یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۷:۰۹Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (isti.ir)

  ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
دستیار معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری امضای تفاهم نامه ای بلندمدت میان معاونت علمی و سازمان بورس و اوراق بهادار را زمینه مناسبی برای توسعه بازار بورس دانش بنیان ها دانست.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
بهار نو می سازد، می آفریند، می طراود و باز، می سازد؛ بهار، این نوآورانه ترین نوآفرینانه ی طبیعت.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۱۳   + ۱۰۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه برنامه اصلی دولت در سال 1402 کنترل تورم همراه با رشد پایدار اقتصادی است، تصریح کرد: به مردم عزیزمان اطمینان می دهم، در سال جدید تلاش خادمان شما در دولت برای تحقق وعده ها ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه برنامه اصلی دولت در سال 1402 کنترل تورم همراه با رشد پایدار اقتصادی است، تصریح کرد: به مردم عزیزمان اطمینان می دهم، در سال جدید تلاش خادمان شما در دولت برای تحقق وعده ها ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۲:۰۶   + ۷۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1402، سال جدید را سال مهار تورم، رشد تولید نام گذاری کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
خانه اندیشه ورزان با همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، فراخوان ارائه احکام پیشنهادی برای برنامه هفتم توسعه را برگزار می کند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
عراق و ترکیه مهم ترین بازارهای هدف صادرات محصولات نانوفناوری ایران شناخته شدند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
توافق نامه همکاری میان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و شرکت پترو ایران به امضا رسید تا زمینه توسعه اقتصاد دانش بنیان با محوریت صنایع نفت، گاز و انرژی های تجدیدپذیر فراهم شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جمعی از پژوهشگران و مسئولان شرکت های دانش بنیان، پیشرفت کشور در بخش های مهم و دانش های نو و مؤثر در زندگی را در کشور؛ پیشرفتی چشمگیر عنوان کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه فناوری ها و محصولات محرومیت زدا توسط معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، کمیته امداد امام خمینی و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
در راستای شفافیت و در دسترس قرار گرفتن اطلاعات که پیش از این نیز به لزوم اجرای آن تأکید شده بود؛ سامانه ای تحت عنوان سامانه انتشار اطلاعات طرح های پژوهشی بنیاد ملی علم ایران راه اندازی شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک میان ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی زمینی ارتش امضا شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای موجود سهم غذاهای دریایی از سفره ایرانیان یک ششم میزان استاندارد جهانی است و با وجود اهمیت غذاهای دریایی در سلامت مردم؛ هنوزسهم این غذاها در سفره های ایرانیان ناچیز است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
جمعی از نخبگان حوزوی با معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
همایش تجلیل از مدیران شرکت های دانش بنیان شبکه همکار دفاعی با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
همکاری های مشترک 4 جانبه برای تحقق تحول دیجیتال در صنعت پتروشیمی آغاز شد. توافقی که ارکان اصلی آن را شرکت های دانش بنیان، دانشجویان و اساتید دانشگاه شریف تشکیل می دهند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
در نشستی مشترک میان ستاد توسعه فناوری های آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و استانداری یزد بر حل مسائل آبی با کمک فناوری های نوین تاکید شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
توافق نامه همکاری میان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف اتصال صنایع بزرگ به نوآوری های دانش بنیان ها امضا شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس جمهور باشقیرستان که یکی از ایالت های تشکیل دهنده فدراسیون روسیه است در راس یک هیات رسمی از خانه نوآوری و فناوری ایران (ihit) بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان از برنامه های این بنیاد برای ارتقای اثربخشی فعالیت نخبگان حوزه های تخصصی علوم پایه گفت و تاکید کرد ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دومین نشست هم اندیشی دفتر سیاستگذاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان با محوریت تدوین برنامه هفتم توسعه در حوزه اقتصاد دانش بنیان و با حضور جمعی از اندیشکده ها و پژوهشکده های مرتبط در محل این ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
