شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۲:۲۵Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

ایستا نیوز (istanews.ir)

  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:مرکز آمار اعلام کرد: نرخ تورم سالانه تیرماه 1400 برای خانوارهای کشور به 44,2 درصد رسیده که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل، 1.2 واحد درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی معتقد است استقلال بانک مرکزی در فضای اقتصادی کشورمان، می تواند به تقویت ارزش پول ملی هم کمک کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:براساس آخرین گزارش ها، چهار بانک بورسی آینده، سرمایه، صادرات و دی، جمعا حدود 60 هزار میلیارد تومان زیان انباشته دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:متوسط هفتگی قیمت دلار و یورو متشکل افت کردند و به کانال قیمتی پایین تر وارد شدند. عرضه هفتگی یورو متشکل در سه هفته اخیر زیر یک میلیون قرار داشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:بررسی گزارش مرکز آمار ایران درباره وضعیت درآمد و هزینه خانوارهای ایرانی در سال 1399 نشان می دهد که متوسط هزینه کل خالص سالانه یک خانوار شهری 62 ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:در تازه ترین گزارش مرکز آمار رشد ماهانه قیمت در تیر ماه بیشترین میزان افزایش را در 8 ماه گذشته داشته است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:می توان با برنامه ریزی مناسب در کشور، سالانه بین یک تا دو میلیارد دلار، از استخراج بیت کوین درآمد زایی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:پس از بازدهی منفی بازار سهام در دو ماه ابتدایی سال و بازدهی یک درصدی در خرداد، بازدهی تیرماه بورس مثبت 12 درصد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:این روزها هشدارهای جدی برای تورم بی سابقه در ایران شنیده می شود. هشدارهایی که می گویند تورم مهارنشدنی در راه اقتصاد ایران است و کشور را به پرتگاه ابرتورم نزدیکتر از همیشه کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:دلار پس از شش صعود متوالی، عقب نشست.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:در وال استریت همه شاخص ها صعودی بودند؛ تا جایی که هر سه شاخص اصلی بورسی در سطح بالا تری از روز قبل خود بسته شدند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:فعالیت بازار سرمایه در هفته جاری درحالی به دلیل تعطیلات شش روزه پایتخت به سه روز خلاصه شد که شاخص کل بورس در سه روز کاری این بازار نسبت به هفته قبل با بیش از 5000 واحد افزایش از رقم یک ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایستانیوز: بازارها در ایران متاثر از آغاز به کار دولت جدید ابراهیم رییسی در روزهای آینده، منتظر تحولات جدید میمانند اما با گمانه زنی ها درباره مذاکرات وین با چالش روبه رویند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:از کلیه سهامداران محترم شرکت و یا نمایندگان قانونی آنان دعوت می شود که با همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای سال مالی منتهی به 1399/12 ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:طی 24 ساعت گذشته ارزش بیت کوین با افزایش 9.27 درصدی به 32 هزار و 553 دلاری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:در جشنواره پاکت باز بله که از عید قربان تا غدیر برگزار می شود، کاربران هم با هدیه گرفتن امتیاز می گیرند، هم با هدیه دادن!
