پنجشنبه ۱۶ اردیبهشتساعت ۱۷:۲۸May 2021 6
جستجوی پیشرفته

شبکه خبر (irinn.ir)

مهمترین خبرهای شبکه خبر بر روی ایمیل شما

شبکه خبر 29 اسفند 1393 شبکه خبر 29 اسفند 1394 شبکه خبر 24 بهمن 1395 شبکه خبر 29 اسفند 1396 شبکه خبر 29 اسفند 1397 شبکه خبر 14 بهمن 1398 شبکه خبر 30 اسفند 1399 شبکه خبر 31 فروردین 1400 شبکه خبر 1 اردیبهشت 1400 شبکه خبر 2 اردیبهشت 1400 شبکه خبر 3 اردیبهشت 1400 شبکه خبر 4 اردیبهشت 1400 شبکه خبر 5 اردیبهشت 1400 شبکه خبر 6 اردیبهشت 1400 شبکه خبر 7 اردیبهشت 1400 شبکه خبر 8 اردیبهشت 1400 شبکه خبر 9 اردیبهشت 1400 شبکه خبر 10 اردیبهشت 1400 شبکه خبر 11 اردیبهشت 1400 شبکه خبر 12 اردیبهشت 1400 شبکه خبر 13 اردیبهشت 1400 شبکه خبر 14 اردیبهشت 1400 شبکه خبر 15 اردیبهشت 1400 شبکه خبر 16 اردیبهشت 1400 
  ۱۵ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت امور خارجه و رییس هیات مذاکره کننده کشورمان، برای حضور در دور چهارم مذاکرات برجام، وارد وین پایتخت اتریش شد.
  ۱۸ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت معادن زغال سنگ البرز شرقی گفت: تیم های تخصصی و امدادگران معدن با ایجاد راه دسترسی از 2 مسیر به کانال استخراج و محل محبوس شدن 2 معدنچی طزره دامغان رسیدند.
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۵۸ سایت دیگر  
کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت های اعمال شده در شهر های نارنجی و قرمز را تمدید و مسافرت در تعطیلات عید سعید فطر را ممنوع کرد.
  ۴۸ دقیقه پیش    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: امروز حمایت از فلسطین و قدس شریف و مقابله با رژیم صهیونیستی یکی از مظاهر رویش وحدت و انسجام اسلامی است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
مجلس خبرگان رهبری و شورای نگهبان طی بیانیه ای ضمن گرامیداشت روز قدس تأکید کردند: پیروزی امت اسلام، نزدیک و وعده های الهی، تخلف ناپذیر است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سفیر فلسطین در عراق اعلام کرد که امام خمینی (ره) با اعلام روز جهانی قدس، قطب نمای جنگ تمدنی میان مستکبران و مستضعفان را به سمت قدس ترسیم کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جنبش اسلامی بیت المقدس با هشدار درباره دروغ پرداز های رژیم صهیونیستی، حضور گسترده تر فلسطینی ها در مسجد الاقصی و اعتکاف آن ها تا پایان ماه مبارک رمضان را خواستار شد.
  ۲ ساعت پیش    
موفقیت ملی پوش قایقران ایران در کسب سهمیه المپیک توکیو و وضعیت ورزش در شرایط کرونا از مهمترین عناوین خبر ورزشی امروز است.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: فعالیت سامانه بارشی برای ابتدای هفته آینده در شمال شرق کشور تقویت می شود و تا روز های میانی هفته آینده هم فعال است.
  ۲ ساعت پیش    
از آغاز شروع شیوع بیماری کرونا در کشور بیش از 2500 باشگاه ورزشی امکان فعالیت مستمر نداشته اند و برخی از آن ها تا آستانه ورشکستکی پیش رفته اند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طوفان مجازی حمایت از آرمان آزادی فلسطین و تاکید دبیرکل حزب الله لبنان بر حمایت محور مقاومت از آرمان فلسطین از مهم ترین عناوین خبر مشروح 13 امروز است.
