پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۰:۰۸Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

اسپادانا خبر (espadanakhabar.ir)

اسپادانا خبر 28 اسفند 1394 اسپادانا خبر 30 اسفند 1395 اسپادانا خبر 1 فروردین 1396 اسپادانا خبر 1 دی 1397 اسپادانا خبر 30 اسفند 1399 اسپادانا خبر 31 فروردین 1400 اسپادانا خبر 1 اردیبهشت 1400 اسپادانا خبر 1 خرداد 1400 اسپادانا خبر 2 خرداد 1400 اسپادانا خبر 3 خرداد 1400 اسپادانا خبر 4 خرداد 1400 اسپادانا خبر 5 خرداد 1400 اسپادانا خبر 6 خرداد 1400 اسپادانا خبر 7 خرداد 1400 اسپادانا خبر 8 خرداد 1400 اسپادانا خبر 9 خرداد 1400 اسپادانا خبر 10 خرداد 1400 اسپادانا خبر 11 خرداد 1400 اسپادانا خبر 12 خرداد 1400 اسپادانا خبر 13 خرداد 1400 اسپادانا خبر 14 خرداد 1400 اسپادانا خبر 15 خرداد 1400 اسپادانا خبر 16 خرداد 1400 اسپادانا خبر 17 خرداد 1400 اسپادانا خبر 18 خرداد 1400 اسپادانا خبر 19 خرداد 1400 اسپادانا خبر 20 خرداد 1400 اسپادانا خبر 21 خرداد 1400 اسپادانا خبر 22 خرداد 1400 اسپادانا خبر 23 خرداد 1400 اسپادانا خبر 24 خرداد 1400 اسپادانا خبر 25 خرداد 1400 اسپادانا خبر 26 خرداد 1400 اسپادانا خبر 27 خرداد 1400 
  ۸ دقیقه پیش    
در این دیداردر مورد ثبات استراتژیک، روابط تجاری، امنیت منطقه ای و امنیت سایبری بحث و گفتگو شده است؛ در جنگ هسته ای برنده وجود ندارد.
  ۲ ساعت پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
در بیانیه سپاه جریان سازی های رسانه های بیگانه و معاند برای تخریب ذهنی، تردیدافکنی و تضعیف نظام با تاثیرگذاری بر صحنه انتخابات محکوم شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۵۴ سایت دیگر  
انتخابات همیشه سالم و رقابتی بوده | در صورت کاهش مشارکت ایران با دخالت های بیگانگان ناامن شده و به جولانگاه تروریست ها تبدیل خواهد شد .
  ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
علیرضا پناهیان گفته اگر ایرانی استعداد خود را بشناسد تمام دنیا را خواهد گرفت و غربی ها به همین دلیل تلاش می کنند با ملت ایران مقابله کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۹۱ سایت دیگر  
او نوشته پیشران گام دوم انقلاب حضور حداکثری مردم است و منتخبی که میزان بیشتری از آراء را داشته باشد با پشتوانه بزرگتری امکان خدمت دارد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مذاکرات احیای برجام در وین هفته ها است در جریان بوده و با مسائل فنی بسیار پیچیده و ظریفی مواجه شده اما چیزی که لازم است اراده سیاسی طرف ها است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
از دیروز تا امروز 10 هزار و 487 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در ایران شناسایی شده و 129 بیمار کووید19 جان خود را از دست داده اند.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
مردم به صحنه بیایند تا با آن طرحی که می خواهد با کنار زدن مردم و آزادی مردم فلان شخص و یا فلان جریان را روی کار بیاورد و تحمیل کند مقابله شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸۷ سایت دیگر  
بی توجهی عمیق به جمهوریت علت اصلی نابسامانی های اقتصادی و اجتماعی است اما با تصمیمی ایجابی می توان به رفع مشکلات همت گمارد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹۷ سایت دیگر  
او گفته با توجه به اقبال فراوانی که به رئیسی شده او را اصلح دانسته و خود نیز به او رای میدهد تا با انتخاب رئیسی اصلاحات اساسی در ایران انجام شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری گفته جنگ اقتصادی می خواست بنیان های جمهوری اسلامی را بکَند اما تاریخ خواهد نوشت کارآمدان و ناکارآمدان چه کسانی بودند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
او گفته اگر دولت دوازدهم نبود همه قطعنامه ها را روی سر ما ریخته بودند؛ اجازه مذاکره با آمریکا پیش تر توسط رهبری در عمان صادر شده بود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
محسن مهرعلیزاده، کاندیدای اصلاح طلب ریاست جمهوری به وزارت کشور نامه نوشته شده و انصراف خود از ادامه شرکت در انتخابات را کتباً اعلام کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۷۴ سایت دیگر  
