در کشور همخوانی ندارد، گفت: دولت در حوزه هایی که خود مستقیما در آن دخیل است ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
یک فلوشیپ طب مادر و جنین و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: مصرف سیگار و سایر محصولات نیکوتینی اثرات سوء مادری ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
آئین تجلیل از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و امرای بازنشسته ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در تالار آرش برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج گفت: دولت باید درصدی از خودروهای تولیدی را به تعویض خودروهای فرسوده اختصاص می داد اما اکنون دولت صرفا به تولید و ورود خودرو به داخل شهرها و معابر ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۸    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: مصرف سیگار و مواجهه مادران با دود آن می تواند عوارضی مانند بارداری خارج از رحم، سقط جنین، مرگ داخل رحمی و وزن کم نوزاد هنگام تولد را ایجاد کند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: خیّر کمالشهری با همکاری کمیته امداد و مرکز نیکوکاری شهدای زندان ها با تامین بیش از یک میلیارد ریال ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۱۰    
امام جمعه کرج گفت: آیا لایحه جدید عفاف و حجاب با عکس گرفتن و پیامک دادن های ابتدایی از مسمومیت جامعه جلوگیری می کند؟ جرائم باید بازدارنده باشند وگرنه کارایی ندارند و متخلف را جری می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۰:۱۳    
مسئول روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از برگزاری مسابقه نقاشی ویژه دختران در حوزه پسماند ویژه دهه کرامت خبر داد و گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود را علاوه بر نقاشی ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان البرز از برخورد یک دستگاه خودروی پژو با درختان حاشیه شهرک وحدت و واژگونی آن و فوت یک نفر خبر داد و گفت: راننده این خودرو یک نوجوان فاقد گواهینامه بود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز گفت: این استان با دارا بودن بیش از 3 هزار و 500 واحد تولیدی و صنعتی، ظرفیت خوبی برای رونق گردشگری صنعتی دارد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ماهدشت با اشاره به اینکه سازش با تفکر واردات قربانگاه تولید داخل است، گفت: انتظار ما از حاکمیت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از آغاز فرآیند بروزرسانی مدارک و بارگذاری اطلاعات لازم در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور جهت شرکت در هجدهمین دوره جشنواره تعاونی های برتر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از برگزاری جشن بزرگ و گردهمایی امام رضایی ها به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج در روز شنبه ششم خرداد ماه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج از عرضه قطعات تاکسی با قیمت مصوب و تخفیف ویژه در این سازمان در روزهای هفتم و هشتم خرداد ماه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۳:۴۳    
رئیس پلیس فتای استان البرز گفت: اگر حضور کودکان و نوجوانان در این فضا بدون آگاهی و رصد و نظارت والدین صورت گیرد، می تواند بستری برای بروز ناهنجاری های اخلاقی و رفتاری در فرزندان باشد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۲۹    
خادمان آستان قدس رضوی حامل پرچم متبرک بارگاه ملکوتی ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع) امروز وارد کمالشهر شدند و از سوی اقشار مختلف مردم مورد استقبال قرار گرفتند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۴۵    
یک نویسنده و پژوهشگر گفت: عمده بمب گذاری های دشمن توسط رزمندگان دزفول کشف می شد و آن ها داغ پیشروی را بر دل نیروهای عراقی گذاشتند و توطئه ها را خنثی کردند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۲۹    
سخنگوی بنیاد چهارم خرداد در استان البرز گفت: به تعبیر پیامبر اکرم (ص) دفاع رزمندگان از مرزها، جهاد اصغر بود و مقاومت انسان در مقابل ستمگران و مشکلات، جهاد کبیر است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه استان البرز گفت: رهبر معظم انقلاب فرموده اند که بزرگترین مبارزه با آمریکا، خدمت به مردم است بنابراین منطق خدمت به مردم باید نهادینه شود و در راس امور همه مسئولین قرار گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مسابقه ای دوستانه بین تیم های بسکتبال با ویلچر کرج و منتخب شهرستان های استان البرز در سالن ورزشی جانبازان و معلولین استان البرز برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تجربه ثابت