دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۱۰:۴۲Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری استناد (estenadnews.ir)

پایگاه خبری استناد 30 اسفند 1395 پایگاه خبری استناد 29 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 29 اسفند 1397 پایگاه خبری استناد 1 فروردین 1398 پایگاه خبری استناد 30 اسفند 1399 پایگاه خبری استناد 31 فروردین 1400 پایگاه خبری استناد 31 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری استناد 2 خرداد 1400 پایگاه خبری استناد 3 خرداد 1400 پایگاه خبری استناد 4 خرداد 1400 پایگاه خبری استناد 5 خرداد 1400 پایگاه خبری استناد 6 خرداد 1400 پایگاه خبری استناد 7 خرداد 1400 پایگاه خبری استناد 11 خرداد 1400 پایگاه خبری استناد 12 خرداد 1400 پایگاه خبری استناد 14 خرداد 1400 پایگاه خبری استناد 15 خرداد 1400 پایگاه خبری استناد 17 خرداد 1400 پایگاه خبری استناد 18 خرداد 1400 پایگاه خبری استناد 19 خرداد 1400 پایگاه خبری استناد 21 خرداد 1400 پایگاه خبری استناد 22 خرداد 1400 پایگاه خبری استناد 23 خرداد 1400 
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران از نجات 96 نفر از غرق شدن در دریا استان از ابتدای خردادماه امسال تاکنون خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۳:۰۷    
اوج بی قانونی برخی از کاندیداهای شورای شهر را در این روزهای تبلیغاتی قائمشهر درحالی شاهد هستیم که قائمشهر از نظر کرونایی در وضعیت نارنجی و بدتر از وضعیت شهرهای همسایه قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت مازندران از حذف همه دفترچه های بیمه درمانی سلامت تا پایان تیرماه امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران پیش بینی کرده است که دمای هوای استان از فردا دوشنبه روند افزایشی می گیرد و تا پایان هفته شهروندان مازندرانی و مسافران شاهد گرم تر شدن هوا تا 6 درجه سانتی گراد خواهند بود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از تعیین تکلیف وضعیت استخدامی تمامی نیروهای این مجموعه تا پایان بهمن ماه امسال بر اساس برنامه وزارت آموزش و پرورش خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار مازندران حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای را پشتوانه و قدرت نرم نظام توصیف کرد و گفت: هیچ کس نباید به خودش جرات بدهد با انجام تخلف شائبه ای در برگزاری انتخابات سالم و امن ایجاد کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت که بیش از 51 هزار نفر از واجدان شرایط رای دادن در این استان رای اولی هستند که روز 28 خرداد برای نخستین بار پای صندوق های رای حاضر می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق مازندران از کشف و ضبط 202 دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز از ابتدای سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۷    
در این نوشته قصد داریم به دور از هیاهوی رسانه ای احتمال رای آوری تعدادی از کاندیداهای مطرح انتخابات شورای شهر دوره ششم قائمشهر را بررسی کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۷    
مرتضی کیانی درونکلائی نامزد ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی در شهر قائمشهر با بیان اینکه این شهر به یک تفکر جدید نیاز دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۷    
چندین میلیارد تومان هزینه ای است که از جیب مردم شهر ساری برای پاک کردن آثار تبلیغات کاندیداها از در، دیوار و اموال شهر و مردم باید پرداخت شود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۷    
با اعلام رسمی کد انتخاباتی کاندیداهای دوره ششم شورای شهر ساری رقابت های انتخاباتی در مرکز استان وارد فاز جدیدی شد
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۱:۰۷    
برخی کاندیداهای شورای شهر قائمشهر برای مطرح نمودن خود سعی در تخریب شهردار و مجموعه شهرداری دارند، اما آیا به راستی عملکرد صالح زاده در شهرداری قائمشهر تا این اندازه ضعیف بود؟
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات، افزایش اقتدار ملی است و قدرت چانه زنی کشور را در مجامع بین المللی افزایش می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان سوادکوه از پیش بینی 122 شعبه اخذ رای در سطح این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۰۷    
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان قائمشهر و فعال سیاسی ، گفت: حضور حداکثری ملت شریف ایران در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر بیانگر بلوغ سیاسی است بنابراین همه تکلیف دارند تا در این آزمون ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۸۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور از پیش بینی 72 هزار شعبه اخذ رای در سراسر کشور خبر داد و واجدان رای برای انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۲:۱۵    