  ۲ ساعت پیش    
ملی پوش قایقرانی ایران در کایاک یک نفره 1000 متر موفق به کسب سهمیه المپیک توکیو شد.
  ۳ ساعت پیش    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: مجموع بیماران شناسایی شده در کشور از 2.6 میلیون نفر گذشت.
  ۳ ساعت پیش    
مسلمانان در سراسر جهان، بزرگداشت روز قدس را، از مهمترین عوامل زنده نگه داشتن آرمان آزادی فلسطین می دانند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: خدمات رسانی متروفردا جمعه - روز جهانی قدس - مانند روز های تعطیل خواهد بود.
  ۳ ساعت پیش    
با آغاز همه گیری کرونا دانشمندان و شرکت های ایرانی هم تلاش خود را برای ساخت واکسن های نسل جدید در کشور مضاعف کردند.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری در بیانیه ای به مناسبت روز قدس: روز قدس نمایش اتحاد و همبستگی ملت های آزادیخواه جهان تا حذف نقشه اسراییل در منطقه و روز اعلام انزجار و نفرت از ...
  ۳ ساعت پیش    
جرقه انتفاضه اول از نوار غزه زده شد و جرقه انتفاضه دوم از قدس اشغالی، در انتفاضه نخست سنگ بود و در انتفاضه دوم بمب های آتش زا و کلاشینکف و حالا در سومین انتفاضه ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، تاکید کرد: خط مقاومت، جهاد و پایداری مقابل رژیم اشغالگر قدس پر قدرت تر از همیشه در برابر سازشکاران و تفرقه افکنان ایستاده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده جنبش جهادی اسلامی فلسطین گفت: مسأله فلسطین مسأله سیاسی و اخلاقی نیست بلکه یک مسأله ایمانی و اعتقادی است.
  ۴ ساعت پیش   + ۸۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: بیش از 33 هزار صندوق الکترونیک در کشور استفاده می شود که تا الان بیش از 25 هزار صندوق به روزرسانی شده و امید داریم تا هفته آینده همه دستگاه ها تجهیز و آماده روز انتخابات ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در سومین شب از لیالی قدر مردم با ایمان و خداترس ایران اسلامی در مکان های مقدس و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی گرد هم آمدند تا ندای الهی العفو را در درگاه الهی زمزمه کنند و خواستار بخشش گناهان شان ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: امروز روز قدس از هر زمانی به ما نزدیک تر است، چون این رژیم درضعف قرار دارد. ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: روز قدس ؛ روز حمایت از حقوق ملت فلسطین است و امیدواریم به زودی جهاد مردم این سرزمین به پیروزی تبدیل شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر رادیو انتخابات گفت: فعالیت رادیو انتخابات با رویکرد تبیینی، تحلیلی و اطلاع رسانی و با شعار حضور پرشور، انتخاب درست از 26 اردیبهشت آغاز می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون سفیر فلسطین در جمهوری اسلامی ایران گفت: روز جهانی قدس یک روز سرنوشت ساز است و حضور میلیونی ملت های اسلامی باعث تقویت روحیه ملت فلسطین می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
دبیر هئیت مدیره اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز در آخرین روز هفته به دلیل کاهش قیمت ارز و تعطیلی بازار طلا و جواهر شاهد کاهش قیمت ها هستیم.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: روز قدس یعنی همه امت دور هم جمع شوند تا در زمینه آزادسازی قدس کمک کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: از مردادماه به بعد حدود 9 میلیون واکسن خواهیم داشت.
  ۵ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
سقف تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده در کلانشهر ها از 500 میلیون ریال به 1200 میلیون ریال و در سایر شهر ها از 400 میلیون ریال به 800 میلیون ریال افزایش یافت.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در بیانیه ای تاکید کرد: نوید فروپاشی رژیم جعلی و پوشالی صهیونیستی و آزادی سرزمین فلسطین بویژه قدس شریف و مسجدالاقصی دو چندان شده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: روز قدس ؛ روز حمایت از حقوق ملت فلسطین است و امیدواریم به زودی جهاد مردم این سرزمین به پیروزی تبدیل شود.
