جمعه ۱۸ آذرساعت ۱۰:۰۲Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (farhang.gov.ir)

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 اسفند 1394 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 اسفند 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 28 اسفند 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 اسفند 1398 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 اسفند 1399 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 اسفند 1400 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 فروردین 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1 اردیبهشت 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1 خرداد 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 تیر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 مرداد 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 شهریور 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 مهر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 آبان 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 2 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 3 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 4 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 5 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 6 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 7 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 8 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 9 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 10 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 11 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 12 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 13 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 14 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 15 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 16 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 17 آذر 1401 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 آذر 1401 
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان طرح سواد رسانه ای جهت جلوگیری از آسیب های فضای مجازی ویژه مربیان قرآن کریم جیرفت برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: ضرورت دارد فرهنگ سازی شود تا نگرش مردم در جهت اقدامات خیر خواهانه افزایش پیدا کند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اهم برنامه های فرهنگ وارشاداسلامی و پاسخگویی به سوالات بازدید کنندگان درنمایشگاه دستاوردهای پژوهشی فناوری وفن بازار توسط مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی استان تشریح شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی با بیان اینکه بخش عمده ای از جریانات حوزه فرهنگ نیازمند بازتعریف، بازخوانی و رفع اشکالاتی در نظام مدیریتی است ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان تأکید کرد: زیست عفیفانه و حیا در رفتار نیازمند تمرکز ویژه است زیرا دشمن در این امر کار می کند و ما نیز باید به صورت مشخص موضع خود در مورد عفاف و حجاب را اعلام ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۵۶    
نمایشگاه آثار هنرمندان هنرهای تجسمی در محل مصلی قدس شهرستان ارزوئیه برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۴۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با صدور پیامی درگذشت هنرمند پیشکسوت استاد اسفندیار قره باغی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۴۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به موضوع جهاد تبیین مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۴۳    
ربیس دانشگاه جامع انقلاب اسلامی و مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: روز 16 آذر که بعنوان روز دانشجو نام گرفته روز تولد شعار مرگ بر آمریکا با رویکرد دینی است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۰۶    
مخاطبان خواستار برپایی نمایشگاه فرهنگی وهنری در مصلی شهریاسوج شدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ در پیامی درگذشت رستم قاسمی وزیر سابق راه و شهرسازی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۲۵    
جلسه شورای اداری ، ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی با محوریت بررسی طرح ها ،مشکلات و پیشنهادت برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۲۰    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسفراین گفت: نفرات برگزیده مسابقه شعر نماز طی آیینی در سالن اجتماعات مجموعه فرهنگی و هنری شهید ایل بیگی شهرستان اسفراین تجلیل شدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشگر و فعال رسانه ای کشور گفت: رسانه ها در تولید محتوا برای مخاطب باید از حالت انفعال خارج شوند و فعال باشند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۴۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی فرا رسیدن سالروز شهادت غمبار دخت نبی اکرم (ص) حضرت فاطمه زهرا سلام اللَّه علیهاراتسلیت گفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
امامی گفت: طرح کانون های گفتگوی فرهنگی در کشور با هدف کم کردن شکاف بین گفتگان مردم و نخبگان کشور انجام می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۲    
