شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۶:۵۶May 2022 21
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری گسترش (gostaresh.news)

پایگاه خبری گسترش 28 آذر 1396 پایگاه خبری گسترش 29 اسفند 1398 پایگاه خبری گسترش 30 اسفند 1399 پایگاه خبری گسترش 29 اسفند 1400 پایگاه خبری گسترش 31 فروردین 1401 پایگاه خبری گسترش 1 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 2 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 3 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 4 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 5 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 6 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 7 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 8 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 9 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 10 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 11 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 12 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 13 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 14 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 15 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 16 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 17 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 18 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 19 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 20 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 21 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 22 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 23 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 24 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 25 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 26 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 27 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 28 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 29 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 30 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری گسترش 31 اردیبهشت 1401 
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با تاکید بر ساماندهی معتادان متجاهر، گفت: همزمان با تشکیل قرارگاه آسیب های اجتماعی طرح ساماندهی معتادان متجاهر در حال انجام است.
  ۱۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
کارگاهی بزرگ و مجهزندارد، اما با دانش خود در کسب وکار دیجیتال، امکان ایجاد شغل برای خیلی ها را فراهم کرده است ...
  ۱۷ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها گفت: افراد مجردی که یارانه آن ها قطع شده یا تاکنون یارانه نمی گرفتند، می توانند ثبت نام دریافت یارانه انجام دهند.
  ۲۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
  ۲۶ دقیقه پیش    
به نظر می رسد تغییر الگوریتم اجماع اتریوم به مدل اثبات سهام (PoS) که مدت ها در انتظار آن بودیم و بارها و بارها به تعویق افتاد، در ماه آگوست رخ خواهد داد.
  ۳۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ویتالیک بوترین، بنیان گذار اتریوم عنوان کرد که دیگر میلیاردر نیست.
  ۳۸ دقیقه پیش   + ۹۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان این که قرار است در کشور تصمیم های سختی بگیریم، گفت: شاید برخی موافق نباشند اما این نگاه نقادانه ما را به افق روشنی که پیش روی اقتصاد است رهنمود می کند.
  ۴۴ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس جزئیاتی از آیین نامه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان را تشریح کرد.
  ۴۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نهمین نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی، فرآوری و تجهیزات وابسته شامگاه چهارشنبه 28 اردیبهشت در محل نمایشگاه بین المللی جنوب شرق کشور در کرمان افتتاح شد.
  ۴۷ دقیقه پیش   + ۷۲ سایت دیگر  
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با توجه به اتفاقات و تخلفات تماشاگران تیم تراکتور در دیدارهای اخیر، برای این تیم قرار دستور موقت صادر کرد.
  ۵۳ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با اشاره به تصویب قانون جهش تولید دانش بنیان ، جزئیاتی از روند تصویب این طرح و مفاد آن را اعلام کرد.
  ۵۳ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
در جدول زیر لیست آپارتمان های مسکونی اجاره ای امروز 31 اردیبهشت 1401 در منطقه دروس تهران گردآوری شده است.
  ۵۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد: 130٬000 ماینر در انبارهای سازمان اموال تملیکی وجود دارد.
  ۵۹ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان با کسب هشت شاخص و خلق رکورد جدیدی در میان موزه های کشور، رتبه نخست آیین موزه برتر کمیته ملی موزه های ایران (ایکوم) را کسب کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیات عامل اتحادیه املاک تهران، تبعات 8 سال عدم ساخت وساز، خاک خوردن طرح اجاره داری حرفه ای، ورود بانک ها به مسکن و بروکراسی اداری را عامل اصلی وضع فعلی بازار اجاره دانست و گفت ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی که شرکت های تجاری و موسسات مالی به تازگی به دنبال ورود به حوزه جدید متاورس رفته اند، ارتش آمریکا چند سالی است که کار روی ساخت نسخه مخصوص دنیای مجازی خودش را شروع کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
شنیده می شود اصلی ترین مدرک باشگاه تراکتور برای ارائه به کمیته انضباطی، فیلم دوربین های مدار بسته ورزشگاه است که به خروج تیم داوری و پرسپولیس از زمین مسابقه مربوط می شود.
