چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۳:۴۷Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

خانه ملت (icana.ir)

مهمترین خبرهای خانه ملت بر روی ایمیل شما

  ۴ ساعت پیش    
نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
نشست کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
نشست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نشست کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
جلسه پیگیری سفر دکتر قالیباف به استان چهارمحال و بختیاری سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به حضور معاون پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در نشست امروز کمیسیون، گفت: مقرر شد چنین جلساتی تداوم داشته باشد تا با همکاری ...
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست استاندار و اعضای مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری که برای بررسی مصوبات نظارت میدانی سال گذشته از این استان برگزار شده ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس گفت: در نشست امروز مقرر شد موضوع تخلفات صورت گرفته در هزینه کرد منابع دارویی به مسولیت اینجانب با حضور دستگاه های مربوطه در نشست روز دوشنبه هفته آینده کمیته رسیدگی به گزارش ...
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: کشاورزان اطمینان ندارند که خسارت های آنها پرداخت می شود و با اجباری شدن بیمه محصولات کشاورزی صندوق بیمه ملزم به پرداخت خسارات می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی طرح اصلاح سیاست های تنظیم بازار و رویکرد توسعه، تولید و نظارت بر کالاهای پایه ای در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: براساس این طرح ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس از تعیین تکلیف اعضای کمیته تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری دولت روحانی خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: نماینده سوال کننده از وزیر نفت از پاسخ های اوجی درباره علل مازوت سوزی در برخی از نیروگاه های کشور و آلودگی هوا در پی این مسئله قانع نشد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 5 بهمن ماه با حضور وزیر نفت برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
نشست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در نشست مشترک فراکسیون های زنان و دیپلماسی سلامت مجلس با وزیر بهداشت مقرر شد کارگروهی مشترکی میان مجلس و وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف ماده 27 تشکیل شود و عین اللهی در پی تاکیدات اعضای فراکسیون زنان ...
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند و نیمروز و هامون در مجلس ضمن تکذیب اظهاراتی که از جانب او به رئیس جمهور مطرح شده است ...
  ۹ ساعت پیش    
نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
جلسه بررسی طرح تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی با حضور مدیران بانک های دولتی امروز سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن انتقاد از بانک ها در عدم پرداخت وام به بهانه های واهی و معطل کردن مردم ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی تحولات مذاکرات وین و سفر رییسی به روسیه با حضور وزیر امور خارجه کشورمان خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی و تصویب طرح اصلاح قانون بسیج سازندگی در راستای استفاده از ظرفیت های گروه های جهادی در پروژه های محرومیت زدایی در کشور خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از بررسی طرح اصلاح نظام آموزش پزشکی و ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات درمانی با حضور وزیر علوم و مسئولان وزارت بهداشت در نشست امروز کمیسیون آموزش خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از اصلاح طرح دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی جهت تامین نظر شورای نگهبان در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
دکتر محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی شامگاه دوشنبه 4 بهمن در جمع کودکان معلول مؤسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) حضور یافت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد راه برای بازگشت آمریکایی ها به توافق هسته ای وجود دارد اما ابتدا باید خسارات برجامی را جبران کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد حل مسئله یمن از مسیر گفتگوهای یمنی-یمنی می گذرد از این رو سازمان های حقوق بشری بجای سکوت در برابر جنایات ائتلاف عربی باید زمینه ساز این امر باشند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اصل 90مجلس گفت: طرح ساماندهی نظارتی دانشگاه آزاد در راستای شفافیت اقدامات و فعالیت های این دانشگاه است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس گفت: گازدار شدن 6 روستای لارستان در دستور کار قرار بگیرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج در مجلس گفت: در سفر ریاست جمهوری یکی از مطالب مهم و مورد انتظار اختصاص بودجه برای بیمارستان ناتمام کمالشهر و فردیس است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۲    
نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در توئیتی به آمار 13.8 درصد بیکار از کل جمعیت فعال فارغ التحصیل آموزش عالی کشور اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 در مجلس در توئیتی به حضور خود در برنامه تلویزیونی تهران20 با بررسی موضوع دانشگاه آزاد اسلامی،اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس در توئیتی به تخریب بناهای غیرمجاز در بستر رودخانه ها از جمله ساختمان مربوط به قوه قضائیه،اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۱    
