پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۸:۳۲Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

مدار اقتصادی (ecc.news)

مدار اقتصادی 15 فروردین 1401 مدار اقتصادی 24 فروردین 1402 مدار اقتصادی 7 اردیبهشت 1402 مدار اقتصادی 31 خرداد 1402 مدار اقتصادی 31 تیر 1402 مدار اقتصادی 31 مرداد 1402 مدار اقتصادی 1 شهریور 1402 مدار اقتصادی 2 شهریور 1402 مدار اقتصادی 3 شهریور 1402 مدار اقتصادی 4 شهریور 1402 مدار اقتصادی 5 شهریور 1402 مدار اقتصادی 6 شهریور 1402 مدار اقتصادی 7 شهریور 1402 مدار اقتصادی 8 شهریور 1402 مدار اقتصادی 9 شهریور 1402 مدار اقتصادی 10 شهریور 1402 مدار اقتصادی 11 شهریور 1402 مدار اقتصادی 12 شهریور 1402 مدار اقتصادی 13 شهریور 1402 مدار اقتصادی 14 شهریور 1402 مدار اقتصادی 15 شهریور 1402 مدار اقتصادی 16 شهریور 1402 مدار اقتصادی 17 شهریور 1402 مدار اقتصادی 18 شهریور 1402 مدار اقتصادی 19 شهریور 1402 مدار اقتصادی 20 شهریور 1402 مدار اقتصادی 21 شهریور 1402 مدار اقتصادی 22 شهریور 1402 مدار اقتصادی 24 شهریور 1402 مدار اقتصادی 25 شهریور 1402 مدار اقتصادی 26 شهریور 1402 مدار اقتصادی 27 شهریور 1402 مدار اقتصادی 28 شهریور 1402 مدار اقتصادی 29 شهریور 1402 مدار اقتصادی 30 شهریور 1402 
  ۲۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
برنامه هفتم توسعه دولت را مکلف می کند که در 5 سال 15 درصد از کارکنان خود را کاهش دهد؛ اما این تکلیف الزاماتی دارد که ناگزیر شرایط استخدام در دولت را تغییر می دهد.
  ۴۳ دقیقه پیش    
بانک مرکزی سوئد مطابق با انتظارات، نرخ بهره را با 0.25 درصد افزایش به 4 درصد رساند.
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه بهمن اعلام کرد که در راستای تحقق برنامه های استراتژیک و با هدف چابک سازی گروه ، 100درصد سهام شرکت شاسی شاز ایران متعلق به شرکت گروه بهمن به شرکت بهمن دیزل واگذار شد.
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تولید مواد اولیه داروئی البرز بالک با انتشار اطلاعیه ای بر روی کدال اعلام کرد تولید بچ صنعتی محصول جدید سیپروفلوکساسین هیدروکلراید و فلوکسامین مالئات انجام می شود.
  ۲ ساعت پیش    
بازارسرمایه در آخرین روز کاری هفته با کاهش 7,298 واحدی شاخص کل و رسیدن آن به 2,121,191 واحد به کار خود پایان داد تا افت 0.34 درصدی برای این بازار ثبت شود ...
