دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۷:۲۳Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

کاوش خبر (kavoshakhbar.ir)

کاوش خبر 1 فروردین 1399 کاوش خبر 1 فروردین 1400 کاوش خبر 2 فروردین 1400 کاوش خبر 3 فروردین 1400 کاوش خبر 4 فروردین 1400 کاوش خبر 5 فروردین 1400 کاوش خبر 6 فروردین 1400 کاوش خبر 7 فروردین 1400 کاوش خبر 8 فروردین 1400 کاوش خبر 9 فروردین 1400 کاوش خبر 10 فروردین 1400 کاوش خبر 11 فروردین 1400 کاوش خبر 12 فروردین 1400 کاوش خبر 13 فروردین 1400 کاوش خبر 14 فروردین 1400 کاوش خبر 15 فروردین 1400 کاوش خبر 16 فروردین 1400 کاوش خبر 17 فروردین 1400 کاوش خبر 18 فروردین 1400 کاوش خبر 19 فروردین 1400 کاوش خبر 20 فروردین 1400 کاوش خبر 21 فروردین 1400 کاوش خبر 22 فروردین 1400 کاوش خبر 23 فروردین 1400 کاوش خبر 24 فروردین 1400 کاوش خبر 25 فروردین 1400 کاوش خبر 26 فروردین 1400 کاوش خبر 27 فروردین 1400 کاوش خبر 28 فروردین 1400 کاوش خبر 29 فروردین 1400 
  ۵ ساعت پیش   + ۸۵ سایت دیگر  
داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر آقای رئیسی به انتخابات ورود کند به او کمک می کنم، چون اولویت عدم انشقاق است.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گفته مرادی بخشدار سوسن؛ 25 روستا در بخش سوسن شرقی شهرستان ایذه در شرق استان خوزستان چند ماهی هست که بسیاری مواقع با قطعی آب مواجه هستند.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: روزانه بالغ بر 300 تن مرغ کشتار روز و منجمد برای تعادل بازار استان توزیع می شود تا خلاء و کمبود این کالا در خوزستان برطرف شود و قیمت مرغ به تعادل برسد. ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
در شرایطی که مرکز آمار ایران می گوید شاخص فلاکت در پایان سال 98به 45.4 درصد رسید بررسی های نشان می دهد با ثبت رکورد 46.1 درصدی در پایان سال 99، شاخص فلاکت بالاترین حدنصاب دهه 90 را ثبت کرده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۴۴ سایت دیگر  
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از عروج سردار سرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پس از سال ها مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر در عرصه های مختلف ...
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: آمار فوتی های ناشی از کرونا در این شهرستان نسبت به هفته گذشته 2 برابر شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس قوه قضائیه خواستار ورود سازمان بازرسی و رسیدگی قانونی و برخورد با سوءاستفاده کنندگان از سهمیه واکسن پاکبانان دراین شهر شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک تذکر، یک بازخواست و یک عذرخواهی حداقل چیزی بوده که باید از جلسه امروز به بیرون مخابره می شد تا مردم بدانند که متولیان قانون به قانون گریزی حساس هستند نه اینکه جلسه ای با مهر و صفا برگزار شود و ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
شهردار به دلیل تقاضای شورای شهر برای استخدام غیرقانونی فرزندان با انتشار نامه ای سرگشاده استعفا کرد. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
هیات های اجرایی و نظارت برای بررسی صلاحیت ها در شوراهای شهر و روستا با سعه صدر و اتکا به منابع چهارگانه با مستندات پیش بروند چراکه همین اتفاق مشوقی برای حضور مردم در پای صندوق های رای است
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته 405 بیمار کووید-19 در کشور جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
آئین معارفه شهردار اهواز با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز، استاندار خوزستان، فرماندار اهواز و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۴۸ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 5.9 ریشتر ، ساعت 11 و 11 دقیقه روز یکشنبه 29 فروردین ماه جاری، مرز استان های فارس و بوشهر را لرزاند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مردم چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه طرح های انتقال آب دارای مجوز باید اجرا شوند بر عدم اجرای طرح های غیرقانونی و مخرب زیست محیطی از جمله گلاب و بهشت آباد تاکید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی آب منطقه ای در واکنش به پخش کلیپی در فضای مجازی مبنی بر آبگیری تونل گلاب گفت: آبگیری تونل گلاب به هیچ وجه صحت ندارد و کلیپ منتشر شده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۴۶ سایت دیگر  
