جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۸:۲۸Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

روزنامه جوان آنلاین (javanonline.ir)

روزنامه جوان آنلاین 29 اسفند 1393 روزنامه جوان آنلاین 28 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 30 اسفند 1395 روزنامه جوان آنلاین 29 اسفند 1396 روزنامه جوان آنلاین 1 فروردین 1397 روزنامه جوان آنلاین 5 اسفند 1398 روزنامه جوان آنلاین 30 اسفند 1399 روزنامه جوان آنلاین 29 اسفند 1400 روزنامه جوان آنلاین 31 فروردین 1401 روزنامه جوان آنلاین 31 اردیبهشت 1401 روزنامه جوان آنلاین 31 خرداد 1401 روزنامه جوان آنلاین 31 تیر 1401 روزنامه جوان آنلاین 31 مرداد 1401 روزنامه جوان آنلاین 31 شهریور 1401 روزنامه جوان آنلاین 30 مهر 1401 روزنامه جوان آنلاین 30 آبان 1401 روزنامه جوان آنلاین 1 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 2 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 3 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 4 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 5 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 6 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 7 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 8 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 9 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 10 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 11 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 12 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 13 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 14 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 15 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 16 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 17 آذر 1401 روزنامه جوان آنلاین 18 آذر 1401 
  ۳ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه ایران در واکنش به اظهارات مداخله جویانه برخی کشورها و مقامات اروپایی اعلام کرد حمله مسلحانه و تخریبگری قابل تحمل نیست ...
  ۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک خبرنگار تونسی ضمن انتقاد شدید از ولی عهد سعودی، تأکید کرد که به ریسمان خداوند چنگ بزند و حرمت کشوری را که بر آن حکومت می کند، نگه دارد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
محمدمحسن فرحزادی حقوق دان با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در توئیتر درباره جرم محاربه نوشت: اگر کلاس جزای اختصاصی سه شرکت کرده باشید ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مهدی محمدی تحلیل گر مسائل سیاسی در یادداشتی تلگرامی نوشت: فکر می کنم در یک نقطه عطف قرار داریم. قصد جمع بندی یا پیش بینی وضعیت را ندارم چون همه آموخته ایم در شرایطی چنین پیچیده باید عمیقا محتاط ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عبدالله گنجی فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود نوشت: اگر بخواهم ⁧ رستم قاسمی⁩ را در یک جمله توصیف کنم: ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جلیل محبی، یکی از فعالان فضای مجازی با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت: تفاوت قمه کشی مانند محسن شکاری در ایران اروپا و آمریکا این نیست که قانون ما اعدام دارد و در اروپا اعدام لغو شده ...
  ۴ ساعت پیش    
یک کاربر شبکه های اجتماعی درباره اعدام یک اغتشاش گر نوشت: میگن محسن شکاری کاری نکرده که فقط با قمه به پلیس حمله کرده و مجروحش کرده چرا 1عدامش می کنید؟! ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
“برای ایران “ نام قطعه ای است که با صدای امیر آوید این روزها در حال شنیده شدن میباشد. قطعه ای که ظاهرا در پاسخ به برخی مسائل این روزها منتشر شده و بر اتحاد و همدلیِ ایران و ایرانی در مقابل دشمنان این ...
