دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۸:۲۹Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

دیار میرزا (diyarmirza.ir)

دیار میرزا 29 اسفند 1393 دیار میرزا 29 اسفند 1394 دیار میرزا 30 اسفند 1395 دیار میرزا 19 مهر 1396 دیار میرزا 29 اسفند 1397 دیار میرزا 29 اسفند 1398 دیار میرزا 1 فروردین 1400 دیار میرزا 2 فروردین 1400 دیار میرزا 3 فروردین 1400 دیار میرزا 4 فروردین 1400 دیار میرزا 5 فروردین 1400 دیار میرزا 6 فروردین 1400 دیار میرزا 7 فروردین 1400 دیار میرزا 8 فروردین 1400 دیار میرزا 9 فروردین 1400 دیار میرزا 10 فروردین 1400 دیار میرزا 11 فروردین 1400 دیار میرزا 12 فروردین 1400 دیار میرزا 13 فروردین 1400 دیار میرزا 14 فروردین 1400 دیار میرزا 15 فروردین 1400 دیار میرزا 16 فروردین 1400 دیار میرزا 17 فروردین 1400 دیار میرزا 18 فروردین 1400 دیار میرزا 19 فروردین 1400 دیار میرزا 20 فروردین 1400 دیار میرزا 21 فروردین 1400 دیار میرزا 22 فروردین 1400 دیار میرزا 23 فروردین 1400 دیار میرزا 24 فروردین 1400 دیار میرزا 25 فروردین 1400 دیار میرزا 26 فروردین 1400 دیار میرزا 27 فروردین 1400 دیار میرزا 28 فروردین 1400 دیار میرزا 29 فروردین 1400 دیار میرزا 30 فروردین 1400 
  ۸ ساعت پیش    
جانباز گرانقدر نقی شعبانپور و جانباز گرانقدر تقی مهری دارفانی را وداع گفتند و به همرزمان شهیدشان پیوستند همچنین پدر شهید والامقام سیاوش کریمی و حاجیه خانم اقدس آبیار مادر شهید والامقام اسماعیل سلطانی ...
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس گفت: یکی از ظرفیت هایی که تاکنون مغفول مانده استفاده از گیاهان تالابی برای توسعه صنایع دستی است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۴۶ سایت دیگر  
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از عروج سردار حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه بر اثر عارضه قلبی خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس اورژانس اجتماعی کشور نسبت به خبر وقوع خودکشی 84 تهرانی در یک روز واکنش نشان داد و گفت: چنین موضوعی صحت ندارد. آمار تماس های اورژانس اجتماعی از اول فروردین تاکنون کمتر از 80 مورد بوده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
در شهرها اما با نگاه به نتایج و عملکردها در مجموع به نظر نمی رسد شوراها موفق عمل کرده باشند.
  ۱۰ ساعت پیش    
آیا میشود پس از گذشت یک سال و اندی از وعده های مسئولین جهت جذب شرکتی و تعلل و سرگردانی به آینده ای روشن نسبت به جذب و استخدام امیدوار بود؟
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
قطع بیش از 2هزار و 300 اصله درخت و نهال پیرمرد کامیارانی را از پای انداخته است. او از همه می خواهد کمک کنند تا مقصر ماجرا مشخص شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۵   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شناسایی و بازداشت افرادی خبر داد که با تهیه و انتشار یک کلیپ ساختگی در فضای مجازی، توهین و تعرض به یک یک روحانی را به تصویر کشیده بودند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۰۰   + ۱۱۵ سایت دیگر  
ثبت نام اینترنتی مرحله دوم وام ضروری 10 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری از روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۱۵   + ۸۵ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، مصوبه مربوط به افزایش ضریب حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت در سال جاری را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۴۵   + ۶۵ سایت دیگر  
ابراهیم عزیزی، رئیس کمیته امنیت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: متهم حادثه نطنز از طریق مرزهای هوایی کشور فرار کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بررسی های نشان می دهد شرکت ها و هولدینگ های بزرگ دولتی و شبه دولتی داخلی نه تنها رغبتی به سرمایه گذاری در گیلان نداشته بلکه تعداد اندک واحدهای تولیدی که در این استان مستقر دارند را نیز بلاتکلیف رها ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مهدی پاشازاده به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال چوکا انتخاب شد و از دیدار برابر گل ریحان البرز شرایط فنی تیم را زیر نظر خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۵۰   + ۹۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو، واکسیناسیون کرونا در کشور و در قالب پرداخت هزینه و خارج از نوبت را تکذیب کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس دهم گفت: اگر اسلام، ولایت و رهبری را می خواهیم باید هوای مردم را داشته باشیم، باید مردم را راضی کنیم باید مردمی که در اینجا زندگی می کنند خوشحال و راحت باشند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سرهنگ علی احمدپور، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از کشف 13 کیلوگرم تریاک در رشت خبر داد و گفت: حاملان دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۶۹ سایت دیگر  
