دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۰۴:۰۰Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

گیلانستان (gilanestan.ir)

  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی علوم پزشکی گیلان، 13.1 درصد از جمعیت بالای 12 سال استان را در انتظار نوبت اول و 52 درصد را در انتظار نوبت دوم واکسن کرونا دانست و تصریح کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اسدالله عباسی به عنوان بیستمین استاندار گیلان انتخاب شد که ساماندهی وضعیت پسماند، اشتغال زایی و بکارگیری نیروهای جوان و انقلابی از مهم ترین مطالبات گیلانی ها از وی است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمی از اجرای طرح عضویت رایگان به مدت سه روزهمزمان با هفته وحدت در گیلان خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران گیلان گفت: پیکر مرد 45 ساله موتورسوار که روز پنجشنبه قربانی سیلاب شده بود صبح امروز در رودخانه فومن پیدا شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۷    
اینجا سرمایه های ملی به یغما خواهد رفت. اینجا نا اهلال و نا محرمان مدیر خواهند ماند اینجا مدیران فاسد دلیلی برای مبارزه با خود نمی بینند .
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان، گفت: تمام تلاش غربی ها این است که بنیان خانواده و هویت زنان ایرانی را سست کنند و این برای جامعه اسلامی یک زنگ هشدار است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد گیلان با اشاره به رشد 72 درصدی مشارکت خیران در اجرای طرح اطعام حسینی، گفت: امسال بیش از 555 هزار پرس غذا در میان نیازمندان توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
احداث نخستین خیابان شهر رشت، در سال 1303 کلید خورد و از زمان احداث تاکنون، حوادث زیادی را به خود دیده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: 13 کوهنورد گمشده در ارتفاعات رودسر گیلان توسط تیم امدادی نجات یافتند، این حادثه 3 مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
با بارش شدید باران مزار شهید حسرتی از شهدای تازه تفحص شده ماسال، دچار آب گرفتگی شده و صحنه های به وجود آمده موجب رنجش خاطر مردم این شهرستان شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
علی بهارمست با اشاره به تجهیز ماشین آلات سنگین شهرداری به تیغه های جدید برف روبی اظهار کرد: کاهش آسیب به تاسیسات شهری از جمله آسفالت معابر و سرعتکاه ها از مزایای تیغه های برف روبی جدید به دلیل حالت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به اینکه قدمت صنایع نساجی این استان به دهه های 40 تا 50 می رسد، گفت: هم اکنون 30 واحد نساجی در گیلان فعال است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رشد و توسعه استان گیلان و تمییز آن با دوره پیشین مدیریتی نیازمند توجه به ابعاد مختلفی است که بدون شک می تواند علاوه بر انطباق با مشی دولت سیزدهم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در راستای کاهش خاموشی های برق و گاز در زمستان 60 درصد سوخت جایگزین در نیروگاه ها تأمین شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بر اثر بالا آمدن آب یک رودخانه در صومعه سرا راکب موتورسواری به رودخانه سقوط کرد و به گفته مدیرکل مدیریت بحران گیلان، رودخانه ای دیگر در غرب استان سیل بی سابقه دو قرن اخیر را تجربه کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بسیج رسانه گیلان با اشاره به تفاهم نامه ساخت مسکن برای اصحاب هنر و رسانه، گفت: متولیان پیگیر سهمیه خبرنگاران گیلانی از طرح مسکن باشند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به تضعیف سامانه بارشی در این استان از عصر امروز، گفت: رضوانشهر با 189 میلی متر باران بیشترین بارش ها را ثبت کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر جدی گرفتن واکسیناسیون از سوی کارکنان ادارات، گفت: با شروع فصل سرما احتمال ابتلا به کرونا در فضای بسته ادارات افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گفته معاون پیشگیری و وقوع از جرم دادگستری گیلان، افرادی که در خصوص تخریب و برداشت غیرمجاز از معادن روستای کلفت فومن ترک فعل کنند و نظارتی بر عملکرد نداشته باشند قطعاً دادستان های در سطح شهرستان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
