دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۷:۴۱Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

روزنامه اصفهان امروز (esfahanemrooz.ir)

روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1393 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1394 روزنامه اصفهان امروز 30 اسفند 1395 روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1396 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1397 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1398 روزنامه اصفهان امروز 30 اسفند 1399 روزنامه اصفهان امروز 1 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 2 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 3 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 4 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 5 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 6 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 7 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 8 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 9 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 10 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 11 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 12 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 13 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 14 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 15 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 16 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 17 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 18 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 19 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 20 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 21 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 22 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 23 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 24 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 25 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 26 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 27 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 28 فروردین 1400 روزنامه اصفهان امروز 29 فروردین 1400 
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بهره برداری از سامانه هوشمند ناوگان اتوبوسرانی و ارتقاء سیستم پرداخت الکترونیکی، اجرای یکی از بزرگترین پروژه های هوشمندسازی ایران و آسیا در شهرداری اصفهان
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۱۵    
امین دهقان کوهنورد اصفهانی از فردا وارد کمپ اصلی اورست می شود تا استارت صعود نهایی اش را بزند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۴۰    
بازهم از غرب و مثبت ها سخن می گوییم تا همان گونه که بعضی از صنایع پیچیده آن را به منظور رفع نیاز نه تنها در کشور ما بلکه در بیشتر دنیا و بخصوص دومین اقتصاد بزرگ یعنی چین هم مهندسی معکوس می شود که عیب ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
عبدالرضا داوری در توئیترش درباره فساد مالی حمید بقایی دست به افشاگری زد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس اورژانس اجتماعی کشور نسبت به خبر وقوع خودکشی 84 تهرانی در یک روز واکنش نشان داد و گفت: چنین موضوعی صحت ندارد. آمار تماس های اورژانس اجتماعی از اول فروردین تاکنون کمتر از 80 مورد بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
هر بسته انسولین خارجی novorapid که این روزها کمیاب است، بدون دفترچه بیمه برای بیمار حدود 150 هزار تومان است اما در بازار سیاه به وفور با قیمت 500 هزار تومان یافت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۹۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: هر واکسن کرونای مجاز که وارد یا تولید شود توسط وزارت بهداشت خریداری و به صورت رایگان توزیع و تزریق می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه اصلاح طلب ابتکار با تاکید بر اینکه دولت حسن روحانی آبرویی برای اصلاح طلبان نگذاشته است، نوشت: هیچ دولتی مانند این دولت این هنر را نداشت که 25میلیون رأی را در عرض چند ماه به دو ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی من این است که سید ابراهیم رئیسی داوطلب کاندیداتوری انتخابات خواهد شد و نامزدهای جریان انقلابی به نفع ایشان کنار خواهند کشید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا از سال گذشته دریافت کد رهگیری برای تمامی معاملات مسکن الزامی شده و مجلس هم در روز های اخیر این موضوع را مصوب کرده که فقط منتظر تایید شورای ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس جوابیه برادران معاون اول رئیس جمهور را نسبت به نطق اردشیر مطهری در مجلس را قرائت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
لژیونر فوتبال کشورمان که به دلیل رعایت پوشش از حضور در یکی از مسابقات فوتبال بلژیک محروم شد گفت که در دیدارهای گذشته با چنین مشکلی مواجه نشده بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در حالی که پلیس فتا و نیروی انتظامی به شدت نسبت به موضوع سایت های شرط بندی حساس شده اند یکی از شاگردان فرهاد مجیدی با برخی اعضای مرتبط با این سایت ها طرح رفاقت ریخته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی نشان می دهد که هربسته رطب 700 گرمی 36 هزار تومان تا 55 هزار تومان به فروش می رسد در حالی که پیش از این 23 تا 29 هزار تومان بود همچنین قیمت هر کیلوگرم خرما های عسلی از 24 تا 25 هزار ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بررسی متوسط هزینه پوشاک و کفش خانوارهای شهری در سال 1398 نشان می دهد که میزان هزینه یک خانوار شهری در کشور برای پوشاک و کفش 4.7 درصد نسبت به سال 1397 رشد داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