رئیس مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس در توئیتی مطرح کرد؛ پروژه ذخیره سازی گاز طبیعی "قزل تپه"می تواند گاز مورد نیاز استان را در فصل زمستان برطرف کند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی مطرح کرد؛ با وجود جمعیت 5 میلیون نفری زنان سرپرست خانوار، بیش از نیمی از آن ها فاقد هرگونه بیمه هستند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به مسائل مطرح شده در در جلسه مجمع نمایندگان استان و استاندار آذربایجان غربی با وزیر نیرو اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه تحریم های آمریکایی ها با رویکردی ضد انسانی و حقوق بشری باعث شد تا جمهوری اسلامی در ابتدای مسیر مقابله با کرونا در تهیه واکسن با مشکلاتی مواجه شود ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر لزوم توسعه دیپلماسی با همسایگان و تدوین پیمان های استراتژیک مانند قرداد با روسیه و چین تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در توئیتی نوشت: تفاله هایی که هنوز سنگ دوران تاریک وابستگی کشور را به سینه می زنند،تعامل توام با استقلال با قدرت های اقتصادی جهان را فروش کشور می نامند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در توئیتی به مباحث داغ حذف ارز 4200 تومانی در کمیسیون تلفیق بودجه اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۴   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1401 مجلس مصوبه این کمیسیون در خصوص مالیات بر حقوق ها را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته ای مشترک از کمیسیون فرهنگی و معاونت برنامه و بودجه برای بررسی اعتبارات فرهنگ و هنر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس خبر از تصویب کلیات طرح الحاق دو تبصره به مواد 212 و 234 قانون آیین نامه داخلی داد که به موجب آن دیوان محاسبات کشور و مرکز پژوهش های مجلس ملزم به مشارکت در تحقیق و ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1401 مجلس، از نبود بانک اطلاعاتی جامع به عنوان مانعی در مسیر حمایت از زنان سرپرست خانوار یاد کرد و افزود ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۴    
صحن علنی مجلس شورای اسلامی امروز 5 بهمن 1400 از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خدابنده در مجلس خواستار استفاده از شایستگان در انتصابات دولتی شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سه شنبه نظارتی امروز مجلس رنگ و بوی حمایت از زنان سرپرست خانوار گرفت که با گزارشی از کمیسیون اجتماعی آغاز و با ارائه گزارش عملکرد از سوی دستگاه های اجرایی ادامه یافت ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس گفت:متاسفانه آنچه امروز تحت عنوان توانمندسازی زنان سرپرست خانوار ارائه می شود متاسفانه بکارگیری این بانوان در موقعیت ها و مشاغل به مثابه کارگر ارزان قیمت است نه ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه فراکسیون زنان مجلس گفت: در مسئله بیمه زنان در نقطه آغازین و اولیه قرار داریم و هنوز چشم اندازی توسط وزارتخانه تعیین نشده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران، با بیان اینکه پیش بینی حقوق کلیه پیروان ادیان توحیدی در قانون اساسی سنگ بنای همدلی کشور است گفت ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم قائنات در مجلس گفت: اتاق بازرگانی و حیاط خلوت های اقتصادی دولت یازدهم و دوازدهم مصونیت ندارند و باید پاسخگو باشند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم طوالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته، سه ماه از حقوق کارگران شریف سدشفارود پرداخت شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس با بیان اینکه طرح های مهم سدسازی مازندران برای توسعه استان باید به اتمام برسد،گفت: مبنای توسعه استان ها برنامه 5 ساله است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۲    
نماینده مردم طوالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس از دیدار نمایندگان گیلان در خانه ملت با معاون اجرایی رییس جمهور به منظور هماهنگی اجرایی پیش از سفر رئیس جمهور به استان گیلان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس،گفت: رونق اقتصادی و صنعتی، جذب سرمایه گذار، افزایش صادرات و توسعه پایدار اقتصادی از دیگر مزایای ایجاد منطقه آزاد تجاری قصرشیرین است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجن در مجلس با بیان اینکه توقف و ایستایی بزرگترین مسئله در زمینه تولید است،گفت: شهرستان بروجن در حال صنعتی شدن است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس،گفت: راهداری و شهرداری های اردبیل نیازمند تأمین تجهیزات مناسب هستند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم دامغان در مجلس در بازدید از دانشکده بهداشت شهرستان دامفان از پیگیری مشکلات و کمبودهای این دانشکده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۹    
نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی از اخذ دستور از وزارت مسکن و شهرسازی در خصوص اعطای مهلت برای ساخت و ساز زمین های شهری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس،گفت: تنها راه استفاده از مزایای تَرسالی و دوری از خسارت های خشکسالی سدسازی است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۸    
نماینده مردم شهریار، شهرقدس و ملارد در مجلس با اشاره به دیدار با معاون اجرایی رئیس جمهور، از تخصیص کامل اعتبارات برای تکمیل و راه اندازی بیمارستان امام خمینی (ره) شهریار از سال آینده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۸    
نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس در دیدار با وزیر نیرو خواستار پیگیری مشکلات آب شرب در شهرها و روستاهای حوزه انتخابیه خود شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون در مجلس گفت: مطالبه جدی ما جلوگیری از انحراف آب بند کمال خان و حق آبه هیرمند است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس،گفت: نبود سد خسارات گسترده ای به استان لرستان وارد کرده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۷    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی زنگ پایان نشست علنی مجلس را به صدا درآورد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد ملی جمعیت با آراء نمایندگان مشخص شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس گفت: خودروسازان طی سال جاری 18 هزار میلیارد تومان بدهی ایجاد کرده اند که 6 هزار میلیارد تومان آن را با افزایش قیمت خودرو از جیب مردم برداشتند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین تکلیف وضعیت دو خودروساز داخلی و باشگاه های فوتبال استقلال و پرسپولیس از سوی دولت شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده رباط کریم در مجلس به صورت مشروط از توضیحات وزیر صمت در خصوص عدم تعیین مدیرعامل دو خودروساز سایپا و ایران خودرو توسط سهامداران آنان قانع شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال پیگیری نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه، وزیر ارتباطات در ارتباط مستقیم با کارمند خود در روستای کنار خیمه عسلویه پیگیر وضعیت سرعت اینترنت و آنتن دهی موبایل این روستا شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۸    
