سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۷:۱۲Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری بین المللی قرآن - ایکنا (iqna.ir)

خبرگزاری بین المللی قرآن 29 اسفند 1393 خبرگزاری بین المللی قرآن 29 اسفند 1394 خبرگزاری بین المللی قرآن 30 اسفند 1395 خبرگزاری بین المللی قرآن 29 اسفند 1396 خبرگزاری بین المللی قرآن 29 اسفند 1397 خبرگزاری بین المللی قرآن 29 اسفند 1398 خبرگزاری بین المللی قرآن 30 اسفند 1399 خبرگزاری بین المللی قرآن 1 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 2 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 3 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 4 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 5 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 6 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 7 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 8 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 9 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 10 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 11 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 12 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 13 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 14 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 15 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 16 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 17 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 18 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 19 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 20 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 21 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 22 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 23 فروردین 1400 خبرگزاری بین المللی قرآن 24 فروردین 1400 
  ۶ دقیقه پیش    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت گلستان از برگزاری دومین جلسه انجمن خیرین قرآن و عترت استان گلستان با حضور مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی ...
  ۱۲ دقیقه پیش    
امام رضا (ع) می فرمایند: هرکس می خواهد از گناهی توبه کند، در ماه رمضان از آن گناه به آستان الهی توبه کند زیرا این ماه ...
  ۱۵ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
جشن سلام نام ویژه برنامه استقبال از ماه مبارک رمضان است که در آخرین غروب ماه شعبان از رادیو ایران پخش می شود.
  ۱۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
شبکه های رادیویی همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، تدارک گسترده ای در خصوص تولید و پخش برنامه های رمضانی انجام داده اند که در لحظات معنوی ماه ضیافت الهی همراه مومنان روزه دار خواهند بود.
  ۱۵ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
فرهنگسرای رسانه در مناسبت های دینی ماه مبارک رمضان قطعات موسیقی هرایی خوانی را تولید و منتشر می کند.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نخستین مرکز اطعام مهدوی در قالب سومین مرحله پویش ایران همدل در استان تهران راه اندازی شد.
  ۲۱ دقیقه پیش    
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس فرهنگستان هنر طی احکامی، حسن بلخاری، استاد دانشگاه تهران و سیدمحمدحسین نواب، رئیس مؤسسه آموزش عالی هنر و اندیشه اسلامی، را به سمت مشاوران خود منصوب کرد.
  ۲۷ دقیقه پیش    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی بوشهر از برگزاری مجمع عمومی اتحادیه و انتخابات هیئت مدیره این استان در روز ششم خردادماه خبر داد.
  ۳۰ دقیقه پیش    
طرح مکتب حاج قاسم سلیمانی از سوی اتحادیه قرآنی استان فارس طی ایام ماه مبارک رمضان اجرا می شود.
  ۴۲ دقیقه پیش    
کتاب گوته و قرآن به قلم یکی از اساتید دانشگاه توبینگن تألیف و روانه بازار نشر آلمان شد.
  ۴۵ دقیقه پیش    
با فرارسیدن ماه رمضان، مسلمانان اتیوپی امیدوارند که درگیری های داخلی در این کشور پایان یابد و صلح برقرار شود.
  ۴۵ دقیقه پیش    
رئیس شورای مرکزی مسلمانان آلمان درباره تعطیلی دائمی مساجد در دوران پساکرونا هشدار داد و گفت: بحران کرونا ...
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی از آغاز به کار مدرسه بازی پردازی با هدف تنوع بخشی به فعالیت های متناسب با ذائقه نسل جوان، به ویژه دانشجویان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
برنامه هفتگی حکایت جاودانگی ، پنجشنبه، 26 فروردین ماه به زندگینامه سیدمصطفی هاشمی می پردازد.
  ۱ ساعت پیش    
دانشیار پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به اهداف همایش معنویت و علوم اسلامی بیان کرد: این همایش به دنبال ایجاد تحرک و پویایی لازم در میان دانشمندان اسلامی است که به دنبال پژوهش های روزآمد ...
  ۱ ساعت پیش    
انجمن دانش آموختگان دانشگاه الزهرا(س) با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات اولین دوره وبینار سواد رسانه ای را برگزار می کند.