فرماندار ویژه آبادان از شهروندان آبادانی بابت سوء استفاده برخی مدیران شهرداری از واکسن پاکبانان عذر خواهی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
شهردار سوسنگرد خوزستان با انتشار نامه ای سرگشاده به دلیل تقاضای شورای شهر برای استخدام غیرقانونی فرزندان و دعوا بر سر پژو پارس استعفا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ارزش هر سهام در روند معاملات امروز بازار سرمایه تغییراتی را تجربه کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
کاظمی در خصوص وضعیت بازار لوازم یدکی خودرو توضیحاتی داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از افزایش وام ساخت مسکن تا سقف 450 میلیون تومان در صورت استفاده از فناوری های نوین توسط انبوه سازان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
سازندگان "رعد و برق" که با یک قسمت پخش، از کنداکتور حذف شدند، در اطلاعیه ای از شرایط سخت و سنگین ساخت سریال و نیاز به زمان بیشتر برای پخش سریال خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته 405 بیمار کووید-19 در کشور جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
برنامه مثل ماه در سومین قسمت، ماجرای خوف و رجای مردی را حکایت می کند که همسر باردارش پس از ابتلا به کرونا در لحظاتی سخت با مرگ دست و پنجه نرم می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۰    
امین دهقان، هیمالیا نورد اصفهانی که به عنوان تنها نماینده ایران دراکسپدیشن 2021 اورست در هیمالیای نپال حضور دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از تولید عریض ترین تختال در فولاد مبارکه خبر داد و افزود: در روزهای ابتدایی سال 1400 و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری که با عنوان تولید ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
ابراز نگرانی فعالان اصلاح طلب از اقدامات پشت پرده کارگزارانی ها برای تحمیل گزینه دلخواه خود به کلیت جریان اصلاحات، بار دیگر گمانه زنی ها درباره تمایل این حزب برای حمایت از لاریجانی را زنده کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عفونت بافت همبند بر اثر عفونت باکتریایی ایجاد می شود و در صورتی که با آنتی بیوتیک درمان نشود، خطرناک است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۸۵ سایت دیگر  
داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر آقای رئیسی به انتخابات ورود کند به او کمک می کنم چون اولویت عدم انشقاق است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
اصلاحیه تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 برای دانشجویان رشته های غیرپزشکی و گروه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بازی کردن روبروی پرسپولیس، باز هم خاطره خوبی برای شجاع خلیل زاده نداشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
افشین سلیمانپور هنرمند و بازیگر عرصه تئاتر شامگاه 28 فروردین بر اثر ایست قلبی چشم از جهان فروبست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
زالی گفت: الگوی مراجعه بیماران در روز های اخیر تغییر کرده و بیماران با علائم شدیدتری به مراکز درمانی مراجعه می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از انسداد دو روزه محور هراز در برخی از ساعات خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور از بخشش جرائم رانندگی معوقه ای خبر داد که مشمول جرائم دو برابری شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۱۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام اینترنتی مرحله دوم وام ضروری 10 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری از روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش زمان پیش ثبت نام مدارس شاهد را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری در رابطه با مدت زمان موج کرونا گفت: متوجه شده ایم که هر موج حدود دو ماه طول می کشد که اعمال محدودیت ها در کاهش این زمان کمک کننده خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه گزارشاتی داریم که پروتکل های بهداشتی در سطح شهر تهران حتی کم تر از 50 درصد رعایت می شود و این موضوع خطرناک است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور به بیانیه جمعیت یادگاران اسوه های ایثار و فرزندان جانباز سراسر کشور در مورد استخدام فرزندان شاهد جانباز بالای 50 درصد واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر نماینده اردکان به حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش درباره لزوم پرداخت حق التدریس دبیران شاغل و بازنشسته را قرائت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
از دیوارنویسی و ترک هایی که بر اثر خشکسالی و عبور مترو بر تن سی وسه پل نشسته، از ترقه زدن بر دیواره ها و رفتن بر پشت بام سی وسه پل و تفریحات بخت آزمایی برخی جوانان روی پل که بگذریم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
داور لیگ بلژیک اجازه نداد یاسمن فرمانی به دلیل داشتن حجاب در یکی از دیدارهای مرحله پلی آف لیگ این کشور به میدان برود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
