چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۱۲:۲۳Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

اتحاد خبر (ettehadkhabar.ir)

اتحاد خبر 30 اسفند 1395 اتحاد خبر 29 اسفند 1396 اتحاد خبر 29 اسفند 1397 اتحاد خبر 29 اسفند 1398 اتحاد خبر 30 اسفند 1399 اتحاد خبر 29 اسفند 1400 اتحاد خبر 31 فروردین 1401 اتحاد خبر 31 اردیبهشت 1401 اتحاد خبر 31 خرداد 1401 اتحاد خبر 31 تیر 1401 اتحاد خبر 1 مرداد 1401 اتحاد خبر 2 مرداد 1401 اتحاد خبر 3 مرداد 1401 اتحاد خبر 4 مرداد 1401 اتحاد خبر 5 مرداد 1401 اتحاد خبر 6 مرداد 1401 اتحاد خبر 7 مرداد 1401 اتحاد خبر 8 مرداد 1401 اتحاد خبر 9 مرداد 1401 اتحاد خبر 10 مرداد 1401 اتحاد خبر 11 مرداد 1401 اتحاد خبر 12 مرداد 1401 اتحاد خبر 13 مرداد 1401 اتحاد خبر 14 مرداد 1401 اتحاد خبر 15 مرداد 1401 اتحاد خبر 16 مرداد 1401 اتحاد خبر 18 مرداد 1401 اتحاد خبر 19 مرداد 1401 
  ۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر:پوشیدن لباس های سبک با رنگ روشن، استفاده از کلاه های پهن، مصرف مقادیر مناسب مایعات (روزانه نوشیدن 8 لیوان آب در تابستان)، استفاده از غذاهای کم چرب ...
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
اتحادخبر:مهدی یوسف خانی: با توجه به شرایط فعلی عرضه و تقاضا پیش بینی می شود که قیمت مرغ تا پایان ماه همچنان کمتر از نرخ مصوب باشد و این احتمال وجود دارد که در شهریور به سبب نزدیک شدن به فصل پاییز و ...
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
اتحادخبر:سخنگوی سرویس اقدامات خارجی: ما متن نهایی را در اختیار داریم. حال باید اینباره تصمیم گیری شود. پاسخ "آره یا نه" است. ما از تمامی طرفین انتظار داریم تا بسیار سریع در اینباره تصمیم گیری کنند.
  ۱۶ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر:مقام های روسیه تاکنون از علت این انفجارها که ستون های بزرگ و ضخیم دود سیاه را در نوفوفدوریوکا در غرب کریمه به آسمان فرستاد، اظهار ناآگاهی کرده اند.
  ۱۶ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر:آژانس هواشناسی کره اعلام کرد که برخی از مناطق بیشترین میزان بارندگی در 80 سال گذشته را داشته اند. مقامات هواشناسی می گویند که بارش باران احتمالا طی چند روز ادامه خواهد داشت.
  ۱۶ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
اتحادخبر:تنفنگداران نیروی دریایی عربستان و همتایان آمریکایی خود به منظور شرکت در بیست و دومین رزمایش مشترک خشم غافلگیر کننده که به میزبانی عربستان برگزار می شود، وارد بندر ینبع شدند.
  ۲۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر:دولت جدید به رهبری فومیو کیشیدا ، نخست وزیر ژاپن به زودی اعلام خواهد شد.
  ۲۶ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: وزارت بازرگانی آمریکا روز سه شنبه مدعی شد که شرکت "فار ایست کیبل" - که بزرگ ترین شرکت چینی تولیدکننده کابل است - با ارسال فناوری آمریکایی به ایران ...