اعتماد مجدد به کاندیداهای دارای سابقه عضویت در شورای شهر یا انتخاب کاندیداهای جدید دارای برنامه؟ سوال مهمی که باید پیش از انتخابات پاسخی مناسب با دلایل منطقی برای آن یافت
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۲۰:۴۵    
این روزها تب و تاب انتخابات شورای شهر در قائمشهر داغ است و کاندیداها در تلاش هستند تا به هر روشی که شده نظر مردم را به خود جلب نمایند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) که هم اکنون به طور زنده از تلویزیون پخش می شود، تاکید کردند: جمهوری اسلامی مهمترین ابتکار حضرت امام (ره) بود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۰:۱۵    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قائمشهر گفت که به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، گرامیداشت یاد شهدای 15 خرداد و شهادت امام جعفر صادق(ع) 300 بسته معیشتی از محل موقوفات بین نیازمندان ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان سیمرغ با اعلام اینکه 38 شعبه اخذ رای در این شهرستان ایجاد می شود، گفت که به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، تعداد شعب اخذ رای را به نسبت انتخابات دوره گذشته افزایش داده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مازندران با اعلام این که تنها یک سوم جمعیت عشایری مازندران در سازمان امور عشایری کشور ثبت است و به رسمیت شناخته می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به منظور افتتاح و بازدید از چند طرح مهم و محوری غرب استان روز پنج شنبه 13 خرداد وارد مازندران می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۵    
محمد کریمی، دادستان مرکز استان در جلسه حفظ حقوق بیت المال شهرستان قائم شهر ضمن تاکید بر حفظ حقوق شهروندان از اقدامات عمرانی و خدماتی شهردار قائم شهر در راستای استفاده عموم شهروندان از منابع شهرداری ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران شنا در آب های ساحلی دریای خزر در این استان را به خاطر شرایط کرونایی ممنوع اعلام کرد و گفت که 600 ناجی برای جلوگیری از ورود مسافران و مجاوران به آب ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از معرفی 300 واحد خبازی متخلف طی اردیبهشت ماه سالجاری به تعزیرات حکومتی در سطح این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران با اعلام اینکه میزان ابتلا به بیماری کرونا در تهران روبه کاهش اما وضعیت شکننده است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی مازندران از افزایش دمای این استان از امروز تا روز پنج شنبه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران با اعلام اینکه از فردا (چهارشنبه ) طرح ممنوعیت ورود به مازندران تشدید می شود، گفت: دوربین های هوشمند و همکاران پلیس به ویژه در مبادی ورودی و خروجی جاده های چالوس، سوادکوه ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۴    
یکی از مهمترین مصادیق توسعه شهری بهبود کیفیت زندگی شهروندان است که این مهم بدون در نظر گرفتن مراکز خدمات رفاهی، ورزشی و تفریحی و توجه به ابعاد فرهنگی، در شهر ساری محقق نخواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فعال اجتماعی و حقوقدان شهر بابل ضمن اشاره به اهمیت توجه به حقوق شهروندان در اتخاذ تصمیمات شهری گفت: توسعه شهر بابل باید با محوریت حقوق شهروندی مورد توجه مجوعه تصمیم گیران و تصمیم سازان شهری قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۱۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای صبح پنجشنبه 6 خرداد در اولین سالگرد آغاز به کار مجلس یازدهم از طریق ارتباط تصویری با صحن مجلس شورای اسلامی، با نمایندگان مردم سخن خواهند گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بابل از کشف یک دستگاه موتور سیکلت قاچاق به ارزش 20 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس حقوق و فعال اجتماعی شهر بابل با بیان اینکه مبارزه با فساد و رانت خواری در شوراهای شهر باید در اولویت اعضا باشد گفت: شفاف سازی می تواند راه حلی برای بازسازی اعتمادمردم شهر باشد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی مازندران هوای سطح این استان را امروز رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش بینی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
شهردار قائمشهر با بیان اینکه منطقه نمونه گردشگری تلار قائمشهر با هزینه 15 میلیارد تومانی به بهره برداری رسید، گفت: این منطقه با هدف ایجاد نشاط اجتماعی به بهره برداری رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۲۲:۴۰    
