شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۹:۱۳Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری جنوب استان بوشهر (jonoubostan.ir)

  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
پورات، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: با دستور رئیس جمهور باید اشتغال 50 درصد نیروهای بومی در پارس جنوبی محقق شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر کنگان اظهار داشت: از مسئولین تصمیم گیر در سطح استان و شهرستان انتظار می رود برای جانمایی بیمارستان جدید کنگان، نظر نمایندگان مردم در شورای شهر کنگان نیز لحاظ شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای بخش مرکزی شهرستان کنگان اظهار داشت: روستاهای بخش مرکزی در جانمایی بیمارستان جدید شهرستان کنگان دیده شوند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه سیراف اظهار داشت: در خصوص جانمایی زمین برای احداث بیمارستان جدید، افراد زیادی به ما مراجعه کرده یا با ما تماس گرفته اند و خواستار انتقال درخواستشان به آقای استاندار[ که تلاش های ارزشمندشان ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تولید مجموعه پادکست مهر و خون با محوریت نقش زنان در دفاع مقدس در کنگان آغاز شد.
  ۷ ساعت پیش    
امام جمعه موقت دیر گفت: صیادان توان پرداخت تعرفه های سنگینی که برای صدور مجوز صید تعیین شده را ندارند و دچار مشکل هستند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
قایق ها و لنج ها با مجوز شیلات با ابزار ترال به صید پرداخته و کف خلیج فارس را شخم می زنند تا میگو صید کنند، ولی این شیوه صید عامل نابودی نسل بسیاری از آبزیان است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان کنگان گفت: علی رغم میزبانی شایسته مردم استان بوشهر از صنایع پارس جنوبی، ولی نیروهای بومی این استان تاکنون رفتار عادلانه ای را در صنایع این منطقه شاهد نبوده اند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهرستان کنگان در خصوص جانمایی بیمارستان جدید کنگان گفت: اولویت با شهر کنگان است اما در صورت مخالفت سیراف و شیرینو بهترین جانمایی برای بیمارستان کنگان خواهد بود.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم گفت: کلیات لایحه ساماندهی ته لنجی، زندگی بیشتر مردم ساحل نشین استان بوشهر از جمله لنج داران، ملوانان و بازاریان را دچار آسیب می کند.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار عسلویه با انتقاد در جذب نیروهای غیربومی در پتروشیمی صدف گفت: باتوجه به تاکید رئیس جمهور پیرامون به کارگیری نیروهای بومی در صنایع استان ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۷:۲۶    
ابوذر حسین پور رییس شورای شهر کنگان در واکنش به صحبت های استاندار بوشهر در خصوص جانمایی بیمارستان جدید کنگان گفت:مکان فعلیِ در نظر گرفته شده برای احداث بیمارستان جدید ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کارکنان و مدیران نمونه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در آیینی معرفی و از آنان تجلیل شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای جهانی یونسکو با ثبت جهانی کاروانسرای مشیرالملک برازجان موافقت کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور جانشین فرمانده سپاه امام صادق استان بوشهر به نیابت از دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور کشور از مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس تقدیر شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
پورات، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: با پیگیری های صورت گرفته، آب و برق دانشگاه ها، خوابگاه ها و مدارس استان بوشهر قطع نمی شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
با برگزاری انتخابات اعضای هیئت رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی شهرستان کنگان در سال سوم علی شادمان رئیس و ابراهیم بهمنی نایب رئیس شورای اسلامی شهرستان کنگان شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
محمودی، امام جمعه کنگان:توقع مردم از مسئولان استانی رعایت عدالت در توزیع اعتبارات است
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بلوچی، بخشدار سیراف از عضو جدید "حسین دهقان زاده" در شورای اسلامی بخش سیراف خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
