شنبه ۰۹ مردادساعت ۱۴:۴۲Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

ایثار (isaar.ir)

  ۴۱ دقیقه پیش    
مدیر کل بنیاد سمنان در دیدار با ایثارگران گرمسار گفت: تکریم خانواده های ایثارگران، مصداق بارز تعظیم و تکریم شعائر انقلاب اسلامی است.
  ۵۳ دقیقه پیش    
هنرمندان گروه نمایشی خانه موزه سرلشکر خلبان شهید عباس بابایی توسط بنیاد شهرستان قزوین به مشهد مقدس اعزام شدند.
  ۵۶ دقیقه پیش    
شیرمحمد شیخی پدر گرانقدر شهید عباس شیخی آسمانی شد.
  ۱ ساعت پیش    
مرحوم حاج محمد رحیم پژمان پدر شهیدان حسین و حسن پژمان از شهدای استان فارس در دوران دفاع مقدس دیدار حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
  ۱ ساعت پیش    
جشن تولد شهید مدافع وطن امیرحسین محمدعلیخانی و یادبود این شهید بزرگوار با حضور مردم شهیدپرور به ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران در گلزار شهدای قزوین برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اشتهارد از دیدار امام جمعه به هماره جمعی از مسئولین با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
به مناسبت عید غدیر خم رئیس و کارکنان بنیاد شهرستان از والدین شهید حسین ندرتی دیدار و عیادت کردند.
  ۱ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در مراسم شب خاطره شاهدان علوی، تکریم شهدای سادات و تجلیل از مادران سیده شهید گفت: شهدا با نثار خون خود ولایت و محبت امیرالمومنین(ع) را به همگان تبلیغ کردند.
  ۱ ساعت پیش    
استاندار سمنان به مناسبت عید غدیر به دلیل رعایت موازین بهداشتی مربوط به بیماری کرونا با چهار تن از ایثارگران این استان به شکل تلفنی گفت گو و از جایگاه آنان تجلیل و قدرشناسی کرد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طالقان از برگزاری یادواره 14شهید والامقام روستای وشته همزمان با دهه امامت و ولایت خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
به مناسبت عید سعید غدیر خم عید امامت و ولایت و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت روسای بنیاد ، تبلیغات اسلامی و هلال احمر شهرستان بیله سوار از جانباز گرانقدر 25 درصد سادات میربرات سیدی پور دیدار ...
  ۱ ساعت پیش    
رئیس ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه گفت: بنیاد کرمانشاه از دستگاه های برتر استان در توجه و حضور به موقع کارکنان در اقامه نماز است.
  ۱ ساعت پیش    
یک زوج جوان قزوینی در آغاز زندگی مشترک با آرمان های شهدا تجدید بیعت کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بازی دراز 1404:به مناسبت 5 مرداد سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد مراسم غبارروبی مزار شهدای گمنام در شهرستان سرپل ذهاب با حضور معاون سیاسی ، امنیتی فرمانداری ...
  ۱ ساعت پیش    
به مناسبت عید سعید غدیر مراسم عطر افشانی و غباروبی مزار مطهر شهدا در شهرستان کوثر برگزار و خانواده های شهدا و جانباز دیدار شد .
  ۱ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک کرج از دیدار جمعی از مسئولین با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سادات به مناسبت دهه امامت و ولایت خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
در گرامی داشت عید غدیر، مسئولین شهرستان سرپل دهاب با 4 خانواده ایثارگر دیدار کردند.
  ۲ ساعت پیش    
رییس اداره بنیاد شهرستان گرمی با بیان اینکه خون پاک شهدا عامل ماندگاری و پیشرفت روز افزون انقلاب و کشور است تصریح کرد : امروز تکریم خانواده شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ...
  ۲ ساعت پیش    
در خجسته عید سعید غدیر، ورزشکاران باستانی کار جانباز استان کرمانشاه با اجرای ورزش باستانی این روز بزرگ را گرامی داشتند.
  ۲ ساعت پیش    
حاجیه خانم پوینده مادر شهید علی رفیعی بلداجی پس از سال ها تحمل درد و رنج فراق به فرزندش پیوست.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نظرآباد همزمان با ایام دهه ولایت و امامت و از 5تن از خانواده های شهدای مدافع حرم سادات شهرستان تجلیل کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: شهدا برترین اهداکنندگان خون بودند که با اهدای خونشان موجب پایداری نظام اسلامی و نجات جان هم نوعان خود شدند.
  ۲ ساعت پیش    
مرحومه حاجیه خانم کبری سپیدنامه مادر شهیدان مهدی و عبدالرحمن رضا زاده از شهدای استان فارس پس از تحمل سال ها درد و رنج دوری از فرزندان شهیدش دعوت حق را لبیک گفت.