  ۱ ساعت پیش    
روند قیمت بیت کوین در هفته گذشته تقریباً ثابت بود و تحلیل های تکنیکال نشان می دهند که در هفته آینده نیز احتمالاً روند آن خنثی یا تا حدی نزولی خواهد بود ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گفته می شود استقلالی ها مذاکرات جدی خود را برای جذب سعید صادقی، بازیکن گل گهر سیرجان آغاز کرده اند و قصد دارند این بازیکن را مجاب به آبی پوش شدن کنند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
محمد دانشگر که در بازی قبلی استقلال محروم بود با پشت سر گذاشتن محرومیتش در دیدار مقابل آلومینیوم اراک، در سفر به رفسنجان کاروان استقلال را همراهی می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
ثبت نام وام ضروری 12 میلیون تومانی بازنشستگان امروز 31 اردیبهشت 1401 به پایان می رسد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
حسنلو، معاون فناوری شرکت سپرده گذاری مرکزی: از امروز شنبه (31 اردیبهشت) واریز سود برای جاماندگان دریافت سود سهام عدالت آغاز شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
انتشار تصویر معلول مبتلا به سندروم داون که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، با واکنش های تندی در فضای مجازی استان سمنان روبرو شد موضوعی که مسئولان بالاخره آن را تائید کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در روزهای اخیر دو کشور ایالات متحده آمریکا و روسیه به بهانه های مختلف در صدد محدود کردن استخراج ارزهای دیجیتال هستند.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گفته دامپزشک سازمان محیط زیست یک تیمارگر از این توله یوزپلنگ نگهداری می کند و وضعیت شیر خوردن، نتایج رادیولوژی، درمان این حیوان ارسال می شود.
  ۱ ساعت پیش    
یک دستگاه خودرو بنز سی 200 با یک پرادو در تهران تصادف کرد و خسارت سنگینی به بار آمد. در این عکس جزئیات بیشتری از این حادثه را می بینید.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری 2 برادر شرور در محله افسریه خبر داد و گفت: متهمان انگیزه شرارت را قدرتنمایی و معروف شدن اعلام کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
دولت قبل نه تنها بودجه را با بیشترین میزان کسری می بست، بلکه برای جبران آن نیز پیوسته از بانک مرکزی استقراض می کرد و بدین ترتیب با روی آوردن به چاپ پول یکی از بزرگ ترین تورم های تاریخ اقتصاد کشور را ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین برته با بررسی حضور مبلغان در متاورس، گفت: از آنجا که باطل به دنبال حذف جبهه حق است ، اما جبهه حق به دنبال سعادت و نجات جبهه باطل است، تا مبلغان این روحیه را پیدا نکنند ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
روابط عمومی به عنوان یکی از ابزارهای برقراری ارتباطات یکپارچه موردتوجه قرار داشته و نقشی مؤثر و سازنده در بهبود وضعیت سازمان ها و ایجاد تعامل درون سازمانی و برون سازمانی دارد ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با مرگ یکی دیگر از مجروحان حادثه گروگانگیری در اداره اموال و املاک بنیاد مستضعفان ایلام تعداد قربانیان این حادثه (با احتساب خود عامل جنایت) به 6 نفر رسید.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بخش معدن و صنایع معدنی کشور دارای ویژگی های اقتصاد مقاومتی است و از قابلیت ارزش افزوده بالا نیز بهره می برد؛ بنابراین انتظار می رود سهم آن در اقتصاد ملی افزایش یابد ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت (WHO) روز جمعه نشستی اضطراری را درباره شیوع اخیر آبله میمون در برخی از کشور ها برگزار کرد
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد خیرین حامی دانشگاه فرهنگیان گفت: نخستین دانشگاه جامع فرهنگیان کشور در استان کرمان با عنوان سردار سلیمانی احداث می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (شنبه، 31 اردیبهشت ماه) با 15 هزار و 286 واحد کاهش، در ارتفاع یک میلیون و 579 هزار واحدی قرار گرفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
یکی از گزینه های پیوستن به تیم تحیت هدایت یحیی گل محمدی در جریان دیدار تراکتور و پرسپولیس اقداماتی انجام داد که ممکن است مانع از پیوستنش به جمع سرخپوشان پایتخت شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اینستاگرام، صفحه سازمان بهزیستی کشور را با نقض علنی آزادی بیان در پی درج خبر دیدار هیئت لبنانی با رئیس سازمان بهزیستی کشور مسدود کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
دروازه بان ملی پوش کشورمان به مسئولان پرسپولیس اعلام کرده که در ایران فقط برای این تیم بازی می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه دولت برای اجرای رتبه بندی معلمان کوتاهی کرد، می گوید: قرار است فردا کل آیین نامه رتبه بندی تصویب شود. در صورت تصویب، سه شنبه به جلسه هیأت دولت می رود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، با تاکید بر اینکه هماهنگی با ارگان ها هم افزایی در تحقق اهداف شهرداری را به همراه دارد، گفت: جلسات برای هم افزایی ...
