دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۷:۵۳May 2021 17
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا (isna.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران بر روی ایمیل شما

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1400 
  ۴ دقیقه پیش    
سرمربی بارسلونا از بدشانسی تیمش بعد از شکست برابر سلتاویگو گفت. او بار دیگر به جدایی مسی واکنش نشان داد.
  ۱۱ دقیقه پیش    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی با بیان اینکه وقتی رویش گیاهی ناچیز باشد تقریبا تمام آن گیاه توسط دام و حیات وحش برداشت می شود و این ضربه بسیار بزرگی به مرتع است ...
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی رئال مادرید بعد از پیروزی برابر بیلبائو به خبر جدایی خود واکنش نشان داد و آن را رد کرد.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل یکشنبه برای سومین بار و در پی کارشکنی های مجدد ایالات متحده موفق به صدور بیانیه در مورد غزه نشد.
  ۱۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تاکید کرد: مردم برای انتخاب رئیس جمهور اصلح باید بسنجند شاخص هایی که رهبری تبیین کردند را در کدام نامزد می توانند پیدا کنند.
  ۱۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس شورای شهر ارومیه گفت: کلیات شیوه نامه و لایحه حمایت از اتوبوس های درون شهری ارومیه تصویب شده است.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنگربان بایرن مونیخ به گلی که آلیسون بکر به ثمر رساند واکنش نشان داد.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از پروژه معدن لیراب از تصویب 3 میلیارد تومان اعتبار از محل تسهیلات اشتغال روستایی استان به این پروژه خبر داد.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از راه اندازی کلینیک های آموزش سلامت با هدف ارتقای خودمراقبتی در این کلانشهر خبر داد.
  ۳۲ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
زنی از شوهرش پرسید انتخابات چیست؟ شوهر جواب داد: یادت هست وقتی از تو خواستگاری کردم قول دادم تمام آرزوهایت را برآورده کنم، همه جا تو را با خودم ببرم ...
  ۱ ساعت پیش    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که داوطلب کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری 1400 شده است، با بیان اینکه به عنوان کاندیدای سیاسی جریانی گروه خاصی نیامده ام ...
  ۵۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس چمهوری آمریکا یکشنبه در واکنش به درگیری ها در نوار غزه گفت که دولتش در حال تماس با طرف های فلسطینی و اسرائیلی و برخی شرکای منطقه ای جهت دستیابی به آتش بس طولانی مدت است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
جنگنده های رژیم صهیونیستی از بامداد امروز دوشنبه و تنها ساعاتی پس از آرامش نسبی وحشیانه ترین و خونین ترین حملاتشان به غزه را آغاز کرده و از صبح امروز 80 حمله هوایی به این باریکه داشتند.
  ۱ ساعت پیش    
جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی و انتخابات ، دو موضوعی هستند که در صفحه نخست روزنامه های امروز به چشم می خورند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پیشکسوت دوومیدانی می گوید احسان حدادی در ماه های آینده در چند مسابقه شرکت می کند و وضعیت آمادگی اش برای حضور در المپیک توکیو مشخص خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی گفت: چه جریان اصلاح طلب و چه اصولگرا باید امید را به این مردم برگردانند؛ چراکه این مردم هستند که آینده کشور را تعیین می کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک داوطلب کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری 1400 که می گوید به عنوان کاندیدای سیاسی جریانی گروه خاصی نیامده است معتقد است که دوران چپ و راست گذشته و ما نیاز به دولت های ملی داریم که متعلق به کل ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی ترس از وقوع زلزله مردم شهر سنخواست در شهرستان جاجرم را به خیابان ها کشاند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی زمین لرزه 5.4 ریشتری دوباره سنخواست را لرزاند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آریا نسیمی شاد ورزشکار جوان المپیکی ایران از دنیای ورزش حرفه ای خداحافظی کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسایل بین الملل با تاکید بر این که شکست های نتانیاهو زمینه ساز درگیری ها در سرزمین های اشغالی و حمله به فلسطینیان شده است ...
  ۲ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی با اشاره به وقوع زلزله 5.5 ریشتری در سنخواست در ساعت 3:34 گفت: هشت تیم هلال احمر به منطقه برای امدادرسانی اعزام شده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل دفتر بحران استانداری خراسان شمالی گفت: زلزله 5.5 ریشتری سنخواست خسارت جانی نداشته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی زلزله ای شدید شهر سنخواست و بجنورد مرکز خراسان شمالی را لرزاند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل بحران استانداری خراسان شمالی از اعزام گروه های ارزیاب به منطقه برای بررسی خسارت های زلزله سنخواست خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مربی سابق تیم ملی و کارشناس بسکتبال ایران درباره آخرین شرایط ملی پوشان برای حضور در المپیک، شرایط کلی این رشته در کشور و نقاط ضعف و قوت موجود صحبت کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک اپیدمیولوژیست و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به موارد منع مصرف واکسن کرونا، در عین حال درباره اقداماتی که سالمندان باید قبل و بعد از تزریق واکسن کرونا انجام دهند، توضیح داد.