صالح گفت: براساس تبصره 5 ماده 5 اساسنامه، تا زمان تشکیل سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک ، اعطای مجوز جدید تأسیس مهدکودک، متوقف و مجوز جدیدی برای تشکیل مهد کودک صادر نخواهد شد و تا آن زمان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم طوالش در مجلس خواستار رسیدگی هر چه سریعتر مسئولان به وضعیت کشاورزی استان گیلان شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: شکی نیست که ناتوانی دولت آمریکا و اسرائیل با کارهای تروریستی گره خورده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
شعار امسال روز زمین پاک، احیای دوباره زمین همراه با افزایش بهره وری برای توسعه پایدار انتخاب شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
نتیجه اولیه کنکور دکتری 1400 لحظاتی قبل در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای وحدت در خصوص اسامی 10 نامزد انتخابات ریاست جمهوری که آیت الله موحدی کرمانی رئیس جامعه روحانیت مبارز برای آن ها نامه نوشته، توضیحاتی را بیان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۴۳ سایت دیگر  
اوکراین بدنبال خارج کردن پرونده سقوط هواپیمای این کشور از مسیر فنی و استفاده سیاسی از آن برای وارد کردن فشار به روسیه بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۸۵ سایت دیگر  
فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم گفت: بحث امروز کشور ما بحث مدیریت است، از رئیس جمهور شما باید مدیریت بخواهید و چیز دیگری نخواهید و من در بحث مدیریت صاحب سبک ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۶۰ سایت دیگر  
در شرایطی که ارزش تقریبی 2.6 میلیون واحد خالی موجود در کشور به عدد افسانه ای 1957 تریلیون تومان رسیده دولت و مجلس عزم خود را برای ورود خانه های خالی به بازار مصرف جزم کرده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس صدور و تحویل چک های تضمین شده توسط بانک ها به مشتری، صرفاً از طریق سامانه صدور یکپارچه الکترونیکی دسته چک (صیاد) امکان پذیر دانستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سابق رکن اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی با اذعان به اینکه برنامه هسته ای ایران بسیار مستحکم و گسترده است، گفت تهران دو دهه است که برای وقوع حمله ای در نطنز آماده شده بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: محدودیت ها تا پایان هفته ادامه دارد و پنج شنبه برای ادامه پیدا کردن آن تصمیم گیری می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده ناوگان شمال با اشاره به تأثیرگذاری ارتش در توانمندی تسهیلاتی، گفت: اقدامات ارتش در سیاست گذاری ها و مذاکرات بین المللی سیاستمداران تأثیرگذار بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس گفت: در هیات رئیسه افرادی هستند که لباس خادمی در قامت ریاست جمهور را می توانند بر تن داشته باشند و می توانند کاندیدا شوند اما اینکه ستاد زده باشیم برای ریاست جمهوری من چنین چیزی ندیدم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه وکالت، دفاتر اسناد رسمی، دفاتر پیشخوان خدمات دولت، داروخانه ها و .. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
شهرام مومنی رییس سازمان آتش نشانی رشت از اعزام 5 آتش نشان، 2 افسر ارشد بهمراه دو دستگاه خودروی نجات به محل حادثه واقع در مسیر جاده تهران حوالی پمپ بنزین مصلا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در وین بعد از نشست امروز کمیسیون مشترک، توییتی را در این باره منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
از جمله خدمات اصلی کلینیک آلما ارائه مشاوره های سلامت پوست توسط پزشکان متخصص جهت نگهداری و حفظ سلامت پوست می باشد چرا که همواره می توان با روش های ساده از جمله تغذیه مناسب و پرهیز از فعالیت های آسیب ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
ادعای عجیب مرد جوان در مورد مرگ مشکوک زن همسایه در خانه وی منجر به بازداشت او شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
پرسپولیس با نتیجه 3 بر یک الریان را شکست داد و با اقتدار در صدرجدول گروهش قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۰۵    
