یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۰۷:۰۰Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

شبکه ایران کالا (iktv.ir)

  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خدا رحم گرمسیری یکی از دامداران فعال و علاقمند با دریافت تسهیلات حمایتی اقدام به احداث بزرگترین پرواربندی گوساله در جنوب کشور نموده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
زیان تولید خودرو در بهار امسال نزولی شد .صورت های مالی سه خودروساز بزرگ کشور(ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو)که در سایت کدال منتشر شده ...
  ۵ ساعت پیش    
روزنامه های اقتصادی امروز به موضوعاتی همچون ممنوعیت افزایش قیمت بلیط هواپیما و کاهش تولید سیمان پرداختند.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عمر اجاره نشینی در 31 استان با دو آمار رسمی از درآمد خانوار و قیمت مسکن سنجش شد. خانه اولی ها در کشور با درآمد میانگین سال 99 و متوسط بهای مسکن آن سال، 36 سال طول می کشد تا صاحب خانه شوند.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
برداشت طالبی از اواسط تیرماه در مزارع دشت پرزان شهرضا استان اصفهان آغاز شده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خزانه دار کل کشور از راه اندازی سامانه سفته و برات الکترونیکی در چارچوب پروژه خزانه داری الکترونیک خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
خانوارهای ایرانی نسبت به سال گذشته به طور متوسط افزایش بیش از 43 درصدی هزینه در خرید کالا و خدمات مورد نیاز خود داشته اند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون توانیر با اشاره به عبور 1200 مگاواتی استان های البرز و تهران از میزان طبیعی مصرف برق، گفت: مصرف بالای برق ممکن است به اعمال خاموشی ها منجر شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
طبق اعلام رئیس کل سازمان امور مالیاتی نخستین مالیاتی که از خانه های خالی دریافت می شود در مرداد ماه و به اندازه نصف ارزش اجاره ماهانه آن خواهد بود.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: اگر مصوبه اصلاح نرخ شیرخام اجرایی نشود و مشکلات تامین نهاده های دامی ادامه دار باشد ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیران دو خودروساز بزرگ کشور، هریک در مجمع های عمومی برگزار شده شرکت های خود از عرضه خودروهای جدید به بازار در سال جاری خبر دادند.
  ۷ ساعت پیش   + ۷۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از 399 محله تهران در 250 محله اصلا معامله ای انجام نمی شود گفت: حتما اگر تلاطمی در بازارهای موازی ایجاد شود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: در فصل بهار بیش از یک میلیون و 24هزار تن کالای ایرانی به ارزش 328میلیون و 917هزار دلار به چهار کشور روسیه، آذربایجان، ترکمنستان و قزاقستان صادر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۲۶   + ۴۹ سایت دیگر  
طرح مجلس درباره مالیات بر عایدی سرمایه که تا شهریور ماه قرار است به صحن علنی رود، سود حاصل از فروش مسگن طی مدت نگهداری مشمول مالیات می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
برای بسیاری از شما سوال می شود که نرخ تمام شده تولید یک کیلو گوشت قرمز برای دامدار چقدر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۶    
قیمت انواع ارز امروز نسبت به روز قبل با تغییرات کمی همراه شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
در پی تایید انجمن صنفی صنایع بیسکوییت، شیرینی و شکلات ایران، قیمت بیسکوییت و شکلات نیز بین 11 تا 45 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع سکه و طلا امروز نسبت به روز قبل با تغییرات کمی همراه شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
سرمایه بیمه ایران معین در حال حاضر 27 برابر با کوچک ترین شرکت در منطقه آزاد فاصله دارد و عملکرد مجموعه به گونه ای است که شانه به شانه شرکت های سرزمین اصلی پیش می رود و حتی در مواردی مثل قبولی اتکایی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