در این بیانیه آمده اکنون که فضای جامعه عمومی نشان می دهد که اقبال عمومی مردم به رئیسی افزایش یافته برای شکل گیری دولتی قوی از او حمایت کنید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
تنها ذخایر اورانیوم غنی شده ایران نیست که به 16 برابر سقف تعیین شده رسیده و فعالیت سانتریفیوژها و تولید اورانیوم فلزی نیز جای نگرانی عمیق دارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۵۹ سایت دیگر  
این ائتلاف می گوید به نام دفاع از جمهوریت نظامِ جمهوری اسلامی و با مشاهده شور و شوق سیاسی نسل جوان اصلاحات از همتی حمایت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۳:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
در این بیانیه آمده ایالات متحده و اتحادیه اروپا می دانند که در کنار اجرای کامل و موثر تعهدات برجام توسط ایران رفع تحریم ها بخش ضروری برجام است .
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
او نوشته گوارا باد شهد شهادت بر این عزیزانی که ما حسرت رسیدن به مقام آنها را در دل داریم. از خداوند متعال می خواهیم ما را هم از این فیض محروم نفرماید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
در این دیدار رفتار ابراهیم رئیسی در رقابت های انتخاباتی جلوه ای از حق مداری خوانده شده و عنوان شده که او قادر به تشکیل دولت وحدت ملی است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۵۳ سایت دیگر  
او گفته دلایل زیادی وجود دارد که مردم را در پای صندوق های رای دعوت کنیم؛ تنها، دولتی که با مشارکت بالا تشکیل شده به مردم پاسخگو خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۱۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور ایران با قهرمانانه خواندن سند مقاومت مردم و مدیریت جنگ اقتصادی توسط دولت خویش گفته همه موظف به ارائه این سند هستند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
جکم پرونده عیسی شریفی در دیوان عالی کشور تایید شده و برخی از متهمان پرونده فایل صوتی وزیر خارجه ایران تفهیم اتهام شده اند اما با قرار تامین آزادند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
او با بیان این که علی لاریجانی شورای نگهبان را به گوشه رینگ برده از کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان خواسته استعفا دهد و شخصیت خودش را حفظ کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
در این جلسه قرار بوده امکان حمایت از همتی و مهرعلیزاده بررسی شود که حدنصاب دوسوم آرا برای هیچ یک از دو کاندید حاصل نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۰۰   + ۹۳ سایت دیگر  
امروز که در سایه اقتدار جنابعالی توصیه و مطالبه به حق شما در مورد جبران از سوی دستگاه های مسئول شنیده نمی شود فردا چه بر سر مردمسالاری دینی خواهد آمد؟
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۵   + ۴۶ سایت دیگر  
مهدی کروبی از نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان و چهره های ملی و مذهبی خواسته بدون فوت وقت با معرفی نامزد مسیر اتحاد زخم خوردگان را فراهم کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۰   + ۱۱۰ سایت دیگر  
کمبودها و اشتباهات کم نبوده و نیستند اما ملت توسعه خواه ملتی است که هیچ فرصتی را حتی ظاهرا کوچک برای اصلاح و پیشرفت از دست نمی دهد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
نمکی گفته گاهی می گویم خاک بر فرق من و تمثیل من . پس از فشاری که بر اهل بیت پیامبر در حصر آب آمد دیگر چنین تحریم سختی بر امتی روا نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۵    
روحانی گفته اگر روزی نیاز به غنی سازی بالاتر داشته باشیم همان روز و همان ساعت غنی سازی بالاتر را انجام می دهیم اما دنبال سلاح هسته ای نیستیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۱۷۴ سایت دیگر  
