پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۳:۴۹Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری تحلیلی حرا (haraa.ir)

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 اسفند 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 تیر 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 مرداد 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 مرداد 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 مرداد 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 مرداد 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 مرداد 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 مرداد 1400 
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تصاویر هوایی از سدهای گلستان و وشمگیر و همچنین آب بندان های استان به خوبی نشان می دهد در منابع آبی استان گلستان چیزی جز دشتی از خاک دیده نمی شود ...
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کاهش بارندگی و در پی آن خشکسالی شرایط بسیار سختی را برای اهالی و ساکنین تالاب هورالعظیم به وجود آورده است ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
با وجود نزدیک شدن به گرم ترین روزهای سال و ماه مرداد، حال و هوای پایتخت شرایط دیگری را تجربه می کند. به طوری که بارش باران های کوتاه و مقطع ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
حدیث عَلِیٌّ مَعَ الْحَقِّ وَالْحَقُّ مَعَ عَلِیٍّ به روایتی از پیامبر اسلام(ص) اشاره دارد که امام علی(ع) را همواره همراه حق و حق را همواره با علی(ع) معرفی کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
کرج - رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه یون درمانی پیشرفته ترین روش درمان سرطان در دنیاست، گفت: اولین کشور در غرب آسیا هستیم که با هزینه و تخصص بالا توانسته ایم به این موفقیت برسیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مرتضی برزگرزادگان کارگردان نمایش ریور ساید درایو با گلایه از شرایط این روزهای تئاتر درباره آسیب های تعطیلات مکرر کرونایی به این اثر نمایشی توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه چین می گوید اگر بنا به انجام تحقیقات بی طرف باشد؛ تحقیق درباره احتمال ساخته شدن ویروس کووید 19 در یکی از آزمایشگاه های ارتش آمریکا، اولویت دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور درباره باز کردن دریچه خروجی سدهای خوزستان گفت: این فرآیند به گونه ای مدیریت شده که در پاییز با مشکل کم آبی در خوزستان مواجه نباشیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: ترک فعل وزیر نفت منجر به عدم النفع چند ده میلیارد دلاری برای کشور شده است و مجلس با احدی از پایمال کنندگان انفال و بیت المال رودربایستی ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت:لازم است تا ارسال پیامک ثبت چک به گیرنده، هر چه زودتر راه اندازی شود. با انجام این کار، برخی از مشکلاتی که ممکن است در آینده به وجود بیاید برطرف خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی گفت: تهدیدات اخیر آمریکا یک پیام به دولت رئیسی است مبنی بر اینکه در مذاکرات آتی، تیم مذاکره کننده سختی گیری از خودش نشان ندهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
شورای پول و اعتبار با پیشنهاد بانک مرکزی مبنی بر افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه ضروری و عادی بانک ها، تسهیلات قرض الحسنه اشتغال و تسهیلات مسکن محرومان موافقت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۳۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مراسم تحلیف رئیس جمهور دولت سیزدهم ساعت 17 روز 14 مرداد در صحن علنی مجلس برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به توکیو، دیدار تیم های ملی شمشیربازی ایران و ایتالیا در حالی امروز با شکست 45 به 44 ملی پوشان کشورمان به پایان رسید که رقابت دو تیم خیلی نزدیک دنبال شد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
یک قاضی و یک بازپرس تخصصی فضای مجازی تاثیر کرونا بر جرایم فضای مجازی را بررسی کردند و گفتند: از زمان ورود کرونا به کشور این جرائم در تهران 50 و در کرج 28 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
فعالان حوزه ICT و فضای مجازی با اعلام برخی شاخص ها به عنوان کارهای عقب افتاده و میراث دولت دوازدهم برای وزیر ارتباطات آینده بر حرکت کشور به سمت تحول و اقتصاد دیجیتال تأکید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- از چهارزبر اسلام آبادغرب تا تل صفرا سوریه ، روایت رفاقت 30 ساله دو رزمنده پاسداری است که از جنگ تحمیلی آغاز و تا 30 سال بعد در شهر حلب سوریه ادامه داشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