  ۲۶ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: سخنگوی واتساپ اعلام کرد که قابلیت حذف پیام ها پس از دو روز را برای کاربران به این شبکه اجتماعی اضافه کرده و در حال توسعه قابلیت مخفی کردن شماره های مخاطبان در گروه ها است.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور بر عمل به هنگام جهاد تبیین و ترسیم نقشه عملیاتی برای پیشروندگی بهتر در عرصه گفتمانی جهاد تبیین تاکید کرد.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل راه و شهرسازی فارس اعلام کرد که امکان جابه جایی محل برای متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن از شهر صدرا به شیراز وجود دارد.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: فرماندار شیراز گفت: اعتبارات این شهرستان سال گذشته 344 میلیارد تومان بود که امسال با حذف برخی سر فصل ها به 249 میلیارد تومان تقلیل پیدا کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل فرودگاه بین المللی لارستان اعلام کرد که در چهار ماهه نخست امسال، 33 هزار مسافر از این فرودگاه جا به جا شدند.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر:نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها گفت: قیمت پایین لیمو ترش هزینه های تولید را تأمین نمی کند و دولت با تأمین منابع مالی از کشاورزان شهرستان جم حمایت کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس مرکز اورژانس فارس از سقوط یک فروند هواپیمای فوق سبک در اطراف سد دردوزن با دو مصدوم خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: هر چند منشأ ورود آلودگی های نفتی به ساحل کنگان هنوز دقیق مشخص نشده ولی ارزیابی های اولیه بیانگر ورود آلودگی از شناورها و نفتکش ها است ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
اتحادخبر:بر اساس تصویب هماهنگ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بنیاد ملی نخبگان و معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری ...
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر ؛رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر تامین و توزیع سوخت مورد نیاز شناورهای صیادان در استان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: در هفته دولت امسال 34 پروژه حوزه راه های استان بوشهر افتتاح یا کلنگ زنی می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر:هواشناسی استان بوشهر نسبت به وزش باد متوسط تا نسبتاً شدید در ساحل و فراساحل شمالی و مرکزی، افزایش نسبی تلاطم دریا، احتمال نفوذ گرد و غبار فرامنطقه ای هشدار داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: فرماندار دشتی از اختصاص 121 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زا در سطح شهرستان خبر داد و گفت: مدیران نسبت به طرح های اشتغال زا اهتمام ویژه داشته باشند.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: در سامانه بارشی موسوم مونسون 70 درصد سازه های آبخیزداری این استان آبگیری و حجم تقریبی استحصال آب به میزان 25 میلیون مترمکعب انجام شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با بیان اینکه عملیات پاکسازی آلودگی نفتی ساحل کنگان آغاز شده است گفت: منبع ایجاد آلودگی شناسایی که پس از اتمام بررسی ها اعلام می شود.
  ۲ ساعت پیش    
اتحادخبر: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از ثبت دو مورد فوتی جدید کرونایی در استان خبر داد و گفت: تعداد بستری های کرونایی استان بوشهر به 93 نفر رسید ...
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر:معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان بوشهر از اجرای طرح دو زبانه در پنج شهرستان این استان با هدف حمایت از نوآموزان دو زبانه خبر داد ...
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: توزیع مرغ های تاریخ مصرف گذشته در شهرستان تنگستان علاوه بر عذرخواهی فرماندار این شهرستان، واکنش شرکت پشتیبانی امور دام را در پی داشت.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
اتحادخبر:تیم فوتبال هال سیتی با قبول شکست مقابل برادفورد از رقابت های جام اتحادیه انگلیس کنار رفت.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر:حضور کاوه رضایی هم در دیدار استقلال - سپاهان کمرنگ شد. مسابقه ای که روز جمعه هفته جاری در استادیوم آزادی تهران شاهدش خواهیم بود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر:هافبک پیشین سرخپوشان گفت: دوست نداریم پرسپولیس کهکشانی شود. این تیم مردمی است و شخصیت قهرمانی دارد.
  ۲ ساعت پیش    
اتحادخبر:روز جمعه بیست ودومین دوره لیگ برتر آغاز می شود. لیگی که به واسطه اتصال به رقابت های جام جهانی از همیشه حساس تر دنبال خواهد شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: همزمان با شروع مسابقات فوتبال باشگاهی اروپا انتظار می رفت صداوسیما مثل همیشه با پخش بازی ها به صورت مستقیم مخاطبان را پای تلویزیون بنشاند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر:حکم کمیته بدوی درباره کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال توسط کمیته استیناف نیز تأیید شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر:آدرین ربیو، ستاره فرانسوی یوونتوس در آستانه پیوستن به منچستریونایتد قرار دارد.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر:شنیده های حاکی از آن است که آروین جواد (علی جواد کالمرزی ثابت) مهاجم شاغل در فوتبال هلندِ تیم ملی امید مورد توجه دو باشگاه پرطرفدار و مدعی لیگ برتر قرار گرفته و مدیران این دو باشگاه جویای ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر:در بحران کمبود مهاجم، استعدادی چون مهدی عبدی باید ستاره خط آتش پرسپولیس باشد...
