دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۸:۱۱Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

روزنامه اصفهان امروز (esfahanemrooz.ir)

روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1393 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1394 روزنامه اصفهان امروز 30 اسفند 1395 روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1396 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1397 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1398 روزنامه اصفهان امروز 30 اسفند 1399 روزنامه اصفهان امروز 1 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 31 اردیبهشت 1400 روزنامه اصفهان امروز 31 خرداد 1400 روزنامه اصفهان امروز 31 تیر 1400 روزنامه اصفهان امروز 31 مرداد 1400 روزنامه اصفهان امروز 31 شهریور 1400 روزنامه اصفهان امروز 1 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 2 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 3 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 4 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 5 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 6 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 7 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 8 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 9 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 10 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 11 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 12 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 13 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 14 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 15 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 16 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 17 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 18 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 19 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 20 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 21 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 22 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 23 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 24 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 25 مهر 1400 روزنامه اصفهان امروز 26 مهر 1400 
  ۶ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
رضا کرملاچعب پس از گلزنی در دقیقه 88 دیدار برابر رایکا شادی منحصربه فرد گومیس ستاره تیم فوتبال الهلال را انجام داد.
  ۶ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی مبارزه با کرونا درباره ایمنی زایی واکسن های چینی توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۶ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
ملکوتی خواه گفت: تصمیم قطعی درباره چگونگی پرداخت سود شستا در روز مجمع یعنی 27 مهر ماه اتخاذ خواهد شد.
  ۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
افت تقاضای ناشی از کاهش قدرت خرید مردم، شیوع ویروس کرونا و هزینه بالای نگهداری دام سبک و سنگین موجب شده تا دامداران چوب حراج به دام های مولد لاغر و پرواری خود بزنند.
  ۶ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم تکواندو دانشگاه آزاد مخالف عدم برگزاری جام باشگاه های آسیاست و اعتقاد دارد در این دوره نیز تکواندوی ایران بهره لازم را از برگزاری این رقابت ها برده است.
  ۶ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال شکست سنگین این تیم در لیگ قهرمانان آسیا تأکید کرد، فصل سختی در انتظار سرخپوشان خواهد بود.
  ۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
برخی افراد ممکن است از توانایی ژنتیکی برای تولید پادتن علیه برخی ویروس ها را داشته باشند، اما اغلب ما باید با انتخاب روش های زندگی سالم به تقویت دستگاه ایمنی خود کمک کنیم ...
  ۶ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند تصویب طرح اعلام اموال مسئولان در مجلس هشتم، گفت ...
  ۶ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره بیماری های قابل پیشگیری با واکسن وزارت بهداشت توضیحاتی درباره تزریق دُز یادآور (سوم) واکسن کرونا ارائه کرد.
  ۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، گفت: به مناسبت هفته روستا و عشایر مقرر شد به تمام زوج های دهه شصتی روستایی و عشایری که از آغاز هفته روستا و عشایر امسال (از 15 مهر 1400) تا پایان سال جاری ...
  ۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در امر بازگشایی مدارس درباره شرایط حضور معلمان در مدارس در صورت بازگشایی حضوری گفت ...
  ۶ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سوق یافتن تقاضای مصرفی به سمت واحدهای کوچک متراژ و ارزان قیمت در سه منطقه پرتراکم جنوب تهران منجر به کوچ طرف عرضه از شمال به نیمه جنوبی پایتخت شده است.
  ۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس از شرایط مسابقه دور بود؛ این مسئله به همراه اتفاقات قبل از مسابقه روی بازی بد تیم تأثیرگذار بود.
  ۶ دقیقه پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
متخصص طب ایرانی گفت: سیب، گلابی، انار شیرین و پرتقال و خیار و لیمو از میوه هایی هستند که بوییدن و خوردنشان در آلودگی هوا به بدن کمک کند.