معاون خدمات مشترکین و درآمد این شرکت امروز گفت: در سال 1399 تعداد 28 هزار و 466 فقره انشعاب آب شرب در گیلان واگذار شد که واگذاری انشعاب آب شرب در گیلان 7 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۲۵   + ۶۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: تلاش داریم فرهنگیان را در اولویت واکسیناسیون قرار دهیم، اگر بخواهیم دانش آموزان سال تحصیلی آینده در مدارس حضور یابند، این موضوع مهم بوده و باید محقق شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۲۰   + ۱۰۵ سایت دیگر  
تغییر دامنه نوسان به مثبت 6 و منفی 3 ، بازنگری دستورالعمل گره معاملاتی، از مهم ترین تصمیمات امروز هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری 1400 در گفتگو با خبرگزاری تسنیم گفت: اگر جبهه پایداری، این را بپذیرد که در چارچوب برنامه تعیین شده حرکت کند و هدف او صرفا اجرای سیاست های تعیین شده باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر پیگیری نمایندگان مردم در مجلس یازدهم برای تحقق این مطالبه چای کاران گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان اظهار کرد: آب گذاری کانال های آب کشاورزی استان از 8 روز دیگر آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۰۰    
عباس نژاد خواستار توجه بیشتر مسئولان ارشد گیلان و همچنین مقامات کشوری به معضل پسماند در گیلان شد و گفت: انتظار ما این است که حداقل همانند استان همسایه ما یعنی مازندران به گیلان هم توجه شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کوره پخت سفال در روستای گیلده واقع در شهرستان شفت، با قدمتی بیش از 200سال، سازه ای منحصربفرد است و برای حفاظت از آن می باید به موزه میراث روستایی گیلان منتقل شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سید محمد احمدی از استرداد اتوبوس های ناوگان شهری رشت که در سازمان اتوبوسرانی قزوین توقیف شده بود، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۱    
چنانچه برای این کار به دنبال یک متخصص قابل اعتماد هستید، می توانید برای درخواست اعزام تعمیرکار چیلر ساختمان اقدام نمایید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی سپاه گفت: عدم توجه به انتخاب کاندیدای اصلح در انتخابات، برای یک دوره آثار و پیامدهای خودش را دارد و اگر با دقت انتخاب صورت گیرد ثمرات مثبتش را خواهیم دید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سرهنگ حمید محمدی نسب، فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه از غرق شدن یک پسر بچه 4ساله در منطقه محسن آباد این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار رشت از اجرایی شدن طرح ساماندهی لندفیل سراوان با حمایت دستگاه قضایی خبر داد و گفت: طبق برآوردهای اولیه، برای اجرای طرح بهسازی دفن زباله در سایت سراوان حدود 60 میلیارد تومان نیاز است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سردهنه هایی که در اثر سیلاب سال 99 در شهرستان تالش تخریب شده بودند در حال بازسازی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از همسان شدن حقوق و مزایای کارمندان قراردادی و پیمانی شهرداری ها بر اساس بخشنامه اخیر سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عامل خرابکاری در تأسیسات هسته ای نطنز که تصویرش برای اولین بار منتشر می شود، رضا کریمی نام دارد که قبل از حادثه به خارج از کشور گریخته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۳۵ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: 21 هزار و 312 بیمار جدید کرونا در شبانه روز گذشته شناسایی شد و با فوت 319 نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید 19 در شبانه روز گذشته ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۲۲۱ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی تاکید کردند: ارتش در صحنه و آماده انجام مأموریت است آمادگی ها را تا سر حد نیاز افزایش دهید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
از سفر اولین انسان به فضا با موشک یعنی 60 سال قبل، حدود 21 نفر در این راه جان خود را از دست داده اند اما از آن جایی که آژانس های فضایی در حال آماده شدن برای انجام ماموریت سفر به مریخ هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور در نشستی خبری از قصد خود برای کاندیداتوری در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر گروه بیماری های مرکز بهداشت گیلان؛ تعداد بیماران بستری کرونایی استان که از چند روز گذشته 4 رقمی شده بود تا کنون روند ثابت نسبی به خود گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