کرده است که با دشمن فقط باید با زبان زور و قدرت و اقتدار حرف زد ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۲۱    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: مصوبات کمیسیون دانشجویی لازم الاجراست و دستگاه های اجرایی ملزم به اجرای این مصوبات هستند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ملت غیور و همیشه در صحنه ایران با عمل به موقع در جنگ اقتصادی و رسانه ای جاری بر دشمن فائق آمده و با تمام کردن کار بدخواهان انقلاب، ناقوس پایان ظلم را برای آنان به صدا در خواهند آورد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان البرز گفت: پرورش استعدادها و سرمایه های اجتماعی از اولویت های مهم این سازمان و نیروهای جهادی هستند که در این راستا 26 مورد شاداب سازی ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز با اشاره ظرفیت بالای این استان در زمینه گردشگری طبیعی، کشاورزی و صنعتی ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز با تاکید بر اینکه کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز مانع از فرار مغزها و مهاجرت نخبگان به سایر کشورها می شود ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز، از کشف 894 دز واکسن دامی خارجی قاچاق به ارزش 70 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل خانه مطبوعات استان البرز خبر داد: انتخابات مجمع هیات مدیره تعاونی مسکن خبرنگاران، 12 تیر سال جاری در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: ساخت مرکز فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار، در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی 55 درصدی در مرحله سقف آخر قرار دارد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز از اخذ 64 رشته کاربردی و مهارتی پرمتقاضی از سال گذشته تاکنون خبر داد و گفت: اولین دانشکده بین المللی با ظرفیت پذیرش 600 دانشجوی خارجی از کشورهای افغانستان، عراق ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۶    
مشاور رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز چه اتفاقی افتاده که نظام را به چالش می کشید؟ مسئولین باید خصوصیات مدیر جهادی را در خود ایجاد کنند، اگر نمی توانند، شرف داشته باشند و کنار بروند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، ایمان و اعتقاد رزمندگان را اصلی ترین عامل موفقیت در عملیات الی بیت المقدس دانست و گفت: حماسه فتح خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس بود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۷    
خرمشهر، شهر خون با مقاومت جوانانش، چنان دشنه ای بر قلب استکبار جهانی و ایادی آنان نشاند که تا ابد زخمش بر پیکره خبیث آنان خواهد ماند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۸    
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج گفت: برای حل مشکلات بافت های فرسوده و اجرایی کردن پروژه های مهم، دولت و همه دستگاه ها باید با تمام توان پای کار بیایند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان البرز از کشف بیش از 30 تن مواد اولیه لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش حدود 10 میلیارد ریال از یک انبار در ساوجبلاغ خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست پلیس آگاهی استان البرز گفت: درگیری بین دو جوان در منطقه حصارک شهر کرج به قتل یکی از آن ها انجامید و متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج تجهیز شهرداری به سیستم نظام مندی از ایده ها و تفکرات نخبگان شهر را مهم ترین اصل و قاعده یک نظام کارآمد دانست و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۱    
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: صدور جواز صنایع در گذشته طی یک پروسه چهار تا پنج ماهه انجام می شد اما پس از جمع آوری کمیته ها و کارگروه های مربوطه این روند به یک روز کاهش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه یک کرج گفت: راهبر شغلی کرجی ضمن آموزش و مهارت آموزی خیاطی برای 60 زن سرپرست خانوار ایجاد اشتغال کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر کرج از اجرایی شدن بیمه تکمیلی همسان برای پرسنل رسمی، تامین نیرو، پاکبانان و سبزبانان شهرداری برای نخستین بار در تاریخ شهرداری، در شورای دوره ششم با همت و تلاش مدیریت شهری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کرج ضمن درخواست از شهردار و معاونین برای بازدید از آذین بندی شهر به مناسبت دهه کرامت گفت: همین امروز دستور ویژه و اکید صادر کنید که شهر بر اساس ویژگی های این ایام آذین بندی شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۰    