پاویون شرکت های دانش بنیان و فناور در بیست و دومین دوره نمایشگاه نفت و گاز مسکو (NEFTEGAZ 2023) با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان برپا می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری، با صدور حکمی دبیر ستاد فناوری های فرهنگی و نرم را منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری از نقش شرکت های دانش بنیان در خلق ارزش افزوده و تکمیل زنجیره ارزش پتروشیمی گفت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
سومین کنفرانس ملی فناوری های معدنکاری ایران با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری 12 و 13 اردیبهشت ماه سال 1402 برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
جمعی از دانش آموختگان کارآفرین و فناور دانشگاه صنعتی شریف، دغدغه های خود را با معاون علمی مطرح کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
توافق نامه همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و وزارت صنعت معدن و تجارت به امضا رسید تا فناوری های گلوگاهی صنعت توسط دانش بنیان ها، با تکمیل زنجیره ارزش تامین شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
بیست وهشتمین دوره نمایشگاه Mosbuild 2023 مسکو 8 تا 11 فروردین ماه سال 1402 برگزار می شود و بیش از 800 شرکت از 20 کشور به عنوان غرفه دار در این نمایشگاه حضور می یابند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با نخبگان و استعدادهای برتر علمی بر استفاده از نخبگان در برنامه ریزی برای مسائل کشور تاکید کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
توافق نامه همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و وزارت صنعت معدن و تجارت به امضا رسید تا فناوری های گلوگاهی صنعت توسط دانش بنیان ها، با تکمیل زنجیره ارزش تامین شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری یک هیات تجاری در حوزه صنعت ساختمان 6 تا 13 فروردین ماه سال 1402 به مسکو اعزام می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری در نشست امضای توافق نامه با وزارت صنعت، معدن و تجارت از ایجاد تحول در روند شناسایی و ارزیابی شرکت های دانش بنیان گفت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
بیش از 42 هزار خدمت ارائه شد تا شرکت های دانش بنیان و فناوران بتوانند برای تجاری سازی محصولات و خدمات خود مسیر هموارتری را طی کنند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
یک همکاری مشترک میان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و بیمه مرکزی برای تاسیس صندوق سرمایه گذاری خصوصی با هدف کاهش وابستگی به واردات محصولات سلامت محور شکل ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
در دیدار و گفت وگوی دبیرکل سازمان همکاری شانگهای و رییس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری، بر ضرورت تعامل و همکاری های علمی و فناوری ایران و سایر اعضای سازمان همکاری های شانگهای تاکید شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری، خط تولید پاراآمینوفنول، ماده موثره و اولیه داروی استامینوفن رونمایی شد و به بهره برداری رسید. ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری، صبح امروز وارد استان مرکزی شد و مورد استقبال استاندار و مقامات استانی قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری و رییس جهاد دانشگاهی مرکز توسعه قراردادی وینوا در مرکز هم آفرینی شهید سلیمانی افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز توسعه قراردادی وینوا در مرکز هم آفرینی شهید سلیمانی با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری و رییس جهاد دانشگاهی افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
برای حضور در بازار جهانی باید کیفیت محصولات ارتقا یابد و قابل رقابت با انبوهی از تولیدات جهانی باشد اما این ارتقای کیفیت به پیش نیازها و زیرساخت هایی نیاز دارد که یکی از مهم ترین مولفه های آن ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
استفاده از ظرفیت آموزش و پرورش برای ترویج اهمیت گیاهان دارویی در سطح آموزش ابتدایی تا متوسطه یکی از اولویت هایی است که در معاونت علمی دنبال می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری از مدسا نخستین خانه خلاق و نوآوری و مرکز نوآوری تخصصی کسب و کارهای پوشاک بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
با حضور دکتر دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری و جمعی از نقش آفرینان اکوسیستم استارتاپی گردهمایی پردیس سامیت برگزار شد
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
این توافقنامه با حضور روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری و سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ابراهیم بازیان مدیرعامل شستا به امضاء رسید
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
