یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۵:۴۳Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

قلم نیوز (ghalamnews.ir)

قلم نیوز 21 فروردین 1397 قلم نیوز 25 اسفند 1398 قلم نیوز 1 فروردین 1399 قلم نیوز 31 فروردین 1400 قلم نیوز 1 اردیبهشت 1400 قلم نیوز 1 خرداد 1400 قلم نیوز 2 خرداد 1400 قلم نیوز 3 خرداد 1400 قلم نیوز 4 خرداد 1400 قلم نیوز 5 خرداد 1400 قلم نیوز 6 خرداد 1400 قلم نیوز 7 خرداد 1400 قلم نیوز 8 خرداد 1400 قلم نیوز 9 خرداد 1400 قلم نیوز 10 خرداد 1400 قلم نیوز 11 خرداد 1400 قلم نیوز 12 خرداد 1400 قلم نیوز 13 خرداد 1400 قلم نیوز 14 خرداد 1400 قلم نیوز 15 خرداد 1400 قلم نیوز 16 خرداد 1400 قلم نیوز 17 خرداد 1400 قلم نیوز 18 خرداد 1400 قلم نیوز 19 خرداد 1400 قلم نیوز 24 خرداد 1400 قلم نیوز 25 خرداد 1400 قلم نیوز 26 خرداد 1400 قلم نیوز 27 خرداد 1400 قلم نیوز 28 خرداد 1400 قلم نیوز 29 خرداد 1400 
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
پیروزی ابراهیم رئیسی در انتخابات برخلاف آنچه که مذاکره کنندگان ایرانی گفته اند می تواند بر مذاکرات موثر باشد، دست کم طرف مقابل دچار تردید در مذاکرات شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۹   + ۶۰ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس فتا با اشاره به اقرار متهمان به جرم خود از تحویل دستگیرشدگان به مراجع قضایی جهت سیر مراحل قانونی پرونده هایشان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۹   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیسی درباره ادامه روند واکسیناسیون کرونا در کشور گفت: از فردا دُز دوم واکسیناسیون افراد بالای 70 سال و همچنین افراد بالای 70 سالی که جا مانده بودند را تکمیل خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
به گفته واسطه های ملکی، شرایط اقتصادی عموم مستاجران در مناطق مصرفی متوسط و متوسط رو به پایین به شکلی است که پرداخت اجاره بهای ماهانه بیش از 5 میلیون تومان در بضاعت آن ها نیست و اگر این واقعیت توسط ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۴   + ۵۷ سایت دیگر  
روحانی گفت: دولت از امروز تا 45 روز دیگر که باید مسئولیت در اختیار دولت جدید قرار گیرد، کاملا در کنار رئیس جمهور منتخب است و برای هرگونه همکاری، همراهی و اقدام لازم در این زمینه آمادگی کامل دارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۴   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: به سفیر انگلستان گفته شد که دولت و پلیس این کشور در عمل به وظایف خود مبنی بر تامین امنیت حوزه های رای گیری و رای دهندگان ناموفق عمل کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۹   + ۱۳۴ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور فدراسیون روسیه انتخاب سید ابراهیم رئیسی به سمت رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران را به وی تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۹   + ۳۸ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی در پیامی انتخاب ابراهیم رییسی را به عنوان منتخب انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
پیش بینی قیمت دلار در دولت آیت الله رئیسی به یکی از نخستین سوالات مردم و فعالان اقتصادی تبدیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
دلار نخستین روز هفته را با افزایش قیمت نسبت به عصر روز پنج شنبه آغاز کرد، اما در طول معاملات مسیر نزولی را پیمود و مرز حساس 24 هزار و 200 تومان را از دست داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
از تمرینات سرخپوشان تهرانی خبر می رسد که یحیی گل محمدی تصمیم گرفته است با قدرت در سوپرجام بازی کرده و از تمام ملی پوشان استفاده کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۴   + ۲۰۷ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی پیروز بزرگ انتخابات را ملت ایران دانستند و با تأکید بر اینکه نه گلایه از دشواری معیشت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که روند بیماری کرونا در روزهای اخیر مسیری نزولی را به ثبت رسانده بود اما اینک در هفته پایانی خرداد این متغیرها اندکی افزایش پیدا کرده و در مسیر صعود قرار گرفته است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۱۲۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، گفت: در دولت جدید همه تلاش خود را برای بازکردن گره های کشور به ویژه در زمینه مشکلات معیشتی مردم به کار خواهیم بست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس یازدهم به تحریم انتخابات توسط رئیس جمهور دولت های نهم و دهم واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۹   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی خطاب به ملت ایران حضور حماسی و کم نظیر در انتخابات 1400 را لبیک با شکوهی به رهبر معظم انقلاب و تجلی تجدید عهد با شهدای والامقام کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان با اعلام در جریان بودن مذاکرات درباره برجام، گفت: احتمال خوبی وجود دارد تا قبل از پایان دوران تصدی ما، توافق حاصل شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۹   + ۳۸ سایت دیگر  