یک کاندیدا ریاست جمهوری مطرح کرد: دولتی موفق می شود که ایران را قدرت حساب کند نه اینکه ملت ایران را به سیاست بازی مشغول کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ علی عباس نژاد درباره اصلاح قوانین برای مهار قاچاق چوب گفت: باید قوانین در این باره اصلاح شود. برای مثال خودروی حامل چوب در صورت توقیف در سازمان تعزیرات فقط برای حمل چوب جریمه می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه ازاد انزلی با اشاره به پهلوگیری کشتی حامل نخستین محموله این کالای جدید جذب شده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۴۴ سایت دیگر  
محمدرضا رئوفی، دکتری فیزیولوژی پزشکی با بیان اینکه کرونا اغلب از طریق دورهمی های خانوادگی منتقل می شود، گفت: در این اجتماعات عمدتا از ماسک استفاده نمی شود و این امر علت اصلی انتقال ویروس کرونا است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
برای بهبود عملکرد کبد و افزایش سطح انرژی بدن، استفاده از روش های سمزدایی کبد اهمیت دارد. پس از آن، حتی ممکن است تمایل بیشتری به انجام فعالیت بدنی، زودتر بیدار شدن از خواب ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۶۸ سایت دیگر  
در پی سوء استفاده برخی از مدیران و کارمندان شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان، وزیر بهداشت در نامه ای به رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت گفت: ضریب ریالی جزء فنی کلیه خدمات و مراقبت های سلامت مندرج در کتاب ارزش نسبی خدمات سلامت معادل 168 هزار ریال محاسبه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت ضمن گلایه از شورای ائتلاف برای نپیوستن به فرایند وحدت می گوید: تاکنون از سوی شورای ائتلاف ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۷   + ۳۰ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آقای روحانی دولت را با میلیاردها تومان قرض و خالی کردن خزانه و آسیب جدی به زیرساخت های تولید ملی تحویل دولت بعدی می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۷    
بهترین و مناسب ترین ایده جهت اشخاصی که قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارند کارآفرینی در آلمان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
فراخوان تولیدات فرهنگی و هنری استان گیلان با موضوع مهدویت در قالب برگزاری جشنواره منجی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۲۳   + ۱۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد آزاد سازی سهام عدالت با بیان که 50 درصد باقیمانده سود سهام عدالت در روزهای آینده واریز می شود گفت کسانی که در مرحله اول مبلغی به حسابشان واریز نشده است با مرکز پیام سهام عدالت تماس بگیرند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۴۸   + ۵۴ سایت دیگر  
فرودگاه بین المللی زاهدان در اطلاعیه ای اعلام کرد: هواپیمای بویینگ 737 مدل 800 هندوستان بدلیل ترک برداشتن شیشه مقابل کمک خلبان در فرودگاه بین المللی شهدای زاهدان فرود اضطراری کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از پیدا شدن پیکر مغروق مرد میانسال 63ساله اهل فومن در کانال آب توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس اندیشکده جنگ نرم دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: سهم ناکارآمدی و سوء مدیریت ها در نارسایی اقتصادی بیشتر از تحریم است. همه دولت ها در دولت دومشان، نسبت به دوره اول دچار این چالش ها می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۱۳    
وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) تایید کرده است عکس ها و تصویر ویدئویی پدیده های هوایی ناشناس که سال 2019 گرفته شد، واقعاً تصاویر واقعی اشیایی مرموز و ناشناخته هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۴۸   + ۱۰۸ سایت دیگر  
سخنگوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی اظهارات منتسب به اولکسی دانیلوف، دبیر شورای دفاع و امنیت ملی اوکراین را رد کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دردیدار رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه با استاندار آستراخان روسیه مطرح شد: توسعه شبکه زیرساخت های حمل و نقل گیلان و آستراخان برای آینده تجارت این دو استان.