یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۰۶:۱۴Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا (isna.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران بر روی ایمیل شما

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اسفند 1399 
  ۱ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از بررسی طرح پایلوت استفاده از مترو برای انتقال مصدومان و بیماران حین بحران ها خبر داد.
  ۲۲ دقیقه پیش    
دیدار پاپ با آیت الله سیستانی مورد توجه بسیاری از روزنامه های امروز قرار گرفته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هیات رییسه سازمان لیگ فوتسال در مورد سقوط نکردن تیم ها به دسته پایین تر پس از پایان فصل تصمیم گیری می کنند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل حقوقی گفت: ازدواج امری قراردادی است و به موجب این قرارداد باید امتیازهایی داده شود نه اینکه امتیازهایی لغو و سلب شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرونا هنوز مجال آرامش نداده است، بهار و نو شدن سال نزدیک است، اما کاهش رعایت پروتکل های بهداشتی، شیوع را در برخی استان ها افزایش داده و خوزستان هم گرفتار کرونای انگلیسی است ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارشیا مصدقی می گوید پرش با نیزه ایران در حال رشد است و در سال های آینده فاصله خود با سطح جهانی و المپیک را از بین می برد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رژیم وگان (vegan diet) اخیرا بسیار رواج پیدا کرده است. اینکه این نوع رژیم چگونه بر سلامت بدن انسان تأثیر می گذارد موضوعی است که محققان در مطالعات علمی به بررسی آن هستند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با بیان اینکه اصلاحات چاره ای جز صندوق رای ندارد گفت: در انتخابات اگر گزینه بهترین وجود نداشت باید به گزینه بهتر رجوع کرد و از این جهت شاید اگر بهتر از آذری جهرمی در ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه در حال حاضر نمی توانیم ادعا کنیم تمام گزاره های سند تحول و تربیت تمام ساحتی به کف مدرسه رسیده است ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه تربیت مدرس شرایط، ضوابط و تسهیلات دانشجویان ورودی دانشکده علوم پزشکی این دانشگاه که در آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (P.HD) سال 1400 پذیرفته شوند را تشریح کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه اصلح بودن فرد منتخب نیز در کنار لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات موضوعی حائز است ...
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیران باشگاه پرسپولیس برای تامین هزینه های این باشگاه در ماه های اخیر مبالغ سنگینی را قرض گرفته اند که باید به زودی باز پرداخت کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مشاور وزیر بهداشت با انتشار عکسی از بیمارستان رازی اهواز، نسبت به وضعیت مرگ و میر کرونا در خوزستان هشدار داد.
  ۳ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به ایجاد ظرفیت در بیمارستان ها برای پذیرش بار سنگین مراجعه بیماران کرونا گفت ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
برخی رسانه های خارجی در هفته گذشته درباره نشستی که قرار است اوایل اوریل (اواسط فرورین 1400) از سوی ایران و آژانس برگزار شود گمانه زنی کرده اند که این نشست برای بحث درباره ''موضوعات جدید فنی'' است ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران، گفت: حذف کاربرد دفترچه کاغذی بیمه سلامت با شیب ملایم دنبال شده و به مرور تا اردیبهشت 1400 به این سمت حرکت خواهیم کرد که نیازی به استفاده از دفترچه ...
  ۴ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان در روزهای گذشته، شاهد افزایش ابتلا به ویروس جهش یافته کرونا در استان خوزستان بوده ایم و به گفته مسئولان بهداشت و درمان استان و همچنین سخنگوی ستاد ملی کرونا ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: در لیگ بیستم، حدود هشت تیم بیش از 100 میلیارد تومان و پنج شش تیم هم بالای 50 میلیارد تومان هزینه کرده اند که تیم صنعت نفت با این همه مشکلات مالی می ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
متخصصان آلمانی در یک آزمایش جدید به بررسی این موضوع پرداختند که چرا رژیم غذایی گیاهی یا به اصطلاح "رژیم وگان" با تحلیل رفتن و کاهش سلامت استخوان ها همراه است.