سیستم مکانیزه کردن روند اطلاع رسانی حوادث و موقعیت های اضطراری به مراجع ذی صلاح و گروه های امدادی طراحی و تولید شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
توافقنامه همکاری مشترک میان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی امضا شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نسل دوم بسته های حمایتی پژوهشگران تعریف شد و با این کار حمایت ها به نسبت اعضای هیات علمی دانشگاه ها توزیع می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ناامنی غذایی هزینه های بالایی را به کشورها تحمیل می کند و مانعی بزرگ برای دستیابی به اهداف توسعه محسوب می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و صندوق پژوهش و فناوری تجهیزات پزشکی با هدف توسعه زیست بوم علوم و فناوری های شناختی به امضا رسید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
پوشش عایق حرارت حاوی ماده نانوساختار محصولی ایران ساخت است که به کاهش مصرف سوخت و انرژی کمک می کند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
موافقت نامه همکاری مشترک معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و وزارت جهاد کشاورزی در راستای سیاست های کلی کشور برای توسعه اقتصاد دانش بنیان ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی نخبگان، با اشاره به ضرورت نگرش به موضوع نخبگی گفت: در تلاش هستیم سازوکاری ایجاد شود تا نخبگان ایرانی، هرکجای دنیا که هستند ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
نشست خبری معرفی آیین نامه حمایتی بنیاد ملی نخبگان با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
در نشستی مشترک میان ستاد توسعه فناوری های آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و استانداری یزد بر حل مسایل آبی با کمک فناوری های نوین تاکید شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری در نشست رسانه ای آیین نامه حمایت از نخبگان ایرانی، به تبیین و تشریح مفاد این آیین نامه پرداخت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
نشست خبری معرفی آیین نامه حمایتی بنیاد ملی نخبگان با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
گردهمایی باشگاه شرکت های صادراتی دانش بنیان با حضور بیش از 300 شرکت دانش بنیان برتر صادراتی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سال 82 را می توان مطلع سخنان مقام معظم رهبری در آغاز نهضت اقتصاد دانش بنیان در کشور دانست. زمانی که ایشان در ابلاغ سیاست های کلان بابت تهیه برنامه چهارم توسعه به موضوع اقتصاد دانش بنیان به صورت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
طرح های صنعت برق و حوزه اصلاح الگوی مصرف از طریق منابع بند (ط) تبصره 15 قانون بودجه سال 1401 کل کشور مورد حمایت قرار می گیرند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
دستیار معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری از ایجاد بازار اختصاصی بورس برای دانش بنیان ها خبر داد و گفت: در این بازار؛ تابلوی اختصاصی ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نخستین رویداد ملی سلامت محیط زیست و پایداری با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری اردیبهشت ماه 1402 برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
احیای نظام درمانی سنتی و گسترش تولید گیاهان دارویی یکی از اقداماتی است که در کشور دنبال می شود تا طب سنتی ایرانی به دست فراموشی سپرده نشود و مردم از مزایای آن بهره مند شوند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره و نمایشگاه مجازی گردشگری، صنایع دستی و سوغات با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری 25 اسفندماه 1401 تا 25 فرودین ماه 1402 برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری از دستاوردها و توانمندی های مجتمع صنایع دانش بنیان کسا بازدید کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حضور و معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان از باغ لارک و دانشگاه امام حسین
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری اولین استودیو تجربه در شرکت داده پردازی پارسیان رونمایی شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
افزایش بهره وری زیرساخت های آزمایشگاهی کشور و بهبود کمی و بهبود کیفی این خدمات، یکی از شاخص های پذیرفته شده جهانی برای توسعه فناوری است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست تخصصی و تعاملی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و دانشگاه جامع امام حسین برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
در دل زیست بوم فناوری و نواوری کشور؛ کپسول های نانومیسل ها با اثرات بیولوژیکی زردچوبه و کورکومین تولید شده که اثرات ضد التهابی، آنتی اکسیدانی و پیشگیری کننده از سرطان دارد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
