دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۱۷:۰۱Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا (isna.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران بر روی ایمیل شما

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 آبان 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 آبان 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 آبان 1400 
  ۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
سفیر ایران در عراق اعلام کرد که شهروندان ایرانی و عراقی از امروز می توانند بدون ویزا و با رعایت پروتکل های بهداشتی از راه هوایی به عراق و یا ایران سفر کنند.
  ۳ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
پذیرفته شدگان بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی از امروز دوشنبه سوم آبان می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
  ۳ دقیقه پیش    
مقاله علمی دکتر علی مجیدی نیا، عضو هیئت علمی رشته ریاضی دانشگاه سلمان فارسی کازرون، در مجله بین المللی Linear and Multi Linear Algebra منتشر شد.
  ۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر آموزش و پرورش در حوزه امور زنان از ایجاد یک صندوق حمایتی برای زنان سرپرست خانوار و دختران با نیاز های ویژه خبر داد.
  ۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از سامانه استعدادیابی مدیران صالح کارآمد (امصاک) روز دوشنبه سوم آبان ماه در سازمان اقتصادی کوثر برگزار شد.
  ۶ دقیقه پیش    
معاون فناوری مرکز ملی فضای مجازی با تاکید بر حمایت از ترافیک و پهنای باند داخلی، بر توسعه آن توسط اپراتورها برای دستیابی به سرعت مناسب و با کیفیت اینترنت در کشور تاکید کرد.
  ۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان زندان ها خطاب به پرسنل سازمان زندان ها گفت: در اطلاع رسانی صحیح به عنوان یک رسالت خطیر، شیوه و مجاهدت شهید آوینی را الگو قرار دهید ...
  ۷ دقیقه پیش    
دیزل ژنراتور(همچنین به عنوان دیزل ژنیت شناخته می شود) ترکیبی از یک موتور دیزل با یک ژنراتور الکتریکی (اغلب دینام) که برای تولید انرژی الکتریکی است. این مورد خاص موتور مولد است ...
  ۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرکز ملی طوفان آمریکا (NHC) اعلام کرد که طوفان موسوم به "ریک" اواخر روز گذشته (یکشنبه) با نزدیک تر شدن به شمال ساحل شهر آکاپولکو ...
  ۱۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به اینکه 77 درصد تهرانی ها دُز اول واکسن کرونا و 44 درصد هم واکسن دُز دوم را دریافت کرده اند، گفت: هدف گذاری اولیه واکسیناسیون در استان تهران 85 درصد است.
  ۱۴ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
سازمان حفاظت محیط زیست با صدور بیانیه ای درباره ارتباط خشکسالی با آتش سوزی ها نسبت به احتمال وقوع حریق در عرصه های طبیعی همزمان با پاییز کم بارش از مسوولان و نهادهای مردمی خواست که در صورت وقوع حریق ...
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر ارمنستان در جلسه مشترک کمیته های تفحص پارلمان این کشور مسئول رسیدگی به بودجه 2022 گفت، ارمنستان وظیفه خود را برای انجام حفاظت از مرزها از طریق نیروهای گارد مرزی تعیین کرده است ...
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی با بیان اینکه شرکت های لبنی و بخش فروش بر روی سه محصول لبنی از سود قانونی خود به مصرف کنندگان 10 درصد تخفیف داده اند ...
  ۳۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
وقتی صحبت از تجهیزات و سیستم های اطفاء حریق می شود، تنوع و گستردگی این سیستم ها ممکن است در نگاه اول باعث سردرگمی افراد ناآشنا با این حوزه شود اما ما سعی کرده ایم تا در حد امکان در مطالب مختلف انواع ...
  ۳۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایالات متحده امروز دوشنبه روابطش را با اقلیم کردستان "شراکتی استراتژیک و عامل کمک کننده برای ثبات عراق و منطقه" دانست .
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مستند یک روایت زرد ساخته محمد عابدی در چهارمین حضور بین المللی خود راهی جشنواره فیلم های ورزشی کنیا (KISFF) شد.