  ۲ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
مربی تیم ملی فوتبال ایران به انتقاد از افرادی پرداخت که رقم قرارداد اعضای کادر فنی این تیم را افشا کردند و گفت اولویتش ادامه حضور در جمع سرخپوشان است.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
کریستوفر استیل، جاسوس سابق بریتانیا معتقد است که پوتین در تلاش بوده تا از نشان دادن ضعف در کرملین جلوگیری کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با کاهش 15 هزار و 282 واحد همراه شد.
  ۲ ساعت پیش    
با وجود آنکه هنوز هیچ گونه تایید رسمی در خصوص پوکو X4 GT وجود ندارد، اما منبعی به نام Yogesh Brar مشخصات کامل پوکو X4 GT را به اشتراک گذاشته است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان با صدور اطلاعیه ای نسبت به ورود توده جدید گرد و غبار بامنشا سه کشور خارجی از روز دوشنبه هفته جاری، هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: با همه ظرفیت تیم های امدادی و نیروهای محلی، جستجوی دختربچه هفت ساله مفقود شده در منطقه دشت شاد کالپوش ادامه دارد.
  ۲ ساعت پیش    
بیل گیتس، برنامه نویس کامپیوتر و کارآفرین آمریکایی که شرکت مایکروسافت را تأسیس کرده و یکی از ثروتمندترین افراد جهان محسوب می شود ...
  ۲ ساعت پیش    
مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ابتلا روزانه کمتر از 200 نفر به کرونا خبر داد و اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته، 9 بیمار کووید 19 ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امروزه نزدیک به 300 هزار زبان آموز ، زبان انگلیسی را همراه با اساتید آنلاین زبان انگلیسی دنبال می کنند و تلاش می کنند از این فرصت به دست آمده استفاده کنند تا از این طریق مهارت های چهارگانه زبان ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری درباره افزایش حق عائله مندی و اولاد بازنشستگان زیرپوشش این صندوق در سال 1401 توضیح داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در این خبر به بررسی نرخ انواع لوستر در بازار پرداختیم.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف سرویس های تهران گفت: با توجه به افزایش نرخ کالاهای اساسی شامل مرغ، تخم مرغ ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: از مجاری حقوقی موضوع برقراری حقابه ایران از رودخانه هیرمند را پیگیری می کنیم تا حقابه این رودخانه مرزی که ایران مستحق آن است از سوی افغانستان تامین شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
یک هفته پس از انتصاب 3 معاون شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی طی حکمی مدیرعامل این شرکت را منصوب کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از مذاکره با فروشگاه های زنجیره ای (با اولویت فروشگاه شهروند) در قالب طرح مترو مارکت خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان بستنی و آبمیوه تهران گفت: از اول خرداد، بستنی و آبمیوه افزایش نرخ 25 درصدی خواهد داشت.
