پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۲:۵۷Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

دیار آفتاب (diyareaftab.ir)

دیار آفتاب 13 دی 1394 دیار آفتاب 30 اسفند 1395 دیار آفتاب 29 اسفند 1396 دیار آفتاب 1 فروردین 1397 دیار آفتاب 29 اسفند 1398 دیار آفتاب 30 اسفند 1399 دیار آفتاب 31 فروردین 1400 دیار آفتاب 31 اردیبهشت 1400 دیار آفتاب 31 خرداد 1400 دیار آفتاب 31 تیر 1400 دیار آفتاب 31 مرداد 1400 دیار آفتاب 31 شهریور 1400 دیار آفتاب 1 مهر 1400 دیار آفتاب 2 مهر 1400 دیار آفتاب 3 مهر 1400 دیار آفتاب 4 مهر 1400 دیار آفتاب 5 مهر 1400 دیار آفتاب 6 مهر 1400 دیار آفتاب 7 مهر 1400 دیار آفتاب 8 مهر 1400 دیار آفتاب 9 مهر 1400 دیار آفتاب 10 مهر 1400 دیار آفتاب 11 مهر 1400 دیار آفتاب 12 مهر 1400 دیار آفتاب 13 مهر 1400 دیار آفتاب 14 مهر 1400 دیار آفتاب 15 مهر 1400 دیار آفتاب 16 مهر 1400 دیار آفتاب 17 مهر 1400 دیار آفتاب 18 مهر 1400 دیار آفتاب 19 مهر 1400 دیار آفتاب 20 مهر 1400 دیار آفتاب 21 مهر 1400 دیار آفتاب 22 مهر 1400 دیار آفتاب 23 مهر 1400 دیار آفتاب 24 مهر 1400 دیار آفتاب 25 مهر 1400 دیار آفتاب 26 مهر 1400 دیار آفتاب 27 مهر 1400 دیار آفتاب 28 مهر 1400 دیار آفتاب 29 مهر 1400 
  ۴۵ دقیقه پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
اوراق تسهیلات مسکن که همزمان با اعلام افزایش سقف وام خرید مسکن تا 480 میلیون تومان، به مرز 80 هزار تومان رسیده بود، در روزهای اخیر به 65 تا 70 هزار تومان کاهش یافته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که فقط 7 ماه از سال جاری پشت سر گذاشته شده است اما تعداد روز های ناسالم اراک امروز به رکورد کم سابقه ی 100 روز رسید و این یعنی مردم اراک تقریبا دو برابر سال گذشته هوای سرشار از آلاینده های ...
  ۱ ساعت پیش    
محمدی گفت: مسئله رفع تداخلات اراضی ملی یکی از موضوعاتی است که هم اکنون در استان مرکزی نیز آغازشده و مدیریت امور اراضی جهاد کشاورزی در شهرستان ها کلیه اختلافات را به صورت یکجا در کمیسیون مربوطه رسیدگی ...
  ۱ ساعت پیش    
استاندار مرکزی روز پنج شنبه با خانواده شهید فتاح طالبی و عباس برزکار دیدار کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از دستگیری عامل انتشار فیلم و تصاویر هنجار شکنانه توسط گرداننده یک پیج اینستاگرامی خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
کاظمی گفت: با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و تحقق واکسیناسیون مدارس تا پایان آبان بازگشایی می شوند.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
در مجموعه ای که یک میلیون پرسنل دارد و اهمیتش به مدد پویایی آن است، آیا می توان باور کرد که گزینه های متعددی برای نامزدی ریاست آن یافت نشود؟!
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پرندگان بخت برگشته ای که برای زمستان گذرانی به تالاب های فریدونکنار می آیند پس از شکار سر از سفره خارجی ها در می آورند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که قرار بر این بود بازگشایی مدارس از نیمه آبان آغاز شود، اما متخصصان بهداشت زمانی دیرتر را برای این امر پیشنهاد می کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر کشور در دیدار با همتای ترکیه ای خود گفت: عزم دو کشور برای توسعه روابط راهبردی جزم است و افق های جدیدی از همکاری مشترک همه حوزه ها پیشِ روست و شروع خوبی برای تعمیق روابط با کشور ترکیه است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای به محرومیت سنگین و جریمه نقدی دو بازیکن امید تیم آلومنیوم اراک و جریمه 100 میلیون تومانی این باشگاه به دلیل عدم حضور امیرمحمد هوشمند و ساسان حسینی در اردوی تیم ملی ...
