پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۱۶:۲۱Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

دیار آفتاب (diyareaftab.ir)

  ۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مقاومت مردمی عراق با هدف قرار دادن صهیونیست ها و آمریکایی ها در اقلیم کردستان زمین بازی را تغییر داده و جماعت بارزانی و حامیانش را نگران کرده چرا که می دانند روزهای سخت تری در انتظار آنان خواهد بود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اکسیوس نوشت: پس از اقدام آشکار اسرائیل در خرابکاری هسته ای تاسیسات نطنز، ایران اعلام کرد که غنی سازی 60 درصد را آغاز می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حاجی علی بیگی تفرش در خصوص سقوط دکل در مسیر روستای کهلو تفرش گفت: دکل در دست احداث توسط پیمانکار اداره مخابرات بوده که هنوز تکمیل و برق دار نشده و علت سقوط در دست بررسی است.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
حرم نورانی امام رضا (ع) قرن ها است که در ایام ماه مبارک رمضان پذیرای زائران و مجاوران است، اتفاقی که به همت واقفان نیک اندیش رخ داده و هرروز این سفره گسترده تر می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کریمی گفت: کارنامه سپاه پاسداران در طول 42 سال گذشته نمایشگاهی از حماسه آفرینی ها است و سپاه در خط مقدم خدمت رسانی به مردم قرار دارد.
  ۲ ساعت پیش    
به مناسبت سالروز تاسیس سپاه، مصاحبه ای از سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی را ببینید.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زروانی گفت: صندوق بازنشستگی نفت یک صندوق غیردولتی است که تولید، مدیریت پروژه و پیمانکاری سه بازوی درآمدزایی آن هستند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان مرکزی گفت: با توجه به تداوم شرایط قرمز کرونایی، نماز جمعه این هفته (سوم اردیبهشت ماه) در استان مرکزی اقامه نخواهد شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
سرلشکر موسوی با بیان این که ارتش از همان روز های اول پیروزی انقلاب تا امروز تحت شدیدترین و پیچیده ترین هجمه ها و عملیات روانی قرار گرفته است، گفت: دشمنان می خواستند پیوند ناگسستنی ارتش با امام ...
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کریمی گفت: ریشه تفکر و ذات درونی سپاه پاسداران از مکتب عاشورا است و در واقع سپاه نمونه بارز آیه شریفه وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ است و این یک درس دائمی جلوی چشم سپاه پاسداران است.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
موسوی گفت: سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اسوه های ولایتمدار هستند که آزادمردان بسیاری را در دامان خود پرورانده و تقدیم انقلاب کرده است که هرکدام به مانند کتابی ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آصفری با بیان اینکه ایران در این مرحله قرار نیست هم تحریم ها را بپذیرد هم پشت میز مذاکره معطل بماند، گفت: در صورتی که آمریکایی ها لغو کامل تحریم ها را عملیاتی نکنند ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فؤاد ایزدی پیرو اظهارات قابل تأمل مصطفی تاج زاده که جهش تولید را منوط به حذف استقلال سیاسی به واسطه ارتباط با رژیم آمریکا دانسته است تحلیلی داشته است که در ادامه می خوانیم.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آقازاده گفت: سپاه با مجاهدت های همه جانبه خود امروز جایگاهی ویژه و ممتاز در بین ملت ایران و ملت های مسلمان دارد که این نشان از عملکرد موفق و اثربخش سپاه پاسداران است که در گام دوم قطعا ادامه دار ...