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال امید ایران با پیروزی 4 بر صفر مقابل تیم ملی نپال، مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا در تاجیکستان را استارت زد.
  ۳۸ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان زندان ها در دیدار مسئولین قضایی استان گیلان تأکید کرد: با اخلاق دینی و لحن درست می توان یک زندانی را اصلاح کرد و مسیر زندگی را به او نشان داد؛ لذا باید راه اصلاح و تربیت را هموار کنیم.
  ۳۸ دقیقه پیش    
اینتل و AMD دو مورد از بزرگ ترین شرکت های فناوری هستند و تراشه هایی را تولید می کنند که در میلیون ها رایانه، کارت گرافیک، سِروِر و دستگاه های دیگر به کار می روند ...
  ۳۸ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اقدامات، بازدیدها و جلسات کمیسیون متبوع خود در سفر سه روزه به گیلان را تشریح کرد.
  ۳۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان بازرسی شهرداری تهران با اشاره به اینکه هر دوره مدیریت در شهرداری به یک ویژگی شناخته می شود، گفت: مدیریت شهری جدید به پاکدستی شهرت دارد.
  ۳۹ دقیقه پیش    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس جهاد دانشگاهی خراسان شمالی گفت: یکی از مهم ترین رسالت ها و مسئولیت های ایسنا کمک به توسعه استان است.
  ۳۹ دقیقه پیش    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: رشد اقتصادی باید مستمر و مداوم باشد، و اینکه در یک برهه رشد اقتصادی ما مثبت و در دوره ای منفی باشد، دردی را دوا نمی کند؛
  ۳۹ دقیقه پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
سرمربیان آلومینیوم اراک و سپاهان جهت ادای توضیحات به کمیته انضباطی دعوت شدند.
  ۴۴ دقیقه پیش    
انواع پمپ کفکش در انواع سه فاز و تک فاز، چینی، ایرانی، اروپایی و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، قطعات ...
  ۴۴ دقیقه پیش    
ایسنا/خراسان شمالی سردبیر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) خراسان شمالی منصوب شد.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به اینکه 77 درصد تهرانی ها دُز اول واکسن کرونا را دریافت کردند، گفت: هدف گذاری اولیه واکسیناسیون در استان تهران 85 درصد است.
  ۵۱ دقیقه پیش    
برداشت پنبه در شهرستان خداآفرین برداشت زرشک در روستاهای خراسان جنوبی نظام سنتی تقسیم آب سمنان در انتظار جهانی شدن برداشت لوبیا در روستای اندج الموت
  ۵۳ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده رییس قوه قضاییه در تعیین اعضای هیات منصفه مطبوعات سراسر کشور عملکرد هیات منصفه در مدت دوسال اخیر را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: در این دو سال ...
  ۵۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در راستای تقویت شبکه صالحین، نیازمند توانمندسازی یک و نیم میلیون نفر نیروی کادر هستیم.
  ۵۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس کل دادگستری گلستان در مراسم معارفه دادستان گمیشان از دادستان های سطح استان خواست، در همه ساعت های شبانه روز در دسترس و پاسخگو باشند و برای تأمین امنیت تلاش کنند.
  ۵۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف نزدیک به 600 کیلوگرم انواع مخدر در جریان سه عملیات پلیس پایتخت در تهران و سیستان و بلوچستان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان خمینی شهر گفت: در یک ماه گذشته بیش از 20 تن عسل از خمینی شهر به کشورهای مالزی، کویت و امارات صادر شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس طی مراسمی و با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس و دیگر مسئولان استان از طرح شهید ابراهیم هادی 2 که باهدف جذب مشارکت و سرمایه گذاری خیران و بسیجیان در صندوق امداد ولایت رونمایی شد.
  ۱ ساعت پیش    
ایسنا/قزوین درباره درست خواندن و گفتن و نوشتن، تاکنون بسیار گفته اند و نوشته اند و شنیده ایم و خوانده ایم؛ ولی کافی نیست ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری سانا اعلام کرد، مردم در روستای کفرنایا در حومه شمالی حلب امروز دوشنبه در اعتراض به اشغالگری ترکیه و اقدامات ارتش و نیروهای مسلح متحد این کشور در حق ملت سوریه تجمع کردند.
  ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس دانشگاه فردوسی گفت: فضا و پردیس دانشگاه فردوسی به گونه ای است که با ورود به این مجموعه انسان را بسیار با اراده می کند و فضا به نوعی ترسیم شده که هنگام ورود ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
مرکز رسانه قوه قضاییه در رابطه با موضوع صدور حکم 10 ماه حبس و 40 ضربه شلاق برای سرقت سه بسته بادام هندی اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: سپاه انصارالمهدی (عج) استان با دستان خالی کنگره ملی 3535 شهید استان را برگزار می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بعد از آنکه اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا (آ.سه.آن) حاکم نظامی میانمار را از اجلاس آتی این بلوک از بابت وجود تردید در خصوص تعهد دولت او به رفع بحران خونین در کشورش کنار گذاشت ...
  ۱ ساعت پیش    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک بیوسیستم، ماشین های صنایع غذایی و مکانیزاسیون کشاورزی دانشگاه شهرکرد دوره آموزش نرم افزارCOMFAR را برگزارمی کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر منطقه ثامن آتش نشانی مشهد از مرگ دلخراش کارگری جوان در پی ریزش آوار ساختمان در دست تخریب در خیابان دانش غربی این شهر خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بازیکن تیم گیتی پسند در صدر جدول گلزنان لیگ برتر فوتسال قرار دارد و فاصله او با سایر بازیکنان زیاد است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا گفته است، اوکراین و گرجستان برای ورود به ناتو "درهایی باز" در پیش رو دارند و "هیچ کشور ثالثی حق وتو در قبال تصمیم گیری ها در خصوص جذب عضو در ناتو" را ندارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می گوید هر چه زودتر باید تکلیف کادر مدیریت این باشگاه مشخص شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی از تصویب لایحه رتبه بندی معلمان تا هفته آینده خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: در پویش ایران همدل از ظرفیت اقشار و پایگاه های بسیج استفاده شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
میکروفن های موجود در سطح نشین "اینسایت"(InSight) ناسا امکان شنیدن صدای مریخ لرزه ها و بادهای سرگردان در سیاره سرخ را فراهم کرده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی در حالی که بیماری کووید 19 در برخی کشورها فروکش می کند اما در نیوزیلند به دلیل سرکوب نشدن این بیماری از مشاغل خواسته شده خود را برای شرایط جدید آماده کنند.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران، فراز و نشیب های اجرای قانون بیمه همگانی سلامت را تشریح کرد.
  ۱ ساعت پیش    
ایسنا/گیلان فرماندار شهرستان رشت با اشاره به اینکه آنفولانزای پرندگان بیماری مشترک بین انسان و طیور گفت: انتشار این ویروس می تواند به انواع مختلف صورت گیرد ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس به گفته مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس، به مناسبت 17 ربیع الاول، ولادت با سعادت حضرت محمد مصطفی(ص)، 8 هزار نیازمند و از افراد آسیب پذیر شهر شیراز، اطعام شدند.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه هنر گفت: ارتباطات و تعاملاتی میان دانشگاه هنر و سایر نهادها و سازمان ها ایجاد شده است. همچنین طی تفاهم نامه ای با سازمان منطقه آزاد کیش ساختمانی نیز دراختیار دانشگاه هنر قرار گرفت که با ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه امروز نسبت به گذشته بسیار قوی تر هستیم، گفت: با وجود فشارهای مستکبران، نظام اسلامی روز به روز قوی تر شده، پیش رفته و سعی کرده است که مشکلاتش را حل کند.
  ۱ ساعت پیش    
ایسنا/فارس مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با اشاره به اینکه نسبت بیماران با حال وخیم جسمی به تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی فارس از 10 به 15 درصد افزایش یافته است ...
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت، از افتتاح دومین مرکز شبانه روزی واکسیناسیون توسط سپاه ناحیه مرکزی رشت خبر داد و گفت: بیش از 92 درصد مردم شهرستان رشت دوز اول واکسن را دریافت کرده اند.