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزرای خارجه 9 کشور آمریکا، انگلیس، استرالیا، کانادا، شیلی، ایسلند، نیوزلند، جمهوری کره و سوئد در بیانیه ای مشترک در تداوم دخالت در امور داخلی ایران، تهران را به نقض حقوق زنان متهم کردند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ما از مشکلات اقتصادی کشور دفاع نمی کنیم و به عنوان کسی که در جریان جلسات دولت هستم اذعان می کنم که بزرگ ترین خط قرمز رئیس جمهور معیشت مردم است.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دادگاه عالی بلژیک معاهده مبادله زندانی با ایران را به حالت تعلیق درآورد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان قم گفت:بر اثر درگیری و تیراندازی در خیابان حافظ منطقه نیروگاه قم دو نفر جان خود را از دست دادند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: یکی از رویکرد های ما در راه اندازی مراکز جدید جامع خدمات سلامت، توجه به پزشکی خانواده و تکمیل پرونده الکترونیک سلامت برای افراد تحت پوشش این مراکز است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار تهران در نشست شورای اداری شهرستان رباط کریم گفت: فاز نخست متروی پرند با پیشرفت مطلوب و تامین اعتبارات در اوایل سال 1402 به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
متخصص مغز و اعصاب، در خصوص بیماری آلزایمر و روش های کنترل این بیماری، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
مقامات اروپایی پیش بینی می کنند که اتحادیه اروپا هفته آینده تحریم های جدیدی علیه ایران وضع کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
زیاد النخاله عصر امروز پنج شنبه به مناسبت پنجاه و پنجمین سالگرد تاسیس جبهه مردمی برای آزادی فلسطین سخنرانی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، در حکمی سیدحسن اینانلو را به عنوان رئیس جدید مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، جایگزین سیدعلی دهقان منشادی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۱۱    
اوایل آذرماه، خبری در ایالات متحده منتشر شد که در هیاهوی مسایل سیاسی، در ایران چندان پوشش نیافت. اهمیت خبر به این بود که سوژه ی آن قدرتمندترین مرد جهان در دوران به اصطلاح همه گیری کووید 19 بود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه رئال مادرید جذب اندریک پدیده خط میانی پالمیراس را نهایی کرده و این بازیکن سال 2024 به جمع کهکشانی ها اضافه خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در نخستین نشست وزیر راه و شهرسازی با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها که بامداد امروز برگزار شد، مهرداد بذرپاش بر استفاده از توانمندی داخلی در توسعه صنعت هوانوردی تأکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر اجرایی طرح های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: طبق تصمیم نهایی ساعت 14 فردا عملیات تخریب باقی مانده سازه متروپل آبادان توسط گروه های مهندسی و کارگران در مدت زمان دو ساعت انجام می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش رویترز، احتمالاً طی روز های آینده افراد بیشتری در آلمان در ارتباط با گروه افراطی راستگرا که برلین می گوید قصد سرنگونی دولت را داشتند، بازداشت خواهند شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
اداره امدادرسانی و خدمات شهری عراق از مهار آتش سوزی در انبار تجاری و سه هتل در کربلای معلی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران از احتمال جمع آوری دکل های مخابراتی بدون مجوز خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست جمهوری روسیه بر اهتمام این کشور در جهت نیل به اهداف عملیات ویژه نظامی در اوکراین تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از شناسایی افرادی که اقدام به تخریب قفل تعدادی از مغازه ها می کردند، خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۵۶   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه درباره بحران اوکراین گفت: ایران مخالف تداوم جنگ از جمله در اوکراین است و معتقدیم ارسال بی حد و حصر سلاح های آمریکایی و اروپایی به اوکراین شرایط را پیچیده تر کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
یورش نظامیان اشغالگر صهیونیست به رام الله، که مقر تشکیلات خودگردان فلسطین در این شهر قرار دارد، یک شهید و چند زخمی برجای گذاشت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی، حادثه تروریستی حرم شاهچراغ را نشانه استیصال دشمن برشمرد و گفت: تروریسم کور جزء فجیع ترین و جنایتکارانه ترین ظلم هاست که نشانه خروج از انسانیت و نماد وحشی گری یک گروه است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز از روی عجز و تزلزل، به جنگ ترکیبی علیه ملت ایران روی آورده اند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر یمن به ائتلاف متجاوز سعودی-اماراتی هشدار داد و گفت برای شکست محاصره اقتصادی و محاصره فرودگاه ها و بندر های یمن، گزینه نظامی بر روی میز است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
یکی از سران جنبش جهاد اسلامی تأکید کرد که جنایات صهیونیست ها فقط باعث خواهد شد که نابودی رژیم صهیونیستی زودتر صورت بگیرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دروازه بان پیکان در تمرین این تیم از ناحیه ابرو دچار پارگی شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
رضا حیدری 13 آذرماه از ریاست فدراسیون کونگ فو استعفا داد و این بار طی حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست به کار خود در این فدراسیون ادامه خواهد داد!