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۷   + ۳۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:رئیس جمهور صبح پنج شنبه در هشتاد و سومین پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید طرح ملی عظیم انتقال نفت خام از گوره به جاسک و پایانه صادراتی منطقه مکران را از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:مجمع عمومی موسسه اعتباری ملل با توجه به عدم حصول حد نصاب قانونی برگزار نشد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:بیشتر ارزهای دیجیتالی در 24 ساعت اخیر صعود بالای 10 درصد داشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۱۹   + ۳۶ سایت دیگر  
ایستانیوز: مدیرعامل بیمه ایران با تاکید بر اینکه بیمه ایران بیش از هر ارزشی نیاز به اخلاقی تر شدن در چارچوب مبانی ارزش های سازمانی دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۴   + ۴۷ سایت دیگر  
ایستانیوز: معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: به استناد مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا، مهلت ارایه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری تا پایان مردادماه تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
ایستانیوز: شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش 8420 واحدی معادل 0.65 درصد به یک میلیون و 311 هزار و 277 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد 203 واحدی به 19 هزار و 49 واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۶۰ سایت دیگر  
ایستانیوز: دبیرکل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی مطابق مصوبه دولت از سه شنبه، 29 تیرماه تا یکشنبه، 3 مردادماه تعطیل هستند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:مجوز برگزاری مجمع عمومی بانک صادرات ایران از سوی بانک مرکزی صادر شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون عملیات و نظارت بورس کالای ایران با بیان اینکه 80 درصد سیمان عرضه شده در بورس کالا معامله می شود گفت: بورس کالا عامل افزایش قیمت در بازار نیست.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۴    
تومان نیوز:قیمت هر دلار آمریکا(اسکناس)، امروز دوشنبه 28 تیر 1400 در صرافی های بانکی برای خرید 23 هزار و 582 تومان و برای فروش 24 هزار و 58 تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:از کسانی که واکسن نزده اند پرسیده شد فکر می کنید چه زمانی برای واکسن زدن نوبت به شما خواهد رسید؟ براساس نتایج به دست آمده، از نظر 14.4 درصد تا پایان تابستان، از نظر 10 ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:ارزهای رمزپایه در گذشته نه چندان دور رشدهایی را تجربه کرده اند. داج کوین یکی از ارزهای رمزپایه است که رشد چشمگیری داشته است. در واقع ، در دو ماه اول سال 2021 به بالاترین حد خود رسیده است ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک مرکزی در اطلاعیه ای درباره استفاده از ابزار نرخ بهره بین بانکی در کنترل بازار دارایی ها توضیحاتی داد که نشان دهنده تاثیرگذاری نوسان این نرخ بر بورس است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۴۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:بر اساس مصوبه جدید هیات وزیران، برای حمایت از افزایش عمق ساخت داخل پروژه ها با مشارکت ایرانی و خارجی، چندین سطح مشوق مالیاتی تعیین شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:دارابی، کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه واکنش بورس به انتخابات ریاست جمهوری مثبت بوده و طی این مدت شاخص کل نزدیک به 17 درصد رشد کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:پس از توافق اوپک پلاس در مورد افزایش عرضه، قیمت نفت یک دلار سقوط کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:رییس روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: اگر بانک ها هم مشمول تعطیلی یک هفته ای استان تهران شوند، چهار بورس کشور هم تعطیل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز: قیمت دلار در معاملات صبح دوشنبه بازار آزاد نسبت به روز یکشنبه 170 تومان کاهش یافت و 24 هزار و 480 تومان مبادله شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:با کاهش سود اوراق قرضه ایالات متحده و نگرانی ها از گونه جدید ویروس، قیمت طلا افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۴۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک آینده در راستای ایجاد تعاملی دوسویه و مؤثر بین بانک و مشتریان خود، به عنوان عضوی از خانواده بزرگ بانک آینده، به آن ها پاداش می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۳۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:پلیس تمام مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا را همچون روال گذشته اجرایی خواهد کرد و علاوه بر جرایمی که در دستورالعمل وجود دارد در هر کجا که با سفر ها در جاده ها مواجه شود ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۵۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:درحالی با تصمیم دولت، تمامی ادارات استان های تهران و البرز از فردا تا یک شنبه هفته آینده تعطیل شدند که هنوز تکلیف بانک ها مشخص نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر امور شعب بانک دی گفت: بانک دی به زودی کار اعطای تسهیلات به صورت غیرحضوری به خانواده های شاهد و ایثارگر را آغاز می کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:حامد سلطانی نژاد در سلسله نشست های الگوی حکمرانی تولید که با محوریت تامین مالی تولید برگزار شد، گفت: با توجه به تنگناهای تامین مالی تولید در کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:کاهش توان تولید برق در کشور و افزایش مصرف آن، به طور طبیعی بر روی سهام شرکت ها تاثیرگذار خواهد بود ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:چالش قطعی برق در کنار افزایش هزینه های ثابت و جاری شرکت های سیمانی منجر به کاهش تولید سیمان شده است، معضلی که نتیجه ای جز ضرر به شرکت ها و افزایش قیمت برای خریداران به دنبال نخواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۴۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:رئیس اداره امور صندوق های سرمایه گذاری سازمان بورس از تدوین اساسنامه صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات خبر داد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:دولت با نصح صریح قانون موکلف است خسارت ناشی از قطع برق کارخانه های سیمان را پرداخت کند. سیمانی ها با تصمیمات اخیر وزارت نیرو با ضرر و زیان های سنگینی مواجه شدند که باید میزان دقیق آن محاسبه ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:وجود بازار رقابتی، عرضه انرژی الکتریکی موردنیاز جوامع بشری را به شکلی کارآتر میسر می سازد، زیرا در بازار رقابتی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه تحت تاثیر عقب نشینی بازده اوراق قرضه و نگرانیها نسبت به افزایش آمار ابتلا به کووید 19 که تقاضا برای دارایی امن را تقویت کرد، اندکی افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر کل دفتر مطالعات رفاه اجتماعی وزارت رفاه گفت: در حال حاضر بر اساس گزارش رسمی مرکز آمار ایران 32 درصد از جمعیت کشور زیر خط فقر قرار دارند و میانه مصرف کالری در کشور زیر استاندارد مصرف ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۴۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل بانک مهر ایران اعلام ک: در مجمع عمومی عادی سالانه و فوق العاده با حضور نمایندگان سهامداران ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۴   + ۳۴ سایت دیگر  
ایستانیوز: با حضور وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی و مدیرعامل بانک مسکن، عملیات اجرایی احداث صد هزار واحد در قالب طرح اقدام ملی مسکن، آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۹   + ۴۸ سایت دیگر  
ایستانیوز: با اعلام دبیرخانه جشنواره بانک محبوب من ، بانک سامان با کسب بیشترین آرای مردمی در هفتمین دوره این جشنواره و برای سومین سال متوالی محبوب ترین بانک ایران شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۹   + ۳۵ سایت دیگر  
ایستانیوز: در مطالعه ای که هوآوی و آکسفورد اکونومیکس انجام داده اند، پیش بینی شده که تا سال 2025 حدود 25درصد اقتصاد جهان یعنی عددی در حدود 23 تریلیون دلار دیجیتالی خواهد شد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۴   + ۵۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:اگرچه کارمندان بانک ها به دلیل تردد زیاد مردم، با ریسک بالای ابتلا به کرونا مواجه هستند اما مسئولان نظام بانکی برای در اولویت تزریق واکسن قرارگرفتن این گروه هیچ گونه پیگیری انجام نداده اند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:چند روز پیش خبری مبنی بر موافقت وزارت خارجه امریکا با لغو بخشی از تحریم های تجاری ایران با هدف دستیابی ایران به منابع مالی بلوکه شده در کشورهای ژاپن و کره جنوبی منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:برخی از کارشناسان اخیرا قیمت های نجومی را برای بیت کوین در سال های آتی پیش بینی کرده اند و معتقدند که این رمزارز احتمالا از دلار نیز پیشی بگیرد و به ارز رایج تبدیل شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۳۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:به منظور رونق تولید و کسب و کار، موسسه اعتباری ملل به تولید کنندگان تسهیلات تامین سرمایه در گردش و خرید مواد اولیه و ماشین آلات و تجهیزات پرداخت می نماید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت دلار در سلیمانیه از قیمت دلار در بازار ارز تهران کمتر شد. این اتفاق نادر علامت کاهشی به بازار ارز است اما این پیش بینی کاهشی برای قیمت دلار در میاند مدت هم برقرار است؟