متخصصان تغذیه تاکید دارند از مصرف شیر با هر نوع ماده غذایی مانند موز پرهیز کنید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۴   + ۳۶ سایت دیگر  
فائزه هاشمی رفسنجانی رأی دادن خود به همتی را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۴   + ۳۷ سایت دیگر  
بر اساس بخشنامه سازمان برنامه و بودجه، امکان استفاده بازنشستگان از امکانات نقدی و غیر نقدی دستگاهها فراهم شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان امروز (شنبه) با اشاره به نتایج سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اعلام کرد که آقای رئیسی اکنون رئیس جمهوری منتخب است و همه باید از ایشان حمایت و با او کار کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
هزینه وام مسکن در روزهای اخیر به بیشترین میزان خود در 4 ماه اخیر رسید. بالاترر فتن قیمتها در این مدت سبب شد نرخ سود به 21 درصد برسد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
حدود یک سال قبل بود که هنگام شروع به کار مجلس یازدهم، موضوع مهریه به عنوان یکی از اولویت های کمیسیون حقوقی و قضائی مطرح شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
متخصصان می گویند افراد اگر از بیماری های جدی مرتبط با کلسترول رنج نمی برند، بهتر است زرده و سفیده تخم مرغ را با هم مصرف کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی درحالی 45 روز دیگر با بیش از 17 میلیون رأی راهی پاستور خواهد شد که اولین کسی است که بعد از اعلام نامش به عنوان منتخب ملت در قوه مجریه، همچنان عهده دار ریاست یک قوه دیگر هم است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس جمعیت هلال احمر از ورود مابقی محموله دو میلیون دُز واکسن کرونا در روز یکشنبه خبر داد و گفت: به زودی با معاونت بهداشت وزارت بهداشت هماهنگ می کنیم تا بتوانیم گروه های پرخطر اتباع غیرایرانی داخل ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۷۳ سایت دیگر  
ستاد انتخابات وزارت کشور ابراهیم رئیسی را پیروز انتخابات اعلام کرد.بنا به اعلام وزارت کشور، رئیسی با حدود 17 میلیون و 800 هزار رای بیش از 72 درصد آرا را کسب کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو مجمع روحانیون به پیروزی ابراهیم رئیسی در انتخابات واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس انجمن سازندگان مسکن وساختمان شهرتهران با انتقاد از اینکه در این چند سال اخیر در شورای شهر تهران و شهرداری حمایت چندانی از سازمان نظام مهندسی ساختمان نشده است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نیوشا ضیغمی بازیگر مطرح عکسی را از خود با مانتو گل گلی و با استایل مدلینگ منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۲۴   + ۳۶ سایت دیگر  
به دلیل آنچه عدم تادیه چک های انتقال بازیکن سابق شهرخودرو به استقلال تهران اعلام شده، گفته می شود طلبکاران برای گرفتن حکم جلب مدافع استقلال اقدام کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
دور ششم از مذاکرات هسته ای در حالی جریان دارد که باوجود پیشرفت ها و برداشته شدن گام های رو به جلو، هنوز برخی اختلافات به قوت خود باقی است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بی تردید دولت به ناگزیر سیاست حذف و ادغام را درباره اصولگرایان به کار خواهد بست. آنان که ادغام می شوند، بدون هویت جناحی شان به کسوت کارگزاران دولتی درخواهند آمد و آنان که حذف خواهند شد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس نتایج اولیه اعلام شده توسط ستاد انتخابات کشور حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی با بیش از 17میلیون و 800 هزار رای از 28 میلیون و 600 هزار رای شمرده شده در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: انتخابات دیروز به خوبی برگزار شد و ان شالله نتایج هم امروز اعلام می شود و مردم مطلع خواهند شد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۴۸ سایت دیگر  