تاکنون نه تنها سیستم بانکی مدعی نبوده بلکه در برخی از موارد مانع تراشی هم داشته و اقدامات انجام شده صرفا بر اساس تدابیر دستگاه قضا بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایران در بالاترین سطح و بالاتر از سطح مجاز غنی سازی انجام می دهد و اگر این روند مدتی بیشتر ادامه یابد بازگردانی دانش آن ها بسیار سخت خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا با بیان این که هیچ دوستی بهتر از آمریکا برای اسرائیل وجود ندارد بر حمایت و تعهد قاطع خود در تأمین امنیت اسرائیل تاکید کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
او گفته د ر حال حاضر اطلاعاتی وجود ندارد که نشان بدهد ایران برنامه هسته ای تسلیحاتی دارد اما غنی سازی60 درصد غیرقابل تمیز با مواد تسلیحاتی است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
حیدر مصلحی گفته کف خیابان نشان می داد این آقا اگر بیاید رأی می آورد؛ جمع بندی هزینه| فایده حضور او برای نظام را به شورای نگهبان ارائه دادم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۳:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
در جلسه رای گیری پارلمان اسرائیل نفتالی بنت توانست رای اعتماد لازم را بدست آورده و با یک رای بیشتر به دوران نخست وزیری نتانیاهو پایان دهد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۰:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
او برنامه هسته ای ایران را بزرگترین چالش اسرائیل خوانده وگفته این کشور به ایران اجازه نخواهد داد خود را به سلاح هسته ای مسلح کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۱۳۶ سایت دیگر  
او گفته نباید اجازه دهیم نسبت های ناروا و کذب بی پاسخ بماند ؛ همه مسئولان دولت در سطوح مختلف موظف به پاسخگویی درخصوص اتهامات هستند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
او اظهار امیدواری کرده تشکل ها، احزاب، جریان های سیاسی و ملی بتوانند در این برهه حساس مسئولیت خود را نسبت به میهن و مردم به درستی بشناسند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۵    
جزئیات بیشتری در خصوص بازداشت محمدی در شیراز اعلام نشده و همزمان برخی منابع مدعی بازداشت مادر پویا بختیاری از قربانیان حوادث آبان شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
کیهان نوشته باید از جامعه هیجان زده با مسئولان اشرافی و خط دهی رسانه ها و سلبریتی ها به سوی جامعه ای با هدایت رهبری حکیم حرکت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۱۳۶ سایت دیگر  
دولت می گوید مصوبه اصلاح قیمت بنزین به امضا سران سه قوه رسیده و پس از تایید از طرف رهبر انقلاب از سوی شورای امنیت در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
روسیه می گوید نمی توان در روزهای آینده انتظار نهایی شدن مذاکرات وین را داشت و تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایران پیش نویس نهایی را تکمیل کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۰    
مرجعیت رسانه از تهران به لندن منتقل شده| بدون تحریم کاسبان تحریم سالیانه 350هزار میلیارد تومان ضرر می کردند| اجرای برجام اقتدار میخواهد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
او می گوید یکی از مشکلات ما در دوران ریاست جمهوری این بود که ما می گفتیم باید عزل شوند و بعد می رفتند جاهای دیگر اجازه می گرفتند که عزل نشوند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۱۶۷ سایت دیگر  
لاریجانی می گوید این شورا حداقل به اجرای سیاست کلی مصوب رهبر انقلاب در باب پاسخگویی عمل نماید اما کدخدایی پاسخ داده حکمی پیش بینی نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۶۲ سایت دیگر  
او گفته در مخیله من نمی آید کسی درباره سه چیز شک کند؛ برجام، تحولات دیجیتال و طرح سلامت. این روزها شاهد تحریف، تغییر و آمار غلط و دروغ هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
کمیته پولیتزر گفته این جایزه به پاس شجاعت دارنلا فریزر و برجسته کردن نقش شهروندان در جستجوی روزنامه نگاران حقیقت و عدالت اهدا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین گفته روسیه با ایران همکاری های نظامی و فنی دارد اما گزارش ارائه سامانه ماهواره ای پیشرفته به ایران کاملا مزخرف و به درد نخور است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۶۰ سایت دیگر  