  ۶ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
ارزش ویلا های چالوس و نوشهر در تابستان امسال تقریبا با خانه های مناطق 18 و 20 تهران برابر بود و برای خرید یک متر ویلا در رامسر باید به طور متوسط 18 میلیون و 300 هزار تومان پول خرج کنید
  ۶ دقیقه پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس قرارگاه احیای بینش امر به معروف و نهی از منکر گفت: قرار است رشته ای در مقاطع ارشد و دکتری به عنوان رشته امر به معروف و نهی از منکر راه اندازی و محتوای درسی در این زمینه تولید شود.
  ۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
بعد مدت ها که محمود شهریاری در سکوت خبری به سر می برد، روز گذشته ویدئویی از او منتشر شد که در آن تبلیغ غذای یک رستوران را انجام می دهد.
  ۶ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
برخی افراد در هر فصلی از سال دچار حساسیت های مختلف با علائم متفاوت می شوند.
  ۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، گفت: چهار میلیون و 400 هزار نفر جمعیت هدف 12 سال به بالا تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای واکسیناسیون هستند که از این جمعیت دو میلیون و 860 هزار نفر حدود 65 ...
  ۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان گوشت قرمز اصفهان گفت: به طور معمول در فصل سرما به دلایلی چون مشکلات حمل و نقل، کمبود آذوقه و تلفات دام، معضل کمبود دام وجود دارد ...
  ۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش گفت: به منظور تسریع در روند واکسیناسیون و سهولت دسترسی، اکیپ های سیار واکسیوناسیون کرونا در برخی مدارس فعال شده است.
  ۶ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
در این گزارش نحوه دریافت گواهی کسر از حقوق سازمان تامین اجتماعی به صورت غیر حضوری آموزش داده شده است.
  ۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
عوامل بسیاری مانند ضربه، خار پاشنه، کشیدگی تاندون و ... باعث درد استخوان پاشنه می شوند که قابل درمان است.
  ۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
زمان کاشت و پرورش درختان بادام، بهتر است بدانید که این درختان، خاک بیش از حد مرطوب را تحمل نمی کنند و به شدت به یخ زدگی در بهار حساس هستند ...
  ۶ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
مسئول تحقیق و تفحص از صنعت نساجی با اشاره به اینکه بیش از 90 درصد تولیدکنندگان پوشاک کشور از بخش خصوصی هستند ...
  ۶ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
رویای آسیایی پرسپولیس، این بار در ریاض پرپر شد؛ در ورزشگاه مملو از تماشاگری که از دقیقه یک آخرین نماینده ایران در لیگ قهرمانان را زیر فشار گذاشته بود.
  ۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
خواب زیاد اگرچه بیماری نیست، ولی می تواند نشانه بیماری باشد به طوری که افرادی که بیش از حد می خوابند نسبت به سایر افراد، بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری هایی نظیر دیابت و چاقی قرار دارند.
  ۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
در ادامه تحقیقات برای کشف راز قتل خواننده افغان در تهران، همسر او بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت.
  ۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
عیوضی خواستار بهبود پایدار وضع معاش بازنشستگان شد؛ به گفته او، باید قیمت ها و افزایش نرخ کالاها کنترل شود.
  ۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مربی فوتسال با تاکید بر اینکه شرایط در سطح لیگ برتر نیست گفت: ظرفیت لیگ برتر فوتسال زنان بین 8 تا 10 تیم است.
  ۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مهاجم پیشین پرسپولیس با بیان اینکه این تیم قبل از رویارویی با الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا محک جدی نخورده بود، گفت: خط حمله پرسپولیس ضعف داشت و مدافعان هماهنگ نبودند.
  ۶ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
این روزها اکثر تیم ها پشت درهای بسته و به دور از چشم اهالی رسانه تمرین می کنند.
  ۶ دقیقه پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
پرسپولیس در بازگشت از لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف فولاد برود.
  ۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مربا انجیر رشته یکی از مرباهای سنتی و خوشمزه مازندران است که به صورت سنتی با انجیر خشک و شیره انجیر و گردو تهیه می شود.
  ۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
الهام حمیدی بازیگر محبوب و معروف کشورمان است و همسر دومش علیرضا قربانی نام دارد. الهام حمیدی با انتشار عکسی، برای بار دوم خبر تولد فرزندش را داد.
  ۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
پنی سیلین یک داروی آنتی بیوتیک است که در برخی موارد مصرف این دارو باعث کهیر زدن خارش پوست می شود که از علائم حساسیت به این دارو است.
  ۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
خط چشم دنباله دار همواره بین خانم ها پرطرفدار است زیرا زیبایی خیره کننده ای به چشم ها میبخشد، آموزش کشیدن خط چشم دنباله دار را به شما میگوییم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی گفت: همه ساله بیش از 95 درصد از زوجینی که متقاضی وام ازدواج هستند، تسهیلات دریافت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مهاجم تیم فوتبال هوادار گفت: ما تیم جوان و با انگیزه داریم و هوادار در فصل جدید بازیکنان زیادی را به فوتبال ایران معرفی خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کاراکتر ساسان سریال "سرجوخه" با بازی هژیرسام احمدی به عنوان چهره ای نوظهور معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۵   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان این که هیچ گونه کمبود ارز نداریم و بازار در آینده هم مثل اکنون در آرامش خواهد بود در مورد موضوع رمزارزها گفت: در آینده رمز ارز ملی را به صورت آزمایشی راه اندازی خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کلانتری 179 خلیج فارس از نجات مردی خبر داد که قصد داشت با خودسوزی به زندگی خود پایان دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۵   + ۸۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: با هدف تسهیل تأمین مالی خانوارها و کسب و کارهای کوچک و متوسط، سقف اعتبار قابل تخصیص در قالب کارت اعتباری مرابحه به 200 میلیون تومان افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن روغن نباتی ایران خاطر نشان کرد: تردیدی نیست که با حذف ارز ترجیحی قیمت کالاهای اساسی از جمله روغن 100 درصد افزایش را تجربه خواهند کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
مادر غزاله شکور با بیان اینکه در طول این مدت زجرهای فراوانی متحمل شدیم، گفت: اگر قرار بود گذشت کنیم، سال اول یا دوم می بخشیدیم نه بعد از اینکه 8 سال سختی اعلام گذشت کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
باشگاه تراکتور در توافق خود با کنستانت متعهد شده است که قسط دوم مطالبات این بازیکن را تا دو ماه دیگر به حساب او واریز کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس گفت: در دوره جدید تلاش می کنیم با در نظر قرار دادن اهداف کلان خود شامل حمایت از سرمایه گذاران، ایجاد بازار شفاف، کارا و منصفانه و کاهش ریسک فراگیر ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مقرر شد با دستور شهردار تهران کمک های لازم برای بهبود روند درمان آقای رویگری از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری انجام شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
ثبت نام های قبل از 18تیر در سامانه ملی املاک و اسکان برای تدقیق اطلاعات خوداظهاری و داده های موجود فراخوان شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۵   + ۶۶ سایت دیگر  
در شهریور 1400 عدد شاخص قیمت املاک مسکونی شهر تهران بر اساس ماه پایه فروردین 1395 به عدد 752,6 رسید که نسبت به ماه قبل (761.7) 1.2 درصد کاهش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی ذوب آهن مذاکره سبزپوشان با بابک مرادی را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال ابلاغ بخشنامه اعلام آمار ایثارگران مشمول تبدیل وضعیت استخدامی به دستگاه های اجرایی مشمول ماده (2) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت اصفهان، گفت: روزانه قریب به 80 هزار نفر برای دریافت واکسن کرونا به مراکز تجمیعی واکسیناسیون در استان مراجعه می کنند و انتظار داریم که استقبال مردم برای مراجعه به ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان همدان گفت: زنی میانسال در خیابان رکنی همدان به دست شوهرش کشته شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در این گزارش به قیمت برخی از انواع مصالح ساختمانی موجود در بازار پرداخته ایم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کمرئی گفت: اصلی ترین عامل برای بازگشایی حضوری مدارس رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی مدارس که این مسئله مورد ارزیابی قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