ارزش بیشتر ارزهای دیجیتالی به میزان زیادی کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۱۰۷ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی پیروزی ابراهیم رئیسی در انتخابات 1400 را تبریک گفت.عبدالناصر همتی دومین کاندیدایی بود که بعد از محسن رضایی به ابراهیم رئیسی تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد مهاجری
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز شنبه 29 خرداد 1400 را در جدول زیر مشاهده کنید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۵۴   + ۱۹۰ سایت دیگر  
پیام تبریک محسن رضایی به ابراهیم رییسی در شرایطی منتشر شد که هیچ آمار رسمی از نتیجه انتخابات ریاست جمهوری از سوی مجریان انتخابات اعلام نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
امام خمینی در بیست و نهم خرداد سال 63 به مهندس میر حسین موسوی، نخست وزیر وقت حکمی دادند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
عباس عبدی در باره رویکرد اصلاح طلبان در انتخابات دیروز، در روزنامه اعتماد نوشت:در این انتخابات مجموعه آنان به دو گروه تقسیم شدند. برخی طرفدار رای دادن بودند و گروه دوم از این کار طرفداری نمی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
مذاکرات وین، تقریباً دو هفته قبل از انتخابات 28 خرداد به نتیجه رسیده بود و توافق نامه آماده امضاء بود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مردم ایران از ساعت 7 صبح امروز به پای صندوق های رأی رفتند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
روز گذشته سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هم برگزار شد تا بالاخره بعد از حرف های بسیار، گلایه های سرشار و اختلاف نظر های تشکیلاتی متعدد این دوره از انتخابات هم به پایان برسد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
بازار سهام در هفته گذشته شاهد فضایی توام با رکود و انتظار بود که طی آن شاخص کل نوسان محدودی را ثبت کرد و حدود 4/ 0 درصد کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۱۴   + ۶۶ سایت دیگر  
شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری ادامه دارد و تاکنون آمار رسمی از شمارش آرا اعلام نشده است با این حال آمار غیررسمی حکایت از اختلاف زیاد آرای ابراهیم رئیسی با سایر نامزدهای انتخابات دارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
علی لاریجانی در آستانه برگزاری انتخابات پستی اینستاگرامی را خطاب به مردم ایران منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۴۰ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در استان تهران به تشریح اهم اقدامات این ستاد پرداخت و گفت : موارد ابتلا به کرونا افزایش ولی میزان مرگ و میر کاهش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۴   + ۳۵ سایت دیگر  
در انتخابات علاوه بر رای های اصلی 2 دسته رای دیگر نیز وجود دارد. در هر انتخابات عده ای از افراد جامعه حضور دارند که در این صحنه به نامزدی رای نمی دهند و آراء خود را در داخل صندوق می اندازند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۹   + ۷۴ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر از ورود 2 میلیون دوز واکسن کرونا به کشور طی امروز پنجشنبه 27 خرداد خبر داد
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۴   + ۳۳ سایت دیگر  
فعالان سه بازار خودرو، سهام و اوراق دولتی، چشم انتظار پساانتخابات هستند و همین دیده بانی اوضاع باعث تغییر در نبض معاملات شده است. در بازار خودرو، طی روز های اخیر، رکود معاملاتی سنگین تر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بورس طی روزهای اخیر شاهد فرازوفرودهایی بود و رشدهای کم جان شاخص امید بهبود شرایط بازار را در دل سهام داران به وجود آورد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
روز گذشته محسن مهرعلیزاده، نامزد اصلاح طلب انتخابات ریاست جمهوری 1400، از ادامه رقابت در عرصه انتخابات انصراف داد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
به نقل از آی ای، نوشت: به نظر می رسد اکنون شواهد بیشتری برای اثبات ادعای بحث برانگیز ادغام ژن های کووید-19 با دی ان ای انسانی وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۱۰۳ سایت دیگر  
سعید جلیلی از ادامه انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