دومین فراخوان حمایت از مروج پژوهشگر پسادکترا موسسات و مراکز استانی با هدف مشارکت مؤثر دانش آموختگان دوره دکترای تخصصی در ترویج دانش و فناوری و توسعه نوآوری در حوزه اولویت های تحقیقاتی کشاورزی منتشر ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
پنجمین نشست بین المللی سرمایه گذاری فناوری(2023TIM ) با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری و نمایندگانی از شرکت های عضو گروه D8 در پارک فناوری پردیس آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
چهارمین رویداد نوآوری های دارویی کشور نوداک 4 با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری 16 تا 18 اسفندماه 1401 برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۱    
سفر دکتر روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری به استان اصفهان
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
با برگزاری لیگ اینترنت اشیا ایران به عنوان رویدادی فناورانه؛ اقدامات برای بلوغ زیست بوم اینترنت اشیا، تمرکززدایی و شناسایی تیم های توانمند در سراسر کشور شتاب می گیرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
هشتمین سال متوالی هفته آگاهی از مغز با هدف افزایش سرمایه شناختی با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری کار خود را آغاز کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
با حمایت معاونت علمی و با حضور فعال شرکت ها و خانه های خلاق؛ هشتمین دوره جایزه فیروزه برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری، اتاق تمیز پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور یکی از اقدامات جامع و منسجمی است که برای اتصال توانمندی ها و تخصص نیروهای کارآمد ایرانی خارج از کشور به اجرا درآمده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری، از ضرورت ها و بایسته های توسعه فناوری های پیشرفته و هوش مصنوعی و نقش آفرینی پررنگ تر آن در اقتصاد سخن گفت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه محصولات دانش بنیان حوزه غذا، دارو و تجهیزات پزشکی با حضور شرکت های تولیدی فعال این عرصه در تاریخ 8 و 9 اسفندماه 1401 با مشارکت معاونت علمی ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رویداد فناورانه مسیر زآینده، با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری و استاندار اصفهان افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
خانه نوآوری و فناوری ایران در کنیا (iHiT) فراخوان حضور در نمایشگاه های بین المللی کنیا را منتشر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری ضمن بازدید از ظرفیت های دانش بنیان استان اصفهان، طرح های فناورانه و نوآورانه را افتتاح می کند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سال 82 را می توان مطلع سخنان مقام معظم رهبری در آغاز نهضت اقتصاد دانش بنیان در کشور دانست. زمانی که ایشان در ابلاغ سیاست های کلان بابت تهیه برنامه چهارم توسعه به موضوع اقتصاد دانش بنیان به صورت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
موافقت نامه همکاری مشترک در حوزه امنیت غذا، به امضای معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری و وزیر جهاد کشاورزی رسید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
نخستین همایش پیشران های اقتصادی؛ فرصتی برای توسعه ملی با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری برگزار شد
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
دوازدهمین دوره رویداد اینوتکس(2023)؛ 19 تا 22 اردیبهشت ماه سال 1401 برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رویداد نمایشگاهی مسأله محور سازمان اقتصادی کوثر با تاکید بر اقتصاد دانش بنیان با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ابثارگران برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
شاید یکی از کوتاه ترین و مطمئن ترین مسیرها و ابزارها برای هوشمندسازی حمل ونقل؛ استفاده از تجهیزات و دستگاه های آزمایشگاهی است که در اختیار پژوهگشران و فعالان این عرصه قرار می گیرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
نخستین واکسن کووید 19 مبتنی بر mRNA ایرانی که در شرکتی دانش بنیان به تولید رسیده است با موافقت سازمان غذا و دارو به مرحله کارآزمایی بالینی رسید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ماشین آلات و تجهیزات فناورانه محصولات راهبردی و استراتژیکی هستند که ردپای آنها در همه صنایع مشهود و پررنگ است و در فرآیند تولید محصول نقشی موثر بازی می کنند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از صرفه جویی ارزی بالای زیست فناوری برای کشور گفت و تاکید کرد: فقط در حوزه دارو توانستیم صرفه جویی ارزی 1 ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رویداد اتصال جهانی تدارک برای فرصت های بین المللی با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری؛ 4 اسفندماه 1401 برگزار می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...