  ۴ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: در خوزستان از 20 بهمن ماه تا روز 15 اسفندماه، 244 مورد فوت به دلیل ابتلا به کرونا داشته ایم؛ این تعداد موارد فوت شده در کمتر از یک ماه، فاجعه است.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گروهی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان با سنتز RNA دو رشته ای دارویی به صورت اسپری برای پبشگیری و درمان بیماری کووید-19 عرضه کردند که به گفته آنها ماده مؤثره این دارو بعد از وارد شدن به مخاط بینی ...
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
با برگزاری مراسم قرعه کشی تورنمنت بین المللی بلغارستان، تکواندوکاران ایرانی رقبای خود را در این رقابت ها شناختند.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بارسلونا با پیروزی برابر اوساسونا در دو امتیازی اتلتیکومادرید صدرنشین قرار گرفت.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ضیاءالدین خالقی از نبود سنت ها و آیین های ملی در شعر امروز و وجود عاشقانه های آبکی و باندبازی های آن چنانی در آن می گوید و بر این که باید به سنت ها نگاه امروزی داشت، تاکید می کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عزیزی خادم و هیات رئیسه باید طی ماه های آینده گزینه های مدنظر خود را برای اخذ رای اعتماد به مجمع فدراسیون فوتبال معرفی کنند.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی تکواندو از غیبت چهره المپیکی ایران در تورنمنت بلغارستان به دلیل تب و لرز خبر داد و گفت: صلاح ندانستیم میرهاشم حسینی با این شرایط به میدان برود.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سفر پاپ فرانسیس به شهر باستانی اور در عراق توجه بسیاری از جمله رسانه ها را جلب کرده؛ اما اور چرا مهم است و چرا رهبر کاتولیک های جهان در جریان سفر سه روزه اش به عراق به آن جا هم رفت؟
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یوونتوس در شب درخشش مهاجم اسپانیایی اش توانست لاتزیو را شکست دهد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
ارزش بیشتر ارزهای دیجیتالی بار دیگر در مسیر کاهشی باقی ماند.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دفتر پتنت و علامت تجاری آمریکا اخیرا درخواست عجیبی از سوی شرکت بازی "سونی اینتراکتیو اینترتینمنت " برای ثبت امتیاز انحصاری سیستمی که اشیای خانگی معمولی و مواد غذایی را به دسته کنترل پلی استیشن تبدیل ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور سناریوهای مختلف برای سفرهای نوروزی را بررسی و با توجه به اعمال هر یک از آن ها ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: گام دوم انقلاب یعنی اقتصاد و فرهنگ را براساس اصول انقلاب پایه ریزی کنیم.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خودرو سانتافه جدید هیبریدی خواهد بود.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ارزش دلار مقابل بیشتر ارزها تقریبا بدون تغییر باقی ماند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نرخ بیکاری بزرگ ترین اقتصاد جهان به 6.2 درصد کاهش پیدا کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: اکنون خراسان رضوی وضعیت با ثبات و به نسبت آرامی را از نظر مبتلایان به کرونا سپری می کند ...
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
متوسط نرخ تورم پاکستان در 12 ماه منتهی به فوریه نسبت به دوره منتهی به ماه قبل 3.05 درصد افزایش یافت.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید این تیم نیاز به جذب یک مدافع دارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی در نشست شورای ساماندهی مبادلات مرزی استان بر ایفای درست نقش تعاونی مرزنشینان استان تاکید کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه بسته 60 گیگابایتی اینترنت رایگان برای معلمان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
پورتو که در ترکیب از مهدی طارمی بهره می برد توانست طیل ویسنته را در لیگ پرتغال شکست دهد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی 20 درصد از منابع در نظر گرفته شده برای ساخت مسکن شهری و روستایی در سال 1400 را به خانواده های دارای سه فرزند اختصاص دادند.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بایرن مونیخ با آن که با دو گل از دورتموند عقب افتاد اما توانست با درخشش لواندوفسکی به بازی برگردد و یک پیروزی ارزشمند دیگر را کسب کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: محدودیت ها طبق آئین نامه هوشمند است.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر امور نمایشگاه های مجتمع صنعتی اسفراین گفت: مجتمع صنعتی اسفراین طی دو قرارداد، محورهای مورد نیاز لوکوموتیو را برای شرکت لکوموتیو مپنا می سازد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی دخل و خرج دولت در سال آینده را تعیین و تصویب کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در آخرین شیفت کاری مجلس در راستای تصویب لایحه بودجه 1400 گفت: همکاری خوبی با دولت داشتیم و تا جایی که می توانستیم به سمت عدالت حرکت کردیم.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی دولت را مکلف به انجام اقدامات لازم برای افزایش حقآبه ایران از رودخانه هیرمند در سال 1400 کردند.