  ۳ ساعت پیش    
آنچه در زیر می آید نرخ جدید انواع یخچال فریزرهای موجود در سطح بازار است؛
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بنابر اعلام قبلی سازمان هدفمندی یارانه ها متقاضیان جدید و جامانده امروز و فردا می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلان ماسک سیاست اپل در بازگرداندن کارمندان به محل کار را به سخره گرفت.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس اقتصاد مسکن با تاکید بر نابه سامانی بازار اجاره مسکن و نقش بانک ها در این حوزه، گفت: فاصله بین درآمد خانوار و ارزش اجاره ملک، یک دره خیلی عمیقی شده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت کاشان آینده توسعه صادرات فرش ماشینی را روشن دانسته و معتقد است: هدفگذاری فعالان این صنعت، صادرات 400 میلیون دلاری در سال جاری است .
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عامل قتل مسلحانه جوان خاشی پس از 7 ماه فرار دستگیر شد
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قیمت انواع تورهای گردشگری هوایی به مقصد چابهار دراردیبهشت ماه 1401 به شرح جدول زیر است؛
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مادر سنگدل که همراه مرد جوان دختر پنج ساله اش را به قتل رسانده بود، پس از دستگیری ماجرا را شرح داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: تا پایان امشب مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در تهران به اتمام رسیده و تاکنون برنامه ای برای تمدید مجدد آن اعلام نشده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی رسولیان در اجلاس سراسری رؤسای پارک های علم و فناوری کشور با بیان این که امسال باید با کمک یکدیگر در راستای تحقق شعار سال و فرمایشات مقام معظم رهبری گام برداریم ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: نمایشگاه کتاب از جلوه های معرفی بهترین ها و جدیدترین ها در حوزه نشر است و می تواند جوان ها را مشتاق به کتاب خواندن کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی پیشین و ایتالیایی استقلال با انتشار پیامی در صفحه مجازی خود قهرمانی زودهنگام آبی پوشان در لیگ برتر را تبریک گفت.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در این خبر به بررسی نرخ انواع خامه در بازار پرداختیم.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
استاد چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: بیماری گلوکوم دومین علت ایجاد نابینایی در دنیا است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
بنا بر ادعای یک رسانه پرتغالی، مهدی طارمی در پورتو می ماند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
همزمان با روز ملی روابط عمومی و ارتباطات، جایزه مدیر فعال روابط عمومی ایران به پاس دستاوردهای مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی به این شرکت تعلق گرفت.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
از امروز شنبه (31 اردیبهشت) واریز سود سال 98 و 99 برای جاماندگان دریافت سود سهام عدالت انجام خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هانی زاده: سپاه نهاد تاثیر گذاری است نه تنها در ایران بلکه در منطقه نیز به عنوان سازمانی که توانسته امنیت منطقه را در تقابل با جریان های تکفیری برقرار کند مورد احترام ملت های اسلامی و عربی است و ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
شرکت امداد خودرو سایپا جهت تکمیل کادر فنی خود امدادگر و خدمت رسان می پذیرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در جریان آغاز بهره برداری 82 پروژه صنعتی، عمرانی و کشاورزی در 5 منطقه آزاد تجاری صنعتی و 7 منطقه ویژه اقتصادی کشور که در نشست ارتباط تصویری برخط به صورت همزمان توسط رئیس جمهوری انجام شد ...
  ۴ ساعت پیش    
قیمت انواع تلفن همراه امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بیل گیتس در گذشته گفته بود که بجای آیفون اپل، از گوشی های اندرویدی استفاده می کند اما حالا برای اولین بار مدل دقیق آن را اعلام کرده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
یک مهماندار هواپیما مدعی شده که ایلان ماسک قصد سوء استفاده از وی را داشته و به او پیشنهاد خرید اسبی در ازای رابطه نامشروع داده است ...
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رشد قیمت طلا موجب شد که ارزش سکه در انتهای هفته به بالای مرز 13 میلیون تومان بازگردد و به نزدیک محدوده 13 میلیون و 100 هزار تومان برود.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: اثر افزایش دستمزدها بر حوزه تورم برخلاف آنچه که گفته می شود به لحاظ علمی در کشور ایران اثبات نشده است و گزارش "ILO"سازمان جهانی کار بر این نکته ...