محمدی زاده، استاندار بوشهر با اشاره به ابلاغ اعتباری و منابع مالی مصوبات سفر رئیس جمهور به استان بوشهر گفت: در این زمینه 12 هزار میلیارد تومان اعتبار به استان بوشهر ابلاغ شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز نشست صمیمی فعالین حوزه رسانه شهرستان کنگان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در بازدید از پروژه مجتمع فرهنگی هنری شهر عسلویه گفت: افزایش زیرساخت های فرهنگی و هنری در شهرستان ها می تواند به توسعه و پیشرفت این شهرستان کمک شایانی کند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: تصادف یک دستگاه خودروی تندر 90 با یک دستگاه خودروی کوئیک در جاده جم - فیروز آباد سه کشته و 2 نفر مجروح بر جای گذاشت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
با حکم علی عسگری، مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، عبدالکریم پهلوانی مدیرعامل شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج فارس عسلویه شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
قاسمی، معاون سیاسی و امور اجتماعی فرمانداری کنگان گفت: نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند شهرستان کنگان توزیع می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۱    
در پتروشیمی بوشهر چه خبر است؟ هفته های گذشته یک کارگر به دلیل ریزش متریال فوت کرد، و روز گذشته یکی از نیروها به دلیل سقوط از مخزن جان خود را از دست داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۰۴   + ۸۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان بوشهر از صدور قرار جلب به دادرسی برای چهار نفر از اعضای مرکز نگهداری از معلولان نیلوفران آبی به علت ضرب و شتم معلولان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رضایی نژاد، مسئول بسیج رسانه استان بوشهر گفت: همایش روایت فتح قله با سخنرانی سردار رمضان شریف در هفته دفاع مقدس در بوشهر برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حسین زاده عضو کمیسیون انرژی و رئیس کمیته نفت و انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در مرحله اول حدود 15 میلیون متر مکعب در روز از فاز 11 پارس جنوبی گاز استخراج می شود و در مراحل بعدی به 56 میلیون متر مکعب ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۷:۰۴    
عملیات اجرایی دو طرح راهداری با اعتبار بیش از 130 میلیارد ریال در شهرستان عسلویه آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۴۷ سایت دیگر  
بامداد امروز و در ادامه عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی در یکی از واحد های این مجموعه، وقوع حادثه منجر به فوت یک نفر و مصدومیت دو نفر از کارگران شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ارمغان نفت برای این شهرستان ها آلودگی است یا برکت؟! / آیا این حق بچه های ماست که با وجود این تمدن صنعتی که در عسلویه و کنگان به راه انداخته اند، این گونه در محدودیت و محرومیت به علم آموزی مشغول باشند؟
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۸:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
با دستور کتبی صحرایی وزیر آموزش و پرورش و رییس هیات امناء به مدیرعامل صندوق ذخیره، معاون برنامه ریزی و توسعه صندوق به دلیل اضافه کاری غیرمتعارف و دیگر حاشیه ها از سمت خود برکنار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۷:۱۶   + ۶۴ سایت دیگر  
سازمان بازرسی کل کشور بررسی فرآیند واگذاری سهام دولت در پتروشیمی باختر از طریق سازمان خصوصی سازی را در دستور کار قرار داد و در نتیجه این ورود مبلغی بالغ بر 19 هزار میلیارد تومان ارزش آن بود ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از تمدید مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی 858 نفری در پارس جنوبی تا 20 شهریور ماه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت عسلویه گفت: تصمیم گیری برای ساماندهی مسئله ته لنجی باید با توجه به مشکلات ملوانان و لنج داران انجام شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی از کمبود شیرخشک در بندر کنگان استان بوشهر گلایه کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شادمان، رئیس شورای اسلامی شهرستان کنگان گفت: 20 ماه تاخیر در پرداخت حق عوارض آلایندگی قابل توجیه نیست و مسئولین استانی پاسخگو مردم و معضلات موجود که می توانست با این پول به حداقل برسد، باشند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۱:۰۱    