  ۳ ساعت پیش    
بانک مرکزی انگلستان پس از رسیدن به تورم پایین تر از حد انتظار، به 14 افزایش متوالی نرخ بهره پایان داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۲:۳۷   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در هجدهمین نشست وزرای امور خارجه مجمع گفتگوی همکاری آسیا (ACD) در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک به عنوان رییس جدید این مجمع انتخاب شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۱۰۵ سایت دیگر  
محمدرضا فرزین درخصوص وضعیت اقتصاد کلان کشور گفت: با نرخ های حاصله در سال های اخیر و به ویژه درسال جاری می توان اینگونه بیان کرد که فشار های اقتصادی ناشی از تحریم مدیریت شده و در حال برگشت به روند ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۸۳ سایت دیگر  
معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران خودرو با اعلام این که خودروی کراس اوور ری را در بهمن ماه به مرحله تولید انبوه خواهد رسید، گفت: تا پایان سال، 500 دستگاه از این خودرو به تولید می رسد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۷   + ۸۹ سایت دیگر  
رشد اقتصادی کشور در سه ماهه اول 1402 معادل 6.2 درصد و رشد اقتصادی بدون نفت طی این دوره معادل 5.2 درصد بود ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۷   + ۵۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در جمع خبرنگاران از کاهش کارمزد وام های قرض الحسنه با مصوبه شورای پول و اعتبار به زیر چهاردرصد خبر داد و اولین بانک اعمال کننده این مصوبه را بانک قرض الحسنه مهر ایران عنوان کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: یک میلیون و 520 هزار واحد نهضت ملی در قالب خودمالکی، مسکن روستایی، نوسازی بافت فرسوده و مسکن شهری در دست احداث است و گام دولت واگذاری زمین در قالب طرح جوانی جمعیت از هفته ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۶۵ سایت دیگر  
رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با هدف حفظ ایمنی مسافران تمام پروازهای بین ایران و دو کشور ارمنستان و آذربایجان تا اطلاع ثانوی لغو شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: ایجاد شهرهای جدید مهرگان، گلمان، تابناک و چاه مبارک در مرحله ثبت شرکت قرار دارد و وارد فاز عملیاتی شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به بازگشت رتبه ایران در تولید اوپک به پیش از تحریم ها، گفت: تولید نفت ایران در دولت سیزدهم بیش از یک میلیون بشکه در روز افزایش داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر توسعه صنایع پایین دستی شرکت ملی صنایع پتروشیمی تأکید کرد: عرضه اعتباری محصولات پتروشیمی در بورس کالا، از رانت جلوگیری می کند و مواد اولیه تولیدکنندگان واقعی صنایع تکمیلی تأمین می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۹   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران با تأکید بر اینکه حدود 50 میلیارد دلار پروژه جاری برای افزایش تولید نفت و گاز در کشور در حال اجراست، گفت: 33 میلیارد دلار پروژه نیز در آینده اجرا خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت بورس کالای ایران اعلام کرد قرارداد آتی نقره تحویل مهر ماه راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تعیین هیات رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت های پتروشیمی دولتی در فروش و صادرات محصولات خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۳:۴۹    
عملیات بازارگردانی شرکت پارس دارو از فردا 29 شهریور ماه آغاز می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۱:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم اعلام کرد: یکی از نمایندگی های مجاز سایپا با وعده واگذاری خودرو از بیش از 40 نفر از متقاضیان خرید خودرو مبلغ بیش از 115 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش با بیان اینکه در حال بازسازی ورزشگاه آزادی هستیم، گفت: با دستور رئیس جمهور، به زودی یک ورزشگاه شکیل و در شأن فوتبال ایران خواهیم ساخت و دولت نیز در این مسیر ما را یاری خواهد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۱:۵۳   + ۳۶ سایت دیگر  
عباس شفیعی، رئیس هیات مدیره بانک ملی ایران با حضور در واحد پاسخگویی روابط عمومی، به طور مستقیم از طریق تماس تلفنی با مشتریان و کارکنان بانک گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۳:۴۹   + ۱۱۷ سایت دیگر  
مجری طرح واردات خودرو وزارت صمت گفت: خودرو با قیمت 5 هزار دلار بدون استاندارد وارد نخواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۷    
شرکت توسعه فن افزار توسن در مناقصه 80 هزار دستگاه پایانه فروشگاهی سیار اندرویدی پرداخت الکترونیک سپهر برنده شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی که به منظور شرکت در هفتاد و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده، با آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه از هفته آینده در نشست علنی مجلس خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
ارزش معاملات محصولات پتروشیمی در بورس کالای ایران از ابتدای امسال تاکنون حدود 110 هزار میلیارد تومان بوده که از این میزان بیش از 22 همت با امکان تسویه اعتباری برای خریداران انجام شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