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم جزئیات نتایج و عناوین برگزیده بخش های مختلف نهمین جشنواره تئاتر استانی این منطقه را اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی با بیان اینکه برنامه هفتم توسعه در بخش فرهنگ می بایست با رویکردی نوین تدوین شود، گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جدیدترین نوشته خود در برنامه کاربردی روبیکا را متاثر از درگذشت رستم قاسمی، وزیر سابق راه و شهرسازی در دولت مردمی منتشر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، در سلسه نشست های پلاکارد که به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو در سالن سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۴    
مجموعه تئاتر شهر ( سردارجنگل ) رشت با خاطرات بسیاری که اهالی هنر نمایش و علاقمندان به تئاتر دارند ؛ پس از 17 سال ، بازگشایی شد که با این گشایش ؛ به تعبیر هنرمندان ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران با همراهی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به واسطه میزبانی استان مازندران برای برگزاری جشنواره منطقه ای ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۶    
اجرای صحنه ای نمایش نگین شکسته و اکران فیلم های کوتاه سایه روشن و مسافر در سالن تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قوچان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
چهل و پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرلنگه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل نیا، نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرلنگه و با حضور دیگر اعضا در محل دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۴    
اختتامیه سی وچهارمین جشنواره تئاتر استان لرستان غروب چهارشنبه 16 آذر در سالن استاد زرین کوب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۴    
امین ساکی که با نظر هیات داوران جایزه نفر اول بازیگر مرد در سی وچهارمین جشنواره تئاتر لرستان را بدست آورد، جایزه خود را به شهید روح الله عجمیان تقدیم کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۷   + ۹۳ سایت دیگر  
"سیدقاسم ناظمی" مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، درگذشت استاد "اسفندیار قره باغی" هنرمند پیشکسوت موسیقی ایران را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۴    
دبیر سی و چهارمین جشنواره تئاتر لرستان گفت: جشنواره تئاتر امسال نسبت به سال گذشته پیشرفت خوبی داشت و سطح نمایش ها بهتر از قبل بود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۴    
معاون استاندار لرستان با تاکید بر اینکه هنر عرصه ای هویت ساز است، گفت: اگر در عرصه تعالی هنر گام برداریم این هنر می تواند هویت ساز باشد و اگر خلاف آن اتفاق افتاد و به سمت و سویی برویم که فقط ارزش های ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۴    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از آغازثبت نام سی و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ در پیامی درگذشت اسفندیار قره باغی هنرمند پیشکسوت کشورمان و صاحب اثر معروف "آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو" را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دریایی در نشست صمیمی با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان بیجار گفت: خط مقدم برنامه های فرهنگی و هنری ما شهرستان ها است
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان اولین جشنواره داستان کوتاه با موضوع شهر میبد منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۵    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: ارتقای سواد رسانه ای لازمه جامعه امروز است و باید این راهبرد مورد توجه ویژه قرار گیرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
در سفر معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به سمنان، تفاهم نامه مشارکت در برگزاری جشنواره های فرهنگی امام رضا (ع) بین این معاونت و بنیاد بین المللی امام رضا (ع) دراداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینه ولی فقیه در لرستان گفت: برای اجرای بهتر برنامه های فرهنگی باید از همه ظرفیت ها استفاده کنیم و در این زمینه همفکری داشته باشیم.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
اختتامیه سی و چهارمین دوره جشنواره تئاتر استان لرستان با معرفی برگزیدیگان بخش های مختلف برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۰    
نهمین جشنواره صنعت چاپ استان البرز برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
هم اندیشی با موضوع "کارکردهای رسانه در بحران" با حضور پژوهشگر و فعال رسانه حسن شمشادی در استان مرکزی در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۸    
معاون امور هنری و سینمایی خراسان جنوبی از برگزاری اختتامیه شانزدهمین جشنواره تئاتر استان طی دوشنبه، 21 آذر ماه جاری، در بیرجند خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۵    
نشست شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با حضور معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و درآن طرح ها و برنامه های فرهنگی این اداره کل مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۵    
معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه چهارشنبه از دبیرخانه توسعه و ترویج کتاب و کتابخوانی این استان در موسسه آرمان روشن بازدید و در جریان فعالیت ها و ابتکارات این مجموعه برای توسعه فرهنگ ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل چاپ و نشر معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر یک روزه به استان، از دو چاپخانه طلوع نفیس و پاچاپ در سمنان بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در جریان سفر به نهبندان با هدف بررسی مشکلات تئاتر نهبندان با گروه هنری نور در این شهرستان دیدار و با اعضای گروه گفت و گو کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