علیرضا زالی گفت: زالی با اشاره به اینکه برخی از آمار ها نشان دهنده ی تجرد قطعی 5 تا 7 درصد بانوان ایرانی است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر نماینده زابل به وزرای راه و نیرو درباره لزوم رسیدگی به نارضایتی مردم از قبوض نجومی آب شرب را قرائت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت درخصوص رسیدگی به مشکلات پرستاران، گفت: پیشنهاداتی که ارائه شد ازجمله مرخصی تشویقی، حق پرستاران است، اما هنوز بابت کرونا و پیک ششم خاطرمان آسوده نیست و باید درحالت آماده باش بمانیم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
وکیل آرمان عبدالعالی گفت: با توجه به ابهامات موجود در این پرونده ما درخواست بررسی مجدد کردیم. شاید به همت و لطف اولیای دم آرمان زنده ماند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
عبدالرضا داوری مشاور پیشین احمدی نژاد: بر اساس مستند موجود و قطعی، احمدی نژاد واکسن فایزر زده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
بیشتر خانم ها تصور میکنند که ماشین لباسشویی قادر است تمام قارچ ها و باکتری های لباس ها را از بین ببرد ولی خود لباسشویی امکان تولید باکتری را دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
قرار است اولین نمایش این فیلم در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر باشد و به همین خاطر با اتمام تولید، فیلم بلافاصله وارد مراحل فنی خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۳۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 11396 نفر دیگر به تعداد بیماران کرونایی کشور افزوده شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰    
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته، یک میلیون و 285 هزار و 245 دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۶۰ سایت دیگر  
کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران قضاوت کننده در هفته نخست بیست ویکمین دوره رقابت های لیگ برتر را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: استقرار جوی نسبتاً پایدار تا سه روز آینده بر سطح استان برقرار است، دمای هوا از روز سه شنبه تا شنبه هفته آینده چهار تا شش درجه کاهش می یابد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
علی فتح الله زاده مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال با ابراز خوش بینی به آینده این تیم بر لزوم حمایت از فرهاد مجیدی تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار مسکن گفت: اعتقادی به وجود حباب قیمت مسکن ندارم. هرچه وجود دارد بر اساس قیمت مصالح و زمین است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
در این گزارش به قیمت برخی از انواع تخم مرغ های موجود در بازار پرداخته ایم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر باخت های سنگین خود در خاک عربستان را تکرار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نگهداری نان در کیسه های پارچه ای مخصوصا پارچه های کتانی سبب بهتر ماندن و بیات نشدن آن می شود. در ادامه ما مراحل دوخت یک نوع کیسه ی نان کتانی را آمورش داده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
می توانید با استفاده از مواد معمول خانگی مانند تی شرت، نوارهای لاستیکی (کش) و فیلترهای قهوه، یک ماسک صورت پارچه ای ساده یا بدون فیلتر در خانه تهیه کنید ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امروزه در بسیاری از رستوران ها و میهمانی ها تزیین بشقاب غذا و یا دورچین غذا باب شده است در این مقاله نمونه هایی زیبا و جدیدترین را برای شما آورده ایم می توانید از آن ها ایده بگیرید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ف یلمی از طرز تهیه تیرامیسو خانگی خوشمزه، منتشر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
زلفی گل گفت: باید همه تلاش و همت خود را به کار گیریم تا شرایط را طوری فراهم کنیم که نخبگان کشور را حفظ کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