طی سال 1399 متوسط هزینه سالانه یک خانوار شهری و یک خانوار روستایی به ترتیب 62 و 34 میلیون تومان بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در سال های اخیر بورس ایران با چالش های زیادی ازجمله تغییرات مکرر قوانین و مقررات، نوسان های شدید و مشکلات نقدینگی روبه رو بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژر با افزایش بهای 22 میلیون تومانی صدر نشین رشد قیمتی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در یک ماه گذشته در بازار بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
یکی از مخاطرات و بلایای طبیعی در کشورهای مختلف دنیا ازجمله ایران سیل است. آمار نشان می دهد که خسارات سیلاب در 5 دهه اخیر بیش از نیمی از کل خسارات ناشی از بلایای طبیعی در دنیا را به خود اختصاص داده ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در دو دهه گذشته، پارادایم حاکم بر سیاست های توسعه منطقه ای دچار تحولات و تغییرات عمده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
جدیدترین گزارش مرکز آمار از نرخ تورم کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای کشور در نخستین ماه تابستان، نشان از کاهش نرخ تورم نقطه ای دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در سه ماه ابتدای امسال 15 میلیون یورو ارز برای واردات لاستیک سنگین تامین شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرکزی مرغداران میهن گفت: فشار کمبود نهاده دامی و افزایش سایر هزینه ها، باعث کاهش جوجه ریزی در مرغداری ها شده که عرضه تخم مرغ در ماه های آتی را کاهش می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امروزه برندینگ همپای محصولات و خدمات در حال نقش آفرینی است و مشتریان همواره به مارک و برند آنچه خریداری می کنند توجه ویژه ای دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سال گذشته میزان صادرات خاویار و گوشت ماهیان خاویاری به صورت تجاری و مسافری از مرز 16میلیون دلار گذشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی پارس از برنامه های این شرکت برای افزایش ظرفیت تولید استایرن مونومر واحدهای فعلی و توسعه واحدهای جدید خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۱    
با نگاهی به فهرست دشت های ممنوعه ایران (410 دشت از 609 دشت کشور در سال 1399)، میزان مصرف منابع تجدیدپذیر، تخریب تالاب ها و زیستگاه های کشور متوجه عدم امنیت آبی کشور می شویم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
در شهرستان مرزی بندر آستارا در شمال غربی استان گیلان سالانه 800 تن عسل که معروفیت کشوری دارد، از حدود 35 هزار کندو به صورت ممتاز تولید می شود و ارتفاعات گردنه کوهستانی حیران ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
بازاری های کشور این روزها از عدم ثبت چک در سامانه صیاد به خاطر اخذ مالیات صحبت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۴۷ سایت دیگر  
برنامه جدید خاموشی های احتمالی برق پایتخت از 2 تا 6 مرداد 1400 منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد: به نظر می رسد طراحی شیوه مناسب با استفاده از بانک های اطلاعاتی و روش های سیستمی جهت پیشگیری از بیمه نشدن کارگران و احقاق حق آنها در کنار طراحی سازوکاری جهت پیشگیری از ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۳:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
از ابتدای سال 1400 تا پایان 27 تیر، از 8 بندر تجاری کشور 7 میلیون تن کالای اساسی با ناوگان کامیونی به سرزمین اصلی (داخل کشور) جابه جا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن پرورش دهندگان قارچ خوراکی گفت: با توجه به افزایش قیمت کلش و حضور گسترده دلالان در بازار، تولید قارچ 20 تا 30 درصد کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
پای طلای دست دوم به فضای مجازی باز شد. مردم این بار به جای خرید طلای دست دوم از مغازه ها، مصنوعات را از فضای مجازی سفارش می دهند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مرداد سال گذشته ثبت سفارش واردات خودروهای سنگین آزاد شد اما دوباره دبیر انجمن واردکنندگان خودرو از بسته شدن ثبت سفارش واردات خودروهای سنگین خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدت هاست که واردات خودرو به ایران ممنوع شده است. به خصوص واردات خودروهای صفر کیلومتر برخی از برندهای خاص مانند بنز و بی ام و ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس انجمن شرکت های هواپیمایی ایران گفت: 60درصد هزینه شرکت های هواپیمایی ارزی است و نرخ ارز نسبت به سال96 بیش از 8برابر رشد کرده، بنابراین چگونه می توان انتظار کنترل نرخ های بلیت را داشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۴۵   + ۵۶ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران با اشاره به کشتار گسترده بره ها، گفت: بین سه تا 6ماه آینده با کمبود شدید در حوزه عرضه دام و گوشت مواجه می شویم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