  ۱ ساعت پیش    
دانشگاه عمان مسابقه رمضانی آنلاین حفظ قرآن کریم را برای دانشجویان برگزار می کند.
  ۱ ساعت پیش    
آیت الله علیدوست ضمن اشاره به سه هدف از تحصیل درس خارج تصریح کرد: درس خارج درس کشف روش هاست و اگر روش را استخراج نکنید یکی از اهداف درس خارج می لنگد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سلام بر بهترین ماه، ماه قیام و سلام بر کسانی که در این ماه خانه دلشان پرنور می شود در این گزارش دلتنگی و شوق مردم را برای شروع ماه مهمانی خدا را می توان دید.
  ۱ ساعت پیش    
مسجدالحرام شب گذشته، 23 فروردین شاهد اقامه نماز تراویح در نخستین شب ماه مبارک رمضان بود.
  ۱ ساعت پیش    
پنجمین دوره مسابقات قرآن جلسات شهر تهران با عنوان سراج از سوی فرهنگسرای قرآن با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
فهرست های قدمایی در حدیث در بسیاری از موارد تنها نقش اجازات را دارند؛ به صورتی که سندها می توانند صرفاً سند به اشخاص و نه متون و یا از آن مهم تر نسخه های خاص از آن متون باشند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
جریان های فکری ایران و هر کشور دیگری را می توان به صورت کلی هم مورد بررسی قرار داد، اما روشن است که اگر این بررسی در زمینه موضوعات جزئی و تخصصی صورت بگیرد ...
  ۲ ساعت پیش    
شماره هفتم ماهنامه قرآنی سخن از سوی انجمن علمی دانشجویی دانشکده علوم قرآنی تهران منتشر شد.
  ۲ ساعت پیش    
واحد قرآن آستان مقدس عباسی در آستانه ماه مبارک رمضان از بانوان علاقه مند به برنامه های قرآنی برای شرکت در برنامه قرآنی این آستان دعوت به عمل آورد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نسخه دیجیتال دوسالنامه گزارشی، تحلیلی تمیم به همت روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه در پایگاه اطلاع رسانی رسا مدیا ( rasamedia.org) منتشر شد.
  ۲ ساعت پیش    
سایت دین آنلاین به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان اقدام به برگزاری بیست و هشت نشست زنده در فضای اینستاگرام کرده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن تأکید بر توسعه نیت واقفان به شاخه های مختلف علمی، هدف مشترک تمامی جوایز علمی کشور را تقویت بنیه علمی ایران اسلامی بیان کرد.
  ۲ ساعت پیش    
رضوی پور ضمن اشاره به انگیزه دولت ها از خصوصی سازی تصریح کرد: کش و قوس های منطقه ای و قبیله ای که در اراک و خوزستان ایجاد شده بازتاب این سیاستگذاری کلان است که خصوصی سازی را جدای از منطق مردمی سازی ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: تاکنون تصمیم قطعی در ارتباط با برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس اتخاذ نشده و هماهنگی هایی در حال انجام است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
با انعقاد دو تفاهم نامه، تعداد مشاغل جدید بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان کرمان به بیش از 26 هزار شغل در سال 1400 می رسد.
  ۲ ساعت پیش    
ستاد اقامه نماز مسابقه پیامکی کلام امیر(ع) را طی ماه مبارک رمضان برگزار می کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان از اجرای بسته برنامه بر آستان جانان در قالب 29 عنوان برنامه خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از فوت 291 بیمار مبتلا به کرونا طی 24 ساعت اخیر خبر داد و گفت: فقط 9 شهر آبی باقی مانده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین روحانی با قدردانی از مواضع و حمایت های مسکو از مذاکرات هسته ای، از توسعه همکاری های منطقه ای به عنوان اقدامی راهبردی در مقابله با یکجانبه گرایی آمریکا و مداخله در امور منطقه از ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مسابقه پیامکی کلام امیر با محوریت نماز و نیایش های حضرت علی(ع) همزمان با ماه مبارک رمضان از سوی ستاد اقامه نماز کشور برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق اعلام کرد که طرح امنیتی ویژه ماه مبارک رمضان در این کشور به منظور یافتن بقایای تروریست های داعشی آغاز شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
با حکم سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین، مسلم چشمی به عنوان سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور منصوب شد.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم با بیان اینکه بر اساس ابلاغ وزیر بهداشت برنامه های دینی در ماه مبارک رمضان تعطیل نیست، گفت: گفتمان اصلی و محور تمام فعالیت های دینی در این ماه ...
