چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۳:۴۱May 2023 31
جستجوی پیشرفته

ایرسا آنلاین (irsaonline.ir)

  ۵ ساعت پیش    
ایرسا- شهردار منطقه هشت کرمانشاه با اشاره به تخریب حدود 100 خانه مخروبه در طرح ساماندهی محله آقاجان شهر کرمانشاه ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه برافزایش گیت های مرز خسروی و منذریه عراق برای ایام اربعین و تقویت زیرساخت های مرزی تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه حدود 90 درصد مشترکین بخش خانگی کرمانشاه الگوی مصرف را رعایت می کنند ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرسا- رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به سرقت سُرب های واحد رادیوتراپی بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه، خواستار برخورد شدید با عاملان این سرقت شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
ایرسا- یک متخصص چشم بابیان اینکه بیماری آب سیاه چشم علائم مشخصی ندارد و تنها زمانی بیمار می تواند متوجه وجود این بیماری در چشم خود شود که بینایی خود را از دست داده، گفت: تنها راه تشخیص این بیماری ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۱    
ایرسا- هفتمین کنفرانس ملی سیستم اطلاعات مکانی GIS به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از ابتدای خرداد ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران با حضور جمعی از پژوهشگران، متخصصان ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ، تشخیص و درمان به موقع کم کاری مادرزادی غده تیروئید را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا- اولین جشنواره تخصصی ملی نخود با حضور رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه و جمعی از مسئولین و مدیران استان و فعالین بخش کشاورزی سراسر کشور به میزبانی کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایرسا- استاندار کرمانشاه گفت: : در کنار تولید محصولات با کیفیت کشاورزی باید صنایع فرآوری هم راه اندازی شود و از این طریق شاهد ایجاد ارزش افزوده بیشتر در این حوزه باشیم.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا- طی احکام جداگانه ای مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه به عنوان عضو شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان در حوزه های منابع طبیعی، جهاد کشاورزی ، آب ، پزشکی و محیط زیست منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه 166 مقاله علمی در خصوص نخود به جشنواره ارسال شده است ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا- معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: تولید مرغ در کرمانشاه بیش از نیاز استان است اما اختلاف قیمت سبب خروج غیرقانونی مرغ از استان می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۲۹    
ایرسا- مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به آمادگی مطلوب این استان برای برگزاری اولین دوره رقابتهای مینی فوتبال محلات (جام ایرانیان) پس از سالها گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۷    
ایرسا- رئیس شورای ملی نخود از برگزاری اولین جشنواره ملی نخود به میزبانی کرمانشاه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایرسا- مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: نخستین جشنواره ملی نخود به میزبانی استان از امروز آغاز به کار کرده و تا روز هشتم خردادماه نیز ادامه دارد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا- مدیر شیلات استان کرمانشاه گفت: کارخانه 15 هزار تنی خوراک آبزیان در کرمانشاه بزودی افتتاح خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا- شورای پیشگیری از وقوع جرم حوزه آب با موضوع ایجاد هماهنگی و تعامل بین دستگاههای خدمات رسان در خصوص مشکلات آب برخی روستاهای ثلاث باباجانی و جوانرود در محل معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرسا- تفاهم نامه همکاری بین شرکت پالایش نفت کرمانشاه و شرکت آذرانرژی تبریز در حاشیه بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ایرسا- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: جراحی نادر و فوق تخصصی بر روی نوزاد 12 روزه با تشخیص COA در بیمارستان امام علی (ع) کرمانشاه با موفقیت انجام شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایرسا- معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از معافیت از خدمت افرادی خبر داد که دارای 3 فرزند و بیشتر هستند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرسا-رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه طی گزارشی از پیش بینی تولید 80هزار تن چغندرقند پاییزه از مزارع مناطق گرمسیری استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۱۰    
ایرسا- هر سازمان یا شرکتی دولتی یا خصوصی در برنامه های ارتقا ، رشد و توسعه خود نیاز مبرم به دریافت و شناسایی نظرات و دیدگاه های مشتریان و مخاطبان خود دارد تا از این طریق بتواند بهتر و توانمندتر ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۱۷    
ایرسا- طی مراسمی با حضور استاندار کرمانشاه از روابط عمومی های برتر دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه تجلیل بعمل آمد و روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه بعنوان روابط عمومی برتر شناخته شد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ایرسا- رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: برگزاری جشنواره های ملی در بخش کشاورزی بویژه جشنواره نخود در کرمانشاه، می تواند بستر ساز معرفی هرچه بیشتر قابلیت های کشاورزی استان کرمانشاه باشد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا- رئیس پلس راهنمایی و رانندگی استان گفت: از ساعت 10 صبح امروز (چهارشنبه - 3 خرداد) ورودی به میدان سپاه پاسداران از سمت بلوار شهید بهشتی به علت انجام قطعه گذاری پل روگذر مسدود شده است.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