شرکت واسپاری تجار ایرانیان از انتقال سند قطعی ملک خریداری شده از بانک سپه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
قیمت نفت در بازارهای جهانی به علت نگرانی در مورد کمبود عرضه به 95 دلار در هر بشکه رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
اعضای حقوقی هیات مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با رأی گیری انجام شده در مجمع عمومی به طور فوق العاده انتخاب شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۳۸ سایت دیگر  
تسهیلات پرداختی بانک ها طی 5 ماهه سال 1402 مبلغ 17869.7 هزار میلیارد ریال بود که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ 3720.6 هزار میلیارد ریال (معادل 26.3 درصد) افزایش داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مرتضی چشان گفت: هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار در راستای تسهیل، تسریع و کاهش هزینه های تامین مالی شرکت ها ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی بهبود فضای کسب و کار وزارت اقتصاد از رونمایی سامانه شکایت درگاه ملی مجوز ها خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
صندوق در صندوق (Fund of Funds) یا همان فراصندوق، یکی از جدیدترین ابتکارهای بازارهای مالی جهت پایین آوردن سطح ریسک و ساده کردن مسیر سرمایه گذاری است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور رییس سازمان خصوصی سازی از طراحی و رونمایی از سامانه ای برای رصد فعالیت هیات مولدسازی در همه مراحل برای ناظرین به عنوان نمایندگان قوای سه گانه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۹۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: امروز معادل 5 میلیارد و 573 میلیون و 492 هزار یورو به حساب 6 بانک ایرانی در دو بانک قطر واریز شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۶   + ۳۹ سایت دیگر  
نماینده وزیر صمت در هیات رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: به مناسبت بازگشایی مدارس، فروش فوق العاده پاییزه در برخی از شهرستان ها در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد گفت: در صورت برنامه ریزی صحیح و عملی، بهبود ارتباطات بین المللی به توسعه اقتصادی کشور، افزایش تولید و صادرات شرکت ها ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
شرکت گسترش سوخت سبز زاگرس، با نماد شگستر در فهرست نرخ های بازار سرمایه گذاری حرفه ای بورس تهران درج شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
بیش از 7900 میلیارد تومان سود در هفته چهارم شهریور ماه سال جاری توسط سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از طریق اطلاعات سامانه سجام به حساب سهامداران واریز شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۱:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری اسلامی ایران به منظور شرکت در هفتاد و هشتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد، دقایقی قبل با بدرقه رسمی معاون اول و معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری عازم نیویورک شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۲۵    
تامین مالی 6 هزار میلیارد ریالی شرکت صنایع الکترونیک مادیران و صنایع لوازم خانگی مادیران با مشارکت مشاور سرمایه گذاری ترنج انجام می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
در چهل و پنجمین نشست کمیته میراث جهانی یونسکو در ریاض عربستان، یکشنبه 26 شهریورماه 1402، پرونده کاروانسراهای ایران تأیید شد و به ثبت رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: طرح تحول زمین شناسی و اکتشافات ذخایر معدنی کشور در سال 1400 در خراسان جنوبی آغاز شد و در آن سال این قول را دادیم که این طرح را در بازه زمانی یک ساله ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
کارگزاری آرتان از امروز 26 شهریورماه به عنوان یکصد و پانزدهمین کارگزاری به طور رسمی وارد فرابورس ایران شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۶۳ سایت دیگر  
وزیر نفت با اشاره به مذاکرات وزارت امور خارجه درباره موضوع توسعه میدان آرش گفت: انتظار داریم مباحث مربوط به این میدان را از طریق مذاکره با طرف کویتی حل و فصل کنیم ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۹   + ۹۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی در بخشنامه ای معافیت های مالیاتی خانواده های دارای سه فرزند و بیشتر را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۴    
مدیر عامل سبد گردان مانی با تاکید بر اینکه تنوع ابزارهای سرمایه گذاری عامل جذب نقدینگی در بورس است، گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مجید عشقی در خصوص پنجمین جشنواره ملی بورس و رسانه گفت: رسانه بازوی پرتوان ایجاد فضایی پویا در بازار سرمایه و بدون فعالیت آن، نمی توان فضای فعالی برای بازارسرمایه متصور بود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