  ۲ ساعت پیش    
وزیر شهروندی فرانسه ضمن محکوم کردن هتک حرمت مسجدی در این کشور در آستانه ماه مبارک رمضان، حمایت خود را از مسلمانان اعلام کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش دانشگاه ادیان و مذاهب از فراخوان پذیرش مقاله علمی پژوهشی ویژه نشریات دانشگاه ادیان و مذاهب و پنج نشریه جدید خبر داد و بیان کرد که در ازای مقالات منتشره در نشریات جدید ...
  ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان، گفت: هیئت های مذهبی به رعایت پروتکل های بهداشتی پایبند و در مبارزه با ویروس محنوس کرونا در خط مقدم هستند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
204 نفر از نمایندگان مجلس در بیانیه ای با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران و 1+4 اعلام کردند: رفع تحریم های ایران باید همراه با انتفاع اقتصادی باشد و این انتفاع باید به صورت دقیق و سنجش پذیر مورد راستی ...
  ۳ ساعت پیش    
کتاب طراحی نظام جامع حمایت خانواده ، تازه ترین اثر گروه حقوق و فقه اجتماعی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه منتشر شد.
  ۳ ساعت پیش    
مسلمانان کانادا و آمریکا با چراغانی خیابان ها و تزئین خانه های خود فرا رسیدن ماه رمضان را جشن می گیرند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رویداد جامع جایزه بازی های جدی 1400 (SeGaP2021) پاییز امسال و در پنجمین دوره به میزبانی دانشکده برق و مهندسی کامپیوتر دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات از اغاز پویش هر ایرانی 5 هزار تومان نذر عتبات خبر داد و پروژه هایی که علاقه مندان می توانند در بازسازی آنها مشارکت کنند را اعلام کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
تازه ترین گزارش دایرک درباره شاخص ترین اطلاعات استفاده از پلتفرم رایانه در میان بازیکنان ایرانی، نشان می دهد که در ایران 6.5 میلیون نفر با کامپیوتر یا لپ تاپ بازی می کنند.
  ۳ ساعت پیش    
پیشکسوت قرآنی کشورمان به مناسبت درگذشت مسئول اسبق برگزاری مسابقات بین المللی قرآن پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با فرارسیدن 25 فروردین روز بزرگداشت شاعر و عارف نام آور ایران عطار نیشابوری پادکست عطار از نگاه ادب و عرفان منتشر می شود.
  ۳ ساعت پیش    
برنامه آنلاین آگاهی از میزان ظرفیت تمام نقاط مسجدالنبی از جمله صحن ها و پشت بام مسجد راه اندازی شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۷۰ سایت دیگر  
مدیر بخش خاورمیانه سازمان جهانی بهداشت ضمن ارائه چند توصیه به روزه داران از آنها درخواست کرد در خانه بمانند و با شبکه های اجتماعی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
  ۴ ساعت پیش    
کنفرانسی با عنوان عملکرد نهادهای دینی مسلمانان روسیه در دوران کرونا در مرکز جمهوری کریمه برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امام جعفرصادق(ع) در آخرین شب ماه شعبان با قرائت دعا ضمن درخواست عفو از خداوند می خواهد ایشان را در عمل و آرزو و قضا و قدر از شایستگان بندگان قرار دهد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کتاب اهل خرد و اندیشه در آیات و روایات نوشته حجت الاسلام ناصر رفیعی در آستانه ماه مبارک رمضان ویژه ائمه جماعات مساجد به زیور طبع آراسته شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
جمعی از مداحان شاخص و جوان کشور در جلسه با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و رئیس کانون مداحان کشور نسبت به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا انتقاد کردند و بر خاموش نشدن چراغ هیئت های مذهبی تأکید کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کارگروه سنت های کارآمد معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان، سلسله درس گفتارهای مجازی را با موضوعات اخلاق و معنویت در حوزه علمیه، ویژه ماه مبارک رمضان برگزار می کند.