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تأکید بر اینکه کارنامه سپاه در طول حیات با برکت خود مملو از عزت آفرینی ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: از "سرهنگ و حقوقدان" تا "جنگ و مذاکره"؛ دو قطبی های موهومی که برای فریب مردم ساخته می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت شهرستان فراهان گفت: 2 هزار و 732 تست سریع کرونا در قالب طرح شهید سلیمانی از بیماران مشکوک به کووید 19 در این شهرستان انجام شده که نتیجه 234 تست مثبت بوده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس و کارشناسان در واکنش به گزارشهایی غیررسمی از مذاکرات وین که حکایت از تعلیق بخشی از تحریم ها و عقب نشینی ایران از دستاوردهای هسته ای دارد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: با ایجاد سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک، در آینده به جای سخن گفتن از 12 سال تحصیلی باید از 15سال تحصیلی سخن به میان آورد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۳۱ سایت دیگر  
کمیته امنیتی – اجتماعی و قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا، بر ممنوعیت برگزاری مراسم ماه رمضان در مناطق نارنجی و قرمز و همچنین رعایت کامل پروتکل ها در برگزاری مراسم در شهرهای زرد و آبی تاکید ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سازندگی، تاج زاده را نماینده طیفی از اصلاح طلبان تندرو می داند که با تحرکات خود در چهار سال دوم دولت روحانی به نوعی یک انشعاب در جریان اصلاحات را هدایت کرده که مشی آن نه صرفاً تندروی بلکه تک روی است.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عملکرد خوب نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا مرهون درخشش ستاره های هر تیم در ترکیب تیم است که نقش بسزای در نتایج داشته اند.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو قیمت جدید محصولات خود را اعلام کرد که به علت نرخ جدید بیمه، افزایش قیمت 830 هزار تا 850 هزار تومان داشته است.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که سیاست رسمی جمهوری اسلامی اینست که جمهوری اسلامی ایران تنها در صورتی آمادگی دارد به تعهدات برجامی اش بازگردد که اولاً، آمریکا تمامی تحریم ها را به صورت عملی، نه از روی کاغذ بردارد، ثانیاً ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کریمی گفت: هرگونه حرکتی که در مذاکرات هسته ای وین سیاست کلی نظام را نقض کند مردود است ازجمله فرسایشی کردن مذاکرات ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خدایا، برای من در این ماه بهره ای از رحمت گسترده ات قرار ده و به برهان و راههای درخشانت راهنمایی کن و به سوی خشنودی فراگیرت متوجه کن، به مهرت ای آرزوی مشتاقان
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای عالی کتاب سازمان صدا و سیما به بیان اهداف کلی پیش روی این شورا پرداخت و گفت: صدا و سیما، موضوع کتاب و کتابخوانی را به عنوان یکی از موضوعات اصلی کار خود عنوان کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
روزه کله گنجشکی نام روزه مخصوص بچه هاست، بچه هایی که به سن تکلیف نرسیده اند اما دوست دارند شبیه بزرگترهایشان در ماه رمضان رفتار کنند. اما آیا این روزه فایده ای هم دارد؟
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در قرارگاه ثارالله گفت: اثرگذاری سردار حجازی در حزب الله لبنان به حدی بود که سید حسن نصرالله عاشق و شیفته وی شده بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
کاندیداتوری فردی که به دلیل تلاش برای تقلب در انتخابات به نیابت از اصلاح طلب ها و برای ضربه زدن به هاشمی رفسنجانی انفصال از خدمت گرفته اولین جوک انتخاباتی 1400 شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
شبکه پرس تی وی شب گذشته در خبری به نقل از یک منبع آگاه از عزم جدی آمریکا برای عدم لغو یک جای تحریم ها خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره اینکه اخباری که در اختیار مجلس قرارگرفته حاکی از این است که مذاکره کنندگان در وین به جمع بندی نرسیدند گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: غنی سازی 60 درصد نشان داد که عملیات تروریستی و اقدامات خرابکارانه و امثال آن نمی تواند مانعی بر سر راه پیشرفت جمهوری اسلامی ایران باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سید عباس طهماسبی کارگردان مستند ماح بیان کرد که این اثر روایتگر فعالیت های جهادی یک مسجد خاص است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
اصرار عجیب روحانی و تیم مذاکراتی برای رسیدن به یک توافق تا قبل از خرداد 1400 آن هم با مفادی که اخبارش منتشر شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
چندسالی است که مسئلهٔ کپی بودن برنامه های سرگرمی صداوسیما جنجال های زیادی را از سوی مخاطبان و کارشناسان رسانه ای برپا کرده و نظرات مختلفی در این باره مطرح شده است...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۵   + ۸۷ سایت دیگر  
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی عصر امروز با موضوع بررسی حادثه نطنز و با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی تشکیل جلسه فوق العاده داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
هانی زاده کارشناس مسائل بین الملل، گفت: این گزارش که آمریکا تنها 600مورد از تحریم ها را تعلیق کرده و ایران باید به تمام تعهدات خودش عمل کند جامع و پایدار نیست و ایران باید اصرار کند که تمامی 1700مورد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
پس از فوت محمدرضا شجریان استاد آواز ایران، آثار خوشنویسی با امضای این هنرمند به بازار سرازیر شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در یکی دو روز گذشته پیامک هایی مبنی بر ثبت نام سالمندان برای دریافت واکسن کرونا برای آانان ارسال شده که بنا به گفته مسئولان این پدیده نخستین شگردهای کلاهبرداری در حوزه واکسیناسیون است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۵۳ سایت دیگر  
بازار مسکن در ماهای پایانی دولت دوباره به سمت نوسان قیمتی در حرکت است این در حالی است که بسیاری از کارشناسان عنوان می کنند اقدامات دولت بازار را به سمت آرامش موقتی هدایت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عبدالهیان در جریان بازدید از بخش های کرونا در اراک گفت: یکی از خلأهایی که دیده شد این است که مخزن اکسیژن ساز در استان وجود ندارد و سعی خواهیم کرد در اولین فرصت یک مخزن 20 تنی در اراک راه اندازی شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
محمد هاشمی معتقد است: ترکیب جبهه اصلاحات تند است؛ اما آن ها تصمیم گرفته اند که در همین مسیر به پیش بروند!