یزد – معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با بیان اینکه پروژه راه آهن یزد - اقلید یکی از پروژه های بزرگ عمرانی ملی و استانی است، گفت: این پروژه تا پایان هفته بهره برداری می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
هند در نظر دارد مرحله دوم طرح توسعه ذخیره سازی راهبردی نفت خام خود را اجرا کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۶:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به نظر می رسد با اتمام مهلت 120 روز قانونی برای تثبیت خالی بودن واحد مسکونی، به زودی سازمان امور مالیاتی برای مالکان خانه های بدون کاربر برگه های مالیاتی صادر کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس انستیتو پاستور با بیان اینکه اوایل شهریور نتایج واکسن ایران و کوبا (پاستوکووک) تحلیل می شود گفت: این واکسن جلوی انتقال را 75 درصد می گیرد و تا 100درصد از موارد مرگ و میر جلوگیری می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به تحولات اخیر در تونس،گفت: جمهوری اسلامی ایران از نزدیک تحولات و حوادث جاری در تونس را دنبال می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی که عصر امروز(سه شنبه) تهران را به مقصد سوریه ترک کرده بود، دقایقی پیش وارد دمشق شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۴۶   + ۱۵۴ سایت دیگر  
مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات اعلام کرد: با رصد و کنترل اطلاعاتی خارج از مرزها و اقدامات گسترده اطلاعاتی عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) شبکه ای از عوامل سازمان موساد دستگیر شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: امنیت در مرزهای ایران و افغانستان برقرار است و مشکل خاصی نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۴۶    
وزارت بهداشت آمار کرونا در شبانه روز گذشته را اعلام کرد که بر همین اساس 357 نفر دیگر از بیماران کرونایی فوت شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش، پنجمین روز از سی و دومین دوره بازی های المپیک توکیو فردا چهارشنبه با برگزاری مسابقات در رشته های حذفی تیراندازی باکمان، دوچرخه سواری تایم تریل انفرادی، والیبال، بسکتبال، بوکس ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
جنگل های زاگرس سریالی سوختند و داغ شان بر دل طبیعت ماند؛ آن قدر این حریق ها کنترل نشد تا طبیعت با بارش های متناوب به داد خودش رسید و حالا کارشناسان از مسئولان تقاضای رسیدگی و بررسی دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) گفت: افتتاح سه مرکز واکیسناسیون توسط سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) در شهر اصفهان به جهت واکیسناسیون عمومی مردم اصفهان انجام گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سفر معاون وزیر خارجه آمریکا به چین را می توان تلاش واشنگتن برای حل وفصل دو پرونده مهم سیاست خارجی این کشور یعنی مذاکره با کره شمالی و احیای برجام دانست ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تدوین آیین نامه مجلس از تصویب کلیات طرح شفافیت آرای نمایندگان در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات امروز دوشنبه 4 مرداد 1400 با رشد 9490 واحدی به یک میلیون و 320 هزار و 988 واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
سامانه بارشی جدید از شمال غرب وارد کشور می شود و در سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز مرکزی و شمال شرق کشور موجب بارش باران، گاهی وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
دانشگاه های علوم پزشکی موظف هستند نسبت به اتمام واکسیناسیون دانشجویان، پرسنل و کارکنان آموزشی دانشگاه ها اقدام کنند و تاکنون 56 درصد از دانشجویان علوم پزشکی علیه کرونا واکسینه شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
پرونده راه آهن سراسری ایران با وجود نواقص و اصلاحات، بالاخره توانست عنوان 25مین میراث جهانی ایران را به دست آورد، فردا نیز منظر فرهنگی اورامانات شانس ورود به فهرست یونسکو را امتحان می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