هادی احمدی و چند نفر دیگر از اهالی روستای قاسم آباد با هم رفیق بودند و با هم به مدرسه می رفتند شرح دلبری از مدرسه تا جنگ قصه رفاقت هایی است که در نهایت به شهادت ختم شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در سفری سه روزه از فردا(29 مهر) مشکلات حوزه های مرتبط در گیلان را بررسی می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گیلان گفت: مجوز برداشت از معادن در صورت اثبات اثرات مخرب آن بر محیط زیست و محل سکونت مردم در استان گیلان لغو می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به تحقق 20 درصدی ثبت عملکرد اشتغال امسال دستگاه ها، گفت: ورزش و جوانان گیلان در زمینه اشتغال زایی عملکرد ضعیفی داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
پیکر شهدای مبارزه با مواد مخدر گیلان “سردار شهید حسین بهراد نصر” و “ستوان سوم شهید مرتضی هدایت زاده” در رشت تشییع شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محمدرضا احمدی سنگری از نتیجه دادن مطالبه گری برای انتخاب استاندار بومی گیلان خبر داد و گفت: با پیگیری های انجام شده نهایتا اسدالله عباسی به عنوان استاندار گیلان انتخاب و معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
هیئت دولت به اسدالله عباسی برای تصدی استانداری گیلان رای اعتماد داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام صفری ملک میان از کمبود نیروی معلم در مجموعه آموزش و پرورش با توجه به نیازهای احصاء شده خبر داد و گفت: مجلس طرح جذب معلم به ویژه معلمان مدارس غیرانتفاعی را مورد بررسی قرار می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
دادستان رودبار گفت: عضو شورای یکی از شهرهای جنوبی گیلان به اتهام توهین به مقدسات دینی دستگیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان گفت: باید از ظرفیت های نخبگان دانشگاهی در کارگروه های مختلف نهادها و سازمان های گیلان استفاده شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
محسنی ورود مدعی العموم به قضیه برداشت های غیراصولی مصالح رودخانه ای را خواستار شد و گفت: فرمانداران هیچ نظارتی بر نحوه برداشت مصالح ندارند و از سال 99 تاکنون فقط به عنوان دستگاه مطلع محسوب می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
محمد رضا احمدی سنگری نماینده مردم شهرستانهای رشت و خمام پیرامون معرفی گزینه های متعدد برای استاندری گیلان گفت : نمایندگان مردم قبل از اعلام نتیجه قطعی از سوی وزارت کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
استاد علی اسمی پیر غلام تعزیه خوانی کشور و استان گیلان در سن 83 سالگی به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمانی علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه سینوفارم بیش از 80 درصد ایمنی در برابر کرونا برای دانش آموزان ایجاد می کند، گفت: والدین واکسیناسیون دانش آموزان را جدی بگیرند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بدقولی متولیان پروژه سد شفارود وارد فاز جدیدتری شده است به طوری که طبق اعلام کارگران این پروژه، معوقات آنان پرداخت نشده و شش ماه است که دستمزدی نگرفته اند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری هر دو قاچاقچی پرونده جان باختن دو مأمور وظیفه شناس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، ظرف کمتر از 24 ساعت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گیلان گفت: ترک فعل مدیران با برهم زدن تعادل و توازن در جامعه موجبات بحران اجتماعی را فراهم می آورد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان می گوید به دلیل افزایش نسبی تعداد بیماران ابتلا به کرونا و بستری شده در مراکز درمانی گیلان ردپای آغاز موج بعدی کرونا در گیلان به چشم می خورد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان با تشریح برنامه های هفته وحدت در این استان، گفت: نشست علمی با عنوان رژیم صهیونیستی عامل بی ثباتی در منطقه خاورمیانه در این هفته برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به آغاز بارش باران از عصر فردا در این استان، گفت: دمای هوا 6 تا 15 درجه کاهش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: طرح تسهیل صدور مجوز کسب و کار با ایجاد فضای رقابتی در عرصه تولید، هزینه ها را کاهش داده و از تورم جلوگیری می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۶    
یکی از این روش ها متاسفانه باج گیری از ادارات دولتی به ویژه دستگاه های اقتصادی و پولدار شده است!