سعید خطیب زاده نوشته بایدن باید به جای پا گذاشتن جای پای ترامپ با رفع موثر و قابل راستی آزمایی تحریم ها از شکست حداکثری او دست بکشد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۵۳ سایت دیگر  
تخت روانچی می گوید ادعای دولت کنونی آمریکا درباره تغییر سیاست آن کشور در مورد برجام در حد حرف است؛ آزمایش اصلی بعد از راستی آزمائی است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۶۱ سایت دیگر  
عراقچی نوشته ترامپ رفته اما تحریم های غیرقانونی و جنایت بار او همچنان برقرارند. تروریسم اقتصادی در بحبوحه بیماری کرونا جنایت علیه بشریت است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۰:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
ایران بعد از کمک آمریکا به تسهیل انتقال وجوه بلوکه شده در کره جنوبی حداقل مبلغ مورد نیاز برای برخورداری از حق رأی را پرداخت کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
سعید جلیلی با بیان این که اگر حضور زن در جامعه ضرورت نداشته باشد حجاب معنی ندارد گفته بانوان در کنار درس خواندن باید نقش مادریشان تقویت شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
میردامادی با انتقاد از برخی نامزدها که گفته اند چرا برای زنی که سرش برهنه است پیام فرستاده اید گفت آیا در مملکت اسلامی تذکر دادن هم اشتباه است؟
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۵:۴۵    
سید احمد علم الهدی گفته برداشت دشمنان این است که اگر مردم در انتخابات شرکت نکردند این یک رفراندوم ضد نظام خواهد بود و مردم از این نظام برگشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
علت این تصمیم اثبات تغییر رفتار در این افراد و شرکت های ایرانی عنوان و گفته شده این اقدام بدون ارتباط با توافق هسته ای ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
آستین گفته ایران برای تهدید همسایگان به پیشبرد برنامه های هسته ای، موشکی و حمایت از گروه های نیابتی بی ثبات کننده در خاورمیانه ادامه می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۳۰   + ۷۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور ایران با بیان این که کسانی که قرار است حافظ قانون باشند نباید قانون شکنی کنند گفته نسبت به کادر درمان اجحاف نکرده و مشکل نیافرینید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۵   + ۵۴ سایت دیگر  
روحانی گفته خدا نگذرد از آنان که نگذاشتند روابط ما با برخی همسایگان بهبود یابد. کارهای کودکانه و احمقانه کردند و به مراکز دیپلماتیک حمله بردند .
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۵    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا نیز می گوید آمریکا ما به شدت از عدم ارائه اطلاعات مورد نیاز آژانس بین المللی انرژی اتمی توسط ایران نگران است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
تروئیکای اروپایی از ایران خواسته اند تا به تمامی گام های مغایر با برجام پایان دهد و فرصت دیپلماتیکی که در مذاکرات وین وجود دارد از بین نرود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۰:۰۰    
رئیس کل سابق بانک مرکزی ایران و نامزد ریاست جمهوری می گوید آمریکا نیازمند ارسال پالس های بهتر و قوی تری به جمهوری اسلامی ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۰۰   + ۶۵ سایت دیگر  
ایران پس از اجرای تعهدات برجامی مرتبط با لغو تحریم آن هم به طور کامل، موثر و به روشی قابل راستی آزمایی گام های جبرانی خود را برخواهد گرداند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۰   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس دولت اصلاحات هیچ اظهار نظری راجع به کاندیداهای انتخابات نکرده و اطلاعیه منتسب به او در جمایت یکی از نامزدها جعلی و کذب است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۰   + ۶۰ سایت دیگر  
حسین رحیمی گفته نامزدها با شئونات جامعه به عنوان یک ابزار برخورد نکنند. این رفتار زشتی است و درست نیست؛ این مسایل نباید برای رای آوری استفاده شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
