دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۸:۱۵Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

ایران خبر (irankhabar.ir)

ایران خبر 29 اسفند 1393 ایران خبر 29 اسفند 1394 ایران خبر 30 اسفند 1395 ایران خبر 29 اسفند 1396 ایران خبر 29 اسفند 1397 ایران خبر 29 اسفند 1398 ایران خبر 30 اسفند 1399 ایران خبر 31 فروردین 1400 ایران خبر 31 اردیبهشت 1400 ایران خبر 31 خرداد 1400 ایران خبر 31 تیر 1400 ایران خبر 31 مرداد 1400 ایران خبر 31 شهریور 1400 ایران خبر 1 مهر 1400 ایران خبر 2 مهر 1400 ایران خبر 3 مهر 1400 ایران خبر 4 مهر 1400 ایران خبر 5 مهر 1400 ایران خبر 6 مهر 1400 ایران خبر 7 مهر 1400 ایران خبر 8 مهر 1400 ایران خبر 9 مهر 1400 ایران خبر 10 مهر 1400 ایران خبر 11 مهر 1400 ایران خبر 12 مهر 1400 ایران خبر 13 مهر 1400 ایران خبر 14 مهر 1400 ایران خبر 15 مهر 1400 ایران خبر 16 مهر 1400 ایران خبر 17 مهر 1400 ایران خبر 18 مهر 1400 ایران خبر 19 مهر 1400 ایران خبر 20 مهر 1400 ایران خبر 21 مهر 1400 ایران خبر 22 مهر 1400 ایران خبر 23 مهر 1400 ایران خبر 24 مهر 1400 ایران خبر 25 مهر 1400 
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
محرمانه بودن اموال مسئولان/ لایحه رتبه بندی معلمان/ ادعاهای رئیس جمهور آذربایجان و ... از موضوعات و اخبار پربازدید تحریریه سیاسی ایسنا بود که جزییات آن در ادامه می آید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد با اشاره به مزایای نظام هویت هوشمند موقوفات کشور، گفت: راه اندازی این سامانه موجب تسریع در ارائه خدمت به واقفین، شفافیت در موقوفات می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ایران آنلاین-روند کاهشی قیمت مرغ : : قیمت هر کیلو مرغ در مغازه های سطح شهر تهران به 30تا 32 هزار تومان رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایران آنلاین-محصولاتی را تولید می کنیم که جهان دور می ریزد : رئیس اتاق بازرگانی ایران: : رئیس اتاق بازرگانی ایران می گوید تصمیمات غلط و نبود راهبرد روشنی برای آینده اقتصادی کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۸۵ سایت دیگر  
ایران آنلاین-سقف کارت اعتباری مرابحه 200 میلیون تومان شد : : سقف اعتبار قابل تخصیص در قالب کارت اعتباری مرابحه با توجه به لزوم انطباق مقررات ناظر بر کارت اعتباری مرابحه با شرایط و مقتضیات روز و با ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم تشییع مهرداد ذوالنور، گرافیست و عکاس و جمشید سماواتیان، نقاش یکشنبه 25 مهر برگزار شد و در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: نقش آفرینی حقوقدانان در جهاد تبیین ضروری است و حقوقدانان باید بتوانند مسائل اجتماعی را از دریچه حقوق و قانون برای مردم تبیین و موشکافی کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نور- رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با بیان اینکه برای ایجاد پایگاه هوایی اطفای حریق در جنگل های مازندران تفاهمنامه امضاء کردیم، تامین بالگرد را از نیازهای این پایگاه برشمرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
اراک- رئیس پلیس فتا استان مرکزی گفت: با توجه به واکسیناسیون همگانی و لزوم ارائه کارت واکسن کرونا جهت دریافت خدمات روزانه، هم وطنان باید مراقب کلاهبرداران باشند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ایران آنلاین-حاضریم تجربیات موفق پزشکی خود را با سایر کشورها به اشتراک بگذاریم : مدیرکل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت: : مدیرکل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن اشاره به خطراتی که سلامت زنان را تهدید می کند، به آمار و ارقام جمعیت سالمند کشور نیز پرداخت و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران گفت: عامل اصلی در ایجاد چالش بین نهادهای مختلف الگوی توسعه اقتصادی است. اگر الگوی توسعه کشور مشخص باشد، نقش و وظایف هر بخش در هر سطحی روشن خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- رهبر انقلاب در سفر خود به بجنورد پیرامون سن جمعیت تذکرات متعددی دادند اما بی توجهی مسئولان به این مسئله اکنون خراسان شمالی را دچار تهدید جمعیت کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایران آنلاین-199 فوتی و 11396 بیمار جدید کرونا : : بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در 24 ساعت گذشته 11هزار و 396 بیمار جدید