ایرسا- دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از انهدام یک شبکه سازمان یافته اختلاس دارو، توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در یکی از بیمارستانهای استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۸    
ایرسا- در پی شکایت و گلایه جمعی از اهالی روستای هنیدر مفروزه از عملکرد بخشدار مرکزی سرپل ذهاب، خواستار برخورد جدی مسوولین ارشد استان با ایشان شدند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا- مسئول اجرای پروژه های معاونت عمرانی شهرداری کرمانشاه از ساخت همزمان سه معبر اتصالی مهم در این منطقه از شهر خبر داد و افزود: این سه پروژه هم اکنون حدود 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا- مدیر کل نوسازی و تحول اداری شهرداری کرمانشاه ،ارزیابی عملکرد و فرایندها ،نظام پیشنهادات ،ساختارهای سازمانی و شرح وظایف شغلی را چهار حوزه عملکردی این سازمان عنوان کرد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
ایرسا- بدن شما همان چیزی است که می خورید، بنابراین مهم است که مراقب رژیم غذایی خود باشید. در روند بررسی رژیم غذایی خود، ما یک ترفند کوچک داریم که نه تنها سیستم شما را سم زدایی می کند ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
ایرسا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به ابلاغیه وزارت کشاورزی مبنی بر تغییر الگوی کشت گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا- به دلیل انجام تعمیرات در خطوط گاز شهرستان صحنه ، فردا سه شنبه ، دوم خرداد گاز برخی از روستاهای شهر ستان صحنه و بخش بیستون قطع می شود.
  ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرسا- نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با حضور مسئولان بسیج حقوق دانان شهرستانهای استان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا- اعتیاد به یک فرد می تواند خطرناک باشد و ممکن است برای هر کسی در زندگی اتفاق بیفتد. با این حال لازم است زمانی که متوجه این اعتیاد و وابستگی بیش از حد شدید، روش های درمانی را در پیش بگیرید.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا- رییس کل دادگستری استان کرمانشاه از تخریب 100 خانه متروک که عمدتا به محل پاتوق معتادان تبدیل شده در محله آقاجان کرمانشاه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۶   + ۴۲ سایت دیگر  
ایرسا- فوق تخصص خون و آنکولوژی کودکان و نوجوانان، شایع ترین کم خونی تغذیه ای را ناشی از فقر آهن دانست و گفت: در اکثر موارد علت این بیماری، اجتناب از دادن آهن کمکی به شیرخواران است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا- رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه کرمانشاه در 24 ساعت گذشته پربارش ترین مرکز استان در سطح کشور بوده، میزان بارش های شهر کرمانشاه در این مدت را 30.5 میلی متر اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فوت یک نفر بر اثر برخورد صاعقه در گیلانغرب خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عرفان نوری سطری- مقام معظم رهبری هر ساله در نخستین دقایق تحویل سال با ارائه بیاناتی به تبیین ضرورت های انتخاب شعار سال پرداخته و از آحاد مردم و به ویژه مسئولین می خواهند که در مسیر شعار تعریف شده ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۸۹ سایت دیگر  
ایرسا- نخستین بانک ایرانی با دارایی بالای 1000 همت به عنوان یکی از بانک های قدرتمند حمایت کننده از شرکت های بزرگ و راهبردی در کشور بوده و این حمایت با قوت استمرار خواهد یافت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ایرسا- تلسکوپ فضایی جیمز وب برای اولین بار شواهدی از بخار آب در اطراف یک دنباله دار را کشف کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۳:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرسا_ فرمانده انتظامی شهرستان روانسر از دستگیر شدن 4 نفر از عوامل نزاع منجر به قتل در شهرستان روانسر در کمتر از 2 ساعت خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۰۳    
ایرسا- نشست تخصصی اجرای طرح بورسیه شغلی در صنعت به همت اداره کل استاندارد کرمانشاه، بسیج اساتید استان ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
ایرسا- بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه به تشریح جزئیات علت فوت دانشجوی دختر یکی از دانشگاه های استان پرداخت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرسا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه در تشریح علت فوت یکی از دانشجویان دختر این دانشگاه، گفت: فرد متوفی 21ساله و دانشجوی رشته پرستاری بوده است که متأسفانه در محل خوابگاه فوت می کند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۱    
ایرسا- در راستای طرح خالص فروشی در شیرینی فروشی ها جلسه با حضور معاونت تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف،کارشناسان اداره صمت و حمایت از حقوق مصرف کنندگان در اداره کل استاندارد برگزار گردید.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۷    
ایرسا- رئیس اتاق بازرگانی و شهردار کرمانشاه دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۴    
ایرسا- یک دکترای تخصصی زیست مواد دارویی گفت: پیوند جزایر پانکراسی به عنوان یک روش درمانی در درمان دیابت مورد توجه بسیاری از پژوهشگران و دانشمندان قرار گرفته است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