  ۶ ساعت پیش    
تیم فوتبال چلسی حریف منچسترسیتی در فینال لیگ قهرمانان اروپا شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
با بالاگرفتن تنش لندن و پاریس در بندر اصلی جزیره جرسی (Jersey)، انگلیس دو کشتی نیروی دریایی خود را به این جزیره اعزام کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک گفت: بزرگترین محموله تجهیزات خط تولید واکسن کرونا متعلق به ستاداجرایی فرمان امام به وزن 60 تن به عنوان تکمیل کننده خط تولید واکسن کووبرکت وارد ایران و بالافاصله با انجام تشریفات گمرکی ...
  ۶ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس به صورت زنده و تلویزیونی سخن خواهند گفت.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فیلم ایرانی پسر در جشنواره جهانی فیلم مسکو درخشید.
  ۷ ساعت پیش    
در تیراندازی نظامیان رژیم صهیونیستی به فلسطینی ها در کرانه باختری رود اردن، یک فلسطینی شهید و دو نفر زخمی شدند.
  ۸ ساعت پیش    
تلاش ها برای ارزیابی خسارت های ناشی از سیلاب در استان های سیل زده ادامه دارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دست نیاز حاجت مندان در آخرین شب قدر بر آستان حضرت دوست بلند شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یکی از راه های بهره مندی انسان از ماه مبارک رمضان خواندن دعا و نیایش است، برای هر روز از ماه مبارک رمضان دعای ویژه ای وجود دارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
چهارده فیلم سینمایی امروز پنجشنبه 16 اردیبهشت از تلویزیون پخش می شوند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
تلویزیون برای آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به مناسبت روز قدس، برنامه ها، فیلم ها و مستند هایی را به طور ویژه تدارک دیده که از شبکه های مختلف پخش می کند.
  ۸ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد: ارزآوران عصر بی برجامی، جام جم: آرمان مرد میدان، همشهری: شکست تحریمها، جوان: امروز از هر زمان به قدس نزدیکتریم، کیهان: پایان بساط ثبت نام های فله ای با ابلاغ قانون جدید انتخابات ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیروی قدس، سیاست، راهبرد و قدرت آمریکا را شکست داد و معادلات جدیدی را ساخت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
کارشناسان سیاسی معتقدند که نشانه های زوال رژیم صهیونیستی و پیروزی قطعی مقاومت بر رژیم اشغالگر کودک کش آشکار شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان با بیان اینکه رژیم صهیونیستی آینده ای ندارد و عمر آن بسر رسید است، گفت: امروز بار دیگر پایبندی خود را به قدس اعلام می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۵۵    
هر روز نمایی تازه بر صفحه اخبار انتخاباتی نقش می بنده ... کم کم تعداد خبر ها و حاشیه ها بیشتر میشه ... این روند عادی این رویداد بزرگ سیاسی، که هرچه بهش نزدیک میشیم شلوغ تر و پرهیجان تر میشه.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۳۵    
عملکرد تیم های ایرانی در رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در برنامه سه کنج شبکه خبر بررسی شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۶    
آخرین فرصت برای درک شبی که از هزار شب بالاتر است و سخنرانی رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز قدس از عناوین این بخش خبری است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۰۱    
مهمترین رویداد های خبری و جذاب روز در بسته قلم دوربین مرور می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر حیات وحش محیط زیست تهران گفت: علت مرگ گورخر آفریقایی مشخص نشده و منتظر نتیجه نمونه برداری و کالبد شکافی هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۶    
مدیر اجرایی واکسن فخرا اعلام کرد: طراحی ما این است که از اواسط تابستان ماهی یک میلیون دُز از واکسن عرضه کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۰    
فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران درباره آخرین وضعیت واکسیناسیون در استان تهران گفت: با انجام واکسیناسیون فرایند مرگ و میر در کشور کنترل خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۵   + ۸۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، از شناسایی سویه های جهش یافته کرونا در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونای تهران: تهران، ری، شمیرانات و ورامین از شهرهای قرمز در استان تهران هستند و وضعیت سایر شهرستان های این استان نارنجی است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۰   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با اعلام حمایت ایران از تمامیت ارضی و حاکمیت دولت سوریه بر لزوم احترام به قانون اساسی این کشور و مشروعیت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریه تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به مباحث مطرح شده در کمیته تخصصی این ستاد در خصوص برگزاری امتحانات نهم و دوازدهم تاکید کرد: تصمیم نهایی در جلسه شنبه ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو: به دلیل شرایط خاص نگهداری واکسن فایزر، امکان وجود آن در بازار سیاه را تکذیب می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۹   + ۶۶ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان انتخابات در ایران را یکی از سالم ترین انتخابات ها در جهان دانست و گفت: نامزد ها باید در فرایند تبلیغات انتخابات، حرف های درست و کارشناسی شده بزنند و به آن پایبند باشند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی پلیس راهور ناجا گفت: تجمیع اطلاعات شخصی و محرمانه هموطنان مثل کد ملی، شماره تلفن و پلاک ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۲۴   + ۶۰ سایت دیگر  
نرخ دلار در صرافی های بانکی امروز (چهارشنبه) در مقایسه با روز کاری گذشته با 784 تومان کاهش به رقم 20 هزار و 947 تومان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت گفت: تا تیر ماه به تدریج دفترچه های جدید دیگر چاپ نمی شود و تا حذف کامل دفترچه ها، دریافت خدمات درمانی بدون دفترچه هم انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
شرایط جدید ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان تعیین و به وزارت کشور ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۴   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح در پیامی روز قدس را یادگار ماندگار امام خمینی (ره) و بستر شکل گیری جبهه بیداری و مقاومت اسلامی دانست و تاکید کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال: بعد از دریافت پول از شستا در جلسه ای مقرر شد که طلب طی قراردادی از محل فروش تبلیغات پرداخت شود، اما جو سازی های رسانه ای منانع انجام قرارداد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
کنفدراسیون فوتبال آسیا ساعت بازی های مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی 2022 را مشخص کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۱    
واگذاری ساختمان فدراسیون فوتبال و سه دانگ از ساختمان باشگاه پرسپولیس به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی مهمترین عنوان خبر ورزشی امروز است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کم کم به روز های ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شویم، روز هایی که هر یک از داوطلبان باید با ارائه برنامه های خود گوی برتری را از رقیب بربایند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امشب، شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان و سومین شب از لیالی پر فضیلت قدر است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ابلاغ مصوبه جدید شورای نگهبان درباره چگونگی ثبت نام نامزد های انتخابات ریاست جمهوری به وزارت کشور و چین بزرگ ترین مقصد سرمایه گذاری جهان در سال 2020 از مهم ترین عناوین خبر مشروح 13 امروز است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۵    
با گذشت 98 ساعت از ریزش معدن طزره در شهرستان دامغان، امدادرسانی به 2 کارگر محبوس شده زیر آوار همچنان ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
وزارت بهداشت از فوت 349 بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم چند روزی است که در دو بخش خدمات فروشگاهی و محتوایی فعال شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۰    
محمد الدوره نوجوان 12 ساله فلسطینی، 20 سال پیش در آغوش پدرش به شهادت رسید و به نماد انتفاضه فلسطین تبدیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۰    
مالک 50 باب مغازه در بازار موبایل اصفهان سومین بار یک ماه اجاره مغازه هایش را بخشید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۰    