  ۴ ساعت پیش    
حدود یک دهه پس از ابلاغ سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، چالش هایی در اجرای این سند وجود دارد، در این مطلب به چند چالش اشاره شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
عناوین هفته سلامت سال جاری که از اول اردیبهشت ماه آغاز می شود اعلام شد که بر اساس آن روز سوم این هفته به عنوان روز آموزه های دینی و پیوند نهادهای مذهبی و نظام سلامت برای ساخت جهانی عادلانه تر و سالم ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون راهبری استان ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی گفت: شفافیت در بیان نظرات کارشناسی و اعتماد به مطالبه به حق مردم مؤمن در برگزاری نماز و مناجات رمضان شایسته تقدیر است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آمریکا از طریق سه بالگرد 60 تروریست دیگر داعش را از زندانی در الحسکه سوریه به میدان نفتی العمر در شرق دیرالزور منتقل کرد تا به یک گروه شبه نظامی تحت کنترل آن ملحق شود.
  ۴ ساعت پیش    
قاریان الجزایر از استعداد بالایی در تلاوت قرآن برخوردارند و با صوت نیکو تلاوت هایی شنیدنی به جهان تلاوت تقدیم کرده و از خود به یادگار گذاشته اند.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه ماه رمضان امسال می تواند منشأ سرنوشت ساز تحولات انقلابی برای ایران اسلامی باشد، اظهار کرد: از بهترین کارهای ماه مبارک رمضان ...
  ۵ ساعت پیش    
روزنامه الشرق الاوسط نوشت که روسیه در مقطع اخیر تحرکات دیپلماتیک گسترده ای را برای بازگشت سوریه به اتحادیه عرب به کار گرفته است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دو هیئت از اردوگاه پناهندگان فلسطینی عین الحلوه در دیدار با مسئولین حزب الله در شهر صیدا تأکید کردند که مقاومت با اشکال مختلف آن پاسخی واقعی و طبیعی به تجاوز مکرر علیه ملت فلسطین است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مجمع ناشران انقلاب اسلامی در بسته مطالعاتی ماه رمضان، 10 عنوان کتاب از بزرگان دین در موضوعات همچون خودشناسی، مناجات با خداوند متعال، آداب ماه مبارک رمضان و ... معرفی کرد.
  ۵ ساعت پیش    
به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن، نماهنگ جانْ، قرآن اثر گروه هم نوایی الغدیر تهران رونمایی شد. احسان جاودان، شاعر فارسی و حسن صفری، صدابرداری این اثر را بر عهده داشتند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تمدید زمان شرکت در پویش ملی نشاط نوروزی با کتاب خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک سال گذشت؛ در پس روزها و ماه هایش با گناهان سنگین شده ایم؛ کینه بر قلب هایمان سایه انداخته؛ اکنون نسیم رمضان آمده تا دست رحمتش را بر جان هایمان بکشد ...
  ۵ ساعت پیش   + ۵۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت تأمین نظر شورای نگهبان اصلاحیه هایی را بر برخی مواد طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری اعمال کردند.
  ۶ ساعت پیش    
انجمن علمای یمن در پیام تبریکی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان گفت که امت اسلام با درک مناسبت های جهادی رمضان جبهه مقابله با کفار و منافقان را تقویت کند.
  ۶ ساعت پیش    
معاون بین الملل مجمع جهانی اهل بیت(ع) با اشاره به برگزاری جایزه جهانی 114 از سوی این مجمع، بیان کرد: جایزه جهانی 114 نهضت معرفی فعالیت های برتر قرآنی به دنیاست و هدف اصلی آن شناسایی این فعالیت ها ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک شاعر و پزشک گفت: شعر قرار است لایه هایی از حقیقت را کنار بزند و مخاطب را با مفاهیم و عمق بیشتری از یک پدیده مواجه کند؛
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله اراکی در شب های ماه رمضان دروس امامت در اندیشه اسلامی را تبیین می کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری در یادداشتی تأکید کرد: ماه مبارک رمضان فرصتی است که تقویت نهضت احسان گرایی، زیست مؤمنانه و نگرش معطوف به خیرورزی اجتماعی را هر چه بیشتر بسط و توسعه دهیم.
