پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۱:۰۵Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

هانا خبر (hanakhabar.ir)

هانا خبر 29 اسفند 1399 هانا خبر 29 اسفند 1400 هانا خبر 31 فروردین 1401 هانا خبر 1 اردیبهشت 1401 هانا خبر 31 خرداد 1401 هانا خبر 31 تیر 1401 هانا خبر 31 مرداد 1401 هانا خبر 31 شهریور 1401 هانا خبر 30 مهر 1401 هانا خبر 30 آبان 1401 هانا خبر 1 آذر 1401 هانا خبر 2 آذر 1401 هانا خبر 3 آذر 1401 هانا خبر 4 آذر 1401 هانا خبر 5 آذر 1401 هانا خبر 6 آذر 1401 هانا خبر 7 آذر 1401 هانا خبر 8 آذر 1401 هانا خبر 9 آذر 1401 هانا خبر 10 آذر 1401 هانا خبر 11 آذر 1401 هانا خبر 12 آذر 1401 هانا خبر 13 آذر 1401 هانا خبر 14 آذر 1401 هانا خبر 15 آذر 1401 هانا خبر 16 آذر 1401 هانا خبر 17 آذر 1401 
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: 88 هزار و 500 تن کود برای کشت پاییزه تهیه شده است اما نیاز استان 131 هزار تن است که عدم تامین آن می تواند ما را با مشکل مواجه کند.
  ۲ ساعت پیش    
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: برای تامین نهاده های دامی برای اسبداران استان به طور میانگین به بیش از 200 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که باید بانک ها در این زمینه همکاری کنند.
  ۲ ساعت پیش    
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه در حال حاضر هیچ پروژه عمرانی در حوزه بهداشت و درمان در استان کرمانشاه غیرفعال نیست ...
  ۲ ساعت پیش    
رییس اداره نظارت بر ساخت راه های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت ...
  ۲ ساعت پیش    
معاون فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: 146 بنای تاریخی در این استان نیاز به مرمت دارد و برای تامین اعتبار آن باید چاره اندیشی شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
میزان از اعدام محسن شکاری یکی از بازداشت شدگان اخیر در خیابان ستارخان تهران خبر داد. وی اقدام به بستن خیابان و حمله به یکی از ماموران کرده بود.
  ۳ ساعت پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
پارلمان مکزیک بعد از آن که اقدام مسی را اهانت به پیراهن تیم ملی فوتبال این کشور تلقی کرد، ورود این فوق ستاره آرژانتینی به خاک مکزیک را ممنوع کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۹۷ سایت دیگر  
رستم قاسمی وزیر سابق راه و شهرسازی پس از طی یک دوره بیماری صبح امروز درگذشت.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی گفت: از 2007 واحد صنعتی در استان طی بررسی ها اولیه حدود 600 واحد تولیدی صنعتی در حالت نیمه فعال و راکد قرار دارند.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: ترانزیت خروجی کالا از پایانه مرزی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مهران در هشت ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال 55 درصد افزایش یافته است.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: در راستای تولید و اشتغال بیشتر و با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان، آموزش مهارت های حوزه صنایع دستی در حال ارتقا است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام کردستان گفت: 112 تن گوشت مرغ منجمد بسته بندی شده در راستای متعادل شدن قیمت این محصول در بازار و حمایت از تولیدکنندگان توسط این شرکت خریداری شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مهاباد گفت: امسال 850 گردشگر داخلی و خارجی از موزه مردم شناسی حمام میرزا رسول این شهر بازدید کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به معاینه مستمر وضعیت فنی خودروهای سنگین و نیمه سنگین در این استان گفت: طبق بررسی ها، 39 درصد عوامل مردودی خودروها در این معاینات ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد گفت: راهدارخانه های این شهرستان همزمان با اجرای طرح زمستانی با 15 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین راهداری تجهیز شدند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 600 میلیارد ریال اعتبار برای تهیه جهیزیه نوعروسان نیازمند و تحت پوشش این نهاد در شهرستان های مختلف استان هزینه شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور بامداد پنجشنبه، وارد تبریز شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
دو بازیکن تیم ملی فوتبال پرتغال ادامه جام جهانی را از دست دادند و در دیدار برابر مراکش هم نمی توانند تیم را همراهی کنند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
قضاوت های داور ایرانی در جام جهانی 2022 قطر به پایان رسید.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۲۱    