  ۱ ساعت پیش    
ایسنا/مازندران مدیرکل بیمه سلامت استان مازندران از پرداخت 60 میلیارد تومان از مطالبات موسسات درمانی و بیمارستان ها در این استان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه کره شمالی، امروز (دوشنبه) کانادا و فرانسه را به دلیل اعزام هواپیماهای شناسایی در حوالی شبه جزیره کره به منظور نظارت بر فعالیت های این کشور در نقض قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل متحد ...
  ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه آموختن سواد حرکتی مانند یادگیری الفبا ضروری است، گفت: باید حرکات بنیادین مانند دویدن، پریدن، جهیدن، چرخیدن، تعادل ...
  ۱ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: نمایشگاه دستاوردهای نظامی کنگره ملی 3535 شهید استان زنجان برای بازدید عموم مردم آغاز به کار می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از واکسینه شدن 73 درصد افراد بالای 12 سال در استان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان وضعیت شیوع کرونا در شهرهای کوهدشت و دورود لرستان بر اساس اعلام جدید سامانه ماسک از زرد به نارنجی تغییر یافت و در حال حاضر پنج شهر لرستان در وضعیت نارنجی قرار دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مطالعات تازه نشان می دهد: سال گذشته سطح انتشار گازهای گلخانه ای رکورد زده و جهان برای مهار خسارت های ناشی از آن با چالش مواجه است.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس پلیس راه آهن کشور بر توسعه سیستم های پایش تصویری و آشکارساز در خطوط ریلی کشور تاکید کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان سامان سپهوند با حکم رئیس حوزه هنری کشور به عنوان رئیس حوزه هنری لرستان منصوب شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی الیگودرز گفت: 232 کیلوگرم مواد مخدر گل در این شهرستان کشف و ضبط شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس انستیتو پاستور ایران، گفت: اگر سیاست های کشوری به طرفی پیش برود که قرار باشد افراد زیر 12 سال هم واکسینه شوند، واکسن پاستوکووک می تواند مورد استفاده قرار گیرد و از موثرترین واکسن ها است.
  ۱ ساعت پیش    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد سرامیک دانشگاه تربیت مدرس، کارگاه آشنایی با طراحی آزمایش ها(design of experiments (DOE را برگزار می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
فرمانده عملیات ستاد مقابله با کرونای استان تهران با تاکید بر اینکه محدودیت منع تردد شبانه در کاهش تجمعات خانوادگی تاثیر نداشته است ...
  ۱ ساعت پیش    
خرید تلویزیون همواره با چالش های زیادی همراه است؛ ابعاد و اندازه، برند، کیفیت تصویر، پورت ها و ... از ویژگی هایی هستند که در انتخاب تلویزیون لحاظ می شوند و در این میان اندازه تلویزیون یکی از مهمترین ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مستند ایستوود به کارگردانی علیرضا رسولی نژاد و از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برای نمایش در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم مستند مونترال در کشور کانادا انتخاب شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
پروانه نمایش فیلم قطع فوری به کارگردانی و تهیه کنندگی مریم بحرالعلومی صادر شده و بزودی برنامه اکران این فیلم اطلاع رسانی می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
"شوکت میرضیایف" با کسب بیش از 80 درصد آرا بار دیگر در انتخابات ریاست جمهوری ازبکستان پیروز شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محرومیت زدایی و گروه های جهادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات مهم و تاثیرگذار گروه های جهادی، گفت: باید گروه های جهادی شناسه دار و ساماندهی شوند.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سارقانی که اقدام به سرقت کپسول های آتش نشانی از یکی از تونل های شهری کرده بودند، دستگیر شدند.