منصور محبی، با اشاره به رشد 83 درصدی آثار ارسالی به دبیر خانه ششمین دوره جایزه کتاب سال استان ایلام در مقایسه با دوره گذشته گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در جریان سفر به شهرستان نهبندان، با امام جمعه و فرماندار این شهرستان دیدار کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
پوستر جشنواره ملی داستان کوتاه و طرح رمان رضوی که امسال به میزبانی سمنان برگزار می شود در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و نیز معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۴    
یکصد و پانزدهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان لرستان ظهر چهارشنبه 16 آذر در دفتر نماینده نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: در فصل زمستان برگزاری رویداد بزرگ قرآنی را در استان لرستان داریم که حدود 20 برنامه قرآنی در قالب این برنامه برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۳    
نشست بصیرتی تبیین سیره و مکتب حضرت فاطمه زهرا(س) و روز دانشجو با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی و به همت دفتر قرآن و عترت و پایگاه مقاومت شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۰    
کارگاه آموزشی "تدوین استراتژی کمپین های تبلیغاتی" در تاریخ چهارشنبه 16 آذر 1401 از ساعت 15 الی 17 در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان بر توجه به تولید محتوا و آثار هنری فاخر با هدف اقناع افکار عمومی و تحقق جهاد تبیین در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مجامع و تشکل های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با سفر معاون فرهنگی این وزارت خانه به استان سمنان از کارگاههای برگزار کننده جشنواره فیروزه در سمنان بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرماندار شهرستان بیجار و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیجار و جمعی از هنرمندان و فعالان فرهنگی و هنری از پوستر همایش گرامیداشت امیر نظام گروسی رونمایی شد
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۱    
نمایش های هیپوفیز ، بیگانه در خانه و آخرین نامه در مجتمع فرهنگی و هنری آراز شهر مرزی پارس آباد به روی صحنه رفتند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۵۶    
نمایش های زندگی یخی ، پارافریز ماراساد با سس فرانسوی و رسم دیار در مجتمع فرهنگی و هنری شهر خلخال اجرا شدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در سفر کاری به شهرستان بیجار در شهر حسن آبادیاسوکند حضور یافت
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۴۳    
در سفر کاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان و هیات همراه به شهرستان بیجار با امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی این شهرستان دیدار نمودند
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
پیمان صالحی؛ معاون پژوهشی وزارت علوم، اسامی روزهای هفته پژوهش و فناوری را اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۱۷    
در پی استقبال از ششمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان، مهلت ارسال آثار به این رویداد سینمایی تا پایان آذر ماه تمدید شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
با حضور دبیر شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان نشست کارگروه مشورتی شورای فرهنگ عمومی با موضوع کتاب و کتابخوانی در جنوب کرمان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مستند کوتاه روزهای بی خبری نیشابور به سه جشنواره بین المللی فیلم در مکزیک، بولیوی و هند راه یافت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
منصور کوهی رستمی، رئیس انجمن علمی ارتقای کتابخانه های عمومی ایران از فراخوان عضویت رایگان به مناسبت هفته پژوهش خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۳۸    
سفر شهرستانی پیام احمدی سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری به کوهرنگ ، با بازدید از پروژه های فرهنگی هنری و دیدار و نشست صمیمی با امام جمعه ، فرماندار ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۳۷    
سومین کمیته علمی مشورتی شورای فرهنگ عمومی با موضوع هم افزایی دستگاه های فرهنگی در حوزه تئاتر شهرستان طرقبه و شاندیز برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
غلامعلی حیدری استاندار چهارمحال و بختیاری صبح چهارشنبه (16 آذر)در اختتامیه جشنواره عکس خدمت در فرهنگسرای ارشاد شهرکرد گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
دبیر ششمین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر خراسان رضوی از تمدید مهلت ارسال آثار تا 10 دی ماه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جدیدترین یادداشت خود در برنامه کاربردی روبیکا ضمن اشاره به حضور خود در نشست صمیمانه پرسش و پاسخ با دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
پیام احمدی سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره عکس خدمت در فرهنگسرای ارشاد شهرکرد گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۳۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در شورای فرهنگ عمومی شهرستان نهبندان گفت: بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب و نقشه مهندسی فرهنگی کشور، تبیین مبانی اسلام و انقلاب برای نسل جوان اولویت است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۱۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در جمع اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان نهبندان گفت: در گام دوم انقلاب باید جهاد امید آفرینی مورد توجه ویژه اهل فرهنگ، هنر و رسانه باشد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۵۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی طی سفر به شهرستان نهبندان با حضور در منزل خانواده شهید محمد هاشمزهی با آن ها دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۶    