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
شبکه خبری الجزیره دقایقی پیش در خبری فوری به نقل از یک مقام محلی از انفجار تروریستی در منطقه فراه رود در ولایت فراه در غرب افغانستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۲۱    
معاون وزیر و رئیس سازمان امور اراضی کشور معتقد است که خرد شدن اراضی و تغییر کاربری آن ها 2 بال نابودی کشاورزی و تهدید امنیت غذایی در کشور است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
منابع عبری گزارش دادند که مقامات صهیونیست به دلیل خشم از مواضع برخی اعضای سازمان ملل از ارائه روادید به آن ها خودداری خواهند کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ستاره تیم ملی پرتغال در پیامی، شایعات به وجود آمده را رد کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون اتحاد ملی فرانسه می گوید اتحادیه اروپا با در پیش گرفتن جنگ انرژی با روسیه، مردم خود را در شرایط خطرناکی قرار داده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
هفته اول دور برگشت رقابت های لیگ برتر بسکتبال پنج شنبه 17 آذرماه در شهر های مختلف برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل در پی برکناری رئیس جمهور پرو و بازداشت او، از وضعیت سیاسی در این کشور آمریکای لاتین ابراز نگرانی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا طرح اتهام فساد علیه معاون رئیس جمهور آرژانتین را محکوم کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بنا به اعلام وزارت خارجه روسیه، روند تبادل دو زندانی روس و آمریکایی با همدیگر بر اساس توافقات پیشین صورت گرفته میان دو کشور، با موفقیت انجام شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی برزیل با بیان اینکه از کرواسی شناخت لازم را دارد، گفت: بازیکنانم شاید جای نوه های من باشند، اما اگر نیاز باشد باز هم با آن ها خواهم رقصید.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۴۲   + ۴۳ سایت دیگر  
مربی تیم ملی فوتبال کشورمان دلیل حذف ایران از مرحله گروهی جام جهانی را اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: برآورد آمریکایی ها ایجاد ناامنی در ایران با دوگانگی حجاب و بی حجابی و از مسایل معیشتی بود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از سنگ قبور شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) غروب پنجشنبه 17 آذرماه با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در این حرم مطهر برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا می گوید این کشور به تلاش هایش برای بازگرداندن دیگر اتباع زندانی خود در سایر کشور ها ادامه می دهد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۵۵   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز با اشاره به ابلاغ آیین نامه طرح های تشویقی مهار مصرف گاز به وزارت نفت ازسوی دولت گفت: مشترکان خانگی که مصرف گاز آن ها در ماه های سرد سال نسبت به دوره مشابه پارسال کمتر شود ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
نشریه فوربس اعلام کرد، ایلان ماسک دیگر ثروتمندترین فرد جهان نیست و یک تاجر فرانسوی جایگاه وی را تصاحب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دفتر سیاسی انصارالله یمن امروز پنجشنبه در بیانیه ای، شهادت صبح امروز سه نفر از فلسطینیان در اردوگاه جنین را به شدت محکوم کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد اربعین و معاون وزیر کشور گفت: خدماتی که مرحوم قاسمی به عنوان وزیر راه و شهرسازی اربعین امسال در بازگشت از زائران انجام داد، بی بدیل بود و تاکنون سابقه نداشته است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۰۱   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مساله را ندیدن و از کنار مسائل گذشتن در مرام دولت سیزدهم نیست و این دولت خود را موظف به توجه ویژه به اقشار مختلف مردم و حل مشکلات آن ها می داند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت ایالات متحده درصدد است تا حداقل سه سال دیگر جنگ در اوکراین ادامه داشته باشد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۴۰   + ۴۱ سایت دیگر  