احمد قادری گفت: امام هادی (ع) در زیارت جامعه کبیره از یک سو به جایگاه خداوند در نگاه ائمه اطهار اشاره می کند، از سوی دیگر رابطه اهل بیت (ع) با خداوند را بیان می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ضوابط فعالیت پلتفرم های خارجی در ایران و استفاده کاربران از ابزارهای فیلترشکن که در سند حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی مورد انتقاد قرار گرفته است توسط یکی از طراحان طرح، رفع ابهام شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مالک سراج بازیگر خوزستانی سینما و تلویزیون ضمن اشاره به شرایط نامساعد هم استانی هایش مهمترین عامل بروز این شرایط را بی تدبیری مدیران دانست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تمرا بی.اور نویسنده آمریکایی کتابی درباره تاریخ اشغال فلسطین دارد که در آن، موجودیت اسرائیل را نتیجه حکمی اروپایی می داند و اشاراتی به دغدغه صهیونیست ها برای به رسمیت شناخته شدن دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل سیاسی عراق تأکید کرد که جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا حامی طرح تجزیه این کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق درحالی بار دیگر به ایالات متحده آمریکا سفر کرده است که پیشتر و در زمان حکمرانی دونالد ترامپ نتوانسته بود دستاوردی را برای ملت عراق رقم بزند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، با پایان یافتن مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی کشور و اضافه شدن ملوان به جمع 3 تیم دیگر، حالا تنها استقلال، ملوان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۴۶   + ۱۱۲ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا از دادستان تهران خواست با بررسی فوری پرونده محکومان ناآرامی های آبان 98، زمینه آزادی و بخشودگی افراد واجد شرایط را فراهم کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۶   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه جنگ اقتصادی بی نظیر در تاریخ ایران و شاید کم نظیر در تاریخ جهان بر ما تحمیل شد، گفت: اینکه برخی فکر می کنند دولت در زمینه وضعیت اقتصادی مقصر بوده است، صحیح نیست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
کاهش شدید جوجه ریزی در واحدهای مرغ مادر در سال99که به دنبال سوءمدیریت گسترده رخ داد، موجب شده کشور امسال با کمبود 200 میلیون قطعه جوجه یک روزه گوشتی و 300 هزارتن مرغ مواجه باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور منتخب گفت: باید فرایند افزایش 2500 مگاوات به مدار تولید برق کشور تسریع و موانع آن هرچه زودتر برطرف شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
این رفتار آقایان و خانم های مسئول مثل رابطه برخی از زن و شوهرهاست که به هم چشم می گویند اما هرکسی کار خود را می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
هور به قدری آب داشت که گاهی فردی در آن غرق می شد. گاومیش ها باید تا گردن در آب فرو بروند نه اینکه یک باریکه آب که بوی لجن می دهد را باز کنند و بگویند آب به هور رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
البته که پول مهم است اما دلیلِ این اتفاق تنها پول نبود
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
براساس گزارش رسانه ها ممکن است آثار هانتر بایدن تا نیم میلیون دلار به فروش برسد. او هیچ نوع آموزش رسمی در زمینه هنر ندیده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
اگر این 18 نفر نمایندۀ اکثریت مردم خوزستان و به تعبیر مرحوم امام عصارۀ فضایل مردم اند طبعا باید بتوانند راهکار ارایه دهند تا نیاز به استفاده از نظرات دیگران نباشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
در بیست و یکمین سالمرگ، از زاویۀ مخالفان و اتهام زنندگان دیده ایم و نکات قبلی را تکرار نکرده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
بحران اخیر و بحران های رنگارنگ دیگر معلول جفای اصلی در حق خوزستان است و آن انتخاب برخی مدیران ضعیف از مسیر نسبت ها و روابط سیاسی و با معیار "بله قربان گویی" است
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مصاحبه با افراد و رهبران گروه های مختلف به معنی تایید یا رد نظرات یا خط مشی آنها نیست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تایمز اسراییل مدعی شده اطلاعات و مستندات ارتباط مالی بین سپاه و دولت قطر ماه گذشته و در جریان دیدار رییس جمهوری سابق اسراییل از کاخ سفید به جو بایدن ارایه شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
یک محقق دانشکده درسدن: در حالیکه مرکل به خاطر اعصاب پولادینش در موقعیت های وخیم تحسین می شود، "لاشت" فاقد عزم راسخ در این زمینه است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در لبنان آنچه مشاهده می شود نوعی تحکم قومیتی و تمامیت طلبی سیاسی طایفه هاست که نه تنها نشانه ای از مزایای تکثر گرایی به چشم نمیخورد، بلکه در مسیر اضمحلال واحد دولت گام برداشته میشود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۴۶   + ۱۱۳ سایت دیگر  
افراد واجد شرایط برای تزریق واکسن حتما در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام و پس از دریافت پیامک نوبت دهی، به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