تحقیقات علمی ثابت می کنند روزه باعث کنترل قند خون، بهبود فشار خون و کاهش وزن می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بازیگر سریال ستایش گفت: به تازگی شنیده ام که اکثریت آثار تولیدشان در پی شیوع موج چهارم بیماری کرونا متوقف شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان از ورود 39 هزار دُز واکسن آسترازنکا تولید شرکت دانمارکی به اصفهان برای واکسینه کردن کادر درمان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در گزارش زیر فیلمی از ماجرای کتک خوردن خبرنگار صدا و سیما را مشاهده می کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیر انجمن سینماداران از تعطیلی قطعی سینماها تا روز جمعه سوم اردیبهشت ماه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سریال "بچه مهندس" با شکار پهپاد آمریکایی آغاز شد و به گفته حسن وارسته، توأمان با عاشقانه های قصه، اتفاقات پرالتهاب و غافلگیرکننده ای در راه است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی بیش از 136 هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته مقطع دکتری Ph.D (نیمه متمرکز ) سال 1400 از طریق سایت این سازمان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۶۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مسکن باید به عنوان یک کالای مصرفی در جامعه مطرح باشد، گفت: نوسانات نرخ مسکن متاسفانه متاثر از التهابات بازار در شرایط گوناگون است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان قیمت های مصوب انواع صیفی و میوه های پرمصرف در میدان مرکزی میوه و تره بار را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه افزایش قیمت بلیت هواپیما در سال گذشته ارتباطی با اجباری بودن رعایت پروتکل های بهداشتی برای مبارزه با کرونا ندارد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر گروه بهبود تغذیه جامعه مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: توصیه شده است افراد برای شروع افطار مایعات گرم مانند شیر ولرم، چای کمرنگ، آب جوش یا سوپ مصرف کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
قیمت آپارتمان در تهران با عمر بنای بین یک تا 17 سال را می توانید در این گزارش مشاهده کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: قیمت مصوب خرید مرغ از سوی مصرف کنندگان 24900 تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت کشتی استان کردستان با اعلام اینکه کمیته انضباطی برای بررسی ابعاد فیلم منتشر شده در فضای مجازی تشکیل شده، توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
فیلم بندر بند در جدیدترین حضور بین المللی خود بر پرده جشنواره فیلم مووو خواهد رفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در ادامه روند کاهشی خود با افت بیش از 4600 واحدی تا ساعت 9 و نیم صبح امروز، به عقب نشینی در کانال 1.2 میلیون واحدی ادامه داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
محمود احمدی نژاد در حملاتی به دولت حسن روحانی از سریال گاندو حمایت کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
همسر شهید والامقام سید مجتبی نواب صفوی رهبر فقید فدائیان اسلام و برگزیده جایزه جهانی گوهرشاد آسمانی شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه چاپخانه داران اصفهان گفت: مواد اولیه صنعت چاپ فولاد نیست که بتوانیم به تولید داخلی آن تکیه کنیم و زیرساخت تولید مواد اولیه این صنعت در کشور وجود ندارد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به دیروز با ثبات نسبی همراه است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۹۷ سایت دیگر  
سردار هادیانفر درباره بخشودگی جرایمی که دو برابر شده اند و همچنین مهلت پرداخت اصل جریمه ها توضیحاتی داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سریال "روزگار جوانی2" 30 درصد از تصویربرداری را پشت سر گذاشته و گروه در منطقه نیاوران با بازیگران جدید و شرایط سخت کرونایی، جلوی دوربین اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
برنامه رمضانی دعوت در چهارمین قسمت خود، میزبان خانواده خسروی سهل آبادی اهل تربت جام بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر گفت: همه ما به بسکتبال که برای آن زحمت کشیدیم و برای ما احترام آورده دِین داریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس منطقه 26 پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد شدید پراید با تیر چراغ برق در محدوده بزرگراه آزادگان و تخریب پراید در این حادثه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن مرغداران استان اصفهان با انتقاد از قاچاق جوجه یک روزه از ایران، گفت: اگر نهادهای تنظیم بازار که همواره برای قیمت مرغ زنده تصمیم گیری می کنند، جلو قاچاق جوجه یک روزه را نگیرند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای ضمن وضع احکامی برای چک تضمین شده، مقرر کردند درصورت جعل چک تضمین شده یا استفاده از چک تضمین شده مجعول، محرومیت 2 تا 6 سال از گرفتن چک تضمین شده پیش بینی شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
روز گذشته برای فوتبال و فوتسال زنان ایران روز خاصی بود؛ همراه با دو خبر که یکی خوشحال کننده شد و دیگری حسابی بحث برانگیز. خبر اول مربوط به بازگشت تیم ملی فوتبال زنان ایران به رنکینگ فیفا بود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قرعه کشی پیش فروش یک ساله محصولات ایران خودرو در فروردین 1400 (بخشنامه 4367) برای چهار خودروی ژو 207، رانا پلاس، سورن پلاس و دنا پلاس توربو برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