  ۴ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان شمالی زلزله ای شدید شهر سنخواست و بجنورد مرکز خراسان شمالی را لرزاند.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان وینگر تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با اشاره به اولین گل خود در لیگ برتر مقابل ماشین سازی، گفت: این گل را به قشر زحمت کش کولبر و هواداران و مردم خونگرم نفت مسجدسلیمان تقدیم می کنم.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی تهران با انجام یک مدل سازی با استفاده از یادگیری ماشینی، عوامل موثر در بروز "سپسیس" در نوزادان را پیش بینی کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک مطالعه جدید شهرت و محبوبیت سازگاری سدها با محیط زیست را زیر سوال برده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
برگزاری روز جهانی ارتباطات در دنیایی که به شدت درگیر کروناست، رسانه هایی که با این معضل دست و پنجه نرم می کنند و مردمی که به اخبار رسانه ها درباره کرونا دل بسته اند، رنگ و بویی دیگر دارد ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال انتشار اخباری درباره تولد یک فیل ماده در باغ وحش ارم تهران، دامپزشک این باغ وحش درباره وضعیت سلامت فیل مادر و نوزاد و اقدامات انجام شده برای مراقبت از آن ها توضیح داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نشست مجازی آسیب شناسی تعامل رسانه ها و روابط عمومی ها و ارائه راه کارها تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، 27 اردیبهشت ماه توسط دانشکده علوم اجتماعی ارتباطات و رسانه دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
27 اردیبهشت ماه در سطح جهانی به عنوان روز ارتباطات و جامعه اطلاعاتی نامگذاری شده است؛ روزی که نام بسیاری از چهره های بزرگ را در حوزه های ارتباطات ...
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با اشاره به چگونگی تصمیم گیری برای کشت تابستانه در خوزستان گفت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به اتمام موجودی واکسن در خوزستان، گفت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حسن ریاحی در اولین روز از هفته جاری، به عنوان دبیر سی و هفتمین دوره از جشنواره موسیقی فجر معرفی شد؛ فردی که با احتساب حضور امسالش در این جشنواره ...
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به افزایش قیمت مواد غذایی و کالاهای اساسی در بازار گفت: تاکنون افزایش قیمت رسمی به ما اعلام نشده است.
  ۵ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: بر اساس ستاد استانی مدیریت کرونا، مقرر شده است که در ورزشگاه ها و مراکز بزرگ ...
  ۵ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
هیات دولت در جلسه روز یکشنبه به ریاست حسن روحانی با پیشنهاد لایحه اصلاح ماده (612) قانون مجازات اسلامی در خصوص تشدید مجازات مرتکبان قتل عمد که به هر علت قصاص نمی شوند، موافقت کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت از واکسیناسیون تمامی دانشجویان دو حوزه وزارت بهداشت و علوم تا اواخر شهریور ماه خبر داد و گفت ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
پاری سن ژرمن در شبی که لیل صدرنشین متوقف شد توانست یک پیروزی پر گل را به دست آورد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تیم فوتبال زنان بارسلونا با پیروزی مقابل چلسی، برای اولین بار جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را بدست آورد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، دفاع در برابر ظلم و تجاوز را حق مسلم فلسطینی ها دانست و گفت: سکوت مرگبار و انفعال مطلق و توجیه ناپذیر شورای امنیت ...
  ۶ ساعت پیش    
ایسنا/اردبیل رئیس جهاددانشگاهی اردبیل گفت: به همت جهاددانشگاهی اردبیل و باهمکاری اداره ورزش و جوانان اردبیل مرکز منش در اردبیل آغاز بکار کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) تهران از انجام بیش از 30 هزار بازرسی از صنوف تهران در ایام ماه مبارک رمضان امسال خبر داد و گفت که بیشترین تخلفات گرانفروشی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پرونده قطوری را برای درگیری در دو بازی سپاهان - پرسپولیس و داربی 95 تهران تشکیل داده و پس از شنیدن دفاعیه متخلفان، احکام خود را صادر خواهد کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مراسم افتتاحیه ستاد مرکزی انتخابات ریاست جمهوری جبهه انقلاب اسلامی استان مازندران عصر امروز در ساری برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دبیر هیات بوکس شهرستان کارون گفت: متاسفانه سالن بوکس شهرستان که قهرمانان زیادی را به استان و کشور معرفی کرده است ...