بر اساس گزارش های رسیده، عمده مغازه ها در بازار چندین شهر در مناطق کردنشین در روز 16 آذر ماه تعطیل بودند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تا انتهای سه ماهه دوم سال جاری 495 مبتلای به ویروس اچ آی وی در آذربایجان شرقی شناسایی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از مسمومیت 12 نفر در سالن ورزشی در تبریز با گاز مونوکسیدکربن خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بوکان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در این شهرستان، شناسایی و دستگیری عوامل دخیل در سرقت در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: استان برای رسیدن به ظرفیت 600 هزار تن صادراتی نیاز به احداث 100 واحد سورت و بسته بندی نیاز دارد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی اعلام کرد: تعداد 400 سند تک برگی برای 11هزار و 800 هکتار از اراضی بستر و حریم رودخانه ارس صادر و موجب بازگشت 50 هکتار از اراضی حاشیه این رودخانه به خاک ایران ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی گفت: هزار و 200 بسته گوشت قربانی توسط خیران به مناسبت دهه فاطمیه بین نیازمندان استان توزیع شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: سامانه بارشی که از ابتدای هفته جاری از سمت شمال غرب وارد استان شده تا پایان هفته به صورت بارش برف و باران ماندگار است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی بر این موضوع تاکید کرد که ارائه ندادن خدمات به برخی افراد به هیچ وجه صحت ندارد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه سرپرست معاونت های اقتصادی و عمرانی استانداری کرمانشاه را منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرانشاه از رایزنی با سه دانشگاه استان برای افزایش رشته های هنری در این دانشگاه ها خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از کشف 75 کیلوگرم مرفین طی یک عملیات منسجم پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان ارومیه، خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۱    
مراسم روز دانشجو در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد بوکان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۱    
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: امسال 30 هزار واحد مسکن برای مددجویان این نهاد در سطح کشور احداث و یا خریداری می شود که این تعداد در مقایسه با پارسال 10 هزار واحد افزایش نشان می دهد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۱    
مدیر صندوق کارآفرینی امید ایلام گفت: یک هزار و 142 نفر از ابتدای امسال تا نیمه آذرماه با پرداخت تسهیلات این صندوق در استان شاغل شده اند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مهدی پیرجهان و میلاد ناصح جهان از آذربایجان شرقی به نخستین اردوی تیم ملی دو و میدانی بزرگسالان جهت شرکت در بازی های آسیایی2022 دعوت شدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه از تعطیلی داروخانه هلال احمر کرمانشاه و همچنین خروج برخی تجهیزات هلال احمر از استان به شدت انتقاد کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
بازیکن تیم ملی مراکش تصویری جالب از خود را در حالی که شمشیر حضرت علی (ع) به نام ذوالفقار را در دست و گاوی، هافبک اسپانیا را به دوش دارد، در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
مهلت 7 روزه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رقابت های لیگ برتر پاکت بیلیارد به میزبانی کرمانشاه با قهرمانی نماینده کرمان به پایان رسید.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از انجام نزدیک به 450 کیلومتر پروژه لکه گیری و روکش آسفالت در 8 ماهه گذشته از سال جاری خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، از صدور موافقت اصولی وزارت بهداشت با تأسیس دانشکده داروسازی در دانشگاه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام وام های دانشجویی که از روز پنج شنبه 21 مهر ماه آغاز شده، امروز چهارشنبه 16 آذر به پایان می رسد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: تا هفته دولت 1402 سد چپرآباد اشنویه به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
یک متخصص بیماریهای عفونی از کاهش روند شیوع آنفلوآنزا در آذربایجان غربی خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: 280 طرح اقتصادی در بخش های صنعت، معدن و تجارت برای دریافت وام مصوب سفر رئیس جمهور به استان به بانک های عامل معرفی شدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۳۸ سایت دیگر  
فوق ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال به توافق با النصر عربستان واکنش نشان داد. او پیامی برای پله اسطوره فوتبال برزیل هم داشت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۴۹ سایت دیگر  
همسر ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال از نیمکت نشینی این بازیکن در دیدار برابر سوئیس ناراحت است و ابراز تاسف کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
گونچالو راموس، جوان 21 ساله تیم ملی پرتغال در دیدار با سوئیس جای رونالدو را در زمین گرفت و با هت تریک مقابل رقیب قدرتمند، شگفتی ساز شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مهاجم جوان پرتغال توانست زننده اولین هت تریک جام جهانی 2022 باشد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر منطقه هشت عملیات انتقال گاز گفت: حجم گاز انتقالی این منطقه به استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، اردبیل، گیلان و کردستان با کاهش دما در ماه جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