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مهدی چمران:از آنجا که پانزده تخصص اصلی و اولویت دار در شورای شهر پیش بینی کرده ایم، حدود 15 نفر متخصص که متعهد هم باشند در شورای انتخاب برای گزینش این متخصصان حضور خواهند داشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
لازمه پذیرفته شدن در بهترین رشته و دانشگاه برای مقطع دکتری پس از کنکور، داشتن انتخاب رشته ای صحیح و دقیق است که رعایت 6 نکته کلیدی شما را یاری می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فعالان فضای مجازی با بررسی توقعات و انتظارات از دولت آینده، بر لزوم حفظ اقتدار و تحقق حاکمیت ملی در عرصه فضای مجازی به عنوان اولویت رئیس جمهور آینده تاکید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
از هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر فوتبال تیم آلومینیوم اراک پنجشنبه 2 اردیبهشت ماه در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک میزبان تیم پیکان تهران خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
موسوی گفت: بانک ها باید تا جایی که امکان دارد، حمایت و پشتیبانی خود را از تولید و واحد های تولیدی و صنعتی، به عنوان یک راهبرد مهم و استراتژیک افزایش دهند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اهدا عضو یعنی اهدا و نجات زندگی چندین بیمار که این اقدام خداپسندانه برای دومین بار در سال جاری با رضایت خانواده جوان خمینی در استان رقم خورد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آبگرمکن های خورشیدی برای حفظ ذخایر ژنتیکی، کاهش فشار بر جنگلها، جلوگیری از قطع درختان و سوق دادن روستائیان و جنگل نشینان به استفاده از انرژی های پاک استفاده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۵    
جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک با بیان اینکه سالن تجهیز شده دانشگاه علوم پزشکی اراک تا به حال بیماری پذیرش نکرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
قرار بر این بود که واکسن کرونا از هر نوعی که باشد به صورت رایگان و با رعایت الویت گروه های پرخطر در اختیار عموم مردم قرار گیرد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
آمریکا در پی آن است تا صرفا تعلیق تحریم ها و نه لغو کامل آنها را کلید زده و در صورت رفع برخی تحریم ها، واشنگتن قصد دارد آنها را در بازه های 120 روزه و 180 روزه تمدید کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
عملکرد ضعیف مسئولان در بخش سیاست خارجی و عدم تحقق حق آبه هامون از هیرمند، باعث شده است که مردمان این خطه از عوارض دست و پنجه نرم کردن با ریزگردها در سختی باشند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۷۷ سایت دیگر  
به دنبال پیام محبت آمیز حضرت آیت الله العظمی (مد ظله العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامی به ارتش جمهوری اسلامی ایران که به مناسبت 29 فروردین روز ارتش و بزرگداشت حماسه آفرینی های نیروی زمینی قهرمان صادر ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: توصیه ما به رئیس جمهور این است که مراقب باشند در 100 روز آخر مسئولیت دولت گرفتار تله نشوند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
دولت در سال گذشته، بانک مرکزی را موظف به پرداخت 10 میلیارد دلار ارز با نرخ 4200 تومان برای واردات کالاهای اساسی کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دختران از دوران کودکی و نوجوانی باید بدانند که فرد به عنوان یک انسان چرا حجاب دارد و به عنوان یک عضو از جامعه چرا باید عفاف و حجاب را رعایت کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
چند نوشیدنی بسیار مفید برای رفع تشنگی و کمبود آب بدن معرفی می کنیم که در ماه رمضان می توانید با تهیه و نوشیدن آن ها حس و حال خوبی داشته باشید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه وبودجه کشور دستورتخصیص اعتبار 200 میلیارد تومانی تکمیل فاز نخست بیمارستان ولی عصر (عج) و پرداخت چهل میلیارد ریال جهت بهسازی و رفع کمبودهای ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک را صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال زن اصلاح طلب با تأکید بر اینکه "مدیریت شهری مدیریتی مادرانه است"! گفته: زنان به جهت خصوصیت ذهنی و رویکرد شبکه ای فکر کردن، برای مدیریت شهری از مردان بسیار محق تر هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۱۰۰ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: هر مدیری که با سوءاستفاده از فرصت دیگران واکسن بزند، صلاحیت مدیریت ندارد و به اعتماد عمومی خسارت زده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اهمیت ارتفاعات بلند و صعب العبور بازی دراز به حدی بود که صدام همه امکاناتش را بر حفظ تصرفات این منطقه به میدان آورد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