دامنه ریزش های پی در پی بازار سرمایه به هفته منتهی به انتخابات کشیده شد و این بازار در هفته جاری همواره چراغ قرمز بود. بازار سرمایه هفته جاری را با چراغ قرمز آغاز کرد و با چراغ قرمز نیز به پایان برد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۱۱۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند : انتخابات مانند تشییع بزرگ شهید سلیمانی فراتر از سلیقه ها است همه باید شرکت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تأکید بر لزوم اراده سیاسی همه طرف ها برای احیای برجام، گفت که به منظور احیای توافق هسته ای، باید تا تشکیل دولت بعدی جمهوری اسلامی صبر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۴   + ۸۸ سایت دیگر  
سید حسن خمینی درباره انتخابات پیش رو گفت: رای صحیح راه حفظ جمهوریت است
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: در این دوره از شعب اخذ رای همزمان به وزارت کشور و شورای نگهبان نتایج شمارش آرا اعلام می شود، این امر باعث می شود سریع تر نتایج جمع بندی شده و نتایج نهایی را اعلام کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مهاجم تیم فوتبال لسترسیتی به جمع ستاره هایی پیوست که علاوه بر فوتبال بازی کردن، تیمداری هم می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
کیفیت هوای تهران با افزایش غلظت آلاینده ازن در 24 ساعت گذشته آلوده بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
A21s محصول سامسونگ 200 هزار تومان و Y7p و Y6s از هوآوی در حد 50 هزار تومان ارزان شدند
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: در مورد صندوق جبران خسارات نمونه مشابهی در ادبیات فاینانس جهان نداریم. بهتر است چیزی که در ادبیات فاینانس دنیا وجود ندارد، وارد عرصه نکنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سردار آزمون با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرامش به بازیکنان تیم ملی عراق کنایه زد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران بعد از پیروزی برابر عراق، واکنش متفاوتی نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۷۴ سایت دیگر  
210 نماینده مجلس در بیانیه ای خواستار انصراف نامزدهای جریان انقلاب به نفع حجت الاسلام رئیسی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۴۸ سایت دیگر  
سید محمد خاتمی پیامی خطاب به محسن مهرعلیزاده منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۴   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: با توجه به شرایط انتخابات شب جمعه و شب شنبه به این سبب که عوامل اجرایی جهت تحویل صندوق ها باید اقدام کنند موضوع ممنوعیت منع تردد شبانه در پنجشنبه و جمعه مطرح شده ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
از دیروز تا امروز 26 خرداد 1400 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 10 هزار و 487 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که هزار و 315 نفر از آنها بستری شدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۴۵ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهور با بیان اینکه انتخابات نباید مزاحمتی برای مذاکرات وین ایجاد کند، گفت: امیدواریم در هفته های آینده خبر های خوبی داشته باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
ناصرخسرو در حالی داعیه دار قاچاق داروست که پای فضای مجازی هم به این بازار باز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۱۰۰ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی پس از حضور در امامزاده علی اکبر (ع) چیذر و در جوار مرقد حاج محمود (عبدالله) نوریان از حضور در عرصه انتخابات کناره گیری کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده روسیه در وین در پاسخ به این سوال که آیا موافق است مذاکرات در وین از پیشرفت باز مانده است، توضیح داد: "من بر این باورم که این ارزیابی نادرست است و با واقعیت هماهنگی ندارد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه 26 خردادماه 1400 با کاهش دو هزار و 458 واحدی به رقم یک میلیون و 147 هزار و 670 واحد رسید ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۳۷ سایت دیگر  
مسؤول ارزیابی علمی واکسن ایرانی کووبرکت با اشاره به اثربخشی 80 درصدی این واکسن در خنثی سازی ویروس کرونا، گفت: اثربخشی واکسن کووبرکت بیشتر از سینوفارم چینی است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۷۱ سایت دیگر  
با اتمام مرحله انتخابی جام جهانی، صعود ایران، قرارداد دراگان اسکوچیچ و فدراسیون فوتبال به پایان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
هنوز سه ماه از شروع سال 1400 نگذشته که حداقل هزینه های یک زندگی متعارف در مسیر افزایشی، حرکت روبه جلوی خود را ادامه داده است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس آخرین نتایج حساب های ملی فصلی مرکز آمار ایران میزان رشد اقتصادی کشور در سال گذشته معلوم شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۴۲ سایت دیگر  
