چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۹:۲۵Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جهت پرس (jahatpress.ir)

  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
حاجی دلیگانی تاکید کرد: مدعی العموم باید به موضوع اتهام زنی علی کریمی به مجموعه نظام و دروغ پراکنی های وی در فضای مجازی ورود پیدا کند و این فرد را مورد محاکمه قرار دهد.
  ۱ ساعت پیش   + ۸۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور امشب بعد از خبر ساعت 21 سیما از طریق تلویزیون به صورت زنده با مردم گفتگو می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دکتر فاضلی معتقد است اعتراضات اخیر مسأله فرهنگ را که گمان می رفت در سایه بحران های اقتصادی و سیاسی فراموش شده، احیا و برجسته کرده و حالا جامعه برای آرامش و توسعه، نیازمند تصویری سازنده و امیدبخش است.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دکتر حاجی حیدری فت: به دلیل فشارهای شدید اقتصادی که در دولت قبل شکل گرفت، خیلی زودتر از این ها منتظر اعتراض اجتماعی بودیم و به نظرم این رخداد، هم دیر اتفاق افتاد و هم دامنه آن کمتر از انتظار بود.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
عباس عبدی با تبیین دلایل ناآرامی ها درپی فوت مهسا امینی، گفت: تجدید نظری که براساس اصول عقلانی و منطقی باشد، باعث خدشه به نظام نمی شود ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
برنج های ایرانی پر محصول خوش پخت و بدون عطر تا 33 هزار تومان در هر کیلو و برنج هندی تا 28 هزار تومان در بازار کاهش یافته است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن دنبال ناامید کردن مردم و بدبین کردن آنها از نظام است، گفت: صدا و هیاهوی که دشمنان در فضای رسانه ای راه انداخته اند همین طبل توخالی است که نباید به آن توجه شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم اسکار به عنوان پرآوازه ترین مراسم در صنعت فیلم از زمان برگزاری تا به امروز همواره مورد انتقادات متعددی بوده و از سوی نام های حقیقی و حقوقی تحریم شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های عراقی در خبری فوری اعلام کردند که نمایندگان پارلمان عراق در جلسه امروز چهارشنبه خود درخواست استعفای محمد الحلبوسی رئیس پارلمان را رد کردند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سفیر اسبق ایران گفت: آمریکا تا زمانی که ایران را یک تهدید می بیند، مهیشه به دنبال فرصتی است تا روی موج مخالفت های داخلی ایران سوار شود و اهداف خودش را جلو ببرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام خسرو پناه طی یادداشتی به سخنان هتاکانه عبدالکریم سروش پاسخ داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تجربه بحران های داخلی ایران نشان می دهد که طرف غربی یا خود عامل آشوب در ایران بوده یا با دامن زدن به اعتراضات سعی در به آشوب کشیدن فضای داخلی ایران داشته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آنهایی که ماهواره داشتند دشمن پر و پاقرص تری برای کشور بودند و آنهایی هم که سیمای خودمان را دنبال می کردند ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
از آنجا که تلویزیون سال هاست برنامه های گفت وگومحور باز و آزاد نداشته، طبیعی است وقتی در لحظه ای بحرانی چنین خیمه ای برپا می کند، خلل و فرجی در پارچه هایش و سستی هایی در عمود آن وجود داشته باشد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: تزریق واکسن کرونا برای دانش آموزان اختیاری است اما توصیه می کنیم که دانش آموزان واکسن کرونا را تزریق کنند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از تصویب واگذاری بخشی از سهام دولت در برخی از بانک ها و شرکت های دولتی به افراد فاقد سهام عدالت که تحت پوشش سازمان های حمایتی کمیته امداد، بهزیستی و مجموعه ایثارگران هستند، خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
در دور جدید حملات نیروی زمینی سپاه علیه مواضع گروهک های تجزیه طلب در شمال عراق با شرکت یگان های توپخانه، پهپادی و موشکی مقر اصلی گروهک های تروریستی و دفاتر آنها تخریب شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
پس از غیبت چندین روزه شی جینپینگ از انظار عمومی که به شایعات علیه این رهبر سیاسی 69 ساله چین دامن زد، رئیس جمهوری چین روز سه شنبه در تلویزیون دولتی کشورش دیده شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: تلاش دشمن برای فتنه انگیزی در کشور ناشی از احساس خطر از اقتدار و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران است.