نرخ دلار در صرافی های رسمی با قیمت 23 هزار و 881 تومان معامله می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ از خودکفایی 80 درصدی این صنعت در تولید محصولات چاپی خبر داده و می گوید: در دهه 90 از واردات یک میلیارد دلاری محصولات به کمتر از 50 میلیون دلار رسیده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به اینکه ممکن است بخار حمام وارد حلق فرد روزه دار شود، آیا مبطل روزه است؟
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت و سخنگوی ستاد ملی کرونا با بیان اینکه فعلا از وضعیت قرمز خارج نخواهیم شد، گفت: حدود 21 هزار نفر هم افرادی بودند که مثبت بودند و سفر رفتند و نقض قرنطینه کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: امروز علاوه بر جنگ اقتصادی با بحران کرونا مواجه هستیم و وضعیت بیمارستان های این استان در شرایط ویژه و حاد قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
بیماری شینگلز یک بیماری عفونی دردناک است که به دلیل وجود ویروس آبله مرغان در بزرگسالان ایجاد می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
قیمت انواع ارز های شاخص دیجیتال امروز در روند معاملات در بازار های تجارت دیجیتال بین المللی تغییراتی را تجربه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
زلزله 5.9 ریشتری مرز استان های بوشهر و فارس حوالی بندر گناوه را لرزاند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
سرمربی موقت تیم سایپا گفت: من هم در اول کار مربیگری هستم و سعی می کنم یاد گرفته و از بزرگتر ها کمک و مشورت بگیرم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
قائم مقام پیشین سازمان تربیت بدنی با اشاره به اتفاقات اخیر گفت که عزیزی خادم پختگی لازم برای مدیریت فدراسیون فوتبال را ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 632 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰    
سردار هادیانفر، رئیس پلیس راهور ناجا: آموزش آیین نامه در آموزشگاه های رانندگی اجباری نیست و تنها آزمون آن اجباری است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
صبح امروز در معاملات ابتدایی بازار نرخ فروش سکه طرح جدید به 10 میلیون و 400 هزار تومان رسید و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی 10 میلیون و 150 هزار تومان فروخته شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
خبر تلخ خودکشی 84 تهرانی در یک روز ( از 26 فروردین تا 27 فروردین ماه )تاکید بر دقت بیشتر بر بهداشت روانی جامعه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
یک فوق تخصص مغز و اعصاب و نورولوژی گفت: پارکینسون یکی از بیماری های سیستم عصبی است که باعث اختلال حرکتی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام آموزش و پرورش، جدول پخش مدرسه تلویزیونی برای یکشنبه 29 فروردین در تمام مقاطع تحصیلی مشخص شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا درباره انتخابات 1400 و برجام توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مشخصات فنی خودرو بی ام و Z4 مدل 28i و مرسدس بنز E350 کروک در این گزارش آمده است تا به کمک آن ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا آمار قربانیان هفته گذشته در کشور را 1800 تن و شمار بستری شدگان را 20 هزار نفر اعلام کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه دولت، آن دسته از سهامدارانی که تاکنون تمام یا بخشی از سهام عدالت خود را نفروخته اند می توانند در قالب کارت اعتباری از بانک تسهیلات دریافت کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
برنامه کشوری غربالگری، تشخیص و مداخله زود هنگام شنوایی نوزادان و شیرخواران، با هدف کشف نقایص شنیداری و انجام مداخله زود هنگام از بدو تولد نوزادان و شیرخواران انجام می گیرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی فارابی اصفهان از اختصاص این بیمارستان به بستری بیماران کرونا و تجهیز بخش سرطان بیمارستان به دستگاه "پت اسکن" خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان گفت:محدودیت ها تا تغییر وضعیت رنگ بندی کرونایی استان ادامه خواهد داشت و به منظور رعایت دستورالعمل ها تیم های متفاوتی در حال پیگیری محدودیت ها هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
حمید مطهری، مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر شهریار مغانلو در این مدت تحت فشار قرار نمی گرفت، زودتر از این برای پرسپولیس گل می زد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
درحالی که بهترین راهکار مقابله با ویروس منحوس رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در پیک چهارم اعلام شده؛ آمار 71 درصدی نقص تردد در شهرهای قرمز نگرانی تازه ای در میان مسئولان ایجاد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
با وجود مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم ها در ایران و پاندمی کرونا در همه کشورها همچنان از میزان خرید ملک از سوی ایرانی ها در ترکیه نه تنها کاسته نشده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بازیگر فیلم رگ خواب گفت: مسئولین فرهنگی و هنری جدی با موضوع کرونا برخورد نکردند و متاسفانه همه چیز در حد شعار بود و در عرصه اقدامات هیچ عمل جدی صورت نگرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران در نامه ای خطاب به وزیر بهداشت بر لزوم انتشار فهرست دریافت کنندگان واکسن کرونا در مجموعه مدیریت شهری کشور تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در گزارش زیر طرز تهیه خوراک سبزیجات تند و خوشمزه را به شما آموزش می دهیم.
مشاهده نتایج بیشتر...