استان مازندران بزرگترین قطب ورزش کشور می باشد و ورزش در این استان با زندگی مردم عجین شده است، موضوعی که مورد توجه برخی کاندیداهای شورای شهر در ادوار گذشته قرار داشته و دارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس پیشگیری مازندران گفت: در 2 ماه گذشته کشف انواع سرقت ها در حوزه کلانتری ها و پاسگاه های این استان 31 درصد بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۹:۴۰    
فعال اجتماعی شهر ساری با اشاره به ضرورت توزیع عادلانه ثروت در مناطق کم تر توسعه یافته حاشیه شهر ساری ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: براساس تصویب و تأیید ستاد کل نیروهای مسلح و هماهنگی با سپاه و بسیج، به منظور تأمین نظم و امنیت انتخابات به ویژه در موضوع حفاظت از شعب و صندوق های اخذ رای ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۰    
برخی در تلاش برای پیچیدن نسخه ای معیوب برای انتخابات شورای شهر در قائمشهر و ایجاد دوقطبی موافقان و مخالفان شهردار هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۸    
تجربه چندین دوره ناموفق شورای شهر اهمیت توجه به برنامه های کاندیداها در انتخابات را برای مردم دوچندان کرده و تاثیر وعده ها و شعارهای پوپولیستی در افکار عمومی را به حداقل رسانده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت تعداد جان باختگان بیماری کرونا طی 24 ساعت گذشته را 229 نفر اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری مازندران گفت که به مناسبت عید سعید فطر 47 نفر از زندانیان استان مشمول عفو رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران با اشاره به تغییر سطح رنگ بندی کرونایی اعلام کرد که نماز جمعه فردا 30 اردیبهشت ماه در سراسر این استان اقامه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۰:۲۸    
شنیده ها حاکی از آن است که پرونده برخی کاندیداهای تایید صلاحیت شده شورای شهر در شهرهای بزرگ استان مازندران به هیات مرکزی نظارت در تهران فرستاده شده و مجددا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت شهرستان قائمشهر با بیان اینکه هم اکنون 64 بیمار کرونایی در بیمارستان های رازی و ولیعصر این شهرستان بستری هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طبق سند ملی واکسیناسیون، در حال حاضر میزان تزریق واکسن در کشور روزانه 170 هزار دوز است که به زودی این رقم به 300 تا 500 هزار دوز خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث رهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از برگزاری روز جهانی موزه به صورت مجازی در سطح این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
هوای مازندران امروز همراه با افزایش دما و وزش باد گرم پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش دادند، هواپیماهای رژیم صهیونیستی طی بامداد دوشنبه بیش از 80 بار غزه را بمباران کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی مازندران از کشف کلاهبرداری به مبلغ 50 میلیارد ریال به بهانه خرید و فروش عتیقه جات خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حبیب خناری نژاد که در یکی از لیست های ائتلاف سیاسی نیز عضویت دارد، در کلیپ تبلیغاتی خود ضمن بازدید از مناطق کمتر برخوردار پشت راه آهن و صحبت در خصوص مشکلات آسفالت منطقه ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حدود یک ماه به آغاز انتخابات شورای شهر باقی مانده است و درحالی که کرونا در استان مازندران قربانی می گیرد، کاندیداهای شورای شهر مشغول افتتاح غیر قانونی ستادهای انتخاباتی خود هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی در اطلا عیه ای از فوت 303 بیمار کووید19 در کشور و شناسایی 11291 بیمار جدید خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۸   + ۴۰ سایت دیگر  
پیگیری های انجام شده حاکی از آن است که به احتمال زیاد از 50 درصد باقیمانده سود سهام عدالت، 30 درصد آن به حساب سهامداران پرداخت می شود و 20 درصد دیگر بعد از تکمیل سودهای واریز شده از سوی شرکت های ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: با توجه به دریافت اسناد و مدارک داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری، از فردا شورای نگهبان کار بررسی صلاحیت ها را آغاز خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۸    
نتیجه عملکرد چهار ساله شورای شهر دوره چهارم قائمشهر در انتخابات سال 96 رد صلاحیت آن ها توسط مردم مشاهده شد، اما عضویت در شورای شهر برای برخی شیرینی هایی دارد که وسوسه برانگیز است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۸   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات کشور گفت: در پنج روز اخیر 592 نفر با حضور در وزارت کشور داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شدند که از این تعداد 40 نفر خانم بودند و 552 نفر آقا بودند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران آمار سالمندان 75 تا 80 ساله زیر پوشش این دانشگاه را 40 هزار نفر اعلام کرد و گفت که برای اعلام زمان تزریق واکسن کرونا با این افراد تماس تلفنی گرفته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۸    