  ۵ ساعت پیش   + ۸۲ سایت دیگر  
رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عملیات آتشباری و حملات توپخانه ای خود را نسبت به مقرها و مراکز استقرار آنها در بخش هایی از اقلیم آغاز کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۶۰ سایت دیگر  
قرار بود فیلم گیج گاه با نقش آفرینی بهداد، از امروز به روی پرده برود که این اتفاق به دلیل وضعیت نآارامی ها، احتمالا به هفته آینده موکول می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: من از رسانه های مختلف گله دارم، پسرم مهاجرتی نداشته و به زودی برمی گردد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اقدام جنجالی کریستیانو رونالدو در حاشیه دیدار دیشب مقابل اسپانیا خشم هواداران پرتغال را به همراه داشت.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
کمیته های انتخابات در مناطق دونتسک، لوهانسک، خرسون و زاپروژیا در اوکراین نتایج نهایی همه پرسی برای پیوستن به روسیه را اعلام کردند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سکه بهار آزادی طرح جدید با قیمت 14 میلیون و 200 هزار تومان به فروش رسید.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱۶ سایت دیگر  
منتظری بخشنامه نحوه رسیدگی به پرونده متهمان اغتشاشات اخیر را به دادستان های عمومی و انقلاب سراسر کشور ابلاغ کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی جو پایدار طی امروز در اکثر مناطق کشور از آغاز مجدد بارش ها طی فردا در برخی مناطق از جمله استان های ساحلی دریای خزر خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
بودن بر ماجرای سکوت... ! تقیه ای حرامی است که مدیران و هنرمندان حوزه هنر و فرهنگ انقلاب در مقابله با سلبریتی های گیس بریده تا به امروز روزه داری کرده اند.
  ۷ ساعت پیش   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد زمان برداشته شدن فیلتر برخی پلتفرم ها گفت: مرجع رسیدگی به این مطلب وزارت ارتباطات نیست و تلاش می کنیم تا مردم برای کسب وکار و ارتباطاتشان کمترین مشکل را داشته ...
  ۷ ساعت پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی کشور در بیانیه ای با تشکر از حمایت های نیروهای مسلح اعلام کرد که کارکنان انتظامی تا آخرین لحظه برابر توطئه های معاندان و ضدانقلاب ایستادگی و با برهم زنندگان نظم و امنیت برخورد می کند.
  ۷ ساعت پیش    
قیمت دلار و یورو برای تاریخ 6 مهر ماه 1401 اعلام شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: قیمت روغن 5 کیلویی نسبت به دو ماه اخیر که 400 هزار تن بود الان 295 هزار تومان شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
آقای جعفر دهقان بازیگر پیشکسوت کشورمان در خصوص مرگ خانم امینی و حواشی پیش آمده؛ برای پدر و مادرش ابراز ناراحتی کرد و گفت باید فرصت رسیدگی به مراجع قانونی داده شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مهدی طارمی در زمان تعویض با سردار آزمون حاضر به دست دادن با او نشد.
  ۸ ساعت پیش   + ۶۸ سایت دیگر  
مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان توضیحاتی را درمورد حواشی اخیر منتشر کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان گفت: ایران جایی نیست که کسی بتواند کودتا یا انقلاب رنگین کند. مردم ایران فهیم هستند. بین اعتراض، اخلال و آشوب تفاوت وجود دارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۶۳ سایت دیگر  
معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: بر اساس آخرین مصوبه کارگروه ماده 18 نرخ نهایی سرویس مدارس اعلام شده و اخذ مبلغ بیشتر از نرخ مصوب شورای شهر تهران تخلف است.