هفته گذشته 3 میلیون و 979 تن محصول به ارزش 25 هزار و 529 میلیارد تومان در بورس کالا داد و ستد شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۳:۰۷   + ۸۳ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فراهم شدن امکان خرید برخط مردم در طرح کالابرگ الکترونیک خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۵    
سید جواد درواری با بیان اینکه همه چیز برای رشد بازارسهام فراهم است، گفت: با توجه به سودآوری تعداد زیادی از شرکت ها به واسطه افزایش نرخ محصولات تولیدی و افزایش نرخ تسعیر ارز و گشایش های بین المللی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
از ابتدای راه اندازی معاملات گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالای ایران تا 21 شهریور امسال (6 ماه)، یک تن و 139 کیلوگرم شمش طلا در قالب 11 ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: میانگین تولید روزانه بنزین نسبت به زمان شروع به کار دولت، 15 میلیون لیتر افزایش یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۴۶ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی ثبات بازار ارز در ماه های آینده را پیش بینی کرد و گفت: بانک مرکزی با اجرای سیاست تثبیت اقتصادی، مسیر مهار تورم را آغاز کرده و با توجه روند متغیرهای اقتصادی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۲:۵۱    
لازم است هر فردی با اصول کسب درآمد و مهم تر از آن سرمایه گذاری صحیح و مولد آشنایی داشته باشد. از جمله دلایل اهمیت سرمایه گذاری می توان به کسب درآمد بیشتر ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
علی نقوی مدیرعامل بورس انرژی ایران با انتشار یادداشتی دلایل رونق تابلو برق سبز و نقش حمایت وزارت نیرو در این زمینه را تشریح کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
امیرمهدی صبائی گفت: به منظور افزایش شفافیت در معاملات و نیز جلوگیری از بروز ابهام در تفسیر معاملات تایید نشده، 2 اقدام در دستور کار سازمان بورس قرار دارد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت های صنایع الکترونیک مادیران (سهامی خاص) و صنایع لوازم خانگی مادیران (سهامی خاص) هر یک به مبلغ 3 هزار میلیارد ریال از طریق فرابورس ایران از روز ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل فرابورس ایران از افزایش 160 درصدی تعداد شرکت های پذیرش شده خبر داد و گفت: در 5 ماهه ابتدایی سال جاری در فرابورس 12 جلسه هیات پذیرش تشکیل شده و طی این جلسات تعداد 13 شرکت را پذیرش کرده ایم ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۵   + ۷۴ سایت دیگر  
سامانه سوئیفت که از سال 97 برای اکثر بانک های ایرانی تحریم شده بود، هم اکنون برای انتقال شش میلیارد دلار ارزهای بلوکه شده ایران در کره جنوبی باز شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
روابط عمومی بانک ملی ایران اعلام کرد مهلت شرکت در جشنواره یک حساب، چند رویا ویژه کودکان و نوجوانان تا پایان شهریور ماه تمدید شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۷   + ۸۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور ضمن تقدیر از گزارش وزارت نفت درباره تلاش برای به صفر رساندن سوزاندن گازهای سمی در مشعل ها، خواستار تسریع در به نتیجه رسیدن هر چه سریع تر این طرح عظیم ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (تیپیکو) برگزار و حسین عطار به عنوان سرپرست جدید تیپیکو معرفی شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، از اجرای 2 هزار و 580 پروژه گردشگری، خبرداد و گفت: بودجه نظر گرفته برای آن ها 370 هزار میلیارد تومان است که تکمیل و افتتاح آن ها موجب اشتغال زایی برای بیش از ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۸   + ۵۴ سایت دیگر  
بر اساس تازه ترین گزارش اوپک، تولید نفت خام ایران در ماه اوت (مردادماه - شهریورماه) با 143 هزار بشکه افزایش به 3 میلیون بشکه رسید و پس از عربستان و عراق جایگاه سومی را دوباره از آن خود کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه افزایش یافت و به نزدیکی بالاترین رقم 10 ماه گذشته رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در جلسه امروز شورای رقابت، قیمت 5 محصول جدید سایپا مشخص شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۷۰ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که خرید تضمینی گندم به 10 میلیون و 305 هزار تن رسیده است، گفت: مطالبات گندمکاران تا پایان شهریور پرداخت می شود که این پرداخت منوط به تامین اعتبار از سوی سازمان برنامه و ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر اعتبارات بانک مرکزی در مورد اینکه برخی از بانک ها چند ضامن برای وام ازدواج طلب می کنند، گفت: قانون این است که نباید بیش از یک ضامن برای وام ازدواج بخواهند برخی از شعب دو ضامن می خواستند و ما در ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۰   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیراقتصاد با بیان اینکه در هیچ دوره ای از سیاست گذاری های پولی، رشد نقدینگی تا این حد تحت کنترل نبوده است تاکید کرد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۰   + ۵۴ سایت دیگر  
سازمان توسعه تجارت ایران در بخشنامه ای نحوه ایفای تعهدات ارزی محصولات پتروشیمی، پالایشی و فرآورده های نفتی را اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های ترافیکی 22 تا 27 شهریور ماه در محورهای مواصلاتی را اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۵۸ سایت دیگر  