  ۷ ساعت پیش    
رییس مجلس شورای اسلامی، زنگ پایان جلسه علنی امروز مجلس را به صدا درآورد و زمان برگزاری جلسه بعدی مجلس را صبح یکشنبه 24 اسفند ماه اعلام کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نماینده وزن 97 کیلوگرم ایران با شکست مقابل حریف آمریکایی در فینال تورنمنت رنکینگ ایتالیا به عنوان نایب قهرمانی این رقابت ها رسید.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه شمار مبتلایان شناسایی شده به کرونای انگلیسی در کرمانشاه به شش نفر رسید.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی لغو معافیت مالیاتی موسسات کنکوری را مقدمه ای برای حذف رانت های معمول و ⁧کاهش تبعیض⁩ های اجتماعی و اقتصادی دانست.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی تصمیم گرفت دیدارهای انتخابی جام جهانی 2022 در ماه مارس را لغو کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند که ظرف دو سال آینده طرح ملی کاداستر اجرایی شده تا زمین های کشاورزی صاحب سند شوند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از دستگیری فردی که با ضربات چاقو دوستش را در یک منزل مسکونی به قتل رسانده بود خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
یکی از رهبران جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که دور جدید مذاکرات میان گروه های مختلف فلسطینی اواسط ماه جاری میلادی در قاهره پایتخت مصر برگزار می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ده ها تن امروز، شنبه در پایتخت تونس با درخواست برای آزادی فعال زن حقوقی و بازداشت شدگانی که در جریان اعتراضات دو ماه پیش بازداشت شدند، تظاهرات کردند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای با اختصاص 300 میلیارد تومان برای اشتغال زندانیان در سال آینده موافقت کردند.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو گفت که ترکیه، آمریکا، کانادا، انگلیس امنیت کشورهای عضو اتحادیه اروپا را تامین می کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس کمیته داوران کاراته ناجا گفت: مسابقات ارتش های جهان سیزم سال آینده در روسیه برگزار خواهد شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی سازوکاری را برای تسویه بدهی وزارت دفاع به بانک مرکزی، بانک ها و موسسات اعتباری غیر بانکی تعیین کردند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین معاون عمرانی استاندار قزوین در بازدید از سردخانه میوه های تنظیم بازار با اعلام اینکه 800 تُن پرتقال و 400 تُن سیب از هفته آینده توزیع خواهد شد ...
  ۸ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ساز و کار پرداخت یارانه هدفمندی و معیشتی را در سال 1400 مشخص کردند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
انصارالله یمن از تشدید حملات علیه عربستان چندین هدف را دنبال می کند که شاید مهم ترین آن، اعمال فشار بر ریاض و کسب امتیازهای بیشتر برای مذاکرات احتمالی آتی باشد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با برگزاری دیدارهای مقدماتی و نیمه نهایی، فینالیست های لیگ برتر هاکی مردان مشخص شدند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرمربی تیم پدیده غرب اجرای ماده 88 را برای باشگاه های فوتبال کرمانشاه مشکل ساز اعلام کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به ایام تعطیلات نوروز و مسافرت های پیشرو به استان، شرایط آسیب پذیری و خطر در حوزه شیوع کرونا برای استان متصور است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی دستگاه ها را مجاز کردند تا یک درصد از بودجه خود را در سال 1400 برای سیاست های جمعیتی اختصاص دهند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: رسیدگی به آثار اجتماعی ناشی از شرایط کرونا به ویژه موضوع سلامت روان باید در جامعه پیگیری شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه گفت: از مدیرعامل باشگاه راهیان می خواهیم تا پس از تعطیلات نوروز تمرینات خود را آغاز کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
برادران عالمیان در دور اول جدول مقدماتی تور جهانی تنیس روی میز قطر موفق به شکست حریفان خود شدند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای وزارت امور اقتصادی و دارایی را مکلف کردند لیست جامعی از دارایی های نقدی و غیر نقدی و اموال منقول و غیر منقول دولت و نهادهای حاکمیتی و نهادهای عمومی غیر دولتی کشور در خارج ...