ایرسا- مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از تعیین تکلیف حقوقی ساماندهی رودخانه "قره سو" بعد از چندین سال بلاتکلیفی خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرسا- سرگیجه و حالت تهوع هنگام مسافرت از آزاردهنده ترین حالاتی است که می تواند سفری خوب را به خاطره ای تلخ تبدیل کند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا- صادرات گوجه فرنگی از روز سه شنبه 26 اردیبهشت ماه از مرز پرویزخان ممنوع شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا- همه بچه ها لاک پشت کوچولو هستند اثر جدید رضا موزونی نویسنده کرمانشاهی توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شمارگان پنج هزار جلد به چاپ رسید.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا- رییس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی دامپزشکی استان کرمانشاه با بیان اینکه بیماری تب مالت(هزار چهره) در انسان صعب العلاج است، گفت: دامداران، دامپزشکان ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۴۳ سایت دیگر  
ایرسا- رئیس مرکز المپیاد دانشجویی و امور آزمون های بین الملل سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام آزمون آیلتس از بعدازظهر روز یک شنبه 24 اردیبهشت ماه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایرسا- مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه گفت جشنواره ملی نخود در استان برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۸:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرسا- به گفته مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه، هوای شهر کرمانشاه به دلیل وجود ریزگردها، امروز (24 اردیبهشت) در وضعیت بحران قرار گرفت و سایر شهرهای استان نیز در وضعیت هشدار قرار دارند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا- مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: 151 نفر از کارکنان ایثارگر شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه طی یک سال گذشته تبدیل وضعیت شدند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا- با توجه به نزدیک شدن به فصل بار تابستان سالجاری و لزوم برنامه ریزی در حوزه مدیریت مصرف برق در بخش های مختلف از جمله عمومی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرسا- شهردار کرمانشاه از خرید دو دستگاه سیم تریلر حمل زباله خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرسا- رئیس دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی دانشگاه علوم پزشکی در خصوص تغذیه سالمندان، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا- عصر امروز یک واحد مسکونی در سنقرو کلیایی ریزش کرد، شمار جان باختگان این حادثه تاکنون دو نفر گزارش شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
ایرسا - مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه از آغاز ثبت نام دانش آموزان مقطع ابتدایی در کرمانشاه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا- استاندار کرمانشاه بربررسی و حل مشکلات کشاورزان کرمانشاهی تاکید کرد و گفت: باید روی ایجاد زنجیره های کشاورزی از ابتدا تا انتهای مسیر در استان برنامه ریزی کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا- اعضای هیات رئیسه دهمین دوره اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمانشاه انتخاب شدند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایرسا- رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: الگوی کشت ابلاغ شده به استان تا بخش قابل توجهی (بیش از 90 درصد) بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا- رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه با تاکید بر اینکه سهم حدود 50 درصدی مرزهای کرمانشاه از صادرات ایران به عراق برای همیشه پایدار نیست، درباره تهدید جایگاه مرزهای استان هشدار داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
ایرسا- مدیرکل مدیریت انرژی و برنامه ریزی امور مشتریان شرکت توانیر با اشاره به افزایش پاداش صرفه جویی برق در تابستان ،پاداش صرفه جویی امسال را چندین برابر تعرفه فروش برق عنوان کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا- معاون قضائی اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کرمانشاه بیان کرد: طرح قاضی در مدرسه، طرحی موفق برای آشنایی دانش آموزان با عواقب ارتکاب جرم است که مورد استقبال بسیاری از خانواده ها قرار ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
ایرسا- اداره کل هواشناسی از امروز (سه شنبه) تا فردا چهارشنبه، برای استان هشدار نارنجی صادر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۰:۳۷    
ایرسا- یک فعال اجتماعی با بیان اینکه کرمانشاه جزو شهرستان های محروم و کم برخوردار کشور است، گفت: این در حالی است که هنوز برای توسعه ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایرسا- معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از افزایش قیمت خرید تضمینی چغندرقند گفت: پیش بینی می شود امسال 800 هزار تن چغندرقند در استان کرمانشاه برداشت شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرسا- استاد اورولوژی گفت: بیماری سرطان پروستات از جمله بیماری هایی است که با وراثت هم ارتباط مستقیم دارد لذا توصیه می شود افرادی که بستگان درجه یک آنها به این بیماری مبتلا هستند آزمایش PSA را قبل سن ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرسا- طی حکمی از سوی فرمانده فراجا، سردار مهدی حاجیان به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا- شهردار منطقه شش کرمانشاه از ساخت معبری جدید برای خروج بلوار شهیدان رضایی شهرک الهیه از بن بست خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ایرسا- رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان سرپل ذهاب به مسدود شدن مسیر دسترسی به آبشار پیران به علت ریزش کوه اشاره کرد و از گردشگران خواست فعلا برای بازدید از این آبشار به این منطقه نیایند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۰:۴۰    