تسهیلات اعطایی به شرکت های دانش بنیان درپایان مرداد ماه 1402 نسبت به پنج ماهه 1401 معادل 261.4 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
با تصمیم هیئت مدیره مرکز مالی ایران، محبوبه جعفری مدیرعامل این شرکت شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۲۱    
دبیرکل انجمن پتروشیمی: دو اقدام اخیر دولت ضمن پیش پینی پذیری اقتصاد، به کاهش فعالیت دلالان و حضور فعال سرمایه گذاران در صنعت پتروشمی منجر شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس از رفع توثیق سهام پتروشیمی کرمانشاه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۴    
هیات تجدیدنظر شورای رقابت، برنامه شرکت کروز در گرفتن دو صندلی هیات مدیره ایران خودرو را قانونی دانست و این خودروساز را از هرگونه انحصار تبرئه کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۹    
هیأت مدیره شرکت آلومراد افزایش سرمایه 43 درصدی این شرکت از محل سود انباشته را به تصویب رساند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۹    
حفاری از مناقصه نتیجه نگرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
سامانه فروش یکپارچه خودرو برای ویرایش اولویت بندی متقاضیانی که موعد تحویل خودرو آن ها سال 1403 است، از امروز فعال شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان استاندارد از اقدام ضربتی برای تعیین تکلیف 25 هزار کانتینر رسوبی در گمرکات هرمزگان خبر داد و گفت: 223 خودرو و ماشین آلات سنگین متروکه این بندر در نخستین مزایده به فروش می رسد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۴    
آلومینیوم ایران در نظر دارد امروز 500 تن شمش 1000p-99.7 را در تالار صادراتی کیش عرضه کند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک ملی ایران از ابتدای فروردین تا پایان مرداد ماه امسال تعداد 86 هزار و 313 فقره تسهیلات فرزندآوری به متقاضیان و خانواده های واجد شرایط پرداخت کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۷:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
صکوک مرابحه شرکت سبحان دارو (سهامی عام) به مبلغ 3 هزار میلیارد ریال از طریق بورس اوراق بهادار تهران امروز یکشنبه مورخ 19 شهریور 1402 در نماد "صبحان606" عرضه شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از فرصت محدود ترخیص برای خودرو و موتور سیکلت های توقیفی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
امیر رستگاری با اشاره به همکاری وزارت دفاع و شهرداری تهران در پروژه خطوط تراموای تهران گفت: طول این خط حدود 34 کیلومتر است که با 28 رام قطار که در این خط تردد خواهند داشت ظرفیتی حدود 55 تا 56 میلیون ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۱    
هیأت مدیره شرکت لوله وماشین سازی ایران افزایش سرمایه 24 درصدی این شرکت از محل سود انباشته را به تصویب رساند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم در نظر دارد آپارتمان مسکونی واقع در منطقه نیاوران را که متعلق به این شرکت است از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه گفت: از ابتدای امسال تا کنون حدود 18 هزار میلیارد تومان تامین مالی برای 30 شرکت بخش خصوصی از طریق انتشار صکوک در بازار سرمایه صورت گرفته است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از توثیق سهام متعلق به شرکت فولاد مبارکه اصفهان جهت تضمین تامین مالی از طریق انتشار اوراق اجاره خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۶۱ سایت دیگر  
نرخ رشد دوازده ماهه نقدینگی در پایان مرداد ماه 1402 با 10.9 واحد درصد کاهش نسبت به دوره مشابه سال قبل به 26.9 درصد رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۴   + ۸۳ سایت دیگر  
به دنبال افزایش انصرافی ها در سامانه یکپارچه خودرو، این سامانه در اطلاعیه ای اعلام کرد ثبت نام ظرفیت های خالی موجود خودروسازان ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۴    
شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران با نماد وساخت، از خرید یک واحد آپارتمان از شرکت نوسازی و ساختمان تهران (سهامی عام) خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۲:۳۸    
شرکت نوسازی و ساختمان تهران از معامله با شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران به مبلغ 352,500 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۲:۳۸   + ۸۳ سایت دیگر  
تصویب نامه هیئت وزیران در خصوص اصلاح دستورالعمل و روش اجرایی آئین نامه اخذ عوارض در مناطق آزاد تجاری - صنعتی و اصلاحات بعدی آن ابلاغ شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۰:۱۵    
شرکت آ.س.پ اعلام کرد که با توجه به مدت کم باقیمانده از سال مالی منتهی به 31 شهریور 1402، بار مالی اصلی پروژه در سال های آتی محقق خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فولاد خوزستان در خصوص تغییر نرخ خوراک گاز توضیحاتی بر روی کدال منتشر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۲۸    
شرکت موتوژن افزایش سرمایه می دهد.
مشاهده نتایج بیشتر...