نرخ فروش هر اسکناس دلار آمریکا در بانک ها و صرافی های بانکی امروز (پنجشنبه، 17 آذرماه) 29 هزار و 689 تومان شد که نسبت به روز گذشته 358 تومان افزایش داشت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۷   + ۳۸ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در طول 24 ساعت گذشته، 2 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس مکزیکی، خواستار ممنوعیت ورود فوق ستاره فوتبال جهان به این کشور شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: 850 طرح بهداشتی درمانی بزرگ در دولت سیزدهم افتتاح شد که شمار این طرح ها تا پایان سال به 2 هزار طرح افزایش می یابد که در طول تاریخ کشور بی سابقه است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه روز پنجشنبه گفت که کشور های عضو ناتو به صورت فزاینده ای در جنگ اوکراین درگیر می شوند و آمریکا برای اوج گیری این بحران، تلاش می کند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون عتبات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با اشاره به وقوع آتش سوزی در هتلی نزدیک به حرم حضرت ابوالفضل (ع) گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
مصوبه هیئت وزیران درباره اصلاح تعرفه گاز مشترکان خانگی روز گذشته ابلاغ شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی که به منظور حضور و سخنرانی در مراسم چهلم شهدای حادثه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ (ع) به شیراز سفر کرده است وارد فرودگاه شهید دستغیب شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح در پیامی به مناسبت درگذشت رستم قاسمی نوشت: مجاهدت های ارزنده و کم نظیر آن سردار مخلص و مومن در دفاع مقدس و جنگ نابرابر استکبار جهانی علیه ملت ایران و سپس در دیگر سنگر های ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
لوئیس دلافوئنته به عنوان سرمربی جدید تیم ملی اسپانیا انتخاب شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل ایتا گفت: چند پورت شبکه در یکی از دیتاسنتر های این پیامرسان دچار مشکل شده که متخصصان در حال برطرف نمودن آن هستند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در پیامی درگذشت رستم قاسمی را تسلیت گفت و افزود: مقابله با تحریم های ظالمانه دشمنان علیه ملت ایران و نیز پیشتازی در حمایت از جبهه مقاومت علیه نظام سلطه ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۴۰    
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: تصادف 2 دستگاه خودروی پراید و پژو 206 در محور سرچم- زنجان پنج فوتی و پنج مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
ارزیاب و عضو شورای عالی ژئوپارک های یونسکو از رأی مثبت یونسکو برای ثبت جهانی ژئوپارک طبس، به عنوان سومین ژئوپارک ایران خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: حدود پنج هزار نفر از کارگران زغال سنگ به علت مشکلات بیمه ای امکان بازنشستگی ندارند لذا در بخشی از ظرفیت مصوبات شورای معادن به این صنعت نحیف کمک شود که این ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اعضای پارلمان لبنان امروز در نهمین نشست برای انتخاب رئیس جمهور جدید این کشور به اجماع نرسیدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه در گزارش روزانه خود درباره تحولات جنگ در اوکراین اعلام کرد در 24 ساعت گذشته بیش از 90 مزدور لهستانی کشته و 2 سامانه موشکی آمریکاییِ هیمارس نیز منهدم شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
پیکر مطهر 111 شهید دوران دفاع مقدس فردا بعد از نماز جمعه در اهواز تشییع خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در تهران در پیامی درگذشت رستم قاسمی را تسلیت گفت و افزود: او یک فرد حرفه ای در شغل خود و یک وطن پرست واقعی بود و سهم بزرگی در توسعه همکاری های روسیه و ایران داشت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که قانون پایانه فروشگاهی و سامانه مودیان اجرا شود، بدون اینکه فشاری به مودیان مالیاتی وارد شود، می توان درآمد مالیاتی کشور را سه برابر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز دوشنبه 21 آذر در استان های واقع در شمال غرب و به تدریج دامنه های غربی و مرکزی البرز، بارش خواهیم داشت که بارش ها عمدتا به صورت برف است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۲   + ۳۷ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه طرح جدید امروز (پنجشنبه، 17 آذرماه) با 50 هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته 17 میلیون و 450 هزار تومان معامله شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۶:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی با ارج نهادن به خدمات صادقانه مرحوم مهندس رستم قاسمی، درگذشت وی را به خانواده مکرم ایشان تسلیت گفت و از درگاه خداوند متعال برای وی علو درجات و همجواری با همرزمان شهیدش مسألت کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت از رشد 100 درصدی تولید ماشین آلات معدنی در کشور در 6 ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
تحقیقات اولیه سازمان ملل نشان می دهد دست کم 131 غیرنظامی توسط شورشیان گروه "23 مارس" طی دو روز ( 29 و 30 نوامبر) در شرق کنگو کشته شده اند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