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در روزهای پنجشنبه و جمعه ( 29 و 30 مهرماه) با سفر به 5 شهرستان استان مرکزی ضمن بازدید از پروژه های ورزشی استان 13 طرح ورزشی را به بهره برداری می رساند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اراک به مهد مفاخر کشور معروف است و نامگذاری 28 مهر ماه (سالروز صدارت امیرکبیر) به عنوان روز اراک، فرصت مغتنمی برای معرفی همه جانبه ی ظرفیت های ارزشمند و شاید بعضا مغفول این دیار است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در روز های گذشته صحبت های زیادی درباره برگزاری رقابت های جام جهانی هر 2 سال یک بار شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیر گروه تحقیقات تولید واکسن برکت گفت: تا کنون بیش از 8 میلیون دوز واکسن تحویل وزارت بهداشت داده ایم و 17 میلیون دوز نیز تولید و آماده تحویل است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شماری از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه اختلاف افکنی بین شیعه و سنی اصلی ترین توطئه استکبار علیه مسلمانان است، گفتند: سیستان و بلوچستان نماد وحدت جامعه اسلامی در ایران شناخته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو بعد از درخشش در دیدار مقابل آث میلان ایتالیا گفت: چند فرصت برای گلزنی داشتم ولی مهم پیروزی بود که به آن دست یافتیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۵۸   + ۹۸ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان گفت: مشکلات دنیای اسلام تحمیلی و خواست قدرت های ضد اسلام است و اگر دولت ها و کشورهای اسلامی این حقیقت را متوجه باشند به جای اینکه به فکر نقشه ها و طرح های شیطانی مستکبران باشند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ کریمی گفت: امروز ناجا به جهت عملکرد و رسالت های خطیری که دارد همچنان روحیه ایثار و ازخودگذشتگی در آن موج می زند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سردار کریمی گفت: جهاد علمی دومین ماموریت بسیج در گام دوم انقلاب است چراکه پژوهش محوری از نیازهای مهم کشور در چهل سال دوم است و تحقق جهاد علمی می تواند علاوه بر اینکه تولید کننده قدرت باشد همچنین کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام عبدی گفت: مهمترین رویکرد برگزاری جشنواره مالک اشتر الگوسازی و تربیت الگو است و این جشنواره فضای خوبی برای رشد و ارتقاء سایر واحدهای بسیج و سپاه فراهم می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 400 کیلو گرم تریاک و دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر در عملیات پلیس در شهرستان "دلیجان" خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۸   + ۴۴ سایت دیگر  
کمیسیون اصل نود مجلس پرونده زنگنه و ابتکار را به خاطر به بن بست رساندن پروژه بنزین سازی و بهینه سازی بنزین به قوه قضائیه ارسال کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۸   + ۴۳ سایت دیگر  
برای نخستین بار در جهان جراحان موفق به پیوند کلیه حیوان به انسان شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در واشنگتن ابراز امیدواری کرد که ظرف چند روز آینده به تهران سفر و با مقام های ارشد ایران دیدار کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۳   + ۱۶۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: وزارتخانه های صمت، جهاد کشاورزی و دادگستری تنظیم بازار و نظارت بر قیمت ها را با جدیت دنبال کنند
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره کانون شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت گفت: پس از گذشت یک سال و نیم از آزادسازی، سهام فوت شدگان که تاکنون به 3میلیون نفر رسیده اند،جهت انتقال به وراث بلاتکلیف باقی مانده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
از بامداد امروز بخشی از کارخانه محصولات غذایی طبیعت در شهرستان زرندیه دچار آتش سوزی گسترده شد که در حال حاضر حریق تحت کنترل است و عملیات نیروهای امدادی برای اطفای کامل ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
آتش سوزی واحد تولیدی روغن و چای بسته بندی از حدود ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
شب نخست هفته سوم رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی های پرگل چند تیم همراه بود. مهدی طارمی هم در شبی که پورتو برابر میلان به پیروزی رسید، بهترین بازیکن میدان شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
آقازاده با اشاره به اینکه نیمی از مدارس ساخته شده خیرساز است گفت: این واقعیت را باید پذیرفت که اگر خانواده ها و خیرین نبودند که به آموزش و پرورش کمک کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بنا بر اعلام وزارت راه و شهرسازی، ثبت نام مسکن از امروز در سامانه ملی نهضت مسکن (ثمن) به نشانی www.saman.mrud.ir آغاز شد و به گفته معاون وزیر راه متقاضیان یک ماه زمان دارند تا درخواست خود را ثبت کنند