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: مسئولان جهاد کشاورزی و آب با همدیگر همکاری کنند تا امسال شاهد بلند شدن فریاد کشاورزان مبنی بر بی آبی و کم آبی نباشیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نادر دست نشان سرمربی پیشین تیم های نساجی مازندران ، صنعت نفت آبادان، استیل آذین و... پس از ابتلا به ویروس کرونا، امروز (جمعه – 27 فروردین ماه) دار فانی را وداع گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شب گذشته(26 فروردین) بر اثر برخورد کامیون و پراید در جاده امام زاده هاشم پنج نفر مصدوم شدند و توسط فوریت های پزشکی گیلان امدادرسانی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته 25 هزار و 261 مورد جدید کووید19درکشور شناسایی شد و متاسفانه 328 تن نیز به دلیل این بیماری جان باختند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۳   + ۶۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با تشریح آخرین آمارهای خرید و واردات واکسن کرونا، گفت: برخی فکر می کنند واکسن در جهان به حراج گذاشته شده در حالی که این خبرها نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۲۹ سایت دیگر  
طغیان دوباره کرونا و ورود مجدد مرگها به کانال 300 تایی؛ ضرورت تامین و تزریق “واکسن” را بار دیگر یادآوری می کند، نیاز حیاتی سلامت این روزهای کشور و فرصتی که همچنان از دست می رود...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۵۷ سایت دیگر  
یک تولیدکننده مرغ گفت: علی رغم قیمت مصوب 4200 تومان، جوجه به قیمت 6 هزار تومان هم پیدا نمی شود و این زنگ هشداری برای افزایش دوباره قیمت مرغ در بازار است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۸   + ۵۴ سایت دیگر  
یادگار امام در سخنان مهمی، ضمن تشریح وضعیت کنونی کشور به مسأله حضور خود در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری پرداخت و تأکید کرد: همه نسبت به مملکت، آینده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۸   + ۳۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران، گفت: اصلاح طلبان یک جبهه دارای ظرفیت های فراوان انسانی هستند و پتانسیل بسیار بالایی دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران در نشست وین گفت: نشست امروز کمیسیون مشترک برجام جلسه بسیار جدی و چالشی بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بررسی های یک مطالعه نشان داد که کشورهای چین، ایران، ایالات متحده آمریکا و هند دارای بیشترین مقالات سلب اعتبار شده در جهان هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۳:۳۳   + ۵۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری هنوز در شورای نگهبان تایید نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
شورایی که باید موانع موجود شهر را از مسیر بردارد، خود به عامل بی اعتمادی و عقب ماندگی رشت تبدیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کوچکی نژاد با بیان اینکه لایحه رتبه بندی ارائه شده از طرف دولت تقریبا همان قانون خدمات کشوری با تغییرات جزئی است گفت: رتبه بندی فرهنگیان بر اساس سند تحول و قانون برنامه باید سیستم آموزشی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان در جلسه ای با مجمع اتحادیه ی انجمن های اسلامی مستقل حاضر شد. او در این جلسه گفت: راه کمک به تولید داخلی ساختن fatf داخلی و آزادسازی قیمت ها با دادن یارانه ها به اشخاص یا خانواده هاست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: گیلان یکی از مستعد ترین استانهای کشور برای توسعه صنایع کوچک و خرد است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان گیلان گفت: با اقدامات دستگاه قضایی و قطع دست مافیای واردکننده و حذف موانع موجود برای عرضه محصولات یک شرکت تولید سیلندر اکسیژن به بازار ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به گمشدن پنج نفر در مناطق کوهستانی روستای موشنگاه، گفت: با حضور تیم امدادی این افراد پیدا و به محل امنی منتقل شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۱۸   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز تولید و فنی سیما از تمهیدات گسترده این مرکز برای انتخابات خرداد 1400 خبر داد و گفت:6 برنامه برای انتخابات ریاست جمهوری تدارک دیده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
شورای نگهبان در جلسه روز گذشته (چهارشنبه) طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری را تایید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۲۳    
نماینده لنگرود در مجلس با بیان اینکه اراده نظام بر این است که خسارات وارد آمده جبران شود و کار با شتاب بیشتری پیش برود، گفت: به هرگونه حرکت خصمانه باید پاسخ بدهیم و رجزخوانی اسرائیل نیز وهم خیالی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۱۳    
از مجموع 9 هزار و 100 هکتار از اراضی شالیزاری شهرستان لنگرود 2500 هکتار به صورت سنتی آبخور شده و در حدود یک هزار هکتار از اراضی شالیزاری نیز احتمال تنش آبی وجود دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...