  ۸ ساعت پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
همزمان با ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس پهپاد شهاب در نمایشگاه اقتدار هوایی نیروی هوایی ارتش در پایگاه یکم شکاری شهید لشگری رونمایی شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان با چابا کروشی رئیس مجارستانی هفتادو هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل دیدار و گفت وگو کرد که پرچم موجود در محل ملاقات متعلق به کشور مجارستان است.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
دکتر محمد اصفهانی، خواننده پاپ کشور درباره عدم موضع گیری درمورد اتفاقات اخیر گفت: بر اساس سن و تجربه میخواهم نفت روی آتش این روزها نریزم.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سالومه سیدنیا، مجری شبکه من وتو از مسیح علی نژاد می گوید که چگونه با اعتراضات تجارت می کند و گریه خود را می فروشد و از رسانه های فارسی زبان ضدانقلاب پول طلب می کند.
  ۹ ساعت پیش    
حمید هیراد خواننده پاپ کشور در استوری قابل تاملی از فحاشی و تهدید عوامل ضدانقلاب برای همراهی با اغتشاشگران خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
این پرسش که اگر مایکل جکسون جراحی پلاستیک نمی کرد به طور طبیعی چه قیافه ای پیدا می کرد شاید برای بسیاری هواداران جالب باشد عکاس ترکیه ای با استفاده از هوش مصنوعی به این پرسش پاسخ داده است ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷۹ سایت دیگر  
مهران مدیری که اخیراً با برخی مواضع خود به تحریک عواطف و دامن زدن به آشوب ها کمک کرده بود، به واسطه دستور دادستان ممنوع الخروح شده بود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
در تمام موارد قبلی اغتشاشات از اعتراضات شروع شده بود اما اینبار از ابتدا اغتشاش بود.به همین دلیل شعارها از لحظه اول حول کشتن و اتش زدن و خراب کردن و تقابل با اصل نظام بود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین با انتقاد از همه پرسی روسیه در مناطق شرق و جنوب این کشور، انزوای کامل و تشدید تحریم ها علیه مسکو را خواستار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
کنعانی گفت: تعارض شرم آوری است سخنگویان رسمی و مسؤولان عالیرتبه دولتی که با اعلام و اعمال سیاست فشار حداکثری و تحریم ها می خواستند مردم ایران را به زانو درآورند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۳:۵۹   + ۴۳ سایت دیگر  
مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: پیراهن من متعلق به یک نفر نیست بلکه برای همه مردم ایران است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۳:۳۳   + ۶۵ سایت دیگر  
سردار نیلفروشان گفت: تحت هیچ شرایطی پیرامون کشور، اجازه شکل گیری تهدید نمی دهیم و به همه اعلام کرده ایم منشأ عملیات علیه کشورمان را در هر نقطه ای مورد اصابت قرار می دهیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۲:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه گفت: دشمنان اسلام بارها در طول تاریخ به دنبال حرمت شکنی از دین و اولیای خدا بوده اند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۲:۲۸   + ۵۳ سایت دیگر  
فائزه هاشمی به دلیل تحریک اغتشاشگران به اعتراضات خیابانی توسط یک نهاد امنیتی بازداشت شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۲:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رسانه های فارسی زبان بویژه شبکه تلویزیونی سعودی ایران اینترنشنال، به طور کامل به اتاق جنگ روانی و عملیات شناختی دشمنان تبدیل شده اند و به نظر می رسد .