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از توقیف محموله 12 میلیارد ریالی کالای قاچاق در عملیات پلیس دلیجان در توقیف یک دستگاه خودروی کامیون خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
آقازاده گفت: تعیین 28مهر ماه بعنوان روز اراک، اقدام بسیار خوبی بود که باعث می شود ظرفیت ها، توانمندی ها و نیازهای شهری که در آن زندگی می کنیم و همچنین تاریخ و فرهنگ آن را بهتر بشناسیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
دری نجف آبادی اظهار کرد: طالبان باید هوشیار باشند و نباید ابزاردست استکبار و آل سعود قرار گیرند و اگر می خواهند نشان بدهند که مسلمان هستند باید مرزبندی های خود را با گروه های تروریستی همچون داعش را ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تجمع اعتراضی طلاب و روحانیون حوزه علمیه اراک در محکومیت کشتار شیعیان افغانستان روز چهارشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و جمعی از طلاب در مصلی بیت المقدس اراک برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
در چارچوب روز دوم از هفته اول لیگ برتر فوتبال ایران امروز 3 دیدار برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از طلاب و فضلای حوزه علمیه استان مرکزی با تجمع در مصلی شهر اراک کشتار مردم مظلوم افغانستان در دو مسجد ایالت های قندوز و قندهار را محکوم کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۸    
علیرضا نظری، مجمع نمایندگان استان مرکزی در نامه ای به رئیس جمهور، تسریع در انتخاب استاندار مرکزی را درخواست کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۳    
آئین تجلیل از طلاب جهادی استان مرکزی در مصلی بیت المقدس اراک برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
دری نجف آبادی گفت: روحانیون به خصوص طلاب جهادی استان علاوه بر استفاده از ظرفیت منبر در جهت فرهنگ سازی چگونگی رعایت دستورالعمل های بهداشتی و حمایت از آسیب دیدگان اقتصادی کرونا به صورت مستقیم وارد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
ثبت نام طرح جهش تولید مسکن که مهمترین طرح مسکنی دولت سیزدهم است، از ساعت 12 ظهر امروز در سامانه ثمن آغاز می شود و تا یک ماه این ثبت نام ادامه خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
زنگ اراک در مراسمی با حضور فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری اراک در مدرسه صمصامیه بیات نواخته شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کریمی با اشاره به اینکه چند جاده در شهرستان اراک وجود دارد که مشکل جدی دارند گفت: اولویت اول شهرستان در بخش راه ها مناسب سازی سه محور قره کهریز، هزاوه و داودآباد است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گزارش های میدانی دیارآفتاب حکایت از شیوع بیماری تب برفکی در جمعیت دامی استان دارد و در روزهای اخیر کانون های این بیماری در استان افزایشی خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
طرح ساخت 4 میلیون واحد مسکونی به تازگی کلید خورده است که موفقیت در اجرای آن به عوامل مختلفی از جمله همکاری بانک ها نیاز دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
طبق گفته سردار باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح، ایران قصد خرید بالگرد و جنگنده از روسیه دارد که این امر می تواند موازنه قدرت هوایی در منطقه را تا حد زیادی به نفع کشورمان تغییر دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد فراهان از تهیه و تامین لوزام ضروری زندگی برای 32 مددجوی تحت حمایت با مبلغ 600 میلیون تومان در 6 ماهه امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
یکی از خلبانان نیروی هوایی ارتش نقش مهمی در آزادسازی خرمشهر ایفا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر ایران در دیدار با وزیر دادگستری عراق تاکید کرد که عاملان و آمران ترور سردار سلیمانی باید هر چه سریعتر شناسایی و محاکمه شوند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز را اینجا مشاهده کنید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
طبق آمار سال گذشته، سهم ایران از بازارهای صادراتی کشورهای همسایه تنها 2درصد است. این در حالی است که می توان این سهم را تا 10 درصد هم افزایش داد که رسیدن به این مهم نیازمند اصلاحاتی در ابعاد مختلف است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (سه شنبه) گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد تأخیر دولت دوازدهم در ترخیص کالاهای اساسی از گمرک را مصداق تخلف ماده 234 آئین نامه داخلی مجلس تشخیص داده و این پرونده برای ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اعلام اینکه مدت هاست موضوع حذف ارز 4200 تومانی مطرح است اما اجرایی نمی شود و این روند باید تغییر کند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
حاج آقا! بذار رک و پوست کنده یک چیزی بگویم و خلاص! منظور بدی ندارم، بگو به حضرت زینب (س) افغانی هستی؟ ابوهادی برافروخته شد و گفت: چی؟ قسم بخورم؟ بعد هم نگو پوست کنده، بفرما پوست کَنَنده!