هاشمی، فرماندار شهرستان عسلویه از افتتاح سالن چند منظوره ورزشی روستای دهنو خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شکیبایی، معاون فنی زیربنایی سازمان منطقه ویژه پارس گفت: در راستای مقابله با حوادث پیش بینی نشده پروژه های دفع سیلاب در منطقه پارس کنگان اجرا و آماده بهره برداری است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مراسم پیاده روی خانوادگی جاماندگان اربعین حسینی در بندر شیرینو واقع در شهرستان کنگان برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۹    
آیین افتتاح و کلنگ زنی 15 پروژه شهرداری جم با اعتباری بالغ بر 75 میلیارد و 800 میلیون تومان انجام شد
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
پروژه بهسازی و آسفالت محور روستایی ریز - انارستان - سرچشمه با حضور استاندار بوشهر، نماینده جنوب استان در مجلس، مسئولان محلی شهرستان جم و اقشار مختلف مردم افتتاح شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت هفته دولت در آئینی با حضور استاندار بوشهر 10 پروژه با اعتبار یکهزارو 400 میلیارد تومان در شهرستان جم افتتاح و اجرایی شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
اسناد مالکیت خانه های روستایی در شهرستان جم با حضور استاندار بوشهر و نماینده جنوب استان در مجلس شورای اسلامی اهدا شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان جم گفت: در ششمین روز از هفته دولت خانه بهداشت روستای علی آباد شهرستان جم با اعتبار 25 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۹    
فرماندار جم گفت: خانه بهداشت خیرساز روستای حاجی آباد به عنوان اولین مرکز خیرساز در حوزه بهداشت و درمان در ششمین روز از هفته دولت به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۹    
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم گفت: در ششمین روز از هفته دولت عملیات اجرایی دو پانسیون پزشک در مراکز خدمات جامع سلامت شهر ریز و بهارستان با اعتبار 80 میلیارد ریال آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۹    
معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دو پایگاه سلامت در شهرهای بهارستان و محله خواجه احمدی شهر جم با اعتبار 60 میلیارد ریال احداث می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پتروشیمی سبلان از افزایش ظرفیت تولید مستمر این شرکت به 100 درصد خبر داد و افزود: پیش از این در فروردین ماه ظرفیت تولید به 100 درصد رسید اما پس از مشکلات ایجاد شده از ناحیه تامین خوراک ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۹:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
غریبی، فرماندار کنگان گفت: عملیات اجرایی آب شیرین کن بنک در شهرستان کنگان در هفته دولت امسال آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مسئول اورژانس 115 شهرستان جم گفت: تصادف در محور جم به فیروزآباد یک کشته و 8 مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور از اختصاص 6 هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار مسئولیت اجتماعی به استان بوشهر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
غریبی، فرماندار کنگان گفت: افتتاح پروژه های هفته دولت در شهرستان کنگان نسبت به هفته دولت سال گذشته 591 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
باستین، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: افتتاح و آغاز عملیات اجرایی چهار پروژه با اعتبار هشت میلیارد تومان در کنگان انجام شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
غریبی، فرماندار کنگان با اشاره به لزوم حمایت از طرح جوانی جمعیت گفت: مرحله دوم روند واگذاری زمین به 73 خانوار سه فرزندی واجد شرایط دریافت زمین در شهرستان آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
ورود آلودگی های نفتی به دریا و ساحل در شهرستان گناوه طی سال های اخیر چند مرحله تکرار شده و حالا دادگستری استان بوشهر به این موضوع ورود کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور به منظور افتتاح عملیات تولید گاز از فاز 11 میدان عظیم گازی پارس جنوبی، دقایقی پیش وارد شهرستان عسلویه شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۶۴ سایت دیگر  