نشست کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 5 بهمن ماه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر صمت دولت سیزدهم گفت: در اسرع وقت سهام های سازمان گسترش به سهامداران خصوصی واگذار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه کمیسیون اقتصادی با بانک های متخلف در پرداخت وام های خرد برخورد می کند ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ارزیابی کارنامه سه ماهه ششم مجلس یازدهم بیانگر روزهای پرکار اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس و انجام اقدامات درخور آنها در حوزه حمایت از بانوان و کارگران است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، نشست جزئیاتی از هم اندیشی امروز صبح تعدادی از نمایندگان با رئیس سازمان برنامه و بودجه را برای بررسی آثار و تبعات حذف ارز 4200 تومانی تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده بناب در مجلس مشروط به اصلاح ساختار خودروسازی های داخلی از توضیحات وزیر صمت قانع شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بناب در مجلس با بیان اینکه باید رابطه میان دولت و خودروسازان را اصلاح کنیم تا مشکلات خودرو در کشور حل شود ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت بیمه زنان سرپرست خانوار و زنان خانه دار تأکید کرد و گفت: دولت مطابق ماده 80 برنامه ششم توسعه در حوزه توانمندسازی لایحه ارائه دهد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر صمت با اشاره به سوال باقری بنابی درباره کیفیت خودروسازی گفت: کیفیت خودروها پایین است و این موضوع به عواملی مانند قطعه سازی و مونتاژ مربوط می شود.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر اظهار داشت:مزیت های تجاری و اقتصادی خود را با کشورهای پیرامونی باید به اشتراک بگذاریم و ترکیه نیز از این قاعده مستثنی نیست .
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۹    
عضو هیأت رئیسه مجلس اسامی میهمانان جلسه علنی امروز پارلمان را قرائت کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی، گفت: 80 هزار خانوار پشت نوبت دریافت خدمات مستمر و غیر مستمر در سازمان بهزیستی قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
فراکسیون زنان و خانواده مجلس در نامه ای به رئیس جمهور خواستار ارتقای جایگاه مشاور امور زنان و خانواده دستگاه ها شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از ایجاد اشتغال پایدار با نگاه خانواده محور برای زنان سرپرست خانوار خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۴    
دوازدهمین جلسه کارگروه های کمیته بهزیستی و توانبخشی کمیسیون بهداشت مجلس با حضور مسئولان مربوطه در این کمیته برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر کشور تأکید کرد: توانمندسازی بانوان در حوزه سیاست گذاری و پشتیبانی مالی در وزارت کشور دنبال می شود.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس در خصوص حواشی ثبت آرای تعدادی از نمایندگان در نشست گذشته صحن علنی نکاتی را مطرح کرد که بر اساس آن رئیس قوه مقننه اعلام کرد تصویب کلیات طرح حمایت از کارخانجات و واحدهای ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: حمایت همه جانبه از زنان آسیب پذیر را رسالت ذاتی کمیسیون اجتماعی و فراکسیون زنان می دانیم و تلاش می کنیم تا به سهم خود و به واسطه رصد مستمر اقدامات و برنامه های ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس با اشاره به درخشش تیم ملی هندبال آقایان در مسابقات آسیایی عربستان و کسب جواز صعود به مسابقات جهانی، این موفقیت را مرهون تلاش و برنامه ریزی بی وقفه مربیان ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۴    
نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده تهران درباره نحوه رأی گیری طرحی در صحن علنی امروز، گفت: هیات رئیسه مجلس طی جلسه ای بعد از اعلام نظر فناوری مجلس این موضوع را بررسی می کند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت با طرح تحقیق و تفحص از شرکت سیاحتی علیصدر موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۲    
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس درمجلس در توئیتی گفت که حذف وام ازدواج از متن بودجه کاری غیرمنطقی است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس،گفت: سیل اخیر بیش از سه هزار میلیارد تومان به زیرساخت های شهرستان های منوجان، قلعه گنج و رودبار جنوب خسارت وارد کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران در مجلس در توئیتی به موضوع مطرح شده درباره حذف وام ازدواج در بودجه 1401 اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس،گفت: 6 میلیارد تومان اعتبار برای مدیریت بحران کنونی در استان کردستان به ویژه شهرستان های مریوان و سروآباد اختصاص یافت.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۳:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق از برگزاری این جلسه با حضور رییس مجلس برای بحث و تبادل نظر درباره موارد بودجه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس گفت: تاکنون سازمان هدفمندی یارانه ها بیش از 14 هزار میلیارد تومان از 32 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده در تبصره 18 برای اشتغالزایی را به حساب دستگاه ها ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۸:۳۸    
نشست مشترک فراکسیون های زنان و دیپلماسی سلامت مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 4 بهمن ماه با حضور بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...