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۵۳    
شهید والامقام محمد مهدی مکرمی در وصیت نامه خود این چنین می نویسد: خداوندا وقتی به نماز می ایستم من تو را می خوانم یا تو مرا؟ خدا کند این خواستن ها دوطرفه باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
هوشمندی در عملکرد دولت جدید در ایران نشان می دهد که دولت بر این باور است که برای از سرگیری هرگونه مذاکره باید ابتدا طرف های غربی به تعهدات خود برگردند تا ایران نیز نسبت به تعهداتش پایبند باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بررسی تحولات قیمتی اقلام مشمول ارز دولتی نشان می دهد؛ تورم نقطه به نقطه اقلام مشمول مستقیم طی دوره اسفند 1396 تا تیرماه 1400 حدود 190 درصد بوده ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت السلام عبدی گفت: شهدای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف بزرگترین خدمت را به ملت کردند و اولین درسی که میتوان از سیره شهدا گرفت خدمت صادقانه به مردم است و شهدا در میدان نبرد با امنیت آفرینی حماسه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
در پی شهادت پاسدار رشید اسلام شهید مهدی مکرمی ، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۵۳    
از هفته نخست لیگ برتر فوتبال کشور تیم های آلومینیوم و شهرخودرو در مشهد به تساوی بدون گل رضایت دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۰۸   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: مرحله نخست ثبت نام طرح ساخت چهار میلیون واحد مسکونی از فردا (چهارشنبه) آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنان شب گذشته دبیرکل حزب الله 2 پیام مهم داشت و حاکی از ایجاد یک معادله جدید در برابر همه کسانی بود که به کشاندن لبنان به جنگ داخلی فکر می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: معاون اقتصادی رئیس جمهور عنوان کرد که به دنبال حذف ارز ترجیحی و ساماندهی یارانه های پنهان در کشور هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته اراک، مانور امداد و نجات و اطفای حریق توسط آتش نشانی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مسئولان باشگاه استقلال قصد دارند زمین تمرین جدیدی برای فصل پیش رو در اختیار کادر فنی و بازیکنان قرار دهند. ضمن این که اعضای هیات مدیره برای انجام مصاحبه با محدودیت هایی مواجه شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تصادفات رانندگی روز گذشته در محورهای مواصلاتی استان مرکزی، 3 کشته و6 مجروح بر جای گذاشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
اله داد از بازگشت 250میلیارد ریال به خزانه دولت برای کشف 16 هزار ماینر غیرمجاز دراستان با مشارکت نیروی انتظامی خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
کریمی با اشاره به اینکه شهدای مدافع امنیت بر گردن مردم و جامعه حق بزرگی دارند بیان کرد: جامعه اسلامی حرکت و تعالی خود را از مقام شهدا دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
پیکر پاک پاسدار شهید مهدی مکرمی با حضور جمعی از مسئولان و خانواده شهدا در خمین تشییع و به خاک سپرده شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایستگاه راه آهن اراک با قدمتی حدود 80 سال، این روزها حال و روز خوبی ندارد. در حالی که اراک یکی از کلانشهرهای کشور محسوب می شود، یکی از قدیمی ترین ایستگاه های راه آهن را دارد و شرکت واگن پارس اراک ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۲    
فرمانده انتظامی شهرستان شازند از شناسایی و توقیف دو دستگاه خودروی حامل بار قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 502 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
با وجود مفاسد بالای ارز 4200 تومانی و مشکلات بسیار زیادی که برای تولید و صنعت کشور در سه سال گذشته ایجاد کرده است بهترین راهکار، تک نرخی کردن ارز و حذف ارز چندنرخی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه امت اسلامی باید با همدیگر متحد باشند، گفت: فکر تقریب و وحدت امت اسلامی که امام و رهبری بر آن تاکید دارند یک حرکت راهبردی و ضروری در جهان اسلام است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 78 کیلوگرم حشیش در دستگیری یک نفرقاچاقچی مواد مخدر در یک عملیات مشترک پلیسی در شهرستان ساوه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شهید محمد مهدی مکرمی در وصیت نامه خود می نویسد: خدا کند که پاک بشوم، پاک هم بمانم و پاک شهید شوم؛ میدانم خیلی از شهادت حرف می زنم شهادت لیاقت می خواهد ولی می دانم خداوند اگر بخواهد گناهان ما را نمی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
پیکر مطهر مهدی مکرمی صبح امروز با استقبال باشکوه مردم خمین (زادگاه بنیان گذار انقلاب اسلامی) تشییع شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۲    