مدیر پروژه فاز 11 پارس جنوبی ضمن تشریح اقدام های انجام شده برای بهره برداری از آخرین مرحله توسعه بخش دریایی پارس جنوبی، از صرفه جویی بیش از 400 میلیون دلاری در راه اندازی نخستین سکوی این فاز خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۲۳    
نشست شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان عسلویه در خصوص سفر ریاست جمهوری به شهرستان عسلویه به میزبانی نخل تقی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۷:۳۶    
احمدپور، فرماندار شهرستان جم گفت: در دولت آیت اله رئیسی با دوری از حواشی و بدون در نظر گرفتن مسائل سیاسی شبانه روز برای خدمت رسانی به مردم تلاش خواهیم کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۷:۳۶    
رییس شبکه بهداشت و درمان جم گفت: در دولت سیزدهم آغاز عملیات اجرایی و افتتاح 10 پروژه حوزه بهداشت در دست اقدام است و با بهره برداری از آن ها یک هزار متر مربع به فضای فیزیکی بهداشت شهرستان جم اضافه می ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۷:۰۶    
فرماندار جم از افتتاح زمین چمن مصنوعی روستا "سرچشمه" از توابع بخش ریز در شهرستان جم خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با بیان اینکه تا پایان امسال 2 هزار نیروگاه برق خورشیدی با همکاری بخش خصوصی در استان راه اندازی می شود گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۴۶    
سه پروژه عمرانی شهرداری بهارستان با اعتباری بالغ بر 64 میلیارد ریال همزمان با هفته دولت و با حضور فرماندار شهرستان جم افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (اویکو) از شرکت های خصوصی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز در پالایشگاه های گاز در استان بوشهر ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت عبداللهی پور فعال اجتماعی گفت: حدود دو سوم از حجم فلرینگ کشورهای حوزه خلیج فارس مربوط به ایران است. ؛ صنایع مستقر در عسلویه اغلب صنایع آلاینده و تهدیدکننده ای شناخته می شوند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حبیبی، فرمانده انتظامی "کنگان" از دستگیری باند سارقین سیم برق و کشف 16 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
استاندار بوشهر: رئیس جمهور دوشنبه برای افتتاح فاز 11 پارس جنوبی وارد شهرستان عسلویه استان بوشهر می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری بوشهر گفت: اعتبارات امسال شهرستان کنگان نسبت به سال گذشته رشد 2 برابری داشته که نشان از توزیع این اعتبارات با هدف گذاری صحیح و مناسب است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۰    
پروژه شرکت توزیع برق با اعتبار 370 میلیارد ریال درشهرستان عسلویه با حضور سید علی هاشمی فرماندار عسلویه و اعضای شورای اداری شهرستان افتتاح و یا عملیات اجرایی آغاز شد .
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۰    
فرماندار عسلویه از افتتاخ نمایشگاه دستاورد های دولت سیزدهم در شهرستان عسلویه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۰    
فرماندار عسلویه از بهره برداری از 10 کیلومتر توسعه شبکه گاز با اعتبار 30 میلیارد ریال در عسلویه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
بخشدار سیراف از نجات جان دو نفر از صیادان بندر پرک طی عملیات جهادی صیادان بومی و همکاری سازمان منطقه ویژه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه یک هزار و 800 کلاس تخریبی و فرسوده در استان وجود دارد، گفت: در یک سال گذشته ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۰:۵۴    
گلایه کارگران صنعت و شهروندان شیرینویی از درآمد میلیاردی آبفا استان بوشهر از جیب مردم و کارگران در بندر شیرینو
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۰:۵۴    
عاشوری،امام جمعه بخش سیراف ضمن گلایه به مسئولین صنعت و عدم توجه به اشتغال جوانان بومی بخش سیراف گفت: نیروی بومی جای کسی را تنگ نمی کند ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
احمدپور، فرماندار شهرستان جم از آغاز عملیات اجرایی و افتتاح 104 پروژه عمرانی با سرمایه گذاری یک هزار و 404 میلیارد تومان در هفته دولت در شهرستان جم خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
احمد غریبی فرماندار کنگان همراه با جمعی از مسئولین با خانواده شهدای والامقام شهرستان کنگان دیدار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار جم به همراه مسئولین این شهرستان با حضور در منزل شهید والامقام حسین صافی از مادر بزرگوار ایشان تجلیل کردند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