یک فعال حوزه کار نگاه خانواده ها به موضوع مهارت آموزی را حایز اهمیت دانست و گفت: آموزش های مهارتی باید از پایه های پایین در دانش آموزان نهادینه شود تا در آینده دنبال علایق خود بروند و سریعتر جذب ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۵   + ۷۸ سایت دیگر  
ممنوعیت فصلی واردات برنج از امروز همزمان با اول مردادماه آغاز شده و تا پایان آبان ماه، گمرک مجاز به ترخیص برنج های وارداتی نیست مگر طبق شرایط تعیین شده.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۰   + ۵۲ سایت دیگر  
به دنبال صعود قیمت هر پاکت سیمان به 70 تا 100 هزار تومان، پروژه های اقدام ملی مسکن دچار اختلال شده و سازندگان امیدوارند با وصل شدن برق شبانه کارخانجات سیمان و تحقق وعده ارزانی تا دو سه هفته آینده ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
با توجه به اجرای رجیستری برای تبلت های لنوو از شنبه دوم مردادماه، کاربرانی که دارای این دستگاه هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۵    
صفاری اقتصاددان و علوی راد استاد دانشگاه یزد با حضور در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا به بررسی دستگاه های اقتصادی و دولت آینده پرداختند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۱۵   + ۵۲ سایت دیگر  
مدت ها است که زمزمه فروش مسکن در بورس کالا به گوش میرسد، اقدامی که با هدف حفظ ارزش پول مردم در برابر گرانی مسکن در حال انجام بوده و طبق آخرین اخبار ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۵   + ۶۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران گفت: وزارت جهاد کشاورزی با قیمت 17 هزار و 300 تومان برای هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری موافقت کرده، ولی این قیمت هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
براساس گزارش مرکز آمار ایران، متوسط درآمد اظهار شده سالانه یک خانوار شهری 764،746 هزار ریال بوده ولی متوسط هزینه ی کل خالص سالانه یک خانوار شهری 621 ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۵   + ۸۶ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از عرضه سه محصول جدید سایپا تا پایان سال 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مرکز آمار اعلام کرد: نرخ تورم سالانه در تیرماه 1400 برای خانوارهای کشور به 44.2 درصد رسیده که نسبت به ماه قبل، 1.2 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: بالغ بر 183 شرکت در فرابورس و 72 شرکت در بورس آماده پذیرش هستند که احتمالا تعدادی از آن ها نهایتا رد پذیرش خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
در آخرین هفته تیر 1400 با تعطیل شدن بازار های مالی عملا تغییرات قیمتی را شاهد نبوده ایم ودر روزهای ابتدایی هفته بازار های ارز، سکه و بورس با نوسان محدودی همراه بوده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس حقوق حمل نقل و هوایی گفت: بر اساس بند ج ماده 6 قانون هواپیمایی کشوری، متولی تعیین نرخ بلیت هواپیما در پروازهای داخلی فقط شورای عالی هواپیمایی کشوری است و هرگونه افزیش قیمت باید با تأیید این ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور مرکز پژوهش های مجلس با تاکید بر اینکه هیچ منابعی برای تامین افزایش های اخیر حقوق کارکنان دولت وجود ندارد و از محل پایه پولی، این منابع قرار است تامین شود ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
در روز های تعطیل تابستانی، برای خرید یک بسته پاستیل ترش یا شیرین می توانید بین 10 تا 40 هزار تومان هزینه کنید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