برخی مسئولان کشوری و لشکری از جمله معاون اول رئیس جمهور، رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام های جداگانه ای درگذشت رستم قاسمی وزیر سابق راه و شهرسازی را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۱   + ۷۹ سایت دیگر  
هیئت دولت مشغول بررسی مدل های مختلف افزایش حقوق کارمندان در سال آینده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
طلای جهانی دیروز با خبر حمله به پارلمان آلمان صعود کرد اما بعد از خنثی حمله به صورت نوسانی درآمد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه می گوید بر اساس اسناد آشکاری که منتشر شده َآمریکا با هدف فروش سلاح بیشتر و کسب پول بیشتر قصد دارد جنگ در اوکراین را حداقل تا پایان سال 2025 ادامه دهد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۴۶ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت رستم قاسمی را تسلیت گفت و تاکید کرد: تلاش وی در کم اثر ساختن توطئه تحریم دشمنان علیه ملت ایران موجب افتخار پاسداران انقلاب است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی نارضایتی کارکنان بخش های دولتی و خصوصی انگلیس از وضعیت معیشتی، کارکنان واحد مرزی در فرودگاه های سراسر این کشور در شلوغ ترین روزهای سال به مدت 8 روز اعتصاب می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر روسیه طی اظهاراتی تأکید کرد که علیرغم آخرین تحریم های اتحادیه اروپا علیه صادرات این کشور، نفت روسیه همچنان تقاضای بالایی خواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس اخبار منتشر شده در فضای مجازی درباره کشته شدن نوجوان 16 ساله به دست نیرو های امنیتی در شهرستان فیروزآباد را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: ناجیان این اداره کل در عملیات های امدادرسانی به سه شناور تجاری مسیر دبی به بندرهای گناوه و دیلم 18 سرنشین آنها را از خطر غرق شدن در آب های خلیج فارس نجات ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
دیوان دادگستری اتحادیه اروپا شکایت واتس اپ علیه تصمیم هیئت حفاظت از داده های اروپا را غیرقابل قبول دانست. بنابراین واتس اپ باید 225 میلیون یورو جریمه بپردازد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس فدراسیون کشتی اعلام کرد: لیگ برای ما مهم است و تمام تلاش خود را برای بهتر برگزار شدن آن انجام خواهیم داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: در حوزه فرهنگ برخی خواب بوده اند، لازم است، اشکالات و مشکلات و عیب ها در کشور را رد نکرده و یادمان نرود که توجیه؛ حماقت و از طرفی تضعیف نیز جنایت است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
محمد کاظم آل صادق سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق امروز پنج شنبه با عون ذیاب عبدالله وزیر جدید منابع آبی عراق ملاقات و مذاکره کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
منابع آگاه در پاکستان از تکاپوی فرمانده جدید ارتش این کشور برای سفر به عربستان با دستورکار دریافت کمک های مالی اضطراری از سعودی ها جهت رهایی مقطعی از بحران اقتصادی و پایداری صندق ذخایر ارزی پاکستان ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
بازرس کل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور از فرصت یک هفته ای این سازمان برای ارائه و ارسال مستندات اجرای وظایف قانونی دستگاه ها به سازمان بهزیستی و نهایتا جمع بندی گزارش ها توسط ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۵    
رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: جدول قواعد تخصیص سوخت به رانندگان کامیون و حمل و نقل عمومی جاده ای مربوط به هشت سال پیش است و باید این قواعد به روز رسانی و بازنگری شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی زابل در شمال سیستان و بلوچستان از دستگیری 11 هزار و 291 نفر اتباع غیرمجاز در مرزهای جمهوری اسلامی ایران با افغانستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده یکی از تشکل های کارگری ایران در اجلاس منطقه ای سازمان جهانی کار از افزایش بی سابقه 57 درصدی دستمزد کارگران قدردانی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس فیفا گفت: با وجود اینکه خیلی ها اعلام کردند این جام جهانی را تماشا نمی کنند اما در خلوت خود این بازی ها را می بینند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۶   + ۱۲۴ سایت دیگر  
مرکز ملی فضای مجازی از ارسال نامه این مرکز به شرکت متا در اعتراض به سوءرفتار اینستاگرام خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...