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:طی 24 ساعت گذشته ارزش بیت کوین با ریزش 0.42 درصدی همچنان در کانال 31 هزار و 631 دلاری باقی مانده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:سال گذشته ارزش افزوده خدمات برابر 19 میلیون و 155 هزار میلیارد ریال بود. در سال 99 ارزش افزوده خدمات در مقایسه با سال قبل از آن 55.8 درصد رشد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:شاخص بورس در 4 روز معاملاتی اخیر در محدوده یک میلیون و 300 هزار واحد نوسان کرده است. آیا شاخص در حال کف سازی است یا از صعود ناتوان است؟
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۴   + ۸۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر نظارت بر ناشران، شرکت های سرمایه پذیر سهام عدالت - باید اطلاعات سهامداران عدالت به روش مستقیم و سایر سهامداران خود را از شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه دریافت کرده و ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:شرکت بیمه کوثر در اقدامی بدیع و کم نظیر در صنعت بیمه، به زودی، با ورود مستقیم به سرمایه گذاری در صنایع بزرگ و مهمی مانند پتروشیمی خیز بلندی برای افزایش سودآوری پایدار برخواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:کارگزاران بیمه آذربایجان شرقی به صورت حضوری و آنلاین، کارگزاران بیمه استان های آذربایجان غربی و اردبیل نیز از طریق ارتباط اینترنتی مشکلات خود را با مدیرکل نظارت بر شبکه خدمات بیمه ای در ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:صورت های مالی سال 1399 بانک مهر ایران بدون بند حسابرسی به تصویب مجمع عمومی این بانک رسید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
ایستانیوز: امکان ویرایش اطلاعات سهامداران حقوقی و تغییر نماینده معرفی شده آنان در سامانه سجام فعال شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
ایستانیوز: مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه تعاون، از طرح ترغیبی این شرکت برای افزایش بهره وری و انگیزشی شبکه فروش سخن گفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز: اپلیکیشن هپ کانون جوانه های بانک ملی ایران که با استقبال نوجوانان رو به رو شده، حالا چهره جدید خود را رونمایی کرده است و کانونی ها می توانند در بستر جدید این اپلیکیشن، مطالب ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۳۰    
ایستانیوز:شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه 27 تیر 1400 با افت 8326 واحدی به یک میلیون و 302 هزار و 914 واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۵    
ایستانیوز:قیمت هر دلار آمریکا(اسکناس)، امروز یکشنبه 27 تیر 1400 در صرافی های بانکی برای خرید 23 هزار و 730 تومان و برای فروش 24 هزار و 209 تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:از زمانی که دولت ترامپ با نادیده گرفتن تعهدات دیپلماتیک خود برجام را ترک کرد، محدودیت های مالی و بانکی علیه ایران باعث شد بسیاری از واحدهای صنعتی خرد و کلان با مشکلاتی جدی مواجه شوند که در ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:شرکت بیمه نوین نرخ سود قطعی تخصیص یافته به اندوخته بیمه نامه های عمر انفرادی در سال 1399 را 25.5درصد اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرکسب و کارهای نوین شرکت بیمه تجارت نو، اظهارداشت که شرکت متبوع وی، به دنبال برداشتن گام های بزرگی در حرکت به سمت تحول دیجیتال است تا با ارائه خدمات در بستر فناوری ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۴۱ سایت دیگر  
ایستانیوز: بانک سپه به سبب حمایت از اشتغال زایی محرومان و کمک به خوداتکایی مددجویان کمیته امام خمینی (ره) در ردیف برترین بانک های کشور انتخاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
ایستانیوز: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به پایان سال 99 لغو شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:وضعیت اقتصاد ایران در دهه 1390، بدترین وضعیت، دست کم از سال 1320 تاکنون بوده است. بررسی ها نشان می دهند که اقتصاد ایران در این دهه تقریباً رشدی نداشته و در حالی که جمعیت ایران از سال 1390 ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:اونس طلا هفته گذشته بالای 1800 دلار ماند اما تحلیلگران می گویند یک عامل کلیدی می تواند باعث شود این فلز ارزشمند هفته جاری تا سطح 1920 دلار صعود یا به 1600 دلار ریزش کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:پژوهشگران دانشگاه های تهران و تربیت مدرس با انجام یک مطالعه و مصاحبه با خبرگان، چگونگی ارتقای شفافیت اقتصادی در ایران را مورد بررسی قرار دادند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:دستورالعمل نحوه صدور مجوز عرضه عمومی شرکت پروژه از سوی سازمان بورس ابلاغ شد. دستورالعمل نحوه صدور مجوز شرکت پروژه ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۵۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک مرکزی آمار نرخ بیکاری کشور در سال 99 را اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ بیکاری 9.6 درصد و نرخ بیکاری جوانان 18 تا 35 ساله معادل 16.7 درصد بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک مرکزی ارزش سهام و حق تقدم معامله شده در سال 99 را معادل 2449 هزار میلیارد تومان اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک مرکزی تراز حساب جاری کشور را در سال 99، عدد 709- میلیون دلار اعلام کرد؛ ضمن اینکه در این دوره، کل بدهی های خارجی ایران به 9 میلیارد و 142 میلیون دلار رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:وزیر راه و شهرسازی گفت: سهمیه مسکن خبرنگاران در قالب طرح اقدام ملی مسکن برای اصحاب رسانه ای که ثبت نام شده هستند، به زودی اعلام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک مرکزی رشد تولید ناخالص داخلی با احتساب نفت را در سال 99 معادل 3.6 درصد و رشد بدون نفت را 2.5 درصد اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:جد مک کالیب مغز نوآوری استلار است. او یکی از عوامل اصلی در بازار رمزنگاری است ، بازاری که امروز می بینیم مدیون جد است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:چند دهه است این پرسش کلیدی در کشور ما حل نشده باقی مانده است که بهترین سازوکار تصمیم گیری در مورد تخصیص منابع چیست؟ یک دیدگاه آن است که سازوکار بازار، منابع را به شکل بهتری تخصیص می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک مرکزی نرخ رشد نقدینگی را در اسفند سال 99 نسبت به مدت مشابه سال قبل، 40.6 درصد عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۵۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس گفت: بیش از 10.2 میلیون نفر در صندوق های بورسی سرمایه گذاری کردند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:شرکت بیمه اتکایی امین با نماد "اتکام" در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:امیر هامونی، مدیرعامل فرابورس ایران در رویداد Meet the Market فیاس (فدراسیون بورس های اروپایی-آسیایی) با موضوع معرفی بازار سرمایه ایران ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:نشست آنلاین بازار سرمایه ایران به میزبانی بورس تهران و با مشارکت فدراسیون بورس های اروپا آسیایی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:تفاهم نامه همکاری میان سازمان بورس و اوراق بهادار و دانشگاه صنعتی شریف در راستای توسعه زیرساخت های فناورانه بازار سرمایه، توسعه فناوری های پیشرفته نظارت بر بازار سرمایه ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل سمات در نشست (آشنایی با بازار سرمایه ایران) که به میزبانی FEAS برگزار شد، اعلام کرد: همه کشورها باید در مسیر دستیابی به هدف مشترک خود یعنی توسعه بازارهای مالی گام بردارند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۳۹ سایت دیگر  
ایستانیوز: یک کارشناس بازار سرمایه گفت: معاملات بورس در 6 ماه دوم سال جاری بسیار بهتر و معقول تر از نیمه نخست سال خواهد بود که این موضوع می تواند هیجان های ایجاد شده در بازار را کاهش دهد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:ارزهای دیجیتال در دولت دوازدهم تاحدودی به رسمیت شناخته شد و زیر نظر وزارت صمت رفت اما دولت بعدی حتما در این زمینه باید موضع مشخص و روشنی داشته باشد و برای آن برنامه ریزی و قانون گذاری کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۹۴ سایت دیگر  
ایستانیوز: مدیرعامل بانک مسکن با ابلاغ مصوبه جدید این بانک در راستای تامین مالی سریع بخش عرضه مسکن، فرمان پرداخت 30 هزار فقره تسهیلات مسکن روستایی را خطاب به شعب سراسر کشور صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
ایستانیوز: دور جدید قرعه کشی وین کارت برگزار و برندگان خوش شانس 444 جایزه نقدی به ارزش دوازده میلیارد ریال مشخص شدند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۳۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:در مراسم تجلیل از یاوران اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) که با حضور معاون اول رئیس جمهور، رئیس کل بانک مرکزی و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
ایستانیوز: در مراسمی که به منظور قدردانی از تلاشگران عرصه خدمت به محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال برگزار شد، محمد رضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران مورد تقدیر قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
ایستانیوز: کمیته امداد امام خمینی (ره) از بانک سامان به دلیل حمایت از ایجاد اشتغال برای محرومان تقدیر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۷۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب اعلام کرد: تمام شرکت های تابعه این مجتمع به جز گسترش شهریار که بعد از اجرای فازهای توسعه ای انجام می شود، در یکدیگر ادغام و به یک مجموعه تبدیل خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:فرابورس ایران، سه شنبه، 29 تیرماه 1400، میزبان عرضه اولیه تعداد 450 میلیون سهم شرکت سرمایه گذاری هامون صبا، با نماد معاملاتی "وهامون" به روش ثبت سفارش خواهد بود.
مشاهده نتایج بیشتر...