  ۲ ساعت پیش    
به مناست عید غدیر از شهدای سادات و شهدای عملیات مرصاد شهرستان کنگاور تجلیل شد.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: احترام و تکریم خانواده های شهدا و حفظ جایگاه آنان در دین اسلام سفارش شده است.
  ۳ ساعت پیش    
آزاده و جانباز 25 درصد سید عبدالقادر خاتمی از شهرستان بندرلنگه هرمزگان به همرزمان شهیدش پیوست.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حاج نجفقلی نعمتی پدرمعظم شهیدان والا مقام حبیب اله و نعمت اله نعمتی از شهرستان آمل بعلت کهولت سن و بیماری آسمانی شد و به فرزندان شهیدش پیوست.
  ۳ ساعت پیش    
حاج یدالله مهدی زاده پدر شهید بزرگوار حمیدرضا مهدی زاده پس از گذراندن سال ها زندگی پر برکت به دیدار معبود شتافت.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو کرج از دیدار جمعی از مسئولین با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به مناسبت دهه امامت و ولایت در جاده چالوس خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران ساوجبلاغ و چهارباغ با 5تن از جانبازان و یادگاران دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.
  ۳ ساعت پیش    
با هدف افزایش رضایت مندی خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، رسیدگی به درخواست ها و اجرای امورات ، دیدارهای حضوری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به صورت تلفنی به مرحله اجرا در آمد
  ۳ ساعت پیش    
عملیات مرصاد فصل درخشانی از 8 سال حماسه و ایثار بود؛ حماسه ای که با ایستادگی سروقامتانی از تبار الوند رقم خورد و هرچند نقش افراد اطلاعات و شناسایی در آنها بی بدیل بود.
  ۳ ساعت پیش    
محمد گرمسیری امام جمعه شهرستان لالی گفت: امروز تکریم خانواده شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، مسیر مقابله با اهداف و توطئه های دشمن را هموارتر می سازد.
  ۴ ساعت پیش    
خانم حاجیه ربابه میرزایی مادر شهید بزرگوار محمد کاربخش پنجشنبه 7 مردادماه 1400 پس از گذراندن سال ها زندگی پر برکت به دیدار معبود شتافت.
  ۴ ساعت پیش    
حسن منصوری بیدخوانی پدر شهید بزرگوار فریبرز منصوری بید خوانی جمعه 9 مردادماه 1400 پس از گذراندن سال ها زندگی پر برکت به دیدار معبود شتافت.
  ۴ ساعت پیش    
مسئولان شهرستان خرمدره با خانواده شهدای این شهرستان دیدار کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مادر بزرگوار شهیدان گران قدر علی و اسحاق دلشادی از استان کرمان به فرزندان شهیدش پیوست.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در پیام سرهنگ حاجتی آمده است: غدیر، روز اکمال دین، اتمام نعمت و موجب خشنودی خداست. غدیر، مسیر درست و راستین برای هدایت ملت هایی است که تشنه عدل هستند.
  ۴ ساعت پیش    
آیین غبار روبی و عطر افشانی و تجدید میثاق دوباره با شهدای شهرستان باوی به مناسبت دهه امامت و ولایت برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
عباس حیدری رئیس بنیاد فامنین با حضور در منزل مادر شهید محمد ربانی از شهدای گرانقدر عملیات مرصاد در این شهرستان دیدار و از ایشان تجلیل نمود.
  ۵ ساعت پیش    
جانباز25 درصد مصطفی صادق لو از جانبازان دوران دفاع مقدس به رحمت ایزدی پیوست.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی گفت: آمادگی مردم، مساجد، هیئت های مذهبی و حسینیه ها برای استقبال از ماه با عظمت محرم و صفر یک ضرورت است و باید بسیج عمومی برای تبیین و ترویج فرهنگ حسینی و فاطمی در جامعه اتفاق ...
  ۵ ساعت پیش    
امام جمعه شهر گرمه گفت : زندگینامه وخصوصیات شهدای عزیز ما باید تابلو گردد ودر مقابل دیدگان همه مردم قرار داده شود که هیچ وقت یادونام شهدا به فراموشی سپرده نشود .
  ۵ ساعت پیش    
بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خدابنده به مناسبت گرامیداشت دهه امامت و ولایت برنامه های متنوعی را اجرا کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت شهدای سایت رادار سوباشی همدان با حضور امام جمعه همدان، مسئولین نظامی و استانی، وحدت سرپرست بنیاد همدان برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به مناسبت عید غدیر خم در بیمارستان امام خمینی اراک از سادات مدافع حرم در اراک قدردانی شد.
  ۵ ساعت پیش    
از استان زنجان در روز هشتم مردادماه شهیدان فرامرز امینی، عباس صدرمحمدی و رحمان امامی به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرگز گفت: به مناسبت عید سعید غدیر خم یک دوره مسابقات دارت ویژه خانواده های معظم شاهد و ایثارگر برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان اسفراین خون پاک شهدا را عامل ماندگاری و پیشرفت روز افزون انقلاب و کشور دانست و تاکید کرد: امروز تکریم خانواده شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ...