برای بسیاری از شما خرید تلفن همراه با قیمت های مختلف قابل توجه است در این خبر به بررسی انواع تلفن های همراه هوشمندی که زیر 10 میلیون تومان قیمت گذاری شده اند پرداخته ایم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
در این روز های گرم تابستان و استفاده مداوم از کولر های آبی، خرید انواع شوره گیر کولر را افزایش داده است، شما می توانید نرخ انواع شوره گیر را در این خبر بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۰۲    
تهیه یک چیز کیک نیازمند پنیر خامه ای است، شما می توانید جدیدترین نرخ های پنیر خامه ای را در این خبر بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به اینکه در فصل گرما تعداد حشرات زیاد می شوند، شما برای از بین بردن آن ها به حشره کش ها نیاز پیدا می کنید، در این خبر می توانید قیمت این اقلام را بررسی کنید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با ثبات نسبی همراه است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
شما می توانید نرخ انواع شکلات های تلخ را در این خبر بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شامپو خنک کننده بدن مدل بی کی حجم 250 میلی لیتر به قیمت 16 هزار و 500 تومان در بازار به فروش می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
در خرداد ماه، روند تولید در بخش صنعت رشد داشته و موجودی انبار خودروسازان افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون دفتر جمعیت، نیروی کار و سرشماری مرکز آمار از شاخص هزینه ها و درآمد های خانوار شهری در سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی از کاهش قیمت جوجه یکروزه خبر داد و گفت: نرخ کنونی هر قطعه جوجه یکروزه 6 هزار و 500 تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اگر برق در بورس انرژی خریداری می شد، کشف قیمت تعادلی یک سیگنال قیمتی به سرمایه گذاران برای ورود به بخش تولید می داد و به احتمال قوی قطعی برق بسیار کمتر رخ می داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
آمار های بانک مرکزی نشان می دهد در سال 99 که کشور درگیر کرونا بوده است، تولید ناخالص داخلی بدون نفت به میزان 2.5 درصد رشد داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
قیمت خودرو در بازار کشور متاثر از فاکتور های مختلفی، چون نرخ ارز، سیاست های پولی، قیمت گذاری دستوری و... است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: معمولا شرکت های بزرگ که دارای ارزش بنیادی قدرتمند و مناسب هستند به عنوان لیدر بازار شناخته می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سهمیه بنزین مرداد ماه بدون تغییر نسبت به ماه گذشته ساعت 24 امشب واریز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۲   + ۵۲ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا در بازار های جهانی به یک هزار و 800 دلار و 30 سنت رسید و هر گرم طلای 18 عیار به مبلغ یک میلیون و 53 هزار تومان معامله می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
دبیر انجمن بنکداران تهران گفت: پیشنهاد ما این است که مردم شکر خود را از بازار آزاد به صورت فله ای تهیه کنند که قیمت مناسب تری نسبت به موارد شرکتی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: در حال حاضر صادرات 350 هزار بشکه نفت خام در روز از طریق خط لوله گوره به جاسک امکان پذیر است و به زودی صادرات آن به یک میلیون بشکه در روز خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۲   + ۶۱ سایت دیگر  
امروز (31 تیر 1400) هر دلار آمریکا به قیمت 24 هزار و 50 تومان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: بنابر آخرین آمار تاکنون مجموع خرید تضمینی و توافقی گندم به 4 میلیون و 81 هزار تن رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۲   + ۴۶ سایت دیگر  
جمال ارونقی گفت: جمع واکسن های وارداتی تا به امروز از مرز 13 میلیون دوز گذشت و به تعداد 13 میلیون و 252 هزار و 600 دوز رسید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رضاخواه، پس از نهایی شدن بررسی صورت های مالی این اپراتور در سال 99، جزئیات بیشتری از عملکرد این هلدینگ ارتباطی، اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