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر:ستاره ایرانی هال سیتی جزو نفرات اصلی تیمش مقابل برادفورد سیتی است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر:وقتی نام ساپینتو به عنوان سرمربی استقلال مطرح شد تصاویری از این مربی منتشر شد که فوتبال دوستان ایرانی را نگران کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر:در طول تاریخ فوتبال ایران، چهار بازیکن توانستند سه بار دروازه ایران را باز کنند و از این حیث رکوردار هستند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر:فصل جدید رقابت های لیگ برتر درحالی قرعه کشی شد که خوش بین ترین هواداران فوتبال هم گمان نمی کردند که درست در هفته اول رقابت ها شرایط طوری پیش برود که استقلال و سپاهان دو تیم مطرح فوتبال ایران ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
اتحادخبر:سرنا ویلیامز پس از یک حضور دیگر در اوپن آمریکا از تنیس کناره گیری می کند. اسطوره تنیس بیان کرد که ماه آینده 41 ساله می شود و وقت تغییر رسیده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر:شکیرا، خواننده مشهور و همسر سابق جرارد پیکه، پستی توییتری منتشر کرد که رسانه ها آن را پیامی به ستاره بارسلونا ارزیابی می کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر:منابع خبری سه شنبه شب از اختلال در شبکه اجتماعی توئیتر خبر دادند.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس هیات عامل صندوق تثبیت بازار سرمایه ضمن تشریح آخرین وضعیت تزریق منابع از صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار سرمایه بر این موضوع تاکید کرد که یک ریال از منابع صندوق تثبیت از بازار سهام ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
اتحادخبر:دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسدآباد از مسمومیت تعدادی از اهالی یکی از روستاهای این شهرستان و فوت یک دختر جوان خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: یک کارشناس بازار کار درباره افزایش حقوق بازنشستگان گفت: کار هنوز در اختیار دولت است و این یکی از ابهامات عجیبی است که دولت در خصوص بحث افزایش مستمری بازنشستگان ایجاد می کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدتی است پیامک های ارشادی در دستور کار پلیس امنیت اخلاقی قرار گرفته و برخی رانندگان و مردم اظهار می کنند که پلیس راهور چگونه نسبت به شناسایی و ارسال این پیامک ها اقدام می کند...
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: این اختلال علل مختلفی از تغییر ناگهانی وضعیت بدن گرفته تا کم خونی، اختلالات سیستم عصبی خودمختار، کم آبی بدن، اختلالات غدد درون ریز و رژیم غذایی دارد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
اتحادخبر:سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در 12 استان، خیزش گرد و خاک در 9 استان و همچنین وزش باد و افزایش ارتفاع موج در 1.5 متر هشدار داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر:سرپرست معاونت امور آزمون های سازمان سنجش گفت: رتبه های زیر 100 و در بعضی موارد زیر 50 اگر رشته های خاصی که متقاضی کمتر دارد را به عنوان رشته تحصیلی خود انتخاب کنند،حقوق دریافت می کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر:تحریم جدید گوگل بیشتر از توسعه دهندگان و شرکت ها، کاربران عادی را با مشکل مواجه می کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر:فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: معاون اقتصادی رئیس جمهور در یکی از بیمارستان های قزوین بستری است و حال عمومی او خوب اعلام شده و مشکل خاصی وجود ندارد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
اتحادخبر:صفحه رسمی سریال پرطرفدار یاغی در اینستاگرام، با انتشار خبری خوب و خوشحال کننده طرفداران این سریال را غافلگیر کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
اتحادخبر:هوشنگ ابتهاج، شاعرِ نامدار ایرانی بامداد امروز درگذشت.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر:فال روزانه 1401.05.19
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۵۰    
اتحاد خبر - زینب رنج کش : به مناسبت 17 مردادماه روز خبرنگار با سعید رضایی از خبرنگاران جوان و باتجربه استان بوشهر به گفت و گو نشستیم ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۱۷    
اتحاد خبر:تعزیه عصر عاشورا در شهر دالکی
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر:مذاکرات وین این روزهای به تیتر یک خبری کشور شده؛ اگر برجام احیا شود اقتصاد ایران به کدام سمت خواهد رفت؟