قرارگاه جهادی آبرسانی به روستاهای آذربایجان شرقی اعلام کرد که عملیات آبرسانی به 30 روستا از مجموع 121 روستای هدف گذاری شده این استان به پایان رسیده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام گفت: در راستای طرح نهضت ملی تولید مسکن در استان تاکنون پروانه ساخت هزار و 509 واحد مسکونی صادر شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: این شرکت به عنوان معین، پنج طرح گاز رسانی را در استان هرمزگان اجرا می کند که بخشی از آن هم اکنون در حال انجام است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کردستان از انهدام باند سارقان حرفه ای و سابقه دار با کشف 50 فقره انواع سرقت در سقز خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه با اشاره به لزوم توسعه خدمات ارتباطی و فراهم نمودن دسترسی اهالی روستاها به خدمات فناوری اطلاعات، گفت: با اجرای این طرح ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۳۷    
سرپرست فرمانداری قصرشیرین گفت: 27 میلیارد و 100 میلیون تومان تسهیلات توسط بانک های عامل برای طرح های اشتغال زا از ابتدای امسال تاکنون در این شهرستان در قالب 326 طرح پرداخت شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با بیان اینکه کار شناسایی زمین های مناسب برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان انجام شده است ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۰:۵۷    
مراسم تکریم و معارفه بخشدار جدید بیستون برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گفته رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه رازی کرمانشاه بزودی تالار افتخارات و قهرمانان ورزشی این دانشکده راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مطابق با دستورالعمل های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فرآیند شناسایی، معاینه اولیه، ارزیابی و تعیین داروی مصرفی در بین بیماران SMA در استان کردستان انجام شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دو مربی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهاباد و پیرانشهر با راهیابی به بخش بین الملل بیست وچهارمین جشنواره قصه گویی و چهارمین کنفرانس ملی نوآوری و تحقیق فرهنگ، زبان و ادبیات فارسی درخشیدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه های کردستان گفت: در 8 ماهه منتهی به آذر ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته تصادفات فوتی در محورهای استان 9 درصد کاهش داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: تحویل اموال مال باختگان پرونده کلاهبرداری 3 هزار میلیارد ریالی در بوکان باید تسریع شود تا مال باختگان هر چه زودتر به اموال خود برسند و بیشتر از این متضرر نگردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پیشین آمریکا در زمان ریاست جمهوری خود اسناد یک وام 20 میلیون دلاری از یک شرکت مرتبط با کره شمالی را مخفی کرده بود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
استاندار کردستان تاکید کرد که باید همه ارگانهای مرتبط و دستگاه های خدمات رسان برای مواجه با بارش های زمستان در آمادگی کامل به سر ببرند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مجری پروژه سد آناهیتای کنگاور(کبوترلانه) گفت: تمام تلاش خود را برای آبگیری این سد تا پایان سال انجام می دهیم.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی استان کرمانشاه از اختصاص بیش از 60 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های میراثی استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه ورزش قهرمانی و حرفه ای اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از تشکیل و راه اندازی دو هیات ورزشی جدید در کرمانشاه ظرف یک ماه آینده خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه رازی کرمانشاه به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری و صنعتی قصرشیرین احداث یک فرودگاه برای جذب سرمایه گذاران در منطقه آزاد را ضروری دانست.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۷   + ۸۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی را تصویب کردند که براساس آن موانع پرداخت وام ازدواج و تسهیلات فرزندآوری برداشته می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
قیمت نفت روز سه شنبه در پی فعال شدن مکانیزم سقف قیمت گروه هفت و تحریم اتحادیه اروپا علیه واردات نفت روسیه از طریق دریا، افزایش یافت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: بازنشستگان منابع بزرگی از تجربه هستند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز ایلام از آغاز طرح پایش مصرف گاز در سطح ادارات استان خبر داد و گفت: این طرح با هدف صرفه جویی در مصرف ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مراسم روز دانشجو در دانشگاه های ایلام و علوم پزشکی استان برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول کمیته داوران هیئت نجات غریق و غواصی استان ایلام از پاکسازی و لایروبی دریاچه دو قلو آبدانان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاونت پژوهشی دانشگاه ایلام فناوران و پژوهشگران برتر امسال این دانشگاه را معرفی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مهاجم سلسائو به عنوان بهترین بازیکن دیدار برزیل - کره جنوبی انتخاب شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۷:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