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به بستری 73 بیمار جدید کرونایی در بیمارستان های این استان، گفت: 66 بیمار در شرایط بد قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
طی سال های اخیر کوه خواری و جنگل خواری و سبز شدن ویلاهای لاکچری در مناطق جنگلی گیلان در سایه بی نظارتی، حیات این استان را به خطر انداخته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به ممانعت از خروج حدود 75 تن مرغ زنده خارج از شبکه از این استان، گفت: 15 کامیون حمل این مرغ ها نیز متوقف شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در خلال تخریب خانه های تاریخی گیلان، اسناد، مکاتبات و عکس هایی نابود می شود که بررسی آنها بخشی از ناگفته های تاریخ این سرزمین را روشن می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پوروطن و بچه هایش در خانه ای در منطقه طالب آباد در بندر زیبای انزلی زندگی می کنند اما این خانه مدیرعاملی دارد که مدیرعامل آن یک سرایدار است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف گیلان با اشاره به برگزاری مرحله نیمه نهایی مسابقات کشوری قرآن کریم در رشت، گفت: 16 قاری و حافظ گیلانی در این مرحله شرکت دارند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ندرخانی از الحاق شناورهای سبک و سنگین و شناور پیشرفته حیدر به گیلان با هدف حراست از مرزها خبر داد و گفت: تجهیزات مرزبانی گیلان به روز و پیشرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مجلس تسریع در گره گشایی از مشکلات حوزه ساخت وساز روستانشینان را در دستور کار قرار داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
دادستان مرکز گیلان با اشاره به تشکیل پرونده قضایی در رابطه با پسماند سراوان در شعبه بازپرسی دادسرای گیلان گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان با اشاره به ضرورت تشویق صاحبان واحدهای صنفی به تزریق واکسن از سوی اتحادیه ها، گفت: عدم تزریق واکسن با اقدامات تنبیهی مواجه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد گیلان با اشاره به افزوده شدن بیش از دو هزار خانوار نیازمند جدید به پوشش حمایتی این نهاد در شش ماهه نخست امسال، گفت: در مجموع 127 هزار خانوار تحت پوشش هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نوشتار پیش رو یک برگ از هزاران برگ زندگی پرافتخار فرمانده نابغه جبهه مقاومت مرتضی حسین پور است که قرار است با هم و در این مجال تنها یک صفحه از آن را ورق بزنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از احداث محل جدید برای سکنه آسیب دیده از رانش در خرشک خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۶    
مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به آغاز برداشت شاه بلوط در این استان، گفت: شهرستان شفت با 15 هکتار باغ قطب تولید شاه بلوط در ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست کانون پرورش فکری گیلان با اشاره به ارسال 86 اثر به مهرواره هنرهای نمایشی کی می تونه ، گفت: هشت اثر به عنوان آثار برتر و شایسته تقدیر انتخاب شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گیلانستان، مهدی کوچکی مدیر غذا و دارو سازمان با اشاره به گرامیداشت روز جهانی غذا که مصادف با 16 اکتبر و 24 مهرماه می باشد اظهار داشت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به استقرار جوی پایدار تا اواسط هفته جاری در این استان، گفت: هوای استان گیلان از عصر روز دوشنبه بارانی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری منطقه سه گفت: چهارشنبه 21 مهر 1400 ملکی به دلیل ساخت و ساز خلاف و عدم رعایت ضوابط معماری و شهرسازی با حضور قاضی ویژه حقوق عامه در دادسرای عمومی و انقلاب استان گیلان و نیروی انتظامی جهت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به نگرانی از اوج گیری دوباره کرونا و ورود به موج ششم، گفت: باید از هر گونه عادی انگاری و سفر غیر ضرور خودداری شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان گیلان توانمندی، ساده زیستی و کارآمدی را از شاخص های انتصاب استاندار جدید در گیلان دانست و گفت: بومی بودن استاندار باید در اولویت باشد اما نباید این شاخص فدای کارآمدی شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: در پی حادثه اسیدپاشی امروز در رشت 3 نفر آسیب دیدند و فرد مجرم در بیمارستان تحت نظر پلیس است .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی علوم پزشکی گیلان، عدم رعایت پروتکل های بهداشتی را موجب افزایش نگرانی ها از شروع زودهنگام پیک بعدی کرونا دانست و افزود: هرگونه عادی انگاری درباره بیماری موجب شتاب گرفتن همه گیری در استان می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