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر:رییس کل دادگستری استان هرمزگان از توقیف سه فروند قایق حامل دام زنده قاچاق و دستگیری هفت قاچاقچی در آب های جزیره قشم خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر:گل مالی آیینی دیرینه و بجا مانده از گذشتگان قوم لر است که مردم در مراسم های مذهبی و در مواقع از دست دادن عزیزان خود انجام میدهند ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱    
اتحادخبر:باسلام لطف کنید ازفرماندار محترم و مسئولین اداره آب و فاضلاب شهرستان دشتستان در مورد وضعیت آب سوال کنید و شفاف سازی نمایید
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: احمد لطفی صبح سه شنبه مورخ 18مرداد در جلسه عفاف و حجاب شهرستان تنگستان عنوان داشت : کارشناسان هر دستگاه در تنگستان با ادارات کل مطبوع خود در راستای برنامه های عفاف وحجاب از آن ها کمک گرفته ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرعامل شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه گفت: خبرنگاران پیشگامان آگاهی و حقیقت، وجدان بیدار جهان و زبان گویای مردم هستند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: همایش بزرگ عاشوراییان همزمان با عاشورای حسینی و با حضور پرشور مردم، دسته جات عزاداری و هیئت های مذهبی در عصر روز عاشورادر گناوه برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: استاندار بوشهر گفت: روش های عزاداری بوشهری ها در کشور به عنوان الگو شناخته می شود.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری اداره کل شیلات استان بوشهر از آغاز فصل صید میگو در بوشهر از امروز (18 مرداد) برای قایق ها و از فردا (19 مرداد) برای لنج های صیادی خبر داد ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
اتحادخبر:با توجه به آغاز فرایند انتخاب رشته آزمون سراسری 1401، از روز گذشته(سه شنبه 17 مرداد) سازمان سنجش آموزش کشور نکات مهمی درباره انتخاب رشته اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر:مقایسه آمارهای منتشر شده از سوی وزارت بهداشت با اولین روز هفته جاری نشان می دهد نرخ ابتلای روزانه آنچنان تغییر نکرده اما واقعیت امر اینجاست که مشارکت بسیار پایین هموطنان در تزریق واکسن ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با قدردانی از اصحاب رسانه در ترویج فرهنگ امیدآفرینی گفت: جهاد تببین در دستور کار اصحاب رسانه استان بوشهر قرار دارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
اتحادخبر:فرماندار تنگستان بابت توزیع 600 کیلوگرم مرغ تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان عذرخواهی کرد. احمد لطفی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به توزیع 600 کیلوگرم مرغ تاریخ مصرف گذشته در ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر:ثبت نام داوطلبان رشته هایی که پذیرش آنها در آزمون سراسری مهرماه سال 1401 صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می گیرد ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: فرمانده بسیج اصناف و بازاریان سپاه ثارالله(ع) شیراز گفت: مسئولین کارخانه نباتی شیراز نیت و اهتمامی برای بقای کارخانه ندارند و آن را روز به روز به سمت ورشکستگی کشیده اند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از رسیدگی به 90 پرونده تخلف مربوط به محصولات لبنی در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون امور استان های ستاد همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش گفت: سهمیه طلاب وظیفه در کشور به 3 هزار نفر رسیده که سهمیه استان فارس، 190 نفر است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر:مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرچهان در استان فارس گفت: سیل اخیر، بالغ بر 297 میلیارد تومان به بخش های کشاورزی و دامداری این شهرستان خسارت وارد کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی فارس از راه اندازی قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه و پرداخت وام اشتغالزایی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر:مدیر امور دام جهاد کشاورزی استان بوشهر از تولید سالانه 8 هزار تن گوشت قرمز از دامداری های استان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۱۱:۱۱    
اتحاد خبر:تاسوعا و عاشورای حسینی نه تنها قلب تپنده ی فرهنگ متعالی تشیع بلکه اوج دلدادگی به درگاه آفریدگار جهان هاست ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۶    