صندوق بازنشستگی صنعت نفت دوباره فراخوان استخدامی داد/ استخدام رشته های مختلف مهندسی برای راه اندازی الفین پتروپالایش کنگان
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در بررسی مشکلات درمانی شهرستان شمالی استان بوشهر بر ساخت و تکمیل درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان دیلم تا 10 ماه آینده خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از دستگیری قاتل تبعه بیگانه کمتر از یک ساعت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پتروشیمی صدف خلیج فارس از رکوردشکنی مجدد اجرای این طرح خبر داد و گفت: مردادماه امسال رکورد جدیدی در بخش ساختمان و نصب به ثبت رسید که در تاریخ این پروژه بی سابقه بود و با تداوم روند ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس گفت: برای بخش پشتیبانی در حال گرفتن مجوز هستیم تا در شهریور یا مهرماه با جذب یک هزار نفر نیروی جدید، تردد 2 به 2 کارگران اجرایی شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
علی قاسمی، کودک 9 ساله کنگانی و عضو فعال کتابخانه عمومی غدری کنگان با الگوگرفتن از خواهرش و خوانش 200 کتاب در ژانرهای مختلف، در جشن کتاب مورد تقدیر قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۷:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر شیرینو، صبح امروز با حضور در فرمانداری شهرستان کنگان ترکیب جدید هیئت رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی را انتخاب کردند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار کنگان گفت: برگزاری باشکوه مراسم اربعین حسینی، نمایش اقتدار مسلمانان به ویژه شیعیان در برابر دشمنان اسلام است.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دیر گفت: نرخ وقوع جرم در شهرستان دیر بسیار پایین است و از این نظر در جایگاه آخر استان قرار دارد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: تا پیش از ظهر امروز 76 نفر از استان بوشهر برای پیش ثبت نام انتخابات مجلس وارد سامانه پنجره واحد وزارت کشور شده اند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد توسعه کیفیت و کمیت تولید محصولات پتروشیمی، شرکت های تابعه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس (ذکر شده در دفترچه راهنمای آزمون) ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان عضو جدید هیات مدیره پتروفرهنگ معرفی شد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی حمید باقر نژاد سرپرست پتروشیمی مروارید شد .
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۹:۰۱    
در حالی که ادعا می شد فضای دولت مردمی در استان بوشهر شیشه ای است، شیشه ای بودن رسانه ای دولت در عسلویه ترک برداشت.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۱:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور با توجه به اتفاقات اخیر در مرکز نگهداری معلولان، مدیرکل بهزیستی استان بوشهر را برکنار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۲:۵۲    
بلوچی، بخشدار جدید بخش سیراف صبح امروز در اولین روز کاری با حضور با حضور در گلزار شهدای شهر سیراف و شهدای گمنام غبارروبی و عطر افشانی قبور مطهر این شهیدان عظیم الشان با آرمان های شهداء میثاقی دوباره ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل هلدینگ پتروفرهنگ از افزایش تنوع سبد محصول پتروشیمی این هلدینگ در راستای مطالبات فرهنگیان و بر اساس مصوبه صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
محمد شیخان مجاور، مدیرعامل شرکت پازارگاد در سفر به مرکز استان بوشهر با استاندار، نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و رئیس کل دادگستری استان بوشهر دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر گفت: با رایزنی های انجام شده رهاورد دور دوم سفر رئیس جمهور برای دانش آموزان این استان یکهزار و 200 میلیارد ریال اعتبار است.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۷:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
بازرس کل استان بوشهر گفت: برای هفت نفر از مدیران و کارکنان یکی از دستگاه های اجرایی استان به دلیل بروز تخلف، حکم محکومیت حبس صادر شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...