بسیاری از افراد جامعه در این روزهای بحرانی همه گیری کرونا با رعایت نکردن پروتکل های اجتماعی نه تنها جان خود که جان بسیاری از افراد دیگر را نیز به خطر می اندازند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پروژه واکسن فخرا گفت: تزریق فاز اول کارآزمایی واکسن فخرا به پایان رسید و پس از جمع آوری و تجزیه و تحلیل نهایی داده ها وارد فاز دوم خواهیم شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۹    
معاون فنی گمرک ایران گفت: برای جلوگیری از فساد 3 میلیون تن کالا ی اساسی دپو شده در گمرکات کشور، هر چه زودتر باید تعیین تکلیف شوند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین گفت: قدس در آینده نه چندان دور، آزاد می شود و سرزمین فلسطین شاهد برپایی مجدد کشور واحد فلسطینی به پایتختی قدس شریف خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
انفجار امروز نزدیک مینی بوس حامل کارمندان درمانی شهرستان کلکان یک کشته و 3 زخمی برجای گذاشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: خلاقیت های زیادی در طرح شهید سلیمانی انجام شده است و ما شاهد یک نوآوری جدیدی در کشور خواهیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر موسسه مطالعاتی اندیشه سازان نور گفت: براساس نظرسنجی ها، میزان اعتماد شهروندان صهیونیست به رژیم اسرائیل در دو سال اخیر کاهش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۱۴۴ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان از مصوبه جدید این شورا درباره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت: وضعیت ثبت نام نامزد ها ساماندهی شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
هدیه کاظمی در دور مقدماتی مسابقات انتخابی المپیک آب های آرام به مصاف رقبا رفت و با کسب جایگاه نخست در گروه خود مستقیما به فینال راه پیدا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور از آغاز فعالیت این مراکز از فردا (پنجشنبه، 16 اردیبهشت) در شهر های نارنجی و تمدید وکالت نامه خودرو ها در شهر های قرمز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شب قدر آن شبی است که در طول سال، شبی به خوبی و فضلیت آن یافت نمی شود و عمل در این شب از عمل در طول هزار ماه بهتر است و تقدیر امور سال در این شب صورت می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: نحوه اکران فیلم های سینمایی این جشنواره به وضعیت شیوع کرونا در کشور بستگی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۰   + ۳۷ سایت دیگر  
امیر دریاداردوم محمدرضا عزیزی به عنوان معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۵۰   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: صهیونیست ها جانی ترین افراد در تاریخ هستند و همیشه علیه انقلاب اسلامی و ملت اسلامی و امام و رهبری و رزمندگان ما کینه خاصی داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
در دعای این روز بندگان از خداوند طلب گشایش درهای فضل و نزول برکات را دارند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
منابع سوری بامداد امروز از مقابله پدافند هوایی سوریه با تجاوز رژیم صهیونیستی در استان های لاذقیه و حماه خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت گفت: امسال به 20 هزار نفر از دانشجویان دستیاری و تحصیلات تکمیلی وام پرداخت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیر باغ وحش صفادشت علت تلف شدن گورخر وارداتی را همکاری نکردن گمرک بازرگان و استرس ناشی از ازدحام جمعیت عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۳   + ۸۲ سایت دیگر  
مدیر امور حقوقی و قراردادهای شستا از صدور سند ساختمان های فدراسیون فوتبال به نام این هلدینگ اقتصادی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
با پایان مهلت مقرر برای تشکیل دولت رژیم صهیونیستی، نخست وزیر این رژیم شکست خورده و تشکیل دولت را مجدداً به ریولین سپرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
جنبش حماس مقابله با یورش صهیونیست ها را به مسجدالاقصی خواستار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل بر لزوم مقابله با اقدامات تروریستی - نژاد پرستانه رژیم جعلی صهیونیستی در منطقه تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۴۶   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نرخ ارز در روز های آینده با توجه به کم شدن تقاضای کاذب در بازار کاهش یافته و به نرخ اقتصادی نزدیک می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...