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
اخبار غیررسمی اعلام می کند سال گذشته بیش از هشتصد تجمع اعتراض آمیز وجود داشته است. امسال تا قبل از این ماجرای اخیر هم نزدیک به دویست واندی تجمع اعتراض آمیز برگزار شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار تدارکاتی خود به مصاف سنگال، قهرمان آفریقا رفت که این بازی در پایان با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ماه ربیع الاول از راه رسید و به مناسبت حلول ماه ربیع الاول آداب و اعمال مخصوص روز اول این ماه، در کتب روایی نقل شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۰:۵۹   + ۱۱۲ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید در بیانیه ای درباره حوادث اخیر گفت: دشمنان و کینه توزان با همراهی برخی فریب خوردگان با سوءاستفاده از احساسات جوانان، مسیر اعتراضات را منحرف و اقدام به توهین به مقدسات ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
تلاش 45 دقیقه ای تیم های نخست قاره های آسیا و آفریقا به تساوی انجامید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۸:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
آکادمی فیلم روسیه اعلام کرد: این کشور امسال نامزدی برای جایزه اسکار معرفی نخواهد کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۸:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
عیتن اللهی ضمن اشاره به اینکه کشور با کمبود آمبولانس روبرو است، از تخریب 72 دستگاه آمبولانس در حوادث اخیر خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۸:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در نشست خبری پیش از بازی با اندونزی گفت: 10 بازیکن جدید را جایگزین 10 اسطوره کرده ایم و مطمئنیم فصل جدیدی را برای ایران و آسیا ترسیم می کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۷:۴۳   + ۴۱ سایت دیگر  
در پی حمله وحشیانه اشرار آشوبگر، استوار یکم فرید کرم پور که مجروح شده بود به علت شدت و تعدد جراحات به درجه رفیع شهادت نائل شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ترکیب تیم ملی فوتبال کشورمان برای بازی دوستانه با سنگال اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به دنبال فروکش کردن تجمعات محدود چند روز گذشته که با بزرگ نمایی گسترده رسانه های ضدایرانی انجام شد، حالا سیاست فشار به چهره های مشهور برای اعلام موضع علیه نظام آغاز شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاجی صادقی گفت: بی بند و باری و بی حجابی یک حرکت به تمام معنا ضد اخلاقی و ضد دین نیست بلکه یک نوع جنگ است؛ امروز شبکه مجازی میدان جنگ است و باید مراقب نوجوانان و جوانان مان باشیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان گفت: آژانس پرسش هایی درباره سه محل دارد که می گوید در آن ها اورانیوم پیدا کرده است، ما آماده ایم به این پرسش ها پاسخ دهیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
جیمز کلورلی از عدم به رسمیت شناختن نتایج همه پرسی روسیه سخن گفت و آن را تقلبی خواند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۵۴ سایت دیگر  
قیمت بلیت سکوهای مسابقات جام جهانی در مراحل مختلف مشخص شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۷    
سلبریتی و فعال سیاسی که همیشه چوب تحریم را روی سر مملکت خودش می زد، چرا الان مسئولیت انحراف اعتراضات و تبدیل شدن به اغتشاش را نمی پذیرند؟ چه کسی پاسخگوی تبعات اقتصادی این ماجرا خواهد بود؟
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۲   + ۳۵ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد اعلام کرد: دولت از ابتدای سال جاری تا کنون 87 هزار میلیارد تومان بابت اصل و سود اوراق بدهی منتشر شده در سال های قبل پرداخت کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب در امور نیروهای مسلح گفت: راهبرد مقاومت در منطقه و بین ملت های آزادی خواه رو به رشد و قدرت گیری است و شکست جبهه استکبار را به همراه خواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حسن عباسی در سخنرانی اخیر خود راجع به موضع گیری علی کریمی علیه نظام، سلبریتی های فوتبال را نماینده طبقه پورنوکرات خواند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
با اتمام فصل تابستان و شروع فصل پاییز و اتمام ایام عزاداری ماه صفر، سریال های نمایشی جدید روی آنتن شبکه های سیما خواهد رفت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
گفتگوی علی صدری نیا با برنامه جهان آرا در مورد ماجرای چمدان های همراه تیم ریاست جمهوری
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
انتشار ویدئویی از مواضع پیشین جورجیا ملونی رهبر حزب راستگرای افراطی برادران ایتالیا در جهان عرب جنجالی شد
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۹   + ۳۷ سایت دیگر  
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال به سکوتش بعد از اخراج از ایران پایان داد و ضمن آرزوی موفقیت برای تیم کارلوس کی روش در جام جهانی، گفت: با نتایجی که در ایران گرفتم، چند پیشنهاد جدید دارم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دو چهره ی معروف حامی فلسطین در جهان نسبت به وضعیت اخیر ایران واکنش متفاوتی نشان دادند اما دلیل چیست؟