9 نامزد اصلی اصولگرایان رونمایی شدند؛ از محسن رضایی تا سعید محمد؛ پنج نامزد سپاهی بوده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رضا کریمی عامل خرابکاری اخیر در تاسیسات هسته ای نطنز توسط وزارت اطلاعات شناسایی شد. او قبل از وقوع حادثه به خارج از کشور گریخته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس هیات مذاکره کننده ایران در وین گفت: مذاکرات به مرحله ای رسیده است که طرف ها می توانند برای نوشتن یک متن مشترک شروع به کار کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اجرای این طرح در مقطع برگزاری انتخابات مجلس یازدهم به کارکرد روشنی نرسید، اما گویا قرار است به عنوان سازوکار اصلی برای تدوین فهرست کاندیداهای اصلاح طلب با هدف حضور در انتخابات 28 خردادماه مطرح شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال فولاد با ارائه یک بازی منطقی و حساب شده با برتری مقابل مقابل تیم الوحدات اردن سه امتیاز این دیدار را از آن خود کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۵   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: اسامی افراد خاطی شهرداری آبادان که از سهمیه واکسن پاکبانان آبادانی استفاده کرده اند، کتبا به مقامات قضایی اعلام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به تحویل پنج محموله واکسن به خوزستان تاکنون، گفت: تاکنون 30 هزار و 500 نفر واکسینه شده اند و این هفته، دو محموله دیگر به دست ما می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان ضمن ابراز نگرانی نسبت به وضعیت منابع آبی استان به علت کاهش بارش ها به ویژه در چند ماه اخیر گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت در واکنش به تخلف شهردار اهواز و آبادان به دلیل استفاده از واکسن پاکبان ها گفت: درخواست وزارت بهداشت این است که این افراد به مراجع قانونی معرفی شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۱۱۰ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت طی 24 ساعت گذشته 21هزار و 312 بیمار جدید کووید-19 شناسایی شدند و متاسفانه 319 تن نیز جان باختند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در شهرهای قرمز دستگاه هایی که ضروری نیستند تا ده درصد کارکنان حضور داشته باشند و در صورتی که مدیر سازمانی تشخیص دهد به جز نیروهای حراست و نگهبانی آن سازمان تعطیل شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
شهرداری علی آبادکتول در استان گلستان تعدادی از مدیران شهرداری و پیمانکار طرف قرارداد را به عنوان پاکبان برای تزریق واکسن به شبکه بهداشت شهرستان معرفی کرد و آنها به جای پاکبانان واکسن کرونا تزریق ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
دادستان آبادان گفت: دستگاه قضایی تحقیقات خود در خصوص سو استفاده از سهمیه واکسن کرونای پاکبانان از سوی برخی مدیران شهرداری آبادان را با قاطعیت دنبال می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تاکنون در سردخانه هیچ مشکلی نداشته ایم اگرچه سردخانه بیمارستان محدود و موقت است اما مشکلی نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
محمود رضا شیرازی، شهردار آبادان گفت: خود پاکبانان خواستند که من و امام جمعه هم واکسن بزنیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۰   + ۶۸ سایت دیگر  
در پی سوء استفاده برخی از مدیران و کارمندان شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان، وزیر بهداشت دستور عزل معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی آبادان در اسرع وقت را ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۴۰    
به راستی کسانی که چنین اخلاق را قربانی می کنند و در اقدامی خلاف عرف و قانون، یک داروی کمیاب را که سهمیه دیگران است را برای خود استفاده و دیگران را قربانی زنده ماندن خود می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۰   + ۶۷ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته 25 هزار و 261 مورد جدید کووید19درکشور شناسایی شد و متاسفانه 328 تن نیز به دلیل این بیماری جان باختند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان در گفتگوی زنده با خبر 23 شبکه آبادان، تزریق واکسن به برخی مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر را تایید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضایی خوزستان گفت: با تلاش و کوشش اعضای خدوم شورا های حل اختلاف خوزستان طی 2 سال گذشته 78 نفر از محکومین به قصاص از چوبه دار رهایی یافتند که از این مجموع 51 نفر از آنان از سوی اعضای شورای ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: با همه تلاش های انجام شده قاعدتا تا پیش از تابستان واکسن ایرانی به دست ما نخواهد رسید و لذا تامین واکسن با مساعدت بخش خصوصی در دستور کار دولت و در اولویت نخست قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