کووید19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 199 تن نیز جان خود را به دلیل ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۸۷ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: برای زوجین روستایی و عشایری دهه شصتی که تا پایان سال 1400 ازدواج کنند 100 میلیون تومان وام علاوه بر وام ازدواج در نظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار با اشاره به اجرای طرح دورکاری در برخی کشورها و تجربه موفق فعالیت غیرحضوری نیروهای کار در دوران کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ایران آنلاین-وزیر صنعت: اقتصاد ایران را از وابستگی به دلار خارج می کنیم : : وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در نظر داریم تا اقتصاد ایران را از دلاری بودن خارج کنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور به بانک مرکزی و دستگاه های مربوط دستور داد از فضاسازی های کاذب در قیمت ارز و کالا، با جدیت جلوگیری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اطلاع رسانی و رسانه یکی از ابزارهای مهم در عرصه دیپلماسی عمومی است که اگر با غفلت و یا کندی در سرعت مواجه شود، می تواند سرعت کل مجموعه دستگاه سیاست خارجی را کُند کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: طبق تفاهم نامه معاونت زنان با معاونت روستایی، مقرر شده اگر زوجین روستایی و عشایر متولد دهه 60 باشند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور افزایش امکان تحقق آرمان ها و اهداف صندوق کارآفرینی امید و قرار گرفتن آن در کنار بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون به صورت یک مجموعه منسجم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
گزارش تفریغ بودجه 99 نشان می دهد، سازمان امور مالیاتی در بسیاری از وظایف خود مانند وصول مطالبات مالیاتی، اجرای مالیات بر دارایی سرمایه و اجرای پایانه فروشگاهی عملکرد قابل قبولی نداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۵   + ۶۶ سایت دیگر  
طبق آمار رسمی هزینه خرید خانه در تهران نسبت به پارسال 23.8 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رشت- طی سال های اخیر کوه خواری و جنگل خواری و سبز شدن ویلاهای لاکچری در مناطق جنگلی گیلان در سایه بی نظارتی، حیات این استان را به خطر انداخته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس که در ساعات ابتدایی معاملات امروز توانسته بود با روندی صعودی به رقم یک میلیون و 445 هزار واحد برسد در ساعات میانی و پایانی معاملات دوباره روندی نزولی به خود گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۸۴ سایت دیگر  
سازمان برنامه وبودجه در واکنش به انتشار گزارش و جدولی حاوی پیش بینی شاخص های مهم اقتصادی اعلام کرد: این جدول حاوی پیش بینی های فردی است و به هیچ عنوان نظر رسمی سازمان برنامه نیست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
سوئیس به کاربران صنعتی بزرگ هشدار داد ممکن است مجبور شوند زمستان امسال در مصرف برق صرفه جویی کنند تا از خاموشی های گسترده اجتناب شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
ایران آنلاین-توصیه های ایمنی آتش نشانی با شروع فصل سرما : : با شروع فصل پاییز شهروندان باید برخی نکات ایمنی را رعایت کنند تا از وقوع حوادث و اتفاقات احتمالی جلوگیری شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۹۰ سایت دیگر  
ایران آنلاین-6 میلیون دُز واکسن وارد کشور شد : : بیست وهفتمین محموله واکسن کرونا تهیه شده از سوی جمعیت هلال احمر حاوی 6 میلیون دُز واکسن سینوفارم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایران آنلاین-صحبت های جنجالی بریتنی اسپیرز درباره آمریکا / ای کاش در کشور دیگری زندگی می کردم : : بریتنی اسپیرز آوازه خوان مشهور و جنجالی آمریکایی که به تازگی از قیمومیت پدرش رهایی یافته به فشارها و ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایران آنلاین-تکذیب خبر بازنشسته شدن بازیگر سرشناس : : علی رغم اظهار نظر اخیر مایل کین درباره خداحافظی با بازیگری، این بازیگر 88 ساله این موضوع را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایران آنلاین-اولویت لایحه رتبه بندی معلمان تصویب شد : : نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی های جلسه علنی مجلس در اولویت قرار گرفتن بررسی لایحه رتبه بندی معلمان موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران از پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی 5662 مددجوی تحت حمایت این نهاد در نیمه نخست سال 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