درحالی که سال گذشته در همین زمان، بیش از 50 درصد مخازن سدهای کشور پر بود، امروز تنها 37 درصد مخازن سدهای کشور پر و 63 درصد خالی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد که شب گذشته (شنبه)، شصت و هشتمین محموله واکسن کرونا به کشور وارد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های لیزینگ ایرانیان، ملی سرب و روی ایران و لامپ پارس شهاب در بورس و معامله گران شرکت های ذوب روی اصفهان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس که در ساعات ابتدایی معاملات امروز توانسته بود با روندی صعودی به رقم یک میلیون و 445 هزار واحد برسد در ساعات میانی و پایانی معاملات دوباره روندی نزولی به خود گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مسئول بیماری های غیر واگیر مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: پوکی استخوان بیمار خاموش نیز نامیده می شود، زیرا در مراحل اولیه، علائمی ندارد و همین امر تشخیص را با مشکل مواجه می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۱۲۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور همه وزارتخانه ها و دستگاه ها را موظف کرد در خنثی سازی تحریم ها و تنظیم بازار کالا های اساسی همکاری کنند و مقرر شد معاون اول رئیس جمهور ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
شکست پرسپولیس مقابل الهلال علامت سوال های مهمی را به وجود آورده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۴۰ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی در پی تماس تلفنی برخی سودجویان با بیمه شدگان و دریافت وجه، اعلام کرد، این تماس ها از سوی واحد های اجرایی و درمانی سازمان نبوده و اقدامی غیرقانونی و قابل پیگرد است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
از دیروز عکسی از یک عکاس منتشر و در شبکه های اجتماعی بازنشر شده که دو کودک کار، پشت به لنز دوربین و رو به سمت قطار شادی جشنواره -که شهرداری در سطح شهر و مناطق کم برخوردار راه انداخته- ایستاده اند و ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در این گزارش به قیمت برخی از انواع موکت های موجود در بازار پرداخته ایم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اصغر توسلی کارگردان سریال روزگار جوانی درباره حال و هوای این سریال صحبت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
در مطلب زیر چند نکته کلیدی برای نگهداری از این تنقلات سالم و مغذی را با هم مرور می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
در این گزارش به قیمت برخی از انواع تخته های وایت برد موجود در بازار پرداخته ایم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه میادین میوه و تره بار اصفهان گفت: تغییر فصل و کاهش دمای هوا و از سوی دیگر صادرات موجب کاهش عرضه و افزایش 30 درصدی قیمت گوجه در بازار شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۸۷ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: برای زوجین روستایی و عشایری دهه شصتی که تا پایان سال 1400 ازدواج کنند 100 میلیون تومان وام علاوه بر وام ازدواج در نظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بانوی لژیونر فوتبال ایران از علاقه برای بازگشت به تیم ملی صحبت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس کانون صنفی جایگاه داران سوخت کشور با رد ادعای کم فروشی بنزین، گفت: هوافروشی در جایگاه ها از نظر فنی اصلا امکان ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
گزارشگر شبکه سوم سیما بیشتر از نماینده کشورمان در خاک عربستان نگران هواداران تیم الهلال بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نحوه تزیین دستمال سفره به شکل پیراهن را به صورت تصویری برای شما عزیزان آموزش داده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
در این گزارش به قیمت برخی از انواع میز های تحریر موجود در بازار پرداخته ایم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس نسبت به واکسیناسیون شتاب زده افراد زیر 18 ساله ها توسط وزیر بهداشت انتقاد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فیلمی از طرز تهیه کیک ماکارونی با ظاهری جذاب و طعمی خوشمزه، منتشر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دفتر توسعه اقتصاد فرهنگ و هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تسهیلات این وزارتخانه برای اهال فرهنگ در انتظار تخصیص بودجه از سوی سازمان برنامه و بودجه است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اداره بیماری های قابل پیشگیری با واکسن وزارت بهداشت، جزئیات تزریق دوز یادآور واکسن کرونا را در کشور تشریح کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...