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
پس از دو رشد مثبت متوالی، رشد اقتصادی انگلیس مجددا به زیر صفر رسید.
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
روند ریزشی بیتکوین برای سومین روز متوالی ادامه یافت.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
با گذشت سه روز از اختلال خدمات درمانی پس از این که هکرها باعث از کار افتادن سیستمهای رایانه شبکه درمانی ایرلند شدند، وزارت بهداشت و درمان این کشور اعلام کرد با یک حمله سایبری روبرو شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کمبود بنزین که طی یک هفته گذشته ایالتهای شرقی آمریکا را فراگرفته بود از روز یکشنبه با ازسرگیری فعالیت بزرگترین شبکه خط لوله سوخت رسانی این کشور به تدریج در حال برطرف شدن است اما پمپ بنزینها در بعضی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
فردی که اقدام به هک یک کیف پول بیتکوین کرده بود توسط پلیس دستگیر شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تورم فرانسه در بخش انرژی در حال دو رقمی شدن است.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سندرم انگشت آبی عارضه ای است که بر اثر انسداد رگ های خونی کوچک پا ایجاد می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
آمریکا با وجود جمعیت بالا، پنجمین سرانه تولید ناخالص داخلی بالا در جهان را دارد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نسخه اندرویدی اپلیکیشن کلاب هاوس تا یک هفته دیگر در سطح جهانی قابل دسترس خواهد بود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرشته احمدی با اشاره به علاقه دیرینه مردم ایران به خواندن زندگی نامه ها و سفرنامه ها از مورد توجه قرار گرفتن کتاب های مربوط به شخصیت های سیاسی در سال های اخیر و علت آن می گوید.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
احمد محمدی داور چهارم جنجالی دیدار پیکان و سایپا، دیدار قشقایی شیراز و فولاد خوزستان را قضاوت خواهد کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد اواخر فصل بهار و فصل تابستان برای اجاره نشین ها فصلی خاص است که دنبال تمدید قرارداد یا اجاره کردن خانه پ تعیین تکلیف واحد مسکونی اجاره ای خود هستند ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در نشست جدید از هفت شهر عشق تا هزار وادی اندیشه ، ساخت داستانی ترانه های خیام، خیام در اندیشه جهانیان و از غربت عطار تا شهرت خیام بررسی می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان از معضل کم آبی در 51 روستای این استان در تابستان پیش رو خبر داد و گفت ...
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش حماس به ادعای نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر نزدیک بودن پیروزی این رژیم در نوار غزه واکنش نشان داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تیم هندبال کوبورگ که پویا نوروزی نژاد را در اختیار دارد در هفته بیست و هشتم بوندسلیگای آلمان شکست خورد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
برنامه نورپردازی سه بعدی (ویدئومپینگ) بر برج آزادی تهران، شامگاه یکشنبه (26 اردیبهشت) برگزار شد. این ویدئومپینگ برای همدردی با مردم فلسطین و بویژه ساکنان نوار غزه و محکومیت حملات اخیر ارتش رژیم ...
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی کاشانی به بیان خاطره ای درباره دیدار رهبر معظم انقلاب با خانواده شهدا پرداخت.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرمانده انتظامی کوه چنار گفت: ربودن پسر بچه در این شهرستان و درآوردن کلیه های وی صحت ندارد و کذب محض است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هر روز صبح که گروه خانوادگی تان را باز می کنید، الگوی مشخصی از پیام ها می بینید: خاله تان تصویری از غروب آفتاب در دشتی سرسبز را فرستاده است که روی آن نوشته شده ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر به گزارش موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، ساعت 22:05 یکشنبه شب 26 اردیبهشت ماه زلزله ای به بزرگی 4.5 ریشتر شهرستان های جم، کنگان و عسلویه را لرزاند.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر اورژانس فارس از انتقال مصدوم حادثه سقوط یک دستگاه موتور به دره در جاده کوهستانی تفرجگاه محمد حنفیه با بالگرد اورژانس هوایی شیراز خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در پی سقوط سکوی استقرار افراد در داخل کنیسه یهودیان در شهرک صهیونیست نشین جفعات زئیف دست کم دو نفر جان باخته و ده ها تن مجروح شدند.