قم- با گذشت نزدیک به یک ماه از آغاز سال تحصیلی جدید هنوز تعدادی از دانش آموزان قمی موفق به دریافت کتب درسی خود نشده اند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش با صدور پیامی هفته بزرگداشت پیوند اولیاء و مربیان را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده ناجا درباره فیلم اخیری که راجع به برخورد با یک خانم در فضای مجازی منتشر شد گفت: باید بگویم موضوع مربوط به حجاب نبوده است البته مسئله در بازرسی نیروی انتظامی در حال بررسی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
یک محقق هشدار داد: ویروس نیپا می تواند همه گیری دیگری باشد که جهان با آن درگیر خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بررسی با اولویت لایحه رتبه بندی معلمان موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران با اشاره به مشکلات متعدد بیمه ای که به واسطه مراودات مجزای هر شرکت، سازمان و کارفای شهرداری تهران با تامین اجتماعی پیش آمده است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ما با رتبه بندی معلمان مخالف نیستیم اما نباید بحث ها را به سمت مسائل غیرکارشناسی و پوپولیستی تنزل دهیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دو هفته پیش وزیران اوپک پلاس در دیدار آنلاینی که داشتند، بدون توجه به وضعیت بحران بازار گاز، تایید کردند تولیدشان هر ماه 400 هزار بشکه در روز افزایش پیدا خواهد کرد تا محدودیت عرضه 5 ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
سقط ناخواسته جنین یکی از مسائلی است که ممکن است خانم های باردار را درگیر کند. یک بار سقط خودبه خودی جنین معمولاً طبیعی قلمداد می شود اما تکرار آن نشانگر وضعیتی است که به آن سقط مکرر یا سقط تکرارشونده ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از وزارت امور خارجه می خواهیم که در این شرایط حساس و در راستای حفظ امنیت و ثبات منطقه ضمن انجام اقدامات لازم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با تاکید بر از سرگیری هر چه سریع تر مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
براساس آمار بهره برداری از سدهای مخزنی کشور تا پایان 23 مهرماه حجم آب موجود در مخازن سدها 28 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل منطقه و دیپلمات پیشین گفت: آقای علی اف اگر بخواهد با سیادت و حاکمیت ایران بازی کند با زندگی و کیان خود بازی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
آمار تولید فولادی ها نشان می دهد که از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه، تمامی فرآورده های فولادی اعم از شمش، مقاطع تخت و طویل ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز با استناد به اطلاعاتی که می گوید سرویس های ردیابی کشتی ها آن را ارائه کرده اند، مدعی شد یک نفت کش با پرچم ایران 2 میلیون بشکه نفت خام از ونزوئلا بارگیری کرده و این کشور را ترک کرده ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل قفقاز تأکید کرد: آذربایجان با اقداماتی که اخیرا انجام می دهد تلاش می کند که با دست پر وارد گفت وگو با ایران شود. از این جهت است که اتهامات متعدد و بی پایه و اساسی را مطرح می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۵   + ۴۴ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی کشوری کنترل و مقابله با کرونا ضمن ارائه توضیحاتی درباره شرایط فعلی کرونا در کشور تاکید کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مرگ و میر ناشی از ابتلا به بیماری سِل برای اولین بار در بیش از یک دهه به دلیل همه گیری کووید19 افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ایران آنلاین-خانه در منطقه هروی تهران چند؟ : : هر متر مربع یک دستگاه واحد مسکونی 114 متری، با عمر بنای 16 سال، واقع در منطقه هروی تهران ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بررسی نحوه بازگشایی مدارس و آخرین وضعیت رمزارزها از جمله مباحثی است که در دستور کار کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته جاری قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان بورس گفت: ماینرهای بورس در ابتدای سال 99 خریداری و شروع به بهره برداری شد، اما در آن زمان استفاده از این دستگاه ها به شکل امروز ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مصوبه مربوط به تعیین وزیران منتخب برای عضویت در شورای عالی اداری از سوی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: آرای هیأت عمومی دیوان عدالت اداری برای همه دستگاه های اجرایی و سازمان ها لازم الاجراست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در ارتباط با نابینایان به صورت اخص و جامعه معلولان به صورت عام تر باید چند کار را پیگیری کنیم و خواهیم کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایران آنلاین-وزیر فرهنگ هنوز درباره معافیت مالیاتی ناشران عکس العملی نشان نداده است : رئیس اتحادیه ناشران و کتاب فروشان تهران : ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمان- زمین لرزه ای نسبتاً شدید به بزرگی 5.1 ریشتر دقایقی قبل کرمان را تکان داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۵    
ایران آنلاین-واکسیناسیون عمومی باید با قوت ادامه یابد/ بازگشایی ها با برنامه ریزی باشد تا سلامت مردم به خطر نیفتد : رئیس جمهور در ستاد ملی مقابله با کرونا: ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۸۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور ضمن تاکید بر اینکه رسانه ملی باید پل ارتباطی بین مردم و مسئولان باشد، گفت: نتیجه همکاری دولت و رسانه ملی باید امیدآفرینی بین مردم باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 12 تهران از آزادی و تعیین تکلیف 17 نفر از افراد تحت نظر در مراجع انتظامی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۱۳۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: عادی انگاری می تواند تبعات خطرناکی داشته باشد بنابراین از مردم تقاضا می کنم در کنار واکسیناسیون، شیوه نامه های بهداشتی را هم با دقت رعایت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته، 828 هزار و 483 دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۴۶ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته متاسفانه 181 بیمار کووید19 در کشور به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: از تشکل ها و نخبگان شاهد و ایثارگر می خواهیم به عنوان ناظری قوی موضوعات و فعالیت های بنیاد و موارد مربوط به جامعه ایثارگری را تحت نظر داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۴۹ سایت دیگر  
ایران آنلاین-ابطال کارت در باجه معطله پس از 6 ماه : : سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی از ابطال کارت های سوخت صادر شده و موجود در باجه های معطله پس از گذشت 6 ماه خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
ایران آنلاین-بیش از 3 میلیارد نفر در جهان محروم از رژیم غذایی مغذی : : بیش از 3 میلیارد نفر از جمعیت جهان نمی توانند از رژیم غذایی سالم استفاده کنند و علت آن فقط مقدار غذا نیست بلکه کیفیت غذای تولید ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ایران آنلاین-پاکستان موضوع تشکیل اتاق مشترک تهاتر با ایران را پیگیری کند : رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و پاکستان: ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایران آنلاین-نام احتمالی واکسن روسی کرونا برای کودکان اعلام شد : : الکساندر گینتزبورگ، مدیر مرکز ملی تحقیقات اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی گامالیا اعلام کرد ممکن است واکسن کرونا برای کودکان که توسط این ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایران آنلاین-صدور مجوز تزریق دوز تقویتی برای واکسن جانسن اندجانسن : : کمیته مشورتی سازمان نظارت بر دارو و غذای امریکا به شرکت جانسون اندجانسون مجوز تزریق دوز دوم و تقویتی واکسن کرونا برای بزرگسالان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایران آنلاین-سل در سایه کرونا پنهان شده و قربانی می گیرد : : رئیس مرکز مدیریت بیماری های وزارت بهداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ایران آنلاین-منتخبان طرح فروش فوق العاده ایران خودرو مشخص شدند : : با برگزاری مراسم قرعه کشی در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در روز جاری (شنبه، 24 مهرماه) ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ایران آنلاین-بورس صعودی شد : : بازارسرمایه بعد از طی کردن روزهای کاهشی و نوسانی طی دو هفته گذشته امروز بالاخره صعودی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۶۱ سایت دیگر  