برزیل و کره جنوبی در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی از ساعت 22:30 دقیقه برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با برد قاطع 4 بر یک برزیل به پایان رسید.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۷:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
شین هوا گزارش کرد که شرکت خودروسازی تسلا در ماه نوامبر صدهزار و 291 خودروی الکتریکی ساخت چین تحویل داد که بالاترین فروش ماهانه از زمان افتتاح کارخانه آن در شانگهای در اواخر سال 2020 است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۷:۴۱    
محمدرضا سنگری، پژوهشگر ادبی طی یادداشتی به بررسی ابعاد مختلف کتاب گول سوو پرداخته است؛ کتابی که نگاهی به اشعار کردی استان ایلام از دوره افشاریه تا امروز دارد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۷:۴۱    
رامین پی بردی از فعالان و صاحب نظران شناخته شده حوزه گردشگری کرمانشاه و از برنامه ریزان رویدادهای جشن شکرگزاری انار در منطقه اورامان و رویداد کرمانشاه و کردستان 2020 در مطلبی به موضوع تخریب تدریجی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان هرسین از برنامه ریزی برای تبدیل گنج دره به دهکده توریستی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۶:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بسیاری از گونه ها راه های شگفت انگیزی برای متوقف کردن عملکرد بدن خود دارند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۶:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
بقایای یک ابرنواختر، بیش از آنچه دانشمندان بر اساس مشاهدات پیشین از این جسد ستاره ای پیش بینی کرده بودند، آشوبناک است
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۶:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
تعداد کم اسپرم با افزایش خطر ابتلا به بیماری های مزمن و کاهش طول عمر مرتبط است
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۵:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
دانشمندان ایتالیایی، یک بینی الکترونیکی ابداع کرده اند که می تواند سرطان پروستات را از بوی ادرار تشخیص دهد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
پیرس مورگان، خبرنگار نزدیک به کریستیانو رونالدو، به شایعه انتقال این بازیکن به النصر واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۲:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سامورایی ها بازنده ای سربلند بودند. بعد از 120 دقیقه تلاش دو تیم به تساوی 1 بر 1 رضایت دادند و در ضربات پنالتی کرواسی با درخشش لیواکوویچ 3 بر 1 برنده شدند و به مرحله بعد صعود کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۸:۳۳   + ۵۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد اقتصادی دولت آخرین وضعیت اجرای کالابرگ و همچنین وضعیت درآمدهای مالیاتی در بودجه سال آینده را تشریح کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۸:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
جنگ های سالهای اخیر در جهان اتفاقات غافلگیر کننده ای را رقم زدند که کارشناسان دفاعی و نظامی را وادار به مطالعه جنگاوری مدرن و دینامیک های متغیر آن با عمق بیشتری کردند ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
شی جین پینگ، رئیس جمهور کنونی چین، حتی برخلاف برخی از پیشینیان خود، از مشارکت کادرهای حزب کمونیست در روند تصمیم گیری های کلانِ کشور کاسته و با ارتقای نقش شخصی خود در نظام سیاسی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۳۳   + ۱۴۰ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی های سهام عدالت گفت: سود 500 هزار تومانی سهام عدالت تا پایان آذر برای هر نفر واریز می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۸   + ۴۹ سایت دیگر  
ظاهرا کره شمالی سه نوجوان دبیرستانی را به خاطر تماشا و توزیع سریال های کره ای که در کره جنوبی تهیه می شوند، اعدام کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار چالدران گفت: طی 24 ساعت گذشته، 292 نفر سرنشین خودروهای عبوری که در جاده های این شهرستان گرفتار برف و کولاک شده بودند، با تلاش امدادگران نجات یافتند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 2 هزار و 351 مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی زراعی و باغی در این استان به مساحت بیش از 97 هکتار شناسایی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی اعلام کرد: شب گذشته دختر 15ساله تبریزی براثر سقوط از طبقه هفتم ساختمان محل سکونت خود جان باخت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر توزیع برق سردشت گفت: طبق برنامه تبدیل شبکه مسی به کابل خود نگهدار در سال 1401، تاکنون 57 کیلومتر از شبکه سیم مسی این شهرستان در 2 حوزه شهری و روستایی به کابل خودنگهدار تبدیل شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۱    
مدیر گمرک رازی خوی با اشاره به اینکه این مرز با توجه به استفاده از ظرفیت ریلی، از مرزهای فعال در حوزه تجارت خارجی به شمار می رود ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان ایلام از کشف یک تن و 620 کیلوگرم گردوی خارجی قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 300 میلیون ریال در ایست بازرسی پل سیمره شهرستان هلیلان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...