  ۸ ساعت پیش    
ایسنا/گیلان سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی گیلان مسابقه ملی کتاب سه دقیقه ای را فرصتی برای معرفی کتاب های خوب دانست و گفت: مرحله استانی ایندوره از مسابقات با 21 شرکت کننده برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اتلتیکو و رئال مادرید در هفته سی و هفتم لالیگا به پیروزی دست پیدا کردند این درحالی بود که بارسلونا شکست خورد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک ایران اعلام کرد که محموله ای حاوی 1.4 میلیون دوز واکسن کرونا امشب به ایران رسیده و تحویل وزارت بهداشت شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یکی از اعضای فقید شورای نگهبان در کتاب خاطرات خود از رد صلاحیت برخی داوطلبان کاندیداتوری که قبلا صلاحیتشان تایید شده سخن گفته است.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان جانشین فرماندهی انتظامی استان از دستگیری عامل شرارت و درگیری میدان زرجوب شهرستان رشت خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرماندار شهرستان لنگرود گفت: همانگونه که برداشت بی رویه شن و ماسه از سطح رودخانه ها جرم است ...
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان، سیره رفتاری و زندگی آیت الله بهجت(ره) را الگویی برای نهادینه سازی فرهنگ معنوی و اخلاق در جامعه دانست و گفت: نهادهای متولی ...
  ۹ ساعت پیش    
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان گفت: خوشه گردشگری را مطالعه خواهیم کرد تا فرآیند توسعه آن را انجام دهیم.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: حدود 40 داوطلب انتخابات ریاست جمهوری طبق مصوبه شورای نگهبان مدارک لازم را ارائه کرده اند.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه اسیران فلسطینی امروز (یکشنبه) اعلام کرد که رژیم صهیونیستی حدود 1500 فلسطینی را از آغاز تشدید درگیری ها در قدس در آوریل بازداشت کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
لیورپول با گلزنی دروازه بان خود توانست وست برومویچ را 2 بر یک شکست دهد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: صحبت کردن درباره قهرمانی زود است، روندی که امسال داشتیم این است بازی به بازی جلو برویم.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال ماشین سای تبریز معتقد است داور دو پنالتی را به سود تیم او در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان نگرفته است.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون وزیرکشور و دبیر قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا از اقدام مشترک سازمان برنامه و بودجه، وزارت تعاون ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: تک تک دقایق بازی فکر می کنم بازی را در اختیار داشتیم و همان گونه که خواستیم پیش رفت.
  ۹ ساعت پیش    
ایسنا/بوشهر استاندار بوشهر خطاب به همه گروه ها و جناح های سیاسی در کشور گفت: هر کس با هر سلیقه و جناح فکری که در ایران است باید تلاش کنند مردم حضور گسترده ای در انتخابات داشته باشند ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: حدود 40 داوطلب انتخابات ریاست جمهوری طبق مصوبه شورای نگهبان مدارک لازم را ارائه کرده اند.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت و ناظر ویژه وزیر در امر واکسیناسیون کووید 19 از مرکز تزریق واکسن کرونا مستقر در ایران مال بازدید کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای ائتلاف گفت: نشست شورای ائتلاف عصر یکشنبه (26 اردیبهشت) با حضور اکثریت اعضا و به ریاست غلامعلی حدادعادل و دبیری پرویز سروری برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
روسیه در جلسه شورای امنیت تاکید کرد که عادی سازی روابط میان اسرائیل و کشورهای عربی، مساله ای است که نمی تواند ثبات فراگیر را در خاورمیانه در صورت نادیده گرفتن پرونده فلسطین و اسرائیل برقرار کند.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در پی درگذشت مشاور سابق رئیس جمهوری و دبیر پیشین شورای هماهنگی مناطق آزاد پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پیکان می گوید داور دیدار تیمش برابر سایپا عدالت را اجرا کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان بازیکن تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: اگرچه مقابل سپاهان بدشانس بودیم، اما هدف ما با توجه به اولین سال حضورمان در لیگ برتر، حفظ تیم در لیگ بود که به آن دست یافتیم.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
قائم مقام دبیر شورای نگهبان گفت: نزدیک به 600 نفر به وزارت کشور مراجعه کرده اند و افرادی که شرایط اعلامی توسط شورای نگهبان را داشته اند، ثبت نامشان قطعی است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ضمن تشریح بررسی های کمیسیون متبوع خود از بررسی شکایت برخی نمایندگان مجلس از رییس جمهوری در این جلسه خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
در پی حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه، رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با روسای مجالس سوریه و لبنان بر ضرورت حمایت از مردم مظلوم فلسطین تاکید کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...