ایران آنلاین-طرح واردات خودرو به کجا رسید؟ : : عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: قرار است سه شنبه هفته جاری ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ایران آنلاین-13 میلیون تن کالا از بنادر تخلیه و بارگیری شد : : معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر سندیکای مخابرات با بیان اینکه خصوصی شدن ارتباطات ثابت مشکلی ایجاد نمی کند، گفت: بخش خصوصی می تواند در این حوزه سرمایه گذاری کند و نهادهای حکومتی نیز امنیت را تامین کنند چون مخابرات بخش استراتژیک ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
ایران آنلاین-نرخ رسمی 28 ارز افزایش یافت : : بانک مرکزی امروز (شنبه، 24 مهر ماه) نرخ رسمی 46 ارز عمده و اصلی را اعلام کرد. براین اساس نرخ 9 ارز کاهش و 28 ارز افزایش یافت. همچنین نرخ 9 ارز ثابت ماند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۴۵ سایت دیگر  
آنطور که رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد در سال آینده افزایش حقوق کارکنان پلکانی و احتمالا از 10 تا بالای 30 درصد خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران علاوه بر اینکه در بُعد نظامی مقتدر است و در اوج قرار دارد، در بُعد ایمانی، بصیرتی و انقلابی نیز گام های بلندی برداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ضمن استقبال از سازندگانی که قصد دارند در طرح جهش تولید مسکن همکاری کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۴۴ سایت دیگر  
طرح های شفافیت آرای نمایندگان و مدیریت تعارض منافع در دستور کار هفته جاری مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۴۴ سایت دیگر  
دیوان محاسبات بدهی صداوسیما را اعلام کرد/ 15 میلیارد بابت حق پخش ورزش در سال 99 : گزارش تفریغ بودجه؛ ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۴۴ سایت دیگر  
ایران آنلاین-دلار در بانک و بازار چند؟ : : نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (شنبه، 24 مهرماه) در مقایسه با روز کاری گذشته با 100 تومان افزایش به قیمت 26 هزار و 627 تومان داد و ستد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: ورود دستگاه های نظارتی از جمله دیوان محاسبات، سازمان بازرسی و وزارت اطلاعات می تواند در مبارزه با فساد موثر باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ایران آنلاین-معرفی نماینده فنلاند به اسکار/ فیلمی که جایزه کن را با قهرمان شریک شد : : فیلم کوپه شماره 6 ساخته یوهو کاسمانن به عنوان نماینده رسمی سینمای فنلاند در اسکار 2022 انتخاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
ایران آنلاین-در پاندمی کرونا 150 میلیون نفر به گرسنگان جهان اضافه شد/ استان های ناامن غذایی کدامند؟ : ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات اداره کل هواشناسی استان تهران، امروز بعدازظهر(24 مهرماه) در مناطق شمالی استان افزایش ابر و در ارتفاعات احتمال بارش پراکنده مورد انتظار است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۵۳ سایت دیگر  
قیمت هر شانه تخم مرغ در مغازه های سطح شهر تهران 55 تا 60 هزار تومان و در میادین میوه و تره بار 43 هزار تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایران آنلاین-ادامه تحقیقات میدانی برای فرزندکشی / بابک خرمدین بهانه بود : : امیر سیدزاده تهیه کننده فرزندکشی از ادامه تحقیقات میدانی برای ساخت این مستند خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران فاقد سند بودن املاک محله شمیران نو را ابر مشکل این محله دانسته که باعث بروز مشکلات زیادی اعم از آسیب های اجتماعی و ترافیکی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۸۹ سایت دیگر  
بوشهر- پس از انتشار ادعایی مبنی بر خودکشی یک خانم عکاس در بوشهر به دلیل رفتار قاضی، روابط عمومی دادگستری این استان ضمن تکذیب ادعای فوق به بیان توضیحاتی پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
تصاویری از مرکز کنترل و فرماندهی پدافند هوایی نیروی هوافضای سپاه در رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 1400 را مشاهده می کنید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
ایران آنلاین-فرمانده ارتش: ناامیدسازی مردم مهمترین راهبرد دشمن است : : فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...