  ۱ ساعت پیش    
تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی، قراردادی/ تحولات عراق پس از برگزاری انتخابات پارلمانی/ اظهارات اژه ای در شورای عالی قوه قضاییه/ مذاکرات بروکسل و.. ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
سری سوم زیرخاکی برای نوروز 1401 ساخته خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
2 باشگاه استقلال و پرسپولیس در اخذ مجوز حرفه ای جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا ناکام ماندند و اگر نتوانند موانع موجود را برطرف کنند، از حضور در این رقابت ها به طور قطع محروم خواهند شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران با تاکید بر اینکه ظرفیت ایده آل برای اسکان دانشجویان این دانشگاه باید 3300 نفر باشد ...
  ۱ ساعت پیش    
انجمن علمی دانشجویی معماری دانشگاه بناب، شماره پنجم از ماهنامه ساباط را منتشر کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سرپرست آموزش و پرورش شهرستان اردستان، گفت: طبق دستورالعمل بازگشایی مدارس، مدیر با هماهنگی شورای مدرسه ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون سابق اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در مراسم تودیع و معارفه معاونین قدیم و جدید اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ...
  ۱ ساعت پیش    
انجمن علمی دانشجویی علوم شیمی و نفت دانشگاه شهید بهشتی با همکاری اتحادیه علمی شیمی ایران، کارگاه آموزش مقاله نویسی را برگزار می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کاخ کرملین اطمینان دارد که رد روابط مسکو با ناتو به دلیل مواضع تهاجمی این ائتلاف، مساله بزرگی نیست.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: استان وضعیت خوبی در خصوص مسمومیت با قرص برنج ندارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل با رفع مشکل نازایی و با استفاده از روش های نوین در مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان اردبیل، زوجی پس از 31 سال نازایی صاحب فرزند شدند.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در مراسم تودیع و معارفه معاونین امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: ما از مردم فاصله گرفته و دولتی، حاکمیتی، اداری و کارمندی شده ایم ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی بر ضرورت اورهال کردن پایگاه های سنجش آلودگی هوا تاکید کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس از افزایش 10 برابری ترافیک تهران در زمان بارندگی و آبگرفتگی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت هفته وحدت اسلامی و میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص)، نشست علمی : پیامبر اسلام (ص) پیامبر صلح و رحمت،با حضور جمعی از چهره های فکری و شخصیت های برجسته دینی، علمی و فرهنگی تونس برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش    
ایسنا/یزد سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد اعلام کرد: در حال حاضر شهرستان های اردکان و مهریز در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس انجمن خوشنویسان خراسان رضوی گفت: در اختتامیه ششمین دوره دوسالانه ملی خوشنویسی ایران در قزوین ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صادرات اتاق بازرگانی ایران می گوید بخش نامه های متناقض و سیاست های اشتباه داخلی، عاملی مهم در پایین نگه داشتن آمار صادراتی ایران در سال های گذشته بوده است.
  ۲ ساعت پیش    
اقامتگاه اقتصادی را شاید بسیاری در یک تعریف ساده محلی ارزان قیمت برای اقامت در طول سفر یا زمان انجام امور مختلف اداری و تجاری و غیره بدانند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شورای صنفی نمایش زمان اکران 10 فیلم سینمایی را بدون اشاره ای به گشت 3 تا ابتدای دی ماه تعیین و اعلام کرد.
  ۲ ساعت پیش    
ایسنا/اردبیل رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه محقق اردبیلی از نصب و راه اندازی ایستگاه خودکار هواشناسی در دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
احمدعلی مهری،رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دیداربا گیورگی سانیکیدزه رییس انستیتو شرقشناسی گرجستان( ایرانشناس و اسلام شناس برجسته گرجی) اعلام کرد:کنفرانس بین المللی تشیع ...
  ۲ ساعت پیش    
بیژن بیژنی، خواننده و خوشنویس ایرانی که به واسطه بازخوانی ترانه خراسانی نوایی نوایی شناخته شده است، با نگارش متنی برای پروین بهمنی، بانوی لالایی خوان کشورمان، یاد او را گرامیداشت.
  ۲ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان مدیرکل بیمه سلامت خوزستان از طراحی و در دسترس قرار گرفتن سامانه "خدمات غیرحضوری (شهروندی) بیمه سلامت ایرانیان" برای ثبت نام و تمدید اعتبار بیمه سلامت خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...