  ۵ ساعت پیش    
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خراسان شمالی گفت: دشمنان به برکت خون شهدا حتی تصور حمله به ایران اسلامی را ندارند زیرا نیروهای مسلح کشور در آمادگی کامل به سر می برند.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس منطقه دو بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم ضمن حضور در بخش جعفریه و دیدار با امام جمعه بخش و حضور در نشست مشترک با اعضای کنگره ملی شهدای استان قم ...
  ۵ ساعت پیش    
صبح دیروز جمعه خانم صنم دلشادی مادر بزرگوار شهیدان گران قدر علی و اسحاق دلشادی به فرزندان شهیدش پیوست.
  ۵ ساعت پیش    
برنامه های اجرایی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذرشهر در دهه ولایت به روایت تصویر
  ۶ ساعت پیش    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از دیدار با خانواده شهید سادات در ساری گفت: احترام و تکریم از خانواده های شهدا و حفط جایگاه آنان در دین اسلام سفارش شده است.
  ۶ ساعت پیش    
به مناسبت گرامیداشت عید بزرگ و با سعادت غدیر، سالروز تعیین ولایت امیرالمومنین(ع) مراسمی در جوار شهدای گمنام پارک مردم همدان برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
مرحومه رقیه احمدی روز گذشته بر اثر کهولت سن دعوت حق را لبیک گفت و به دیار ابدی سفر کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان اهر بابیان اینکه واقعه غدیر نشان دهنده عظمت و بزرگی ولایت است تصریح کرد: شهدا و ایثارگران نیز با تأسی از پیام غدیر، ولایتمداری خود را به بهترین نحو ممکن ثابت کردند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی رحلت پدر شهیدان ابوالفضل و داوود یزدانیان را تسلیت گفت.
  ۶ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان اهر شهادت را بالاترین رتبه و جایگاه انسانی دانست و عنوان کرد: خوشا به حال شهدای والامقام که با اخلاص و تقوا به این درجه از انسانیت نائل شده اند.
  ۶ ساعت پیش    
به مناسبت پنجم مردادماه سالروز عملیات مرصاد از والدین معظم شهدای عملیات مرصاد شهرستان تویسرکان با حضور مرتضی موحدی امام جمعه و محمد داوری ریاست بنیاد تجلیل به عمل آمد.
  ۶ ساعت پیش    
در جلسه ای با حضور بخشدار ودهیاران موران و رییس بنیاد شهید و امورایثارگران گرمی نسبت به ساماندهی گلزار شهدا تصمیم گیری شد .
  ۶ ساعت پیش    
به مناسبت 5 مرداد سالروز اقامه نماز جمعه درکشور، مراسم غباروبی مزار مطهر شهدای گمنام امامزاده عبداله ملایر با حضور مسئولین ادارات برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محفل خاطره گویی شهدای ترور خراسان شمالی برای نخستین بار در محله های شهدا ، برگزار شد .
  ۶ ساعت پیش    
در جلسه شورای ترویج ایثار و شهادت بیله سوار نسبت به تامین و تحصیص اعتبارات عمرانی تصمیم گیری شد .
  ۶ ساعت پیش    
به مناسبت سالگرد برگزاری اولین نماز جمعه امام جمعه و مسئولین مشگین شهر از بیوک صفرزاده فرزند شهید ددش صفرزاده و محمد توحیدی جانباز 55 درصد دیدار کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در پی درگذشت پدر بزرگوار سردار شهید والا مقام محسن اسحاقی پیام تسلیتی را صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۲:۱۳    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیواندره گفت: دیدار با خانواده های معزز شهدا موجب تقویت روحیه خدمت در مسئولان و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۳:۰۱    
در آستانه فرارسیدن عید غدیرخم، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران با همراهی جمعی از معاونان ستادی از مادر شهیدان سادات مدافع حرم سید اسحاق و سید محمد موسوی و دوجانباز مدافع ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۲:۵۸    
معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در دیدار با دو خانواده شهیدو جانباز این شهرستان گفت:تجلیل از مقام شامخ شهدا و خانواده های آنان اقدامی ارزشی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
چهارصد و هفتاد و نهمین شماره هفته نامه حیات طیبه جمعه 8 مرداد ماه 1400 منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۵    
همزمان با هفته پایانی لیگ برتر و عید سعید غدیرخم، مراسم تجلیل از 5 فوتبالیست سادات توسط پدران دو شهید در شهرقدس برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۴    
مدیرکل بنیاد استان همدان گفت: روز عید غدیر، روز تجلی بیعت با امامت و ولایت فقیه و قطره ای از دریا وکرانه ولایت است .