بسیجیان شهرستان خنداب در حال احداث 32 واحد مسکن محرومان هستند
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۲    
حجتی گفت: در حال حاضر روند موارد مراجعه کننده به بیمارستان و مراکز جامع سلامت یک شیب کاهشی را به خود گرفته و شهرستان فراهان نیز پیک پنجم کووید 19 را پشت سر گذاشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
پیکر مطهر شهید مهدی مکرمی در خمین تشییع شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر پاسدار شهید مهدی مکرمی هم اکنون در خمین در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۲   + ۴۹ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال استقلال تا سال 1403 در این باشگاه ماندنی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۷   + ۵۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: عاملان و آمران حمله به شهید سلیمانی همچنان تحت تعقیب ایران قرار دارند و از جنایت خود رهایی پیدا نخواهند کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۷   + ۵۱ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیسیون ویژه بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی می گوید: قرار است موضوعاتی از جمله محدودسازی و کاهش پهنای باند به طور کامل از حیطهٔ طرح خارج شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مسئله تورم مربوط به تصمیماتی است که قبلا گرفته شده و الآن آثار خود را نشان می دهد؛ استقراض از بانک مرکزی مسئله ای است که تورم را بالا می برد؛ بودجه 1401 باید بدون کسری باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
انتشار فایل صوتی یکی از مداحان تبریزی که در آن ظاهرا به اهالی هنر خصوصا تئاتر توهین کرده است موجی از انتقادات و حواشی را در فضای مجازی به همراه داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ملاطایفه، گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته از ابتدای طرح واکسیناسیون کرونا تا به امروز 95 درصد از جمعیت جامعه هدف شهرستان آشتیان دُز اول و 65 درصد هر دو دُز واکسن خود را دریافت کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدی گفت: پس از صدور رأی دادگاه تجدیدنظر به نفع اداره کل منابع طبیعی در پرونده شکایت از روند صدور مجوز واگذاری پهنه معدنی 4800 هکتاری در محدوده شهرستان های شازند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
در آستانه شروع رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در فصل 1401 - 1400 باشگاه آلومینیوم از پیراهن فصل جدید خود رونمایی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۳:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
در سال های اخیر قوانینی برای کوتاه کردن دست نجومی بگیران از بیت المال مصوب شد اما همچنان حقوق های نامتعارف ادامه پیدا کرد آن هم با ترفندهایی که حالا دیوان محاسبات پرده از آنها برداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
کاپیتان تیم ملی فوتبال ناشنوایان می گوید رئیس جمهور قول داده که صدای آن ها باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دولت های نهم و دهم که به امارات سفر کرده بود، مجبور به ترک این کشور شد و در حال بازگشت به تهران است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
برخی از هواداران فوتبال انگلیس تصویری از محمد بن سلمان که پیش از این به عنوان قاتل جمال خاشقچی معرفی شده بود، را در اطراف ورزشگاه سنت جیمز پارک به نمایش گذاشتند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
آیین تودیع ومعارفه شهردار دلیجان با حضور معاون عمرانی استاندار برگزارشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از کشف 6 دستگاه تولید ارز دیجیتال(ماینر) قاچاق از یک منزل مسکونی متروکه در یکی از محله های این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۷   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی به صورت علنی مورد رسیدگی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه در خصوص برخی نقل قول ها و برداشت ها از سخنان وزیر امورخارجه در جلسه غیرعلنی امروز مجلس مبنی بر آغاز مذاکرات ایران و 1+4 از این هفته توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: طبق اظهارات امروز رئیس بانک مرکزی، کشور از منابع ارزی کافی برخوردار است و کمبودی در این زمینه نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
به دنبال وقوع تیراندازی در یک مرکز خرید در آمریکا شماری مجروح شده و این مرکز خرید به روی مشتریان بسته شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
خیانت های بنی صدر در یک سال و اندی ریاست جمهوری نسبت به ملت ایران بر همگان واضح و آشکار است و عناوین آن لیست بلندی شامل می شود که اسناد آن موجود و در تاریخ ثبت شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...