  ۴ ساعت پیش    
راستینه هفشجانی: امروز نشانه های جدی و خطرناکی از تلاش فرهنگ غربی برای دست یابی بر هویت ایرانی اسلامی دیده می شود که اگر برایشان تدبیر نکنیم. هویت ایرانی اسلامی آسیب جدی خواهد دید.
  ۴ ساعت پیش    
بررسی هزینه های انواع تورهای گردشگری هوایی به مقصد مارماریس در اردیبهشت ماه به شرح جدول زیر است؛
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر خبرگزاری بلومبرگ، نخست وزیر بریتانیا و همراهانش را مانع تراشی برای حل و فصل مسالمت آمیز بحران اوکراین متهم کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان های منطقه 5 تهران خواهیم پرداخت.
  ۵ ساعت پیش    
دیدار تراکتور مقابل پرسپولیس همانطور که انتظار می رفت به یک بازی جنجالی تبدیل شد. سنگ اندازی ها و حواشی بازی موجب شد که داور مسابقه در دقیقه 72 بازی را نیمه تمام اعلام کند
  ۵ ساعت پیش    
براساس گزارش IDC ، گوگل با رشد فروش 380 درصدی و در واقع فروش یک میلیون و ششصد هزار گوشی پیکسل در آغاز سال 2022 برای اولین بار در بین پنجم برند بزرگ موبایل در بازار بریتانیا قرار گرفت.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی هرمزگان گفت: با اقدام به موقع و هوشمندانه پلیس و دستگاه اطلاعاتی استان، کودک هفت ساله ربوده شده در حاجی آباد به فاصله کمتر از 24 ساعت از چنگال آدم ربایان آزاد شد و به آغوش خانواده ...
  ۵ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
ساعت 4 بامداد امروز 31 اردیبهشت ماه در یکی از اتاقک های زیرپله در راهروی ورودی بست شیخ بهایی، اتصالی یک دستگاه هیتر برقی، باعث دودگرفتگی شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱۳ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی جزئیات افزایش حقوق سربازان را در سال جاری تشریح کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در معاملات پشت خطی قیمت سکه افزایش یافت و به سمت 14 میلیون و 150 هزار تومان حرکت کرد. این قیمت در مقایسه با روز پنجشنبه گذشته بیش از 100 هزار تومان رشد کرده بود.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
احد آزادی خواه نماینده مجلس درمورد فضای انتخابات ریاست مجلس عنوان می کند که ریاست مجلس در اختیار قالیباف خواهد بود و این مسئله هیچ مشکلی هم ندارد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می گوید: لازمه اجرایی شدن طرح الکترونیکی شدن کنکور مهیا کردن بالغ بر 400 هزار دستگاه تبلت است ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
یک منبع موثق و نزدیک به باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد " احسان پهلوان" هافبک تکنیکی این تیم جدیدترین ملی پوش سرخ ها خواهد بود.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی پنتاگون از تلاش واشنگتن برای تجهیز اوکراین به توپخانه دوربرد خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بازیکن اسبق استقلال خبر داد که برای شرکت در جشن قهرمانی آبی پوشان از برزیل به ایران سفر خواهد کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سطح حمایتی 29 هزار و 859 دلار را از دست داد و تا قیمت 29 هزار و 726 دلار پایین آمد. پیش بینی ها حاکی از آن است که سطح حمایتی دوم این ارز 28 هزار و 654 دلار است و در صورتی که این سطح را نیز از دست ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
هافبک سپاهان در پایان فصل بازیکن آزاد محسوب می شود و به همین دلیل پرسپولیس کار چندان سختی برای به خدمت گرفتن او ندارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
در پی هجوم روس ها به بازار املاک و مستغلات ترکیه خرید خانه در این کشور در ماه آوریل جهشی چشمگیر پیدا کرد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع تلویزیون های هوشمند سونی و ال جی را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.
مشاهده نتایج بیشتر...