  ۷ ساعت پیش    
مرکز اسلامی انگلیس در چارچوب اجرای نخستین دوره انتخاب و تجلیل از خادمان قرآن کریم در غرب ، از 200 مرکز اسلامی مستقر در قاره های اروپا و آمریکا دعوت کرد که خادمان قرآن کریم را به این مرکز معرفی کنند.
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ترجمه قرآن برای نوجوانان براساس ترجمه حجت الاسلام علی ملکی، در قالب یک اثر گویای نمایشی در شبکه ایران صدا منتشر شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارگردان سریال احضار گفت: این سریال بر مبنای آرای علامه طباطبایی و آیت الله جوادی آملی ساخته شده است و نیز از مشاوره علی رضا برازش در این مجموعه بهره برد ه ام.
  ۷ ساعت پیش    
اتحادیه جهانی علمای مسلمان از طالبان افغانستان خواست تا در آستانه ماه مبارک رمضان، جنگ را متوقف کنند.
  ۷ ساعت پیش    
سفیر پیشین ایران در اردن اقدام اسرائیل در خرابکاری در تأسیسات هسته ای نطنز را اقدامی ایذایی با هدف برهم زدن مذاکرات برجامی خواند و گفت ...
  ۷ ساعت پیش    
رئیس شورای عالی قرآن شهرداری تهران با اشاره به اینکه تمامی کار ها برای راه اندازی خانه قرآنیان و کتابخانه تخصصی قرآن شهر تهران در قالب پروژه امام هادی(ع) انجام شده است ...
  ۸ ساعت پیش    
یک وب سایت فوتبالی انگلیس با همکاری مسجد مرکزی کمبریج و باشگاه کمبریج یونایتد، هدایایی را به مناسبت آغاز ماه رمضان به بازیکنان مسلمان فوتبال این کشور اهدا کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
جدیدترین عنوان از کتاب های مؤسسه ایمان جهادی (صهبا) با نام عموی چشم انتظارت راهی بازار نشر شد.
  ۸ ساعت پیش    
شعبه خطابه حسینی آستان مقدس عباسی با اعلام برنامه های مجازی رمضانی این آستان ویژه بانوان از فراهم شدن امکان مشارکت تمام گروه های سنی در این برنامه ها خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
طی مراسمی در حوزه هنری وحید یامین پور به عنوان چهره هنر انقلاب سال 99 انتخاب شد.
  ۸ ساعت پیش    
کمیته نظارت بر برگزاری هشتمین کنفرانس علمی بین المللی اندیشه امام حسن مجتبی(ع) در عراق با انتشار فراخوانی از پژوهشگران و کارشناسان برای شرکت در این کنفرانس دعوت کرد.
  ۸ ساعت پیش    
گروه جهادی مکتب سلیمانی طی چهار سال فعالیت جهادی خود در راستای رفع محرومیت و کمک خیرانه به آسیب دیدگان و نیازمندان ...
  ۹ ساعت پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
گزارش استهلال رمضان المبارک 1442 ه .ق در پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای منتشر شد.
  ۹ ساعت پیش    
تولیت مؤسسه فقاهت و تمدن سازی با بیان اینکه بهره مندی از فقه جواهری لزوماً به معنای پذیرفتن روش اجتهادی صاحب جواهر نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۲۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه قرآن و حدیث به ادله طرفداران رؤیت هلال با چشم مسلح یعنی ابزاری چون تلسکوپ و غیرمسلح یعنی چشم پرداخت و گفت: گروه اول محور استدلالشان، واقع یعنی تولد ماه است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۰۰    
دادگاهی در مصر چهار عضو اخوان المسلمین را به جرم قتل چند نیروی پلیس به حبس ابد محکوم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۲۷    
دبیر علمی ستاد استهلال کشور با بیان اینکه بر خلاف برخی تصورات، دفاتر مراجع با ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری در بحث رؤیت هلال ماه مبارک رمضان ارتباط می گیرند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
در ادامه روند انتخابات داخلی حماس، خالد مشعل به عنوان رئیس این جنبش در خارج از فلسطین انتخاب شد.
مشاهده نتایج بیشتر...