طرح انصارالحجه که ایده ای از زعیم حوزه های علمیه خوزستان و مبتنی بر سخنرانی سیار در سطح شهر بود در ماه مبارک آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: دمای هوا در بیشتر نقاط خوزستان از روز جمعه 27 فروردین تا پایان هفته آینده هفت تا 9 درجه افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
عملکرد شرکت برق منطقه ای و توزیع برق استان رضایت بخش است و این دو شرکت نسبت به تعهدات و برنامه های خود به خوبی عمل کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: نبود بارش کافی باران در اسفند پارسال و فروردین امسال در خوزستان، باعث شده تا به مرور در ماه های آینده وارد تنش آبی در استان شویم و باید تصمیم جدی و فوری در این خصوص گرفته شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به رنگ بندی جدید ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: دو شهر اهواز و آبادان بر اساس رنگ بندی ستاد ملی مقابله با کرونا به عنوان شهرهایی با شاخص خطر بیشتر از ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۵۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته بیش از 25هزار مورد جدید کووید 19 در کشور شناسایی شد و متاسفانه 321 تن نیز به دلیل این بیماری جان باختند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مردم میداوود برای حل مشکل 25 ساله ورود زباله ها به زمین های کشاورزی خود با مسدود کردن جاده ارتباطی محل دپوی زباله های شهرداری باغملک اعتراض خود را نسبت به انجام این امر نشان دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: قیمت هر کیلوگرم بامیه و زولبیا تعیین شده و عرضه آن با قیمتی متفاوت تخلف است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: بر اساس گزارش ایستگاه های پایش هوای اهواز در سال 99 از وضعیت گرد و غبار با اندازه 10 میکرون (PM 10) هوای این شهر 19 روز در شرایط پاک و 289 روز هوا در شرایط قابل ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: هر شرکتی که در واردات واکسن کرونا به مشکل برخورد، به دفتر ریاست جمهوری نامه بزند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۸۰ سایت دیگر  
آمارها از فوت سه میلیون نفز از دارندگان سهام عدالت حکایت دارد، در حالی که تاکنون سهام عدالت 120 هزار نفر از اموات به وراث منتقل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با تعیین یک هفته مهلت برای انجام تعهدات آبفای استان گفت: وقت آن رسیده به مردم اعلام شود که شرکت آب و فاضلاب خوزستان قادر به انجام وظایف خود نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت خوزستان ضمن اشاره به اجرای طرح حذف دفترچه های بیمه سلامت همگانی از اردیبهشت ماه، عنوان کرد: حذف دفترچه موجب شفافیت در خدمات رسانی به بیمه شدگان، کاهش احتمال بروز خطا ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
دفتر احمدی نژاد طی اطّلاعیه ای در خصوص اظهارات خانم فائزه هاشمی رفسنجانی توضیحات تکمیلی را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به منظور فراهم نمودن زمینه های همکاری مشترک تخصصی، تفاهم نامه همکاری بین پژوهشگاه استاندارد و شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در حضور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران امضا شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۴۰   + ۸۳ سایت دیگر  
کشور به طور گسترده یک آلودگی امنیتی پیدا کرده است و نمونه آن این است که کمتر از یک سال، سه رویداد امنیتی اتفاق افتاده است؛ دو انفجار و یک ترور.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: باید مراقبت شود مذاکرات فرسایشی نشود و نباید طرف ها مذاکره را کش دهند زیرا برای کشور ضرر دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
قاسم سلیمانی دشتکی گفت: استان خوزستان با وجود اینکه سراسر از منابع غنی هست، اما نیاز به مدیریت دارد. مدیران باید پاسخگو باشند و به دنبال منابع باشند نه اینکه چشم انتظار بودجه باشند باید خود وارد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۵   + ۸۷ سایت دیگر  
وزارت بهداشت آخرین موارد ابتلا و فوتی ناشی کووید 19 در کشور را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعیه روند گزینش پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 1399 منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
کارت اعتباری سهام عدالت یکی از برنامه های معیشتی دولت است که برای بهبود اوضاع اقتصادی مردم اجرا می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان شهدای ایذه از فوت 34 بیمار مبتلا به کرونا در 24 روز گذشته از فروردین ماه امسال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر بیمارستان بزرگ دزفول گفت: در طول 20 سال سابقه کاری ام تاکنون این تعداد بیمار بدحال در اورژانس و بیمارستان ندیده بودم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۵۱ سایت دیگر  