کوره آجرپزی گلسار تنها برج باقی مانده در رشت است که ثبت ملی شده و نمونه باقیمانده از کوره هایی است که نیاز آجر و کاشی گیلان را در حوزه ساخت و ساز تامین می کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست کانون پرورش فکری کودک و نوجوان گیلان گفت: یکی از رسالت های این نهاد فرهنگی پرورش حس دینی و انقلابی در کودکان با نگاه به بیانیه گام دوم انقلاب است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیزاده با بیان اینکه با کمک صاحبان اندیشه وقف در جامعه نهادینه می شود گفت: مردم استان گیلان امسال در قالب طرح مودت بیش از 23 میلیارد تومان به بقاع متبرکه استان گیلان کمک کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران 165 قلم انواع تجهیزات پزشکی به ارزش 500 میلیون تومان را به دانشگاه علوم پزشکی گیلان اهدا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۱    
سه رقمی شدن بستری های روزانه کرونا در گیلان سوغات مسافرت های هفته های گذشته برای این استان است که هر لحظه صدای پای موج ششم را نزدیک تر می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات گیلان با اشاره به رتبه نخست این استان در تعداد مزارع ماهیان گرمابی، گفت: شیوع کرونا میزان تولید و صادرات ماهیان گرمابی را کاهش داده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، مردم گیلان رای بالایی را به نام آیت الله رئیسی به صندوق های رای انداختند و حال از وی توقع دارند تا حرفشان شنیده و توجه شود که مطالبه به حق نمایندگان مجلس ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد گیلان با اشاره به حمایت از 11 هزار خانوار مددجوی بدون مسکن، گفت: در شش ماهه نخست امسال 37 میلیارد و 800 میلیون ریال ودیعه و اجاره بهای مسکن پرداخت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کودک با فطرت توحیدی و عواطف اخلاقی، برای پذیرش تربیت آمادگی دارد از این رو می بایست از همان ابتدای کودکی فضای معنوی و توجه به پروردگار در اطراف کودک حاکم باشد تا این حسّ فطری شکوفا شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی گیلان از کشف بیش از 25 هزار تن نهاده دامی قاچاق در رودبار خبر داد و گفت: ارزش نهاده های کشف شده بیش از سه میلیارد ریال برآورد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان در مجلس شورای اسلامی اولویت در انتخاب استاندار را بومی بودن آن دانست و گفت: فرد غیربومی با توجه به شرایط حساس و مشکلات عدیده عمرانی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اقدامات قابل توجه در جهت تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی به دستگاه های تصویربرداری تشخیصی و آزمایشگاهی، گفت: تمامی خدمات درمانی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان بازرسی گیلان با بیان اینکه طی بازرسی های صورت گرفته در 18 ماه گذشته 58 نفر را به دستگاه قضایی و 140 نفر به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری معرفی شدند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به فاصله 100 متری محل دپو زباله در روستای کشل آزادسرا به رودخانه سفیدرود و اراضی کشاورزی، عدم اتخاذ تصمیمات درست و به موقع در خصوص ساماندهی پسماند در این محل می تواند خسارت زیست محیطی به ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گیلانستان، در نشست مشترکی که روز یکشنبه با حضور علی رسولیان و علی توشه و در ارتباط تصویری برخط با استان ها برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: 15 هزار لیتر گازوئیل قاچاق از خودروی حامل سوخت در شهرستان آستارا کشف و ضبط شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
علی بهارمست در دور دوم بازدیدها از مناطق شهرداری رشت، امروز دوشنبه 19 مهر ماه 1400 با حضور در منطقه دو شهرداری به بررسی آخرین وضعیت پروژه های در دست احداث و اقدامات اجرایی حوزه خدمات شهری پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: کشف قاچاق کالا و مواد مخدر در مرزهای استان گیلان 60 درصد افزایش یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...