بررسی روند رو به رشد فناوری هوش مصنوعی در دنیا نشان می دهد که دولت های مختلف به تدوین برنامه های جامع هوش مصنوعی روی آوردند و در ایران نیز نقشه راه توسعه هوش مصنوعی در دست تهیه است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
روایت نسرین نکیسا از بازی در نقش خواهر 2 پیامبر، بازی در نقش مادر قهرمانان آثار دراماتیک را از نظر می گذرانید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مرکزی تروریست های آمریکایی در غرب آسیا (سنتکام) اذعان کرد که ایران با استفاده از انواع پهپادهای رزمی و شناسایی، برتری هوایی آمریکا در منطقه را به چالش کشیده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی فراهان گفت: از ابتدای آغاز طرح مبارزه با سن غلات تاکنون 1905 هکتار از مزارع غلات شهرستان علیه سن مادر و 1251 هکتار علیه علف های هرز سمپاشی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با اشاره به اینکه بنابر اصول 77 و 125 قانون اساسی مذاکرات وین باید به تصویب مجلس برسد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۱۰    
خدایا، در این ماه مهرورزی به ایتام و خوراندن طعام و آشکار کردن سلام و هم نشینی با اهل کرامت را نصیبم فرما، به عطایت ای پناهگاه آرزومندان
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۷:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز را اینجا مشاهده کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۰   + ۴۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در واکنش به ادعایی در خصوص دستکاری جداول بودجه 1400 توسط آقایان قالیباف و نادران گفت: هیچ تصمیمی، بدون مجوز از اعضای کمیسیون تلفیق و صحن علنی گرفته نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
این روزها موضوع واکسن و واکسیناسیون کرونا به بحث مهم جامعه تبدیل شده و اظهار نظرات و تناقض گویی هایی پیرامون تزریق رایگان یا با پرداخت وجه، در جامعه مطرح شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ولی عهد سعودی این روزها وضعیت خوبی ندارد و با بحرانها و مشکلات بسیاری از جمله باتلاق یمن روبروست؛ او نه می تواند از برگه عادی سازی روابط با صهیونیست ها بهره برداری کند و نه قادر است در مذاکرات هسته ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله و دبیر کل کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی در پیامی عروج ملکوتی فرمانده شجاع و ولایتمدار دوران دفاع مقدّس و محور مقاومت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
کریمی گفت: شعار سال دفاع مقدس ما مقتدریم است که انتظار می رود رویکرد و محتوای کلیه برنامه ها و فعالیت ها با محوریت این شعار راهبردی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۵    
کارشناس سیاسی با اشاره به اینکه ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است، گفت: انتخاب برای ما نماد مشروعیت است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: آقای روحانی گفته که من در صد روز آخر مشکلات را حل می کنم، بنده به ایشان می گویم که مشکلات را حل نکنید بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
حکیم زاده با اشاره به تهیه دستورالعمل ارزشیابی پایان سال دانش آموزان گفت: زمان اتمام دوره آموزشی ابتدایی تا 31 اردیبهشت است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس ایران در تازه ترین رده بندی باشگاه های جهان صعود چشمگیری داشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک از ثبت 18 فوتی و شناسایی 837 بیمار جدید مبتلا به کوید 19 طی 24 ساعت گذشته در استان مرکزی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب از اتصال 15 نقطه دیگر شهر اراک به پروژه آبرسانی سد کمال صالح خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