نشریه Journal of Renewable Energy and پژوهشگاه مواد و انرژی که در سال 2014 شروع به کار کرد، در ارزیابی اخیر اسکوپوس موفق به کسب رتبه کیفیت Q3 شد و در Scimago (SJR) درج شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: برای رسیدن به خودکفایی پایدار در کالاهای اساسی کشور به ویژه گندم باید قیمت منصفانه تعیین شود ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهردار کرج باید به دنبال حذف مقطعی، سلیقه ای و جزیره ای عمل کردن بخش های مختلف مدیریت شهری باشد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز با اشاره به اینکه جشنواره گل لاله اکنون در تقویم رویداد های گردشگری استان البرز ثبت شده است ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز با بیان اینکه سواد اطلاعاتی و آینده اقتصاد استان البرز به اجرای پروژه اقتصاد دیجیتال گره خورده است، گفت: در 10 سال آینده ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از گزارش 28 حادثه بر اثر وقوع طوفان در این شهر خبر داد و گفت: این حادثه موجب شکسته شدن 12 اصله درخت در معابر شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۷    
رئیس پارک ملی علم و فناوری گفت: ماموریت کلان پارک علم و فناوری، توسعه اقتصادی و تعمیق تکنولوژی شرکت ها با هدف افزایش توان رقابت پذیری است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: میانگین شاخص اهدای عضو در کشور 12 و در استان البرز 16 و بالاتر از سطح کشور بوده که نشان دهنده اعتلای این فرهنگ در این استان و تلاش تیم پیوند در دانشگاه علوم ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۹    
استاندار البرز گفت: این استان در اتصال روستاها به اینترنت پرسرعت، رتبه اول را در کشور کسب کرده است، گفت: همه باید تلاش کنیم تا در زمینه توسعه فیبر نوری در حوزه شهرها نیز این رتبه را کسب کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ از دستگیری سارقان به عنف با اعتراف به 11 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۲۳    
قائم مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ابتدای دولت سیزدهم، حدود 79 درصد روستاهای دارای بیش از 20 خانوار در کشور به اینترنت و شبکه ملی اطلاعات متصل بودند که در حال حاضر ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج از برپایی نمایشگاه عکس گروهی به همت کانون پرورش فکری کودکان و جوانان استان البرز با همکاری این مرکز در مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: میزان صادرات غیرنفتی استان البرز طی یک سال گذشته به لحاظ ارزشی بیش از 116 درصد و به لحاظ وزنی 56 درصد رشد داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
استاندار البرز با تاکید بر ضرورت جلوگیری از بروکراسی های دست و پا گیر و سردرگمی متقاضیان در ادارات و سازمان ها بیان کرد: مبنا و چارچوب قانونی در اخذ استعلام ها از دستگاه ها مورد انتظار است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۴   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از اختصاص نماد اعتماد الکترونیکی به صاحبان مشاغل خانگی از سوی وزارت صمت خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان کمالی کرج از راه اندازی نمایندگی ثبت احوال در مرکز آموزشی درمانی کمالی در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و تسهیل و تسریع در ارائه خدمات سجلی به شهروندان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۸    
شهردار کرج با اشاره به انتشار کلیپی مبنی بر ممانعت از ورود جمعی از بانوان به بوستان بانوان شهید چمران کرج در فضای مجازی گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از برگزاری آیین باشکوه نکوداشت روز دختر با عنوان مهر بانو در روز دوشنبه یکم خرداد ماه در تالار بزرگ شهیدان نژاد فلاح خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان از برگزاری نخستین جشنواره استانی طنزپردازی نگارشی و نمایشی به همت دفتر امام جمعه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و بسیج هنرمندان ساوجبلاغ خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری یک جاعل اسناد دولتی در شهرستان فردیس و کشف تعداد قابل توجهی مدارک جعلی در مخفیگاه او خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیریت شهری کرج با همراهی اعضای شورای شهر در فواصل زمانی کوتاه، به صورت مستمر بر اجرای پروژه گود حصارک نظارت دارند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز کمک به حفظ و ایجاد اشتغال با ورود دستگاه قضایی برای بیش از 5 هزار و 500 نفر در سال گذشته را نمایی موفق از عملکرد ستاد پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی استان البرز ...
مشاهده نتایج بیشتر...