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
علیرضا قربانی در حساب رسمی خود در اینستاگرام از انتشار قطعه جدیدی به نام عروج با همکاری یک گروه فلسطینی خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
ایسنا/قزوین استاندار قزوین گفت: برخی خبرنگاران هستند که آن ها هم به دلیل حضور در برنامه ها و فعالیت مستمر باید در ستاد واکسیناسیون شناسایی و واکسینه شوند ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
پاپ فرانسیس در کلیسای مار یوسف مراسم عشای ربانی را با حضور مسئولان عالی رتبه عراقی برگزار کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
خونریزی بینی بین کودکان و بزرگسالان شایع است اما برخی موارد جدی تر هستند که در این موارد به تماس با پزشک نیاز خواهد بود.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
دفتر اطلاع رسانی وزیر امور اجتماعی و گردشگری لبنان برای بررسی موضوع آوارگان به دمشق سفر کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: در استان قزوین در بحث شیوع کرونای انگلیسی در آبیک با مدیریت خوبی که صورت گرفت کرونای جهش یافته در نطفه خفه شد و هیچ موردی به جز پنج نفر از اطرافیان فرد ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از مصوبه امروز مجلس در مورد افزایش حقوق ها در سال آینده گفت که در سال 98، 900 استاد از ایران خارج شدند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی همه بانک ها و مؤسسات اعتباری غیر بانکی را موظف کردند برای احداث و نوسازی 400 هزار واحد مسکن روستایی و شهری و 800 هزار واحد مسکن شهری 360 هزار میلیارد تومان تسهیلات ساخت ...
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدافع استقلال می گوید روی هم رفته در این فصل سه، چهار هفته مصدوم بود و علت غیبتش به خاطر مشکلات با کادر فنی قبلی بود.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خلوصی آکار اعلام کرد: ارزش های مشترک تاریخی و فرهنگی با مصر داریم. با فعال شدن این ارزش ها احتمالا تحولات مهم و متفاوتی در روزهای آینده رخ دهد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران این طرح را نیازمند اصلاح گفت: منابع لازم و مصارف برای اجرای این طرح باید تأمین شود که هنوز منابعی ندارد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس فدراسیون جودو پس از حمله قلبی و چند ساعت بستری شدن در بیمارستان مدرس، از بیمارستان مرخص شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای اختصاص 1000 میلیارد تومان برای اشتغال محرومان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی را به تصویب رساندند.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به وضعیت نامساعد بازار شب عید عنوان کرد: تورم و گرانی محصولات در آستانه شب عید نگران کننده است و این وضعیت رهبر معظم انقلاب را غصه دار کرده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آرش رضاوند امیدوار است با حضور فرهاد مجیدی و کادر جدید استقلال نتایج بهتری کسب کند.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که همواره مقام معظم رهبری از جوانان، دانشجویان، حوزه های علمیه و شرکت های دانش بنیان حمایت کرده اند ...
  ۹ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: از روز دوشنبه با گذر موج ضعیفی از روی استان در برخی مناطق افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید تا شدید پیش بینی می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مهاجم استقلال می گوید هدف استقلال در فصل جاری قهرمانی در لیگ برتر ایران است.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دفاع راست تیم فوتبال استقلال تهران می گوید تیمش برای قهرمانی در لیگ برتر می جنگد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
7 عضو اصلی و 4 عضو علی البدل هیأت اجرایی مرکزی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری بر اساس ماده 31 قانون انتخابات ریاست جمهوری و تبصره های آن انتخاب شدند.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
هافبک استقلال می گوید امیدوار است حضور فرهاد مجیدی در این تیم سبب خیر شود و در پایان فصل جشن قهرمانی را برگزار کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...