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد استان همدان گفت: عید سعید قربان آغاز دهه امامت و ولایت فرصتی برای ترویج اسلام و فرهنگ علوی ناب به شمار می رود که نقطه اوج و کمال آن در عید سعید غدیر قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پاکدشت گفت: مردم شهید پرور شهرستان پاکدشت در عملیات مرصاد که با فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با پشتیبانی هوا نیروز ارتش انجام شد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۸:۰۴    
همزمان با عید سعید غدیرخم، امام جمعه گلستان از توابع شهرستان بهارستان با دو خانواده شهید دوران دفاع مقدس دیدار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۴۰    
همزمان با فرارسیدن عید غدیرخم، مزار شهدای دفاع مقدس در روستای وشتان فیروزکوه عطرافشانی و گلباران شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با عید سعید غدیر خم، خانواده شهید حسین بختیاری با پخت و توزیع 1000 پرس غذا، پخش 150 کیلو شیرینی و پخش نان رایگان بین نیازمندان این عید سعید را گرامی داشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۱۹    
همزمان با عید غدیر خم و به مناسبت دهه امامت و ولایت، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پیشوا با خانواده شهدای سادات این شهرستان دیدار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۱۹    
در آستانه عید غدیر خم، از همسر و فرزندان شهید منا، محمد اسدی تجلیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه از توزیع 1000قرص نان در روز عید غدیر خبر داد و گفت: در روز عید غدیر به نیابت از شهدای شهرستان فیروزکوه، هزار قرص نان بین شهروندان فیروزکوهی توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۴۳    
در آستانه فرارسیدن عید غدیر خم، نماینده مردم فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با خانواده شهدای سادات دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۲۸    
در آستانه عید غدیر خم و بزرگداشت دهه ولایت، مزار شهدای بهارستان غبارروبی و عطر افشانی شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۲۵    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پاکدشت در حاشیه مراسم دیدار با مادر شهید و جانباز موسوی، گفت: شهدا نقش ایثار را ترسیم کردند و خانواده های معزز شهدا به آن معنا بخشیدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۱    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: شجاعت رزمندگان در عملیات مرصاد سبب شد رؤیای منافقان ابلیس سیرت به انتها برسد و این کوردلان را به انزوا بکشاند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۸    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: دیدار با جامعه ایثارگری، یکی از مهمترین برنامه های بنیاد استان ایلام در جهت خدمت به جامعه معزز شاهد و ایثارگر استان است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۲    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی گفت: خدمت در بنیاد و خدمتگزاری به خانواده های شاهد و ایثارگر از افتخارات مسئولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۵۸    
خانواده های شاهد و ایثارگر و جمعی از مردم ولایت مدار خوزستان به مناسبت گرامیداشت عید سعید غدیر پنجشنبه شب در ورزشگاه تختی اهواز این آیین بزرگ را جشن گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۰    
به مناسبت پنجم مرداد ماه، سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی، مسئولان شهرستان چرداول با با خانواده معظم شهید والامقام رحمان بیگی و جانباز گرانقدر 30درصد اعظم بیگی دیدار و از مقام والای ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت پنجم مردادماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور، مراسم عطرافشانی و گلباران مزار منور شهدا در گلزار منور شهدا شهر سرآبله برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۱۶    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در پیامی خطاب به خانواده پالیزبان، درگذشت بانوی مؤمنه حاجیه کشور جابری مادر گرامی شهید معظم موسی پالیزبان را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۰:۰۱    
از استان زنجان در روز هفتم مردادماه 24 شهید به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به انتشار برخی اخبار در رسانه ها درباره ادامه پرداخت حق پرستاری همسران جانبازان 70 درصد پس از شهادت جانباز، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۵۲    
جانباز 70 درصد و استاد برجسته دانشگاه تبریز در مراسم رونمایی از تندیس گفت: جانبازان امتحان پس داده دفاع مقدس و دوران بعد از دفاع مقدس هستند و همچنان در جبهه های مختلف جان نثاری کرده و لبیک به رهبر ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۴۳    
پزشکان متخصص بنیاد شهید وامور ایثارگران جهت شرکت در سومین کمیسیون پزشکی سال 1400 در آذربایجان شرقی برای تعیین درصد از کار افتادگی 260 نفر از ایثارگران استان در سه جلسه کاری صبح و بعداز ظهر روز ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۴۶    
به مناسبت سالروز شهدای عملیات مرصاد با حضور مسئولان شهرستان مزار مطهر 40 شهید این شهرستان شهرستان در عملیات مرصاد گلباران و عطر افشانی شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۳۷    
سرپرست بنیاد شهید نهاوند در دیدار با ریاست هلال احمر گفت: تکریم خاندان شهدا و ایثارگران موجب حفظ و تقویت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
مشاهده نتایج بیشتر...