دفتر محموداحمدی نژاد با صدور اطلاعیه ای ادعای مطرح شده از طرف فائزه هاشمی رفسنجانی را قویا تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
یک کارگردان تئاتر معتقد است که هنر انقلاب باید با زبان مردم سخن بگوید تا بتواند تأثیرگذاری خود را ارتقا دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به دستور استاندار خوزستان سه قرارگاه محرومیت زدایی، مسکن و طرح های آب و فاضلاب خوزستان راه اندازی و فعال شد. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
عملیات ایمن سازی چاه گازی 314 مخزن ژوراسیک مسجدسلیمان به عنوان پیچیده ترین مخزن گاز ترش جهان با موفقیت انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اعلام ساختار حوضه ای آب کشور و تقسیم رودخانه های استان خوزستان به سه حوضه در میان 9 حوضه و انتخاب 3 مدیر غیر بومی( تا کنون دو مدیر انتخاب شده و گمانه ها از انتخاب مدیر غیر بومی سوم می گویند ) و سپردن ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۰   + ۷۸ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو طرح پیش فروش 4 محصول پرمتقاضی را از چهارشنبه 25 فروردین به مدت چهار روز به اجرا می گذارد. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۱۰   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام خبر بروز مشکل در تولید واکسن کوو ایران برکت را تکذیب کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۱۰   + ۱۰۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با اشاره به اقدامات صهیونیست ها نوشت: اجازه دهید عباس عراقچی عزیز و دیگر همکاران فداکار و شجاعم بتوانند تمام تمرکز خود را بر رفع تحریم ها متمرکز کنند و نگران سنگ اندازی ها ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تعطیلی برخی اصناف بدون رضایت آنها در کنار عدم تعطیلی بقیه اصناف، اعتراضات فراوانی را به دنبال داشته است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل خانه پرستار ایران می گوید سعید نمکی وزیر بهداشت مسئول مرگ هفت پرستاری است که به تازگی در کشور جان باخته اند و دریافت کنندگان واکسن های وارداتی کرونا در کشور خودی ناخودی شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عدم کاندیداتوری سیدحسن خمینی در انتخابات 1400 با درخواست رهبری آرایش سیاسی را به شدت تحت تاثیر قرار داد. رویداد24 در این گزارش بررسی کرده که این شرایط به نفع چه کسی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۴۰   + ۴۵ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی خوزستان در اطلاعیه ای بر توجه عموم مردم به ویژه صاحبان و متصدیان واحدهای صنفی و اماکن عمومی به رعایت و اجرای برخی موارد در جهت حفظ حرمت ماه مبارک رمضان تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان گفت: سهمیه امسال استان خوزستان حدود 5هزار سهمیه تسهیلات 50 میلیون تومانی و 30 میلیون تومان کمک بلاعوض است برای مقاوم سازی و ساخت مسکن مناطق محروم که به متقاضیان اختصاص می ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بررسی صلاحیت ها در حوزه شورای اسلامی شهر در اختیار هیات نظارت قرار گرفته تا کار بررسی را براساس برنامه زمان بندی انجام دهند که هفتم اردیبهشت نتیجه بررسی صلاحیت ها به داوطلبان اعلام خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزات امور خارجه و مذاکره کننده ارشد هسته ای کشورمان از آغاز غنی سازی 60 درصدی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا امروز هشت فرد و سه نهاد ایرانی از جمله سردار شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان را در لیست تحریم قرار داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۰    
جمعی از کادر پلیس راهور خوزستان با حضور در بیمارستان شفا در اهواز هدایایی را به کودکان مبتلا به سرطان اهدا کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در خصوص نامه اخراج برخی نیروهای سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: زندگی کارکنان ادارات با این آب باریکه و همین حقوق کم بسته شده است و تعدیل نیروی این افراد ظلم بزرگی است بنابراین به ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 24هزار و 760 بیمار جدید کووید-19 در کشور خبر داد و گفت: متاسفانه در 24 ساعت گذشته 291 بیمار نیز جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: سال گذشته به صنایع بزرگ خوزستان بیش از 30 درصد نسبت به سال 98 عرضه انرژی داشتیم و امیدواریم در فصل گرم امسال در خوزستان بتوانیم این عرضه را به خوبی اجرایی کنیم و همچنین خاموشی نداشته ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در هفته دوم پویش #هر_هفته_الف_ ب _ ایران، با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو، پروژه های پست و خط شرکت برق منطقه ای خوزستان با ارزش سرمایه گذاری بیش از 4 هزار میلیارد ریال به صورت همزمان افتتاح رسمی شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان از فوت پنج هزار بیمار کرونایی در این استان خبر داد و گفت: 9 درصد آمار فوتی های کشور ناشی از ویروس مرگبار کرونا متعلق به خوزستان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