این احتمال وجود دارد که تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر بروند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۵   + ۵۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی از افزایش یک هزار تومانی قیمت خرید تضمینی گندم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
توسعه فرقه گرایی در جامعه ایران با هر انگیزه و هدفی، یکی از مهم ترین آسیب هایی است که فرهنگ اسلامی-ایرانی را تهدید می کند و غفلت از این مسئله می تواند نتایج جبران ناپذیری در پی داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک، گفت: در شهرستان های آشتیان و تفرش سیر ابتلا به کرونا صعودی است ولی این وضعیت در اراک، کمیجان و فراهان در حال تثبیت است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی فراهان گفت: دید مسئولان باید با نگاه و نیاز مردم جامعه یکسان و همسو باشد، اگر مسئولان با دیدگاه تصدی گری پیش روند نه تنها نیازها احصا نخواهد شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رجبی مسئول بسیج طلاب استان مرکزی از خدمت رسانی 25طلبه جهادی در بیمارستان های امیرالمومنین(ع) اراک، تامین اجتماعی شازند و مدرس ساوه در موج چهارم کرونا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۵   + ۱۰۹ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد کشورمان در وین تأکید کرد که بحثی تحت عنوان توافق موقت به هیچ وجه مطرح نیست و جمهوری اسلامی ایران تنها در خصوص گام نهایی جهت رفع تحریم های ظالمانه گفت وگو می ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
پس از کشف "بورس" و اطلاع مسئولین از توان فوق العاده این بازار برای جبران کسری بودجه بود که تمام سخنرانی های مسئولین اقتصادی وسیاسی وفرهنگی به سمت این بازار روانه شد تا شاخک های اقتصادی مردم نیز تیزتر ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کارنامه پر افتخار و سرشار از مجاهدت و رشادت سردار محمد حجازی ، تاسف هر فرد دلسوز برای ایران و جبهه مظلومان را از فقدان چنین شخصیتی برمی انگیزد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
صادرات و اختلاف قیمت سیمان در داخل و خارج کشور باعث شده که تولیدکننده برای صادرات اقدام کند و حتی راننده های خودروهای حمل سیمان رغبت بیشتری برای در اولویت گذاشتن سرویس های سیمان صادراتی به جای سیمان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که بسیاری از زیر ساخت های مورد نیاز برای ایجاد شبکه ملی اطلاعات و رها کردن کشور از استعمار مجازی، با کندی از سوی وزارت ارتباطات تامین می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۰   + ۱۸۹ سایت دیگر  
ستادکل نیروهای مسلح (اداره سرمایه انسانی سرباز) با صدور اطلاعیه ای از افزایش حقوق کارکنان وظیفه در سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم در حال ارسال یا دریافت پیامی به ایالات متحده آمریکا نبوده و نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۵۵   + ۳۱ سایت دیگر  
آیین تشییع پیکر پاک سردار شهید سید محمد حسین زاده حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه سه شنبه 31 فروردین 1400 با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و با حضور شماری از شخصیت های لشکری و کشوری و خانواده های ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان تفرش از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف با محوریت پیشگیری از ویروس کرونا خبر داد و گفت: در این طرح 6 واحد صنفی متخلف پلمب شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
با افزایش تهدیدات ریز پرنده ها و موشک های کروز علیه کشورهای مختلف دنیا از جمله ایران، طرح های جدید و نوآورانه در حوزه پدافند ارتفاع پایین، اولویت ویژه ای پیدا کرده اند که جدیدترین آنها مجید نام دارد
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از رونمایی اولین اپلیکیشن آموزش و معرفی رشته های صنایع دستی استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
عقرب یکی از فیلم های مشهور جمشید هاشم پور در دهه 70 است. فیلمی که طی سال های اکرانش 2 میلیون و 389 هزار تماشاچی داشت و اگر در زمانه کنونی اکران می شد، بیش از 47 میلیارد تومان می فروخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدی گفت: طی دو هفته گذشته با همکاری اداره صنعت و معدن ، اداره اماکن نیروی انتظامی و شبکه بهداشت از 286 واحد صنفی نظارت به عمل آمد که 84 واحد اخطاریه دریافت کردند و 18 واحد متخلف پلمپ شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...