تصاویر ماهواره ای شرکت مکسار نشان می دهند 18 خودرو در این سایت حضور دارند و در آن حفاری صورت گرفته. یک جاده دسترسی جدید نیز ساخته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۵۰ سایت دیگر  
روحانی با بیان این که همه خوب هستند به جز دولت و اجازه ندادم جنگ بشود گفته این ها که می خواهند قدرت را در دست بگیرند از کره مریخ آمده اند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
حسن نصرالله گفته پیشنهاد ایران برای ارسال سوخت به لبنان بر پایه پول لبنان همچنان پابرجاست و حزب الله با مذاکره با ایران کشتی بنزین و گازوئیل خواهد خرید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۱۰۶ سایت دیگر  
در این نامه آمده اقدامات غیر قانونی آمریکا در جنگ و تروریسم اقتصادی به ظرفیت ایران برای انتقال سهم مالی خود به سازمان ملل آسیب رسانده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
با روند کنونی و با اشاعه تفکر داعشی در ایران به نام فقه، این کشور به حاکمیت داعشی نزدیک شده و این برای ایران و نظام جمهوری اسلامی یک فاجعه است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
آمریکا از ایران خواسته از هرگونه اقدامی که مانع از جمع آوری اطلاعات لازم برای برقراری دوباره تداوم وقوف بر فعالیت هسته ای این کشور می شود خودداری کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۱:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن تأکید کرده که تحریم های مورد نظر حتی در صورت احیای کامل برجام نیز تا زمانی که ایران رفتار خود را تغییر ندهد حفظ خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۱:۰۰    
یکی از نامزدهای انتخابات گفته چرا گزینه های انتخابات را محدود کردند و مه و خورشید و فلک را مامور کردند که یک نفر خاص را رییس جمهور کنند؟
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۸۳ سایت دیگر  
مجلس می گوید نقض این اصول توسط رئیس جمهور دولتهای یازدهم و دوازدهم در امضای سند 2030 محرز بوده و با اکثریت آرا به قوه قضاییه ارجاع شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
محمدرضا مبلغی گفته تولید انبوه داروهای ضد بارداری توسط برخی شرکت های داخلی هیچ گونه توجیهی ندارد و باید از تولید این داروها جلوگیری شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۰:۰۱   + ۹۲ سایت دیگر  
ساسان نیک نفس که با محکومیت 5 سال حبس از سوی دادسرای عمومی تهران وارد زندان شده و در اندرزگاه 6 اسکان داشت در زندان درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۳:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن گفته ما انگیزه ای واقعی داریم که برنامه هسته ای ایران را مهار کرده و از آن به عنوان سکویی برای طولانی تر و قوی تر کردن آن استفاده کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
علم الهدی گفته دین داری ملاکی درست برای پذیرش مسئولیت سیاست است؛ اگر به دنبال فردی بروید که دیندار نیست دچار مشکلات بسیار خواهید شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۳۴ سایت دیگر  
گروسی می گوید ایران اطلاعات جدیدی درباره یک محل ارائه نداده، به هیچ یک از سوالات آژانس پاسخ نداده و اطلاعاتی درباره دو محل دیگر ارائه نکرده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
این تشکل اصواگرا با انتقاد از شورای نگهبان و عنوان عدم احراز صلاحیت آورده سؤال این است دستگاه های مسئول" مخاطب رهبری کدام نهاد بوده اند؟
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۰۱    
او با بیان این که در مناظره به شخص سیدابراهیم رئیسی اهانت های عجیب و غریبی شده گفته بترسید که گرفتار رد صلاحیت خود توسط شورای نگهبان شوید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۰:۴۶   + ۵۸ سایت دیگر  
شرکت در انتخابات در صورتی که شوهر به همسرش اجازه شرکت در انتخابات را ندهد یا رضایت نداشته باشد منوط به اذن شوهر نیست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار زرند علت حادثه کارخانه فولاد زرند را سرریز شدن مواد مذاب خوانده و گفته تاکنون هیچ تلفات جانی گزارش نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۰:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رضا تقی پور می گوید در این طرح همه کاربران باید احراز هویت شوند و پیام ها در صورت شروع به ارتکاب به جرائم علیه امنیت داخلی کنترل خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۹:۴۶    