حالا 5 رو از آغاز ثبت املاک خانوارها و شخصیت های حقیقی و حقوقی در سامانه ملی املاک و اسکان می گذرد اما هنوز سئوالات و ابهات متعددی در خصوص چگونگی اجرای این طرح از سوی افکار عمومی مطرح می شود. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۵۵   + ۱۵۷ سایت دیگر  
ایشان با تردید در حال مشورت و بررسی جوانب امر بودند تا اینکه امروز مطابق دیدارهای نوبه خود با رهبری به دیدن ایشان رفتند که طی این ملاقات ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
یازدهمین جشنواره عکس رشد با اعلام نفرات برتر و اهدای جوایز نقدی به کار خود پایان داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ستاد مدیریت کرونای دزفول، با نواختن آژیر خطر در سطح شهر، وضعیت اضطراری کرونا را در این شهرستان اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۲۵    
بازی دو تیم سپاهای و نفت مسجد سلیمان در نقش جهان اصفهان با نتیجه مساوی به پایان رسید تا شاگردان محمود فکری ایک امتیاز ار اصفهان به خانه بیاورند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان گفت: خوشبختانه در این دوره بیش از 14 هزار داوطلب در روستاها داشتیم که در بین آنها بیش از 500 نفر از آنها بانوان هستند که این عدد قابل توجه است که بانوان روستایی هم در این ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 23هزار و 311 مبتلای جدید کووید19 در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه در این بازه زمانی 274 بیمار جان خود را از دست دادند. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: شش پروژه شبکه فوق توزیع برق خوزستان، فردا سه شنبه (24 فروردین) با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو با ارزش سرمایه گذاری بیش از چهار هزار میلیارد ریال افتتاح می ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۵   + ۵۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: سانتریفیوژ هایی که دیروز در پی حادثه نطنز از مدار خارج شد از نوع IR1 بود و با سانتریفیوژ های پیشرفته جایگزین می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دزفول با اشاره به آخرین وضعیت بستری بیماران در بیمارستان گنجویان گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
باز هم رد پای اردیبهشت بر گرده ی سنگ ها و بلوط های زاگرس، بهانه جویی می کنند برای دل کندن از سرزمین آفتاب و دل سپردن به دره های پر از ریواس چهار محال.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۱۳۶ سایت دیگر  
نقشه جدید رنگ بندی کرونا در کشور، دوشنبه 23 فروردین از سوی وزارت بهداشت منتشر شد که بر اساس آن 295 شهر در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفته اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان به تشریح همه ابعاد اشتباه صورت گرفته در صدور احکام مستمری بگیران پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۵۹ سایت دیگر  
عبدالرضا داوری تاکید می کند که نقش سیاسی و اعتقادی احمدی نژاد به زیان جامعۀ ایران است و چون که سال ها یکی از "پایه های پروپاگاندای احمدی نژاد" بوده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
تیرماه سال گذشته بود که انفجاری در تاسیسات هسته ای نطنز رخ داد که مقامات کشورمان آن را یک خرابکاری اعلام کردند و بعد ها نیز رد پای شرارت رژیم صهیونیستی در این حادثه بیش از پیش نمایان شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان از بررسی شکایت این مجمع از وزارت نیرو به دلیل عدم تخصیص آب فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری، در کمیسیون اصل 90 مجلس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مراسم اهدای جوایز برگزیده گان چهارمین جشنواره رسانه های استان خوزستان با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و مدیر خانه مطبوعات استان برگزار و از منتخبین این دوره تقدیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۱:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
امین ابراهیمی به سمت مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
آبگرفتگی سال 99 اهواز و بندرماهشهر که ناشی از سوء مدیریت بود ، آسیب زیادی به زندگی مردم وارد کرد؛ بحرانی که با ورود قاضی القضات به مایه امید مردم خوزستان تبدیل شد.
مشاهده نتایج بیشتر...