اتحاد خبر: شنبه 15 مرداد ماه ، به منظور حمایت از کشاورزان خسارت دیده در سیل اخیر و پرداخت خسارت به آنان جلسه ای با حضور احمد بنافی فرماندار شهرستان ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اتحاد خبر: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از تخصیص بودجه به طرح احداث دیوار حفاظتی دره های شهر برازجان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اتحاد خبر:مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه تصفیه خانه آب خط کازرون یکی از منابع تامین کنده آب شرب استان بوشهر به علت بارش باران و کدورت آب غیرفعال شده بود اظهار داشت ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر:مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به اینکه پایانه مسافربری بین المللی دریایی در بخش ساحلی تا پایان مردادماه به اتمام می رسد گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر:کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: رطوبت و شرجی هوا در استان بوشهر افزایش می یابد.بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد از امروز تا روز دوشنبه با وزش جریانات غالباً جنوبی ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس شعبه هلال احمر شهرستان دیّر از امدادرسانی به واژگونی و آتش سوزی یک دستگاه خودرو سواری در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر:مدیرکل ثبت احوال بوشهر گفت: بیشترین کاهش ولادت در سال های 98 و 99 اتفاق افتاده که در سال 1400 این شیب ملایم تر شده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر:این برای اولین بار است که دولت ایران از بازداشت یک ایرانی در عربستان سعودی خبر می دهد اما جزئیات بیشتری اعلام نکرده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر:پس از آغاز جنگ اوکراین همکاری های نظامی و اقتصادی تهران و مسکو زیر رصد رسانه ها و محافل سیاسی و اطلاعاتی غربی قرار گرفته است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
اتحادخبر:این مقام اروپایی همچنین مدعی شد که درخواست ایران مبنی بر خروج نام سپاه از لیست گروهک های ترویستی آمریکا رها شده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحادخبر:ثابت در واکنش به این خبر در توییتی نوشت: بسیار مفتخر و سپاسگزار هستم که رئیس جمهور بایدن من را به عنوان سفیر ایالات متحده در جمهوری چک معرفی کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر:چین در نخستین روز بزرگترین مانور نظامی خود چندین موشک بالستیک به آب های شمال، جنوب و شرق تایوان شلیک کرد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر:پیش از این ، رسانه های ترکیه اعلام کرده بودند که اردوغان قصد دارد در جریان مذاکرات سوچی با همتای روس خود، درباره آمادگی نیروهای ترکیه برای انجام عملیات نظامی جدید در شمال سوریه گفت وگو کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۶    
اتحادخبر: قیمت روز ارزهای دیجیتال - 15 مرداد 1401
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
اتحادخبر:میانگین استفاده از ماسک در شاغلین و خدمت گیرندگان به تفکیک اماکن عمومی کشور نیز از 29 تیر تا 12 مرداد ماه 1401 بالغ بر 25 ...
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر:این بیماری هرچند هنوز درمان و واکسن اختصاصی ندارد اما چند واکسن برای استفاده در موارد خاص وجود دارد.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۱   + ۹۲ سایت دیگر  
اتحادخبر:قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (شنبه) در بازار آزاد تهران به 14 میلیون و862 هزار تومان رسید.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
اتحادخبر:تحقیقات جدید نشان می دهد که مگس ها و سوسک ها احتمال انتشار کووید 19 را ندارند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: شواهد نشان می دهد که خوردن چای سبز (green tea)، ولی نه چای سیاه(black tea) ، از بیماری کرونر قلب پیشگیری می کند.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر:رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اظهار کرد: چالش ابتلاء به کبد چرب متابولیک که سیروز متابولیک ایجاد می کند در ایران نگران کننده است.
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: همزمان با نخستین جمعه محرم الحرام، سومین حرم اهل بیت (ع) در ایران اسلامی شاهد حضور هزاران نفر از مادران عزادار بود که لباس سبز برتن کودکان خود کرده و با مادر حضرت علی اصغر (ع) همدردی و هم ...
مشاهده نتایج بیشتر...