شهرداری ساری دارای سرمایه های انسانی بسیار توانمندی است که در صورت ساماندهی این نیروها و استفاده بهینه از این ظرفیت می توان بسیاری از مشکلات حوزه مدیریت شهری را مرتفع نمود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۸    
فرماندار شهرستان سیمرغ با اشاره به اعتراض 10 داوطلب رد صلاحیت شده در هیات نظارت، افزود: هفت داوطلب پس از بررسی در هیات نظارت رد صلاحیت و 3 نفر هم تائید صلاحیت شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات مازندران اعلام کرد که هیات استانی نظارت بر انتخابات پس از بررسی اعتراض 701 تن از نامزدهای شورای شهرهای استان که به این هیات شکایت برده بودند ، صلاحیت 543 نفر را تایید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۸   + ۱۶۰ سایت دیگر  
استناد نیوز / سیّد ابراهیم رئیسی،رئیس قوه قضاییه با صدور بیانیه ای پیش از حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور از حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار آمل گفت که هیات استانی نظارت بر انتخابات ، صلاحیت 21 تن از نامزدهای شورای شهرهای این شهرستان را که به این هیات شکایت برده بودند ، تایید کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
علی رغم بازگشت به کار خط لوله انتقال سوخت کولونیال، بزرگترین خط لوله سوخت آمریکا، پایتخت این کشور از دیروز بدون بنزین مانده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۸:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
علی لاریجانی رییس پیشین مجلس شورای اسلامی داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۸:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران برای آخرین هفته ماه اردیبهشت گرمای تابستانی را برای این استان پیش بینی کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۷:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نیروهای مقاومت مستقر در نوار غزه یک پایگاه هوایی در فلسطین اشغالی را هدف حمله موشکی قرار دادند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از پرواز 120 پهپاد برای مزارع کشاورزی با هماهنگی دستگاه امنیتی و استانداری در سطح این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۸    
عملیات اجرایی صنایع تبدیلی و تکمیلی پروژه زنجیره فوق پیشرفته ماهیان خاویار روز چهارشنبه با حضور استاندار مازندران ، مسئولین استانی و شهرستانی در شهرستان سیمرغ آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
استاندار مازندران برای حل مانع زدایی ها، مجوزه چاه دوم مرکز تکثیر پرورش ماهیان خاویار در شهرستان سیمرغ را صادر کرد تا سرمایه گذار بتوانند بدون هیچ گونه مانعی نسبت به ساخت پروژه خود اقدام نماید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۲۸    
برخی لیست های ائتلافی انتخابات شورای شهر در مازندران که تخصص افراد را فدای منافع حزبی و سیاسی خود کرده اند حضور بانوان را ولو اینکه دارای تخصص هایی انکارناپذیر باشند در شورای شهر تاب نمی آورند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۹    
فرماندار شهرستان سیمرغ با تاکید بر ضرورت اقناع سازی سالمندانی که واکسن کرونا را دریافت کرده اند، ، گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر ؛ مهندس سید کاظم حسینی کارنامی را به عنوان سرپرست جدید شرکت توزیع نیروی برق مازندران منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۹    
معرفی لیست و تشکیل ائتلاف در انتخابات شورای شهر قائمشهر در صورتی می تواند مفید واقع شود که تمام تخصص های مورد نیاز را در خود جای داده و انتخاب افراد لیست به دور از هرگونه نگاه سیاسی و جناحی باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۹   + ۲۳۷ سایت دیگر  
هیات مرکزی نظارت بر انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در اطلاعیه ای مدارک لازم برای ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
استاندار مازندران رئیس سازمان همیاری شهرداری های مازندران را به عنوان شهردار پیشنهادی به وزارت کشور معرفی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۹   + ۱۸۴ سایت دیگر  
رییس جمهوری با بیان اینکه تهیه، تامین و ساخت واکسن اصلی ترین اولویت کاری سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی و وزارت بهداشت است، گفت: طبق برنامه وزارت بهداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۹    