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: طرح های تولید مستند در استان که مطابق با استانداردهای مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی باشد ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
احمدوند شورای فرهنگ عمومی را از نهادهای مبارک فرهنگی درکشور دانست وگفت: دراین شورا اراده جمعی اهالی ومسئولان فرهنگی درکشور تجلی می یابد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، علی صفدری امروز(16 آذر) در آیین تجلیل از پیشکسوتان و فعالان صنعت چاپ استان کرمانشاه ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین خداداده در نشست هم اندیشی با دانشجویان عضو در کانون های مساجد کشور طی سخنانی گفت: پیوند وثیق بین مسجد و دانشگاه تحول در عرصه فرهنگ را به دنبال دارد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۳    
حجت الاسلام و المسلمین کرمی با بیان اینکه مشکلات اجتماعی ما از زمانی آغاز شد که از مسجد فاصله گرفتیم ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
با توجه به نیاز پژوهشگران و جامعه علمی و سینمایی کشور به دسترسی دائمی، آسان و جامع به تولیدات علمی-پژوهشی سازمان سینمایی، بانک پژوهش های این سازمان آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
یوسفی مدیر ستاد اقامه نماز استان زنجان در نشست خبری جشنواره فجر تا فجر نماز گفت: ترویج مفاهیم نماز و تبیین کارکردهای آن در ابعاد فردی، اجتماعی و بخش های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع) با تأکید براینکه بنیاد بین المللی امام رضا (ع) به دنبال ایجاد جریان فراگیر فرهنگ رضوی در کشور است گفت: فرهنگ رضوی داروی شفا بخش دردهای فرهنگی جامعه است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی ضمن ابزار امیدواری برای برطرف شدن موانع حوزه فرهنگ در دولت مردمی گفت: از آنجا که دولت انقلابی اساس اقدامات خود را بر مبنای گفتگو با اصحاب فرهنگ و نخبگان دانشگاهی گذاشته است می توان ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
برگزاری دومین کارگاه آموزش فرزند پروری درعصر مدرن با عنوان (راهکار های ارتباط مؤثر با فرزندان) در شهرستان ساوه برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۲    
بازرسان اموراستانهای وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی از اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه بازدید کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همراهی مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران در مازندران، برگزاری جشنواره تئاتر منطقه ای به میزبانی استان مازندران نهایی شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۱    
بیش از چهارهزار عنوان کتاب با موضوعات مختلف و متنوع در نمایشگاه کتاب با حضور ناشران برتر استان در محل مجتمع فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در معرض نمایش و بازدید علاقه مندان به ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۴    
نشست ارائه یافته های پژوهشی با حضور محققین و پژوهشگران در سالن کنفرانس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان استان اردبیل برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۴    
رضا یازرلو،معاون هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، درنشستی صمیمی با روسا و نمایندگان انجمن های هنری گلستان در خصوص مسائل انجمن های هنری و افق ها و سرای هنرمندان گلستان ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۹    
حسین کشاورزیان در جلسه تعامل و همکاری با مسئولان دانشگاه پیام نور که به منظور اجرای برنامه های فرهنگی و هنری برگزار شده بود ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
احمدوند حوزه فرهنگ را نیازمند کارومنابع بیشتر دانست وگفت: این امر مطالبه اهالی فرهنگ وفعالان این حوزه از مسئولان کشور است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از کتابفروشی اشراق شهرستان سمنان بصورت سرزده بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۹    
در نشست مسئولان کانون های فرهنگی، هنری و ائمه مساجد با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا بر همکاری موثر آنها جهت پیشبرد اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی تاکید شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
گردهمایی تخصصی معاونان و مدیران سینمایی استان ها به همت سازمان سینمایی در روزهای 23 و 24 آذر ماه در تهران برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۱    
پاسخگویی به مردم می بایست در اولویت فعالیت مدیران ستادی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۱    
دانشجویان با بصیرت در طول حیات انقلاب اسلامی توانسته اند با تشخیص و اقدام به موقع ترفندهای و نقشه های دشمنان را خنثی کنند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۱    
سیره زندگی حضرت زهرا(س) الگوی بی بدیلی برای بانوان جامعه اسلامی است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با روز دانشجو وبا حضورمعاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزیدگان ششمین دوره انتخاب کتاب سال استان سمنان تجلیل شدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۴    
ثبت نام سی و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد معافی مدیریت جدید اداره فرهنگ وارشاد اسلامی لاهیجان به بازدید تعدادی از آموزشگاه های موسیقی لاهیجان رفت.
مشاهده نتایج بیشتر...