جمعی از محققان در مطالعه اخیر خود با ارائه برخی دلایل مشخص کردند که چه کسانی ممکن است نیازی به واکسیناسیون نداشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت با بیان اینکه تلاش می کنیم فعالیت دانشگاه ها از مهرماه به صورت حضوری باشد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس و چهره سیاسی اصولگرا گفت: من به اندازه کافی به آقای رئیسی نزدیک هستم که بدانم چه تحولاتی رخ داده است و اصلا اینگونه نبود که مثلا ایشان از پارسال می خواسته رئیس جمهور شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: تعدادی صندوق های رأی شناور برای انتخابات ریاست جمهوری در تهران در نظر گرفته شده که عمدتا به مراکز درمانی اختصاص می یابد و همچنین پذیرای ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب امروز ساعت 19 درباره انتخابات پیش رو به صورت زنده با ملت ایران سخن خواهند گفت
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار اهواز گفت: انتظار کاهش قیمت در میوه های تابستانه نه تنها محقق نشده است بلکه شاهد افزایش قیمت در این میوه ها نیز هستیم؛ در بازار میوه، کار از دست همه در رفته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۴   + ۶۸ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد که ریاست هیات اجرایی انتخابات در آمریکا را هم بر عهده دارد، گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
روحانی گفت: بعضی از آقایان جوری حرف می زنند که انگار تا به حال هیچ مسئولیتی در کشور نداشته اند. خیلی از این ها صاحب مسند حکومتی هستند و اگر مشکلی در نظام هست آنها هم باید پاسخگو باشند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سید جمشید اوشال
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۹   + ۶۵ سایت دیگر  
دانشمندان هندی می گویند مصرف هندوانه در شب برای بدن مضر است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
برخی افراد شیشه مغازه و دیوار ساختمان خود را برای کاندیدا های انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر اجاره می دهند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سیاست جدید دو کشور پیشرفته دنیا برای مقابله با ضربه کرونایی به بازار املاک اداری و تجاری در حالی به ایجاد فرصت از این تهدید به نفع عرضه ملک به بازار معاملات واحد های مسکونی منجر شده که هم اکنون چهار ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی، یکی از کاندیدا های انتخابات ریاست جمهوری، 48 ساعت پرالتهاب را بعد از نام بردن از علی دایی و عادل فردوسی پور، در آخرین مناظره زنده تلویزیونی پشت سر گذاشت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
این بیانیه می افزاید که اتحادیه اروپا و آمریکا درک می کنند که در کنار بازگشت ایران به تعهدات برجامی، رفع تحریم ها بخش مهمی از توافق هسته ای ایران است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به نظر می رسد همه نامزد های جبهه اصولگرایان قصد ماندن در کارزار انتخابات را دارند و کنار برو هم نیستند. اخباری که درباره انصرافشان منتشر می شود هم بعد از مدتی تکذیب می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
از سال 97 واردات خودرو ممنوع اعلام شد و پس از آن اجازه ورود خودرو های خارجی به کشور داده نشد. به دنبال آن و اعمال تحریم ها ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
دقت کنید؛ ایران برای نخستین بار بدترین عملکرد را در شاخص تاب آوری جهان به دست آورده است؛ رتبه 128 در بین 130 کشور دنیا. عجیب نیست؟
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۴   + ۵۹ سایت دیگر  
ائتلاف جمهور طی بیانیه ای در حمایت از عبدالناصر همتی در انتخابات 1400 اعلام کرد: به عبدالناصر همتی رای دهید تا حق رای دادن، حق انتخاب کردن ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
روز سه شنبه، دلار 130 تومان رشد پیدا کرد و در محدوده 24 هزار و 50 تومان قرار گرفت. به گفته فعالان، دیروز معامله گران تمایل زیادی به خرید و فروش نداشتند و فضای احتیاطی بر معاملات حکم فرما بود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تیم ملی ایران در آخرین دیدار خود در انتحابی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت های آسیا 2023 چین موفق به شکست عراق شد و به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعدی شد.
مشاهده نتایج بیشتر...