محمد مهدی میرباقری گفته انقلاب اسلامی چیزی جز ادامه حرکت انبیای الهی نیست و مقدمه ای برای نهضت جهانی اسلام به رهبری امام زمان عج است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۹:۴۶    
صدر گفته رد کردن کاندیداهای اصلاح طلبان مثل آب سردی بود که بر بدن اصلاحات ریخته شد اما بحث قهر اصلاح طلبان با صندوق رأی مطرح نیست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۸:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
او گفته قالب جمهوری اسلامی به معنای آوردن عنصری به نام رأی مردم و دخالت دادن آن در مشروعیت حکومت در فقه اسلامی است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مهرعلیزاده به رئیسی گفت مردم می گویند شما سندرم پست بی قرار دارید. مبادا از پست ریاست جمهوری برای پست بالاتری برنامه دارید. مردم نگرانند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۲۲:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
جهانگیری در واکنش به گلایه های رهبر انقلاب از جفای رفته بر برخی از رد صلاحیت شده ها از شورای نگهبان خواسته مستندات خویش را در اختیار مردم قرار دهد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۲۱:۲۳   + ۱۱۲ سایت دیگر  
در این نامه آمده مطالبه رهبری در رفع ظلم و جفایی که در بررسی صلاحیت کاندیدهای ریاست جمهوری رخ داده روحیه حق طلبی ایشان را بیشتر عیان نموده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۹:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
او گفته خدا برای ما برنامه داشت و آن این بود که به جای امام، یک رهبر حکیم و رشیدی را برای ما ذخیره کند که تمام خلاهای ما در نبود امام پر شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۹:۲۳   + ۱۶۴ سایت دیگر  
این شورا از کلیه رسانه ها خواسته با توجه به محرمانه بودن بررسی صلاحیت ها در این شورا از گمانه زنی و استناد به امور غیرواقعی و نادرست اجتناب نمایند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۴:۳۸   + ۴۲ سایت دیگر  
کدخدایی نوشته فرمایشات رهبری فصل الخطاب است و حکم ایشان لازم الاتباع . شورای نگهبان مصون از خطا نیست و به زودی نظر خود را اعلام خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۴:۲۳   + ۸۵ سایت دیگر  
حکومت ها بدون پشتوانه مردمی چاره ای جز روی آوردن به زور و ظلم نخواهند داشت؛ تحقق حکومت اسلامی و ادامه آن فقط با پشتوانه مردمی امکان پذیر است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۲:۰۸   + ۳۹ سایت دیگر  
عده ای برای تبلیغات 10 روز آخر انتخابات با پشتوانه سرمایه مادی و شیوه های تبلیغی غربی برای سوار شدن بر موج احساسات مردم برنامه جدی دارند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۰:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
او گفته آنچه که میراث امام است جمهوری اسلامی است نه حکومت اسلامی و جمهوری اسلامی یعنی مردم باید حاکمان خود را انتخاب کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
کروبی بر لزوم انتخابات آزاد و رقابتی تاکید داشته و پیش از حصر بیش از ده نامه در راستای حذف نظارت استصوابی به مقامات ارشد نظام نوشته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۵:۰۸    
خاتمی می گوید شورای نگهبان کف صلاحیت کاندیداها را تشخیص می دهد و مردم باید سقف صلاحیت کاندیداها که همان اصلح است را مشخص کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
او گفته اسلحه و زور در برابر اندیشه پیروز نمی شود؛ هیچ گاه تفنگ، زندان و فشار نمی تواند جلوی مسیری که عقل و خرد آن را به ما توصیه می کند بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۳    
انصاری گفته برخی به دنبال جایگزینی حکومت با جمهوریت و بیعت با رای آزاد هستند؛ این نظام بدون انتخابات آزاد روی دیگر سکه نظام شاهنشاهی است.
مشاهده نتایج بیشتر...