ایرسا- دکتر حسین پور مدیرکل استاندارد استان دیداری را با دکتر حدیدی رییس جهاد دانشگاهی کرمانشاه در راستای استقرار آزمایشگاه 17025 انجام داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۸    
به گزارش ایرسا آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد کرمانشاه، سرهنگ پاسدار ابوذر انوری از دکتر حسین پور به جهت همراهی و همکاری با سیاست ها و برنامه های سپاه شهرستان کرمانشاه در سال تولید ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ایرسا- رئیس دبیرخانه کارگروه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در خصوص عوارض مصرف داروهای نیروزا و مکمل های ورزشی غیر مجاز گفت: نا باروری ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا- در نشست مرکز پژوهش های اتاق ایران، گزارش شناسایی فرصت های صادراتی ایران در بازار عراق بررسی شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرسا- نایب رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق ایران، قیمت منطقی برای خرید تضمینی گندم را حدود 18 هزار تومان اعلام کرد و گفت: قیمت خرید تضمینی گندم باید ابتدای فصل کشت تعیین شود، نه اینقدر به تاخیر بیافتد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۸:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
ایرسا- ریواس یکی از گیاهان اصیل و با قدمت ایرانی محسوب و به عنوان یک گیاه دارویی در طب سنتی شناخته می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
ایرسا- رئیس سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه گفت:50 دستکاه اتوبوس سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه در سالروز عملیات بازی دراز سرپل ذهاب به زائران این عملیات خدمات رسانی کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا- صعود سراسری به ارتفاعات بازی دراز سرپل ذهاب، همزمان با سالروز این عملیات غرورآفرین برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا- ششمین دوره مسابقات قویترین مردان استان و زوران پهلوانی در روستای گردشگری چغاخزان بخش کوزران برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایرسا- کیوان کاشفی/ عضو هیات رئیسه اتاق ایران گزارش تازه بانک جهانی پیرامون چشم انداز اقتصادی خاورمیانه و شمال آفریقا ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۴:۱۰    
ایرسا- رئیس اتاق کرمانشاه با جمعی از مدیران بانک ملت استان دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا_ سید کاظم هاشمی مدیر کتابفروشی معروف نیما و از چهره های خوشنام و ماندگار عرصه فرهنگ، کتاب و کتاب خوانی کرمانشاه درگذشت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا- اولین نشست انجمن ها ی تخصصی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در سال 1402 با حضور معاون علمی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود اسال بیش از 750 هزارتن گندم از 394 هزار هکتار از اراضی استان کرمانشاه برداشت شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایرسا- بابونه یک گیاه فوق العاده است که از زمان های قدیم از آن استفاده به عنوان درمان خانگی استفاده می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۷    
ایرسا- وزیر نیرو با اشاره به خبر خوش به مشترکان برق در سراسر کشور، گفت: مبلغ پاداش صرفه جویی برق توسط مشترکان خانگی برای تابستان امسال تا 20 برابر افزایش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایرسا- شهردار منطقه هشت کرمانشاه، با بیان اینکه محله آقاجان رنگ و بوی محله گرفته است، از تخریب خانه های مخروبه این محله خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
ایرسا- یک متخصص بیماریهای داخلی نیم ساعت ورزش روزانه و یا 40 دقیقه دویدن آهسته را در پیشگیری از کبد چرب بسیار موثر دانست.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۹:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
ایرسا- وزیر نیرو با ابلاغ دستورالعملی مبنی بر خرید و تعویض تجهیزات سرمایشی کم مصرف مورد نیاز و ممنوعیت خرید و نصب لوازم سرمایشی پرمصرف، برنامه های مدیریت مصرف برق سال 1402 را از مجموعه وزارت نیرو ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۹:۳۸    
ایرسا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در مرکز باروری و ناباروری دستگاهی در حال راه اندازی و به والدین کمک میکند جنسیت جنین را تعیین کنند که به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۱    
ایرسا- محمدآشنا عباس منش از فعالان مدنی و اجتماعی پاوه در یادداشتی اتقادی از مسائل و مشکلات شهرستان پاوه که یکی از قطب های اصلی گردشگری در سطح کشور است ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کرمانشاه با اشاره به نقش مهم مردم و سازمان های مردم نهاد در توسعه گفت: جوانان آینده ساز کشوراند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایرسا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه خسارت بارش های شدید بهاره به بخش کشاورزی استان را 431 میلیارد تومان برآورد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا- نشست مسئولان سازمان بسیج حقوق دانان و کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان کرمانشاه برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...