وکیل پرونده اتوبوس خبرنگاران اعلام کرد: خبرنگاران عهد بسته اند تا شناسایی مقصران واژگونی اتوبوس دست از پیگیری نکشند
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران، از وجود هزاران ملک متعلق به شهرداری تهران خبر داد که هنوز شناسایی نشده اند و برای پیدا کردن آن حق کشف درنظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه دام سبک با بیان اینکه سوءمدیریت در تامین نهاده های دامی از سال 98 شروع شد و مسئولان به هشدارها بی توجهی کردند، درباره کمبود دام در نیمه دوم سال هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
دو کارشناس مسائل بین الملل در میزگرد خبرگزاری مهر با بیان اینکه نباید اجازه تصاحب کامل قدرت به طالبان را داد، بر تشکیل یک دولت فراگیر با مشارکت طالبان در افغانستان تاکید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با آغاز دور جدید مذاکرات و گفتگوهای راهبردی میان بغداد و واشنگتن، گروه های مقاومت در عراق بر لزوم خروج هرچه سریعتر آمریکایی ها از خاک خود تأکید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به توکیو، جواد فروغی تنها نماینده ایران در فینال ماده تپانچه بادی مردان بازی های المپیک 2020 توکیو اول شد و به مدال طلا رسید. ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تاکید بر اینکه برگ سبز سند مالکیت نیست، گفت: محاکم قضایی برگ سبز را به رسمیت نمی شناسند چراکه این سند فقط یک سند رسمی است نه سند مالکیت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- اتصال روستاها به شبکه آب، اصلاح الگوی مصرف، استفاده از کشت های جایگزین در بخش کشاورزی و جلوگیری از هدر رفت آب راهکارهای کارشناسان برای کاهش بحران کم آبی در خراسان جنوبی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
چراغ سبز رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره اعطای فوق العاده ویژه به کارکنان دستگاه های اجرایی در اوج کسری بودجه موجب شده است که درخواست نهادهای مختلف برای استفاده از این ظرفیت و همچنین فوق العاده خاص ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پی درگیریهای مرزی پراکنده بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان، دو طرف را به خویشتنداری دعوت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
تعداد زیادی از رانندگان تاکسی بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند. مدیران بارها برای اینکه رانندگان در اولویت دریافت واکسن قرار بگیرند نامه نگاری کردند و بالاخره قرار شد از 2 روز آینده ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: آنچه نیاز است که در کابینه دولت آیت الله رئیسی به آن توجه شود هماهنگی در تیم اقتصادی است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
در هر گوشه ای از جهان پدیده های آب و هوایی نظیر سیل، خشکسالی و طوفان ها افزایش یافته که بر اثر تغییرات اقلیمی و تهدیدهای ناشی از آن است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۱۳۹ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی پس از دریافت نوبت دوم واکسن کوو ایران برکت با اشاره به مشکلات مردم استان خوزستان فرمودند: مسئولان و دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را به صورت جدی دنبال کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت از جان باختن 210 بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شنیده ها حاکی از آن است که مسئولان برای حل مقطعی مشکل آب خوزستان اقدام به آزادسازی بیش از برنامه آب سدها بویژه آب سد کرخه کرده اند که می تواند بحران تازه ای در ماه های آینده رقم بزند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه ضمن اعلام اینکه دادگاه های مفاسد اقتصادی سهم خود در مبارزه با فساد را انجام داده است، گفت: باید ریشه فساد و رانت در جامعه خشک شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
خلوت شدن مراکز تجمیعی واکسیناسیون در تهران، آن هم در تعطیلات 6 روزه که انتظار می رفت گروه های هدف برای واکسن زدن سر و دست بشکنند، تا حدودی ابهام برانگیز است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای اعلام کرد که تداوم نقض حاکمیت ملی لبنان و سوریه توسط جنگنده های رژیم صهیونیستی محکوم است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون مهندسی و پدافند غیر عامل وزارت دفاع از ارسال تانکرهای آب توسط وزارت دفاع به استان خوزستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده در یک نشست خبری با حمایت از اغتشاش و ناآرامی ها در خوزستان مدعی شد که واشنگتن این تحولات را به دقت تحت نظر دارد!