با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان مازندران، هرگونه تجمع انتخاباتی ممنوع می باشد اما شاهد برخی قانون شکنی ها در این حوزه و نشست های انتخاباتی در ستادهای کاندیداها هستیم که سلامت مردم را به خطر می ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران امروز (شنبه) با کاهش 20 هزار تومانی قیمت نسبت به روز کاری گذشته به 9 میلیون و 520 هزار تومان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: کنکور سراسری در زمان مقرر از 9 تا 12 تیر برگزار می شود. سامانه ثبت نام جاماندگان بالای 80 سال واکسیناسیون کرونا از ساعت 14 امروز باز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۹   + ۵۲ سایت دیگر  
رییس جمهوری،کرونا را یک مساله ملی خواند و گفت: موضوع کرونا یک مساله ملی، انسانی و اخلاقی است؛ خواهش می کنم هیچ کس این داستان را دستمایه ای سیاسی برای مسایل حزبی و جناحی و یا برای انتخابات قرار ندهد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۹    
در این گزارش از مردم قائمشهر پرسیده شد، آیا در انتخابات شورای شهر شرکت می کنید؟ و آیا به لیست جناح های سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا در انتخابات شورای شهر اعتماد دارید و به چنین لیست هایی رای می دهید؟ ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران اعلام کرد که نماز جمعه فردا 17 اردیبهشت ماه در هفت شهر استان که دارای وضعیت زرد کرونایی هستند ، اقامه می شود و در سایر مناطق ممنوع است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۹   + ۶۵ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با فوت 338 نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید19 در شبانه روز گذشته تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به 73 هزار و 906 نفر رسید ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۹   + ۹۰ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات کشور از ارسال دستگاههای صندوق الکترونیک به استان ها طی هفته های آتی خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۹   + ۳۸ سایت دیگر  
جلسه کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا روز پنج شنبه در حضور رئیس جمهور برگزار شد و در این جلسه روسای کمیته های بهداشت و درمان، اجتماعی – امنیتی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شورای شهر یک نهاد مردمی است که باید متشکل از افرادی با تخصص های مورد نیاز شهر باشد، منتخبین مردم در شورای شهر باید دارای ویژگی هایی باشند که توانایی مدیریت نهاد قانونگذاری شهری را داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات شورای شهر ششم را در پیش داریم و کاندیداها در حال معرفی خود به مردم هستند اما چه ویژگی ها و تخصص هایی برای تشکیل شورایی کارآمد برای شهر مورد نیاز است؟
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۱۹    
محمد کریمی پاشاکلایی کارشناس اجتماعی شهر قائمشهر در گفتگو با استناد نیوز از لزوم شفافیت در شورای شهر و اعلام سرمایه کاندیداها به مردم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل، گفت: طی روزهای اخیر دیده می شود مردم ویروس کرونا و بیماری کووید-19 را با حساسیت های فصلی اشتباه می گیرند و با تاخیر به پزشک مراجعه می کنند که این امر روند درمان این ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند مازندران از کمک 180 میلیارد ریالی خیرین استان در قالب جشن گلریزان در ماه رمضان امسال خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نگاه قومی و فامیلی در انتخابات شوراهای شهر آسیبی جدی به کارکرد این نهاد مردمی است و مردم در انتخابات پیش رو با نگاهی یکپارچه به کل شهر می توانند زمینه ساز توسعه متوازن شهری شوند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران با اعلام هشدار سطح نارنجی ، از احتمال بالاآمدن آب رودخانه ها و جاری شدن سیلاب های محلی در مناطق مختلف استان طی روزهای آینده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از ابلاغ پروتکل های بهداشتی به مدیران اماکن مذهبی استان خبر داد و گفت: مراسم شب های قدر با رعایت توصیه های بهداشتی در فضای باز برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۰    
مطابق قانون هرگونه تبلیغات زودهنگام انتخاباتی توسط کاندیداها در فضای فیزیکی و مجازی تخلف و جرم است اما متاسفانه برخی کاندیداهای شورای شهر در مازندران بی توجه به قانون درحال انجام تبلیغات هستند
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۲۰    
اعلام نتایج اولیه بررسی صلاحیت داوطلبان عضویت در شورای شهر دوره ششم معادلات این انتخابات را در شهر قائمشهر دچار تغییرات بزرگی کرد
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان سوادکوه، گفت: 73 نفر داوطلب ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر پلسفید، زیراب و آلاشت بودند که صلاحیت 43 نفر آنها تائید شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...