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به زمان بارگذاری مدارک و تکمیل خوداظهاری در سامانه رتبه بندی معلمان گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه تمام مطالبات گندم کاران پرداخت شده است، گفت: الگوی کشت بروز رسانی شده است و روز چهارشنبه به استان ها ابلاغ می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
انگلیس قصد دارد تیک تاک را به دلیل عدم محافظت از حریم خصوصی کودکان در این پلتفرم، 27 میلیون پوند جریمه کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ایذه با اشاره به شناسایی پیکر سردار شهید اسماعیل لجم اورک یکی از 5 سردار شهید شهرستان ایذه گفت: پیکر این شهید پس از 39 سال گمنامی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۴۲ سایت دیگر  
یک منبع آگاه اعلام کرد: دستگاه قضایی تاکنون اقدامی در جهت پلمب ویلای علی کریمی انجام نداده و به نظر می رسد، این اقدام ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دیمیتری مدودوف رئیس جمهوری سابق روسیه امروز (سه شنبه) گفت مسکو حق دارد تا از خود با سلاح های هسته ای دفاع کند و درصورتی که تحت فشار زیاد باشد، قطعا این گزینه یک بلوف نخواهد بود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عاملان اصلی اغتشاشات در زنجان که سعی در خلع سلاح ماموران بودند، دستگیر شدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
دو بازیکن استقلال در بازی با گل گهر سیرجان بدون مشکل، تیمشان را همراهی خواهند کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
الهیان گفت: راهپیمایی مردم باعث شد که مزدوران و اغتشاشگران به سوراخ ها و لانه های خود بخزند و خواب های شیرینی که برای ملت ما دیدند، به کابوسی برای آنان تبدیل شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
عباس سلیمی نمین، تحلیگر مسائل سیاسی در یادداشتی درباره توافق هسته ای و حضور رئیس جمهور در نیویورک نوشت: ایران آمادگی داشت در نیویورک توافق را نهایی کند اما جنجال درست کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
سایت گرداب تصاویری منتشر کرده که نشان می دهد نیروهای امنیتی به وسیله دوربین های خیابانی اشراف کامل بر لیدرهای اغتشاشات داشته و آن ها را رصد میکنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کاربران شبکه های اجتماعی از حرکت عجیب ضد انقلاب در آمریکا نوشت: چقدر اینا وحشی اند، با یه تعداد پاکستانی که برای امام حسین عزاداری میکردن به طرز وحشیانه درگیر شدن ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا در اظهارنظری تازه درباره وضعیت مذاکرات رفع تحریم های وین گفته که وضعیت این گفت وگوها خوب نیست.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به شناسایی دیگر لیدرهای آشوب در گیلان گفت: از مردم درخواست دارم در صورت داشتن اطلاعاتی از لیدرهای آشوب های اخیر در گیلان اطلاعات را در اختیار نیروهای امنیتی قرار دهند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۱:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان می گوید چنانچه آژانس بین المللی انرژی اتمی به دنبال تحقیقات فنی و نه سیاسی در مکان های ادعایی در ایران باشد، تهران آماده همکاری با این نهاد بین المللی است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت بازرگانی آمریکا چهارمین هواپیمای باری ایران را در فهرست سیاه این وزارتخانه قرار داده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۰:۴۳   + ۳۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: مدعی العموم موظف است به خاطر اتهام زنی به نظام و نشر اکاذیب مورد محاکمه قرار دهد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۰:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
دولت کانادا اعلام کرد پلیس امنیت اخلاقی ایران را در فهرست تحریم ها قرار داده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۰:۰۳   + ۴۰ سایت دیگر  
آنچه در این گزارش می خوانید حاصل همراهی حدودا 3 ساعته با دختر و پسرهای جوان و نوجوانی است که شنیده بودم برای خونخواهی مهسا امینی به خیابان ها آمده اند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری عراق از استعفای رئیس پارلمان این کشور از سمتش خبر دادند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
پلیس لندن در گزارشی با اشاره به دستگیری 12 نفر از اغتشاشگران مقابل سفارت ایران در این شهر، اعلام کرد سایر برهم زنندگان نظم عمومی را شناسایی می کند و به دست عدالت خواهد سپرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۴   + ۶۹ سایت دیگر  
رافائل گروسی، رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی با طرح این ادعا که پرونده های حل نشده ای بین ایران و آژانس وجود دارد، گفت: آژانس همچنان آماده تعامل مجدد با ایران برای حل این مسائل است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
وزارت کشور با صدور بیانیه ای از حضور میلیونی مردم در اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص) و در محکومیت اغتشاشگران اخیر تقدیر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
شبکه الجزیره ادعا کرد که وزارت خارجه آلمان سفیر ایران در این کشور را احضار کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...