جهش قیمت بیت کوین باعث شد تا قیمت رمزارز های دیگر هم جهش کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: قیمت بسیاری از کالا های تولید داخل و دستمزد ها به تازگی در حال عکس العمل نشان دادن به افزایش نرخ ها در سال های قبل است و با وجود کاهش نرخ ارز تا پایان سال 1400 همچنان شاهد افزایش ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
بر اساس تصمیمات کمیته اقدام ارزی فرصت ایفای تعهدات صادرکنندگان سال 98 تا پایان مردادماه تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: در هیچ مجوزی که در طول پنج سال گذشته صادر کرده ایم، سهم سه درصدی معلولان را نادیده نگرفته ایم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: در 2 روز گذشته به دلیل تعطیلات و کاهش مصرف، محدودیت صنایع فولاد و سیمان برای مصرف برق برداشته شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گفته قائم مقام فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا تا آخر هفته بعد برندگان فرصت واریز خواهند داشت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در سازمان دامپزشکی گفت: با توجه به گرمای هوا و فساد تخم مرغ به عنوان یک فرآورده خام دامی به افراد توصیه می شود که از خرید تخم مرغ بیرون یخچال اجتناب کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۷   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار از امکان پذیر شدن صدور و ابطال یونیت صندوق های سرمایه گذاری خبر داد و گفت: 510 هزار میلیارد تومان سرمایه سهامداران در صندوق ها است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سهام عدالت در دو هفته گذشته روند صعودی با افزایش قیمت را داشته است. در این هفته سهام عدالت چه تغییراتی کرد؟
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
امروز در مراسمی با حضور حسن روحانی رئیس جمهور طرح خط انتقال نفت از گوره به جاسک به صورت رسمی افتتاح شد. احداث این خط لوله می تواند به احیای ظرفیت مغفول بندر جاسک و سواحل مکران کمک کند
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: سهمیه بنزین مردادماه ساعت 24 امشب بدون تغییر نسبت به ماه های گذشته در کارت های سوخت دارندگان خودرو های شخصی و موتورسیکلت واریز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۲   + ۵۲ سایت دیگر  
طرح ملی و راهبردی انتقال نفت خام گوره به جاسک با بهره مندی حداکثری از توان شرکت های ایرانی به ثمر نشست و صادرات نفت کشور از پایانه جاسک برای نخستین بار عملیاتی شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی می گوید تقویت مهارت آموزی در کشور به جذب نیروی انسانی در محیط کار کمک کرده و ضمن ایجاد اشتغال، آمار فارغ التحصیلان بیکار را کاهش می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
با توجه به اینکه بررسی ها بیانگر این است که رشد تولید صنعت خودروسازی بیشترین اثر مثبت را بر رشد شاخص تولید صنعتی شرکت های بورسی در خرداد ماه سال جاری داشته است اما موجودی انبار خودروسازان افزایش ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
با وجود 2 برابر شدن خروجی سد کرخه نزدیک به 90 درصد از آب رها شده از این سد به هورالعظیم نمی رسد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۷   + ۳۷ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اسامی پذیرفته شدگان در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و نحوه تحویل مدارک را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۵۳   + ۴۷ سایت دیگر  
مالیات بر عایدی سرمایه طرح مجلس است که مدتی از تصویب کلیات آن می گذرد و اجرای کامل آن به دولت بعدی می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۵۳   + ۳۷ سایت دیگر  
اله یاری گفت: تصمیمی برای توزیع سیمان به صورت سهمیه بندی گرفته نشده، اما به دلیل قطعی برق، میزان تولید این محصول کاهش زیادی داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۴۸   + ۴۰ سایت دیگر  
دارندگان تبلت لنوو تا قبل از شنبه دوم مردادماه مهلت دارند نسبت به ارسال و دریافت پیامک اقدام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۴۸   + ۴۷ سایت دیگر  
علی زاده گفت: با توجه به تغییر الگوی تغذیه افراد و رغبت کمتر جوانان به برنج، سرانه مصرف به 36 تا 36.5 کیلوگرم رسیده است.
مشاهده نتایج بیشتر...