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مشاور معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم گفت: در راستای اجرایی کردن سیاست فعالیت های پژوهشی با رویکرد نیازمحوری بنا داریم به پژوهشگران دوره دکتری روزانه دولتی حقوق پرداخت کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
یک مقام سعودی وابسته به شرکت نفت آرامکو عربستان، گزارش ها درباره حمله سایبری به این شرکت را تایید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
المپیکی که در آستانه آغاز سی و دومین دوره آن هستیم قرن ها پیش از دل جنگ و قتل و البته ازدواج با دختر پادشاه شکل گرفت و اگرچه چند قرن به تعطیلی انجامید اما در نهایت شکل مدرن به خود گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مهدی باقری کارگردان مستند پیرپسر ضمن روایت سرگذشت 10 ساله این مستند، از به روز بودن سوژه آن پس از گذشت یک دهه در جامعه امروز، ابراز تأسف کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
چند هفته به فصل برداشت خرما باقی مانده است و نخل داران به شدت نگران بازار خرما هستند تا مبادا اتفاقات سال قبل تکرار شود و خرمایشان بهای چندانی نیابد، آن هم در بازاری که در تسلط دلالان است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
استراتژیست لبنانی بر این باور است که سعد الحریری با دور زدن قانون اساسی و سلب صلاحیت های میشل عون به دنبال تصاحب سهمیه وزارتخانه های کلیدی در لبنان بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۸   + ۴۴ سایت دیگر  
نماینده ایران در سازمان ملل گفت، جمهوری اسلامی ایران از مردم و دولت کوبا در مبارزه علیه اقدامات غیرقانونی آمریکا قاطعانه حمایت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: پرونده ای از ترک فعل مسئولان دولتی تشکیل خواهیم داد و آنان باید مسئولیت ناکارآمدی شان را بپذیرند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: اگر کسی به فکر مردم باشد نمی تواند در مقابل مسائل دشوار خوزستان راحت بماند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۳   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار از امکان پذیر شدن صدور و ابطال یونیت صندوق های سرمایه گذاری خبر داد و گفت: 510 هزار میلیارد تومان سرمایه سهامداران در صندوق ها است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۰:۳۳   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور منتخب گفت: صیانت و دفاع از حقوق انسان ها پایه و اساس سیاست های داخلی و خارجی جمهوری اسلامی ایران را تشکیل می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام جهانگیری سهروردی، با اشاره به ابعاد الهیاتی و زمینه اندیشه محورانه کنگره عظیم حج اظهار کرد: حج بستر الهیات محرک و عبادتی برخاسته از تفکر است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۸    
دو طرح منتخب رویداد فرنو با عناوین شخصیت های قصه های قرآنی و زیرو در یک جلسه با حضور تهیه کنندگان ارشد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها بسیار موثر است اما روحانی از این جهت ناراحت است که نتوانسته چک برجام را در آخرین فرصت کاری دولتش نقد کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- مسئول امداد و پشتیبانی سپاه ولی عصر (عج) خوزستان از اعزام تانکرهای آب رسان از سایر استان های کشور و توزیع حدود 400 هزار لیتر آب در شهرهای این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
منابع یمنی اعلام کردند که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن طی ساعات گذشته موفق به پیشروی های چشمگیری در جبهه البیضاء شده و ضربات مهلکی به دشمن وارد کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۷:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
اگرچه خشکسالی در بروز چالش کم آبی در استان خوزستان موثر بوده اما زنجیره ای از سوءمدیریت ها، تبعات خشکسالی را تشدید و شرایط را برای برخی از مردم استان بحرانی کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۷:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
دبیر چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با اشاره به اینکه سیاست بخش بین الملل این دوره از جشنواره توجه به تئاتر ملل است از آغاز رایزنی و گفتگو با کمپانی های مطرح تئاتری دنیا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۷:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
پلیس راه راهور ناجا با بیان اینکه محدودیت های تردد از ساعت 18 در سه محور اصلی پایتخت اعمال می شود، گفت: تمام مجوزهای تردد صادر شده توسط فرمانداری ها فاقد اعتبار است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رافائل گروسی در مصاحبه ای گفت ایران اعلام کرده است که اطلاعات ضبط شده توسط تجهیزات نظارتی آژانس را همچنان نگهداری می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...